Red Dwarf (Červený trpaslík)

Epizody

Red Dwarf Red Dwarf – S13E01

31.12.2018
Rescue My Pants
Red Dwarf Red Dwarf – S12E06

16.11.2017
Skipper

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S12E05

9.11.2017
M-Corp

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S12E04

2.11.2017
Mechocracy

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S12E03

26.10.2017
Timewave

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S12E01

12.10.2017
Cured

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S12E02

12.10.2017
Siliconia

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E06

27.10.2016
Can of Worms

Cat bere volno od bytí v lásce s sebe padat až po uši zamilovaný do paní Kočka s velkým tajemstvím.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E05

20.10.2016
Krysis

Kryton má krizi středního věku se a změní jeho tělo kryt z Mech šedé až po Ferrari červené. Četa vyzkoušet a ukázat mu, jak moc je dosáhnout v životě tím, že ho navštívit Mechanoid ze svého starého vozového parku.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E04

13.10.2016
Officer Rimmer

Po skandální kus štěstí Rimmer zachrání život bio-tištěný kapitána a je podporována, plní svůj celoživotní sen stát se důstojník.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E03

6.10.2016
Give and Take

Po hádce s nepříčetný droid Lister má své ledviny varhany-zdřímla. Jediným řešením je požádat kočka, nejvíce sobecký tvor ve vesmíru, aby mu jeden z jeho.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E02

29.9.2016
Samsara

Když Dwarfers vyšetřovat havarovaný loď na dně oceánu měsíc, Lister a Cat uvíznout dohromady a Listerova noční můra začíná. Mezitím Rimmer a Kryton objevit loď je řízena temnou silou.

Red Dwarf Red Dwarf – S11E01

22.9.2016
Twentica

V Dwarfers ocitnou v alternativní verzi Ameriky, kde se moderní technologie zakázaná, takže Rimmer a Kryton nezákonné. Tyto Dwarfers infiltrovat tech důvtipný podzemí a snaží se svrhnout autoritářský režim.

Red Dwarf Red Dwarf – S10E06

8.11.2012
The Beginning

Červený trpaslík je obklopen nepřátelskými Annihilators a simulant smrti lodi s pouhými dvěma vidlicemi a ořezávátko pro zbraně. Posádka uprchnout v raketoplánu a schovat do asteroidu, kde Rimmer hraje hologram svého otce, jen aby se dozvěděl, že nebyl jeho otec po všem. Bez otcovského pohrdání konečně on vymyslí důmyslný plán, který ničí nepřátele a Červený trpaslík životy vidět jiný den.

Red Dwarf Red Dwarf – S10E05

1.11.2012
Dear Dave

Lister ocitá v bizarním milostném trojúhelníku se dvěma mluví automatech - sladce vyjádřil kávovar číslo 23 a více pomstychtivou čokoláda bar dávkovače číslo 34 a končí doslova dostat nohu za sebou 34. příchodu pošty od země a Lister dostane dopis od těhotné ex-milenec, jehož dítě může být otcem. On a Rimmer hon přes stohy starých poštovních zásilek za důkaz, ale nakonec Lister je zklamán, učit se, že není ten pravý.

Red Dwarf Red Dwarf – S10E04

25.10.2012
Entangled

Zatímco Kočka a Kryton ocitnout dělá vše unisono kvůli "kvantové zapletení" Lister ztratí kyvadlovou řemeslo "Kosmik" a rimmerovsku ke skupině chlupatých geneticky upravených forem života v pokeru. Aby bylo zajištěno, že udržuje svou část dohody během dvaceti čtyř hodin mají připojeny výbušné zařízení k jeho rozkroku kvůli odejít když čas je nahoru. S neúspěšně pokusil vyjednávat s nimi s 'lžičkou osudu "posádka muset najít profesora Edgington, vynálezce groinal exploder, zachránit den - což dělá, když ...

Red Dwarf Red Dwarf – S10E03

18.10.2012
Lemons

Zatímco pokoušet se postavit švédský rozloženém stavu omlazení sprchovat posádka omylem dopravit se zpět do roku AD 23. Aby bylo možné pohánět jejich returner dálkové ovládání, které potřebují, citrony, aby baterie a na trhu Středního východu, setkat přátelský mladý muž volal Ježíš. Když Ježíš si stěžuje na démonů na zádech posádka ho i samy úspěšně teleportovat zpět na "Červený trpaslík" na operaci, ale četby jeho dalším osudu způsobuje Ježíš se vrátit na Zemi a chovat se velmi nekřesťanské způsobem. Tým jít za ním a učit se, že Ježíš je ...

Red Dwarf Red Dwarf – S10E02

11.10.2012
Fathers & Suns

Zatímco Lister píše sám Den otců karty jiní dávají Pree, lodní počítač, okouzlující upgrade. Nicméně ona je brzy uvedení loď v nebezpečí a nastavením na kolizním kurzu se sluncem, zatímco naplní rajský plyn. Její omluva je, že Rimmer naprogramoval ji napodobit svou vlastní neschopnost. Naštěstí Lister využívá skutečnosti, že je jeho vlastní otec, a v této funkci, není členem posádky vypnout Prée a zachránit den.

Red Dwarf Red Dwarf – S10E01

4.10.2012
Trojan

Posádka objevit původní, prázdný kosmická loď Trojan a použít ji k cestě do pomoci Columbus III, odpovědět na nouzové volání z Rimmerovejch bratr Howard, který použil, aby ho zastrašit. Nicméně Rimmer je příliš hrdý na pomáhat, dokud se může rovnat Howard v hodnosti a stát se důstojníkem. Ten má tedy patnáct hodin sedět propagační zkoušku Astro-Nav, který neuspěl na deseti předchozích příležitostech. Ostatní pracují na to, že Rimmera hlava je příliš plný zášti minulých vyčistit prostor pro zkoušku přenosu dat, ale když se Trojan nakonec jede do záchranného Rimmerem zjistí, že Howard není co ...

Red Dwarf Red Dwarf – S09E03

12.4.2009
Back to Earth (Part Three)

Je-li obsazeno den Listerova protivného Rimmer byl přerušen objevením Leviathan dimenze-hopping na vodní nádrži míli hluboko lodi, transportovat posádku zpět na Zemi, zobrazí se všechny Lister sny, které mají být naplňovat.

Red Dwarf Red Dwarf – S09E02

11.4.2009
Back to Earth (Part Two)

Rimmerovejch nahrazení, Kateřina, je určen k vedení Lister zpět do své domovské planetě. Ale Země v roce 2009 není všechno se očekává, že chlapci a Rimmer nemá v úmyslu být nahrazen.

Red Dwarf Red Dwarf – S09E01

10.4.2009
Back to Earth (Part One)

rušný den Listerova protivného Rimmer je přerušena objevem něco ve vodní nádrži míli hluboko lodi.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E08

5.4.1999
Only the Good…

Únikové pod obsahují "mikrob" geneticky-inženýrství virus, který požírá kovový materiál a naprogramované nepoškodit sklo dorazila na palubě "Červený trpaslík" a začne jíst pryč Červený trpaslík. Ponechané na palubě "Červený trpaslík" zemřít, Rimmer, Lister, Kočka, Kryton, Kochanská a Holly najít svou vlastní šanci najít protijed je v zrcadlovém vesmíru, kde je vše naopak, a Rimmer je poslán do zrcadlového vesmíru najít protijed před Červený trpaslík je zničen spolu s Lister Krytonem Kočka a Holly.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E07

1.4.1999
Pete: Part 2

Kryton se náhodou ukázalo Birdman mazlíčka ptáka "Pete" do T-Rex, který se vydal na řádění na palubě Červený trpaslík. S posádkou zamrzlé v čase, Rimmer, Lister, Kryton, Kochanská, Kočka a pokus Holly zastavit Pete, a získat zpět čas hůlku, která Pete jedl, a obnovit Pete zpět k normálu před mrazem vyprchá.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E06

25.3.1999
Pete: Part 1

Poté, co hrál praktický vtip na Warden Ackerman, Lister a Rimmer spolu s Kochanskou Krytonem a kočka jsou nuceni přijmout stráže vedených Warden Ackerman v basketbalu. Když se špice šťávu strážných se lék, který jim dává erekci po dobu 7 hodin, Listerova RIMMER trest je loupat všechny brambory po dobu 2 týdnů. Kryton, Kochanská a Cat vyšetřovat opuštěné kosmické lodi, kde se objevil "Doba hůlka" časovou zařízení.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E05

18.3.1999
Krytie TV

Zabít Bláznivý přeprogramuje Krytona a Kryton klade na "Krytie televizi" pirát bavit show odsouzených, kde Kryton vchází do dámské sprchy a odhaluje nahé těl samiček odsouzených včetně Kochanskou, po provedení chybu odhalit, že se sprchuje s odsouzené ženy, poté, co byla umístěna v křídle ženské věznice. Rimmer a Lister dostali o obnovu řízení a Kryton ohrožuje jejich jedinou šanci na svobodu, když se nastaví Lister by popletl spacích místnostech pana Ackerman je.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E04

11.3.1999
Cassandra

Odsouzen na 2 roky za krádež důvěrných zpráv v 'Tank' na podlaze 13. Lister zaregistruje pro "Kanárské ostrovy", nevědomý dále jen "Canaries" je odsoudit armáda a on také přihlásil Rimmera, kočka, Krytone a Kochanskou. Jejich prvním úkolem je prozkoumat opuštěnou loď na oceánu planetě, kde se objevovat Cassandru, počítač, který může předpovídat budoucnost. Ale to vysvětluje špatná zpráva pro Rimmera, když Cassandra předpovídá, že zemře.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E03

4.3.1999
Back in the Red: Part 3

Lister, Kochanská Krytonem Kočka a Holly uniká na palubě Modrá Midget a začnou jejich pátrání po nano roboty. Rimmer objeví Lister, Kochanská Krytonem Kočka a Holly jsou v umělém skutečnosti programu, kde jsou pozorované kapitána Hoillister, jako součást jejich procesu.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E02

25.2.1999
Back in the Red: Part 2

Po zjištění Virus štěstí a důvěrné zprávy v Starbugs trosek, Rimmer začíná svůj plán, aby se podporoval, a začne se zapůsobit na kapitána Hoillister a pohlavnímu virus on také nalezený v troskách Starbugs je dělat jej atraktivní pro každého člena posádky ženské on- board Červený trpaslík. Kryton je přeprogramován a jeho tovární nastavení obnovena. A Lister bere některé z viru štěstí a on Kochanská a Cat vyrazil uniknout a hledat Nano roboty.

Red Dwarf Red Dwarf – S08E01

18.2.1999
Back in the Red: Part 1

Nano boti přestavěli Červený trpaslík a Lister, Kochansi Krytonem a kočky zjistíme, že Nano boti nejenže přestavěna loď, Nano boti mají vzkřísil posádku a se ocitnou v průšvihu, protože oni se ocitnou souzeni Aby série trestných činů. Lister snaží přesvědčit Rimmera, aby mu uniknout a vystopovat Nano boty, jediný způsob, jak Lister přesvědčit Rimmer je pomoci najít Rimmer Virus štěstí v Kosmika trosek.

Red Dwarf Red Dwarf – S07E08

7.3.1997
Nanarchy

Jako Lister se snaží vyrovnat se ztrátou paže, Kryton hledá jeho nanobotů (mikroskopické roboty), aby si mohli přestavět paži. V košem na prádlo Listera, on zjistí, kdo ukradl Červeného trpaslíka, a loď se vrací v celé své kráse. Až na jednu malou věc ...

Red Dwarf Red Dwarf – S07E07

28.2.1997
Epideme

Posádka narazit opuštěná loď s jednou přežil: Caroline Carmen, jeden z Listerovy bývalých drtí. Ona oživuje uprostřed noci a infikuje Lister s obávaným epidém viru, který hrozí, že ho zabije, pokud se něco neudělá. Snaží se mluvit s epidém přímo prostřednictvím komunikačního spojení, ale nedá se nic dělat. On skončí ztrátou ruku na virus před Kochanská přichází s jiným řešením.

Red Dwarf Red Dwarf – S07E06

21.2.1997
Beyond a Joke

Hledání nové hlavy pro Krytona (který explodoval kvůli incidentu kečup a humrů), osádka se setkat s rogue simulátoru na opuštěné lodi. Jako simulátor unese Krytona a provizí jednu ze svých vlastních droidů, který je schopen, aby ho zařídit. Ale Kryton a schopný zjistit, že jsou bratři, stejný model, a je schopen pomáhá Kryton útěk. Ale ne dříve, než Kryton odhalí zneklidňující tajemství o jeho tvorbě ...

Red Dwarf Red Dwarf – S07E05

14.2.1997
Blue

Lister, Rimmer chybí, snaží se vzpomenout na dobré časy, které měli spolu a fantazíruje o Rimmerovejch návratu (což vede k nejteplejším polibku Listerově dosud). Mezitím Kryton soupeření s Kochanskou dosahuje nových výšin jako salát krém udržuje likvidace do skříně a kalhoty jsou nalezené v jejím ponožek šuplíku. Posádka byla přijata na jízdu s názvem "Rimmer Experience", který líčí mnoho odporně beletrizované události z Rimmerovejch života na Červený trpaslík.

Red Dwarf Red Dwarf – S07E04

7.2.1997
Duct Soup

Kryton myslí, že Lister rád Konchanski lepší než on, a že je povyk o tom. Pokud primární energie zhasne a všichni uvíznou v pokoji nemají jinou možnost, než vlézt do větracích kanálů a snaží se uniknout. Zatímco uvnitř potrubí zjistí Lister je klaustrofobii! Po hodinách pobíhá kolem skončí zpátky ve stejné místnosti.

Red Dwarf Red Dwarf – S07E03

31.1.1997
Ouroboros

Lister, Kočka a Krytern narazí na dveřích, která vede do jiné dimenze. Kde Lister se dozví, zemřel v jaderné katastrofy na palubě Trpaslíku a byl přivezl jako hologram a Listera bývalou přítelkyní, důstojník Console Kristina Kochanská byl ve stázi a přežil a Lister zjistí pravdu o sobě.

Red Dwarf Red Dwarf – S07E02

24.1.1997
Stoke Me a Clipper

Odvážlivec pilot Eso Rimmer, vážně zraněn, poté, co zachránil princeznu Bonjella před nacisty, přijíždí na palubě Kosmik, zaměstnat Rimmera, aby zaujal své místo jako další Ace Rimmer. Will Rimmer pokračovat v odkazu Ace Rimmer?

Red Dwarf Red Dwarf – S07E01

17.1.1997
Tikka to Ride

V následku bitvy s jejich budoucími já, posádky, vzkříšen z mrtvých, z důvodu časové paradoxy a Lister je v depresi, když se dozví, že kari zásoby byly zničeny v bitvě. Ale peklo vybuchne ještě jednou, když Lister používá KRYTONOVĚ náhradního hlavu "Náhradní hlava 2" vzít zpět v čase, aby se trochu kari ze Země. Pouze ke změně atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho a vytvořit alternativní dimenzi.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E06

11.11.1993
Out of Time

Kosmik vstoupí do mlhy prostor obsahující zařízení, které vytvářejí falešné realitě, kde posádka najít stroj času, kde se setkávají sebe 15 let do budoucnosti a zapojit se do vesmírné bitvy, když se učí jejich budoucí já jsou zkorumpovaní časové cestovatele, kteří zažívají to nejlepší z historie.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E05

4.11.1993
Rimmerworld

Kosmikem posádka vrátí do simulátoru je bitevní zachránit pro potravinových zásob. Ale Rimmer, který byl diagnostikován z napjaté nervové poruchy, unikne na palubě únikový lusk, který nemá žádnou řízení. A je odvedl pryč přes časovou díru, jen aby našel sám sebe na planetě obývané klony sebou samým.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E04

28.10.1993
Emohawk: Polymorph II

Kosmik je napaden vymáhání sondou Space Corp, za plenění z opuštěných lodí. Kosmik nouzově přistane na Měsíci GELF, kde Lister musí provdat dceru GELF vůdce výměnou za kyslíkového přístroje. Jen aby zjistil, polymorfní dostal na palubě Kosmikem, když Lister odmítá strávit líbánky s GELF nevěsta.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E03

21.10.1993
Gunmen of the Apocalypse

Kosmik narazí na bitevní loď nesoucí na palubě vražedné kyborgové nazývané "simulanty". Když "simulanty" infikovat Kosmik virem a Kosmik hlavami na kolizním kurzu s vulkanické planetě. Lister, Rimmer Kočka a připojit Krytona k umělé Reality soubor her a Lister, Rimmer Cat a vstoupit KRYTONOVĚ sen o divokého západu, protože je stanoveno na pomoc Krytona v boji proti viru.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E02

14.10.1993
Legion

Kosmik je převzata vlečný paprsek, který je zavede do hlubokého prostoru vesmírné stanici, kde se posádka objevit legie, životní formu koncipovaný z pokusu o slavných vědců. Jen aby se dozvěděl Legie se skládá z mysli každého člena posádky a on nedovolí opustit a pokračovat v hledání Červený trpaslík.

Red Dwarf Red Dwarf – S06E01

7.10.1993
Psirens

200 let poté, co vyšetřování Esperato, Červený trpaslík posádka probudí z pověšené animace, jak se vydávají hledat Červený trpaslík, který zmizel beze stopy, palubní Kosmik. Kde narazí na pole asteroidů, který obsahuje ztracené kosmické lodě. Kde zjistí polem asteroidů je obýván "psirény" genetické inženýrství cizích bytostí, které telepaticky přilákat posádka lodi na asteroidech a vysát jejich mozky.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E06

26.3.1992
Back to Reality

Červený trpaslík vyšetřuje oceánu loď, esperanto, kde najdou posádky lodi byli všichni spáchal sebevraždu, a jsou napadeni netvorem moře s názvem zoufalství Squid. Později se probudí zjistí, že nejsou, kteří si mysleli, že byli a byli hraje umělé reality počítačovou hru na čtyři roky.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E05

19.3.1992
Demons & Angels

Pokus se strojem, který může dělat duplikáty objektu pokazí a Červený trpaslík exploduje. V případě, že Červený trpaslík posádka najít stroj učinila dvě kopie Červený trpaslík, obě lodě obsahuje své dobré i zlé já.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E04

12.3.1992
Quarantine

Poté, co vyšetřuje opuštěnou výzkumný komplex na ledové planetě. Lister, Kočka a Kryton se vrací do Červeného trpaslíka jen aby zjistil, Rimmer byl napaden s elektronickým virem a on převzal Červený trpaslík a Lister, Cat a Kryton byli odsouzeni do karantény po dobu tří měsíců.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E03

5.3.1992
Terrorform

Lister, Kryton, Cat and Holly hlava za umělého měsíce, kde Rimmer byla unesena, jen aby zjistil, umělý měsíc je Rimmera mysl.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E02

27.2.1992
The Inquisitor

Červený trpaslík Posádka narazí na inkvizitora, mechanický lifeform, který učinil sám soudce, porota i kat celé lidstvo v celé historii. Pokud se rozhodne váš život nebyl dost hoden vás budou vymazány a nahrazeny. Smůla pro dwarfers.

Red Dwarf Red Dwarf – S05E01

20.2.1992
Holoship

Rimmer je unášen holografické posádkou holografická vesmírné plavidlo a najde nádoba je perfektní a holografické členové posádky mají výborný inteligence a Rimmer se rozhodne připojit se k posádce, když se zamiluje do člena posádky Nirvana Crane.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E06

21.3.1991
Meltdown

Červený trpaslík Posádka cestuje na "Waxworld" androida zábavní park, když Kryton objeví přenosové záležitost zařízení. Lister a Cat je zajat Adolfem Hitlerem, zatímco Rimmer a Kryton vede odbojovou skupinu vedenou Albert Einstein a Elvis Presley proti nim.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E05

14.3.1991
Dimension Jump

Arnold "Ace" Rimmer je testovací pilot odvážlivec pro vesmírnou sboru, a on byl přidělen do testovacího pilota loď, která může cestovat přes rozměry, takže se můžete setkat mnoho různých verzí sebe. Ten vstoupí do naší dimenzi splnění našich Rimmera, který se vydal na rybářskou dovolenou s posádkou.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E04

7.3.1991
White Hole

Červený trpaslík Posádka vyrazil obnovit Holly IQ s použitím Talkie-toustovač, který Lister rozebrán, protože ho Talkie-Talk končí se svou posedlostí sloužit přípitek. Ale něco pokazí a Červený trpaslík ztrácí sílu a posádka se ocitnou směřují k bílé díry, který je chrlí čas zpátky do vesmíru.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E03

28.2.1991
Justice

The Red Dwarf Posádka přepravit rozmrazování stázovou kapsle pro "spravedlnost svět", vzdálené trestní vesmírnou stanici, kde se domnívají, že osoba v kapsli, možná jeden z odsouzených nebo jeden ze strážných. A Rimmer je odsouzen za radioaktivní katastrofy, která zničila celou osádku Červený trpaslík.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E02

21.2.1991
D.N.A.

The Red Dwarf Posádka zkoumá cizí loď, která je unášená ve vesmíru. Kde oni objeví DNA modifikátor genetické pozměňování stroj, který mění veškerý organický život. Ale to všechno zmatek odlomí, když se Lister proměnil kuře, křeček, Kryton stává lidský muž a vytvářejí kari monstrum z Listerově kari.

Red Dwarf Red Dwarf – S04E01

14.2.1991
Camille

Rimmer a Kryton záchrana Camille, žena android z prostoru pro cestující lodi, která má havárii přistál. Kryton zamiluje s Camille, jen aby se dozvěděl Camille není kým se zdá být, a shledá, že ona může tvarovat-posun do Kochanskou, ženský Rimmerem a kočka.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E06

19.12.1989
The Last Day

Lister obdrží zprávu od Jim Repear, vedoucí Diva-Droid International, společnost, která vytvořila Krytone. Tam, kde se učí Kryton má být demontována do 24 hodin a nahrazeno HUDZEN 10, super-silného androida. Lister, Kočka, Rimmer a Holly se rozhodla hodit Krytern odstupující strany, a dát Kryton jeden poslední noc pamatovat.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E05

12.12.1989
Timeslides

Rozvíjející se tekutina, která Krytern používá ke zpracování starých fotografiích mutuje a fotografie ožívají. Červený trpaslík find posádka mohou jít do fotografie, a Lister zjistí, že fotografie jim umožní vrátit se v čase a má v plánu na změnu historii tak, že mu nekončí opuštěný ve vesmíru.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E04

5.12.1989
Bodyswap

Červený trpaslík se stává Pasti, když Lister aktivuje autodestrukci, který dopadá být automat a Lister jsou implantovány mysli jednoho z mrtvých členů posádky a Rimmer věří, že je to ideální způsob, jak pomoci Lister dostat fit.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E03

28.11.1989
Polymorph

Červený trpaslík Posádka narazí na Polymorph, genetickým inženýrstvím prostor mutanta, který odvádí emoce od člověka, který přijel na palubě Červený trpaslík.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E02

21.11.1989
Marooned

Červený trpaslík Posádka opouští loď jako Červený trpaslík se blíží černé díry. Rimmer a Lister ocitnou Opuštěný na ledové planetě, je-li Kosmik zasažen meteoritem, kde jediným dříví je Rimmer majetky a jediné jídlo mají, krmivo pro psy a hrnec nudle.

Red Dwarf Red Dwarf – S03E01

14.11.1989
Backwards

Jako Rimmer bere Krytona o řidičský lekci Kosmik se ocitnou je odvedl pryč přes časovou díru a skončí na Zemi, kde je spuštěn čas pozpátku.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E06

11.10.1988
Parallel Universe

Holly vytvoří novou hvězdu disk s názvem "Holly Hop Drive", který bude deformují Červeného trpaslíka z jedné části prostoru do druhého během několika vteřin. To všechno pokazí, když Červený trpaslík vstoupí do alternativní dimenze; Posádka setkání ženské verze sebe a kočka se setká s jinou verzi sebe, psa s jižanským přízvukem.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E05

4.10.1988
Queeg

Červený trpaslík je záložní počítač Queeg 500 přebírá velení Červeného trpaslíka, když Holly umožňuje meteorit poškodit loď a Rimmer k poruše. Posádka povzbuzuje Holly napadnout Queeg ke hře šachy, kde dostane poražený vymazán ze systému.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E04

27.9.1988
Stasis Leak

Rimmer, Lister a Cat najít bariéru času s názvem "Stasis Leak" na podlaze 16, a to jim vezme zpět v čase na Červený trpaslík 3 miliony let dříve. Rimmer a Lister pokusit se změnit minulost, který se projevuje buď Rimmer nebo Kochanskou do bezvědomí, takže jeden z nich není v radioaktivní katastrofy zemřít.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E03

20.9.1988
Thanks for the Memory

Červený trpaslík Posádka probudí čtyři dny po oslavách výročí Rimmerovejch smrti, jen aby zjistil, že mám žádné vzpomínky z předchozích čtyř dnů, ale když zjistí, černou skříňku na Měsíci se učí Lister dával Rimmer vzpomínky bývalého přítelkyně Lise Yates jako dárek k narozeninám.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E02

13.9.1988
Better Than Life

Post pod nesoucí 3.000.000 rok starý pytel pošty přijde a Rimmer je deprimován, když se dozví, jeho otec je mrtvý. Posádka hrát umělé hru s názvem "Lepší než život", což činí přání hráčského splní, ale Rimmera mozek začne bouřit.

Red Dwarf Red Dwarf – S02E01

6.9.1988
Kryten

Červený trpaslík posádka zachytí nouzový signál SOS od amerického vesmírného křižníku "Nova 5", který havaroval na Měsíci. Zjistí, že je jediným přeživším je Kryton, android sluha, jehož oblíbený televizní pořad je "Androidi".

Red Dwarf Red Dwarf – S01E06

21.3.1988
Me²

Rimmer se stěhuje do svých nových spaní s jeho holografické duplikátu. Lister hodinky Rimmera v Video obsahuje záběry Rimmerovou smrti, dva Rimmers začít se do boje a Lister rozhodne, jeden z nich musí být vypnut.

Red Dwarf Red Dwarf – S01E05

14.3.1988
Confidence & Paranoia

Lister onemocní po zadání kontaminované oblasti Červeného trpaslíka se snaží najít KOCHANSKÉ holografický disk, který Rimmer má skryté. Ale Červený trpaslík má dvě nevítanými návštěvníky na základní desce, Listerova sebevědomí a mindrák.

Red Dwarf Red Dwarf – S01E04

7.3.1988
Waiting for God

Lister se dozví, že je mýtický bůh Kočičí lidí, známých jako "Klášteře hloupou" a červený trpaslík narazí na Červený trpaslík odpadky kapsli a Rimmer si myslí, že je to městnání kapsle nesoucí spící cizí ženu.

Red Dwarf Red Dwarf – S01E03

29.2.1988
Balance of Power

Lister chce jít na rande s hologram navigační důstojník Kristine Kochanskou, hodně k Rimmera nesouhlasu. Lister se rozhodne provést zkoušku na vaření, takže mohl mít lepší postavení než Rimmer. Ale Rimmer má mazaný plán.

Red Dwarf Red Dwarf – S01E02

22.2.1988
Future Echoes

Holly naviguje Červený trpaslík při rychlosti světla. Ale když Červený trpaslík prochází rychlostí světla 24 hodin dříve, svědci posádky podivné události a zjistí, že jsou svědky "ozvěny budoucnosti" obrazy událostí, které se stanou v budoucnu.

Red Dwarf Red Dwarf – S01E01

15.2.1988
The End

Liverpudlian správce Dave Lister je odsouzen k 18-ti měsíců v bezvědomí za pašování jeho těhotná kočka Frankenstine na palubě. Ale Dave probudí z bezvědomí, jen aby zjistil, že byl zmražen za 3 miliony let a posádka byli zničeni v radioaktivní katastrofy.