The River (Řeka)

Epizody

The River The River – S01E08

20.3.2012
Row, Row, Row Your Boat

S kurz nyní vynese na jejich cílové místo určení, Mág posádka se náhle ocitá v naprostém chaosu, kdy je členem jejich vlastní zastřeleni, což vede Jáhel vyzvat duchu Boíuna pomoci, proti přáním svého otce. Quest posádky je dále ohrožen neznámého vraha, jak se situace i nadále vymkne kontrole.

The River The River – S01E07

13.3.2012
The Experiment

Magus Posádka ocitnou v příkrém nesnází, když jste pronásledován kanibalistický hrůzou při hledání přes opuštěné výzkumné zařízení po tajemné stopy, které naznačují, Dr. Emmet se Cole může být stále naživu. Mezitím, vedoucí bezpečnostní síly Kurt je nucen dělat těžkou osobní oběť, pokud jde o bezpečnost posádky.

The River The River – S01E06

6.3.2012
Doctor Emmet Cole

Magus posádka pokračovat v jejich putování do Sahte Falls, kde zjistí, Emmet je brašna. Při dalším zkoumání pásky v něm shledávají nějaký silný záběry z Emmet, který ukazuje mu vymkla kontrole, a to vede posádku dále do Amazonie. Mezitím Lena odhaluje tajemství ona byla nesoucí na některý člen posádky.

The River The River – S01E05

28.2.2012
Peaches

Magus posádka najela na mělčinu jiným plavidlem, a brzy zjistí, že zdánlivě příjemné členů posádky lodi prohlašovat, že přišli na jejich záchranu ve skutečnosti velmi odlišný program, což způsobuje dire, na život a na smrt situace. Posádka také vede k šokujícímu zjištění, že opustí jeden z nich v slzách.

The River The River – S01E04

21.2.2012
A Better Man

Vzhledem k tomu, hledání pokračuje pro Emmet a jeho posádku, Magus narazí na jednoho z členů Emmet své posádky, kteří zmizeli po boku Emmet. Oni brzy zjistí, že byl prokletý a naučit se mystický příběh prokletí, který je nyní otázkou života a smrti. Lincoln čelí výzvě, když zbytek posádky chtějí opustit svůj sužován kolegu zezadu pokračovat v misi, a musí se snažit být jejich morální kompas.

The River The River – S01E03

14.2.2012
Los Ciegos

Když se celá posádka Maguse oslepne kvůli spóry ze stromu, osamělý protahování AJ bude muset překonat jeho nejvíce ochromující strach najít lék dříve, než slepota stane trvalým. Mezitím místní Morcego kmen stopky posádku a soudce, zda jsou hodni, aby zůstali v džungli. Pokud jsou považovány za nehodné, následky mohou být fatální.

The River The River – S01E01

7.2.2012
Magus

Dobrodruh s názvem Emmet se Cole, který pracoval pro show s názvem "Neobjevená země", zmizela po 22 úspěšných letech. Ukázat členové přesvědčil svou ženu a syna jít o hledání najít Emmet, kteří nebyli ochotni zpočátku kvůli rodinným problémům. Stejně jako Emmett šel chybí v Amazonii, ale zvedl naváděcí signál a šli za po něm našli podivné a nadpřirozené síly ovlivňující opuštěný a neidentifikovaný místo zvané Boiuna. Kromě toho Zjistili zjistili, že Emmet je naživu, protože on mluvil prostřednictvím jednoho z členů posádky ...

The River The River – S01E02

7.2.2012
Marbeley

Když se duch Dr. Emmet Colea záhadně vstoupí Jáhel, poselství je jasné: jít domů! Místo toho, Tess rozhodne jít do džungle najít stopy Cole whereabouts. Zatímco na jejich misi, oni objeví strom zahalena do dětských panenek, že podezřelý je tam odvrátit "ducha opuštěné dívky", který se utopil v řece. Pak, když zmizí člen posádky, skupina si uvědomit, budou muset vydržet noční můru, aby uklidnil rozzlobeného ducha a získat jejich milovaného zpět.