Last Resort (Poslední základna)

Epizody

Last Resort Last Resort – S01E13

24.1.2013
Controlled Flight Into Terrain

Ve finále, násilný boj o kontrolu vypukne na ponorce, která opouští Colorado náchylné k zachycení třetí osobou - jedna s vykořisťovatelské plánu. Tato otázka se stává: může Marcus a Sam převzít kontrolu nad sub, než bude příliš pozdě?

Last Resort Last Resort – S01E12

17.1.2013
The Pointy End of the Spear

Kylie pracuje s Admiral Shepard se snaží svrhnout prezidenta pomocí důkazy o tom, co se opravdu stalo v Pákistánu. To poskytuje Marcus příležitost ke kapitulaci Colorado, pokud vše půjde podle plánu. Ernie Hudson hostující hvězdy jako mluvčí domu Conrad Buell. On se setká s malou skupinou Washington těžké váhy diskutovat o nemyslitelné vývoj, zatímco Kylie své obrazové informace pomůže přesvědčit ho k účasti ve vysoce riskantní a protistátní manévru.

Last Resort Last Resort – S01E11

10.1.2013
Damn the Torpedoes

Jako tah se vylíhla ve Washingtonu, DC, Marcus (Andre Braugher) přijímá nabídku čínské vlády pomoci, uvádění Spojené státy americké v rozporu s konkurenční velmoci a USS Colorado na kolizním kurzu s námořní torpédoborec.

Last Resort Last Resort – S01E10

13.12.2012
Blue Water

Sam a James jít do Manily najít Christine. James se blíží bývalý SEAL, který tam žije o pomoc. Čínský vyslanec přijde a nabízí poskytnutí Marcuse se zásobami. Prosser kdo byl ošetřoval jeho zranění a stal závislý na léky proti bolesti, se vrací. A Marcus je nucen se uchýlit neobvyklou taktiku ukáznit muže.

Last Resort Last Resort – S01E09

6.12.2012
Cinderella Liberty

Marcus (Andre Braugher) je třeba zvážit zahájení jadernou raketu na indických vojáků se stěhují do Pákistánu s cílem zastavit zabíjení rodinných příslušníků své posádky jako oni se blíží k ostrovu.

Last Resort Last Resort – S01E08

29.11.2012
Big Chicken Dinner

"Big Chicken Dinner" - Marcus přináší členům Colorado a ostrované všichni společně oslavit jejich dvou kultur - svátek v duchu díkůvzdání. Ale dobré časy náhle zhorší druhý den ráno, když je základním členem posádky obviněn ze závažného trestného činu. Grace se zpracovává mužovu obranu a ona za úkol zjistit pravdu.

Last Resort Last Resort – S01E07

15.11.2012
Nuke It Out

Jako Marcus (Andre Braugher) a Sam (Scott Speedman) hon na zrádce ve svých řadách který ukradl své jaderné tlačítko spuštění, Prosser (Robert Patrick) neuposlechne rozkaz a začíná malou válku nemůže ovládat. Mezitím Milost a James musí spolupracovat, aby zneškodnit nebezpečnou situaci, zatímco zpět do DC Christine je obžalován jako Samův co-spiklenec.

Last Resort Last Resort – S01E06

8.11.2012
Another Fine Navy Day

Komanda nájezd, který znečišťuje ostrova pitnou vodu posílá Marcus (Andre Braugher) a posádka na moře chránit ponorku, zatímco Sam (Scott Speedman) bojuje s halucinacemi vyvolaných drogami, jak se snaží odrazit útok.

Last Resort Last Resort – S01E05

25.10.2012
Skeleton Crew

Jako Marcus (Andre Braugher) a Sam (Scott Speedman) jednat s ministrem obrany Grace (Daisy Betts) vede Colorado na riskantní misi k opravě poškozených sonar obranu ostrova.

Last Resort Last Resort – S01E04

18.10.2012
Voluntold

Morálka není dobrá a někteří členové posádky začínají mít druhé myšlenky o současné velitelské struktury. Kapitán řešení je poměrně jednoduché - dát posádce na výběr zůstat s lodí či nikoliv. Exec není tak jistý, že je to velmi praktické. Když jeden z námořnického je přistižen při šanci na kapitána, námořník tvrdí, že je v souladu s rozkazy - a ukázalo se jednotlivé zprávy byly odeslány na ministerstvo obrany, aby námořníkům říkat jim, že mohou učinit. Kapitán je vzdorný a nehodlá ustoupit ani po Někteří se snaží ...

Last Resort Last Resort – S01E03

11.10.2012
Eight Bells

Posádka je stále neklidná a někteří odmítají přijímat objednávky. Chief Prosser a kapitán dospět k ubytování avšak i oni souhlasí spolupracovat. Kapitán chce najít své tři chybějící členy posádky a žádá Julian Serrat za jeho pomoc. K dispozici je cena, která má být zaplacena nicméně, a ten, který najde obtížné splnit což vede ke smrti. Ve Washingtonu, admirál Arthur Shepard chce zjistit, jak a proč, aby se na Colorado přešel přes antarktické síti. Obrátí se k Kylie Sinclair získat odpovědi na něj. Ona je sklíčený však, že ...

Last Resort Last Resort – S01E02

4.10.2012
Blue on Blue

Flotila amerických válečných lodí poznává i 200 mil obvod Capt. Chaplin prohlásil, ale také aktivuje prototyp Perseu systém, který umožňuje sub prakticky neviditelné. Na ostrově, asi jedna čtvrtina posádky odmítají hlásit pro povinnost. Ale to není jejich jediným problémem. Když se letadlo blíží k ostrovu u kterých existuje podezření týmy speciálních jednotek může být nyní na ostrově. Z vězení, vrchní Prosser dělá své vlastní plány a povzbuzování neloajálnost mezi poddůstojnických námořníky. Ve Washingtonu XO Sama Kendal žena je pod tlakem, aby si s ní promluvit ...

Last Resort Last Resort – S01E01

27.9.2012
Captain

Kapitán Marcus Chaplin je velitelem USS Colorado, balistické raketové ponorky. Má dobrou posádku a všichni jsou docela dobří v jejich práci. Dostávají rozkaz k zahájení dvě rakety - cíl je Pákistán - ale už dostal rozkaz na mírném bezpečnostní rádiové pásmo a když se požaduje potvrzení, Chaplin je uvolněn z příkazu. Jeho XO Sam Kendal také požaduje potvrzení a brzy poté, Colorado je zapálený upon - podle amerického torpédoborce. Chaplin si uvědomuje, že jsou ve velmi hluboké a hlavic na nedaleký ostrov pro bezpečnost. Místní obyvatelé nejsou příliš zájem s ...