Star Trek:Voyager (Star Trek)

Epizody

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E25

23.5.2001
Endgame

Deset let po Voyageru návratu z 23 leté cestu napříč galaxií, Admiral Janeway láme všechny časové pravidla a cesty zpět v čase měnit rozhodnutí, ona dělala, že prodlouží svou cestu od 16 let. Uvedení technologie, která pomůže v boji proti Borg, admirál chce svého mladšího já bojovat Borg a využití jejich transwarpovou náboj jít domů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E24

16.5.2001
Renaissance Man

Doktor unáší a zosobňuje různých členů posádky, když je kapitán unesena.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E23

9.5.2001
Homestead

Voyager najde kolonii Talaxians daleko od své domovské planety. Když Neelix začíná se spojit s nimi udělá zásadní rozhodnutí.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E22

2.5.2001
Natural Law

Chakotay a sedm z devíti raketoplánu je ochromen energetické pole a narazí na planetě obývané primitivními druhy.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E21

25.4.2001
Friendship One

Poprvé po šesti letech Voyager dostane misi z velitelství Flotily. Načíst 21. století sondy Přátelství Jeden z nedaleké planety.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E20

18.4.2001
Author, Author

Během své Nyní pravidelné komunikace se Zemí a Flotily doktor pošle na Zemi si holo-román založený příliš blízko na jeho dobrodružstvích na Voyageru způsobující zraněné pocity mezi jeho posádku a neshody mezi holografických bytostí na Zemi.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E19

11.4.2001
Q2

Když Q najde svého syna příliš ke klice nechává kapitán Janewayová mít crack na něj.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E18

21.3.2001
Human Error

Použití holodeck, Sedmá z devíti se snaží zdokonalit své sociální dovednosti do té míry, že se stanou posedlost.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E17

28.2.2001
Workforce: Part II

Po návratu z mise, Chakotay, Kim a Neelix najít Voyage opuštěný a doktor jediný člen posádky na palubě. Celá posádka byla unesena, jejich vzpomínky vymazány a jsou nyní pracuje v cizím průmyslového komplexu. Chakotay a Neelix infiltrovat komplexu a muset Cpatain Janeway pamatovat.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E16

21.2.2001
Workforce

Po návratu z mise, Chakotay, Kim a Neelix najít Voyager opustil a doktor jediný člen posádky na palubě. Celá posádka byla unesena, jejich vzpomínky vymazány a jsou nyní pracuje v cizím průmyslového komplexu. Chakotay a Neelix infiltrovat komplexu a muset kapitán Janewayová pamatovat.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E15

14.2.2001
The Void

Voyager vklouzne do kapsy podprostoru, kde je mnoho jiných lodí v pasti a musí ukrást od sebe, aby přežili. Pouze s pomocí jiných hvězdných lodí mohou všichni uniknout neplatné.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E14

7.2.2001
Prophecy

Voyager najde klingonskou multi-generační loď, která opustila Alfa kvadrantu před 80 lety. Když slyší o B'Elannu dítětem tvrdí, že je to jejich zachránce.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E13

31.1.2001
Repentance

Voyager zachrání ředitel věznice a sadu vězňů, které jsou naplánovány být vykonán testuje své vlastní etické přesvědčení.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E12

24.1.2001
Lineage

Tom a B'Elanna jsou přešťastný o své nadcházející dítě když B'Elanna začne mít noční můry flashbacky svého vlastního dětství.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E11

17.1.2001
Shattered

Po nehodě Chakotay je schopen projít časových sfér, které jsou roztroušeny po lodi Voyager po prochází časovou trhlinou. V různých částech lodi, její minulost a budoucnost existují bok po boku a Chakotay musí mít své minulé posádky a dosavadní práci společně zachránit Voyager.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E08

6.12.2000
Nightingale

Jít na pomoc lékařského dopravy Harry Kim dostane svůj první velení.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E09

29.11.2000
Flesh and Blood

Druhy Hirogeni vysílá Voyager nouzový signál, když jejich holografická kořistí stal příliš mazaný a nemůže být poražen.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E10

29.11.2000
Flesh and Blood: Part II

Volný od svých pronásledovatelů, vůdce hologramů se rozhodne pokračovat v tažení proti organických aby osvobodil všechny hologramů, všude. Doktor nakonec pochopí, co udělal a přichází s plánem vykoupit sám.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E07

15.11.2000
Body and Soul

Když zaútočil druhu, který nenávidí holografické bytosti, Seven stáhnout program, doktor se jí do implantátů. Kim a sedm jsou zachyceny a sedm začne vykazovat některé z osobnostních rysů lékaře. Na Voyageru, Tuvok konečně začíná projevovat Pon Farr doba páření Vulcan.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E06

8.11.2000
Inside Man

Přímo z Hvězdné flotily hologram Barclay přijde s pokyny, jak dostat Voyager domů do tří dnů. Doktor podezření, že tam je něco špatně s hologramem.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E05

1.11.2000
Critical Care

Doktor je ukraden z Voyageru o cizince, který jemu i jeho mobilní emitor prodává do nemocnice na hustě obydlené planety. Ten se aktivuje ve stísněném místnosti naplněné nemocnými lidmi a je vyroben s nimi zacházet pouze s použitím velmi základní vybavení. Když správci zařízení si uvědomit, jak zkušený doktor je, že ho přesunout do jiné části nemocnice léčit více pacientů zaslouží. Doktor je zděšen se dozvěděl, že lékařská péče, že lidé jsou uvedeny souvisí s jejich postavením ve společnosti a vymyslí plán, aby se věci trochu méně ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E04

25.10.2000
Repression

Bezpečnostní důstojník Tuvok vyšetřuje podivnou sérii útoků na Voyageru zaměřených na bývalé členy Maquis.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E03

18.10.2000
Drive

Se souhlasem Janewayové, Paříž vstupuje Deltaplán v mezidruhových, light-speed shuttle závodu. Čtyři závody, jednou ve válečném stavu, se drží závod jako oslavu svého mírové smlouvy. Zabalené do soutěže, Paris zapomene slib strávit víkend s B'Elannu. Torres je zraněn, ale s radou ze sedmi všech lidí, se rozhodne k účasti v závodě jako pařížské druhého pilota. Když závod je v plném proudu, pár realizovat jejich účast bylo úmyslné; Delta Flyer bylo zmanipulované jako bomba jedním z jezdců, kteří chtějí ukončit dohodu s ránou.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E02

11.10.2000
Imperfection

Sedm z devíti život je ohrožen, když její kortikální implantáty se začínají rozkládat. Icheb chce, aby jí pomohl, ale jeho výrok je velmi riskantní.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S07E01

4.10.2000
Unimatrix Zero: Part II

Unimatrix Zero je virtuální svět, kde se mohou vyskytovat trubci bez Borgského a bez jejich biomechanických a kortikální implantáty. Sedm z devíti tam návštěv a Janewayová vidí příležitost narušit Borg, i kdyby to mělo znamenat zničení Unimatix Zero.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E26

24.5.2000
Unimatrix Zero

Unimatrix Zero je virtuální svět, kde se mohou vyskytovat trubci bez Borgského a bez jejich biomechanických a kortikální implantáty. Sedm z devíti tam návštěv a Janewayová vidí příležitost narušit Borg, i kdyby to mělo znamenat zničení Unimatix Zero.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E25

17.5.2000
The Haunting of Deck Twelve

Neelix se stává velmi rozrušený jako Voyager začíná úplné vypnutí systému před vstupem do zvláštní astronomické mlhovinu. Opuštěn v důvěře zklidnění nedávno zachráněné Borg děti, Neelix vybízí mláďata kolem 24. století "ohně" pro příběhy. Neelix líčí příběh z nedávné minulosti Voyageru, který je podivně připomínající současné situace.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E24

10.5.2000
Life Line

Pathfinder Projekt využívá pulsaru a Array MIDAS umožňující datový tok k dosažení Voyager - a Voyager odpovědět - každých 32 dní. Poručík Barclay (hostující hvězda Dwight Schultz) zašle dopis k lékaři s žádostí o druhé stanovisko pro jeho umírajícího přítele. Excentrický génius Dr. Lewis Zimmerman (Robert Picardo), který vytvořil šablonu pro program Doctor je nevyléčitelně nemocný s žádným známý lék v Alfa kvadrantu. Po přezkoumání lékařský záznam Doktor věří, že může vyléčit Zimmerman, a přesvědčí kapitána Janewayové riskovat poslat ho přes ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E23

3.5.2000
Fury

Kes se vrací na Voyager - starší, vztek, a silnější než kdykoliv předtím. Doslova přes slzy lodi. Používání své schopnosti v kombinaci s warp jádra Voyageru, Kes cestuje zpět v čase do prvního ročníku Voyageru v Delta kvadrantu. Její agenda je unést její mladší já a vrátit ji do Ocampa, i když to znamená soustružení její bývalí kamarádi přes do Vidiians. Jediný, kdo podezření, že něco je Tuvok, který zažívá občasným vize a vzpomínky na budoucnost.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E22

26.4.2000
Muse

Harry Kim a B'Elanna Torres vzít Deltaplán při hledání dilithium. Oni narazit na předwarpovou planety a B'Elanna se nalézá místní, Kelis básníka. Věří, že ona je "věčným" nadřízený být poslán z nebe. Píše divadelní hry, "Voyager na cestách, vycházející z jejích protokolů, která vystupuje s jeho hereckého souboru. 8 dní po havárii, B'Elanno probouzí, vázané a zraněných. Kelis informuje jí, že je jeho múzou, ale potřebuje více příběhů dát na nebo jeho "patron" se nechal hladovět. B'Elanna učiní nabídku: Kelis Básník načte nějaký zimní slzy "...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E21

19.4.2000
Live Fast and Prosper

Voyager Posádka je obětí krádeže identity. Chytrý trojice podvodníků hlásících se Janeway, Chakotay a Tuvok dělají obchody po celém kvadrantu a dávat Voyageru špatnou pověst. Když přeskočit ven na účet, kolektory požadovat platbu od reálného Voyager. Jakmile Janeway má svůj dvojníka ve vazbě, Neelix 'náhodou' umožňuje jí uniknout, takže skutečný kapitán spustit svůj vlastní dvojitý kříž.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E20

15.3.2000
Good Shepherd

V sedmi hodnocením lodního široký účinnosti, ona přináší kapitánovi pozornost tři "černé ovce" se členy posádky, kteří proklouzl trhliny. Mortimer Harren (Jay Underwood) přehnaně kvalifikovaných underly-nadchla inženýr, Tal Celes nemá důvěru v sebe a nevzbuzuje to v jiných, a William Telfer rezident hypochondr. Ve snaze vést ji zabloudí zpět do stáda, Janeway nařídí jim všichni se k ní připojili na výsadku do třídy "T" mlhoviny v Delta Flyer. Úzkost udeří když know-it-all Harren dostává data ze senzorů velice špatně, Tal je ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E19

8.3.2000
Child’s Play

Zatímco Sedmá z devíti by mělo být radostí bez sebe, když jsou umístěny Icheb rodiče, ona nevěří jim, když hovořil o okolnostech svého původního asimilace.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E18

1.3.2000
Ashes to Ashes

Před třemi lety, kdy Ensign Lyndsey Ballard zemřel na výsadku, Voyager jí tradiční pohřeb ve vesmíru. Její pozůstatky byly vráceny Kobali, závod, který procreates o znovuoživení mrtvoly jiných ras a měnit jejich DNA. Při Lyndsey prchá Kobali a vrátí se na Voyager, Janeway je skeptický, ale lékařské skeny dokázat, že je reálné řešení. I když Doktor nemůže dělat ji zase člověk, že mění svůj vzhled, aby vypadal jako své staré já a snaží se reintegrovat se s posádkou. Také v této epizodě, Sedmá z devíti je frustrovaný na ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E17

23.2.2000
Spirit Folk

Novou inspekci na holografické města Fair Haven dokazuje nebezpečné pro Paříž a Kim jako členové programu začnou vidět členové posádky Voyageru změnit prvky programu před jejich očima. Členové programu se obávají posádky Voyageru a uvažovat o nich jako zlé duchy nastavit zabít město Fair Haven.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E16

16.2.2000
Collective

Několik Borg děti unést Chakotayem, Kim, Neelixe a Paříž.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E15

9.2.2000
Tsunkatse

Sedmá z devíti a Tuvokovi jsou uneseny, zatímco na výsadku a sedm je nucen bojovat v jejich gladiátorských podobné soutěže nebo Tuvok nebude přijímat lékařskou péči, že vyžaduje.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E14

2.2.2000
Memorial

Členové výsadku začít snít o druzích, které nikdy předtím, kteří jsou v hrůzné bitvě na neznámé planetě viděl.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E13

26.1.2000
Virtuoso

Lékař zpěv talent je tak ocení jednoho druhu, že uvažuje o rezignaci jeho hodnosti Flotily a zůstat na svými miliony fanoušky zbožňující.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E12

19.1.2000
Blink of an Eye

Voyager je uvězněn na oběžné dráze nad cizí planetě, kde čas plyne tisíckrát rychlejší než v okolní galaxie. Jako obyvatel naší planety vyvíjí Voyager stává nedílnou součástí jejich kultury. Nakonec se vyvinout technologii, která jim umožňuje poslat někoho do "nebe loď".

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E11

12.1.2000
Fair Haven

Posádka Voyageru účastnit Tom Paris nejnovějšího simulátoru útěk: Fair Haven, irské pobřežní město z počátku 20. století. Program je ponechán otevřený dne v noci jako morálka booster, zatímco Voyager jezdí ven nucleogenic čelo vlny. Janeway se blíží s Michael Sullivan, majitel hospody v Fair Haven. Ona upravuje jeho vzhledu, vzdělání, zájmy a osobní život ( "vymazat manželky"), aby ho její perfektní kluk. Po několika zvláštních dnech společně, Janeway si uvědomí, i když její láska je skutečná, že není, a skutečné miluje přijmout tak, jak jsou. Když Voyager hity ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E10

1.12.1999
Pathfinder

Zpět na Zemi, Barclay (Schultz) používá hologramy sestavit plán otevřít komunikaci s Voyagerem.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E09

24.11.1999
The Voyager Conspiracy

Sedmá z devíti upgraduje její Borg výklenek asimilovat masové množství dat v krátkých časových úsecích. Data vede sedm teoretizovat několikadenní spiknutí na palubě Voyageru zahrnující jejich přítomnost v Delta kvadrantu jako úmyslný čin. Voyager setkává Tash, cizince daleko od domova budování katapultu schopnou odpalovat lodě stovky světelných let v jediném okamžiku. Jako Sedm asimiluje neprůkazné údaje, její paranoia a představivost vyplňuje mezery a zasadí semínko pochybností mezi posádkou.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E08

17.11.1999
One Small Step

Voyager narazí na gravitonový elipsu, což je jev, který vystupuje z podprostoru na vzácných příležitostech. Anomálie pohltila s posádkou lodi během mise Mars v 2032 a Chakotay je rozhodnut získat trosky zevnitř elipsy. Chakotay, Paříži a sedm vzít Deltaplán dovnitř, ale když asteroidu stávky, Chakotay, posedlý načítání modulu, neuposlechne rozkaz Janewayové opustit. Kolize vykreslí Flyer nelétavý jako elipsa připravuje k návratu do podprostoru.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E07

10.11.1999
Dragon’s Teeth

Voyager vtažen do sub-space chodby, cestování 200 světelných let, dokud vytlačena Turei kteří tvrdí vlastnictví labyrintu. Poté, co odmítl nechat Turei otřít počítač Voyageru údajů týkajících se koridorů, loď přistane na blízké planetě. Před 900 lety se počet obyvatel hledal úkryt před nukleární zimy v stázových lusky, zaměřený na probuzení 5 let později. Jako Voyager pomáhá Vaadwaur přestavět, Neelix a Sedmá z devíti odkrýt historická data, která Vaadwaur byly kdysi bezohlední dobyvatelé v Delta kvadrantu. Odkrytí Vaadwaur spiknutí s cílem ukrást ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E06

3.11.1999
Riddles

Po návratu z mise, Delta Flyer se nalodili. Tuvok je napaden plášti cizince z xenofobní závodu volal Ba'Neth. Neurologické poškození opustí kdysi disciplinovaný, logické Vulkán s mentalitou ztraceného a vystrašeného dítěte. S Neelixe nápovědou, Tuvok objevuje nové koníčky a zahrnuje pojem "zábavy".

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E05

20.10.1999
Alice

Posádka objeví kosmického věku vrakoviště v blízkosti jejich průběhu. Zoufalý pro dodávky Voyager najde dychtivé obchodníka. Po důkladném pátrání po lodi a smetiště seznam položek, vyvinutý pro obchod. Avid pilot Tom Paris si všimne "závodní vůz" Mezi shromáždění. Paris přesvědčí Chakotaye získat ji mají navíc "pryč" loď. Paříž začne čištění a oprav a pomalu se stává posedlý s touto velmi unikátní vesmírné lodi.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E04

13.10.1999
Tinker Tenor Doctor Spy

Lékař experiment s snění vymkne kontrole, když je jeho program ohrožen mimozemskou rasou. Mimozemšťané tyran pomíjivé lodě pro zásoby, ale před tím, že nejdříve poradit se svým příkaz; Hierarchie. Jeden z cizinců chyb se snění o realitě, a dostane povolení k útoku. Po uvědomil svou chybu, že nabídne pomoc Voyager, ale pouze v případě, že jednají z jednoho z doktorova fantazii, kde je ve vedení Voyager.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E03

6.10.1999
Barge of the Dead

Když se její raketoplán setká s iontové bouře, B'Elanna Torresová je vážně zraněn a vklouzne do komatu. Ona předpokládá Klingoni zabíjejí své kamarády posádky i ji, a pak se ocitne na Barge of the Dead, která cestuje na Gre'thor, klingonským verze pekla. Těsně předtím, než skončí sen se objeví její matka na palubě se zbytkem těch zatracených duší. Když se k vědomí na ošetřovně prožívá krizi víry. Navzdory podpoře přátel B'Elanna je přesvědčen o tom, že její matka je mrtvá a utrpení ostudu, protože její dcera nikdy ji objal ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E02

29.9.1999
Survival Instinct

Hvězdné datum 53049.2 Voyager doky na vesmírné základny naplněné různými Delta kvadrantu cizinců. Touží po nějakém výměnu kultury a přátelské prvního kontaktu, kapitán Janewayová uděluje opouštění lodi na její posádku a valí se na uvítací rohož pro návštěvníky. Tuvokovi obavy o bezpečnost, Kim a Paris opít a začít bojovat, Naomi Wildmanová dělá na oběd se sedmi. Přes přeplněné lodi, několik krádeží, narušení bezpečnosti, a daru rostliny (který kouše!) Vše se zdá být v pořádku. Sedmá z devíti je osloven cizincem, který je držitelem relikvie z její Borg dní, skutečný ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S06E01

22.9.1999
Equinox: Part II

Dočasně stíněný z mimozemské útoku, Janewayové objednávek, že jejich hlavní prioritou je najít Equinox, zastavte Ransom a obnovit Sedmou. Chakotay nesouhlasí, ale poslechne. Voyager najde Equinox a zachycuje některé z jejích členů posádky, než se opět uniknout. Chakotay se zastaví Janewayovou během několika vteřin byla obětována Equinox námořníka a Janewayová zbavuje jej povinnosti. Mezitím se Equinox EMH, předstírat Voyageru lékař, udržuje v kontaktu s Ransom. Doktor, palubní rovnodennosti se svými etickými podprogramy vypnuta, provádí operaci na sedmi který bude extrahovat ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E26

26.5.1999
Equinox: Part I

Voyager narazí na loď Federace Equinox, Hvězdné flotily loď uvězněná v Delta kvadrantu stejným cizince, který přinesl tam Voyager. Equinox je těžce poškozen a běh s posádka. Rád, že našli jeden druhého, Voyager pomáhá Equinox v boji off s non-humanoid cizí závod na ně útočí. Ale Equinox získala cizineckého nepřátelství. Kapitán Ransom a jeho posádka byli únosu a zabití cizince a používat své jedinečné fyziologii ke zvýšení jejich warp pohon. Když Janeway uvězní rovnodennosti posádka oni fázi vzpouru. The Equinox ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E25

19.5.1999
Warhead

Cizinec hlavice nebo raketa, která má umělé inteligence, propojení s programem EMH a začne terorizovat posádku.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E24

12.5.1999
Relativity

Když je Voyager zničen, kapitán Braxton z 29. století Timeship relativity kontaktů Sedmá z devíti cestovat zpět v čase a zjistit, kdo zasadil "časový disruptor." Nicméně, ona musí to udělat, aniž by byl objeven v minulém Janewayovou.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E23

5.5.1999
11:59

Posádka Voyageru výměnných příběhů rodinné historie. Janeway je velmi hrdá na svého předka Shannon O'Donnell, který byl slaven Janeway klanu z generace na generaci jako o několika projektech Mars astronaut a stěžejní člen Millenium Gate a které následovaly. Při výzkumu a historie buff-Tom Paris dokázat, příběhy špatné, že O'Donnell nebyl hrdina Janewayová ji být, posádka poukazuje na to, že její inspirací udělal Janeway připojit Flotilu a to je úspěch sám o sobě.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E22

28.4.1999
Someone to Watch Over Me

Voyager dělá první kontakt s Kadi, rituální závod s mnoha společenského protokolu. Sedm bere na radu kapitána a Doktor dává své třídy v datování. Neelix hraje chůvičky-the-opilý, když Tomin (hostující hvězda Scott Thompson,) Tento Kadi Ambassador mění z kazatele večírků. Doktor ocitne klesá svého žáka.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E21

26.4.1999
Juggernaut

Voyager reaguje na tísňové volání z těžce poškozené Malon nákladní lodi. Torres, Neelix, Chakotay, a jediná přežívající 2 Malon mít 6 hodin zastavit theta záření radioaktivní spad, který zničí vše v okruhu 3 světelných let. Hostující-tým musí vyčistit sekci-by-sekce záření dostat do řídící místnosti a po cestě se zabývají nestabilních přechodové komory a Vihaar, je Malon boogeyman, který je více škodlivý než mýtický.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E20

31.3.1999
Think Tank

Voyager je vyhledáván podle Hazari, neústupným lovců Delta kvadrantu. Zatímco diskutovat způsoby úniku, skupina problémových-řešitelů nabízí své služby v ven-witting Hazari. Skupina mluvčí Kurros (hostující hvězda Jason Alexander) navrhuje způsob platby pro Janewayové: jeden z slavných recepty Neelixe to, artefakt ve vlastnictví Chakotay a sedm z devíti sama.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E19

24.3.1999
The Fight

Voyager uvízne v "chaotickém prostoru," druh bermudského trojúhelníku, kde senzory jsou k ničemu a přímka pošle běží v kruzích. Ve snaze předat na Voyager, že nejsou vítáni, obyvatelé chaotickém prostoru aktivovat genetickou vadu komandéra Chakotaye, který interpretuje varování a pokyny v podobě halucinací, včetně jeho dědečka a jeho boxerskou přípravu na Akademii Hvězdné flotily.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E18

3.3.1999
Course: Oblivion

Mírné respitní se zdá být v pořádku, ale trochu tajemná síla má vliv na samotnou strukturu samotného Voyager. Vyřešit záhadu tato posádka musí vystopovat jejich kroky, aby viděli, co se stalo.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E17

24.2.1999
The Disease

Voyager narazí na skupinu xenofobních nomádů, v prostoru pro 400 let, s vážnými lodí širokými poruch. Tato nabídka se pomoci vede k vážným následkům. Strait přichycena Praporčík Kim zamotává v zakázaném románku.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E15

17.2.1999
Dark Frontier, Part I

Členové posádky vlaku Voyager na simulátoru k nájezdu na Borg lodi. Měly by být úspěšní, budou krást Borg trans-warp cívky v naději, že začlenění této technologie do systémů Voyageru. Borgové se zdají být o krok napřed, když Borg královna komunikuje s Sedmou z devíti.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E16

17.2.1999
Dark Frontier, Part II

Janeway je zmatená, ale nebude rezignovat na ní kamarád posádky a přítele. Dva roky poté, co byl osvobozen od kolektivu, Sedmá vrátí k Borg, zdánlivě z vlastní vůle. Když Janeway najde historii přenosů z Borg Sedmé, že je přesvědčen o tom, že Sedmá byl lákán zpět proti její vůli. Mezitím na palubě Borg koule, Borg královna pokusí svést Sedmou do pomoci jí asimilovat Zemi.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E14

10.2.1999
Bliss

Voyager posádka zjistí, co se zdá být červí díry vedoucí do Alfa kvadrantu a domů. Obrázky Země a dopisy z domova elates posádku Voyager. Sedm, a jiní jsou však skeptičtí k této zdánlivé vysvobození.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E13

3.2.1999
Gravity

Raketoplán Voyager obsazeny Lt. Cmdr. Tuvoku, Ensign Paříž a Doktor je vtažen do subprostorové gravitační studny a pády na "D" planety třídy existující v něm. S raketoplánem příliš poškozené létat, výsadkový tým se spřátelí s Noss (hostující hvězda Lori Petty,) Cizinec žena, která narazil na planetě několik sezón před nimi. Jako týdnů projít, kteří přežili rostou blízko. Noss se učí anglicky a učí Tuvok a Paris, jak přežít ostatní cizince a shánět potravu. Noss se ocitne v lásce s Tuvokovi a frustrovaný, že nedovolí jeho emoce milovat ji zpět. ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E12

27.1.1999
Bride of Chaotica!

Zatímco Tom Paris a Harry Kim běží epizodu jejich "Kapitán Proton" simulátoru programů, Voyager je chycen ve vrstvě sub prostoru. Nicméně tato vrstva nebo "sub prostor písek bar", jak je přezdíván je doma k závodu fotonických cizinců. Je tam jeden velký problém: nejsou schopny detekovat Voyager nebo jakékoliv formy života na bázi uhlíku (člověka). Místo toho dopravit dolů na simulátoru a začít válku s Dr. Chaotica armády zla! Když Voyager detekuje vnitřní palbu na simulátoru Tom Paris a Tuvok jsou odesílány zjistit, v čem je problém. Kdy ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E11

21.1.1999
Latent Image

Doktor (Robert Picardo) odhalí důkazy o jeho paměť byla smazána před 18 měsíci. Téměř všechny stopy člen posádky a osudové pryč mise byly vypuštěny kapitána Janewayové. Konfrontováni s potřebou Lékařovy po odpovědích a sedm z devíti pohledu na práva hologramu, Janeway obnoví fatální pravdu o praporčíka Jetal, výběr doktorově, který vedl k její smrti, a jeho výsledný zhroucení. Výkonný epizoda s vynikajícím vystoupení Picardo.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E10

16.12.1998
Counterpoint

Voyager prochází sektoru vesmíru kontrolovaným rasou, která je hluboce podezřelý z telepatických lifeforms. Tuvok a jiní nutí posádky Voyageru vyvinout nový přístup, aby se projít bezpečně.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E09

9.12.1998
Thirty Days

V dopise svému otci, Tom Paris vypráví o událostech, které vedly k jeho degradování k Ensign a trestu do třiceti dnů ve Voyageru vězení.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E08

2.12.1998
Nothing Human

Zraněný cytoplazmatická forma života připoutá Torres, stáčení do jejího těla jako parazit. Jisti, jak zachránit svého pacienta, Doktor vytváří holografický znovuvytvoření non-humanoidní Exobiology specialisty konzultovat případ. Konzultovat probíhá dobře, dokud Torres odmítá léčbu, kdy je oznámena Cardassijská specialista byl zodpovědný za křivolakých experimenty za následek smrt tisíců Bajoranů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E07

25.11.1998
Infinite Regress

Voyager přichází do styku s technologií Borg, který způsobuje Sedmá z devíti se zobrazí několik osobností.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E06

18.11.1998
Timeless

Miscalculation Ensign Kim způsobí závažnou havárii během Voyageru první test s zahrnuté cestování. Patnáct let v budoucnosti, kteří přežili Chakotay, Kim a pokus Doktor poslat zprávu zpět v čase, aby se zabránilo tragédii.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E05

11.11.1998
Once Upon a Time

Srážka Deltaplán přistane po setkání iontové bouře. Voyager se zoufale snaží kontaktovat a zachránit Tuvoku, Paříž, a těžce zraněného praporčíka Samantha Wildman. Mezitím na palubě lodi, Neelix se pokusí rozptýlit mladého Naomi Wildman, kteří touží slyšet od její matky. Zjistit pravdu, Naomi uniká v populární dětské holo-román.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E04

4.11.1998
In the Flesh

Posádka Voyageru objevit simulace velitelství Hvězdné flotily provozováno podle druhů 8472, nepřítel pomáhali porážku Borg v dvoudílné epizodě "Scorpion". Používá se k praxi infiltrovat Federaci. S pomocí pravidelných dávek léků, Species 8472 jsou schopni tvar-posun do lidské podoby. Je na Janewayové, aby se pokusili přesvědčit cizinci, které Flotily není hrozbou pro ně.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E03

28.10.1998
Extreme Risk

B'Elanna Torres tajně podílí na několika nebezpečných simulátoru programů. Voyager Posádka pracuje nepřetržitě stavět Deltaplán v naději, že porazit Malon v získávání ztracené sondy z atmosféry plynného obra.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E02

21.10.1998
Drone

Voyager vyšetřuje narození mlhoviny. Bohužel, poté, co pryč mise raketoplánu je chycen při výbuchu, transportér nehodě během týmového evakuaci způsobí, že Doktorův mobilní emitor, že jsou infikováni Sedmé nanosondami. Mobilní emitor začíná osvojovat si vědecké laboratoři, a vytvoří novou sondu postavený na technologii emitor je dvacátého devátého století.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S05E01

14.10.1998
Night

Posádka morálka hity všech dob minima, kdy je nutné Voyager stráví dva roky překonávání rozlohu prosté nějakých hvězdných systémů nebo známek života. Jako kapitán Janewayová nucena přemýšlet o volbě natočila lanka její posádku v Delta kvadrantu, málo ví, že bude čelit podobné rozhodnutí, když Voyager skončí ve středu vážného konfliktu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E26

20.5.1998
Hope and Fear

Po Hvězdné flotily záchranné lodi, Dauntlessu, leží-li cizinec návštěvník interpretuje poškozený datový tok od Star Fleet Command. Loď je vybaven novou "zahrnuté" drive, který nabízí rychlý výlet domů na zem. Poté, co její počáteční radosti je zmírněno podezření a Sedmá z devíti navrhuje zůstat v Delta kvadrantu kapitán Janewayová re-interpretuje zprávu a oslovuje cizince, kterého vezme ji a Seven-of-devět pryč na Dauntless. On ukáže, že její pomoc Borg proti druhům 8472 vedla k Borg ovládnutí velké části delty ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E25

13.5.1998
One

Nevyhnutelné jedovatý mlhovina nutí celou posádku do stáze komor - všichni kromě nepostižené Lékař a Sedmou z devíti, kteří musí bojovat jí téměř celoživotní "kolektivní" mentalita zvládnout sama déle než měsíc, zatímco boj proti lodi celé selhání, podivný cizí vetřelec, a její vlastní obavy z individuality a osamělosti.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E24

6.5.1998
Demon

V zoufalé snaze doplnit energetických zdrojů lodi Voyager hledá deuteriem podpis na třídu "Y" aka planetě "Demon Class". Poté, co skoro ztrátě, Paříž a Kim jsou myšlenka být "bioformed" do atmosféry planety. Další vyšetřování odhalí zvláštní formu života, který po provedení fyzický kontakt s výsadku, vyvinula sebevědomí a udělá cokoliv, aby ji udržet.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E23

29.4.1998
Living Witness

Když je nalezen back-up modul Doktor, jeho program je přivedl on-line poprvé za sedm set let. V budoucnu Kyrian muzeum dědictví učí historii, která píše Voyager jak hraje negativní roli v začínat jejich velká válka s Vaskans. Doktor je jediný žijící svědek a nastaví na pravou míru, ale nové "fakta" dát přednost v jízdě starých napětí z bývalých soupeřících ras a muzejní kurátor a doktor se ocitnou uprostřed násilí a ničení namísto míru a porozumění oni doufali pro.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E22

22.4.1998
Unforgettable

Cizinec žena požádá o azyl na palubě Voyageru, říkat ona byla na palubě v nedávné době, a ona a Chakotay zamilovala. Tvrdí, že její závod chce, aby se skryté od jiných závodů, a mají způsoby, jak zapomenout na kontakt se svými druhy. Jakmile agent obviněn z vracet uprchlíky do svého domovského světa, ona je v současné době loven svými bývalými kolegy pro odhalení tajemství své rasy.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E21

15.4.1998
The Omega Directive

Senzor Voyageru odhalit vzácné částice teoreticky schopné poškodit subprostor a zmaření warp cestování. Pod utajovaných směrnice zná pouze Flotily kapitánů a výše, Janeway vede Voyager na misi zničit všechny stopy částice. Sedmá z devíti váhá zničit Omega částice, vzpomněl Borg uctíván jako ztělesnění dokonalosti.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E20

1.4.1998
Vis À Vis

Nudí se svým každodenním životě, Tom Paris najde osvěžující přátelství s hostujícím cizí ochoten sdílet nový způsob pohonu s Voyager. Nevědomky, Tom zjistí problémy, když jeho nový kamarád prohodí těla a dodává mu, aby orgány je připraven vyrazit Toma trestné činnosti cizinecké. Mezitím, cizinec v Tomově těle dělá vlny v Tomovy osobních a profesních vztahů na Voyager.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E18

4.3.1998
The Killing Game

Po Voyager je zajat Hirogens, loď se proměnila v masivní simulátoru, takže Hirogens mohou lovit členy posádky, kteří byli opatřené novými identitami v různých scénářů založených na historii federace.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E19

4.3.1998
The Killing Game: Part II

Janewayová a posádka musí opakovat Voyager z Hirogens.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E17

25.2.1998
Retrospect

Sedmá z devíti tvrdí, že byli napadeni obchodníkem se zbraněmi, který právě prodal novou technologii na Voyager.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E16

18.2.1998
Prey

Pomáháme zraněnou Hirogeni, Janeway zjistí, že jejich kořist nastoupí Voyager, člen druhů 8472.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E01

14.2.1998
Caretaker

Zatímco sleduje stopu Maquis rebelů, nově do provozu flotily lodí dostane vytáhl na opačné straně galaxie.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E15

11.2.1998
Hunters

Voyager začne přijímat zprávy z domova dobré i špatné. Oni také setkat závod Hirogeni, kteří žijí pouze na lov a mají své zraky na Voyageru.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E14

21.1.1998
Message in a Bottle

Používání cizí komunikační síť, Voyager vyšle svého lékaře, který Federace lodi USS Prometheus jen aby zjistil, že to bylo převzato Romulany.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E13

14.1.1998
Waking Moments

Voyager Posádka jsou napadáni v podobě nočních můr. Cizinec druhů, funguje jen ve světě snů, zakáže posádku a uvězní je ve společném snu. Chakotay se snaží zůstat vzhůru a pomáhají Doktor zakázat držení vetřelců na posádku, to vše při přemýšlel, jestli je stále sní.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E12

17.12.1997
Mortal Coil

Neelix zažívá krizi víry, když poté, co byl mrtvý skoro devatenáct hodin, Sedmá z devíti oživuje ho pomocí její technologie Borg. Na probuzení, Neelixi nemá žádnou paměť zažívá Talaxian posmrtný život a začne pochybovat o všechno jeho kultura je přesvědčen o post-thanatic zkušeností a jejich duchovní místě ve vesmíru. Jeho krize se odehrává pomocí Chakotayem své hledání vize.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E11

26.11.1997
Concerning Flight

Zatímco Janeway je na návštěvě u své da Vinci simulátoru programu Voyager je přepadla přepravce. Kradou vše od hlavní počítačové jádro, na nouzových přídělů, dokonce i špinavé prádlo! Oni sledovat vlastnost ochrannou základnu. Když se tým k navrácení zařízení, Janeway je šokovaný, aby ji našel holodeck charakter da Vinci (hostující hvězda John Rhys-Davies) - nosí mobilní emitor žijící doktor je tu. Věří, že je Amerika, a řekne jí, že byl najat princ jako vynálezce. S pomocí da Vinciho, ona dostane počítač zpět, ale i 'Prince ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E10

19.11.1997
Random Thoughts

Voyager navštíví planetu telepatické závodů, psanci negativní myšlenky. Je-li B'Elanna naplní uvolněním rozzlobený myšlenku do společnosti a odsoudil k nebezpečné neurologické postupu, Tuvok odhalí černý trh zabývající se násilných myšlenek.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E09

12.11.1997
Year of Hell: Part II

Rok poté, co Voyager narazí na Krenim čas loď, těžce poškozena Voyager se posádka vede armádu meziplanetárních lodí proti nim.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E08

5.11.1997
Year of Hell

Voyager narazí na Krenim timeship, který je stírání celých druhů z existence změnou existující časovou osu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E07

29.10.1997
Scientific Method

Řetězec bizarních nemocí postihuje posádky Voyageru. Doktor a Sedmá z devíti odhalit tým výzkumníků cizích existujících mimo fázi provádění lékařské experimenty na lodní posádky.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E06

8.10.1997
The Raven

Janeway se snaží získat průchod oblasti prostoru ve vlastnictví opatrné a xenofobní závod cizinců. Jednání se naruší Sedmá z devíti věří, že ona je kontaktován Borg a energicky listy Voyager aby se zapojila do kolektivu a hlavy do cizí území.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E05

1.10.1997
Revulsion

Voyager obdrží nouzové volání z jediného přeživšího na poškozené lodi. Při učení přeživšího je hologram, Doktor trvá na spojování B'Elanna Torresová, která půjčuje pomoc při stanovení loď. Poté, co na lodi, Dejaren (hostující hvězda Leland Orser) vyjadřuje svou nenávist k "organické", a Torres zjistí, že posádka nebyla usmrcena virem, ale místo toho brutálně zavražděn, Dejaren zapne ní a málem ji také zabije.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E04

24.9.1997
Nemesis

Komandér Chakotay je kyvadlová doprava je zasažen nepřátelskou křížové palby a pády na planetě uprostřed války. Jedna strana ho ujme a snaží se mu pomoci lokalizovat jeho raketoplán a on se ocitne rychle straní. Když on je zajat na druhou stranu, když je třeba připomenout, že každá armáda má svůj vlastní příběh.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E03

17.9.1997
Day of Honor

Klingonská svátek známý jako Day of Honor přijde znovu a letos B'Elanna Torres se rozhodne přijmout její klingonskou dědictví a podílet se v sérii rituálních vytrvalostních testů. Ale krev koláč a painstiks jsou poslední věc na mysli, když nouze vyžaduje vysunutí Cestovatelích warp jádro. Torres a Tom Paris jsou odesílány v raketoplánu získat to ale Caatati rozhodnou, že chtějí jádro a zničit raketoplán. Paříž a Torres don EV obleky a trámy off v čase, jen aby se ocitnou zmítaný ve vesmíru s malým kyslíkem. Přijetí ji hrozící ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E02

10.9.1997
The Gift

Sedmá z devíti, Borg drone, že Voyager oddělena od kolektivu, se snaží odolat jako její přirozená lidská fyziologie se snaží regenerovat. Záleží jen na kapitána Janewayové se ji přesvědčit, aby přijali její lidskost a připojit posádky Voyageru. Mezitím Kes 'Telekinetic síly roste do té míry, že je již nemůže kontrolovat. Aby se zabránilo Voyager před zničením, ona se rozhodne, že musí opustit loď.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S04E01

3.9.1997
Scorpion: Part II

Voyager najde řešení, jak bojovat proti útočník Borg prostoru. Všechny kapitán Janeway ptá, je volný průchod přes svá území a Voyager se podělí o své znalosti.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E26

21.5.1997
Scorpion

Chystají vstoupit Borg prostoru, Voyager najde hrozbu tak zničující, že i Borg nemůže se s tím vyrovnat.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E25

14.5.1997
Worst Case Scenario

Členové posádky Voyageru tajně podílet se na skrytém simulátoru programu, kde členové maquis lodní etapa povstání. Slovo dostane ven a Tuvok přizná k psaní program jako vodítko výcvik bezpečnostních důstojníků, ale nikdy dokončil to proto, že se spojil posádka Zdálo se, že funguje dobře dohromady. Když Tuvok a Paris uvíznout v programu, si uvědomují, že bývalý důstojník posádky a cardassijská špionážní Seska přidal vlastní kroucení k příběhu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E24

7.5.1997
Displaced

Posádka Voyageru je nahrazován cizími lidmi jeden po druhém a náhrady nevědí, proč tam jsou.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E23

30.4.1997
Distant Origin

Voth vědec najde pozůstatky Voyager člen posádky, který zemřel na planetě, kde byla posádka vyhoštěn Kazoni během dvoudílná epizoda "Basics". Analýza DNA ostatků "jsou uvedeny odkazy na své vlastní DNA. Zatímco sledování a studium posádky Voyageru, vědec a jeho asistent jsou objeveny; oni nakonec sdílet své znalosti a k ​​závěru, že ještěr je pokročilejší dinosaur od druhu, která opustila Zemi více než 65 milionů let dříve. Vědec je nadšená být schopni prokázat svou vzdálenou teorii původu (Voth, že jeho rasa vznikla jinde ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E22

23.4.1997
Real Life

Doktor vytváří holografický rodinu, ale B'Elanna Torres si myslí, že doktor je simulace je příliš "hezký" (v "Nechte to na bobr" druh cesty). Ona zavádí některé změny programu, aby se simulace přesnější reálném životě: ženu, která často nesouhlasí, vzpurný dospívající syn a dcera, která je jistá, že ví lépe než její milující otec. Je-li jeho dcera kriticky zraněn lékař musí učinit volbu, běžet zpět ke svému životu Voyager, nebo bude čelit tvrdé "realitu" ze ztráty milovaného člověka.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E21

9.4.1997
Before and After

Počínaje u její smrti s žádnou pamětí, Kes zažívá část svého života pohybující se zpět v čase. Doktor rozvíjí experimentální proceduru prodloužit životnost Kes "nad rámec standardních Ocampan devět let. Vidíme možného budoucího Voyager, kde Janeway a Torres zemřel před lety ve velké válce a pozůstalí Voyager byly vystaveny časové záření. Lékař je postup re-aktivuje symptomy záření, což způsobuje Kes prožít okamžiky jejího života, od bytí postarší k jejímu početí. V této skutečnosti Kes a Tom Paris ženatý a měl ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E20

19.3.1997
Favorite Son

Zatímco Praporčík Kim začne zažívá bizarní změny DNA, instinktivně vede Voyager na planetu, jejíž obyvatelé tvrdí Kim je opravdu členem jejich rasy a rituálně návratu domů. Když se zdá být na jeho uvítání příliš dobré, aby to byla pravda, Kim ztratí kontakt s Voyager a začíná odhalovat skutečné úmysly cizince.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E19

26.2.1997
Rise

A zároveň pomáhá planetu bombardována asteroidy, Neelix a Tuvok uvíznout na povrchu a Tuvok má negativní postoj je stále na Neelixe nervy.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E18

19.2.1997
Darkling

Kes zamiluje na výsadku. Doktor, který se snaží rozšířit jeho programování, zahrnuje osobnosti několika historických postav. B'Elanna Torres kárá doktor, ho varoval, že jeho program je složitý a výsledky by mohly být nepříznivé. Ale to je příliš pozdě, protože doktor vyvíjí alter-ego; násilný, neetické osobnost, která se pokusí zavraždit Kes 'nový nápadníka.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E17

12.2.1997
Unity

Chakotay najde planetu unassimilated Borga drones ze všech koutů galaxie.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E16

5.2.1997
Blood Fever

Ensign Vorik prochází Vulcan páření jednotku známou jako Pon Farr. Silná chemická nerovnováha ovlivňuje B'Elanna Torresová stejně, vedl ji k iracionálním chováním a myšlenkami. Uvězněni v jeskyni, Tom Paris se musí snažit přesvědčovat B'Elanně a získat její lékařskou pomoc a zároveň se snaží respektovat jeho přítele a popřít její netypickou sexuální návrhy.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E15

29.1.1997
Coda

Chakotay a Janewayová narazit na planetě a jsou uvízl v časové smyčce, kde Janeway umírá.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E14

15.1.1997
Alter Ego

Harry Kim se ocitne v lásce s Marayna, charakter od polynéské resort simulátoru programu Neelixe je. Ve snaze eliminovat emoce, Harry obrátí na Tuvokovi, který spolupracuje s ženou a ocitne se padající pro ni stejně. Zatímco Harry se potýkají s pocity žárlivosti a zrady, Tuvok si uvědomí persona je příliš reálné a zjistí, že je ve skutečnosti osamělá cizince, který může spolupracovat s pomíjivé lodě prostřednictvím svých počítačů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E13

8.1.1997
Fair Trade

Voyager míří do části prostoru, který Neelix nezná tak se snaží získat mapu z něj méně než renomované přítele.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E12

11.12.1996
Macrocosm

Po návratu z první kontaktní misi, Janeway, Neelix a doktor se musí opakovat Voyager z napadení mikroorganismy, které rostou na alarmující míru.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E11

27.11.1996
The Q and the Grey

Vzhledem k smrti Q v jejich posledním setkání s Voyager, občanská válka vypukla mezi Q kontinua. Novou Q musí být vyrobeny a škodlivý Q známo, že USS Enterprise zvolil Janewayovou jako jeho kamarád.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E10

20.11.1996
Warlord

Umírající válečník převezme KES těla a je určena k znovuzískání jeho domovskou planetu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E09

13.11.1996
Future’s End: Part II

Henry Starling, který vydělal jmění z jeho plenění technologie 29. století z havarovaného timeship, plánuje vpád do budoucna živit chamtivosti. Voyager Posádka musí najít způsob, jak zastavit Starling před jeho pokus o použití timeship ničí zemské sluneční soustavě. Mezitím, zatímco se snaží zachránit Paříž a Tuvoku, Torres a Chakotaye jsou zachyceny protivládní nadřazenost bílé rasy milicí, kteří věří, že jsou federálové.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E08

6.11.1996
Future’s End

Timeship z budoucnosti, který se snaží zastavit Voyager dostane hozen s Voyagerem do dvacátého století. Jeho timeship je nalezen v roce 1960 a Voyager najde společnost, která těží z její technologie existuje v roce 1996.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E07

30.10.1996
Sacred Ground

Poté, Kes je zraněn energetickým paprskem na posvátnou půdu planety, Janeway musí projít duchovní cestu, aby zachránil svůj život.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E06

9.10.1996
Remember

Poručík Torresová začíná mít živé sny o jiném životě, další lásky a jiné planety.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E05

2.10.1996
False Profits

Voyager narazí dvojice Alfa kvadrantu Ferengis, kteří se postavili na vlastní nohy jako bohy na primitivní planetě. Voyager chce ukončit svůj vládu a využít nedaleké červí díru k návratu domů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E04

25.9.1996
The Swarm

Voyager je napaden roje malých kosmických lodí, které se připoutat k Voyageru trupu. Doktor se ztratil paměť a Torres aktivuje diagnostický program Jupiter stanice provozované známém hologramu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E03

18.9.1996
The Chute

Tom Paris a Harry Kim jsou neprávem odsouzen za teroristickém útoku. I přesto, že Janeway zachycuje skutečné zločince, Tom a Harry jsou vybaveny podivné mozkové implantáty a uvězněn na satelitu. Ve vězení jsou vězni nemají dozor, ani lékařskou péči, a všichni mají implantáty, které zvyšují jejich agresivní tendence. Nové vězně a potravinářských dávky jsou dodávány prostřednictvím jednosměrné žlabem. Jak dny plynou, přátelé se snaží držet na skutečnosti, ale ocitnou zapnutí sebe a přijímání drastická opatření k přežití a pokusu o útěk.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E02

11.9.1996
Flashback

Kapitán Janewayová se podílí na mysli splynutí s Tuvok prožívá své zážitky na USS Excelsior pod velením kapitána Sulu v době Star Trek VI: Neobjevená země (1991).

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S03E01

4.9.1996
Basics: Part II

Celá Voyager byl vysazen na pusté planetě Kazoni. Tom Paris byl rozeslán, aby se pokusila najít někoho, kdo jim může pomoci. A Lon Suder a lékař, kteří jsou stále na Voyageru snažit pomoct.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E26

20.5.1996
Basics: Part I

Kazoni převzít Voyager a strand posádku na pusté primitivní planetě. Pouze Tom Paris, Lon Suder, a lékař jsou na palubě Voyageru retake loď.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E25

13.5.1996
Resolutions

Kapitán Janewayová a Chakotay smlouvu s nevyléčitelnou virus a mohou přežít pouze v případě, že zůstat pohromadě na planetě, která neguje účinky nemoci.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E24

6.5.1996
Tuvix

Tuvok a Neelix jsou na cizí planetě sbírání příklady flóry, ale při pokusu přenést zpět na Voyager dojde k poruše s transportérem způsobenou cizí rostlinného života Sbírali přimět je sloučit dohromady v jedné formy života, "Tuvix" ,

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E23

29.4.1996
The Thaw

Voyager najde skupina lidí zapojených do stázových komorách a něco je pryč strašně špatně.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E22

8.4.1996
Innocence

Tuvok zhroutí na planetě, kde čerpá některé děti, které vědí, že jsou všichni zemřou.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E21

18.3.1996
Deadlock

A "prostorová štěpení" způsobí Voyager, které mají být duplikovány. Jedním z Voyager je pod těžkým útokem z Vidiians zatímco ostatní zůstávají vždy těsná. Oba kapitán Janeways spolupracovat a dohodnout se obětovat jednu loď, aby zachránil jiný. Před sebeobětování je odsouzena k zániku Voyager vyšle svou verzi praporčíka Kima a novorozence Naomi Wildman na druhou loď nahradit Kim, který byl zabit při útoku a dítě, který zemřel na komplikace krátce po narození.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E20

13.3.1996
Investigations

Tom Paris opustí Voyager a připojí se k Talaxian prostor konvoj.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E19

26.2.1996
Lifesigns

Doktor ukládá Vidiian umírajícího z fága umístěním jejího vědomí v holografickém těle a pak si myslí, že se zamiloval do ní.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E18

19.2.1996
Death Wish

Zatímco Voyager zkoumá, co se zdá být nepoctiví komety, posádka náhodně uvolňuje člena Q kontinua, který byl uvězněn v něm více než 300 let, aby mu zabránil spáchání sebevraždy. Pak požádá o azyl na lodi, což nechává kapitána Janewayové rozhodnout, zda by měl jít zpět do vězení, nebo zda udělit jeho žádosti o azyl, který by mu dal příležitost ukončit svůj život.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E17

12.2.1996
Dreadnought

Voyager narazí na lodi, která byla zničena, při vyšetřování zjistí, že B'Elanna Torresová je zodpovědný! Dreadnought je samostatně řízená střela vytvořený Cardassians zničit Makistům, ale bomba nedokázala odejít umožňuje B'Elanna se dostat dovnitř raketového a re-programem dělat Makistům 'příkazy.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E16

5.2.1996
Meld

Tuvok vyšetřuje vraždu Voyager inženýra. Bývalý Maquis a Betazoid Lon Suder (hostující hvězda Brad Dourif) přizná k vraždě a nenabízí žádné vysvětlení nebo známky lítosti. Tuvoku, zvědavý najít důvod pro Suder šílenství, provádí mysl-meld na vraha, jen aby našel sám ztratí svou obvyklou kontrolu Vulcan a regrese do šílenství.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E15

29.1.1996
Threshold

Po zjištění typ dilithium, které mohou přežít při vyšších teplotách, Tom Paris přijde s geniální myšlenkou pokusu překročit práh transwarp ve snaze najít způsob, jak dostat domů rychleji. Po hrbolaté startu a za pomoci Torres a Kim, se jim podaří v simulátoru simulaci. Když je předložen kapitána Janewayové, že je ohromen a dává jim jít dopředu, aby to zkusit, ale cestování rychleji než se smrštit 10 předtím nikdy nebyl pokusil. První běh se velmi dobře hodí. Tom Paris se podaří překročit práh distorzi což znamená, že ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E14

22.1.1996
Alliances

Janeway se snaží, aby spojenectví s Kazon sekty pro jejich vlastní ochranu a aby mohli pokračovat v cestě přes Delta kvadrantu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E13

15.1.1996
Prototype

Voyager najde automatizovaný forma života zmítaný ve vesmíru. Když ji B'Elanna Torres reaktivuje, přístroj si uvědomí, že může být schopen pomoci vybudovat další svého druhu. Robot unese Torres a dá jí ultimátum: vybudovat funkční prototyp nebo Voyager bude zničena.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E12

27.11.1995
Resistance

V přestrojení, zatímco na výsadku Kapitán Janeway je zachráněn muž, který si myslí, že je jeho dcera.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E11

20.11.1995
Maneuvers

Po Kazoni ukrást nějaké technologie federace Chakotay jde za nimi na jeho vlastní a je zachycen.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E10

13.11.1995
Cold Fire

Deset měsíců po domovníka pletl Voyager v Delta kvadrantu, loď narazí na kamaráda cizince a stanice plný Ocampa se zvýšenou duševní síly. Kes, zameten možností rozšířit své vlastní schopnosti, učí se, jak turbulentní a silný, že může být. Samice Caretaker hledá pomstu na Voyageru, obviňovat Janewayové za smrt jejího druha.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E09

6.11.1995
Tattoo

Nalezení známou kulturní symbol na výsadku, Chakoaty spojuje se zkušenostmi měl jako dítě a pokusí se kontaktovat jeho duch lidí.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E08

30.10.1995
Persistence of Vision

Voyager Posádka vstupuje do nové oblasti vesmíru a začne vidět halucinace. Kapitán vidí její holonovel postavy ožívají.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E07

16.10.1995
Parturition

Po neshody Kes, Neelix a Tom Paris jsou uvězněni společně na cizí planetě a musí spolupracovat tak, aby oni i jejich cizí dítě oddělení může přežít.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E06

2.10.1995
Twisted

Voyager narazí prostorového zkreslení prsten, který brzy obklopuje pak loď. Jak se tlačí blíž, to vraky zmatek na systémech po celé lodi a změní rozložení stolů a umístění místnosti. Posádka se snaží najít cestu kolem lodi, aby bylo možné realizovat různá řešení, jak ušetřit Voyager.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E05

25.9.1995
Non Sequitur

Harry Kim probudí v San Francisco, nikdy byly přiděleny na Voyager, které Flotily považuje za ztracený.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E04

18.9.1995
Elogium

Voyager narazí na nové formy života, které mají velmi neobvyklou přitažlivost k lodi. Mezitím Kes je reprodukční cyklus, nazvaný "elogium", se záhadně spuštěna. Ona není připravena na to, jak ona je příliš mladá. Ale elogium se vyskytuje pouze jednou v krátké délky života jednotlivých Ocampans ', a jestli chce mít dítě, to musí být teď.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E03

11.9.1995
Projections

Program pro Zdravotnickou záchrannou Hologram je aktivován kvůli tomu, co se počítač popisuje jako lodního široký nouze. Když doktor zeptá počítač skenování pro posádku, se dozví, že všichni byli nuceni opustit loď. Později se setká Torres, který říká, že ona a kapitán zůstal zastavit porušení osnovní jádra způsobené útokem Kazon; zbývající posádka unikla do záchranných modulů. Informován, že zraněný kapitán potřebuje jeho pomoc, Doctor je poslán k mostu, zdvořilost nových holo-zářičů instalovaných po celé lodi. Po oživení Janewayové, ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E02

4.9.1995
Initiations

Chakotay je zachycen mladý Kazon, který se prochází mužný rituál.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S02E01

28.8.1995
The 37’s

Voyager odpoví na prastaré SOS úzkost a najde 8 lidí - včetně Amelia Earhartová - v kryo-stáze na blízké planetě. Existují tisíce více lidé žijící ve městech v okolí, potomci lidí unesených ze Země v roce 1937 závod snažit se je používat jako otroci. Obě strany jsou rádi, že najít nějaké odpovědi a nové přátele. Když se posádka Voyageru pozváni k pobytu a žít na "nové" Zemi, Janeway se obává, tolik bude akceptovat ona může najít sama jediný, kdo opravdu chce dostat domů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E15

22.5.1995
Learning Curve

Zatímco Voyageru smíšené flotily / Maquis posádka Zdá se, že vypracování, několik nepoctiví Makista bojují integraci. Chakotay vybírá nejodolnější skupiny a Tuvok se rozhodne dát rebely přes boot-tábor, Tuvokovi stylu. Mezitím, bio-neurální obvody Voyageru je postižen virovou infekcí vyplývající z Neelixe je vaření.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E14

15.5.1995
Jetrel

Neelix je diagnostikována smrtelná nemoc ze strany Haakonian s názvem Ma'Bor Jetrel. Tento muž je stejný ten, kdo vyvinul soudného dne zbraň, která zničil Talaxian měsíc a zabila Neelixe rodinu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E13

8.5.1995
Faces

Poručíci Paris, Torres, a Durst jsou uvězněn Vidiians. Ve snaze vyvinout lék na fág, je Vidiian lékař rozdělí bi-rasové Torres do dvou osob (jeden Klingonských a jeden člověk), protože věří, Klingoni jsou imunní vůči Phage. Oba Torreses uniknout vězení sloučeninu, ale Klingon Torres je smrtelně zraněna ochraně lidského Torres, zatímco trhliny Human Torres počítač Vidiiam uniknout. Před její smrtí, Klingon Torres řekne jí Human polovinu který ukazuje odvahu dělá její smrt čestná. Doktor říká lidského ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E12

1.5.1995
Cathexis

Energetické bytosti z mlhoviny vytlačit Chakotayem své vědomí od těla. Doktor mu pronáší mozek mrtvý a B'Elanna se obrátí na kulturní přesvědčení Chakotayovi je pokusit se ho přivést zpět. Mezitím se Chakotay duch bloudí lodi a infiltruje členů posádky ve snaze varovat své spolunámořníky o nebezpečí mlhoviny, ale mylně jeho úsilí jako škodlivý cizí manipulaci.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E11

24.4.1995
Heroes and Demons

Poté, co Harry Kim během jeho holonovel programu "Beowulfova" zmizí, Chakotay a Tuvok jsou odesílány vyšetřovat a oni zmizí. Ne chtít ztratit žádné další členové posádky, doktor je převedena na holodek, aby prošetřila.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E10

10.4.1995
State of Flux

Voyager odpoví na nouzové volání z Kazon-Nistrim lodi, najít všechny ale jeden z mrtvého člena posádky při výbuchu. Vyšetřování odhalí Kazoni experimentovali s technologií Federation získaného od zrádce na Voyager. Doktor dokazuje Ensign Seska ve skutečnosti není Bajoran.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E09

20.3.1995
Prime Factors

Posádka narazí požitkářský cizí závod se schopností cestovat přes galaxii dle libosti - schopnost, která může být klíčem k Voyageru návratu domů.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E08

13.3.1995
Emanations

Sken snímač Voyager odhaluje, co se zdá být dříve neobjevené chemický prvek ve skupině asteroidů. Některé z planetek podporu třída M životní prostředí tak, výsadek je odeslán vyšetřovat. Hostující celek objeví asteroid být pohřebiště pro neznámou kulturu. Chakotay, domorodý Američan, prosazuje uctivý, unintrusive pročtení orgánů a jejich bizarních webové podobné uzávěry. Neznámého Nová chemická zřejmě je vedlejším produktem procesu rozkladu těl. Hostující celek detekuje zvláštní fenomén vyvíjí a ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E07

27.2.1995
Ex Post Facto

V Baneans neprávem usvědčit Tom Paris z vraždy. Technologie plus Banean fyziologie mohou přistupovat poslední zkušenosti něčí před smrtí a ukazuje se Tom zabití žárlivého manžela. Jeho věta je oživit jeho zločiny očima své oběti každých 14 hodin na celý život.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E06

20.2.1995
Eye of the Needle

Voyager posádka zjistí červí díru v Delta kvadrantu, a okamžitě mění kurz s nadějí, že bude poskytovat průchod domů. Po dosažení otevření se zjistí, že je příliš malý pro loď, ale dost velké, aby navázat kontakt s lodí v Alfa kvadrantu.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E05

13.2.1995
The Cloud

S výkonové rezervy docházejí, se posádka Voyageru mění směr vstoupit do mlhovinu v němž je použitelný zdroj energie nebo "káva", jak to kapitán Janeway staví. Nicméně, jakmile se dostanou do mlhovinu se setkají s řadou problémů včetně napadena neznámou látkou, která ochromuje každý obranný systém na lodi. Posádka objeví Mlhovina nebyl skutečný mlhovina, ale ve skutečnosti, formy života, a Voyager se vrací do pomoci tvor zotavit z škodu, kterou způsobil, zatímco se snaží uniknout z něj. Tato epizoda je to poprvé, kdy diváci jsou ...

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E04

6.2.1995
Phage

Vyhledávání doplnit své zásoby dilithium, Voyager setká s Viidans kteří útočné další závody pro své orgány. Neelix je napaden a jeho plíce přijata. Teď je to závod s časem mohly získat ukradené plíce a zachránit jeho život.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E03

30.1.1995
Time and Again

Voyager Posádka objeví planetu, která nedávno utrpěl strašlivou katastrofu. Při vyšetřování Janewayová a Paris jsou zaslány zpět v čase před katastrofou a se potýkají s rozhodnutím, zda se pokusit ho zastavit.

Star Trek:Voyager Star Trek:Voyager – S01E02

23.1.1995
Parallax

Voyager stanovila kurz pro domácnosti, opravy jsou v plném proudu a je na čase vybrat personálu k vyplnění důležitých pozic posádky. Nálady jsou turbulentní jako Flotila posádka absorbuje neukázněných Makistům. Neelix najde své místo jako kuchař a Kes staví na záliv airponics. Paris dělá dvojitou povinnost jako Conn důstojník a zdravotnice. Chakotay doporučuje Torres pro hlavního inženýra, ale Janeway není přesvědčen o tom, že mohou vykazovat profesionalitu důstojník Flotily. Všichni musí dát názory stranou, když Voyager připojí záchranu lodi ulovených v kvantové singularity, jen aby zjistil, loď ...