Powers

Epizody

Powers Powers – S02E10

19.7.2016
Legacy

Powers Division a New Unity v plánu zachytit SuperShock pomocí Ghost jako návnadu, ale všechno nejde podle plánu a každý rádoby-hrdina se musí chopit příležitosti nebo trpí hrozné následky.

Powers Powers – S02E09

12.7.2016
Slain Dragons

Powers začnou klesá z oblohy a Walker podezření starý kamarád je za ním. Pilgrim sleduje duch věřit, že on je zodpovědný. Calista konfrontuje SuperShock ale střetnutí ji způsobuje, aby znovu zvážila, že je síla.

Powers Powers – S02E08

5.7.2016
Chasing Ghosts

Walker se dozví, že něco není úplně v pořádku s SuperShock, zatímco Pilgrim a Kutter vyšetřovat duši. Calista je odcizený otec nečekaně přichází do města.

Powers Powers – S02E07

28.6.2016
Origins

Počátky SuperShock je (Michael Madsen) složitý a tajemný vztah s Retro Girl jsou odhaleny, jako Calista (Olesya Rulin), Sgt. Martinez (Raul Casso) a Zora (Logan Browning) tým až k vyplnění mocnosti void zůstaly v její nepřítomnosti. Zneuctěný senátor Brown (Enrico Colantoni) tělo je objeveno, katapultuje nově reinstated detektivy, Walker (Sharlto Copley) a Pilgrim (Susan Heyward) do vyšetřování.

Powers Powers – S02E06

21.6.2016
Requiem

Jako Calista (Olesya Rulin) má být korunován nejnovější zářící hvězda Powers vesmíru Conrad Moody III (Wil Wheaton), generální ředitel nejsilnější mocnosti merchandising společnost na planetě, cenným členem komunity je zavražděn. S Walkerem (Sharlto Copley) a poutní (Susan Heyward) pozastavena, že jsou bezmocní zastavit město od rozpletení kolem nich.

Powers Powers – S02E05

14.6.2016
Shaking the Tree

V následku katastrofické politický skandál, Walker a Pilgrim vyšetřovat s vysokou prioritou podezřelého a odhalit šokující vládní spojení. Mezitím Triphammer je rozhodnut vytvořit nový Powers tým, nábor Zora a nový chráněnec, Sgt. Tiberio Martinez.

Powers Powers – S02E04

7.6.2016
Stealing Fire

Nové důkazy naznačují, hlavního podezřelého a retro dívčí vražda může být vzácný moc pryč rogue. S pohrdáním mezi Powers divize a FBI stupňující se do kritického bodu, Walker se pokouší získat agenta Lange důvěru.

Powers Powers – S02E01

31.5.2016
Caracas 1967

Svět se obrátil vzhůru nohama, které zdánlivě nemožné a děsivou vraždu retro dívky. Tlak je na rozdělení pravomocí přivést pachatele k spravedlnosti, ale když je Walker vytáhl z případu za to, že příliš blízko u oběti, a může být podezřelý sám, on musí jít off-the-knih pomstít ženu, kterou miloval ,

Powers Powers – S02E02

31.5.2016
Funeral of the Century

V den Retro Girl pohřbu Detektivové Walker a Pilgrim připravit na boj proti násilí mezi znepřátelenými gangy The kvanta a hacky. Doufat, že naplnit své místo, Calista dělá její veřejný debut v New Retro Girl. Stále vzpamatovává z Retro Girl smrti, a její vražda oficiálně uzavřen, Walker zarputile sleduje podezření, že věří, že skutečný vrah.

Powers Powers – S02E03

31.5.2016
Hell Night

Commander Cross neoficiálně znovu otevře Retro dívka případ, objednávání Pilgrima a Walker vést skryté vyšetřování, které mohou dát je do život ohrožující situaci. Mezitím, Los Angeles přejde do režimu uzamčení jako válka gangů dosáhne vrcholu vzrušení, tahání uctívaného Power, SuperShock z důchodu.

Powers Powers – S01E01

6.7.2015
Pilot

Christian Walker je policista ve zvláštních pravomocí divizi pro policejní super-poháněl zločince. Walker je ex- "Power" a touží po jeho síly. Neidentifikovaný lék zabije starého přítele energie ve stejnou dobu, kdy Walker ztratí svého partnera na jiný zdroj. Nový partner, záhadou dívka a návštěvy s minulostí Walker přes bývalých přátel teď nepřátelé Wolfe, který byl chycen a uvězněn sám Walker a Johnny Walker, kteří věří, že jsou mrtví vede k překvapivě intenzivní epizodu pilota.

Powers Powers – S01E10

28.4.2015
F@#K the Big Chiller

Wolfe unikl vězení, je nyní až křesťana a Co zastavit jeho teror ze sání životnost všech výkonových dospívání, které se Sway.

Powers Powers – S01E09

21.4.2015
Level 13

Walker se rozhodne, jak daleko je ochoten jít znovu získat své pravomoci, jak Johnny Royalle stanovuje plán do pohybu zabít Wolfe. Mezitím divize mocnosti se snaží zachytit Royalle při činu a zjistit, kde Walker pravda věrnost lži.

Powers Powers – S01E08

14.4.2015
Aha Shake Heartbreak

Aby bylo možné ho přesvědčit, aby se připojil k jeho nové věci zničit Wolfe, Royalle odhalí Walker skutečnou povahu Sway a nevyhnutelné zkázy, bude to znamenat, pokud Wolfe někdy uniká. Mezitím, co se zpráva chaotického Chick šíří rychle s fatálními důsledky, zjistí, že jeho největší platformy ještě v reklamní kousek zorganizované pro Retro Dívka Nadaci.

Powers Powers – S01E07

7.4.2015
You Are Not It

Poté, co Wolfe prosí ukončit svůj život, Walker a Pilgrim je třeba jednat rychle zastavit Johnny Royalle ze setkání s Wolfem v šachtě. Mezitím Zora bojuje se svým nově nalezenou slávu, zatímco Calista stává se zoufale snaží zjistit, jestli je skutečně Power.

Powers Powers – S01E06

31.3.2015
The Raconteur of the Funeral Circuit

V návaznosti na boje zastavit Wolfe, divize Powers shromažďuje truchlit nad ztrátou své kolegy z kanceláře, zatímco Walker hledá odpovědi o své vlastní budoucnosti a možnost stát se diamant znovu. Poté, co viděl nejisté a nebezpečné vedlejší účinky Sway z první ruky Johnny Royalle začíná nechutné pokusy o známých tématech drogy.

Powers Powers – S01E05

24.3.2015
Paint It Black

Jako Retro Girl, Zora a hrdinové světové shonu zastavit únik Wolfe z hřídele, Walker si uvědomuje, že mu musí čelit sám, nevyhnutelný střet mezi učitelem a žákem, který bude rozplétat hlubokou historii mezi nimi.

Powers Powers – S01E04

17.3.2015
Devil in a Garbage Bag

Johnny si uvědomuje, že je jeho nový lék je nebezpečný, ale je to příliš pozdě zastavit Vlk před boží dopuštění?

Powers Powers – S01E02

10.3.2015
Like a Power

Po Calista se snaží najít své síly ve více drastickým způsobem, potká RetroGirl koho Christian ví víc než o on nechal dál. Zatím jeho partner dělá své první oficiální Powers zatčení. Po chvíli Christian stává podezřelý o Johnnyho Royalle smrti, a navštíví Vlk hledat jeho pomoc.

Powers Powers – S01E03

10.3.2015
Mickey Rooney Cries No More

Jako smrtící síly posilující lék je puštěn na veřejnosti Detektivové Walker a Pilgrim hledat trestní strůjce to s pomocí kultovní Power, Retro Girl. Jako vodítka vyjdou na světlo, Walker se domnívá, že možnost, že Wolfe, jeho nebezpečný bývalý učitel otočil nemesis, může mít odpovědi hledá.