Revolution (Revoluce)

Epizody

Revolution Revolution – S02E22

21.5.2014
Declaration of Independence

V seriálu finále, v sázce jsou vyšší než kdy jindy, protože Patriots připravují na válku. Miles, Charlie a Monroe útoku na vlastenců, ale musí improvizovat riskantní nový plán s cílem zastavit blížící se válku mezi Kalifornii a Texasu. Po pomstě, Neville nastaví jeho zraky na prezidenta Davise. Mezitím, Aaron a úsilí Rachel šetřit Priscillu z nanotechnologií mít nečekané následky.

Revolution Revolution – S02E21

14.5.2014
Memorial Day

Sjednoceni svou touhou vzít Patriots dolů, Neville a Monroe tvoří nejisté spojenectví. Při pátrání po Árona, Rachel přijde tváří v tvář s nanotechnologií; a věci nejdou podle plánu na míle daleko, Charlie a Gene, když se snaží ukrást dodávku vlastenci "hořčičného plynu.

Revolution Revolution – S02E20

7.5.2014
Tomorrowland

Oprávněn s úřadem předsedy, Truman zahajuje plynový útok hořčice zabít Milese a Monroe. Chcete-li Rachel zklamáním, Miles souhlasí se připojit Monroe do nemilosrdného spiknutí s cílem porazit Patriots v jejich vlastní hře. Mezitím, Neville čelí své vlastní výzvu od vlastenců, a Aaron čím dál zděšen mocí nanotechnologií.

Revolution Revolution – S02E19

30.4.2014
S#!& Happens

Když Neville dozví o svém synovi, hrozí mu Charlie mu říct, co se stalo.

Revolution Revolution – S02E18

2.4.2014
Austin City Limits

Jason se obrátí k Milesovi s klíčovým informacím o dalších krocích vlastenci "Pro Texasu. Aaron roste podezřelé stále neobvyklého chování Priscilly.

Revolution Revolution – S02E17

19.3.2014
Why We Fight

Zatímco Gene a Miles pustit do Willoughby při hledání spojenců, Monroe chytí příležitost překvapit vlastence. Mezitím, Neville politické manévry ho a Jason ve vážném nebezpečí.

Revolution Revolution – S02E16

12.3.2014
Exposition Boulevard

Miles, Charlie a Connor objevovat Willoughby má nyní převýchova centrum. Rachel a Miles se střetnou nad tím, jak bojovat proti Patriots. Neville a Jason získat spojence.

Revolution Revolution – S02E15

5.3.2014
Dreamcatcher

Známé tváře znovu objeví jako zmatený Aaron probouzí na světě s výkonem.

Revolution Revolution – S02E14

26.2.2014
Fear and Loathing

Doyle hity Willoughby, Peter ohrožuje Arona a Priscillu, a Monroe a Connor jsou nuceni bojovat do posledního dechu.

Revolution Revolution – S02E13

29.1.2014
Happy Endings

Zatímco Monroe vede Connora a Charlieho na riskantní misi, Miles a Rachel hlídat Willoughby. Mezitím, Aaron a Priscilla sejít se starým kamarádem a Neville dostane nový úkol.

Revolution Revolution – S02E12

22.1.2014
Captain Trips

Neochotný Rachel a Charlie pomoc Gene, když se rozhodne na pomoc obyvatelům Willoughby. Mezitím Miles Monroe a nadále spojit své síly, aby přežili.

Revolution Revolution – S02E11

15.1.2014
Mis Dos Padres

Jako Monroe ocitne v neznámém terénu, Neville a Julia nadále tanga v Jasonova zděšení. Mezitím Gene vede Charlieho neklidné objevu.

Revolution Revolution – S02E10

8.1.2014
Three Amigos

Neville a Julia namontovat novou zápletku, zatímco Aaron questy po nanites městě Spring City. Monroe, Miles a Rachel cestovat do Mexika najít Monroe syna.

Revolution Revolution – S02E09

20.11.2013
Everyone Says I Love You

Neville a Jason narazit na známou tvář. Rachel a genová vztah zůstává napjatý. Aaron pokračuje mít podivné vize.

Revolution Revolution – S02E08

13.11.2013
Come Blow Your Horn

Aaronovo smrtelně zkušenosti upoutá pozornost lidí. Jak Miles a gang se snaží uniknout úskalí jejich současnou situaci, Rachel a Gene nadále zápasí s jejich vztahem, který ovlivňuje Charlie. Mezitím, Neville trvá hazard s Patriots.

Revolution Revolution – S02E07

6.11.2013
The Patriot Act

Miles and Company jsou uvězněni v Willoughby. Když Rachel zjistí nějaké znepokojivé pravdy, Miles dělá to, co umí nejlépe překonat překážky před ním a ti mu záleží. Mezitím Charlie akcie okamžik s matkou, jako Neville a Jason pokračovat ve své boje mezi otcem a synem.

Revolution Revolution – S02E06

30.10.2013
Dead Man Walking

S Monroe hrozí jim trest smrti, Miles se domnívá, že důsledky svých činů. Jako Charlie, Rachel a Gene otázkového Monroeové opravdové věrnosti - od chvíle, kdy by mohla být jejich jediným spojencem při zastavení vlastence, Miles sám je opatrný záměrech svého bývalého přítele. Mezitím Aaron pokračuje mít vize, které vedou k nekonečným otázek.

Revolution Revolution – S02E05

23.10.2013
One Riot, One Ranger

Aaron a Rachel spekulovat o extrémních vlivů technologie Nano. Mezitím postava z Miles minulosti reemerges.

Revolution Revolution – S02E04

16.10.2013
Patriot Games

Rachel je podezřelý, když se probudí najít Patriots na starosti Willoughby.

Revolution Revolution – S02E03

9.10.2013
Love Story

Rachel se pokouší zachránit Milese a uniknout s Andover nevyléčitelně nemocné manželce. Neville a Jason jsou chycen nepřipravený. Charlie Adam a jsou v rozporu o tom, co dělat s Monroe.

Revolution Revolution – S02E02

2.10.2013
There Will Be Blood

Miles ocitá v nebezpečí, když skončí ve spárech Andoveru, Charlie vyhledává Monroe, Rachel a Gene zoufale se snaží oživit Aarona, a Neville vymyslí plán infiltrovat vlastence.

Revolution Revolution – S02E01

25.9.2013
Born in the U.S.A.

Rachel nečekaně narazí důležitou postavu ze své minulosti. Charlie se ocitne na misi v rovinách Nation. Neville a Jason hledat uprchlický tábor pro Julia.

Revolution Revolution – S01E20

3.6.2013
The Dark Tower

Vzhledem k tomu, Rebelové infiltrovat věž, Rachel a Aaron se snaží přesvědčit Dana a milosti, aby jim zapnutí napájení znovu zapnout.

Revolution Revolution – S01E19

27.5.2013
Children of Men

Rachel pokus zabít Monroe je neúspěšný, ale ukázalo se, že ona může otevřít výbuchu dveře do věže, zatímco Randall Flynn nemůže. Jakmile jste uvnitř Flynn říká, že je třeba jít až na úroveň 12, ale jen získat as úrovní 11, kde ti, kteří střeží věž je léčku. Věž je bývalý základna ministerstva obrany a bezpečným útočištěm pro seniory vládními činiteli. Rachel a Monroes uniknout přepadení, ale ona je nerad, aby mu pomohl najít cestu ven. Mezitím Miles, Charlie, Nora, Jason a Tom Neville také dorazil na věži. Oni brzy se setkají s Aaronem, který využívá ...

Revolution Revolution – S01E18

20.5.2013
Clue

Nora byl vzat do zajetí a Monroe se jí mučili poté, co ona odmítne mu říct, kde Miles se skrývá. Poruší po třech týdnech řekl jim všechno, co chtějí vědět, včetně toho, že Rachel směřuje do věže v Coloradu. Randall vysvětluje, že je to stará ministerstvo obrany závod v Coloradu žádný význam, ale chycen ve lži, on se vyzná, co lze skutečně nalézt zde. V Atlantě, je obyvatelstvo prchá město jako Miles a Federací síly připravují k útoku Philadelphia. Nora je zachráněn Sanborn a převezen do města ....

Revolution Revolution – S01E17

13.5.2013
The Longest Day

Monroe si uvědomuje, že povstalci vyhrávají válku a rozhodne se musí odstranit Miles. Oni zahájit drone útok proti povstaleckým táboře, ale většina a Miles věří, že mají krtka ve svém středu. Charlie je uvězněn v sutinách odstupující Miles a Nora, aby ji zachránil, zatímco Neville zachrání jeho syna. Příliv se otočí a celá Gruzie federace je ohrožena. Je tu snaha o Monroeové života a Jeremy Baker zaplatí cenu. Mezitím se Aaron snaží používat přístroj Rachel vytáhl ze svého syna Dannyho, aby jí léčit špatně zlomenou nohu. Jsou zajat lidí, kteří ...

Revolution Revolution – S01E16

6.5.2013
The Love Boat

Tom Neville nyní důstojník Georgia federace a na starosti svých vojsk lemu Miles, Charlie a Nora hlavu do území republiky Monroe lodí zachytit Dr. Stephen tábor, který vyvíjí zbraň sněti slezinné Monroe. Oni ho zvednout snadno a dostat ho na palubu lodi na zpáteční cestu. Dodává, že mu nebyl pracuje dobrovolně jako Monroe byla držel svou rodinu jako rukojmí. Není se čeho bát, že mu říct: zatímco Miles, Charlie a Nora, že ho unesl, Neville byl venku a sebral svou rodinu a tak dlouho, jak pracuje pro ně, bude jeho rodina v bezpečí. ...

Revolution Revolution – S01E15

29.4.2013
Home

Miles a vojáci poskytované Gruzie federace byla provedena s hodně úspěchu a Monroe cestuje do svého rodného města, kde hrozí zabít každou živou duši, pokud Miles dává se k němu. Říká, že začne zabíjet s Emmou, žena, oba milovali už dávno. Monroe se nevrátil do svého rodného města, protože jeho rodina zemřela a Emma má důležitou informaci pro něj. Rachel a Aaron cestovat na západ, přes Mississippi na roviny národa, kteří přijedou v La Grange, Missouri. Na trhu, Aaron vidí někoho ze své minulosti ...

Revolution Revolution – S01E14

22.4.2013
The Night the Lights Went Out in Georgia

Monroe se stane paranoidní, když Neville zmizí. Jason je velký rozhodnutí. Miles zažívá romantickou přitažlivost k oběma Rachel a Nora.

Revolution Revolution – S01E13

8.4.2013
The Song Remains the Same

Neville čelí nebezpečí a těžká rozhodnutí jako Monroe zpochybňuje jeho loajalitu. Rachel dělá nebezpečnou cestu do tajemné věži, aby se zase moc zpět.

Revolution Revolution – S01E12

1.4.2013
Ghosts

Každý, kdo je zdrcen Dannyho smrti. Miles a Nora vyrazil rekrutovat bývalého kamaráda milice. Mezitím se Rachel pokusí uniknout ze sevření Randall.

Revolution Revolution – S01E11

25.3.2013
The Stand

Miles vede rebely z Philadelphie a pryč od kulometů Monroe. Rachel je nucen opustit Charlieho a Danny znovu, když se napájí k rebelům.

Revolution Revolution – S01E10

26.11.2012
Nobody’s Fault But Mine

Miles Monroe a setkat tváří v tvář. Charlie se střetl o šokující objev. Rachel testuje Monroeové trpělivost.

Revolution Revolution – S01E09

19.11.2012
Kashmir

Miles, Charlie, Nora a Aaron se snaží oddělit fantazii od reality na podzemní cestě do Independence Hall. Mezitím Monroe začíná růst podezřelé Rachel.

Revolution Revolution – S01E08

12.11.2012
Ties That Bind

Nora dělá těžkou volbu mezi rodinou a slib, když narazí na svou odcizenou sestrou. Mezitím Strausser sleduje Miles a ostatní, zatímco Monroe dává Neville varování.

Revolution Revolution – S01E07

5.11.2012
The Children’s Crusade

Charlie přesvědčí Milese, aby pomohla zachránit skupinu dětí z milice. Mezitím se Rachel roste unavený Monroe, když se setká s někým ze své minulosti.

Revolution Revolution – S01E06

29.10.2012
Sex and Drugs

Neville dodává Danny Monroe. Miles, Charlie a Aaron navštívit starého známého z Miles se dostat lékařskou pomoc pro Nora.

Revolution Revolution – S01E05

15.10.2012
Soul Train

Jak Miles a ostatní okolí Neville a jeho muži, Nora znovu spojí s kolegy rebel. Objednávky z Monroe až na hodnotu Dannyho života.

Revolution Revolution – S01E04

8.10.2012
The Plague Dogs

Jak Miles, Charlie a Nora setkat se s Aaronem a Maggie, Nate i nadále sledovat je.

Revolution Revolution – S01E03

1.10.2012
No Quarter

Na útěku z milice, Nora vede Miles a Charlieho zpátky do Rebel tábora. Mezitím, Aaron a Maggie hledat Grace, a Danny vstane k jednomu z Nevillovi mužů.

Revolution Revolution – S01E02

24.9.2012
Chained Heat

Miles hledá pomoc od bývalé známosti s cílem zachránit Danny. Mezitím Aaron svěří se Maggie a Danny klade svědectví o tom, co Neville je schopen.

Revolution Revolution – S01E01

17.9.2012
Pilot

15 let poté, co globální odstavení celého elektřiny, rodina Matheson jsou loveni autoritářského režimu známý jako Monroe milice.