The Tomorrow People (Lidé zítřka)

Epizody

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E22

5.5.2014
Son of Man

S možným návratem Roger na obzoru, každý je znepokojen důsledky, pokud Zakladatel bylo zjistit. Nyní si vědom pravdy o stroji Zakladatel byl s použitím jej trénovat v Stephen potřebuje John a Cara o pomoc, aby ji zničit. Mezitím, Russell a další Zítra lidé ztratili naději, že bude někdy najít útočiště a vybrat si vyrazit na vlastní pěst.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E21

28.4.2014
Kill Switch

Russell se rozhodne obětovat Roger. Mezitím John se obrátí k Astrid o radu.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E20

21.4.2014
A Sort of Homecoming

Každý, kdo se stane obavu z důsledků v případě, že zakladatel zjistí, že Roger může vrátit. Mezitím, Stephen snaží zničit stroj zakladatelem byl pomocí, aby ho trénovat.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E19

14.4.2014
Modus Vivendi

Zakladatel požaduje summit s The Tomorrow People. Cara souhlasí, ale jen v případě, Hillary je držen jako rukojmí. Ultra agenti najít Jedikiah úkryt, ale s Johnova pomoc, vyhne zachycení. Stephen pokusí dosáhnout Roger použitím stroje na Ultra.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E18

31.3.2014
Smoke and Mirrors

Oba Ultra a The Tomorrow People sledovat útěk, který se vychloubá svou sílu jako pouliční kouzelník. Jedikiah uprchl Ultra a řekne Luca Štěpána mocností. Mezitím Leader oznamuje genezi laskavější a jemnější Ultra.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E17

24.3.2014
Endgame

Pravda o minulosti vyjde. Konfrontace s zakladatelů a Jedekiah nutí zítra lidi přiklonit.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E16

17.3.2014
Superhero

Stephen stále chodí po tenkém ledě se svým partnerem Ultra Hillary, který pokračuje být podezřelé z jeho loajality. Když Zítra Lidé a Ultra dozví, že je zde nový průlom konání dobra pro člověka, oba chtějí ji na jejich straně. Mezitím Morgan riskuje a zrazuje důvěru Jedikiah s cílem pomoci The Tomorrow People - ale co Jedikiah objeví od Morgan je ještě větší překvapení.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E15

5.3.2014
Enemy of My Enemy

Julian je zpět a rozhněvanější než kdy jindy, ale když se dostane chycen Ultra je nucen uzavřít dohodu, která by mohla stálo a Stephen žije. John opět neposlechne Cara příkazy, když se dozví Julian objevil umístění zítra lidové doupěti. Mezitím Astrid je sužován nočními můrami po své zkušenosti blízké smrti a otočí se ke svému novému příteli Johna nějaký komfort.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E14

26.2.2014
Brother’s Keeper

Po získání nějaké šokující zprávu, Stephen pokusí se obnovit pořádek v obou svých světů tím, že dohodu s Jedikiah. S novým výpad na útěku, Cara a Russell se ho snažit nalákat dovnitř, ale musí se spokojit s pastí z Ultra. Mezitím Jedikiah je blíže k vývoji nové tajné technologie, které by mohly změnit svou budoucnost.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E13

5.2.2014
Things Fall Apart

Stephen je ponecháno na potýkají zakladateli kvůli Jedikiah. Chcete-li chránit Astrid, že má učinit nebezpečnou dohodu. Cara vydává tvrdou a nečekanou trest John, když se střetnou. Překvapující tajemství o Štěpána máma je odhaleno.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E12

29.1.2014
Sitting Ducks

Něco, co se zdá trochu mimo ... Stephen cítí znepokojeni jeho kolegy praktikant Hillary, který má tajný program jí vlastní. Štěpána máma chce rodinu jít kempování včetně jejího nového přítele Petera, kterému se zdá, Stephen mít těžké době čtení. Věděl, že bude mimo město, Stephen požádá o Cara a Jana, aby se ujistil, že je vše v pořádku s Astrid, zatímco on je pryč.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E11

22.1.2014
Rumble

Stephen a jeho kolegové Ultra účastníci jsou uvedeny test Jedikiah aby zjistili, kdo je hoden stát se Ultra agenta, ale ne každý je rád, že pracovat jako tým. Cara je konfrontován s tajemným návštěvníkem z její minulosti. Russell je poslán na nebezpečné průzkumné mise, která by mohla přimět střet mezi Zítra skupin lidí. Mezitím, John pracuje s novým výpad.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E10

15.1.2014
The Citadel

Poté, co Stephen vrátí z okraje propasti, si myslí, že má klíč k tomu, co se stalo s jeho otcem, ale jeho kolegové Tomorrow Lidé nejsou jisti, že mu věří. Když Zítra Lidé se učí nějaké zklamáním zprávy z Johna, dělají nečekané rozhodnutí o své budoucnosti. The Tomorrow People nakonec získat vedení na Ultra je tajné výzkumné laboratoře a vymýšlejí nebezpečný plán, aby propustil všechny ty držen tam v zajetí. Mezitím, Stephen maminka představí Stephena a jeho bratra Luca do nového muže, kterého chodí - ale Stephen má pevný čas dostat čtení na něj.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E09

11.12.2013
Death’s Door

Když se John ocitá v nebezpečné situaci, Stephen není schopen pomoci, aniž by odhalil sebe k Ultra. Není spokojen s odpovědí mu byl objeven o zmizení svého otce, Stephen rozhodne přijmout drastická opatření s pomocí svého kolegy Tomorrow People zjistit pravdu. Mezitím Cara a Russell vyjednat obchod s Jedikiah, což v konečném důsledku dělá Jedikiah vzít velké riziko.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E08

4.12.2013
Thanatos

Stephen (Robbie Amell) je odhodlán odhalit, co doufá, že je klíčem k nalezení svého otce a řemesla plán s The Tomorrow People, která se týká dostat se dovnitř Jedikiah je (Mark Pellegrino) hlavy. Mezitím Cara (Peyton List) a Russell (Aaron Yoo) dojde k nezvaného návštěvníka v základně metra tunelu. Stephen vezme riskantní příležitosti a špehuje kolem Ultra.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E07

20.11.2013
Limbo

Když Stephen rozhodne se pobavit se svými nově nalezenými pravomocemi, Jedikiah trvá krajní opatření, aby se ujistil, že to nebude opakovat. Poté, co John a Russell vrátí ze své cesty, John cítí zvláštní napětí mezi ním a Cara. Stephen se snaží zvládnout nový a nebezpečný útěk na jeho vlastní, ale ocitne v přes hlavu a potřebuje pomoc od svého kolegy Tomorrow People. Mezitím, Stephen má moment jasnosti, pokud jde o jeho otci, a je více než kdy jindy se zjistit, co se s ním stalo.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E06

13.11.2013
Sorry for Your Loss

Když Stephen Russell a vyrazit na noc legrace, oni narazí na potenciálního nového výpad. Stephen Russell a hlásit zpět k Janovi a Cara o nové osoby, ale chtějí udržet nízký profil z Ultra. Je smutné, že Russell se dozví, že jeho otec zemřel a on se zmítá o tom, zda nebo ne on by měl jít domů. John dobrovolníci doprovázet Russell, které pomohou udržet ho z maléru. Mezitím Jedikiah má šokující tajemství, které by mohly zničit jeho kariéru.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E05

6.11.2013
All Tomorrow’s Parties

Poté, co Stephen zlomí Ultra protokol během cvičení, Jedikiah tajemný šéf trvá na setkání Stephena. Stephen roste obavy, když se dozví, Jedikiah není schopen ho chránil, a tak se obrátí na Johna, který má zájem pouze ze sobeckých důvodů. Jinde, zítra Lidé jsou zoufalí jít vrchní a na párty jako normální lidi, ale John a Cara neshodnou na nebezpečné plánu. Mezitím, Stephen dělá plán jít do Homecoming s Astrid, ale když balls na ni znovu, ona rozhodne se zjistit, co je vlastně za lubem.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E04

30.10.2013
Kill or Be Killed

Když je nejvíce chtěl Ultra, Killian McCrane, zabrousí po letech, kdy se v úkrytu, Stephen požádá Johna o pomoc při pátrání ho dolů. John neochotně souhlasí, že pomůže, ale rozmyslí, když se dozví, že Killian není po Jedikiah jak všichni tuší. Stephen, chce pomoci, ale Cara vysvětluje, že Johnova historie s Killian, který přivádí zpět záplavu vzpomínek z Johnova minulosti, dělá ho dělat něco, co nikdy nemyslel, že by se znovu dělat. Mezitím, Stephen matka, Maral je podezřelý z jeho pobytu, což ho ve svízelné situaci.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E03

23.10.2013
Girl, Interrupted

Stephen rostliny počítačový virus pro odesílání odpočinkové umístění do rebela ukradené superpočítač Tim, ale Jed pošle přepadení a pasti Cara. Stephen nabízí, aby ji aplikovat s Ultra Power-odstraněním séra. Cara odhaluje, jak její síly přišel.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E02

16.10.2013
In Too Deep

Jed posílá Stephen se starším partnerem chytit zloděje 17, krádež za svou nemocnou matku. Cara dává Stephen hodinky s čipem na ochranu před mysli čtenáře Jed nastaví na svého synovce.

The Tomorrow People The Tomorrow People – S01E01

9.10.2013
Pilot

Stephen může náhle teleportovat, dělat telepatii a telekineze, jako hlas v hlavě Cara, a jiní žijí v podzemí. Jeho chybějící otec byl jejich vůdce. Jeho hlavy strýc Jed Ultra, kteří najít a zabít je, nebo přijmout jejich pravomocí.