Nikita (Brutální Nikita)

Epizody

Nikita Nikita – S04E06

27.12.2013
Canceled

Frustrován, že MDK je stále aktivní, Nikita rozhodne ukončit to jí cestu. Zanechala za sebou Michaela a tým, Nikita bere Alex na cestě k pomstu. Nikita a Alex Jones zachytit a přinutit ho odhalit jména ostatních členů MDK. Vyzbrojeni informací, Nikita jde dolů temnou cestu, která může nakonec stála její duši. Michael sleduje ji na zem a musí se dostat ji ke kapitulaci před vojenským spustí palbu a zabije ji. Nicméně, Nikita není, kdo vzdát boje, vedl ji vede k šokujícímu rozhodnutí.

Nikita Nikita – S04E05

20.12.2013
Bubble

Stejně jako Nikita se konečně začínají vidět konec dlouhé války s Shop, Ryan přizná tajemství, které to všechno mohl rozluštit. Mezitím Michael se snaží dostat Nikita přijímat své nové okolnosti, když přemýšlí, co bude dál za nimi. Uvědomil Sam měl v plánu ukrást její diamanty, Alex mu dává kufr falešných diamantů dodávat k jejímu kontaktu ve Francii. Alex je překvapen, když potvrdí svou část dohody a nebere off s drahokamy. Nicméně věci se chaotický, když je Sam vyskočil od lichváře dluží peníze a Alex ...

Nikita Nikita – S04E04

13.12.2013
Pay-Off

Jones lavičky Amandu a vezme zpět otěže operace. Volá Nikita a nabízí ji i celý tým naprostou volnost tím, otřela jejich identitu a předstírá svou smrt v případě, že odejít od své mise. Tým přistane letadlo na odlehlé pákistánské vojenské pásu, ale když místní drogový car a jeho muži zaútočit na letadlo a požadují 10 milionů dolarů, Nikita žádá Alex kvůli penězům. Poté, co Alex vytáhne diamanty z trezorem zaplatit povstalce, Sam vidí příležitost získat zpět své ztráty a krádeže uvažuje diamanty. ...

Nikita Nikita – S04E03

6.12.2013
Set-Up

Napětí i nadále eskalovat mezi Spojenými státy a Pákistánem po Amanda rostliny důkaz toho, že Pákistán najal Nikita zabít prezidenta. Ryan se stane podezřelé stále podivné chování Birkhoffova a říká Nikita a Michael, který si myslí, že Amanda může unesli Birkhoffova a zasadil dvojnásobek v letadle. NSA úředník, Ronald Peller, dostane pod Birkhoffova kůži. Mezitím CIA zachycuje Alex a otázky s ní o jejím zapojení se Nikita.

Nikita Nikita – S04E02

29.11.2013
Dead or Alive

Nikita se sejde s Michaelem, Birkhoff a Ryan palubu letadla příkazového centra týmu. Michael odmítá diskutovat o jejich vztah, ale říká, Nikita by měla zůstat se skupinou a nechat je pomoci jí jasné, jak se jmenuje. Ryan si uvědomuje, Amanda dělá zdvojnásobí VIP s pomocí obchodě je. Nikita zjistí, že jeden ze čtyřhry je ředitelem FBI, ale neví, jak ho zabít, aniž by odhalil sebe. Mezitím Alex má Sam u hlavně a požaduje se vrátit, co ukradl z ní, ale když jim gang gangsterů útoky jsou nuceni pracovat společně ...

Nikita Nikita – S04E01

22.11.2013
Wanted

Nikita pomocí jiných jejích přátel se snaží vymazat její jméno a prokázání své neviny a na druhé straně Amanda a prodejna je po ní.

Nikita Nikita – S03E22

17.5.2013
Til Death Do Us Part

Ve finále, Amanda dává ji konečný plán do pohybu a nutí Nikita do situace ohrožující život, kde se musí rozhodnout mezi ukládání Michaela ... nebo uložení sama.

Nikita Nikita – S03E21

10.5.2013
Invisible Hand

Michael ptá Nikita závazek k životu mimo web divize - a on není jediný, kdo má pochybnosti. Alex považuje za zajímavou nabídku od nositel Nobelovy ceny.

Nikita Nikita – S03E20

3.5.2013
High-Value Target

Nikita, Michael, Alex a paže prodejce / reformovaný rogue činidlo Cyrus (ISIAIH Mustafa) etapa odvážnou operaci na pevně zajištěného G20 ekonomického summitu.

Nikita Nikita – S03E19

26.4.2013
Self-Destruct

Zašpiněná s Division krví a ničení, emocionální Alex vrátí do starých kolejí a násilně udeří ven. Birkhoffova bojuje se svými vlastními osobními ztrátami.

Nikita Nikita – S03E18

19.4.2013
Broken Home

Vystavený k děsivému procesu duševní klimatizace Amandině, Nikita je poslán na hroznou cestu přes nostalgii. V procesu, ona se dozví, Amanda nejhlubší a nejvíce střežené tajemství.

Nikita Nikita – S03E17

12.4.2013
Masks

Alex se přizná k Birkhoffova svou touhu opustit divizi. Amanda začíná poskytovat Owen s něčím nikdy nebyl schopen najít - vzpomínky na jeho skutečné minulosti.

Nikita Nikita – S03E16

5.4.2013
Tipping Point

Nikita a Michael učit se nové protetickou ruku, která by mohla mít Michaela zpět ke svému starému já, ale přichází ve strmém cenu. Mezitím se Alex a Sean mají za úkol vyšetřovat, kdo uvnitř divize je za vzpouru, která končí krveprolitím.

Nikita Nikita – S03E15

29.3.2013
Inevitability

Nikita rozhoduje oddělení mělo přijmout vládní misi v Paříži. Alex a Birkhoffova jsou v šoku, když narazí na tajemství tak velký, že by mohl vyhodit do povětří divize - a to doslova.

Nikita Nikita – S03E14

15.3.2013
The Life We’ve Chosen

Amanda drží jako rukojmí Alex a řekne Nikita ona uvolní Alex výměnou za Ari (Peter Outerbridge). V zajetí, Alex se ujme spoluvězně, Larissa (OLGA FONDA).

Nikita Nikita – S03E13

8.3.2013
Reunion

Když Nikita a Amanda jsou oba zachycen, oba musí spolupracovat, aby uniknout. Owen je zuřivý s Michaelem po Michael přiřadí Alexe být záložní Nikita namísto něj.

Nikita Nikita – S03E12

1.3.2013
With Fire

Ari (PETER Outerbridge) usiluje o pomoc od divize a Nikita a Michael se ohromen, když ho Ryan se domnívá. Sean žárlí Alex Owen vztahu.

Nikita Nikita – S03E11

22.2.2013
Black Badge

Po Amanda rámy Seana za vraždu, Nikita přichází s plánem, který by mohl buď ho zachránit, nebo ho stál život. Amanda Schull (Pretty Little Liars), hostující hvězdy.

Nikita Nikita – S03E10

8.2.2013
Brave New World

Michael obnoví svou roli uvnitř divize. Michael, Alex a Ryan následovat Nikita do Kosova na nebezpečnou misi, ale výsledek má dalekosáhlé důsledky pro divizi.

Nikita Nikita – S03E09

1.2.2013
Survival Instincts

Ryan odešle tým zachránit ženu (Anna Hopkins) unesena tuláka agentem (Mt Bushell). Nikita je zmatený, když Michael Owen vysílá do terénu s ní.

Nikita Nikita – S03E08

25.1.2013
Aftermath

Nikita a Owen nastoupí proti nepoctivým "čistší" jmenoval Liam (hostující hvězda PEDRO PASCAL - Dobrá manželka), zatímco Michael vezme novou pozici v divizi. Michael a Nikita vztah stane se napjatý, když sleduje její práci s Owenem.

Nikita Nikita – S03E07

18.1.2013
Intersection

S cílem zastavit Amandu ze zabíjení Soňa Nikita, Michael Ryan a používat Soňu najít Amanda úkryt a Birkhoffova nastaví past na druhé krtka, zatímco on se snaží deaktivovat Sonya kill čip. Michael se postaví Alex o svém užívání drog.

Nikita Nikita – S03E06

7.12.2012
Sideswipe

Nikita a Michael zachytit Cyrus, obchodník se zbraněmi, který je nákup zařízení zbraní rušení pro Ari. Nikita přesvědčí Ryana nechat je používat Cyrus jako návnadu pro zachycení Amandu, ale Cyrus se podaří uniknout z pasti. Nicméně, když Amanda dvojité kříže Cyrus, jeho jedinou nadějí na přežití je Nikita. Mezitím Birkhoffova je horký na stopě Amandině krtka a Alex začne rozpadat.

Nikita Nikita – S03E05

30.11.2012
The Sword’s Edge

Undercover po dobu šesti let, nepoctiví Division činidlo Markov byl zvolen prezidentem Uzbekistánu a plánuje zabít prezidenta Spojených států. Ryan informuje tým, že prezident pohrozil rozebrat divize v případě, že veřejnost dozví se o nich a jejich nepoctiví agenti, a musí přijít na to, jak zachránit prezidentovu život, aniž by ji varovat před nebezpečím. Mezitím Alex odhalí vraždu spiknutí proti Owen.

Nikita Nikita – S03E04

9.11.2012
Consequences

Bývalý makléř nyní pracuje Amanda pružin Owen z ruského vězení, který uniká a kontakty Nikitu o pomoc. Po biohazard se uvolní uvnitř divize, Birkhoff a Soňa podezření krtka pracovat pro Amanda na vnitřní straně. Sean obává o Alexova bezpečí.

Nikita Nikita – S03E03

2.11.2012
True Believer

Mia, tajný Division agenta vyšetřovat domácí teroristickou skupinu, třetí vlně, je zatčen během nájezdu FBI. Když ji Nikita a Alex na jaře, obrátí na ně, odhalující k mít ztracenou víru v divizi a poté přidal třetí vlny příčině. Ale jak divize zjistí, třetí vlna drží první je ve spolku s hlavou bezpečnostní firmy, pomocí skupiny zaútočit americkým senátorem, aby se více peněz.

Nikita Nikita – S03E02

26.10.2012
Innocence

Rogue Agent Wade, který se používá k trénovat divize rekrutuje před bití jeden k smrti za to, že zabil svého cíle, bylo odhaleno, že unesl mladou dívku a cvičil ji jako dítě-vojáka. Zatímco ji připravuje pro bitvu, Nikita a Alex snažit pomoci dívce a smířit ji s rodinou dřív, než zabije pákistánské velvyslance.

Nikita Nikita – S03E01

19.10.2012
3.0

Divize, nyní pod vedením Ryan Fletcher, je pověřen vládou vystopovat 30 nepoctiví agenti, přezdíval "Dirty Thirty", který odmítl rozkaz vzpomenout. Jeden takový prostředek je Martin, který prodává své služby čínským trestné činnosti za účelem odstranění tajné agenty CIA. Jako Michael a Nikita pokus ho přivést, Nikita je konfrontován s uložením jednoho z jejích vlastních nebo riskovat mezinárodní incident, když Michael - který ve středu se snaží navrhnout Nikita, je zatčen za vraždu.

Nikita Nikita – S02E23

18.5.2012
Homecoming

V výbušné finále sezóny, Nikita a Michael napadnout divizi ve snaze zachytit Percyho a Alex a Sean chytí ve smrtící střelby boji s US Marines.

Nikita Nikita – S02E22

11.5.2012
Crossbow

Nikita si uvědomí, že nejlepší způsob, jak zastavit Percy je jít do břicha šelmy - sám divize.

Nikita Nikita – S02E21

4.5.2012
Dead Drop

Nikita oponuje (Charvát Bean) plán Ryanův jít do CIA a je překvapen, když Michael vezme Ryanův stranu. Sean je výstřel Percy muži, třes Alex až do morku kostí.

Nikita Nikita – S02E20

27.4.2012
Shadow Walker

Poté, co ztratil své celoživotní úspory do Percy pomocí plánu pokazilo, Birkhoffova rozsekává do starého sítě, která výlety past nastavenou FBI.

Nikita Nikita – S02E19

20.4.2012
Wrath

Percy rozbije muže z vězení, protože chce něco od něho. Ten člověk nebude mu to dát pokud mu Percy dává tomu, kdo ho umístit do vězení, Nikita. Takže člověk, na radu od Percyho, se ji snaží vylákat tím, že zabije senátora Pierce. A tak se všichni obléhají pohřbu, ale podaří se mu dostat Nikita. Takže se podrobuje ji mučí, ale ona nerozbije. Když Percy zeptá na to, co chce, muž odmítne dát ji protože ona není lámání. Percy pak dělá Michael obrátit se k muži, on pak mučí Michaela před ní.

Nikita Nikita – S02E18

30.3.2012
Power

Amanda a Ari nastavit deska setkání s Zetrov a připravit převzít společnost. Po vyhřívaným face-to-face konfrontace mezi Nikita a Amanda, Nikita připomíná to, co Amanda bylo, když ona byla nejprve přinesena k divizi. Mezitím Alex překvapí Ari tím, že ukáže se na zasedání správní rady se starým a mocné přátele.

Nikita Nikita – S02E17

23.3.2012
Arising

Michael je rozzuřený, když se objeví tajemství, které Cassandra držel se od něj, tak on a Nikita létat do Moskvy, aby ji konfrontovat. Mezitím Alex dělá poslední zoufalá snaha najít její matku vysílá kódovanou zprávu přes televizním rozhovoru.

Nikita Nikita – S02E16

16.3.2012
Doublecross

Divize je vzhůru nohama, když jsou jejich agenti jsou zavražděn jeden po druhém. Amanda si uvědomuje, Percy je za vraždami a snaží se podkopat její autoritu s ostatními divize agenty. Neochotně žádá Nikitu s nabídkou, která je těžké odolat - zastavit Percy a ona ti dám Nikita Ryana.

Nikita Nikita – S02E15

17.2.2012
Origins

Nikita a Michael snaží pomoci Carla vzpomenout si na její minulost, která je klíčem k sundávat divize. Carla líčí noční Nikita byl zatčen a Nikita je ohromený na to, co se učí. Mezitím se Alex objeví na tiskové konferenci, kde Zetrov Semak je mluvení a oznamuje, že ona je Alexandra Udinov. Alex požaduje obchod - matku pro říši.

Nikita Nikita – S02E14

10.2.2012
Rogue

Percy pokračuje ve svém plánu vzít zpět divize tím, že hrozí zabít Nikita rádce Carlo, ženu, která vzala Nikita z ulic, když byl narkoman. Odhodlaný dostat na Carla, než Percy, Nikita používá Madeline jí poslat zprávu. Percy zachytí zprávu a je to závod o to, kdo může dostat do první Carla. Mezitím Amanda říká Alex je čas pro ni vzít zpět Zetrov a odhalí světu, že Alexandra Udinov je naživu.

Nikita Nikita – S02E13

3.2.2012
Clean Sweep

Amanda a Percy dosáhnout dohody ve kterém ona by ho propustit výměnou za vyčištění spoušť. Zatímco Nikita, Michael a Sean hlavy až k branám domu zachránit členy dohledu, které jsou rukojmími Percyho Guardians Alex míří do divize zastavit vyčištění od aktivace. Ale ne všechno půjde tak, jak se očekávalo.

Nikita Nikita – S02E12

13.1.2012
Sanctuary

Sean napadá Nikita s Michaelem ve snaze ochránit svou matku. Mezitím Percy dostane navrch Amandu a hrozí, že divize úrovně, pokud ho pustí.

Nikita Nikita – S02E11

6.1.2012
Pale Fire

Posláním Alexův sundat Gogol přijde k hlavě, když infiltruje dětství doma a čelí duchy ze své minulosti. Na zcela samostatné mise, Nikita také končí v sídle ukrást Semak jeho černou skříňku. Nikita a Alex běžet do sebe a rozhodnout, aby spojily své síly, ale oni běží do hlavní překážku. Mezitím Michael Owen a společně pracovat na přijít na to, Percyho tajný plán s strážci.

Nikita Nikita – S02E10

2.12.2011
Guardians

S Michaelem ven z města, Nikita se obrátí na Owena, aby jí pomohl vystopovat a ukrást další černou skříňku z Guardian. Bohužel, ona zjistí, že Owen pracuje za nepravděpodobnou zaměstnavatele, který by mohl ohrozit celou operaci Nikity. Amanda si uvědomuje, Alex získal privilegované informace o Semak a že informace by mohly jen přišli z Percy. Zuřil, že ji Percy narušena, Amanda zbaví jej všech jeho vybavení. Po návratu domů v Rusku, Alex konečně dělá její pohyb na Semak.

Nikita Nikita – S02E09

18.11.2011
Fair Trade

Nikita krade finančních prostředků z dohled, nutit je, aby uskuteční mimořádné zasedání. Nikita a Birkoff zjistit, jak špehovat schůzi, takže Nikita lze identifikovat ostatní členy dohled, ale věci jdou nakřivo a Sean zachycuje Birkoff. Amanda požaduje vědět, kde se skrývá Nikita ale Birkoff odmítá vzdát svého přítele, aby ho mučí. Mezitím se Alex nastaví svůj plán do pohybu, aby kultivovat říši jejího otce. S cenou na hlavě, Alex si uvědomuje, nejjednodušší způsob, jak se dostat do Ruska nezjištěný je stejný způsob, jakým byla propašoval ven - přes nezákonné sexuální kruhu.

Nikita Nikita – S02E08

11.11.2011
London Calling

Michael se stává vyděšeně, když slyší Cassandra je v potížích a spěchá, aby jí pomohl. On objeví General Tupelov obvinil ji z krádeže dva miliony dolarů a vyhrožoval, že ji zabije, pokud se jí to vrátí. Nicméně, když Cassandřina příběh nesedí, Nikita se stává podezřelý z toho, co by mohla skrývat. Mezitím se Alex dostane velmi lákavou nabídku od Percyho, který jí mohl dát prostředky k odstranění Semak.

Nikita Nikita – S02E07

4.11.2011
Clawback

Zatímco ve vězení, Ryan (hostující hvězda Noah Bean) zjistí, vzory, které ukazují, jak Dohled dostane jeho financování. Ryan pořádá setkání s Nikita (Maggie Q), aby ji naplnit, ale Amanda (Melinda Clarke) zachycuje jejich kódované zprávy k sobě a výstrah dohled, který posílá do jednoho ze svých vyslýchat Ryana. Nikita a Michael (Shane West) tahanice prolomit Ryana z vězení před Dohled dostane k němu. Mezitím Alex (Lyndsy Fonseca) je sledoval Gogol, a přijde tváří v tvář s někým z její minulosti.

Nikita Nikita – S02E06

28.10.2011
343 Walnut Lane

Zatímco vyhledávání informací o černé skříňky, Birkoff (Aaron Stanford) narazí na (Maggie Q) rodný list Nikity. Nikita a Michael vystopovat Nikita otce Richard (hostující hvězda David Keith), ale setkání není úplně to, co Nikita očekávalo. Percy (Xander Berkeley) říká Alex (Lyndsy Fonseca), že černá skříňka, která má Nikita obsahuje informace, které by mohly pomoci jí pomstít smrt svého otce.

Nikita Nikita – S02E05

21.10.2011
Looking Glass

Michael objeví Cassandru, ženu kdysi pobláznila pod divize objednávek, je v nebezpečí. Pocit viny za to, jak se věci skončilo, chce, aby jí pomohl, ale Nikita podezření, tam je víc, než zmírnění jeho svědomí. Amanda manipuluje Alexe, aby ji pomáhal na misi, ale Sean je chycen v Amandině pavučiny lží a začíná pochybovat o skutečné motivy divize.

Nikita Nikita – S02E04

14.10.2011
Partners

Nikita je ohromená, když slyší, že její stará divize partnera Kelly utekl z tureckého vězení. Nikita myslel Kelly zemřel před lety a vždy cítil zodpovědný, protože se to stalo na misi, kde Nikita utekl z divize. Knowing Amanda půjde po Kelly, Nikita říká Michael mají jít do Turecka, aby jí pomohl. Amanda vysílá Alex a bělouš do Evropy zastavit bývalých partnerů od sejít.

Nikita Nikita – S02E03

7.10.2011
Knightfall

Birkoff říká Nikita a Michael že černá skříňka soubor ukazuje, že mezinárodní terorista s názvem Ramon, který byl započtením k dobru některých závažných politických atentátů, nyní pracuje pro oddělení. Tato zpráva rozruší Nikita, protože ona byla agent, který zachytil před Ramon lety a otočil ho k Percy. Amanda přesvědčí Alex zabít Anton Kochenko, muže, který dříve pracoval pro Alex otce, a má v úmyslu nechat Ramon vzít úvěr za vraždu. Nicméně, když Nikita narušuje Amanda plán, Amanda se bránila tím, že to, co Nikita miluje nejvíce.

Nikita Nikita – S02E02

30.9.2011
Falling Ash

Při zkoumání starý poškozený Division programu, P9, že se zdá, že zabrousil, Nikita a Michael běžet do Owen. Řekne jim, že hledá Dr. Joseph Mars, který je nejen strůjce P9, ale také vynalezl režimu a mohla by pomoci Owen odstavit sebe pryč nebezpečnou drogu. Michael váhá zase věřit Owena, ale Nikita rozhodne tři by měly spojit své síly.

Nikita Nikita – S02E01

23.9.2011
Game Change

Nikita a Michael pozemek sundat divize a dohledu a jsou připraveny k použití obsahu černé skříňky, aby tak učinily. Amanda je nyní běží divizi, ale Dohled má přidělen jeden z jejich vlastní, nový prostředek s názvem Sean, dávat pozor na ni. První mise Amanda je dostat zpět černou skříňku z Nikita, a ona získává Alexův pomoc, aby tak učinily. Alex odmítne, dokud ji Amanda řekne, že jí pomůže najít muže, který zabil Alex otce. Mezitím, Nikita a Michael najít pomoc od nečekaného spojence.

Nikita Nikita – S01E22

12.5.2011
Pandora

Percy pohne převzít CIA, Alex jde tulák a Michael uvízne uvnitř divize dělat jej neschopný pomáhat Nikita, který možná muset zaplatit svůj život, pomáhá Alex.

Nikita Nikita – S01E21

5.5.2011
Betrayals

Poté, co Michael dozví, že Percy nařídil Divison zabít každého, kdo by mohl dešifrování černé skříňky, pošle Nikita ve zachránit poslední člověk na seznamu CIA cryptographer jménem Malcolm. Nikita unese Malcolma a vezme ho k Ryanovi pro ochranu. Mezitím, Percy zapne Alex.

Nikita Nikita – S01E20

28.4.2011
Glass Houses

Frustrovaný, že Nikita pokračuje odposlechu černé skříňky, Percy posílá Michael kontrolovat na jedné z krabic a opatrovník k ní připojeny. Nikita dělá to do malého Pennsylvania prvního města a je šokován, když zjistil, že opatrovník je normální žena jménem Dana, který opustil své místo a pokouší se žít normální život s manželem a dítětem. Napětí montáž, kdy je Michael nucen ohlásit akce Dana a útvar roje v uklízet žádné důkazy o její existenci. Mezitím se Alex a Jaden dostat se do hádky a Nathan je chycen v ...

Nikita Nikita – S01E19

21.4.2011
Girl’s Best Friend

Nikita je přesvědčen, že to začíná být příliš nebezpečné pro Alex v divizi a rozhodne se svůj čas Alex zmizel. Alex souhlasí, ale předtím, než tento plán může být uveden do pohybu, ona a Jaden jsou přiřazeny do zámoří misi zastavit syna cizího prezidenta z prodeje nově vyvinutý nervový jed. Věci jdou nakřivo a Alex se musí rozhodnout mezi ukládání misi nebo uložení sama.

Nikita Nikita – S01E18

14.4.2011
Into the Dark

Nikita spí s nějakým chlapem, střílí některé kulky a některé vole dostane opravdu špatný hlavu "London".

Nikita Nikita – S01E17

7.4.2011
Covenant

Michael se postaví Nikita ve svém doupěti a ukáže, že on ví, že Alex je krtek. Řekne Nikitu, že ona má 24 hodin najít Kasim, muže, který zabil Michaelovu rodinu, nebo on vám řekne Percyho o Alexovi.

Nikita Nikita – S01E16

24.2.2011
Echoes

V zájmu urychlení její hojení, Amanda sedates Alex po své poslední misi pak využívá pod vlivem drog stavu Alexova na její otázku o tajemství Amanda věří Alex je udržet. Nikita si uvědomí, Alex je v nebezpečí a snaží se ji zabezpečit jinou identitu, aby ji propašovat ze země. Nicméně, Nikity kontakt zradí ji a ona přijde tváří v tvář s překvapivým soupeře. Mezitím Michael se stává podezřelý Alex a žádá Birkhoffova, aby ji prozkoumat.

Nikita Nikita – S01E15

17.2.2011
Alexandra

Zatímco ven na misi pro divizi, Alex narazí na Irinu, ženou ze své minulosti. Alex se snaží pomáhat Irina vymanit z jejího únosce, ale její starý přítel ji double kříže a obrátí Alex přes Vlad, ruský mafián, s dluhem se usadit. Nikita si uvědomí, Alex je v potížích a vydává se ji zachránit, ale narazí na Michaela, který hledá své chybějící agenta. Uvědomil si, že nemůže ohrozit Alexův tajemství, Nikita musí najít způsob, jak pracovat s Michaelem zachránit Alexe, aniž by se její přítel zabit divize.

Nikita Nikita – S01E14

10.2.2011
The Next Seduction

Ryan zachytí zprávu o nebezpečnou zbraň ostří přichází do USA, aby se ptá Nikitu, aby mu pomohl zastavit dodávky. Nikita zjistí muž uvedení zbraně do země je Voss, muž byla nucena mít vztah s, zatímco v přestrojení divize. Neochotně se obnoví její alter ego získat raketu. Mezitím Michael zasahuje do Alexova nový život s Nathanem

Nikita Nikita – S01E13

3.2.2011
Coup de Grace

Alexův první úkol je skupina mise zabít prince z Gruzie v muzeu gala. Poté, co Alex říká Nikita o pořadí, dva vymyslet plán zmařit atentát. Nicméně, Nikita důvěřuje špatnou osobu a jejich plány zmařil, což má za následek stand-off a varování divizi, která Nikita je v budově. Percy posílá Michaela zabít Nikita.

Nikita Nikita – S01E12

27.1.2011
Free

Nyní agent Alex dostane nový byt a je dána krycí práci. Potká svého nového souseda Nathana, který ji pozve na večírek u jeho domu. Nikita varuje Alex asi začíná být příliš zapletený s lidmi, ale Alex bojuje mezi svými povinnostmi v divizi a žít normální život. Nikita si uvědomí, divize implantoval kill čip Alexova hlavu a vyrazí získat kontrolu nad čipu. Zatímco vyslýchat Birkhoffova, Nikita omráčí Ryane tím, že odhalí tajemství.

Nikita Nikita – S01E11

9.12.2010
All the Way

Alex informuje Nikitu, že divize se jí posílá na svou první misi zabít vůdce na zločinecký syndikát. Alex je neklidný o tom, že něčí život, ale je ujištěn Nikita, který trvá na jí pomáhala s cílem zabít. Birkhoffova informuje Percy a Michael, když zjistí, shell program, který divize krtek byl pomocí připojení k Nikita ve vnějším světě. Když se mise nejde podle plánu, Nikita dělá rychlé rozhodnutí ve snaze očistit jméno Alexův. Uvnitř divize, Jayden se pokouší odhalit Alex jako krtek, ale Thom kroky v a ...

Nikita Nikita – S01E10

2.12.2010
Dark Matter

Owen úniky tajných informací z černých skříněk divize k médiím odhalila, že vláda USA byl zodpovědný za atentát v Chile. V důsledku toho Percy rámy agenta CIA Ryan za trestný čin. Nikita a Owen jít do Chile, aby zachránil Ryan z žoldáků a tím nakonec dostat zachycena. Nikita odhaluje tajemství divize Ryanovi ve snaze zachránit celý svůj život. Zpátky do divize, Alex špehuje Percy a Birkhoffova a svědků se strany na Percyho ona nikdy předtím neviděl.

Nikita Nikita – S01E09

11.11.2010
One Way

Nikita a Michael dočasně team-up zabít teroristu, který zavraždil Michaelovu rodinu před mnoha lety. Když Percy se dozví tuto informaci pošle divize agenty zabít Nikita, který v konečném důsledku ohrožuje poslání, což vede k Michaelově zajetí teroristické skupiny. Alex je chycen prochází zdravotnické dokumentace uvnitř divize a tak se vytvoří lež, která zahrnuje Jaden a téměř zničil její krytí.

Nikita Nikita – S01E08

4.11.2010
Phoenix

Divize pošle Thoma eliminovat Annu, žena, která se má tajný poměr s americkým senátorem. Divize souhlasí s tím zakrýt všechny stopy po celé záležitosti tak dlouho, dokud senátor souhlasí s tím, aby pomohl projít návrh zákona, který bude i nadále financovat agenturu. Nikita se Alexova pomoci, pokusí se oslovit Anny rodiče, ale konverzace nedaří tak, jak čekala.

Nikita Nikita – S01E07

28.10.2010
The Recruit

Alex upozorní Nikita že kolega rekrutovat byl aktivován pro sebevražednou misi.

Nikita Nikita – S01E06

21.10.2010
Resistance

Nikita přesvědčí Owen, aby jí věřit vést jej, aby jí říct, jak její snoubenec zemřel. Rekruti motorového vozidla je napaden a Alex a Thom jsou uneseny (test divize). Jsou mučeni a tlačil na hranici jejich možností, dokud Alex podaří osvobodit, otočí se a Nikita o pomoc.

Nikita Nikita – S01E05

7.10.2010
The Guardian

tajemství divize jsou ohroženy tím, že odhaleno, když dělník se stane psancem.

Nikita Nikita – S01E04

30.9.2010
Rough Trade

Nikita se ponoří do její minulosti, když pózovala jako chůva pro vlivné vládní úředník a rozhodne se napravit nesprávnou jeho smrti. Během mise, Michael přichází na Nikita záchranu a začíná pochybovat o Percyho motivy. Po návratu do divize, zatímco podstoupí základní výcvik, Alex trpí záchvat paniky, která vyzve Amandu, aby ji zlomit klaustrofobie.

Nikita Nikita – S01E03

23.9.2010
Kill Jill

Nikita zachrání Jill, novinář, který se pokouší odhalit spiknutí zahrnovat divize a hlavní zřícení letadla. Michael a Percy podezření Birkhoffova bytí Nikity uvnitř krtka a poslat Amandu, aby ho vyslýchat. Michael požádá o pomoc rekrutů, Alex, Jaden a Thom, aby jim pomohla najít jejich poslední cíl.

Nikita Nikita – S01E02

16.9.2010
2.0

Percy a Michael vzít svůj poslední úkol, vedoucí slovanské chtěli za válečné zločiny, do ochranné vazby. Nikita se dozví o své skrýši a snaží se zmařit jejich plán, ale tajemná skupina žoldáků při hledání jaderného materiálu ji bije na tento úkol. Alex je aktivován dříve, než se očekávalo pro speciální úkol, který ji hází do křížové palby střel. Pohled do minulosti odhaluje zásadní moment v životě Nikity.

Nikita Nikita – S01E01

9.9.2010
Pilot

Když ona byla hluboce ustaraný dospívající, Nikita byl zachráněn od smrti tajnou americkou agenturou známý jen jako divize, který ji vyškolený jako špion a vraha. Nikita byl nakonec zrazen mála lidí si myslela, že může důvěřovat. Nyní, po třech letech v úkrytu, Nikita hledá odplatu a dělat to jasné jejího bývalého šéfa, Percy a jejích bývalých přátel Michael a Birkhoffova, že se nezastaví před ničím, aby odhalit a zničit jejich tajnou operaci. Divize pokračuje nábor a zaškolení dalších mladých lidí, mezi nimi Jaden a Thom, vymazání všech ...