True Blood (True Blood: Pravá krev)

Epizody

True Blood True Blood – S01E00

31.12.2016
Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00

31.12.2016
Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00

31.12.2016
Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00

1.1.2016
Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S07E10

24.8.2014
Thank You

Sookie váží budoucnost a bez Billa. Eric a Pam zápasí s jejich nepříjemné spolupráci s panem Gus. Sam dělá na výběr, zatímco Andy narazí na nečekaného dědictví.

True Blood True Blood – S07E09

17.8.2014
Love Is to Die

Billovo odmítnutí lék hněvá Sookie. Jiskry létají opět mezi Hoyt a Jessica, hodně k Brigity zděšení, kteří pak se obrátí k Jasonovi.

True Blood True Blood – S07E08

10.8.2014
Almost Home

Sarah je zachycen a držel v zajetí na Fangtasia. Jason a Jessica pocit Violet hněv. Lettie Mae loučí Tara svědky toho, co Tara chtěla, aby. Prostřednictvím Sookie, Bill je upozorněn na vyléčení, ale bude mu přijímám ho?

True Blood True Blood – S07E07

3.8.2014
May Be the Last Time

Jako stav Billova zhoršuje, Sookie zoufale obrací ke svému předkovi k řešení. Andyho starost o jeho chybějící dcery vede jej, aby si opatřil Jessičin pomoc. Eric a Pam blíží se na Sarah. Jason společnosti s Hoyt návratu.

True Blood True Blood – S07E06

27.7.2014
Karma

Sookie dělá šokující objev; Eric a Pam navazovat nepravděpodobnou alianci.

True Blood True Blood – S07E05

20.7.2014
Lost Cause

Vyčerpaný z jejích posledních útrapy, Sookie ocitá neochotný řadu slavnostní mainstreamingu strany v Bon Temps. Při hledání nepolapitelný protivníka, Eric a Pam zamíří do Dallasu a zúčastnit se slavnostní fundraiser. Andy dělá rozhodnutí mění život; Jessica a James dosáhnout na rozcestí; Bill ztrácí sám sebe na památku člověka dnů.

True Blood True Blood – S07E04

13.7.2014
Death Is Not the End

V následku dalšího krvavé lázni, Sam, Sookie a Jason ocitnou nositeli špatných zpráv v Bon Temps. Pam připomíná události, které ji a Eric vedly k Shreveport a Fangtasia.

True Blood True Blood – S07E03

6.7.2014
Fire in the Hole

Sookie vymyslí nebezpečný plán, jak sundat H-upíry; Jason oči rodina budoucnost s Violet; Willa je nucen najít nové místo k pobytu; Sarah Newlin vrhá její minulost; Pam nabízí Eric závažný důvod k návratu do Louisiany.

True Blood True Blood – S07E02

29.6.2014
I Found You

Trojice rukojmí přijatých v útoku Bellefleur vypadá na známou tvář jako možného osvoboditele od H-upíry. Sookie a Jason navštívit sousední město Saint Alice, kde jedna mladá žena deník nabízí klíč k možnému osudu Bon Temps. Zavrhl od Lafayette, zoufalý Lettie Mae se obrátí na Willa směrovat svůj rodinný minulost. Vince biče své kolegy vigilantes do nebezpečné šílenství. Pam vyhledávání pro její výrobce ji vede k velmi známém místě.

True Blood True Blood – S07E01

22.6.2014
Jesus Gonna Be Here

Kapela nepoctivými H-upíry zhroucení upír-lidský mixéru při Bellefleur je s šokující výsledky. Jako Sookie hledá útočiště před obviněním, že ona je jaksi vinu za chaos v Bon Temps, "jeden upír pro každou lidskou" plán pohybuje vpřed. Ve tváři vigilante povstání vedené vidlák Vince, Bill dostane pomoc od nečekaného zdroje.

True Blood True Blood – S06E10

18.8.2013
Radioactive

Jason cítí upíří přitažlivost z první ruky; a Bill zjistí, že spása není zadarmo. Mezitím se Sookie se domnívá, její budoucnost s Warlow jako nová krize představuje hrozbu pro lidi a upíry podobně.

True Blood True Blood – S06E09

11.8.2013
Life Matters

Zoufalý Bill se snaží trajektu Warlow od čáry pláně, ale Sookie má nic z toho. Mezitím Eric dorazí v nártu táboře, kteří chtějí způsobit vážné poškození lidského. Bon Temps, přátelé a rodina vzít emocionální střídají pamatovat padlého souseda. Bill cítí tah Lilith sirén.

True Blood True Blood – S06E08

4.8.2013
Dead Meat

Jason pozná Violet v upíří táboře; Sarah se zoufale snaží udržet Pravá krev teče; Sookie zvažuje zprostředkování dohodu mezi Warlow a zákona; Samovy a Nicole se futures záviset na rozhodnutí Alcide je.

True Blood True Blood – S06E07

28.7.2013
In the Evening

Eric slibuje věrnost Billa v poslední instance snaze zachránit Noru. Tragédie v blízkosti svého bydliště sil Sam ignorovat varování Alcide a vrátit se do Bon Temps. Jessica ukazuje její vděčnost James, zatímco Sarah vybírá míru pomsty na Jasona.

True Blood True Blood – S06E06

21.7.2013
Don’t You Feel Me

Bill se rozhodne hledat Lillith o radu při manipulaci s stupňující se lidsko-upíra krizi. Eric, Pam, Nora, Jason a Jessica dostat nahoru-close-a-osobní pohledy na zvrácených nebezpečími Vamp Camp. Sam přijde na rozhodnutí doufá, že bude v nejlepším zájmu Emmině. Andy dává jeho čár dceři jméno, nebo dva nebo tři nebo čtyři. Arlene má řešení pro Terryho malátnost a Eric učiní šokující objev.

True Blood True Blood – S06E05

14.7.2013
Fuck the Pain Away

Sookie dostane Lafayette, aby zavolal své mrtvé rodiče; Warlow přepracovala některé bolestné vzpomínky s Lillith; Eric a Tara se uchylují k drastickým opatřením na záchranu Pam; Sarah odpojí s Jasonem; Andy zvedne kusy jeho pustošil rodiny; Jessica usiluje o očištění.

True Blood True Blood – S06E04

7.7.2013
At Last

Sookie konfrontuje její přitažlivost k Benovi tím, že pozve ho na večeři; Eric pulty brutální anti-upír iniciativy Burrell tím, že udeří ho, kde to bolí nejvíc; Andyho čár dcery držet nebezpečnou společnost; Zákona dává Takahashi úkol syntetizovat nový druh krve.

True Blood True Blood – S06E03

30.6.2013
You’re No Good

Rozzlobený přes Burrella do očí bijící agresi vůči upíry, Eric vezme věci do svých rukou. Po nebezpečně testování hranice svých sil, Bill požádá o TruBlood inovátora syntetizovat nový typ krve - ale má problém s nalezením správného dárce. Sookie se začne zjistit, proč Warlow je po ní. Sam dostane nečekanou pomoc od Nicole a její upíří Unity Society (VUS) spolupracovníky. Steve Newlin najde své minulé ideály stává aktuálním noční můru.

True Blood True Blood – S06E02

23.6.2013
The Sun

Dlouho ke ztrátě relativní zjevuje Jason a Sookie. Po Tara je obětí nová vládní zbraň, Eric vezme věci do svých rukou ve snaze zmařit anti-upír iniciativy Burrell je. Na cestě do práce, Sookie je třeba věnovat hezký cizinec, který sdílí její čár schopnosti. Sam je zdrcená nadpřirozené-práva fanatik Nicole, a je konfrontován Alcide a Martha o budoucnosti Emminu. Bill uvažuje rozsah jeho zvýšené pravomoci.

True Blood True Blood – S06E01

16.6.2013
Who Are You, Really?

V návaznosti na Billově krví nasáklé reinkarnace, Sookie, Eric, Jason, Jessica, Tara, Pam a Nora uprchnout sloučeninu úřad jako Sam, Luna a Emma vyhnout se rojí stráže. Nyní packmaster, Alcide zjistí, že práce je dodáván s nechutných příloh, ale dalších významných výhod. Bon Temps, společnosti Andy s rodičovství čtyři novorozence mezi člověkem a čár hybridy. Mezitím, Louisiana guvernér Truman Burrell slibuje Lovecká sezóna na upíry. Jessica se vrátí do Compton Place jako Jason jede stopem s děsivou cizince.

True Blood True Blood – S05E12

26.8.2012
Save Yourself

Russell Edgington může mít našel ideální místo, když zjistí, Čáry noční klub, ale víly, Sookie zahrnuty, nemají v úmyslu nechat ho mít svou cestu. Dostanou trochu pomoci od Eric a jeho sestra Nora. Jakmile je Russell se zabýval, Eric, Nora, Tara, Sookie a Jason se rozhodne zaútočit na úřad osvobodit Pam a Jessica a doufejme, že zachránit Billa stejně. Na úřadu, Bill hraje svou lest souhlasit Salome jako vyvolená. Má své vlastní plány však vytvořit jeho říši. Mezitím šerifa Andyho Bellefleur těhotná čár ...

True Blood True Blood – S05E11

19.8.2012
Sunset

Jessica se chce dostat pryč od sídla úřadu a navrhuje zákon, který jí bude zase Jason v upíra. Bill si myslí, že je to skvělý nápad - ale vysílá podél dvou bezpečnostní úřad důstojníky, aby se ujistil, že dělá skutek. Bill byl vidět zjevení Lilith, který mu řekne, že je vyvolený - jen se zdá, ona byla říkal totéž i ostatním. Sookie mezitím se snaží dostat nad tím, že předek přislíbila svou první narozené čár ženský potomek - Sookie - na upíra. Její přátelé na čár nočním klubu hovoru na jednom ...

True Blood True Blood – S05E10

12.8.2012
Gone, Gone, Gone

SPOILER: Vzhledem k tomu, dodávka True Blood vyschne, počet upířích útoků na člověka zvyšuje dramaticky, co Sookie zažívá první ruky. Ona a Jason najít něco důležitého, nicméně pod postel. Hoyt se rozhodne jít pracovat na Aljašce, hodně k matčině lítosti. On chce také poslední věc od Jessica. Výnosy jsou dole na Fangtasia a nový šerif prostor 5 je nepotěšilo. On také říká Pam a Tara, že jsem dostal rozkaz ke zvýšení upíří populaci. Na úřadu, Eric čelí výběr přijímání Lilith nebo čelí pravou smrt ...

True Blood True Blood – S05E09

5.8.2012
Everybody Wants to Rule the World

Úřad začne plnit svůj plán na zničení sedm True Blood továren na světě, podle Billova návrhu. Eric nemůže uvěřit vzít Billovo o situaci a má v úmyslu odejít, přičemž jeho sestru s sebou. Jessica říká Andy Bellefleur a Sam Merlotta o jejím únosu ao tom, co se mohlo stát, aby Hoyt. Dostanou náskok na vedoucího skupiny a dostat se tam právě včas. Alcide, nyní psancem z batohu, navštíví svého otce. Russell Edgington navštíví batoh a trvá jeden z nich. S Lafayette nápovědou, Sookie dostane náskok o tom, kdo ji zabil ...

True Blood True Blood – S05E08

29.7.2012
Somebody That I Used to Know

Po jejich plné krve hody Bill, Eric a ostatní se vrátí do ústředí úřadu. Je jasné, že Russell Edgington plánuje v souvislosti s nástupem do skupiny v jiném směru. Zatímco Bill se zdá být neutrální, Eric není nákup některý z nich a snaží se zprostředkovat Godrik poselství ke své sestře. Sookie mezitím pracuje se svými přáteli z čár klubu vidět skrze oči matčiných a identifikovat upíra, který zabil její rodiče. Ona dostane víc, než by očekávali. Luna je naštvaná o snaze jít do najít muže, kteří je výstřel. Sam se ji snaží dostat do ...

True Blood True Blood – S05E07

22.7.2012
In the Beginning

V následku římské smrti, Russell a další stoupenci Lilith slaví své vítězství. Bill a Eric ne zcela vědět, co to všechno znamená pro ně, ale chuť Lilith krve posílá je na běsnící touhu po krvi. Eric dostane radu od někoho ze své minulosti. Sookie se učí od svých nových přátel v baru čár, že její síly může být konečný. Hoyt noví přátelé jsou upíří nenávidí, kteří stříleli Sam a Luna. Hoyt se rozhodne připojit se k nim a oni se zaměří na jejich další cíl: Jessica. Alcide se připravuje k boji o vedení smečky. ...

True Blood True Blood – S05E06

15.7.2012
Hopeless

Po zjištění Russell Edgington, bývalý King of Mississippi je zajat a je vsazen do cely v úřadu. Ne tak docela vědět, co by mohlo být v obchodě pro ně při návratu, Bill a Eric jsou rádi, že vidět, že Roman je přivítá zpět s otevřenou náručí. Roman rozhodne, že to bude okamžitě provést Russell. Russell má své vlastní plány samozřejmě. Jason říká, Sookie, co slyšel o smrti svých rodičů a oni míří také do Čáry klubu. Tam se jim řekne jejich rodiče zvedl upíra, kdo je zabil. Terry říká, že Arlene životě každého z nás ...

True Blood True Blood – S05E05

8.7.2012
Let’s Boot and Rally

Lafayette pokračuje v boji své vnitřní démony. Eric a Bill přerušit Sookie a Alcide a požádá je v jejich hledání Russell Edgington. Alcide je zaměstnanec Doug je jediný člověk, který jim může vést k němu, a když Sookie přečte svou mysl, vědí, kdo může mít ho vykopali. Učí se také, že mají jen do úsvitu, aby ho našli. Terry a Richard je zajat jejich bývalého armádního kamaráda, který řekne pak jsou zaklel, když uviděl požární démona po masakru vesnici v Iráku. Terry si uvědomuje, že to viděl stejně. Jason má podivný sen zahrnující jeho rodiče. Andy ...

True Blood True Blood – S05E04

1.7.2012
We’ll Meet Again

Pam se rozhodne dělat to, co ona má a kroky v učit Tara pár věcí o tom, že je upír. Bill a Eric jsou uvolňovány úřadem a vyrazil najít Russell Edgington. Oni se vrátí k Fangtasia kde Eric lisy Pam pro umístění Russella, ale ona nic neví. Ona prosí Erica, aby ji uvolnit. Sookie mezitím se cítí vinen o zabíjení Debbie a říká Jason chce otočit sebe v na policii. Terry Bellefleur a jeho přítel Patrick najít svého bývalého kamaráda, Eller, a Terry připomíná, co se stalo v Iráku. Jason a Andy Bellefleur určený pro ...

True Blood True Blood – S05E03

24.6.2012
Whatever I Am, You Made Me

Tara jde lovit pro potraviny a Sookie a Lafayette nemůže dohnat k ní. Tara vyhledává Samův pomoc, ale nic se zdá, bude jí zabránit poškozování sebe. Úřad rozhodne přijmout návrh Billův k výměně Russell Edgington o své životy. Salome je jednoznačně zájem o poznávání jak Bill a Eric mnohem lepší. Rev. Newlin dostane novou práci - stal Nan Flanigan je náhrada za veřejnou tvář upíra pohybu rovnosti. Andy Bellefleur zjistí, že někdo zveřejnil jeho obrázek na Facebooku - nahý. Jason běží do jedné z jeho starý ...

True Blood True Blood – S05E02

17.6.2012
Authority Always Wins

Bill a Eric čelit upír úřad.

True Blood True Blood – S05E01

10.6.2012
Turn! Turn! Turn!

Sookie a Lafayette bojovat za záchranu Tara.

True Blood True Blood – S04E12

11.9.2011
And When I Die

Nyní zdarma, Sookie se musí rozhodnout mezi Ericem a Billa. Není to snadné rozhodnutí, a ona brzy zjistí, že její turmoils ještě nejsou u konce, když někdo přijde střílení pro ni. Po převzetí Lafayette těle, Marnie je zaměřen na snaží pomstít. Chce také další pravomoci nicméně a přesně ví, kde je získat. Sookie musí zachránit Bill a Eric se od ní, ale dostane pomoc od nečekaného zdroje. Jason mezitím rozhodne, že je čas říct Hoyt asi spí s Jessica. Hoyt nebere ho příliš dobře. Jason a Jessica však dospět k poznání o jejich ...

True Blood True Blood – S04E11

4.9.2011
Soul of Fire

Bill, Eric, Pam a Jessica sestoupí na sabat čarodějnice, zaměřený na zabíjení Marnie a někdo jiný, kdo představuje hrozbu pro ně. Jsou to není zcela připraven na bariéry Marnie zřídil kolem Emporium a uvědomit si, mohou mít větší boj na jejich rukách, než očekávali. Uvnitř Emporium, Marnie má své vlastní problémy s Antonií, která již není tak ostrý jako její hostitel zničit upíry. I poté, co upíři najít způsob, se zdá, že Marnie nebude snadno zlikvidovat. Sam a Alcide vystopovat Marcuse, který unesl jeho vlastní ...

True Blood True Blood – S04E10

28.8.2011
Burning Down the House

Jako peklo vybuchne v Shreveportu, Sookie svolává její nejsilnější síly ještě zachránit Billa, v procesu lámání kouzlo a vedoucí Marnie / Antonia přehodnotit své poslání. Jason naléhá na Jessiku, aby mu půvab kvůli Hoyt; Terry vleče Andyho "Fort Bellefleur" pro intervenci; Alcide rozváží jeho věrnost po Marcus boji s Tommym; Ježíš, doprovázen Sookie, Lafayette a Jason, pokusí se prolomit obranu Moongoddess Emporium je osvobodit Tara a Holly, zatímco Bill vede brigádu upírů spáchaných na foukání místo do království ...

True Blood True Blood – S04E09

21.8.2011
Let’s Get Out of Here

Zotavující se po svém posledním traumatu blízké smrti, Sookie předpokládá svět, kde je tu prostor pro Billa a Eric. Ježíš se snaží očistit neklidného ducha z Lafayette; Marcus získává Alcide, aby mu pomohla vypořádat se s touto situací Sam; Bill a Nan Flanagan střetnou nad svými agendami; Hoyt požádá Jasona, aby se doručení Jessica; Navzdory Tara a Holly zlé předtuchy, Marnie vykresluje její další tah proti upírům během "Festival tolerance" události v Shreveportu.

True Blood True Blood – S04E08

14.8.2011
Spellbound

Jako Bill a Marnie připravit na nebezpečného půlnoční faceoff, Sookie a Eric slíbit věrnost králi. Jason se zmítá mezi přátelstvím a vášní, a Jessica se odmítl ze dvou domovů; Lafayette se stává figurkou na zmučené ducha; Tommy vezme na procházku do někoho jiného boty; Sam tvrdí s dalším protivníkem v Marcus, Luna ex a vůdce nové balení Alcide je.

True Blood True Blood – S04E07

7.8.2011
Cold Grey Light of Dawn

S Marnie zmocněn duchy zemřelých, Bill vydá nepopulární, aby zachránil upíry před světlem. Eric objímá svou amnézii; Luna objeví Sam není člověk si myslela, že; Lafayette rozšiřuje jeho vědomí; Pam dostane tělový peeling; Andyho datum s Holly nejde podle plánu; Jessica má pochybnosti o její budoucnosti s Hoyt; Alcide a Debbie připojit nové balení.

True Blood True Blood – S04E06

31.7.2011
I Wish I Was the Moon

Bill je rozzuřený, když slyší, že Sookie byl skrývá Eric v jejím domě. Ho zatkne a vloží ho do stejné buňce s Pam, která stále hnije. On také žádá úřad, aby Erica k pravému smrti. Marnie je také v Billově vězení, ale spojuje s duchem čarodějnice z minulosti, která měla smrtící kouzlo pro nakládání s upíry. Je to také úplněk a Jason plně očekává, že proměnit were-pantera. Sookie sedí s ním, ale když uteče do lesa, je to Jessica, která ho utěšuje. S Sam pryč starat se o Arlene je vyhořel dům, ...

True Blood True Blood – S04E05

24.7.2011
Me and the Devil

S Pam tělo již hnijící jako důsledek kouzla čarodějnice, Bill rozhodne se podniknout kroky a vězní Marnie, který má i nadále vize dávné ducha. Chce ji zvrátit kouzlo ona je kladen na Pam, ale ona říká, že prostě neví, jak na to. Bill je nepříliš potěšen, když zjistí, že Sookie se skrývá Erica. Ani Tara, která odmítá uvěřit, že Eric se změnilo. Mezitím Jason se zotavuje a má erotický sen zahrnující Jessica. Také se dozví, že úplněk je na obzoru. Arlene a Terry rozhodnou, že potřebují exorcismus a hledat ...

True Blood True Blood – S04E04

17.7.2011
I’m Alive and on Fire

Eric opět zmizel a Sookie požádá Alcide pomoc při jeho hledání. Bill ho chce najít stejně. Pam mezitím chce Marnie zvrátit její kouzlo na Eric. Ona dostane víc, než by očekávali. Bill dostane ke splnění Portia Bellefleur matkou, ale dozví něco o ní, která přináší jejich vztah k náhlému konci. Jason se podaří uniknout z Crystal a jejího klanu a je nakonec zachráněn známých tváří. Terry a Arlene to dítě má zprávu pro něj. Po jeho vypadnutí se Samem, Tommy najde svou matku, ale není zcela očekává druh přivítání he ...

True Blood True Blood – S04E03

10.7.2011
If You Love Me, Why Am I Dyin’?

Po setkání s Marnie a sabat, Eric Zdá se, že ztratil paměť. Ví, že je upír, ale nevzpomíná, kdo to je. Sookie mu bere domů - si neuvědomuje, že je vlastníkem domu - a kontakty PAM o pomoc. Tara se obává, když Lafayette zmizí. Jason je stále držen v zajetí od Crystal a její zapadlé klanu a učí se přesně to, co mají v obchodě pro něj. Sam Merlotta vezme jeho bratra Tommyho, aby úkol pro které chtějí podvádět paní Fortenberry z možných štěstí. Jessica se snaží Billův radu po krmení na pick-up na ...

True Blood True Blood – S04E02

3.7.2011
You Smell Like Dinner

Sookie zůstává v jejím domě, i když Jason ji prodal, zatímco ona byla pryč. Poté, co učil, který jej koupil však cítí rozhodně nebezpečné a požádá Billa za jeho pomoc. Nyní je upír král Louisiany a v záběrech do minulosti, některé z Billova minulosti je odhaleno, včetně toho, jak se stal králem. Jason se probouzí svázaný k posteli; Crystal a její manžel mají překvapení pro něj. Sam Merlotta je přitahován k Luna, který ukáže, že ona je součástí Navajo a jednou přesunul do svého matce, která zemřela při porodu k ní. Arlene je přesvědčen, že její nové miminko je prohnilý až do morku kostí a je ...

True Blood True Blood – S04E01

26.6.2011
She’s Not There

Sookie cesta do země víl je krátká ale když se vrátí do Bon Temps, se dozví, že ona byla chybí téměř 13 měsíců. Ona nepřinesl sama odpustit Billa dosud a Eric je ještě docela zájem o ni. Ona také se dozví, že v její nepřítomnosti, Jason prodal svůj dům. Sam Merlotta nalezl nové tvar-posunovač kamarády. Jessica a Hoyt se učí žít společně a vyjít, a to zejména pokud jde o záležitosti v kuchyni. Arlene se obává, že její nové dítě je zlé když Terry Bellefleur nezdá se, že si to. Tara ...

True Blood True Blood – S03E12

12.9.2010
Evil Is Going On

Plán Ericovo zbavit Russell Zdá se, že funguje, ale když při Sookie zotaví z krmení šílenství, rozhodne se vzít věci do vlastních rukou. Ona také rozhodne zakázat všechny upíry z jejího domu. Pro jeho část, Bill zoufale snaží ji přesvědčit, že všechno, co udělal, bylo, aby ji chránil, ale nové zjevení od Eric o asi poprvé ona a Bill setkal hodí ještě jeden klíč do vztahu. Sam Merlotta mezitím říká Tara o jeho skutečné povaze, ale také musí vypořádat se svým bratrem, který uprchl v hotovosti baru. Tara také ...

True Blood True Blood – S03E11

29.8.2010
Fresh Blood

Bill se snaží získat zpět Sookie důvěru, ale nakonec přinášet jí tváří v tvář s čerstvými nebezpečí. Věděl, že to žádný fyzický zápas pro krále, Eric pokouší Russell s "konečným upíří snu." Jason se snaží zabalit hlavu kolem Crystal zjevení. Sam objímá svou temnou stránku, odcizit všichni kromě Tara. Hoyt a Jessica vzít svůj románek na další úroveň; s Holly pomoc, Arlene staví svou budoucnost v rukou bohyně; pošta V-trip, Lafayette bojuje s novými démony.

True Blood True Blood – S03E10

22.8.2010
I Smell a Rat

Sookie dozví, co je zač, ale nezdá se ohromen, když se konečně dozví pravdu. Ona také se dozví, proč první upír královna Louisana a teď upír King of Mississippi jsou tak zájem o ji najít. Její hlavní starostí je i nadále hrozící útok Russell, nyní označen jako upír teroristu po jeho útoku na živém televizním vysílání. Ona dokáže být stejně tvrdohlavý jako vždy, nicméně. Sam Merlotta se pokusí nastavit všechny v pohodě po jeho výbuchu v baru u předchozího večera, ale připomíná událost z jeho minulosti, které ho stále straší. Hoyt se snaží ...

True Blood True Blood – S03E09

15.8.2010
Everything Is Broken

Eric ocitá v šetření a domácí vězení americkou Upíří League nad zmizením Magister. Řekne jim celý svůj příběh a nebezpečí Russell zastupuje. Tara zúčastní terapie skupinový chat, ale překvapí nečekaným nočním návštěvníkem. Jason přichází na její záchranu. Jason má své vlastní problémy, když se snaží chránit Crystal od své rodiny. Největším problémem je Crystal sama, kteří se nemohou Zdá se rozhodnout, co to je přesně to, co chce dělat. V restauraci Jessica má srdce k srdci s Hoyt, který odhaluje jeho pravou ...

True Blood True Blood – S03E08

8.8.2010
Night on the Sun

Sookie je doma z nemocnice a je přesvědčen o tom, že její vztah s Billem je u konce. Co obdrží zprávu od Eric, který je stále v Mississippi, která Russell je ještě brzy ji dostat, a tak připravuje na jeho příchod. Eric má své vlastní plány, aby se pomstil na Russell. S Billem teď doma, Jessica ho prosí, aby ji naučit, jak být upír. Tara je stále trpí jejího utrpení, ale odmítá s nikým mluvit o tom. Jason je potěšen, když Crystal objeví na jeho prahu, i když s monoklem, že prý se nevrátí do svého domova. Jason slibuje, že jí bránit ...

True Blood True Blood – S03E07

1.8.2010
Hitting the Ground

Sookie podaří zachránit Billa, ale živí, ji uvedení v nemocnici. Ve stavu snu, si představuje sama žije v aa krásné zahradě s ostatními. The King of Mississippi vyzývá Magister s Ericem a královny Louisiany v závěsu a má nějaké zajímavé novinky pro něj. V Bon Temps, Sam jde hledal psí boje, ale musí použít trochu představivosti se dostat dovnitř. Jason se chce dozvědět více o Crystal a myslí si, že může mít způsob, jak získat informace z vězně. Hoyt má rande s letní šlo dobře, ale on si není jistý, co má dělat, když ...

True Blood True Blood – S03E06

25.7.2010
I Got a Right to Sing the Blues

S Sookie nyní držený vězeň krále Mississippi, Russell, není zapotřebí dalšího Bill Compton. Nařídí Lorena ho zabít. On pak zaplatí hovor královny Louisiany se zajímavým návrhem. Sookie dozví, že Bill byl udržet soubor na ni a Russell navrhuje Bill měl postranní úmysly v začínající vztah s ní. Tara se zoufale snaží uniknout a má plán, jak dostat pryč od Franklin. V Bon Temps, Sam Merlotta se snaží pomoci svého mladšího bratra Tommyho, ale mladý muž prostě nedokážu, aby zůstali daleko od svých rodičů. Sam dozví jen ...

True Blood True Blood – S03E05

18.7.2010
Trouble

Alcide a Sookie se obrátit na alfa-vlkem "packmaster" pro poradenství v oblasti nakládání s Russell's přisluhovači; Tara zvažuje návrh Franklin, snímku Kdo dokončil svou misi pro Russell; Joe Lee poruší svůj slib Sam a Tommy; Lafayette učí význam trpělivosti od Ježíše, matčin řádné; Jason se setká s jeho shodu v záhadné dívce Crystal; dědictví připomíná Eric z jeho minulosti a jeho pokračující žízeň po pomstě.

True Blood True Blood – S03E04

11.7.2010
9 Crimes

Sookie se připojí Alcide na nevázaného zásnubní večírek pro Debbie Pelt, jeho bývalou snoubenkou; Eric je dána lhůta k vyhledání Billa; Andy dostane podporu a přitahuje pozornost Jason's; Franklin bere Tara na výlet; Arlene je zlobilo podle Jessica's příjezdu na Merlotte's; Sam makléři dohodu s Tommym a jeho rodiči, Melinda a Joe Lee; Bill "obstarává" večeře pro Russell a Lorena.

True Blood True Blood – S03E03

27.6.2010
It Hurts Me Too

Vyhledávání Bill, Sookie míří do Jacksona, slečno. Ve společnosti Alcide, vlkodlak bodyguard přidělené Eric ji chránit. Jason je vyrušen ze svých policejních zkoušek; Bud dosáhne konec jeho lana; Arlene vyrovnává s nečekanou zprávou; Franklin kouzla Tara, a dostane Jessica z jam; Eric bequeaths dar Lafayette. Pronásledován vizemi ze své minulosti, Bill dělá překvapivý slib věrnosti.

True Blood True Blood – S03E02

20.6.2010
Beautifully Broken

Russell Edgington je upíří král Mississippi, vymyslí plán, jak konsolidovat svou moc; Eric si pamatuje jeho minulost; Sam testuje sílu svých rodinných vazeb; Tara najde spojence v stinné upíří Franklin Mott.

True Blood True Blood – S03E01

13.6.2010
Bad Blood

Mít rozhodl se přijmout nabídku k sňatku Billovu, Sookie najde restaurace opuštěné a vyrazí ho najít. Snaží se získat Ericův pomoc, ale on má své vlastní problémy, když Queen a Magister objeví v klubu, znepokojena rostoucím prodeji upíří krví na člověka. Billovy únosci jsou neznámé k němu a podaří se mu uprchnout pouze čelit další nepřítele. Tara mezitím má potíže přichází do vypořádat se smrtí vejce a rozhodne se dělat něco o jejím životě. Jason se musel vypořádat s tím, co udělal a chce se vyznat všechny. Hoyt ...

True Blood True Blood – S02E12

13.9.2009
Beyond Here Lies Nothin’

Zmrzačení v Bon Temps dosáhne vrcholu vzrušení jako Maryann se připravuje na její konečnou zvířecí oběti, conscripting Sookie být družičkou na svatbě krvavé. Mezitím Sophie-Anne varuje Eric držet víko na Billově zvídavost; Jason vede Andy do hrdinného propasti; a Hoyt si těžce polykáním Maxine je nekonečný proud urážek. Projednávání, co může být jeho poslední krok zachránit Sookie a město, Sam je nucena dát svou důvěru a jeho život, ve většině nepravděpodobné spojence.

True Blood True Blood – S02E11

30.8.2009
Frenzy

Bill navštíví upíří královnu Louisiany, aby viděl, co můžete dozvědět o Maryann a jak oni by mohli být schopni ji porazit. Královna není příliš zaujatý s požadavky Billovy ale nakonec ho říct, co je třeba udělat. Po návratu do Bon Temps, ti, kteří nejsou pod Maryann kontrolou plánovat své další kroky. Sam Merlotta rozhodne, že potřebují pomoc, a navštíví Erica, který neochotně souhlasí s tím, aby viděl, co se dá dělat. Sookie a Lafayette muset snažit zachránit Tara ještě jednou poté, co ona uteče a vrátí se do domu Sookie v snaze zachránit vejce. Hoyt bouře z Billa ...

True Blood True Blood – S02E10

23.8.2009
New World in My View

Sookie, Jason a Bill vrátit se do Bon Temps jen aby zjistil, město vypadat jako postižené oblasti. Každý, kdo je pod Maryann kouzlu a hledal Sam Merlotta, který byl tvar přesouvá se vyhnout zachycení. U domu Billa, se zjistí, že Hoyt Fortenberry matka Maxine je v rezidenci, rovněž pod vlivem a hnací Jessica k prasknutí. U domu Sookie se zjistí Maryann v pevné kontrole. Bill má ošklivou zkušenost s ní, ale Sookie se zdá mít podivnou sílu, která nebyla neviděli. U domu Lafayette shledávají Taru, který je v hlubokém transu. ...

True Blood True Blood – S02E09

16.8.2009
I Will Rise Up

Upíři a lidé uklidit v následku exploze. Eric triky Sookie do pitné některé z jeho krev, hodně k Billovu zděšení. V důsledku zániku v oblasti bezpečnosti, vedení Godrik spadá pod přezkoumání, ale jeho odpověď překvapí každého, zvláště Eric, který ho prosí, aby projít se svým plánem. V Bon Temps, Maryann je mimo najít Sam Merlotta a dokončit rituální oběť. Ona uvalí klatbu na každého Sam baru přimět je, aby ho hledat. Lafayette a Tara matka ji násilně odstranit z domu Sookie je. Hoyt a Jessica zvyknout ...

True Blood True Blood – S02E08

9.8.2009
Timebomb

Mít uložil Sookie, Godrik objednávky Eric opustit prostory s ní - a to klidně. Bohužel, Steve Newlin a jeho následovníci jsou na ně čekal v církvi a není příliš vybíravý o tom, který upír oni používají pro své slunce obřad. Godrik pokusí jiný přístup a doufá, že mír s Steve, který neústupně staví proti takové možnosti. Bezpečně vrátili do svého doupěte, mírové přístup Godrik a nedostatek touhy po pomstě není dobře sedět s některými z jeho následovníků. Steve má také překvapení pro něj. Bon Temps, Vejce říká Tara ...

True Blood True Blood – S02E07

2.8.2009
Release Me

Stále držen ve sklepě u kostela, je zřejmé, Sookie, že Steve věděli, že přijde, ale není jistý proč. Že řekne jí, že je špion mezi nimi. Snaží se dostat zprávu na Billa, ale je držen v zajetí jeho tvůrce, který odmítá nechat ho jít po ženě, kterou miluje. V záběrech do minulosti, Billovo konverze na méně násilné životní styl je odhaleno. Když Steve učí Sookie pravou identitu, dělá spojení s Jasonem a předpokládá, že je špión. Jak začnou způsobit jejich pomstu, Sookie je uložen někdo má ještě nesetkal. Back ...

True Blood True Blood – S02E06

26.7.2009
Hard-Hearted Hannah

Tara a vejce jsou jízdy po dálnici, když náhle uvědomí, že má vzpomínky na obou místech byl předtím. Když se zkoumá nedalekém lese, on si uvědomí, je to zlé místo. Sam a Daphne mají dobrý čas a jdou dovádění v lese. Má překvapení pro něj, že není vítán. Eric je venku, aby převzal Sookie a má Billovu starou přítelkyni, která ho neviděla 70 let, přišel do města. Dozvídáme se, že Bill nebylo vždy jemný, mírný upír on je dnes. V Dallasu, Sookie je partnerem Hugo - další člověk, který chodí s ...

True Blood True Blood – S02E05

19.7.2009
Never Let Me Go

Ještě v Dallasu s Billem a Jessicou, Sookie je zaměřen na udržení její část dohody a pokusit se najít chybějící Godrik navzdory podivné chování svých kohort. Eric říká Bill svůj skutečný důvod pro které chtějí najít Godrik. Sookie se snaží dozvědět více z poslíček, který má telepatické schopnosti. Po návratu do Bon Temps, většina z nich je stále ještě zotavuje z účinků narozeninové párty Tara. Sam dozví, že on a Daphne mají společného více, aby mohl vůbec představit. Maryann oznámí, že se stěhuje do domu Sookie, a když řekl, že nemůže vrhá kouzlo ...

True Blood True Blood – S02E04

12.7.2009
Shake and Fingerpop

Podle ní se zabývají Eric, Sookie a Bill cestovat do Dallasu pomoci najít chybějící hlavu místní upíří komunity. Berou Jessica spolu, ale při příjezdu, řidič jejich plnění pokusí unést Sookie. Maryann hodí party pro Taru, kteří se nyní přesunul do domu Sookie je. Mnoho lidí se ukázat a opět ona spřádá své kouzlo, odhalující něco zajímavého o sobě v tomto procesu. Sam Merlotta si není jistý začínající vztah s Daphne je dobrý nápad, ale ona mu řekne, že zná jeho tajemství. Lafayette se stále zotavuje ze svých zranění, když ...

True Blood True Blood – S02E03

28.6.2009
Scratches

Během jet zpátky do Bon Temps, rozhořčený Bill říká Sookie, v žádných nejistých termínech, že se dopustil závažného pochybení při pronajímání Jessica navštívit svou rodinu, která málem vyústila v zabíjení Jessica její záď a brutální otce. Zraněn a rozrušený, Sookie se rozhodne jít na 20 mil domů, ale nedostane příliš daleko, když je napadena půl býka, napůl člověk zvíře odchází velké šrámy na zádech. Když jeho krev je schopen ji oživit, Bill se obrátí k Eric žádostí o pomoc a je to určeno jí nějak byl otráven. Oba jsou zmateni však šelmou tohoto ...

True Blood True Blood – S02E02

21.6.2009
Keep This Party Going

Poté, políbil a skládá, Sookie a Bill vztah se zdá silnější než kdy jindy. Bill má stále problém Jessica, která se ukázala být jen trochu divoké dítě. klanový vůdce Eric Norman chce opět využít služeb Sookie je. Pocitu viny o její roli ve mající Jessica vyrobený do upíra, Sookie souhlasí s tím, aby ji vzal do svého domu, kde ona slibuje, že ona prostě chtějí vidět své rodiče a sestru ještě jednou. Věci vymknou z ruky, když vyskočí z auta a ona a Sookie se brzy za to navštívit. Je to nechal na pobouřené Billa vyřešit všechno. ...

True Blood True Blood – S02E01

14.6.2009
Nothing But the Blood

Detektiv Andy a Merlotta servírky najít tělo slečny Jeanette bez jejího srdce v zaparkovaném autě. Lafayette stále chybí; ve skutečnosti on je připoután v suterénu domu s dvěma dalšími kluky. Sookie navštíví Billa a setká Jessica; Bill vysvětluje, že se učí mladou ženu za upíra, ale žárlivý otázky Sookie, proč se jí předtím řekl. Sam si vzpomene na jeho minulost s Maryann, když mu bylo sedmnáct let starý teenager. Tara flirtuje s vejcem, který také žije v Maryann panství. Jason se připojí k církvemi Slunce a naplánuje ...

True Blood True Blood – S01E01

3.2.2009
Strange Love

Ve společnosti, kde lidí a upírů koexistují, odehrávající se v malém městečku Bon Temps, Louisiana, Sookie Stackhouse je mladá žena, která může našli dokonalé přítele. Sookie je jasnovidec a neustále slyší lidské myšlenky tak to dává datování trochu obtížné, protože ona se snaží udržet své schopnosti v tajnosti. Při 173-letý upír Bill Compton vchází do Merlotta Bar & Grill, kde pracuje jako servírka, si uvědomí, že nemůže "slyšet", co si myslí, a tak rozdává svůj původ, protože ona nemůže slyšet myšlenky z těch, které jsou technicky mrtví ....

True Blood True Blood – S01E12

23.11.2008
You’ll Be the Death of Me

S Jasonem ve vězení za vraždu Amy, se snaží dokázat svou nevinu, zatímco Sookie si myslí, že vrahem je někdo, že jsou blízko u. Mezitím Maryann balls Taru z vězení a nechá ji bydlet u ní nóbl sídle. Tara je opatrný o důvěře Maryann, ale těší žije ve svém luxusním domě. Tara se to líbí ještě víc, když se setká s dočasnou rezident Benedikt Talley, který je přezdívaný vejce. Ale to je tajně ukázal, že Maryann a Sam Merlotta mít spojení. Totožnost sériového vraha je konečně odhalena jako Arlene snoubenec René, který nyní stanovuje ...

True Blood True Blood – S01E11

16.11.2008
To Love Is to Bury

Jason a Amy muset uklidit po Eddieho zániku, ale tlačí Jasona k okraji a on si není jistý, jestli chce pokračovat v jeho vztah s ní. Mezitím se Sookie zahlédl něco, co během svého setkání s sériový vrah a ona a Sam cesty do bistra v sousedním okrese aby zjistili, zda mohou získat více informací. Co se učí je, že vrah může jednou zasáhl i tam. Jinde, Bill dokončí větu tribuny otočením Jessica v upíra, ale když jí řekne, co se stalo, že není úplně dostat reakci ...

True Blood True Blood – S01E10

9.11.2008
I Don’t Wanna Know

Když Sookie najde Sam spal bez šatů na posteli, on ukáže jeho vlastní tajemství jí, že se stane být tvar posunovač, a jeho psa viděn kolem baru je skutečně ho v přestrojení. Sam rovněž připomíná významné události v jeho životě. Arlene a Rene mají svůj zásnubní večírek v baru a Sookie Sam, už zcvokla Sam zjevení, je napaden neviditelnou osobou v zatemněné kuchyni. Mezitím Tara se rozhodne podstoupit vymítání, ale později zjistí něco o exorcista slečny Jeanette. Jason se rozhodne, že je čas něco udělat ...

True Blood True Blood – S01E09

2.11.2008
Plaisir d’amour

Poté, co Sookie identifikuje upír barmana Longshadow zodpovědný za krádež z Fangtasia, Bill kroky v chránit ji. Přitom mu však rozbije upíří tabu a nyní musí čelit důsledkům ze Eric a jeho klanu za zabití jednoho z jejich vlastní. Věděl, že bude pryč, ptá Sam Merlotta dávat pozor na Sookie. Mezitím Jason a Amy vzít svou upíří chovaných v zajetí, Eddie, do domu Jasonova a omezit ho do sklepa. Čerpají svou krev a Jason podstoupí podivné transformace. S Amy nyní pracuje na Merlotta, Jason tráví svůj volný čas ...

True Blood True Blood – S01E08

26.10.2008
The Fourth Man in the Fire

Sookie je nadšením zjistil, že Bill nebyl v ohni, která zabila čtyři lidi, který zahrnoval jeho tři Vamp kamarády. Její nadšení není zcela v souladu s buď zákazníky nebo jejími spolupracovníky u baru Merlotta. Mezitím Jason a jeho nová přítelkyně, Amy Burley, se zoufale snaží získat více upíří krev za ruchu ní. Oni rozhodnou následovat Lafayette ke svému zdroji, ale akce Amy odhalí, že ona má jasně nedělal. Po jejím exorcismu, Lettie Mae je nová osoba - střízlivý a pracovití, ona také stala aktivním členem jejího kostela. Tara ...

True Blood True Blood – S01E07

19.10.2008
Burning House of Love

Poté, co strávil noc s Billem, Sookie je přesvědčen, že našla muže svých snů jako člověka, který vzal její panenství. Ale spolupracovníci Sookie a zákazníci v baru ne zcela souhlasí, že zvěsti se šíří její vztah s upírem. Sookie je bolestné dětství odhalení o svém strýčkovi Bartlett ostruhy Billa do akce. Mezitím Tara alkoholický matka, Lettie Mae, je přesvědčen, že ona potřebuje exorcismus, a když Tara odmítne zaplatit, se snaží získat úvěr od banky. Jason se zoufale snaží získat více upír krve a návštěv Fangtasia ...

True Blood True Blood – S01E06

12.10.2008
Cold Ground

S babičkou jako poslední oběť tajemného sériového vraha, Sookie musí vyrovnat se svými emocemi. Ona nemůže zablokovat myšlenky druhých a ví, že mnoho lidí z města vině její vztah s upírem jako hlavní důvod její babička je mrtvá. Má velmi jasný signál pro ně na ženu pohřbu. Přes Sam Billově prosby, Sookie trvá na pobyt v domě. Ona se však rozhodnou strávit noc s Billem přijít o panenství jednou provždy. Mezitím Jason zápasí s abstinenčními příznaky z jeho 'V ...

True Blood True Blood – S01E05

5.10.2008
Sparks Fly Out

Po jejich setkání s rasistickým policistou, Sookie říká Bill, že nebudou ho vidět ještě. Druhý den, Bill zachovává svůj slib Sookie babičky Adele 'gran' Stackhouse, mluvit na měsíčním zasedání potomci Glorious mrtvý. Bill se stává velmi populární, když reminiscence o občanské válce a starosta mu dává starou fotografii našel v archivech. Návrh zákona také připomíná okolnosti, jak se stal upírem. Mezitím se Sam požádá Sookie na rande, ale věci nejdou, jak se plánuje, že mu řekne, že není ...

True Blood True Blood – S01E04

28.9.2008
Escape from Dragon House

S druhým vraždě městského za týden, Jason je opět číslo jedna podezřelý, ale Tara mu poskytuje alibi. S vědomím, že oba Maudette a Dawn se frekventované upír klub Fangtasia, Sookie požádá Billa, aby ji tam, jak se snaží najít důkazy o tom, že bude jasné jejího bratra. Obě mrtvých dívek byly dobře známy v klubu a Sookie se setká Eric upír starší. Sam Merlotta Zdá se, že několik výstřednosti jeho vlastní. Jason koupí upíří krev - afrodiziakální - od Tara bratrance Lafayette a to i přes jasné instrukce, aby nikdy trvat déle než jeden ...

True Blood True Blood – S01E03

21.9.2008
Mine

Bill Comptonův půvab se zmenšil poněkud když ho navštíví Sookie ve svém domě a zjistí, že několik dalších poněkud ošklivé upíři se také zastavil na návštěvu. Bill ji chrání před jeho někdejších přátel, ale ona vidí odpornou stranu upířího života. Dawn Green stráví noc s Sookie bratr Jason ale ona ho vykopne po hádce. Ona se nalézá škrtil později ten den. Tara vyjde na její matky alkoholičky a stráví noc se svým zaměstnavatelem, majitel baru Sam Merlotta.

True Blood True Blood – S01E02

14.9.2008
The First Taste

Mack a Denise Rattray pomstít.Lumberjacks o Sookie, ale Bill kroky při aby ji zachránil. Následně Sookie smysly začnou podstoupit transformaci. Později se dozví, že Rattrays jsou mrtví a policie okamžitě podezřelou bankovku. Ona také začíná zajímat o to, jak daleko půjde upíři, když předním odpůrcem zákona o Upíří práv je zabit při nehodě. Bill souhlasí s tím, navštívit Sookie a její babička a Tara a Jason zvou sami sebe na večer. Jason Stackhouse dostane vidět video z jeho večer s Maudette Pickens. Policie ho uvolnit, ale jeho ...

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Know what this is about? Be the first one to add a plot.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

True Blood True Blood – S01E00


Original Pilot

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.