Olympus (Olymp - Zkáza Bohů)

Epizody

Olympus Olympus – S01E13

2.7.2015
Truth

Hero, Oracle, Daedalus a Medea učinily ji dovnitř dveřmi Olympus - a nyní začíná jejich skutečná trek. Podél cesty, oni jsou testovány, soudil, osvícené a hořce zklamán. Nic na světě bohů dopadá docela jak očekávali, nebo doufat. Na konci, Hero a Oracle se potýkají s jejich největší problém - můžete zabít svého boha?

Olympus Olympus – S01E12

25.6.2015
Door to Olympus

Medea dělá nebezpečnou balíček s démonem bohyně Circe. Hero, Daedalus a Oracle musí dát stranou své rozdíly pomoci Medeu ovládací Circe dost dlouho na to, aby najít dveře do Olympus. Když se konečně dorazí, jsou ohromeni tím, co najdou.

Olympus Olympus – S01E11

18.6.2015
The Speed of Time

Hero a Medea jsou uvězněni v trůnním sále tím, mrazu a hrdina má vizi z matky Gaie. Hero potřebuje Daedalus "a Medea o pomoc se dostat ke dveřím Olympus. Medea trvá na tom, že Oracle je také velmi důležité cesty, ale když ji najít, hrdina konfrontován s jeho poslední oběť.

Olympus Olympus – S01E10

11.6.2015
Heritage

Medea je chycen a navštívili dva strašidelnými postavami z její minulosti. Hrdina má za sebou svou první oběť záhadné a musí přijít na to druhé, které Medea věří zahrnuje Aegeus. Otevřená hrobka uvede na trh hustá mlha, která štěpí odstup mezi živými a mrtvými. Medea, Hero a Daedalus navštěvují duchy svých blízkých.

Olympus Olympus – S01E09

4.6.2015
Pandora’s Tomb

Hero vyrazí najít dveře do Olympus ale Daedalus ho nechtěně poslal na nebezpečném místě, takže Medea jde po hrdinovi, než bude příliš pozdě. Oracle udeří hroznou dohodu s Minos zatímco ušlechtilý Lykos se snaží zachránit svého otce.

Olympus Olympus – S01E08

28.5.2015
Danger and Desire

Minoans napadnout Atény a převzít město. Hero, Oracle a Medea proplížit zpět do města, aby se pokusila zachránit aténskou rodinu. Dohoda je zasažen Minos, který zahrnuje Hero konfrontovat Chronos znovu. Manipulativní Ariadne má i Hero a Oracle v jejím dohledu.

Olympus Olympus – S01E07

21.5.2015
Love and Time

Hrdina se dohodla na spolupráci s Medea vyřešit Lexicon. Medea zjistí, že hrdina musí dokončit zásadní úkol si myslí, že musí probíhat v chrámu Afrodity, ale Hero je ohromený tím, koho najde. Medea je konfrontován Chalciope který se dostal k kultivovat Ring of králů. Daedalus může nakonec mít tajnou zbraň pro Minos prolomit obležení.

Olympus Olympus – S01E06

7.5.2015
The Lexicon

Medea a Aegeus snažit přesvědčit Hrdina, aby jim pomohla vyřešit záhadu lexikonu a ušetřete Aténách, ale Hero není přesvědčen o jejich motivy. Lykos nemá tušení, že je používán Pallas a Xerxes zradit Medea. Na minojské táboře, Daedalus vytvoří objížďku, takže Oracle může proklouznout mezi prsty a pokusit se dostat do Atén.

Olympus Olympus – S01E05

30.4.2015
Blood Brothers

Hero dělá jeho cestu do Athén. Lykos se začíná získat důvěru, ale dostane ránu, když zjistí hrdiny identitu náhodou. Oracle pracuje její vnady na Minos, zatímco přesvědčivé Daedalus, že se musí dostat do Atén před Minoans. Daedalus představuje svůj válečný stroj nápad Minos.

Olympus Olympus – S01E04

23.4.2015
Minos

Hero, Oracle a Daedalus jsou zachyceny a postaveni před krále Minoa a jeho dcerou Ariadne. Minos příkazy Daedalus postavit válečný stroj dobýt Athény. Zaujat Hero, Ariadne podrobuje ho ke svému značku svádění - zapojení mučení. V Aténách, Medea zjistí, že Hero byl vzat do zajetí, tak ona zařídí pro záchranu.

Olympus Olympus – S01E03

16.4.2015
Ring of the Magi

Hero, Oracle a Daedalus těsně uniknout zajetí válečnických kněží Medea, ale stále mají najít prsten. Práce s Pallas a pomocí Lykos, Priest Xerxes přesvědčí Medea k účasti na pocta Apollo, ale ve skutečnosti je to smrtící past pro královnu.

Olympus Olympus – S01E02

9.4.2015
Daedalus

Hrdina a Oracle narazit na geniální vynálezce Daedalus na útěku z King Minos. Zjistí existenci Ring of Magi. Královna Medea se dozví o existenci Hero a odešle bojovník kněží po něm. Krále Aegeus bratr Pallas má plán, jak uchvátit trůn, která zahrnuje manipulaci Prince Lykos.

Olympus Olympus – S01E01

2.4.2015
The Temple of Gaia

Hrdina musí zachránit Oracle Gaia z Cyclops a přivést ji zpět do chrámu, kde by mohla využít své vize vrhnout světlo na jeho záhadnou minulostí. Athens je v obležení Minoans a tam je pokračující politické nepokoje, které plodí pokus o atentát na aténské krále Aegeus.