Resurrection

Epizody

Resurrection Resurrection – S02E13

25.1.2015
Loved in Return

Chaos jako Kazatelově četa, apprehensive Rachael je zlo 'dítě, ocitnou proti agenta Bellamy a Langstons. Na obzoru, jeden člen podlehne ke změně víry.

Resurrection Resurrection – S02E12

18.1.2015
Steal Away

Věci se vratká, když trance se koná v Arcadia zahrnující vrácené. Tajemství jsou odhaleny.

Resurrection Resurrection – S02E11

11.1.2015
True Believer

Věci otočit hrozivější v Arcadia s návratem kazatel James, který vypadá, že má zvláštní a znervózňující připojení k Bellamy. Jinde, Markéty přítomnost je rychle cítil na vládní zařízení, kde ona a další vrácené zadržován a víra stává těžší držet při nemyslitelné se stane Henry.

Resurrection Resurrection – S02E10

4.1.2015
Prophecy

Násilné bouře Arcadia, plenit veškerou sílu, Jacob zmizí spolu s Margaret a Langstons a Bellamy boj je najít. Mezitím se bouře signalizuje příchod dalšího návštěvníka, cizinec s tajemným odkazem na Bellamy.

Resurrection Resurrection – S02E09

7.12.2014
Aftermath

Arcadians truchlí nad ztrátou milovaného člena komunity. Kmenové buňky z Rachael dítěti poskytují lék na virus, ale když Rachael náhle zmizí, Bellamy a Maggie se obrátit na nečekaného zdroje o pomoc. Henry se dozví pravdu o Margaret a role jeho rodiny v továrně oheň.

Resurrection Resurrection – S02E08

30.11.2014
Forsaken

Pastor Tomův nový kostel se stává útočištěm pro vráceny jako strach a anti-Vráceno rétorika zintenzivňuje. Bellamy a šerif Fred jsou rozhodnuti vystopovat Pravé živobytí členů a zabránit jim to vyvolalo nějaké další škody, a Maggie je na pokraji najít lék na virus, dokud není nepředstavitelné stane - děsivé únos a hrozný nenávisti přináší vše k broušení zastavit.

Resurrection Resurrection – S02E07

9.11.2014
Miracles

Rachael odmítá léčbu viru, se bát o její nenarozené dítě. Nenávist skupina anti-Vráceno Pravda Living roste v číslech, včetně zástupce Carl. Elaine bratr Ray smluv virus, a to navzdory skutečnosti, že on žije a nevrací. Brian Addison ukazuje více než potkávací zájem o Margaret.

Resurrection Resurrection – S02E06

2.11.2014
Afflictions

Bellamy, nyní zoufale nemocný sám, se obrátí na neočekávaného zdroje, jeho stínové vlády kontaktním místem pro pomoc a skončí s šokující odhalení o jeho minulosti. A po druhém se vrátil zmizí do vzduchu, jako je Caleb Richards, obývacího hledat odpovědi. Nováček na Arcadia dělá Henry dráždivý nabídku.

Resurrection Resurrection – S02E05

26.10.2014
Will

Barbara dělá pokroky v oblasti zašívání její vztah s Fredem a Maggie, což podněcuje jen Margaret, aby zvýšily své taktiky zastavit. Situace Bellamyho roste více nejisté, jak se snaží udržet své tajemství před Maggie, při jednání s podivnou nemoc, která se šíří mezi vrácené vedoucí Bellamy, aby se některé zoufalá opatření.

Resurrection Resurrection – S02E04

19.10.2014
Old Scars

Margaret přesvědčí Lucille hostit večeři na oslavu Jakobovu návrat, ale nečekané hosté kmen vztahy v rodině Langston k prasknutí. Mezitím Bellamy pokračuje ve výzkumu historii tajemných kostí a Rachael získává znepokojující zprávy o své dítě.

Resurrection Resurrection – S02E03

12.10.2014
Multiple

Snímání potřebu v komunitě, Tom vytvoří novou farnost speciálně pro vrátil a Bellamy se rozhodne svěřit mu, že on je také jedním z nich. Mezitím staré lidské kosti záhadně objeví v řece a spolu s nimi, důsledky pro rodinu Langston, že Margaret je určena k ukrýt.

Resurrection Resurrection – S02E02

5.10.2014
Echoes

Když Bellamy a šerif Fred dostat zprávy, že někdo žije v Caleb Richardse staré lovecké boudy, se obávají, že může být vrácena. Bellamy se potýká s vědomím, že i on je vrátil, a s následujícími příkazy jeho tajemného šéfa. Janine vrací zpět domů v naději, že záchrana jejího manželství s Tomem Pastor, a to navzdory Rachael je postupujícím těhotenstvím. Margaret Langston zuří, když se dozví o osudu rodinného podniku.

Resurrection Resurrection – S02E01

28.9.2014
Revelation

Bellamy se probouzí sám a opuštěný v Arcadia okraji, chybí týden svého života. Stejně jako jeho paměťových přiznání, že má šokující odhalení. Mezitím Arcadia vítá ještě jednou vrátil, Margaret Langston, mocný matriarch rodiny Langston, mrtvý již více než tři desetiletí.

Resurrection Resurrection – S01E08

4.5.2014
Torn Apart

Město Arcadia je ve stavu chaosu, kdy návrat zesnulého dosáhne kritického množství. Bellamy nemá jinou možnost, než požádat o vnější pomoc, která selže při šerif Fred kroky ke své vlastní agendou, což vyvolalo obléhání města, které nikdo neviděl přicházet.

Resurrection Resurrection – S01E07

27.4.2014
Schemes of the Devil

S pomocí Bellamy a šerif Fred, Tom vede náboj při hledání Rachael, ale její situace se stává stále katastrofální jako její věznitelé rostou zoufalství. Maggie a Dr. Ward pokračovat ve svém lékařském výzkumu prováděném na vzkříšený předmětů a řada šokujících objevů nastaví je na pokraji hry měnící se najít, ale jejich zaměření směny, kdy Arcadia je náhle v křečích epidemie.

Resurrection Resurrection – S01E06

13.4.2014
Home

Maggie změní na osobu od minulosti pro odpovědi o tajemství; Rachael tajné končí v nesprávných rukou; Bellamy a Pastor Tom se snaží uklidnit obyvatele Arcadia.

Resurrection Resurrection – S01E05

6.4.2014
Insomnia

Bellamy snaží udržet Jacoba v bezpečí před vnějšími silami. Ale tragická událost z jeho minulosti jako policajt nadále pronásledovat. Elaine je pod tlakem, aby zjistili, kde táta Caleb schoval ukradené bankovní peníze před FBI přijde do města a dozví pravdu o Arcadia. Maggie přináší šokující zprávu do Rachael a Caleb dává Bellamy mrazivé varování.

Resurrection Resurrection – S01E04

30.3.2014
Us Against the World

Bellamy a šerif Fred tvoří nepříjemný partnerství s cílem najít Caleba, který odešel na útěku po vraždě Dale. Poté, co Jacob trpí záchvat, Maggie mu dává vyšetření na klinice a je šokován tím, co najde. Pastor Tom přizpůsobí nečekanou přítomností jeho staré lásky Rachael v Arcadia.

Resurrection Resurrection – S01E03

23.3.2014
Two Rivers

Exhumovat Jacobova hrob prohlubuje jen tajemství jeho návratu. Henry se snaží akceptovat, že Jacob je opravdu syn přišel před 30 lety. Bellamy a Maggie hledat spojení mezi Jacob a Caleb to smrt a věděl, jestli místní řeka může držet stopu. Jejich kopání také odhaluje Kálefova kriminální minulost - že vyloupil banku jeho dcera Elaine pracuje v několika dní před jeho smrtí. Pastor Tomův život se navždy změnila šokující zvrat událostí.

Resurrection Resurrection – S01E02

16.3.2014
Unearth

Tyto Langstons, zvláště šerif Fred, jsou nuceni čelit tajemství ze své minulosti, oni raději dovolenou pohřbené když Bellamy tlačí mít Jacobova hrob exhumovány. Maggie souhlasí s tím, aby pomohl Bellamyho v jeho vyšetřování, a pastor Tom natáhne Jákobovi, jeho přítel z dětství. Rodina Richards přizpůsobí Kálefova návratu, druhý pro Arcadia. Ale na rozdíl od Jacoba Caleb tvrdí, že nemá žádnou vzpomínku na jeho smrti.

Resurrection Resurrection – S01E01

9.3.2014
The Returned

Komunita Arcadia, Missouri, je zaskočeni, když se mladý chlapec Jákob, který údajně zemřel před 32 lety, se vrací k životu.