Masters of Sex

Epizody

Masters of Sex Masters of Sex – S04E12

27.11.2016
Episode #4.12

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E11

20.11.2016
Episode #4.11

Vím, o co jde? Buď první, kdo přidá spiknutí.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E10

13.11.2016
The Eyes of God

Masters a Johnson pracovat zachránit praxi z rozpadající se tváří v tvář povstání v rámci kliniky. Jak každý ve svém životě buď přesune nebo odpadne, Bill a Virginie najít útěchu v sobě navzájem.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E09

6.11.2016
Night and Day

Masters a Johnson návrat z Topeka, z nichž každá potýká s následky výletu je. Art a Nancy dívat svázat volné konce, aby měl nový začátek, a Libby se vydává na výlet s Bram, která změní její perspektivu.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E08

30.10.2016
Topeka

Masters a Johnson jít na silnici a představovat jako pár vyšetřovat postupů na konkurenční klinice. Zatímco Bill a Virginia jsou pryč, umění, Nancy a Langham využít jejich nepřítomnosti k dalšímu své vlastní agendy.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E07

23.10.2016
In to Me You See

Masters vypadá ženich umění jako jeho chráněnec v nové oblasti výzkumu jako Johnson dělá její nejlepší, aby Nancy na délku paže. Betty se snaží nepravděpodobný zdroj pro pomoc v jejím boji za rovná práva Heleně dítěti.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E06

16.10.2016
Family Only

Johnson vypadá získat její vztah s mistry zpátky na trať, zatímco Masters dělá jeho nejlepší najít uspokojení jinde. Betty a Helen Reddy se na nový přírůstek. Umění a Nancy diskutovat o důsledky jejich strany.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E05

9.10.2016
Outliers

Johnson a problémy mistrů přijít k hlavě jako soud začne s Keller vede poplatek. Virginia dělá ji nejlépe oživit svou kariéru jako Bill čelí realitě, co obvinění mohlo znamenat pro něj, Johnson a praxe.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E04

2.10.2016
Coats or Keys

Johnson, Masters, Libby a Keller skončí společně na párty hozený umění a Nancy. Nasazení a perspektivy posunout jak noc nosí dál, dokud denní světlo odhaluje důsledky večera.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E03

25.9.2016
The Pleasure Protocol

Masters a Johnson přizpůsobit novým partnerům, ale jejich příslušné případy nechat druhé hádat instinkt zůstat odděleny. Romantická vyhlídka tlačí Libby přijmout život jako nově jedinou ženou sexuální revoluce.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E02

18.9.2016
Inventory

Masters a Johnson se obrátit na nové partnery ve snaze dát minulost za sebou a soustředit se na jejich rozšiřující klinice. Vzhledem k jejich zlomený trojúhelník, Libby reevaluates její vztah s Billem a Virginie.

Masters of Sex Masters of Sex – S04E01

11.9.2016
Freefall

V návaznosti na jejich spadu, Masters a Johnson hledat pro daný účel ve světě bez sebe a podívat se na práci jako jejich osobní životy zřítit kolem nich. Libby se ocitá sám poprvé od jejího manželství a zjistí, některé nečekané spojence.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E12

27.9.2015
Full Ten Count

Na paty jejich katastrofální večeři v New Yorku, Masters a Johnson návrat najít jejich celoživotní práci v ohrožení, zatímco pod dohledem tisku a jejich vydavatelem v rámci přípravy na své nové knize.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E11

20.9.2015
Party of Four

Masters, Johnson, Logan a jeho manželka sbírat v New Yorku na večeři, v němž agendy srazí, pravdy jsou vystaveny a žádný vztah se vynořuje bez úhony. Po návratu domů, Libby čelí obvinění, která ohrožuje základy její rodiny.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E10

13.9.2015
Through a Glass, Darkly

Johnson nesouhlasí s programem mistrů poté, co oba Nora a Lester mají přehmatů v protokolu. Mezitím, co Libby má narozeniny se blíží muži v jejím životě se snaží potěšit. Plus, Tessa prozkoumá co sex s ní vlastně znamená.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E09

6.9.2015
High Anxiety

Libby se snaží maskovat své pocity nastavením Paula s kamarádem. Mezitím Masters pokračuje ve své surrogacy programu, nyní pod kritickým zrakem Johnson. A Lester dobrovolníků jako jejich první mužské náhražka.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E08

30.8.2015
Surrogates

Jako Johnson tryskami pryč do Las Vegas s Danem Logan, Masters používá její nepřítomnost začít jeho surrogacy program. Mezitím Libby přijde k termínům se její současných a minulých vztahů. A Barton domnívá se spuštěním jednoho z jeho vlastní.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E07

23.8.2015
Monkey Business

Masters a Johnson je dotazován "Newsweek", jak berou na exotická nového pacienta. Mezitím, Dan Logan pokusí číst Virginie. Plus, Libby a Paul vypořádat s spad exponovaných pravd.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E06

16.8.2015
Two Scents

V důsledku jejich šíření celebrity, Masters a Johnson vzít na slavném pár hledá k oživení jejich sexuální život. Mezitím se Tessa dozví, co dětství s Edna Eshelman muselo být pro Virginie. Navíc Masters pokusí připojit s Johnnym, ale postrádá značku úplně a Libby prohlubuje její účast v radosti života - s následky, které rozšiřují Paula.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E05

9.8.2015
Matters of Gravity

Virginští rodiče přijít bez ohlášení. Mezitím, Libby a Masters objevovat Johnny byl šikanován a podívat se na to opravit v jejich vlastních cestách. Plus, Johnson najde nečekanou vzrušení ve studii vůně, zatímco pánů, kteří chtějí překonat svou trapnou odchod z univerzity, vezme na slibné plodnosti u pacienta, který ho a Johnson mohl přistát zpět do přízně.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E04

2.8.2015
Undue Influence

Masters konzultuje nečekanou pomoc při přesvědčování Johnson rededicate sebe ke studiu a k němu. Známá tvář se vrací na kliniku pro pomoc. Mezitím, Virginie je vyrušen zprávou o Henry a nedokáže si všimnout Tessa snaží najít smysl svého domácího života. Libby konfrontuje pravd její když pomáhá Paul a Joy posbírat střepy z rozbitých jejich životů.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E03

26.7.2015
The Excitement of Release

Masters a Johnson kniha se uvolní a při hodnocení jsou pozitivní odezva veřejnosti vyvolává neklid v kanceláři. Nový reflektor na její matku začne mít vliv na Tessu ve škole, zatímco Libby dělá ji nejlépe udržovat společenský život mimo její přátelství s Virginie. Mezitím Masters a Johnson vypadat starých a nových míst vydělávat na jejich narůstající slávy.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E02

19.7.2015
Three’s a Crowd

Rázové vlny obklopující Masters a Johnson první tiskovou konferenci začínají ozývat kolem jejich vesmíru jako kniha blíží datum jeho vydání. Mezitím Masters získává silný, vysoký profil plodnosti u pacienta s pomocí nového lékaře v praxi, zatímco Virginie a Libby vyrovnat se s rolí Billově v jejich životě.

Masters of Sex Masters of Sex – S03E01

12.7.2015
Parliament of Owls

Jako Masters a Johnson čelí tisku poprvé, ale vzpomínáš na letní dovolenou, kde Bill dokončuje svou knihu, Virginia tváře rodičovských bojů, a Libby táhne sama ven z deprese. Sezóna premiéra.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E12

28.9.2014
The Revolution Will Not Be Televised

Masters a Johnson cítit připraveni léčit sexuální dysfunkce.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E11

21.9.2014
One for the Money, Two for the Show

Televizní štáb přijede na klinice dokumentovat Masters a Johnson práce léčení sexuální dysfunkce. Masters se domnívá, že publicita předčasné, a sám nevhodný jako televizní přítomnost. se zabývá spad Virginia mít přednost své práci přes její rodičovství, kdy George tvrdí vzít své děti na výlet se svou novou ženou. Plus, Libby najde v Robert ocenění za to, co může nabídnout. A Langham si uvědomuje, neexistuje žádný způsob, jak z jeho sexuální smlouvy s Flo.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E10

14.9.2014
Below the Belt

Masters se dozví o soupeřící studia a zavolá expert public relations pomoci značce jeho práci s Johnsonem. Virginia, když se konečně dozvěděl o sexuálních potíží magisterských, je zasažené vyhlídky na nalezení léku. Odhodlaný dokázat jí stojí za to Robert, Libby kanvasy panelovém pro stávku pronájmu. Plus, Langham je omráčený, když ho Flo informuje, že musí mít sex s ní s cílem udržet svou práci. A Barbara a Lester připojit přes jejich společných sexuálních dysfunkcí.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E09

7.9.2014
Story of My Life

Virginia nadále vydávat anamnézy pacienta s cílem sbírat radu od psychiatra. Betty a mistrů 'pokus o nápravu Lesterův impotenci tím, že najme prostitutku mu chřestí ještě dále. Libby dostane třetího stupně, když jí nabídne očité svědectví o vyšlapané člověka. A Barbara Sanders zápasí s zneklidňující diagnózou, která vystavuje řetěz tajemství a způsobuje Masters a Johnson ke srážce nad jejich léčebné strategie.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E08

31.8.2014
Mirror, Mirror

Johnson se pokouší léčit ženu na její vlastní. Libby svědci zločinu nenávisti.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E07

24.8.2014
Asterion

V návaznosti na objevu Mistrů, že Johnson nadále mít romantické vztahy s jinými muži, se stane bezmocný bez jejího vědomí a uřízne jejich sexuální spolupracovat. Snaží se udržet svou novou kliniku rozpouštědlo v průběhu tří let půjčování proti jeho domu, které nabízejí zdravotní služby do hotelu - a nakonec přijímání peněz od své matky.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E06

17.8.2014
Blackbird

Po Hendricks zakazuje Masters z používání černých účastníky ve své studii Masters kontaktů novináře, aby podporovaly jeho úsilí, s použitím odhalovat sexuálních stereotypů jako návnadu. Johnson je nucen přijmout volbu DePaul o ukončení její chemoterapie ošetření. Gene odhaluje pravdu o Betty a Helenin vztah. Libby požáry Coral poté, co zjistil, že lhal o Robertovi.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E05

10.8.2014
Giants

Masters pokračuje ve své studii, ale ztratí gynekologie praxi; Coral bratr konfrontuje Libby; Betty se sejde s bývalým milencem; Johnson se snaží vyřešit svůj vztah s DePaul.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E04

3.8.2014
Dirty Jobs

Johnson se snaží pokrýt, když ona a Masters jsou viděny Langham opouštět hotel se dohromady po večerní schůzku. Později Masters pokusí přivést Johnsona na palubu jako jeho asistent na své nové funkci; a Betty se snaží zakrýt neplodnosti od Gene, přes námitky magisterských.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E03

27.7.2014
Fight

Virginia odkrývá nešťastné dětství pánů během tajného setkání.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E02

20.7.2014
Kyrie Eleison

Masters začne novou práci u Memorial Hospital - za podmínek, které Betty - jen aby zjistil jeho šéf trval na tom, že opustí Virginie za sebou ve prospěch pečlivě vybraných sekretářky. Johnson, mezitím ještě odcizil v mateřství, se zmítá mezi stisknutí Masters, aby ji znovu zaměstnat a zůstat po boku DePaul jako její stav se zhoršuje.

Masters of Sex Masters of Sex – S02E01

13.7.2014
Parallax

V návaznosti na Billově prohlášení v období 1 finále, Bill a Virginie pokračovat v jejich profesní a osobní vztah - jak tvrdí, je podporovat příčinu jejich práce. Virginia přestávky zprávy k Ethanovi a Bill se snaží, aby se tam pro Libby a jejich nové dítě, ale těžko nalezne jej. Bill se potýká s dostat svou kariéru zpátky na trať a Virginie se stále pracuje pro Dr. DePaul, ale hladu víc. Scullyová je odhodlán uspět ve své "terapie", ale Margaret ponese žádné další iluze v jejím životě.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E12

15.12.2013
Manhigh

Dr. Mistrovské velký den je na dosah ruky po 12 měsících studia. Bez Virginii jako hlas moderování bude Billův rozteč trefit? Margaret Scully je konfrontován s manželi homosexualitou a zkoumá, co je spojené s jeho 'zacházení ". Dr. Austin Langham má pracovní nabídku od LA a vyvrcholení na epizodě uvidí Virginia Johnson čtení poznámek z Dr. William Masters prezentaci doma v dešti, slyšet klepání na dveře.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E11

8.12.2013
Phallic Victories

Masters a Libby sestavit studijní informace pro nemocniční celé prezentace; DePaul a Johnson cestovat do zdravotnického úmluvy; Virginští ex vrátí najde Ethan hraje otce, aby jeho děti.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E10

1.12.2013
Fallout

Bývalý studie účastník přichází dopředu se zprávou o jejím těhotenství. Ethan se dozví, že byl skutečně propuštěn, ale ne z toho důvodu, pomyslel si.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E09

24.11.2013
Involuntary

Virginia a Dr. Masters přejít na natáčení nedobrovolné reakce v průběhu studia, s Janou jako obvykle jako první předmět. Ethan odhalí informace o jeho dědictví, které ohrožuje jejich vztah.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E08

17.11.2013
Love and Marriage

Virginia obnoví provozování svého bakalářského titulu. Masters se virginský návrh a požádá o pomoc technik postavit pracovní kameru natočit intimní fungování během sexuální intimity.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E07

10.11.2013
All Together Now

Virginia a William rozjet svou účast ve studii. Libby obchází Williama a tlaky Ethana, aby pokračoval v procedury. Austin a Margaret rozjet svou schůzku vést k odlišným očekáváním. Ethan se rozhodne spáchat k Vivian.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E06

3.11.2013
Brave New World

Bill a Libby dovolená v Miami po ztrátě dítěte. Virginia navštěvuje řeč hostujícího lékaře a rozhodne se prozkoumat jeden z nároků na její vlastní. Austin bojuje s důvodem pro jeho neplnění ve studii.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E05

27.10.2013
Catherine

William a Libby zažít osobní tragédii. Masters se rozhodne spárovat Austin s cizincem. Virginia zápasí se svým rodičovství vzhledem k její dlouhé hodiny. Ethanova vztah s Vivian vezme další krok, ať se mu to líbí nebo ne.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E04

20.10.2013
Thank You for Coming

Oba Bill a Virginie mít nečekané a nevítané návštěvníky doma. Se studiem zpět v nemocnici, noví účastníci jsou přijímáni. Ethan se snaží zapomenout na své pocity pro Virginie.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E03

13.10.2013
Standard Deviation

Žena těhotná s čtyřčata přichází do nemocnice a Dr. Haas lobuje pro tento případ. Samice gynekolog připojí personál. Oba Dr. Masters a jeho žena učí tajemství a oba dostanou, co chtějí.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E02

6.10.2013
Race To Space

Děkan vypne výzkum, když slyší o studii páry a Masters je nucen přesunout jinam. Dr. Masters viní Virginii a s ní vystřelí, ale stále ji, dokud si může najít náhradu.

Masters of Sex Masters of Sex – S01E01

29.9.2013
Pilot

Dr. William Masters, úspěšný lékař gynekologie a porodnictví, začne jeho kontroverzní studii lidské sexuality. Dr. Masters rekrutuje Virginia Johnson být jeho sekretářka, ale rychle postupuje být cenným spolupracovníkem.