Legends (Legenda)

Epizody

Legends Legends – S02E08

28.12.2015
The Legend of Doku Zakayev

V současné Praze, Martin se vrací k práci pro Tamir, stejně jako to udělal v roce 2001, ale Tamir má jiné plány pro něj. Gabi konfrontuje Blažek o jeho tajných jednáních. Kate je vězeň prezidenta sloučeniny v Čečensku. V roce 2001 se v Praze, Dmitrij musí přesvědčit Tamir vyzvednout, kde Doku přestali a získat generála Arsanov důvěru. Ballard a Gabi podezření Dmitry a Ilyana spikli za účelem vraždy.

Legends Legends – S02E09

28.12.2015
The Legend of Gabi Miskova

Martin a Nina hledání Tamir v přidruženém v nadějích na získávání nějaké odpovědi; Dva čečenští vrahové dát smrtící plán do akce; Malika dává Beslanu objednávek; V roce 2001, Dmitry snaží dokončit svůj úkol.

Legends Legends – S02E10

28.12.2015
The Legend of Alexei Volkov

V současné Praze, Martin dělá dohodu s Rusy k záchraně Kate. Mezitím prezident Arsanov plán pro Kate se pohybuje vpřed v Čečensku. Gabi snaží rozhodnout, co dělat o svého manžela. V roce 2004, Dmitry ptá poslední přízeň Terrencovi. A v záběru do minulosti k roku 1972, poslední kousky puzzle k pochopení Martina Odum své skutečné identity jsou odhaleny.

Legends Legends – S02E07

21.12.2015
The Second Legend of Dmitry Petrovich

V dnešní Praze, Kate zmizí, a Martin se obává, ona byla unesena. Martin dělá riskantní pro Nina a Simon ve snaze přivést ji do bezpečí. Gabi zjistí, že Blažek může mít nebezpečnou připojení k Tamir. V roce 2001 v Praze, Ballard a Gabi používat sporné metody, které ohrožují Dmitry. V roce 1985 Anglii, Alex má podezření, svého přítele Terrence se uchýlily k bezohledným taktiky.

Legends Legends – S02E06

14.12.2015
The Legend of Tamir Zakayev

V současné Paříži, Martin připravuje Kate na nebezpečnou práci, která Simon není jistá, jestli zvládne. V Praze, Gabi konfrontuje agentů zpravodajských služeb o Martin Odum. Ona ví, že jsou něco skrývá. V roce 2001 v Praze, Ballard a Gabi objevit Dmitry má chybu. V roce 1984 Anglii, Alex je rekrutován pro význačný pozice, ale zjistí, že přichází s požadavkem na osobní oběti.

Legends Legends – S02E05

7.12.2015
The Legend of Terrence Graves

V současnosti Paris, Nina a MI6 agenta Simon Hardy nabízejí Kate dohodu, která Martin nemá rád, ale Martin nemusí mít na výběr. Ballard přesvědčí FBI, aby ho nechal sundat Martin. V roce 2001 se v Praze, Dmitrij získává Ilyana jako MI-6 operativní a dá jí úkol. V roce 1976 v Anglii, se dozvídáme, že Terrence má tajný život.

Legends Legends – S02E04

30.11.2015
The Legend of Ilyana Zakayeva

V současné Paříži, Kate je na útěku v důsledku jejího odkazu na násilném útoku. Martin ji staví do úkrytu a pokusí použít Ninu dostat Kate z potíží. Mezitím, Ballard se dozví nějaké užitečné informace z Ilyana, že by ho mohla vést k Martinovi. V roce 2001 se v Praze, když Ilyana požádá Dmitry na nebezpečnou prospěch jí nabízí řešení místo. A Tamir se snaží zachránit svou vlastní kůži pomocí důkazy, které by mohly pomoci Ballard a Gabi nakonec přišít Dmitry.

Legends Legends – S02E03

23.11.2015
The Legend of Curtis Ballard

Je to závod s časem, jako Martin hledá Kate v Paříži. On přesvědčil pokojný protest ona ošetřujícího může obrátit násilný u rukou jejího přítele Ifti, chlapce s radikálními názory. V roce 2001 se v Praze, Dmitrij zjistí, že klíčem k blíží k Doku Zakayev nemusí být jeho bratr Tamir, ale místo toho Doku manželka, Ilyana. V roce 1991 Litvě, mladší Ballard je zapojen do incidentu, který bude mít vliv na zbytek svého života.

Legends Legends – S02E02

9.11.2015
The Legend of Kate Crawford

V dnešního Londýna, Martin je konečně schopen navázat kontakt s Ilyana Crawford, žena, která mohou být spojena s jeho minulostí. Nepodařilo se získat odpovědi od ní, se obrátí k její dospívající dcerou Kate, který je při hledání vlastní identity. V roce 2001 se v Praze, Dmitry je na misi lokalizovat hledaného válečného zločince věřil být připojen k gangsterů čečenských. Ale Dimitry je psovod se obává, že jeho infiltrační techniky mohou být demarkační linii.

Legends Legends – S02E01

2.11.2015
The Legend of Dmitry Petrovich

Jako otevře nová sezóna tohoto zcela re-představit show, Martin Odum je na útěku, skrývá se za současný den Londýna a chtěl FBI za zločin, který nespáchal. Nemůže vzpomenout jeho život před zraněním, které utrpěl v irácké válce, tak on hledal stopy o jeho pravou identitu s pomocí agenta CIA Nina Brenner. Mezitím, v roce 2001, agent FBI Curtis Ballard a jeho Policie České republiky partner, Gabi Míšková, zahájit vyšetřování ruského gangstera jménem Dimitry.

Legends Legends – S01E09

8.10.2014
Wilderness of Mirrors

Martin uniká pouze z saudské výslechu se dozvěděl, že Soňa a Aiden byli uneseni. V procesu sledování je dolů, on se dozví další informace o spojení mezi Verax, Arcadia a jeho vlastní minulosti.

Legends Legends – S01E10

8.10.2014
Identity

Martin zjistí, že Verax může být vykreslování atentát vedená tajemnou postavu jménem John Cameron. Když se dostane Martin unesen při vyšetřování, on je šokovaný, co se dozví, pokud jde o jeho vlastní identitu.

Legends Legends – S01E08

1.10.2014
Iconoclast

Martin zůstává v legendě jako novinář Sebastian Egan zprostit Hani Jabril a najít skutečné vrahy z Prince Abdullah. DCO je nucen pokračovat v šetření "off knihu," což nakonec povede Martin do jeho nejnebezpečnější odstávající dosud.

Legends Legends – S01E07

24.9.2014
Quicksand

Martin se vrací do DCO po událostech v Houstonu a je předkládán s zbrusu nový případ: někdo vyhrožuje zavraždit Saúdská Prince během návštěvy Los Angeles. Vyšetřování vede Martin a rýže, krásné a charismatického aktivistky ženského práv s názvem Hani Jabril. Její příčinou je spravedlivé, ale bude se přes čáru a zabít za to?

Legends Legends – S01E06

17.9.2014
Gauntlet

Dobsonův tajemné zaměstnavatele představuje Verax Corporation, poslat tým profesionálních najatí vrazi k načtení Dobson, nutit Martinovi, aby si vzal vězně na útěku v horečném útěku zpět do Los Angeles.

Legends Legends – S01E05

10.9.2014
Rogue

Uprostřed obav, které psychiatr FBI, Martin je zapotřebí vzít volno. Místo toho pokračuje ve svém off-book operaci, aby odhalil svou identitu. Pod rouškou nové legendy, že vystopuje kontakty MCCOMB v Texasu.

Legends Legends – S01E04

3.9.2014
Betrayal

Martin dostane plukovníka a Ana Paulanos zachycený po zakoupení VX plynu z nich. Jeden z plukovníkových následovníků vybije VX plyn na přeplněném autobuse a zaručuje udeřit znovu v případě, že plukovník a Ana nebyla uvolněna.

Legends Legends – S01E03

27.8.2014
Lords of War

Martin předpokládá legendu o Dante Auerbach, obchodníkem se zbraněmi známý jako "pán války", aby bylo možné sledovat na prodej zemního plynu VX a záchranu unesené chemik Richard Hubbard. Ten je v kontaktu s prodejce krásné ramena Ana Paulanos, po pravici tajemné čečenské gangstera známého jako "plukovník." Martin vyvíjí romantické zapletení Ana, když získá plukovník důvěru - ale to mu věřit natolik, aby mu obchodovat všechny VX plyn?

Legends Legends – S01E02

20.8.2014
Chemistry

Martin, Crystal a Troy Buchannan přestrojení, když učitel chemie a jeho rodina jsou uneseny. Případ trvá na naléhavosti, když je to obával, že únosci budou využívat učitele k výrobě smrtící plyn.

Legends Legends – S01E01

13.8.2014
Pilot

Hluboký-cover operativní jménem Martin Odum, který má zvláštní schopnost transformovat se do jinou osobou pro každou úlohu. Ale jeho vlastní identity přichází v úvahu, když tajemný cizinec naznačuje, že Martin je to, kdo si myslí, že je.