Star Trek:The Next Generation (Star Trek: Nová generace)

Epizody

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E25

23.5.1994
All Good Things…

Kpt. Picard se ocitne přesouvá stále do minulosti, budoucnosti a přítomnosti a musí používat která objevit hrozbu pro existenci lidstva.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E24

14.5.1994
Preemptive Strike

Po jejím návratu z Advanced taktický výcvik, Ro je poslán infiltrovat Makistům a ocitne roztrhaný mezi svou loajalitu k Picard a Hvězdné flotily a její soucit s Makisté bojovat "dobrý boj".

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E23

7.5.1994
Emergence

Podivné obrazy začínají objevovat v celé paluby lodi a Holopaluby. Data a zbytek posádky začnou vyšetřovat jen aby zjistil, že lodní počítač sám vystavuje podivné chování, jak to začne stát se self-vědomý.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E22

30.4.1994
Bloodlines

Picard závody Ferengové ve snaze vystopovat syna nikdy věděl, že.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E21

23.4.1994
Firstborn

Ve snaze, aby mu pomohla přijmout jeho dědictví Klingon Worf a jeho syn Alexander, účastnit se starobylou klingonskou obřad.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E20

26.3.1994
Journey’s End

Po federace povoluje přístup ze strany Cardassianům na planetě již obývané domorodými indiány, Picard má nelehký úkol jejich přemístění.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E19

19.3.1994
Genesis

Když nový systém poruchy torpédo poradenství, Picard a dat jít honit po ní do pole asteroidů, zatímco posádka se po sobě zanechal vypořádat s vlastními podivné chování.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E18

26.2.1994
Eye of the Beholder

Jako mladý poručík na palubě Enterprise spáchá sebevraždu, jeho loď kamarádi vypořádat se ztrátou a zabývá Deanna s pocity, které ji obklopovaly jako ona a Worf začnou tvořit vztah.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E17

19.2.1994
Masks

Vyšetřuje rogue kometa, která byla cestuje po celém vesmíru již více než 87 milionů let, Picard zjišťuje cizí bytosti uvnitř komety, které zamořují počítačové systémy na Enterprise, stejně jako data.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E16

12.2.1994
Thine Own Self

Data jsou posílána následovat sondu, která odplula kurs a narazil na primitivní planetě, jen narazit na planetě, sám, bez paměti, každopádně před narážející na povrchu planety.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E15

5.2.1994
Lower Decks

Mise Enterprise, jak je patrné přes několik nižších důstojníků, kteří se k povýšení, jako otázky povinnosti a cti vzniknout mezi některé z nich, jako je například bajorského kterého Worf určil, které mají být povýšen do provozu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E14

29.1.1994
Sub Rosa

Dr. Drtič splňuje člověka v životě její mrtvé babičky, když se snaží dát své záležitosti do pořádku, kterého jeden z místních lidí varovat ji, aby zůstali daleko od tím, že zapálením svíčky, která byla osvětlená po celé generace.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E13

15.1.1994
Homeward

Ve snaze zachovat rasu lidí na planetě bombardována bouře, které by zabít, Worfova nevlastní bratr porušuje směrnici Prime, takže posádka Enterprise v obtížné pozici.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E12

8.1.1994
The Pegasus

Riker zjistí, že svého bývalého velitele z lodi Pegasus má objednávky, které s sebou nesou více než to, co je odhalen Picard, který si myslí, že Enterprise je na cestě získat zpět ztracenou loď. A Riker se ukládá tajemství.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E11

27.11.1993
Parallels

Po svém návratu ze soutěže bat'leth v Klingonské říši, Worf se ocitne přesouvá realitu, kde události a podrobnosti jsou v konstantním stavu toku a jen si je vědom změn.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E10

20.11.1993
Inheritance

Na Federation planety Atrea IV dat narazí na bývalou manželku svého tvůrce Noonian Soong který tvrdí, že jeho "matka".

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E09

13.11.1993
Force of Nature

Při pátrání po pohřešované federace lékařských dopravy Enterprise je obtěžován dvou vědců z nedaleké planety, kteří tvrdí, že kumulativní expozice warp energie oslabuje strukturu vesmíru.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E08

6.11.1993
Attached

Kapitán Picard a Dr. Drtič odhalit věci o sobě navzájem, když jsou zachyceny pomocí protivníka mimozemskou rasou, vzhledem k tomu, že Enterprise má přijít, aby planety jiné civilizace na výběr jsou součástí federace.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E07

30.10.1993
Dark Page

Zatímco navázání diplomatických vztahů s cizím závodem volal Cairn, Deanna matka prožívá duševní zhroucení a upadne do komatu, a zdá se, jako Deanna je jediný, kdo je schopen, aby jí pomohl, i když nechce ji její matka.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E06

23.10.1993
Phantasms

Data zabývá své nové schopnosti zažít noční můry, jak se zabývá instalací nového warp jádra, který nebude fungovat podle očekávání podniku.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E05

16.10.1993
Gambit: Part II

Riker a Picard je třeba zjistit, proč to mezigalaktické gang se rabování archeologických nalezišť.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E04

9.10.1993
Gambit: Part I

Zatímco vyšetřuje zdánlivou smrt Capt. Picard, Riker je unesen skupinou mezigalaktických archeologických zlodějů, jen aby zjistil, Picard zřejmě spojili své pozice.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E03

2.10.1993
Interface

Geordi se rozptylovat zprávami o případné ztráty své matky, zatímco on používá novou technologii vzdáleného sondy k hledání sestřeleného kosmické lodi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E02

25.9.1993
Liaisons

Enterprise je na diplomatickou misi do otevřených vztahů The Ilarians. Zatímco dvě z jejich velvyslanec mají k němu připojil na lodi, kapitán Picard je cestovat shuttle řemesla jejich domovský svět. Poradkyně Troi se stará o Ambassador Loquel, který bere potěšení z mnoha potěšení, zejména čokoláda, které lze nalézt na palubě lodi. Poručík Worf je přiřazen ke Ambassador Byleth jehož drsný a náročný chování pohání Klingona k okraji ztratil nervy. Picard není úplně dostat se až na Ilarian domovskou planetu jako nefunkční raketoplánu řemesla ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S07E01

18.9.1993
Descent: Part II

Picard, Geordi a Troi se snaží najít způsob, jak uniknout jejich buňky poté, co byl uvězněn Lore, zatímco pokouší se přesvědčit data dělat to, co je správné, na rozdíl od toho, co jeho negativní emoce (které Lore se mu krmení) jsou přesvědčivé, aby dělal. Mezitím, Riker a Worf se pokusí vést vzpouru proti self-vědomý Borg s pomocí starého přítele ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E26

19.6.1993
Descent

Po setkání s Borg, data cítí svou první emoce, když se rozčílí s Borg. Data pak se snaží najít způsoby, jak obnovit situaci, aby se znovu cítit emoce, zatímco Enterprise vyšetřuje činnost Borg, a jsou zmateni, proč se cítí emoce taky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E25

12.6.1993
Timescape

Picard, LaForge, dat a Troi se vrátí ze smutně nudné vědecké konferenci na Enterprise. Zažívají podivné případy, kdy jeden nebo více z nich jsou vnímány vypadat zamrzlé v čase druhou stranou (y), ačkoli oba biometrie a technické kyvadlové diagnostika vyzkoušet naprosto normální. Brzy se ukáže, že existuje celá sprška malých lokálních výskytů narušení časoprostor-kontinua, nejvíce znepokojující ve vzoru ukazuje na podniku, který se zjistí, zmrazené, stejně jako romulanském válečného ptáka, což se zdá být zmraženy v průběhu invaze, ale jakmile ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E24

22.5.1993
Second Chances

Zkreslení pole obklopuje planetu, dávat jednu šanci každých osm let na návštěvu povrchu. Riker kdysi tam misi a jejich vybavení byl opuštěn ve snaze uprchnout z planety před tím, než se vrátil zkreslení. Po návratu na planetu, narazí na jinou verzi sebe ... opuštěný tam osm let předchozí.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E23

15.5.1993
Rightful Heir

Poté, co byl zapletený s zanedbání povinnosti, Worf je kladen na dovolenou a dostatek času, aby si své osobní záležitosti v pořádku. V procesu tím, že přivolá zpět Kahlesse, starobylé Klingona koho legendy prohlašují, přinese Klingonské říše dohromady jako jeden, i když starověký vůdce rozdělí říši na dvě části.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E22

8.5.1993
Suspicions

Dr. Crusherová staví svou kariéru na lince prokázat teoretické novou technologii stínění vědeckého pracovníka, který může ho to stálo život.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E21

1.5.1993
Frame of Mind

Riker začíná pochybovat realitu, když se ocitne v cizím blázince a čelí vyhlídce jeho život na Enterprise byl klam.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E20

24.4.1993
The Chase

Posádka Enterprise musí závodit proti různým soupeřících sil odhalit archeologické tajemství, která vysvětluje převahu humanoidních forem života v galaxii.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E19

3.4.1993
Lessons

Picard padá na nového šéfa hvězdného útvaru vědecké služby, ale má pocity obavy když je nucen ji přiřadit nebezpečnou misi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E18

27.3.1993
Starship Mine

Když se Enterprise staví do vesmírného doku na energetický zatáčku na lodi, která je smrtelná pro lidi, Picard uvízne na palubě s techniky, kteří nejsou tím, čím se zdají být.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E17

27.2.1993
Birthright: Part II

S objevené přeživší z útoku Romulanského na Khitomeru (neslavný útok, který stanovil mír mezi Klingony a Federací), Worf odmítá se stal jedním z nich, i když se stává vězněm, sám. On je zmaten jejich nedostatek touhy uniknout, ale vysvětlit, že to není vězení: oni se rozhodli zůstat po návratu by byla velká ostuda, aby jejich rodinní příslušníci, kteří převzal válečníci zemřeli v boji. Místo toho, Worf začne učit mladší Klingony o jejich původu a hrdou tradici, která existuje mezi nimi, ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E16

20.2.1993
Birthright: Part I

Zatímco Enterprise pomáhá opravy cardassijské škody na vesmírné stanici Deep Space Nine, Worf je osloven cizincem, který tvrdí, otec nebyl zabit v bitvě Khitomeru před desítkami let, ale je stále držen v romulanském zajateckém táboře. Zpočátku, Worfe rebuffs to za zneuctění by to přinést jeho rodinu, ale rozmyslí a řeší se po rozhovoru s Troi a data. Geordi pomáhá brilantní stanice vědec, Dr. Julian Bashir provést experiment s neznámou mimozemskou technologii, která způsobuje Údaje, které trpí vážnou náhodného plazma ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E15

13.2.1993
Tapestry

Kapitán Picard vznikají vážné zranění v boji, dokonce i jeho umělé srdce je vážně poškozen. Zatímco Dr. Crusher zápasí s lékařskými následky, jeho mysl se setká Q, který ho předkládá průvod lidí, kteří se stali oběťmi akcí Picarda a zanedbává, od svého otce a ostatními kadety do sebe, a nabízí mu možnost mít " druhou šanci ", aniž by způsobily katastrofu tím pěchování času. Po počáteční odmítnutí tvrzení Picarda mít nelituje, Q nutí ho, aby potvrdil udělal hloupé chyby a opravit alespoň pubertální ten, který dostal ho bodl ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E14

6.2.1993
Face of the Enemy

Deanna probudí a zjistila, že se změnil vypadat jako Romulana, okamžitě si neuvědomuje, že je zapojen v kočku a myš jako člen jejich zpravodajské agentury.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E13

30.1.1993
Aquiel

Vražedné intriky oplývá pro Enterprise když jeden z členů posádky na palubě subprostorovou stanice je považován za mrtvého, a podezření, že se podílejí na něm, dokud Klingoni objeví s mladým poručíkem, aby Geordiho chuti.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E12

23.1.1993
Ship in a Bottle

Diagnostikování anomálie v rekreační hologram herních programů Sherlock Holmes, poručíka Reginald "Reg" Barclay III objevuje chráněné paměti obsahuje profesorem na oblouk-darebák charakter James Moriarty, která se stala sebevědomě a požaduje splnění nedávno slib posádkou, že by vymyslet způsob, jak ho opustit holodeck. Picardovi údivu Moriarty dokazuje empiricky jeho vůle stačí opustit simulátoru, dokonce si udržuje fyzické tělo. Picard mu uděluje výhodu pochybnosti navzdory jeho zločiny v beletrii, ale odmítá ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E11

19.12.1992
Chain of Command: Part II

Zatímco fádní kapitán Jellico vede úsilí, aby se zabránilo Cardassianem invazi, Picard je zajat a mučen nemilosrdný vyšetřovatel snaze ho zlomit.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E10

12.12.1992
Chain of Command: Part I

Picard je nahrazen jako kapitán Enterprise tak, Lt. Worf a doktorka Crusher jít na přísně tajné misi do Cardassijském prostoru. Zatím, jeho nástupce, kapitán Jellico, se setká s jeho nový příkaz s nějakým odporem od posádky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E09

14.11.1992
The Quality of Life

Je-li Geordi přiřazen k průzkumu nový rozvoj těžby s Dr. Farallon, který vynalezl experimentální těžební technologie, ona používá nový sofistikovaný robot nazývaný Exocomp opravit rozvodnou síť.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E08

7.11.1992
A Fistful of Datas

Zatímco posádka zažívá nějaké tolik potřebný čas odstávky Worf a jeho syn jít na Old West exkurzi v simulátoru, kde se setkají s několika verzí údajů, které slouží jako padouch poté, co experiment ve strojovně pokazí.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E07

31.10.1992
Rascals

Kapitán Picard, Ensign Ro, Keiko a Guinan se vrací na Enterprise na palubě raketoplánu, když narazí smrtící energetické pole. Všichni jsou bezpečně na palubu lodi, ale jsou transformovány do procesu - jejich mysli se nemění, ale jejich těla se uchýlili k těm 12 let. Dr. Crusherová zjišťuje, že jejich DNA byla mírně pozměněna, ale může být schopen jim vrátí ke své běžné sebe. Mezitím, Enterprise je na misi zachránit velké federace vědecký tým, ale přijde pod útokem skupinou tuláka Ferengy.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E06

24.10.1992
True Q

Když je čest student v oblasti zdravotnictví přidělen do podnikání v stáž způsobem, ona začne demonstrovat pravomoci Q, které vás vyzve-know-, kteří se ukázat.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E05

17.10.1992
Schisms

Komandéra Rikera neschopnost usnout začne zobrazovat v ostatních členů posádky v jiných formách, uvedení Enterprise na stopě tajemství.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E04

10.10.1992
Relics

Enterprise narazí na Dyson sféře se loď narazila na vnějším povrchu. Výsadek najde nějaké systémy stále napájen a hlavní inženýr ze starého podnikání Montgomery Scott, zamkl v transportní cyklu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E03

3.10.1992
Man of the People

Když se Enterprise přichází na pomoc velvyslance a jeho "matka", Deanna ocitne přitahovány k němu, a snaží se ho utěšit po její smrti.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E02

26.9.1992
Realm of Fear

Překonání strach z transportéru, poručík Barclay připojí výsadek, jen aby našel něco ve svazku s ním.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S06E01

19.9.1992
Time’s Arrow: Part II

Kapitán Picard a posádka sledovat data zpět do pozdních 1800s, aby ho dostat zpátky, jen aby zjistil podezření na cizí návštěvníky zabíjení lidí té doby.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E26

13.6.1992
Time’s Arrow

Kapitán Picard a jeho archeologické zvědavost vyzývají vědci ze Země, když zjistí důkazy, které podporují přesvědčení, že cizinci se na Zemi v pozdních 1800s.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E25

30.5.1992
The Inner Light

Picard probudí najít sám žije v malé vesnici, kde je dobře známý člen komunity, kteří trpí halucinace bytí loď kapitán.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E24

16.5.1992
The Next Phase

Dopravce porucha, v kombinaci s romulanskou lodi pod stresem a poškozené maskovací zařízení, vytváří iluzi, že praporčík Ro a Geordi jsou mrtví, ale Geordi nevěří, aby to tak bylo, a on se chová podle toho.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E23

9.5.1992
I Borg

Enterprise najde osamělý Borg drone, oddělená od kolektivu, a přivádí ho na palubu. Drone začne znovu potvrdit svou individualitu, ale jeho přítomnost vyvolává rozdílné úrovně strachu a soucitu z různých členů posádky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E22

2.5.1992
Imaginary Friend

Young Clara Sutter, stejně jako mnoho dívek jejího věku, má imaginárního přítele. Ona v poslední době přicházejí na palubu se svým otcem, strojírenského důstojník, a dosud provedli nějaké opravdové přátele. Poradkyně Troi ujišťuje Clara otce, že je to naprosto normální a má čeho bát. Během přehrávání jeden den, Clara je v šoku, její přítel Isabella náhle objeví před ní. Ve skutečnosti, Isabella je vnímající bytost, která přijala lidskou podobu jen aby vyhledávaly loď a dozvědět se více o tom. Pro Picard a posádka, určovat záměr bytosti je klíčem k určení dalšího kroku.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E21

25.4.1992
The Perfect Mate

Na diplomatickou misi přinést velvyslance Briam a darovat svému Kryotion planety k usmíření obřadu se svým rivalem, dokonce válčící planetu, vládl soupeřit s dynastií bratrů, Enterprise nosníky podezřele veselé Ferengská obchodníky Par Lenor a kvality života na palubě těsně před kolapsem v kontejnmentu v terénu činí jejich loď explodovat. Jeden z nich přináší dar "náhodou" ven z cryostasis, ke zděšení posádky živý "dárkový", "metamore" (empat) Kamala, jehož osud je slibovati celý její existenci partnera má štěstí, ale bohužel propůjčuje její kouzelné lásky ne na ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E20

18.4.1992
Cost of Living

Krátce poté, co Enterprise zachrání planetu před dopadem asteroidu tím, že odpálí ji, loď zažívá podivné break-pády, které jsou v konečném důsledku připsat na vrub nemožné rozpoznat včas kovový parazit, který se ho zničit, pokud nebude vyloučen, takže Z údajů vyplývá, láká ji na asteroidu , Deanna Troi radí Worf vypořádat se svými problémy úřadů synovi Alexandrovi vypracováním smlouvu na dva způsoby, otcovských a dceřiných práv a povinností, ale je stále prakticky děsí slyšet její arogantní a impulzivní matka, velvyslanec Lwaxana, oznamuje, že její vlastní ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E19

28.3.1992
The First Duty

Wesley Crusher tým má nehodu na Flotily Aacademy. Picard nabídne pomoc při vyšetřování Flotily o tom, co se stalo, a začne mít podezření, že něco skrývají.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E18

21.3.1992
Cause and Effect

Enterprise je chycen v časové smyčce, která má vždy jeden výsledek: úplné zničení lodi, sám.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E17

14.3.1992
The Outcast

Zatímco pomáhat androgynní závod, který ztratil několik členů v nenamapované oblasti prostoru, Riker se zamiluje do jednoho z nich, což může vést k problémům v případě odhalení, protože mimozemská rasa nepodporuje rovnosti žen a specifičnost.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E16

29.2.1992
Ethics

Po nehodě, která ho opouští již není schopen chodit, Worf zeptá Riker, aby mu pomohl spáchat sebevraždu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E15

22.2.1992
Power Play

Dlouho ztracená loď se nalézá na planetě, kde kosmické bouře bránila detekci 200 let. Když povrch přistání pokazí se hostující tým zářil zpátky ... s několika překvapeními.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E14

15.2.1992
Conundrum

Když se blíží cizí loď ubrousky své paměti, posádka se snaží dát zase dohromady, co se stalo.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E13

8.2.1992
The Masterpiece Society

Enterprise je na misi varovat lidskou kolonii umělou rajský biosféry na planetě MOAB 4 jižní kolonie přístupu masivní hvězdné fragmentu, který bude mít dopad na seismickou silou působit tektonickou katastrofu. Nicméně její příslušný, ohleduplný vůdce Aaron Conor odmítá evakuovat, věří jejich biosféra odolá zemětřesení. Nemá dovolit malý podnik účastníkem navštívit jejich společnost, která se domnívají, že po osmi generacích šlechtěním, které téměř odstraněny zbývající lidské rizikové faktory daleko lepší. ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E12

1.2.1992
Violations

Převoz tří Ullian historiků mysl-sondování, posádka Enterprise se zadrhla, když někteří z jejích členů upadnout do komatu. Deanna Troi, první člen posádky přijde přes to, nemůže vzpomenout nic okolní incident.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E11

25.1.1992
Hero Worship

Data zachrání chlapce, a takovým způsobem, aby potlačit svou vlastní bolest, chlapec začne napodobovat Datovu "osobnost"

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E10

4.1.1992
New Ground

Geordi mohou stěží omezit své nadšení z toho, že mohli vyzkoušet novou teorii dopravy, jako základní desky Worfova Enterprise se svým synem a zprávami, které Worfova pozemské rodiče již nemůže se o něj postará.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E09

16.11.1991
A Matter of Time

Dosažení Panthara IV poté, co asteroid způsobí těžkou újmu katastrofických rozměrů, zabývá se posádky Enterprise se snaží zachránit planetu, stejně jako dohodu s někým, kdo tvrdí, že je historik z budoucnosti.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E08

9.11.1991
Unification II

Picard se nachází na Romulus senátor Pardek, který ho přivádí do velvyslanec Spock, který vysvětluje svůj tajný "kovbojské diplomacie" je asi off šanci na Vulcan-romulanskými sloučení díky starý, v poslední době výrazně vzrostl filozoficky přátelské romulanskou podzemní stranu, která zahrnuje stoupající nové vladaře z minerálních, který tvrdí, romulanskou senát sám již nemůže odolat pobouření lidu za mír, ale ve skutečnosti je v lize s Sela. Klingon kapitán K'Vada není pobavilo, když data tvrdí, že může být schopen rozlousknout romulanskou šifrovací protokol. Vulcan-lidský ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E07

2.11.1991
Unification I

Picard a dat následovat Spocka do romulanském prostoru na nebezpečnou misi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E06

26.10.1991
The Game

Wesley Crusher se vrací na Enterprise na dovolenou na Akademii jen aby zjistil, záhadný cizí hru infiltrovat a řízení posádky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E05

19.10.1991
Disaster

Zatímco Enterprise se nachází na odpočinek, ve chvíli, kdy základní škola věda vítězů Patterson SuperA, Jay Gordon GRAAS a Marissa Flores navštívit loď, to je snížena na impulsní výkon tím, že udeří kvantový vlákno, takže lidé jsou uvězněni v různých odděleních a čelí různé škody tam potřebují pomoc. Geordi a Dr. Crusher budou muset vypořádat s korozí hrozbu poškození lodi kůži, která začíná velmi toxické chemické reakce na jamce; Data a Riker čelit elektrického pole blokují cestu, která předává data za cenu dekapitace a musí ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E04

12.10.1991
Silicon Avatar

Zatímco Riker, Data, drtiče a různé jiné posádka užívat rekreační den na Zemi podobné lidské kolonie, které jsou zasaženy bouřce, ale podaří bezpečně skrývá v jeskyni dělají zhroucení po Riker uznává, že je to útok z obávaného krystalické subjektem. Po svém propuštění, xenologist Dr. Kila Marr je přivedl, který se specializuje na studium tvora, který potřebuje zničit celou komunitu ke krmení na dané svoji nesmírnou spotřeby energie. Picard nutí ji, aby data ve vyšetřovací tým, i když má podezření, že by mohl být v lize s ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E03

5.10.1991
Ensign Ro

Kapitán Picard fólie spiknutí proti Bajorians svým novým Bajorian důstojník, Ensign Ro.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E02

28.9.1991
Darmok

Picard se musí naučit komunikovat s závod, který mluví v metafoře v obtížném okolností.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S05E01

21.9.1991
Redemption II

Stejně jako Worf bojuje v Klingon občanské válce, kpt. Picard a jeho posádka musí zastavit Romulanům od pomoci jejich pěšáci vyhrát.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E26

15.6.1991
Redemption

Oba kpt. Picard a poručík Worf musí rozhodnout, kde leží jejich priority jako Klingoni sestupuje do občanské války.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E25

1.6.1991
In Theory

Je-li žena člen posádky zblázněná nadporučíka Data se rozhodne dát romantický vztah zkusit. Také Enterprise ocitá museli manévrovat nebezpečnou mlhoviny.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E24

25.5.1991
The Mind’s Eye

Geordi se přeškolil Romulany zavraždit klingonskou guvernéra.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E23

11.5.1991
The Host

Dr. Drtič zamiluje do někoho, kdo to vůbec ne to, co očekává, že mu bude.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E22

4.5.1991
Half a Life

Poradkyně Troi matka navštíví Enterprise a stane se infatuated s mužem, jehož kultura nutí ho do sebevražedného rituálu s názvem "The Resolution".

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E21

27.4.1991
The Drumhead

A Admirál ve výslužbě nastoupí do podniku ve snaze určit opatření na palubě lodi okolní akt sabotáže a případné zrady.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E20

20.4.1991
Qpid

Enterprise je v Tegus 3, hostit výroční sympozium federace archeologové Rady, kde Picard je dát klíč-poznámka přednášku o svých tajemných ruin, nyní zakázané pro cizince. Ke svému překvapení, že je navštívil Vash, koketní přítelkyní, nespokojen naučit ji nikdy nezmínil kteréhokoli člena posádky, který je nyní v radě. Další návštěva dostane nejchladnější přivítání: téměř všemocnou Q, který se vysmívá Picardovu řeč a rozhodne se "vrátit" záchranu jeho života a členství Continuum transformací Picard a jeho doprovodné členů posádky během ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E19

30.3.1991
The Nth Degree

Když přiřazen vyšetřovat neznámou sondu, poručík Barclay je elektrickým proudem přes počítač raketoplánu, kde pobírá nevysvětlitelné posílení důvěry a obrovský nárůst jeho vědomí.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E18

23.3.1991
Identity Crisis

Nadporučík Geordi La Forge a starý kamarád bojovat porazit parazita, který se snaží transformovat je do jiného druhu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E17

16.3.1991
Night Terrors

Enterprise konečně sledoval chybějící loď USS Brittain. Poradkyně Deanna Troi smysly problémy s životem na palubě a připojuje se Riker internátní party. Posádka byla srazila k smrti; jediný přežil, Betazoid poradce Andrus Hagan, je v šoku. Doktor Beverly Crusher 's pitva k závěru, 34 členů posádky zabit navzájem phasery a dalších zbraní, dokonce i holýma rukama; páska zaznamenal paranoidní strach mezi nimi. Zatímco Enterprise vleků na Brittain na nejbližší hvězdné základně, jeho vlastní posádka začne snímání další přítomnost a zažívá rostoucí strach, ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E16

9.3.1991
Galaxy’s Child

Zatímco Enterprise je do hvězdy základny nadporučík Geordi La Forge dostane velmi zvláštní návštěvníka, brilantní technika konstruktér Dr. Leah Brahms, kdo se cítí znát téměř důvěrně jako "hologramu verzi" jí samé s "koho" on lepené , Nicméně skutečný Brahms dokazuje, náledí a arogantně ochoten uvažovat o některý z empirických poznatků Geordiho by teoreticky postavit proti ní teoreticky nepropustnou pravdě. Berou na výzvu spolupracovat a učit se známe-druhého lépe, ale když Geordi ukazuje jí jeho hologram verze jejího Brahmse cítí téměř ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E15

16.2.1991
First Contact

Komandér William Riker byl na akulturace mise pod aliasem měsíce na Malcorian planetě, chirurgicky se změnil vypadat jako místní, ale on dostane těžce zraněn, mimo své lékařské dovednosti, protože jeho vnitřní orgány jsou neznámé k nim. Kapitán Jean-Luc Picard se rozhodne urychlit jeho oficiální diplomatický přístup formálně prvního kontaktu, a přimlouvám se na Rikera jménem, ​​ale je jim řečeno o fascinovaným vnímavý Malcorian vědcem, že kultura její planety je zejména xenofobní tak odmítají jakékoliv cizí bytosti jako různých od nich. ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E14

9.2.1991
Clues

Účinky průchodu červí díru dát posádky Enterprise pocit, že jsou v bezvědomí po dobu delší než třicet vteřin že byli vedeni k víře.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E13

2.2.1991
Devil’s Due

Během hovoru tísňové, Picard se ocitne nejste jisti přesně, kdo se zabývá, ale je jistý, že nejedná s verzí planety ďábla, jak ona tvrdí, že je.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E12

26.1.1991
The Wounded

Poté, co byl vyhozen po Cardassianem nádoby, Picard závody s časem, aby zjistil skutkový nároku Cardassijské velitele, že federace napadl jednu ze svých základen.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E11

5.1.1991
Data’s Day

Údaje se snaží pochopit složité emoce mezi O'Brien a Keiko, kteří se chystají být ženatý.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E10

29.12.1990
The Loss

Jako neznámá síla vleče Enterprise, Deanna Troi se potýká se ztrátou svých sil.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E09

17.11.1990
Final Mission

Před odjezdem na Akademii Hvězdné flotily, Wesley Crusher doprovází kapitán Picard na nebezpečnou misi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E08

10.11.1990
Future Imperfect

Enterprise provádí bezpečnostní zatáčku v oblasti, v blízkosti Neutrální zóny, když jsou zjišťovány co kapitán Picard si myslí, že může být tajná Romulan základny. Komandér Riker, který právě měl narozeniny, vede výsadek složený z Geordiho a poručíka Worfa, když jsou překonány metanu. Probudí se v ošetřovně dr Crusherové být řečeno, že je teď kapitán Enterprise - a jeho poslední vzpomínka na bytí na planetě metanu došlo před 16 lety. Dr. Crusher mu řekne, že byl v kómatu po dobu 10 dnů v důsledku útoku encefalitidy, která má také ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E07

3.11.1990
Reunion

Když hlava Klingonské vysoké rady předává, Picard ocitá uprostřed boje za dnes již volné místo. Mezitím Worf znovu spojuje s minulým lásky, jen aby zjistil, že teď má syna.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E06

27.10.1990
Legacy

Posádka Enterprise vstoupí na oběžnou dráhu kolem domovskou planetu své bývalé posádky kolega Tasha Yar, kde se setkávají její sestru.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E05

20.10.1990
Remember Me

Dr. Crusherová je strach ze ztráty milované stane skutečností, když jí starosti vytvořit alternativní realitu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E04

13.10.1990
Suddenly Human

Na záchrannou misi do cizí ztroskotala výcvikové mise, zjistí jednu ze svých stážistů být člověkem.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E03

6.10.1990
Brothers

Po nehodě na palubě Enterprise opustí jednoho ze svých dětí ve vážném nebezpečí, data commandeers Enterprise, který bude stimulován, aby ho vzal do neznámého původu, kde zajímavá postava čeká.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E02

29.9.1990
Family

Poté, co porazil Borga, posádka Enterprise prožívá opouštění lodi různými způsoby. Kapitán Picard návrat do své rodiny vinice ve Francii má některé mimořádné dopady následující svůj čas strávený jako člen Borg kolektivu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S04E01

22.9.1990
The Best of Both Worlds: Part II

Komandér Riker neměl jinou možnost, jak hrát kapitána, ale oheň v plné síle na Borg lodi, a to navzdory Picard byl na palubě toho, upraven tak, aby Borg volat sebe Locutus, obě lodě jsou poškozeny. Nouzové opravy by neměl trvat příliš dlouho, aby si schůzku s admirálem JP Hanson, který oznamuje Klingoni přijde k záchraně, ale Picard se zdá být navždy ztracen: Riker se uděluje plnou kontrolu. Technologie je upraven k tomu, aby se nepředvídatelné, jako je například randomizované nastavení phaserových. Hanson je komunikace jsou řezané, že válka musí jít špatně. Aby se zabránilo hudební židle, Borg ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E26

16.6.1990
The Best of Both Worlds

V reakci na nouzové volání na jednom z vnějších-většina kolonií Federace Enterprise dorazí ... jen aby zjistil velkou díru v zemi, kde se město býval, a zjišťuje, Borgové jsou za útokem.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E25

2.6.1990
Transfigurations

Enterprise najde opuštěnou planetu, kde loď havaroval, a spolu s ním i osamělý přežil bez paměti, ale výjimečné léčivé účinky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E24

26.5.1990
Ménage à Troi

Když Deanna matka pohrdá pokrok pomocí Ferengské démon, vezme to na sobě unést dva z nich, spolu s Commander Riker a ukrást je pryč na palubu své lodi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E23

12.5.1990
Sarek

Legendární federace velvyslanec Sarek navštíví Enterprise uzavřít mírové rozhovory s závod nazvaný Legarans. Jeho příchod je doprovázen s vyrážkou neobvyklých citových vzplanutí mezi posádkou.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E22

5.5.1990
The Most Toys

Při přepravě nebezpečnou látkou pro Enterprise Data jsou unesena a posádka se kloní k názoru, že je mrtvý, když raketoplán byl pilotování exploduje cestě.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E21

28.4.1990
Hollow Pursuits

Plachý člen "podnik" posádky stane závislý na simulátoru, kde vztahy jsou jednodušší než v reálném životě, kdy je potřeba jeho znalosti v oblasti strojírenství.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E20

21.4.1990
Tin Man

Enterprise oslovuje cizí bytosti, při tanci kolem s Romulany, kteří chtějí útočit v aktu pomsty.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E19

31.3.1990
Captain’s Holiday

Po zprostředkování dohody o obtížnou obchodu, kapitán Picard se doporučuje, aby se tolik potřebný odpočinek na vacationing planetě, kde on navštívil podivné závodu z budoucnosti, při hledání nebezpečné zbraně.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E18

24.3.1990
Allegiance

Picard je unesena a držel se třemi různými mimozemšťany a mezitím nahrazen replikou jako podvržením kapitána.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E17

17.3.1990
Sins of the Father

Velitel Klingon přijde na palubě Enterprise ve výměnném úředník programu zahájeného Flotily, hodně k mrzutosti posádky.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E16

10.3.1990
The Offspring

Po návratu z kybernetika konferenci na Enterprise, data vytváří svou vlastní "dítě", hodně k mrzutosti jeho kapitána, a aniž by ohledem na důsledky s Flotily.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E15

17.2.1990
Yesterday’s Enterprise

Podnik C vstupuje Enterprise D je čas a prostor kontinuum, kde najdou Picarda a posádku v neustálém stavu války s Klingony, a to pouze Guinan to ví.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E14

10.2.1990
A Matter of Perspective

Vdova respektována vědec Dr. Nel Apgar obviňuje Riker z svedl ji a zabije svého manžela. Spíše než obrátit Riker přes nepříznivé pro proces, Enterprise rekonstruuje fakta.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E13

3.2.1990
Déjà Q

Hodně k Picard nelibosti, Q se objeví na Enterprise, tvrdí, že byly vysunuty z Q kontinua, a proto ztratil své síly.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E12

27.1.1990
The High Ground

Při návštěvě planetu za občanské války, Dr. Crusher je vzat jako rukojmí protivníka frakce vládnoucí vlády planety.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E11

6.1.1990
The Hunted

Vyšetřování planetu žádající o členství do federace, posádka Enterprise najde skupinu obyvatel, kteří používají jako vojáci, ale nyní bojovat za svou samotnou existenci.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E10

1.1.1990
The Defector

Když romulanský důstojník vady na federaci s varováním na hrozící invazi, kpt. Picard se snaží rozhodnout, jestli má být věřil.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E09

18.11.1989
The Vengeance Factor

Enterprise sleduje závod "sběrači", kteří i nadále raid federace základny, nevědomý nebezpečí číhající mezi nimi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E08

11.11.1989
The Price

Zatímco Enterprise hostí jednání o kontrolu stabilní červí díry, Troi tvoří osobní vztah s protilehlou vyjednavače, nevědomý svého pravého bytí.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E07

4.11.1989
The Enemy

LaForge dostane zanechal na planetě bouří soužil když zbytek jeho tým narazí na romulanskou bojovník.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E06

28.10.1989
Booby Trap

Enterprise zvedne kód starověký radiovým signálem ze zničené planety Aurelius 9, pozůstatek totální války před více než 1000 roky mezi Mentaurs a Promelians, která způsobila zánik obou závodech. Najdou Promelian bitevní křižník stále vznáší v poli asteroidů, takže Picard, data a poručík Worf paprsek uvnitř, najít zprávu od kapitána on sám bere vinu za všechny oběti. Sotva zpět na palubu, učí Enterprise se znehybní pole radiace energeticky odvodnění je velmi pastí, která zabila na Promelian posádka lodi, který bude ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E05

21.10.1989
The Bonding

Ohromující překvapení čeká na posádku Enterprise, kdy mise stojí život člena posádky, který opustil svého syna za sebou.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E04

14.10.1989
Who Watches the Watchers

Proto-Vulcan kultura uctívá kapitán Picard a připravuje nabídnout poradkyně Troi jako oběť.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E03

7.10.1989
The Survivors

Enterprise reaguje na nouzové volání z Rana IV kolonie federace, která je pod útokem od neznámého cizí lodi. Když dorazí, zjistí celý povrch planety zničené, s výjimkou jednoho domu a dva cestující.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E02

30.9.1989
The Ensigns of Command

Po století mlčení, Enterprise obdrží zprávu ze systému Shelia jim oznámí, že objevili lidskou kolonii na světě ve svém oboru. Jak budou kolonizovat planetu sami za čtyři dny času, chtějí, aby Enterprise evakuovat všechny lidi z jejich území. Planeta v pochybnost je ve vysoké radiační zóně a nikdo nemůže pochopit, jak každý člověk by mohl být tam žijí. Jako Data jsou imunní vůči záření je poslán na planetu zajistit pro obyvatele odjezdu. Tam však najde tam je počet obyvatel ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S03E01

23.9.1989
Evolution

Enterprise nese za významný vědec, Dr. Paul Stubbs, na místě dvojhvězdy, kde se očekávají masivní hvězdné exploze nastat během několika hodin. On byl čekal mnoho let pro toto nastat a věnoval celý svůj život ke své studii. Podnik však začíná trpět řadou poruch, některých menších ale jiní mnohem vážnější. Mezitím, Dr. Beverly Crusherová se vrátil na Enterprise po roce v lékařském oddělení Hvězdné flotily. Ona je znepokojen takže pokud její přítomnost může být limitující syn Wesleyho vývoj. Může 17 ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E22

15.7.1989
Shades of Gray

Riker se vrací z výsadek misi zraněných a infikována mikroby z planety dole. On je brzy v bezvědomí na ošetřovně, mikrobi, kteří taveného se ke svému sedacího nervu a brání jeho normální funkce. Dr. Pulaski nelze najít lék, a ačkoli ona může zabíjet mikroby, to by také pravděpodobné, že zabije Riker. Se jen hodinu nebo tak před šířením onemocnění dosáhne mozek, Pulaski stimuluje jeho nervové impulzy vedoucí Riker připomenout předchozí události na palubě Enterprise. Doktor si uvědomuje, že negativní emoce jsou tím, co porazí The ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E21

8.7.1989
Peak Performance

Posádka Enterprise se podílí na válečných her.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E20

24.6.1989
The Emissary

Enterprise se ukládá přistoupit k nouzovému setkání sbírat zvláštního vyslance, který cestuje z Základně 153 se s nimi setkat. Jsou uvedeny žádné informace o povaze nouze jen, že budou poučeni o vyslance při příjezdu. Ona je K'Ehleyr, Klingon, který byl poslán do činění s klingonskou válečnou lodí - na T'Ong - který byl nalezen v hlubokém vesmíru s posádkou v dlouhodobé stagnace. Oni předcházejí aktuální mírové soužití mezi Federací a Klingonskou říší a pokud se jich týkají, jsou klingonští válečníci na palubě ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E19

17.6.1989
Manhunt

Enterprise převáží delegáty na diplomatické konferenci zabývající se členstvím federace. Poradkyně Troi je víc než jen trochu v rozpacích, když její matka Lwaxanna, jak pobuřující jako vždy, přichází na palubě Enterprise. Ona je oficiální velvyslanec z Betazedu, ale to není jediný důvod, proč tam je. Ona prochází "fázi", což je Poprvé ve svém životě, když její sexuální zvyšuje pohon čtyřnásobně. Ona jasně dostala oči na kapitána, který se rozhodne vzít útočiště v simulátoru jako soukromý detektiv Dixon Hill. S ním pryč, jí oznamuje, že ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E18

20.5.1989
Up the Long Ladder

Když se Flotila přijme nouzový signál zemského typu z hlubin vesmíru, Enterprise je poslán vyšetřovat. Picard podezření pozemšťané mohou dotyčné pocházeli SS Mariposa, který provedl skupinu utopisty stovky let předtím. On je zaujalo na liché mix zařízení, které nesou. Když přijdou, si uvědomují, že sluneční erupce od Slunce planety je zabije a kapitán nařídí kolonisty odstraněny na Enterprise pro jejich bezpečnost. Kdy uprchlíci zmínit, je další skupina, ze které už oddělené stovky ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E17

13.5.1989
Samaritan Snare

S Picard pryč rutinní operaci, Enterprise reaguje na zjevné tísňové volání z Pakled nádoby.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E16

6.5.1989
Q Who

Q se snaží dokázat, že Picard ho potřebuje jako součást jejich posádky ze strany hodil Enterprise 7000 světelných let daleko, kde se setkají s Borg poprvé.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E15

29.4.1989
Pen Pals

Na přicházení u nově identifikovaného planetární skupiny, posádka zjistí, že celý systém je nestabilní. Vzhledem k tomu, osoba odpovědná za Wesley Crusher tréninku a vzdělávání, velitel Riker ho chce dát na starosti planetární minerální průzkumu, jehož výsledky by měly vysvětlit, proč tento systém se stal tak nestabilní. Má na povel tým poprvé, z nichž všichni jsou starší než on sám. Data se mezitím si Dopisování svého druhu, když se naváže rádiové spojení s Sarjenka, mladá dívka z nedaleké planety. Vyměňují informace po dobu několika týdnů, když ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E14

22.4.1989
The Icarus Factor

Riker potěšení nad tím, že nabídl velení USS Aries se obrátí k frustraci, když muž poslal, aby ho připravit na jeho poslání je jeho odcizeným otcem; Chování Worfova vede Wesley se ponořit do klingonské tradice.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E13

1.4.1989
Time Squared

Hluboko v prostoru, Enterprise narazí na federace raketoplánu plavidla, která se vznáší v prostoru a bez velkého výkonu, který však vykazují známky života jednoho člověka na palubu. Přinášejí plavidlo na palubu jen aby zjistil, že to je jeden z jejich vlastní dopravou z lodě a na jejich úžasu najít duplikát, ale v bezvědomí, kapitán Picard na palubě. Data a Geordi Laforge podaří obnovit sílu a určit, že plavidlo skutečně pochází od 6 hodin do budoucnosti a Shuttle deník odhaluje, že Enterprise bude zničena. Vzhledem k tomu, Enterprise vstupuje do nebezpečné ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E12

25.3.1989
The Royale

Je-li Enterprise poučen projíždějící klingonské lodi, že je podivné trosky na oběžné dráze kolem blízké planety, oni vyšetřují jen aby našel kus kosmické lodi NASA opředeného s vlajkou USA. Planeta má pod drsné počasí a nedýchatelný atmosféru až na jednu malou oblast, která se zdá být obývaným lidmi. Riker, Dat a Worf paprsek na povrch jen aby zjistil jeden otočné dveře vedoucí je do kasina patře hotelu Royale. Brzy zjistí, že jsou tam v pasti a nemůže opustit. Jak se prozkoumat hotel, ale ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E11

18.3.1989
Contagion

Picard a Enterprise reagovat na nouzové volání z jeho sesterské lodi USS Yamato. Bylo potýkají s celou řadou vážných technických závad a oni ztratili 18 členů posádky, když je počítač vypnutý silové pole na otevřeném hangáru. Předtím, než Enterprise může pomoci však Yamato je zničena se všemi na životech. Exploze je zřejmě důsledkem selhání v jejich záležitost / anti-hmoty lusků, ale Picard má podezření, že může mít něco do činění s relikt Yamato kapitán získané na archeologických vykopávkách na blízké planety. Jsou v ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E10

18.2.1989
The Dauphin

Ens. Wesley Crusher trpí bolestí první lásky, když se Enterprise úkol dopravit mladou ženu, Salia, zpátky k ní domů, kde je, aby se stal vůdcem svého lidu. Cestování s ní je její strážce a učitel, Anya, který je více než jen trochu přehnaně. Wesley moc chce být s ní - a ona s ním podobně - ale existuje jen málo příležitostí a Anya neustále ruší. Guinan a jiní poskytuje mu poradenství. Když Salia odhalí její pravé já k němu, on re-hodnotí své pocity.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E09

11.2.1989
The Measure of a Man

Když Údaje rezignuje na svou provizi, spíše než být demontována na prohlídce, kterou provedl nedostatečně kvalifikované vědce, formální slyšení svoláno k určení, zda údaje jsou považovány za nemovitost bez práva nebo je to vnímající bytost.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E08

4.2.1989
A Matter of Honor

Když se Federace podporuje výměnný úředník programu, velitel Riker se rozhodne přijmout zakázku na palubě klingonské válečné lodi. Jako první důstojník Federace sloužil na palubě klingonské lodi, Riker musí získat důvěru svých nových kamarádi a zejména, že jeho popudlivý kapitána. Jako součást téhož výměnného programu Enterprise vítá na palubě Ensign Mendonu z kultury, která je navždy snaží zlepšit provozní efektivitu. Když se objeví bakterie útočí na integritu trupu lodi, když hledá řešení na jeho vlastní spíše ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E07

28.1.1989
Unnatural Selection

Enterprise je na cestě k hvězdné stanici India, když přijímat nouzový signál z USS Lantree, zásobovací loď Federace. Když dorazí, zjistí všechny na palubě Lantree umírání, co se zdá být stáří. Oni přistoupit k Lantree poslední přístavu, Darwin genetický výzkum zařízení na Gagarin IV, jen aby zjistil, že i oni trpí rychlého stárnutí. Picard a Dr. Pulaski se střetnou, když přinese na palubu jednoho z dětí z nádraží a za účelem dokončení její vyšetření, vezme ho na palubě raketoplánu plavidla, aby ho izolovat od ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E06

21.1.1989
The Schizoid Man

Enterprise reagovat na žádost o lékařskou pomoc od Dr. Ira Graves, zvážil to mnoho být největší žijící mysl ve vesmíru. Graves nechtěl žádnou pomoc a Enterprise byl povolán jeho asistentem Kareen. Je to vrtošivý starý muž, který nemá ráda lidi, ale je nyní v terminálním stádiu nemoci. Učil Datovu tvůrce, Dr. Soonga, všechno, co ví i sám sebe popisuje jako dědečka android. S vědomím, že konec je blízko, že přenáší všechny své znalosti a intelekt na data. Výsledkem je, že data se začíná chovat ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E05

7.1.1989
Loud as a Whisper

Posádka převozy hluché prostředníka Solais V vyjednat ukončení občanské války.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E04

10.12.1988
The Outrageous Okona

Enterprise zachrání kapitán porouchané nákladní lodi, jen aby se zapojily do sporu mezi znepřátelenými světy - každý náročná péče o jejich hosta. Data hledá pomoc od Guinan v pochopení humor.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E03

3.12.1988
Elementary, Dear Data

Pokus o poskytnutí dat s náročným Sherlock Holmes Simulátor RPG scénáři selže, když jeho Prof. Moriarty charakter náhodou stane self-vědomý.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E02

26.11.1988
Where Silence Has Lease

Enterprise narazí na tajemného prázdnoty a když se stěhují blíž k dalšímu vyšetřování, to je obklopuje a nemohou se dostat ven.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S02E01

19.11.1988
The Child

Deanna je impregnována neznámé mimozemské formy života, a Dr. Katherine Pulaski připojí Enterprise, když loď nové hlavního lékaře.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E25

14.5.1988
The Neutral Zone

Data najde starobylou vesmírnou kapsli ze Země, se třemi lidmi, kteří zmrzly již více než 400 let. Mezitím Flotila vyšle Enterprise na okraj Romulanské neutrální zóny, kde se jejich základnách či pracovníci zmizely po desetiletích bez kontaktu mezi Federací a Romulany. Mezitím, Dr. Crusher oživuje tři přeživší, kteří zemřeli nevyléčitelných chorob a byly umístěny v cryonic mrazu po jejich smrti v naději, že léky by mohly být nalezeny v budoucnu. Při jejich prvním setkání, kapitán Picard také se dozví od ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E24

7.5.1988
Conspiracy

Po přesměrování na tajnou schůzku se starým kamarádem a některé z nejlepších velitelů Hvězdné flotily, Picard najde Horatio roztrhat na kousky jen několik hodin po setkání a on se vrátí Enterprise na Zemi hledá odpovědi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E23

30.4.1988
We’ll Always Have Paris

Zmatený, Enterprise sleduje záhadný stopu zpráv tísňových zanechali plavidla, u něhož údajný časoprostorové kontinuum-výzkumník Dr. Paul Manheim, který šel před chybějící lety při svém posledním pokusu. Šlo to hrozně špatně, což časově narušují zvlnění se šířit z binárního hvězdného systému a pulsar je využit-do nepředstavitelné energie, který již má vliv na Enterpise posádku. Aby se zabránilo galaxie je roztrhl, musí být tento proces zvrátit, i když vážně, možná smrtelně zraněné Mannheim může poskytnout pouze nespolehlivé pokyny k datům. Picard ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E22

23.4.1988
Skin of Evil

Raketoplán přinášet Troi zpět na Enterprise z individuálního mise zhroucení na téměř neznámé planetě. Předpokládalo se, neobydlený, ale ukazuje, atypický, život podobnou aktivitu. Riker vede výsadkový-tým, včetně údajů, které objeví raketoplán je řízen a přístup zablokuje pomocí tvaru-posunující, mastnou skvrnu nepřátelské, téměř sadistického přírodě, s nesmírnou mocí. Pokusí se projít to způsobit Riker je dočasně požití Yar být zabit. Picard paprsky dolů, aby převzal velení, zatímco Deana vyjde to jednající na základě hluboké frustrace, kterou musí podchytit.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E21

16.4.1988
Symbiosis

Při pozorování sluneční erupce, Enterprise se stane vyzvednout tísňového volání z půlicí-down nákladní lodi. Dva ze šesti lidí na palubě zabijou protože tam je ponecháno na paprsku na palubu správně, protože náklad byl poslán první žádný čas, ale další dva členové posádky Zdá se, že jde jen o nákladní dopravu. Jejich cestující, z jejich souseda planety, vlastnictví soutěž proto, že byla ztracena jejich dohodnuto placení na palubě nákladní lodi. Je to jejich jediná výrobky, životně důležité pro jiné planety, protože byla zasažena obecným mor. Přesto Dr. Crusher brzy zjistí, že to není opravdu lék jako ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E20

9.4.1988
The Arsenal of Freedom

Enterprise se setká s planetou dávno mrtvá, ale technické vybavení stále funguje za účelem prodeje mimo svůj arzenál, spolu s soběstačnosti.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E19

19.3.1988
Heart of Glory

Podnik hledá odpovědi, proč 3 klingonští válečníci byli jediní, kteří přežili na palubě nákladní lodi jen uvnitř neutrální zóny, která byla napadena tím, co se zdálo být Ferengi lodi.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E18

12.3.1988
Coming of Age

Picard se ocitne tváří v tvář namáhavé test jeho věrnosti Hvězdné flotily, jeden který ostatní členové posádky se snaží vyrovnat se s, zatímco Wesley čelí stejně náročné přijímací zkoušky na Akademii Hvězdné flotily.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E17

20.2.1988
Home Soil

Na Velara III, Geordi a Data objevit mikroskopická forma života zodpovědný za smrt inženýra umístěných na základně.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E16

13.2.1988
When the Bough Breaks

Planeta, která byla schopna zahalit se po tisíce let náhle projevuje se jeho obyvatelé navrhuje mír. Ale po počátečních jednáních, děti Enterprise jsou uneseny z důvodu neschopnosti obyvatel.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E15

6.2.1988
Too Short a Season

Enterprise přepravuje starší Hvězdné flotily admirála vyjednat krize rukojmí. Když admirál trvá de-aging drogu, když ohrožuje jak jeho život a poslání.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E14

30.1.1988
11001001

Enterprise zakotví na první hvězdné základně pro opravy, kde je zabavili závodem technologicky spojené cizinců záměru na používání plavidla pro své vlastní účely.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E13

23.1.1988
Angel One

Riker, Troi, dat a Yar paprsek dolů na planetě vládne matriarchální vládou v naději, že lokalizovat chybějící nákladní loď posádku.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E12

16.1.1988
Datalore

Enterprise navštíví planetu, kde byla vytvořena data a zjišťuje další androida jako on, ale když je sestaven, že není zrovna mu líbí.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E11

9.1.1988
The Big Goodbye

Kapitán Picard a některé z jeho posádky jsou chyceni v pasti smrtící v simulátoru jako výsledek skenování lodního široký z mimozemské rasy.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E10

28.11.1987
Haven

Zatímco na misi k planetě zvané Haven, poradkyně Troi splňuje její manžel být, manželství uspořádané jejím otcem let dříve, protože Enterprise narazí na loď daleko horšího, než jakýkoliv bojový může poskytnout.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E09

21.11.1987
Hide and Q

Enterprise se setká s Q znovu, a on pokouší Riker by dotovat ho pravomocí Q.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E08

14.11.1987
The Battle

Enterprise je čekat několik dní na tajemné setkání s Ferenge "démonem" (kapitán) Bok své vesmírné lodi, pak obdrží dar, který omráčí Picard: USS Stargazer, ztracenou loď přikázal v památné bitvě, vyhraný vymysleli nyní klasickou manévr. Chodí na palubě obnovit některé věci a vyváží ho v závěsu, ale trpí znepokojivé bolesti hlavy a začne chovat nepředvídatelně, až do vycestování z Enterprise pro něj. Data vyjde motivaci Bok pro dar proti jeho rasy obchodnímu postoj, který dokonce dostane ho odstranit z příkazu. Wesley ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E07

7.11.1987
Justice

Po vyčerpání aktivity pomoci lidské kolonie usadit posádka Enterprise je potěšen, aby se jejich vůbec první opouštění lodi na Edo, mimořádně přátelskou planetu. Napůl v žertu, Picard říká, že se zdá příliš dobré, aby to byla pravda, což Eden podobné hřiště. Bohužel, to je pro zatímco učí rodilí dospívajících fotbal, Wesley nevědomky dopustí přestoupení v zóně, kde všechny chyby utrpět jediný trest smrti: bezbolestné injekci. Zpět na palubu Enterprise, vyšší důstojníci bojují s osobou vzpírat i ty známé přírodní zákony, které čelí ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E06

31.10.1987
Lonely Among Us

Enterprise převáží do neutrální planeta parlamentu mírových delegátů ze dvou závodů, které nemohou vystát navzájem dost dlouho, aby obsadit sousední apartmány, přesto oba chtějí připojit k Federaci. Traveling koryto tajemnou energií mrak, někteří dostane na palubu a neustále skákat z členů posádky strojů a naopak, jako by hledal vhodného hostitele a učení o lodi, aniž by odhalil sám. Posádka uchytí pomalu, protože nikdo se zdá být vážně ohrožena, kromě Wesleyho inženýrství rádce Singh, který je zabit v warp technologii nehodě, ale "...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E05

24.10.1987
Where No One Has Gone Before

I když Riker se domnívá, projekt individualistický federace vědec Kosinski, aby výrazně zvýšit podniku pohon absurdní, Picard poslouchá admiralita příkazy. Fascinovalo, Wesley sedí se svým asistentem cizí a vyhraje jeho důvěru. Výsledky předčí i ty nejdivočejší sny Kosinski to, skákání loď do galaxie milionů světelný rok pryč. Rozhodování o tom, proti okamžitému studii, Picard objednávky Kosinski se dostat zpátky. Pouze Wesley si všiml, že jeho asistent, který "zmizel" nadpřirozeným způsobem, je skutečný klíč. Příští skok přivádí k místu, kde nejhlubší nadějí a obav posádky ...

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E04

17.10.1987
The Last Outpost

Na federace prvním střetnutí s nepřátelskou, zlodějský Ferengská rasy, jak podniky a jejich "démona" (kapitán) Tarrův kosmické lodi se znehybní silovým polem z mrtvého-předpokládá planety. Ukazuje se, že je "portál", což je vrátný, poslední přeživší z nadřazené civilizace vyhlazena supernovy jejich hvězdy. Ten zachycuje průzkumné týmy a testovat oba závody "v případě, že si zaslouží, aby byli ušetřeni, nebo dát dolů, jak beznadějné barbary. Ferengové vyzkoušet obviňovat lidi, Riker brutální, ale ušlechtilý poctivost.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E03

10.10.1987
Code of Honor

Když vůdce cizí kultuře zaujímá romantický zájem o Lt. Yar, jí nároky na jeho vlastní, ke zděšení své manželky, kteří v pořadí, zpochybňuje Tasha v boji na život a na smrt.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E02

3.10.1987
The Naked Now

Posádka Enterprise je infikován virem, který způsobuje, že se budou chovat tak, jako by byli pod vlivem alkoholu.

Star Trek:The Next Generation Star Trek:The Next Generation – S01E01

26.9.1987
Encounter at Farpoint

Na rodné posláním USS Enterprise (NCC-1701-D), všemohoucí bytost známá jako Q zpochybňuje posádce odhalit tajemství záhadné základny v pokročilém a civilizované módě.