Orphan Black

Epizody

Orphan Black Orphan Black – S05E10

12.8.2017
To Right the Wrongs of Many
Orphan Black Orphan Black – S05E09

5.8.2017
One Fettered Slave
Orphan Black Orphan Black – S05E08

29.7.2017
Guillotines Decide
Orphan Black Orphan Black – S05E07

22.7.2017
Gag or Throttle
Orphan Black Orphan Black – S05E06

15.7.2017
Manacled Slim Wrists
Orphan Black Orphan Black – S05E05

8.7.2017
Ease for Idle Millionaires
Orphan Black Orphan Black – S05E04

1.7.2017
Let the Children and Childbearers Toil
Orphan Black Orphan Black – S05E03

24.6.2017
Beneath Her Heart
Orphan Black Orphan Black – S05E02

17.6.2017
Clutch of Greed
Orphan Black Orphan Black – S05E01

10.6.2017
The Few Who Dare

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Orphan Black Orphan Black – S04E10

16.6.2016
From Dancing Mice to Psychopaths

Při komunikaci s Cosima je odříznut a Neolution se zdá být na dostřel, Sarah spojenectví s Rachel jde ven z okna. Sarah láká na vysoké úrovni Neolutionist do pasti, a vyrazí svrhnout Neolution jednou provždy.

Orphan Black Orphan Black – S04E09

9.6.2016
The Mitigation of Competition

Formální aliance mezi sestrami na jedné straně Susan / Rachel / Iry na druhé straně začíná v vážný. Cosima dorazil na ostrov, kde ona a Susan začne proces hledání léku pro Leda a Castor tím, že rozvíjí původní DNA v nepřítomnosti Kendall přes oplodnění jednoho z Sarah vejce s IRA spermatu, zatímco Sarah a Felix setkávají s Rachel a Ira diskutovat o další krok v svrhnout Evie Cho a obnovení Susan jako vedoucí Neolution. Jako Evie rampy zvedla mediální kampaň, aby BrightBorn práci pro masy, Sarah, ...

Orphan Black Orphan Black – S04E08

2.6.2016
The Redesign of Natural Objects

Siobhan chce pomstu pro její matku. Cosima a Susan Duncan snažit, aby se spojily ve snaze konečně najít lék. Neolution pokračuje s jejich hrozby způsobují Alison být vyděšený, a paní Pochybovat o její loajalitu vůči svým sestras.

Orphan Black Orphan Black – S04E07

26.5.2016
The Antisocialism of Sex

Sarah se navrátí ke starým zvykům, zatímco snaží vypořádat s následky svých rozhodnutí - opětovného spojení s Beth na temné noci duše. V laboratoři, Cosima, pronásledován zlými vzpomínkami a zprávy o Delphine, se pokusí o nebezpečnou Zdrávas Maria najít lék. Na Hendrixes, Alison je více než kdy jindy vytvářet normální stav pro své děti. Když se razí cestu vpřed s narozeninovou oslavu, Donnie je chycen v hledáčku Neolution.

Orphan Black Orphan Black – S04E06

19.5.2016
The Scandal of Altruism

Vidět, že je to nejlepší celkové řešení ještě není dokonalá jakýmikoliv prostředky, Sarah a Cosima rozhodnout s Kendall je v pořádku, aby vytvořily dohodu s Susan Duncan, které budou nesděluje paní S., dokud vše je uspořádán, protože vědí, vyhrála 't líbí, co udělali. Že dohoda je agent zastupující Susan odstraní bot od Sáry tváři, s Cosima na místě, aby zajistily Sarah bezpečnost. Jako Scott a Cosima ještě přijít s "lék" pro Cosima a dalších dotčených Leda klonů, oni na oplátku budou poskytovat své výzkumné a Kendall Susan, s ...

Orphan Black Orphan Black – S04E05

12.5.2016
Human Raw Material

Riskantní kryt mise v Brightborn přináší několik velkých překvapení. Rozpor mezi Sarah a Felix roste, když se kontroluje až na Adele.

Orphan Black Orphan Black – S04E04

5.5.2016
From Instinct to Rational Control

Zatímco Cosima zkoumá Leekie tělo, Felix a Donnie představovat jako pár dozvědět se více o plodnosti klinice. Sarah objeví MK má svůj vlastní program.

Orphan Black Orphan Black – S04E03

28.4.2016
The Stigmata of Progress

Sarah se pere se dozvědět více o svém implantátu, Alison a Donnie se drastický krok na pomoc. Mezitím Kira má znepokojující vizi.

Orphan Black Orphan Black – S04E02

21.4.2016
Transgressive Border Crossing

Po útěku Island, Sarah začne hledat MK a odkrývá nová vodítka k Beth zhroucení. Scott dozví Kendall Malone něco skrývá.

Orphan Black Orphan Black – S04E01

14.4.2016
The Collapse of Nature

Retrospektivě na konečnou vyšetřování Beth Childse, dny před její sebevraždě.

Orphan Black Orphan Black – S03E10

20.6.2015
History Yet to Be Written

Kendall může být klíčem k zastavení Castor; Sestry se zdají být mařit jejich nejnebezpečnějšího nepřítele.

Orphan Black Orphan Black – S03E09

13.6.2015
Insolvent Phantom of Tomorrow

Klon klubu míří do Londýna, aby vypátrat Castor originální, ale jejich nepřátelé bedlivě sledovat.

Orphan Black Orphan Black – S03E08

6.6.2015
Ruthless in Purpose, and Insidious in Method

Nemilosrdný ve svém záměru a Zákeřný v Metoda Rachel obchodů za svou svobodu s dekódováním Duncanův Moreau knihu.

Orphan Black Orphan Black – S03E07

30.5.2015
Community of Dreadful Fear and Hate

Sarah a Helena se podařilo uniknout ze sloučeniny Castor a aranžování s paní S čekají Benjamina příjezd v mexické poušti, aby jejich načítání. Nicméně, oni jsou překvapeni, že jejich retrívr je paní S sama. Toto setkání umožňuje zúčtování mezi Helena a paní S., bývalý kdo chce zabít a pokud tato ní vyprodávat. S Cosima je nový vztah s Shay je silný, Cosima má problémy zabývá Delphine, ať už se jedná o profesionální nebo osobní úrovni. Cosima pocit zrady žádost o Delphine bez ...

Orphan Black Orphan Black – S03E06

23.5.2015
Certain Agony of the Battlefield

Paul dozví pravdu o Coady plánech pro Castor a nemá jinou možnost než provést nebezpečnou hru.

Orphan Black Orphan Black – S03E05

16.5.2015
Scarred by Many Past Frustrations

Sarah a Helena trpí napjaté setkání; Rodina Leda starosti o Sarah nepřítomnosti.

Orphan Black Orphan Black – S03E04

9.5.2015
Newer Elements of Our Defense

Sarah osud visí na vlásku, jak se snaží zachránit svou sestru.

Orphan Black Orphan Black – S03E03

2.5.2015
Formalized, Complex, and Costly

Leda a Castor jsou oba na lovu pro původní klon DNA. On-the-lam, Mark a Gracie usilovat o nové vede najít vzorky, které by je mohly osvobodit, zatímco umění a Sarah sejít se jim vypátrat. Mezitím, Cosima a Scott se snaží dozvědět více o Castorova biologii a Alison nové vydělávání peněz venture se děje gangbusters. Šokující odhalení o spojení Castor-Leda opustí sestry navíjení, těsně předtím, než Sarah svědky smrtelné Prolethean-Castor tvář-off.

Orphan Black Orphan Black – S03E02

25.4.2015
Transitory Sacrifices of Crisis

Castor sleduje klony Leda pro vzorky původní tkáně. Helena, která je těhotná a uvězněn, je zkoumána pomocí nového tajemného padoucha. Tyto Castor chlapci jsou také ven hrát, hraje s vyděšený mladá žena, Patty, v sexy Switcheroo, která nakonec stanoví Sarah - a umění - na horké stopě Castor. Ale to není všechno zábava a hry pro chlapce Castor, jak Sarah gleans mohou mít tajemnou vadu, která ohrožuje jejich život v nebezpečí.

Orphan Black Orphan Black – S03E01

18.4.2015
The Weight of This Combination

Sarah sleduje chybějící Helena, který se koná v daleké sloučeniny. Sarah se musí využít své lsti - a jednat kotlety - odradit Přídavný vrchní vyšetřovatel, který ohrožuje životy Leda sester. Mezitím se Cosima se zdá být odražení se ode její nemoci, zatímco Alison a Donnie čelit nově nabyté finanční strasti. Ale když hrozba Castor vychovává svou hlavu ještě jednou, Sarah a celá její rodina se musí spojit, aby přežili.

Orphan Black Orphan Black – S02E10

21.6.2014
By Means Which Have Never Yet Been Tried

Po úspěšném únosu Kira, Sarah připravuje vzdát se Rachel a dyad skupiny; ale Clone Club má jiné představy, jak se spolčit vytáhnout konečnou záchranu.

Orphan Black Orphan Black – S02E09

14.6.2014
Things Which Have Never Yet Been Done

Cosima trvá obrat k horšímu, nutit Sáru, aby zoufalé kroky - s tragickými následky pro ty, kdo miluje. V Proletheans nastavit jejich konečný plán do pohybu. Alison a Donnie křížku se zákonem.

Orphan Black Orphan Black – S02E08

7.6.2014
Variable and Full of Perturbation

Nový hráč v klonu spiknutí se objeví u Felixe dveří a posílá jej do režimu krizového. S Cosima vyčerpání možností, Sarah se potýká s rozhodnutím vzdát rozhodující kus pákového efektu a uzavřít dohodu s dyády.

Orphan Black Orphan Black – S02E07

31.5.2014
Knowledge of Causes, and Secret Motion of Things

Když rehabilitační důvěrnicí zradí Alison a hrozí odhalit pravdu o Aynsley smrti, když jde do volného pádu v předvečer Family Day. S Donnie a děti stanovených k návštěvě, je to všechny klony na palubě obsahovat radioaktivní spad.

Orphan Black Orphan Black – S02E06

24.5.2014
To Hound Nature in Her Wanderings

Sarah a Helena cestují společně studené řeky se dozvědět více o jejich klonů minulosti a konkrétně osoby, která Helena odkazuje jako Swan Man. Tato cesta vůbec poprvé, že Helena má pocit, pocit svobody po dlouhé době. Tato volnost však může v konečném důsledku způsobit problémy pro ni. Sarah pátrání po informaci vezme ji k některým nepravděpodobných místech, nebo přesněji některé neočekávané lidí. Ona dostane nějakou pomoc v tomto úsilí ze strany umění a Felix, kteří mají informace získané z paměťové jednotky Maggie Chen. Felix, nicméně, je často ve stavu ...

Orphan Black Orphan Black – S02E05

17.5.2014
Ipsa Scientia Potestas Est

Rachel se vrátí domů, našel mrtvou Rosen, který ona vezme ven na Sarah a Cosima. Ona také dělá Paulovi nabídku, kterou nelze odmítnout, a to i kdyby chtěl. V této nové poloze, Paul se rozhodne použít Felixe pomáhat Rachel. Leekie, na rozdíl od Rachel, ukazuje, že jeho plány otočit směrem ke skutečně vědecké, ten, kdo poskytuje Cosima a Delphine s nějakou informací o minulosti klonů. Pocit zavázán Helena že ji zachránil před Rosen, Sarah se rozhodne pomoci Helena v mezích toho, co Sarah je přesvědčen, že je správné. Helena může mít myšlenky na její vlastní o tom, co chce dosáhnout ...

Orphan Black Orphan Black – S02E04

10.5.2014
Governed as It Were by Chance

Sarah přežije autonehodě, se rychle smířil s Kirou a vyrazí s Cal v jeho karavanu. Rozhodne se vrátíme do města zjistit od paní S. jen to, co se děje. Ona také navštěvuje Rachel, která není úplně odcházejí, jak se očekávalo. Na dyády institutu, Cosima má za úkol zjistit o projektu Leda. Alison se probouzí ze svého drog a alkoholu strnulosti najít pravou ruku v pásce - a to, že je v odvykacím. Felix přesvědčí ji, že by měla strávit týden tam a jen tak odpočívat. Henrik Johanssen dává jasně najevo svou dcerou Gracie, že ...

Orphan Black Orphan Black – S02E03

3.5.2014
Mingling Its Own Nature with It

Sarah je schopný k útěku s Kirou z pozorování ptáků a paní S a nyní spolu s Felixem, jsou na útěku se bez peněz. Rozhodnou se útočiště na odlehlém domě, kde majitel zdá být pryč. Ale volba domu není náhoda. Tato zastávka je nezamýšlený vliv na Felix. Jako Alison připravuje na otevření noc, pomalu se začíná komplikovat pod vším tlakem, který zahrnuje někoho, kdo ona věří, je jiný monitor schůzi. Cosima se učí od Delphine z dalšího klonu, Jennifer, která nedávno zemřela před tím, co trápí Cosima sama. Jedná se o ...

Orphan Black Orphan Black – S02E02

26.4.2014
Governed by Sound Reason and True Religion

Na základě informací z umění, Sarah zjistí, že to není Rachel, kdo unesl Kira, ale spíše Prolethians, důvody, proč ona neví, za únosem. Nicméně, není vůbec o paní S, který ona věří, museli být také unesen spolu s Kirou, který je jen malý zájem o novinky jí na základě toho, co jí její narození matka řekla před její smrtí. Bez ohledu na to, Sarah se rozhodne věřit umění tak, že mu může pomoci jí najít Kira. Co Sarah objeví v této věci není úplně to, co očekává, což má za následek ní neví, komu věřit. Art se také snaží ...

Orphan Black Orphan Black – S02E01

19.4.2014
Nature Under Constraint and Vexed

Rachel unesl Kira a paní S. Zatímco se snaží uniknout Rachel je kriminálníky sama, Sarah musí rozhodnout, zda věřit Paula jako osoba, která má nejlepší přístup k Rachel těch, ona ví, s cílem získat zpět Kira. Všechny Paul se říct, Sarah je, že tam je černou kravatu událost u dyad, při kterém Rachel bude v návštěvnosti. Sarah se rozhodne, že potřebuje ke vstupu na akci - Cosima, který již je pozvaný - ale nemá žádný plán mimo vědomím, že ona bude muset dostat tam se skrytým pistolí v ruce. S tímto mizivou nástin plánu, Sarah požádá o pomoc Felix ...

Orphan Black Orphan Black – S01E10

1.6.2013
Endless Forms Most Beautiful

Dr. Leekie nabízí ve městě jak Alison a Cosima. Sarah se setká Rachel Duncana. Delphine se snaží napravit. Alison se snaží dostat svůj život znovu dohromady. Helena uniká.

Orphan Black Orphan Black – S01E09

25.5.2013
Unconscious Selection

Po Kira život je ohrožen, Sarah je na válečné stezce, ale doktor Leekie dělá si myslí, dvakrát o svých plánech na pomstu. Mezitím Cosima čelí pravdu o Delphine, nutit ji, aby přiklonit. Teď je to na Sáru, aby rozhodl vraha osud, ale pravda o tom, kde Sarah přišel z všechno změní.

Orphan Black Orphan Black – S01E08

18.5.2013
Entangled Bank

Umění a Angela vyšetřovat Sarah život. Alison má poměr se svou nejlepší kamarádkou manžela. Paul váže volné konce. Helena najde Sarah slabinu.

Orphan Black Orphan Black – S01E07

11.5.2013
Parts Developed in an Unusual Manner

S Paul chybí, Sarah je nucen čelit spiknutí čelem. Ale když Paul učí Sarah zachoval základní informace od něj, křehká důvěra mezi nimi hrozí rozbít. Mezitím Cosima roste blíže k Delphine a nebezpečně fascinující Dr. Leekie.

Orphan Black Orphan Black – S01E06

4.5.2013
Variations Under Domestication

Sarah pátrání po odpovědích je přerušena výlet do předměstí. Alison paranoia se vaří u konce, uvedení všech sirotků v ohrožení. Ale když Sarah Alison Beth je světy nebezpečně srazí, Sarah se musí rozhodnout, komu věřit svým tajemstvím.

Orphan Black Orphan Black – S01E05

27.4.2013
Conditions of Existence

Oba Sarah a Alison věří, že jejich milenci se jim vlastně sleduje. Vic zjistí, že Sarah je naživu.

Orphan Black Orphan Black – S01E04

20.4.2013
Effects of External Conditions

Zatímco Sarah se snaží vystopovat její tajemnou blondýnka klon, Alison vyplní Sárou na návštěvě vidět svou dceru.

Orphan Black Orphan Black – S01E03

13.4.2013
Variation Under Nature

Sára znovu Beth do detektivní platnost, stejně jako donucovací najde Katja Obinger tělo.

Orphan Black Orphan Black – S01E02

6.4.2013
Instinct

Sarah vypadá hlouběji do tajemství života, který Beth vypadá, že má vedení. Art odmítá vrátit Beth peníze, dokud Sarah prochází s jednáním.

Orphan Black Orphan Black – S01E01

30.3.2013
Natural Selection

Sarah Manning svědky smrti ženy, která vypadá přesně jako ona. Rozhodne se uniknout její dramatický život a vzít ženinu identitu pro její vlastní. Ale přechodu na nový život je těžší, než čekala.