StarGate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida)

Epizody

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E20

9.1.2009
Enemy at the Gate

Úl loď přeplňovaný s ZPM získala Wraithy poselství z alternativního vesmíru, který obsahuje umístění Earth. Loď je nyní míří k Zemi.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E19

19.12.2008
Vegas

Zabíjení Wraith v Las Vegas jsou vyšetřovány detektiv John Sheppard - kdo neví nic o životě sající cizincům z jiné galaxie.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E18

12.12.2008
Identity

Cizinec mysl přesune své bydliště do Jennifer těle a zdá se, jako zmatený jako její kolegové jsou její nevyzpytatelné chování. Což vyvolává otázku; kde je Jennifer?

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E17

5.12.2008
Infection

Wraith křižník přijde na Atlantis a je podivně nekomunikativní. Anti-přízrak lék oblouk příběhu je uzavřena a vidíme vztah květ.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E16

21.11.2008
Brain Storm

Rodney konečně zve Jennifer o datu; aby se zúčastnil vědecké konference s ním. Ale drobné žárlivost vznikají na konferenci, které musí být potlačena, když se navrhované řešení pro globální oteplování má potenciálně smrtelné vedlejší účinky.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E15

14.11.2008
Remnants

Radek objeví cizí zařízení, které Rodney najde má vážné překvapení. Sheppard běží do reinkarnovaný Acastus Kolja který se chystá zaútočit na Atlantidu. Zástupce IOC přijde nahradit Woosley, která přijme radu od záhadné ženy.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E14

7.11.2008
The Prodigal

Po obnovení napájení se vypne a většina obyvatel jsou vyřazené z hlavních kontrol, je zřejmé, že Atlantis byl převzat pomocí off-svět skupiny, jakmile označené jako Michael a jeho hybridy. On je po novorozeného dítěte Teyla, kteří jsou klíčem k jeho snaze získat kontrolu nad Pegasus galaxie. Zatímco Sheppard a McKay se snaží dostat své ruce na propojkou k útoku, Ronan a jiní, kteří byli zajat Michael během jeho počátečních invaze startu odvet jejich vlastní. Když Teyla podaří utéct a schovat, Michael jí dává jednoduchý výběr: ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E13

20.10.2008
Inquisition

Sheppard a jeho tým jsou přilákal na planetu a brzy postaven před soud za zločiny proti lidem v galaxii Pegasus. V záběrech do minulosti, tři rozhodčí soud líčí obvinění proti nim, včetně re-probuzení Wraithy a různých misích, kde alespoň některé, ne-li více, nevinní kolemjdoucí byli zabiti. Sheppard dělá jeho nejlepší tvrdit, že celkově méně byli zabiti jejich přítomností, než by tomu bylo v případě, kdyby nikdy nebyl. Nejméně jeden z porotců je zjevně rozhodnut najít vinnými, zatímco druhý se zdá daleko ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E12

17.10.2008
Outsiders

Snahou týmu Atlantis zmařit Wraith plánuje buď najít lék na Hoffan drogy (který dělá lidi smrtící, aby Wraith krmení na nich), nebo vyhladit všechny ty nakažený.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E11

10.10.2008
The Lost Tribe

Nový závod, který ukradl zařízení, nemluvě o Rodney a Daniel, vyklube starý znamenat velmi staré a dobře známé lidské rasy. Se starou záští k urovnání nutí Rodney k aktivaci zařízení před Wraithy s vedlejším účinkem, který by mohl zabít miliony přes ven galaxii. Které dělají Wraithové šílený tak, aby uprchnout s Daedalus k odvetným opatřením. Opět pokorného lidé mají převzít kontrolu nad chaotický situaci udržet mistrovské závody v mstili v galaxii.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E10

26.9.2008
First Contact

Dr. Daniel Jackson přijde na Atlantis při hledání ztraceného Atlantian místnosti. Tento objev ukazuje novou rasu. Daniel a McKay jsou uneseny nové rasy a jsou nuceni dokončit zařízení, které mohou zabít Wraith. Todd se cítí zrazena a bere Daedalus.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E09

19.9.2008
Tracker

Jennifer, Ronon a Rodney se nacházejí ve středu Wraith honu na lišku, když je Jennifer unesen běžec (liška), aby mu pomohla s humanitárním posláním.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E08

12.9.2008
The Queen

Sheppard, McKay, Teyla, Ronan a Jennifer Keller cestovat do setkání s Toddem Wraithy. Keller se domnívá, našla vakcínu svého druhu na změnu Wraith na genetické úrovni, která jej činí zbytečné pro ně krmit na lidech. Ona potřebuje pokusné subjekty však i Todd souhlasí, ale naznačuje, že se budou muset usilovat o podporu královny spojeneckého Wraith úlu. Protože jeho vlastní královna byl zabit, bude nutné, aby někdo ji vydávat - a jediná osoba schopni se dostat pryč s tím by Teyla. Ona souhlasí, ale jakmile na palubě ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E07

5.9.2008
Whispers

Sheppard a Beckett bitva zombie-like, Wraith-inženýrství mutanty s týmem z nejlepších a nejbystřejší členek SG. Oni také stalo, že se nádherný - tým SG, ne mutantů.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E06

22.8.2008
The Shrine

Rodney napaden smrtelným onemocněním známým jako "druhé dětství", což snižuje jeho mysl schopnosti a dělá ho ztratil paměť postupně.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E05

15.8.2008
Ghost in the Machine

Skupina bytostí uvízlých v sub-prostoru hledat pomoc od Atlantidy k návratu do normálního prostoru. Ale jejich nehorázné nároky a nevypočitatelné chování napíná důvěru svých dobrodinců a nutí bolestivé řešení.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E04

1.8.2008
The Daedalus Variations

Prázdný Daedalus se nalézá na oběžné dráze planety. Tým jede podívat se na to a jsou přepravovány do alternativního vesmíru.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E03

25.7.2008
Broken Ties

Ronon je unášen Wraith, který se ho snaží vymýt mozek.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E02

18.7.2008
The Seed

Dr. Carson Beckett je odstraněn z městnání, protože on je jediný, kdo může najít protilátku na tajemném viru, který byl neschopný personál základny, začínat Dr. Jennifer Kellerová.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S05E01

11.7.2008
Search and Rescue

Po výbuchu lékařské sloučeniny Michala, která ustoupila, chytat týmu Atlantis a mariňáky, plukovník Samantha Carterová posílá záchrannou výpravu spolu s lékařským týmem a ženistů, stejně jako nový přírůstek do týmu Atlantis, kapitán Alicia Vega. Jako spuštění záchranného se zdá, že tým byl rozdělen do dvou přežívajících skupiny Ronan a podplukovníka Sheppard a McKay a major Lorne. Když McKay zjistí, pevný disk Michaelův, že obsahuje velké množství dat o jeho operacích. Najednou, McKay si uvědomí, že, když se sloučenina s vlastním ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E20

7.3.2008
The Last Man

Po dalším marné pátrání po chybějící Teyla, Sheppard se vrací do Atlantis, jen aby zjistil, že opuštěné. Ještě horší je, město není zrovna abnormálně teplé, ale celý oceán zcela vyschla, opouštět písečnou poušť! Sheppard pak najde hologram vyzrálého Dr. McKay, řekl jsem mu, že sluneční erupce mu poslal 48.000 let do budoucnosti. Poté, co se dozví zánik Atlantidy a všichni na to, a ještě hůř, že slunce ve sluneční soustavě umírá a on nebude přežít tam mnohem déle, on a holografické McKay musí najít způsob, jak poslat Sheppard ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E19

29.2.2008
The Kindred: Part 2

Pomalu, všichni na Atlantis přijde k termínům se náhlé opětovné objevení Dr. Carson Beckett, který on prohlašuje, byl Michaelův vězně pro některé dva roky. On jim, co dělal v Michaelově laboratoři říká a vyrazili najít unesenou Teyla. Dr. Keller zjistí, jak on přišel tam vůbec. Sheppard mezitím již s využitím všech svých kontaktů, aby se pokusila najít Teyla ale narazit někoho z minulosti. Teyla zase našel některé z Athosians živý, ale jsou málo jako výsledek experimentů Michaelových. Michael ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E18

22.2.2008
The Kindred: Part 1

Mor druhů se šíří po celé galaxii Pegasus a Dr. Keller odhaduje, že statisíce budou případě, že nejsou nenajdou způsob, jak ho zastavit zemřít. Její výzkum však ukazuje, že původ této nemoci je u Hoff, který byl pracuje na způsob, jak zabít Wraith. Sheppard a ostatní myslí, že vědí, kdo by mohl být šíření viru a proč. Teyla zatím věří, že je příjem zpráv z Kanaan, otec jejího dítěte. Ona to stále jeho zprávy během spánku a většina si myslí, že to jen zdá. Ona sleduje stopy ji, ale ona dává ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E17

15.2.2008
Midway

IOA se rozhovory zpět na Zemi, aby zajistily, že žádná posádku sloužící na Atlantis (zejména cizinců) jsou vhodné pro jejich role. Epizoda se otevírá těhotná Teyla, co byl rozhovor a podávání zpráv zpět na Atlantis. Ronon se nachází hned vedle. Col. Carter si není jistý ohledně schopnosti Ronon má zacházet s ioa interview, a proto žádá Teal'ca přijít na Atlantis v koučování kapacitou pro Ronon. Po skalnatém start do jejich vztahu, Ronon a Teal'c vrátit na Zemi, a to prostřednictvím řady hvězdných bran a stanice Midway, že McKay předtím ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E16

8.2.2008
Trio

Keller, Carter a McKay uvízli v opuštěném Genii dole zatímco mimo svět.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E15

1.2.2008
Outcast

Po návratu na Zemi k otcově pohřbu, John Sheppad zjistí existenci lidské podobě replikátoru volné v populaci.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E14

25.1.2008
Harmony

Sheppard a McKay musí doprovodit prospektivní královnu v rámci svých diplomatických povinností, nevědomý, že přepadení bylo nastaveno u některých známých nepřátel.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E13

18.1.2008
Quarantine

Celé město uzamkne při falešně karanténě, takže lidé pletl s klesajícím množstvím kyslíku, zatímco Rodney je schopen dosáhnout počítač.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E12

11.1.2008
Spoils of War

Vysílání z vesmíru vede tým k objevu živná půda pro Wraith vojáků.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E11

4.1.2008
Be All My Sins Remember’d

Tým Atlantis se rozhodne zaútočit na četné lodě replikátory, s pomocí nelehké aliancí.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E10

7.12.2007
This Mortal Coil

Když to, co se zdá být družice narazí do Atlantis tým dozví o podivné chování na základně.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E09

30.11.2007
Miller’s Crossing

Rodney McKay pokračuje v práci na řešení problémů s replikátor nano kódu a nakonec dává v požadavku Zalenka to, aby se obrátil jeho sestra Jeannie o pomoc. Jí pošle e-mail, ale ten samý večer, ona je unesena a odvezli do soukromého zdravotnického zařízení, kde se očekává, že používání nano technologii k zachránit život dcerou bohatého průmyslníka je. Rodney a jiní cestovat na Zemi, aby se zabývala Jeannie zmizení, ale Rodney je brzy unesen a dát do práce stejně. Rodney a Jeannie si myslí, že našli fungující řešení, ale když to ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E08

16.11.2007
The Seer

Poté, co bylo řečeno špiona Genii na Nový Athos, že její lidé byli stále naživu, Teyla požádá o povolení k návštěvě muže jménem Davos, který je legendární vidoucí a může být schopen, aby jí pomohl. Když dorazí, Dr. Keller si uvědomuje, že člověk umírá. Jeho schopnost vidět do budoucnosti je reálný, ale útržky budoucnosti je schopen ukázat jim jsou otevřené výkladu. John je povolán zpět do Atlantis, když obdrží zprávu od Wraithy, jehož život předtím zachránil. Ten nabízí pro práci s McKay opravit nano virus, který je nyní nepracuje správně. Jako by to ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E07

9.11.2007
Missing

Teyla a Dr. Keller přejděte do Athosian nové planety, a to, co vidí, je, že Athosian nejsou tam ještě. Jsou pryč chybí. Zdá se, že práce bojovníka kmene, na Bola Kai.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E06

2.11.2007
Tabula Rasa

Rodney McKay probouzí ve své laboratoři, vázané na židli a bez paměti, kdo nebo kde je. Neměl zdánlivě odejít sám video zprávu říkat jemu hledat Teyla. Problém začal asi 14 hodin předtím, než když Dr. Katie Brown se vrátil na Atlantis s rostlinami z planety ona navštívila. Rostliny byly zúčtovány prostřednictvím běžného karanténní řízení, ale ona je brzy postižena silnými bolestmi hlavy a ztrátou paměti, nakonec upadat do bezvědomí. Ztráta paměti začne postihnout ostatní členy posádky, ale brzy se stane nedůvěřiví k sobě, takže ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E05

26.10.2007
Travelers

Sheppard je unesen skupinou lidí, kteří žijí v hvězdné flotily. Byly mu říkají, že oni žili na těchto lodích po dlouhou dobu, kvůli válce s Wraithy. Byl nucen, aby jim pomohla učinit starověké moucha loď. Sheppard je překvapit a letěl s lodí a tři z únosců.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E04

19.10.2007
Doppelganger

Při průzkumu novou planetu, Sheppard začal sledovat podivné krystal. On neví proč, ale musel se ho dotknout. Zpět na Atlantis, všichni kromě něj začal mít nějaké špatné noční můry.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E03

12.10.2007
Reunion

Zatímco na pravidelné mise, Ronan narazí na některých Satedan kamarády ze své minulosti. Jako staří emoce začnou vracet, nové myšlenky přicházejí s nimi, z nichž jedna zahrnuje odchodu Atlantis. Ale mohl by být nebezpečí číhá za rohem?

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E02

5.10.2007
Lifeline

Tým Atlantis, spolu s Weir a nyní se schopností dělat velké hyperprostoru skočí jen louže jumper, musí nyní cesta do replikátor domovskou planetu ukrást jednu ze svých mnoha ZPMs, aby město zpět k životu, a dokončit cestu jejich novou planetu

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S04E01

28.9.2007
Adrift

S poškozeným ZPM, a zmenšil naději na přežití, tým Atlantis ocitá pletl uprostřed prázdného prostoru s stěží kdykoliv před tím, než dojdou síly úplně. Dr. McKay je napadán na maximum, když se snaží najít způsob, jak zachránit Atlantis od svého osudu. Mezitím, Dr. Keller závody k léčbě rostoucí zranění hlavy jezu, ale jediná odpověď, kterou může přijít s by mohlo mít vážné výsledky pro každého na palubě.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E20

5.2.2007
First Strike

Poté, co učil se Asurians budují flotilu lodí, Země vysílá své nejnovější loď Apollo, pod velením plukovníka Abe Ellis zahájit preventivní první úder jim zabránit útočící Atlantis nebo v horším případě Zemi samotné.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E19

29.1.2007
Vengeance

Poté, co ztratil kontakt s novým Taranin (lid zachráněn týmem Atlantis, když Supervulkán hrozil zničit jejich Planet) vypořádání, Sheppardův tým opustí vyšetřovat. Nalezení město opuštěné, se stěhují do prozkoumat rozsáhlý podzemní systém podzemních chodeb. Co se zjistí, že má tmavé zvěst pro celou galaxii Pegasus.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E18

22.1.2007
Submersion

Tým Atlantis najde Ancient podvodní výzkumné zařízení a dává dohromady tým podívat se na to.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E17

15.1.2007
Sunday

Téměř každý člen expedice Atlantidy má volno. Některé z nich se těší ve svém volném čase, nebo jsou ve fázi dohánění na nějakém starém práci. Neděle, den jako žádný jiný, náhle otočí špatné a zdá se, že mnoho lidí, kteří jsou v nebezpečí.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E16

8.1.2007
The Ark

Tým nastoupí na zmrzačený prostor stanice objevovat lidé zde byly zachovány s nadějí přežít nepřítele, Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E15

18.12.2006
The Game

Tým Atlantis nalezne program v databázi Atlantis, který vrhá Mckay a Sheppard do Simsesque hru, která by mohla zničit dvě civilizace v galaxii Pegasus.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E14

11.12.2006
Tao of Rodney

Když Rodney používá Ancient zařízení, on dostane zvláštní pravomoci, ale brzy Dr. Weir zjistí, že je to double-manipulováno dárek: když nebude stoupat, zemře.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E13

4.12.2006
Irresponsible

Tým zkoumat pověsti o nepřemožitelného hrdiny off-světě, jen aby zjistil, Lucius Lavin znovu manipulaci s nešťastného vesnici.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E12

27.11.2006
Echoes

Teyla svědky toho, co se zdají být starověký zjevení, která se brzy ostatní lidé začínají vidět.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E11

20.11.2006
The Return: Part 2

Tým se vrátí do Atlantis ve snaze získat kontrolu nad městem.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E10

22.9.2006
The Return: Part 1

Atlantis expedice se musí obrátit na starého přítele o pomoc, protože Asurans připravují na invazi do města.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E09

15.9.2006
Phantoms

Zařízení, které vytváří halucinace ovlivňuje tým z planety.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E08

8.9.2006
McKay and Mrs. Miller

Rodney sestra přináší Atlantis využít jednoho ze svých teorií.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E07

25.8.2006
Common Ground

John Sheppard je unesen Genii a je v doprovodu Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E06

18.8.2006
The Real World

Doktor Weir se ocitne na Zemi, kde se všichni ostatní, Atlantis expedice byla jen její klam.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E05

11.8.2006
Progeny

Atlantis expedice narazí na velmi pokročilé závodu, Asurans. O koho se zprvu přesvědčeni, že naši předkové. Nicméně, tato nová rasa je jen nová tvář starého nepřítele.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E04

4.8.2006
Sateda

Poté, co skupina lidí, zachycuje a dává Ronon s Wraithy, stává běžec znovu, ale tentokrát zbylo ve své domovské planety, Sateda, kde byla brána zakázána.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E03

28.7.2006
Irresistible

Nový plán stanice McKay-Carter metra je v plném proudu. Atlantis tým potřebuje ke sklizni prostor brány, aby se vytvořil Galaktické most. Sheppard nesouhlasí s plánem Mckaye ukrást brány a jít na první kontakt s "Back Water osad", jak to nazývá McKay. Jak chodí do města, jsou uvítáni muž jménem Lucius, který má místní obyvatele zobat z ruky. Každý, kdo visí na tohoto muže je každé slovo, a tak je Carson. Je to zcela uchvácen s ním a Lucius už dnes ví, umístění a prosperující existenci Atlantidy. To ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E02

21.7.2006
Misbegotten

Vzhledem k dřívější bitvy, Daedalus byl vážně poškozen a podpora života je minimální v nejlepším případě, že se rozhodnou pro přepravu každého na Wraith úlu poté, co nasazení retroviru a všechny Wraith byl přeměněn humanoidů znovu. Tayla kontakty Cayenne branou a kalhotky Weir jejich aktuálního stavu. Zdá se, že Úl se blíží, která se později ukáže, že je to řízeno Sheppard a Michaelem. Zatímco Weir potýká s IOA, Richard Woolsey, že jsem re-nasazen retrovirus na Michaela a znovu dát dříve ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S03E01

14.7.2006
No Man’s Land

Vzhledem k tomu, McKay je pomáhat Wraith Úl s prováděním retroviru, Ronan také zůstane na palubě. Účinkují později, Úl prozrazuje Atlantis tým a které se snaží uzavřít Daedalus, oba nasadit své bojovníky. Sheppard bere X302 a háčky na korbu úlu. Weir objednává Daedalus a Orion zapojit flotily úl a je povolán do Cheyenne Mountain, aby informovali o vnitřním Dohled Advisor je. Po návratu do Pegasus, Sheppard pokusí spojit Mckay a Ronan přes COM, ale Michael navazuje a rozvíjí jeho ...

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E20

30.1.2006
Allies

Úl Loď se blíží Atlantis se Michael. Chce obchod: retrovirus za to, odhaluje tajemství Atlantidy a postřehy o technologii Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E19

23.1.2006
Inferno

Atlantis pomáhá s opravou Ancient štítový generátor na Taranis. Zjistí, že Taranians jsou držiteli starověké válečné lodi.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E18

16.1.2006
Michael

Michael Kenmore, nový poručík, probouzí na ošetřovně a nepamatuje vůbec nic. Posádka je velmi znepokojen jeho blaho, vypadá jinak.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E17

9.1.2006
Coup D’etat

Zatímco Teyla a Ronon vyšetřit záhadnou smrt významného Lorne, s Genii Ladon Radim kontaktů Atlantis. Chce na obchod s ZPM.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E16

2.1.2006
The Long Goodbye

Tým zjistí, dvě životní lusky s umírající ženy a muže v něm. Po otevření Weir dostane s potiskem mysli ženy. Ptá se speciální laskavost.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E15

19.12.2005
The Tower

Tým Stargate Atlantis najde svět, kde vůdce žije ve věži a která má pravomoc zastavit útoky Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E14

12.12.2005
Grace Under Pressure

McKay a pilot pád s louže jumper do oceánu na Atlantis. Začnou klesat.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E13

5.12.2005
Critical Mass

Trust, Goa'uld teroristická organizace, se umístil bombu v Atlantidě.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E12

28.11.2005
Epiphany

Oba týmy objeví hřeben, který lze zadat pouze dveřmi. Sheppard dostane vytáhl v polem. McKay zjistí, čas plyne velmi rychle za sebou.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E11

21.11.2005
The Hive

Sheppardův výslech je náhle přerušena. Teyla snímá dorazila další loď úlu. Mezitím McKay se snaží přesvědčit svého strážce volat na pomoc.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E09

23.9.2005
Aurora

McKay najde starověká válečná loď zmítaný ve vesmíru. Sheppard zjistí, že vezete komuniké, který se zmiňuje o slabinu v technologii Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E10

23.9.2005
The Lost Boys

Tým je zachycen Ford a jsou nuceni přijmout Wraith enzym. Ford má plán.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E08

9.9.2005
Conversion

Sheppard je napaden virem Wraith retroviru a pomalu se promění v Iratus chyba. Je poskytnout léčbu kmenových buněk musí být načtena z jednoho z jejich vajec.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E07

26.8.2005
Instinct

Tým najít skryté Wraith dívku, péči o muže s sérem uklidňovací trubce její hlad. Beckett chce zdokonalit retrovirus otáčení Wraith do lidí.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E06

19.8.2005
Trinity

Tým zjistí, Ancient projektu vytvořit dokonalý zdroj napájení. McKay si myslí, že to může skončit. Ronon zjistí, že není jediná přežívající Satedan.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E05

12.8.2005
Condemned

Tým objeví planetu, kde je brána držených v ostrova vězení udržovat Wraith spokojen. Jejich úředník je ochoten obchodovat vzácný minerál.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E04

5.8.2005
Duet

Po pokusu získat Mckay a voják Laura Cadman z paměti břehu Wraith šipku, Cadman uvízne v McKaye mysli.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E03

29.7.2005
Runner

Tým hledá Ford na planetě. Teyla a Sheppard jsou zaujaté rukojmí cizinec, zatímco Ford se snaží přesvědčit McKaye, že je normální.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E02

22.7.2005
The Intruder

McKay, Sheppard, Beckett a Weir jsou na Daedalus. McKay nalezne virus Wraith, který je infikování lodních systémů a vyslání signálu do Wraithy.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S02E01

15.7.2005
The Siege: Part 3

Daedalus přijde a dvě úlu lodě jsou zničeny. Atlantis se zdá být uložen, pak Zelenka detekuje 12 více lodí. Zdá se, že ford změnilo po pádu do vody.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E19

31.1.2005
The Siege: Part 2

Zdá ztratil veškerou naději, dokud se plukovník Everett přichází náhle ze Země. Ten je určen k obraně města až do příchodu ZPM, podanou novou loď.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E18

24.1.2005
The Siege: Part 1

McKay a Zelenka přišel s nápadem opravit the Ancients "zbraň satelit. Bates a Teyla dostat do boje, když je nalezen v bezvědomí něco později.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E17

17.1.2005
The Gift

Teyla je pronásledují noční můry, takže její rozrušený. Poté, co viděl psycholog, stará Athosian žena jí řekne tajemství o její schopnost vnímat Wraith.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E16

10.1.2005
Letters from Pegasus

McKay najde způsob, jak poslat zprávu na Zemi, takže prostor pro osobní zprávy. Sheppard a Teyla jsou pryč špehovat Wraithy flotily blížící se Atlantis.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E15

3.1.2005
The Brotherhood

Tým je na Dagan, kde musí najít klíčové kameny načíst ZPM. Zelenka zjistí Atlantis má hluboký prostor skener.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E14

6.12.2004
Before I Sleep

Je to Elizabeth narozeniny a ona dostane velmi speciální dárek: žena, která byla ve stázi v Atlantis laboratoři 10.000 let a je vlastně sama.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E13

29.11.2004
Sanctuary

Sheppard zve kněžku, který tvrdí, že neví o zbraň chrání její planetu před Wraithy, na Atlantis diskutovat o azyl pro uprchlíky.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E12

22.11.2004
Hot Zone

Tým vědců, včetně McKay, Zelenka a Ford, jsou vystaveny smrtící virus. Sheppard jde po jednom z vědců, kteří se snaží uniknout.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E11

15.11.2004
The Defiant One

Major John Sheppard, Rodney McKay a dva vědci zkoumat planetu, kde Wraith kosmická loď, která tam padlo před 10.000 lety, během Atlantis-Wraith války, je stále vyslala signál SOS.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E10

8.11.2004
The Eye

McKay a Weir začít opravovat uzemnění stanici, zatímco Sheppard se snaží bojovat Kolja. Louže jumper na pevnině vstupuje do oka bouře.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E09

17.9.2004
The Storm

Dva hurikány se blíží Atlantis a evakuace je nutná. Vůdce planety, přičemž jim řekne Genii o situaci.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E08

10.9.2004
Home

Podivný generování energie mlha umožňuje cestovat zpátky na Zemi. Ale něco není v pořádku.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E07

27.8.2004
Underground

Atlantis chce obchodu s potravinami s Genii, jednoduchý civilizace, kteří se obracejí se, že není tak jednoduché. Jsou plánuje jaderný útok proti Wraithy.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E06

20.8.2004
Poisoning the Well

Atlantis nabízí pomoc s Hoffans, kteří pracují na léku proti Wraithy.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E05

13.8.2004
Childhood’s End

Rodney vyšetřuje ZPM z planety, jejichž obyvatelé zabít sebe, když se obrátil 25 let, aby se zabránilo Wraithy z nálezu byly rentabilní.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E04

6.8.2004
Suspicion

Je tu podezření z Wraith spolupracovníka a někteří z týmu podezření Athosians. Ford a Sheppard najít přistát na Atlantis planetě.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E03

30.7.2004
Thirty Eight Minutes

Sheppard dostane pokousal přízrak podobné chyby a umírá. Zatímco louže jumper vrátí se dostane uvízl v bráně. K dispozici je 38 minut pro řešení.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E02

23.7.2004
Hide and Seek

Rodney nemůže zbavit zařízení, které z něj dělá neporazitelný, vyřazování z provozu, aby jíst ani pít. Mezitím elektrárny poruchy a jedním z Athosians zmiňuje vidět stín.

StarGate Atlantis StarGate Atlantis – S01E01

16.7.2004
Rising

Tým vědců si myslí, že našli umístění dlouho ztraceného města Atlantidy. To může být dosaženo pomocí hvězdné brány, která vede do jiné galaxie.