Significant Mother (To je tvoje máma?)

Epizody

Significant Mother Significant Mother – S01E09

5.10.2015
Not About Bob

Jimmy se dostane do hluboké deprese po svém rozchodu s Lydií a Nate cítí zodpovědný. Sam a Atticus pomoc Nate ukáže Jimmymu jeho budoucnost, pokud tak nemůže učinit rozhodnutí, zatímco Harrison souhlasí rozvést Lydii.

Significant Mother Significant Mother – S01E08

28.9.2015
Home Is Where the Lamp Is

Nate vyděšeně, když Lydia rozhodne prodat své dětství domov a tak požádá svého otce Harrison a přátelé sabotovat otevřených dveří. Jimmy se stává strach o své budoucnosti s Lydií po rozhovoru s Nate.

Significant Mother Significant Mother – S01E07

21.9.2015
Under Buddy

Lydia ptá Nate dát Jimmy rušná noc pryč, ale jeho nahrazení jako barman Timmy funguje tak dobře, Jimmy cítí ohrožen. Jako Nate a Timmy začnou visí ven, Jimmy se rozhodne soutěžit, aby si svého přítele zpět.

Significant Mother Significant Mother – S01E06

14.9.2015
Get Forked

Znepokojen Nateově nervózní povahu, Jimmy a Lydia podepsat ho na seznamka. Po sledu strašlivých scházejí up, Nate spojí s Annie. Jimmy pak připomíná, že viděl Annie, než kvůli svým nechvalně internetových aktivit.

Significant Mother Significant Mother – S01E05

31.8.2015
Suffering & Succotash

Když Lydiin matka nečekaně navštíví, se snaží skrýt svůj vztah s Jimmym tím naznačuje, že i Nate jsou milenci. Lydia také naznačuje, ona je dostat se zpátky společně s Harrisonem dále komplikovat věci.

Significant Mother Significant Mother – S01E04

24.8.2015
Edible Wrecks

Nate je více než nervózní, že se jedná o potravinu blogger se blíží k přezkoumání jeho restauraci. Lydia se bojí Jimmy chybí dělá mladistvé aktivity a vymyslí nějaké drog vyplněno želé, že Nate náhodou jídla. Každý, kdo se houpe na dostat Natea přes jeho zvláštní večer.

Significant Mother Significant Mother – S01E03

17.8.2015
Who’s Your Daddy?

Když se Lydia má podezření, že by mohla být těhotná, ona prosí Nate, aby ji udrželi v tajnosti před Jimmym, dokud ona může zjistit, pro jistotu. Jako Nate dělá každý pokus, aby se zabránilo Jimmyho za každou cenu, Jimmy začne tušit, že jeho nejlepší přítel je něco skrývá, a dělá to svůj úkol zjistit co. Mezitím Harrison dělá své záměry na výhru Lydii zpátky jasné Jimmymu, vyvolávat nějaké nepříliš přátelskou soutěž. Jinde, Nate komplikovaný život dává Emma vše, co potřebuje psát dokonalé zemi píseň.

Significant Mother Significant Mother – S01E02

10.8.2015
Mixed Doubles

Po Nate naznačuje, že nemusí být s jejich vztah vážně, Lydia a Jimmy rozhodne dokázat mu špatně tím, že jde na rande - na veřejnosti. Mezitím Jimmy volá Nate pozor na své vlastní nevýrazného datování stylu, což přimělo mu, aby šel na rande s notoricky známé puma se setkává v restauraci. Jinde, Atticus připravuje pro své vlastní dokonalý večer se těší na rovnodennost se Samem. A konečně, co vzít nepříjemný obrat, když Lydia a Jimmy narazí na Nate na své schůzce s Pepper Spinner, který se stane být Lydiin bývalý oblouk soupeř.

Significant Mother Significant Mother – S01E01

3.8.2015
Welcome to Bonetown

Očkování Portland restauratér Nate svět se obrátil vzhůru nohama, až se vrátí ze služební cesty najít jeho Lothario nejlepšího přítele a spolubydlící, Jimmy, je nyní datování jeho nedávno oddělené matku, Lydii. Aby byla situace ještě horší, Nate dříve bez zájmu otec, Harrison, je nyní odhodlán vyhrát Lydii zpátky a nebojí se použít Nata dostat to, co chce. Uvízl mezi jeho rodinného sváru a první vážnou známost jeho nejlepšího přítele, Nate je "nový normál" navždy změní jeho vztahy s rodiči, a těžce poškozují svůj vlastní seznamka život.