Welcome to Sweden

Epizody

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E09

3.6.2015
Little Brucie/Fästman

Emma je nyní na plný úvazek pracovní neschopnosti, která je zpočátku pozitivní, ale brzy způsobí konflikt s Brucem, zatímco doma. Jejich různé výhledy na život zřejmé a vést k jejich zpochybňování jejich společnou budoucnost. Také Viveka chtějí pomoci Emmu se svatbou, ale Emma se bojí to povede jen k dalšímu stresu. Mezitím Aubrey Plaza přijde zase ve Stockholmu. Bruce se obává, že ona je stále posedlá s ním, ale ukázalo se, že nadešel z úplně jiného důvodu.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E10

3.6.2015
Sexy Dancing/Bröllopet

Emma zpanikaří, že svatba bude tuhé a nudné a dochází k závěru, že musí udělat něco jiného a méně formální. Po shlédnutí videa on-line, se rozhodne účastníci by měli tanci svou cestu do kostela, něco, co není populární se zbytkem svatební party. Uprostřed všech svatebních práce, zobrazí se celebritou ve Stockholmu a chce najmout Bruce v den své svatby - něco Bruce zjistí, těžko odmítnout z ekonomických důvodů.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E08

27.5.2015
Drug Deal/Sjukskriven

Bruce dostane úkol jako ten chlápek znovu a musí se vydat na lov marihuany a překvapen kulturních rozdílů, pokud jde o marihuanu ve Švédsku a USA. V závěru se mu podaří najít dodavatele, ale je spálená. Emma je nyní vědomi svých vysokých úrovních stresu nuceni tlačit něco jiného v jejich plně obsazen naplánovaných programů, avstressningskurs. Když se snaží uplatnit své školení pro potenciální zákazníky bank bude její akutní příznaky burnout možné ignorovat. Gustav pokračuje jeho pokusy žít jako 33-letý, že je a pokusit se získat práci. Do ...

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E07

20.5.2015
Hitting the Wall/Mr. Bajskorv

Bruce dostane pochybnou čest trénovat barnlag v basketbalu. Děti nemohou mluvit anglicky, a smát se na pokusy Brucea, aby ho bylo chápáno ve švédštině. Zmatek je úplná a tým hraje hůř než kdy jindy. Nakonec vyrve Gustav se jako interpret a děsí život z spelarna. Emma trpí následku Rozlučka a Olof ji potrestat tím, že jeho únavné úkoly již pod tlakem Emmu. Odmítá uznat, že ona je vystresovaný, ale nakonec ona je nucena si uvědomit, že ona má problém. Birgers ...

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E06

13.5.2015
Swedish Bachelor Party/Svensexa

Bruce a americká hvězda se bude starat o je k jejich velké hrůze unesen, ale ukázalo se, že je o Bruceovu pánskou jízdu. Bruce se stává bolestivé setkání se švédskou tradicí pokořit protagonistu. Zároveň Emmin bachelorette začíná něco jiného než dobré. Ona pomlouvá velké části společnosti vědomi toho, že poslouchá. Její kolegyně Diane zjištěno, že má špatnou náladu uvnitř, což vede k bezprostřednímu nadřízenému kancelář Emmin vandalizován Emma dostane vinu.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E05

29.4.2015
American Club/Jag Älskar Dig

Bruce nemá mnoho přátel ve Švédsku hity kolegy v americkém klubu ve Stockholmu. Jedinou otázkou je, zda se jedná o opravdový přítel. Gustav se přestěhoval do jejího vlastního bytu našla způsob, jak žít téměř úplně volný tím, že koupí oblečení, které se používá na chvíli a pak se vrátí a koupí si nové oblečení pro pengarna. Emma a Bruce diskutovat kulturní rozdíl a Emma se domnívá, že Američané používají termín v lásce jste příliš mnoho a ona se bojí, že ztratí svůj význam. Bruce se snaží jít s ní setkat a omezit jejich užívání. Ale podaří se mu opravdu slíbit.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E04

22.4.2015
Parental Guidance/Svartsjuk

Bruceův rodiče Wayne a Nancy přicházejí do Stockholmu na oslavu zasnoubení. Ale také požaduje, aby se svatba bude konat ve Spojených státech. Nabídka Bruce a Emma se snaží vykroutit, ale ukáže se, že není tak jednoduché. Nancy povrchní pohled na život trápí ve zbrani přes Viveka ale když vidí, že Emma Zdá se, že to líbí, ona začne pochybovat o její roli jako matka. Birger tajně udělal všechno, co může, aby svou milovanou altánku nebudou prodány, ale čelí dilematu, když Wayne nabízí koupit.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E03

15.4.2015
Scrapbook/Skidresa

Celá rodina Wiik děje jejich tradiční lyžařský výlet a Bruce přeceňovat své schopnosti lyžaře. Emma se však chlubit, jak dobrý lyžař ona je a že dokonce zasáhla Anja Persson v závodě jako dítě, které Bruce má těžké uvěřit. Když Emma najednou vidět Anja kopce, se stává posedlý show Bruce, že řekla pravdu. Pro Birger je tradice důležité a dělá vše pro to, aby se naše cesta bude, jak to vždy bylo, ale je nucen si uvědomit, že doba förändrats.Gustav nuceni chopit svého života Emmou a Bruce a ...

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E02

8.4.2015
Searching for Bergman/Ljuden

Bruce je zaneprázdněn péče o hvězdě, která se objevila ve Stockholmu. Hvězda chce jít ve stopách Bergmana a chtějí se setkat s lidmi, kteří pracovali s hvězdičkou režiséra, který se ukáže být snadněji řekne, než udělá. Na konci, Bruce bere pomoc Bengt a požádá ho, aby předstírat, že Bergman bývalý asistent, role Bengt bere příliš vážně. Emma bojuje s patriarchálním metodami pravidla v kanceláři a do tuhého. Válka eskaluje a Emma dostane lekci v tom, jak brus má být odečtena její generální ředitel.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S02E01

1.4.2015
Flash Mob/Frieriet

Bruce plánuje navrhnout Emma ale po rozhovoru s Viveka a Birger se stane nejistý jejího postoje k manželství. Emma se stává chtě nechtě virový při nešťastné obraz o ní začne šířit na internetu. Viveka a Birger myslím, že je čas pro Gustav opustit domov.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E09

14.5.2014
Separate Lives/Saknad

Emma se snaží dostat její bývalý přítel opustit byt. Viveka chce prožít své mládí slavné časy a bere v noci na město s dcerou.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E10

14.5.2014
Home/Återförening

Bruce skončí v kompromitující situaci s Aubrey Plaza. Emma a její bratr Gustav se snaží sjednotit své rodiče. Zatímco Bruce setkává s problémy, pokud by se měl vrátit do Švédska.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E08

9.5.2014
Breakups/Förhållanden

Rodina mimořádná situace klade paprsku v kole Bruce a Emminých plánuje přesunout zpět do USA. Bengt Bruce žádá o pomoc pro splnění ženy.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E07

2.5.2014
Homesick/Lagom

Bruce a Emma se potýkají s velkým rozhodnutím, zatímco Bruce dostane nabídku k návratu do Spojených států Amy Poehler. Aubrey Plaza hostující Švédsko a pokračuje do oblíbeného Bruce ve snaze přimět ho k návratu do Ameriky. Bruce bere na některých švédských celebrity jsou klienti.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E06

25.4.2014
Parents!/Föräldrar

Bruceovy rodiče přijdou na návštěvu a stane se z něj skutečný kulturní šok pro ně.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E05

18.4.2014
Fitting In/Vänner

Bruce se snaží najít si nové kamarády ve Švédsku, ale to nejde tak dobře. Současně přátelství s jeho iráckou přítele visí na křehké niti. Bruce se také snaží dostat Emmině matku Viveka na svou stranu tím, strávit nějaký čas s ní.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E04

11.4.2014
Get a Job/Farthinder

Bruce se snaží začít od nuly a podání žádosti o zaměstnání. Mezitím se jeho bývalý klient Gene Simmons zjistil, že žije ve Stockholmu.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E03

4.4.2014
Proving Love/Lägenhet

Bruce a Emma přestěhovat do vlastního bytu ve Stockholmu a Bruce dělá jeho nejlepší představit se sousedy. Ve stejné době, kdy jsou povoláni k migraci radě. Emma začne mít podezření, že jeden z bývalých klientů Brucea ho pronásledovat.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E02

28.3.2014
Learn the Language/Språket

Bruce a Emma se snaží přizpůsobit se životu ve Švédsku a Bruce začne se učit švédsky. Vezme o pomoc bývalého klienta a najde nečekanou kamarádku. Mezitím se Bruce a Emma obtížné najít si čas pro sebe během střechu Emmin rodiny.

Welcome to Sweden Welcome to Sweden – S01E01

21.3.2014
Pilot: Day One/Välkommen

Evans odstoupí ze své práce přesunout do Švédska s láskou jejího života. Ale během své první den ve své nové vlasti mu hrozí nové návyky, prostředí, a obzvláště podivné rodině jeho přítelkyně.