Heroes (Hrdinové)

Epizody

Heroes Heroes – S04E12

11.2.2011
Chapter Eleven ‘The Fifth Stage’

HRG je vítán některé neočekávané návštěvníky a Samuelovo velký plán začne přijít k uskutečnění. Mezitím se Peter snaží přijmout pravdu a trvá krajní opatření, aby dostal, co chce. Jinde, Claire cesta vede ji k nečekanému cíli.

Heroes Heroes – S04E11

4.2.2011
Chapter Ten ‘Thanksgiving’

HRG hostí netradiční díkůvzdání tím, že vyzve Claire více než v jeho bytě na večeři. Ale večeře stává trapné a nepříjemné, když Noe zve jeho bývalý spolupracovník Lauren, zatímco Noemova ex-manželka, Sandra, se projevuje i se svým nejnovějším nápadník, mladším mužem jménem Doug Douglas, kterého stejně jako ona má také malý pes fetiš , Clair je také v rozporu o tom, kde chce být, ve kterém Noah pozve Gretchen, aby se pokusili zvednout jí náladu. Mezitím rodina Petrelli dostane překvapivý host u jejich stolu, když Sylar ukáže, co kultivovaný ...

Heroes Heroes – S04E10

28.1.2011
Chapter Nine ‘Brother’s Keeper’

Samuel učí, jak silný to může stát a trvá nebezpečné opatření k dosažení svého plného potenciálu. Mezitím, jak Tracy začíná ztrácet kontrolu nad její schopnost, jeden z její vlastní přichází škodí způsobem.

Heroes Heroes – S04E09

21.1.2011
Chapter Eight ‘Shadowboxing’

Claire je rozhodnuta dostat se na dno útoků Sorority Rush na vlastní pěst, dokud HRG zasahuje jen aby si uvědomil, že může být zdrojem jejích potíží. Mezitím Peterova nová schopnost je perfektní pro svou práci a dává mu příležitost pomoci Emma přijmout její nový život. Jinde, Sylar bitva na získání plné kontroly nad Mattova těle stupňuje - s potenciálně nebezpečnými důsledky v sázce.

Heroes Heroes – S04E08

14.1.2011
Chapter Seven ‘Once Upon a Time in Texas’

Když Hiro cestuje tři roky do minulosti, má druhou šanci zachránit Charlieho z rukou Sylar. Nicméně, Samuel přítomnost slouží k komplikovat poslání Hiro ještě dále. Jinde, HRG minulost se svým partnerem Primatech je odhalen.

Heroes Heroes – S04E07

7.1.2011
Chapter Six ‘Strange Attractors’

Matt jede k extrémním opatřením uhasit Sylar, který pokračuje aby ho mučit. Jinde, HRG žádá o laskavost od Tracy zachránit problémové chlapce, jehož neštěstí připomínají její vlastní. Zatímco Claire a Gretchen jsou hazed svými novými sorority sester, si uvědomují, zavázal nemusí být jejich největší problém.

Heroes Heroes – S04E06

31.12.2010
Chapter Five ‘Tabula Rasa’

Pod vedením Samuelova, Sylar začíná na cestě znovu objevit svou pravou identitu. Hiro pomáhá Emma přijmout a pochopit velké možnosti, které jdou spolu s tím schopnost. Mezitím Peter požádá HRG aby mu pomohl najít léčitele, který může zachránit život Hiro.

Heroes Heroes – S04E05

24.12.2010
Chapter Four ‘Hysterical Blindness’

Samuel se připravuje na nové přírůstky do své rodiny, zatímco mu Lydia varuje před následky. Claire zjistí, že její spolubydlící Gretchen může mít skrytou agendu. Mezitím Peter najde nečekaný způsob, jak spojit se s Emmou, kdo by raději, aby zůstali daleko. Jinde jiná strana Sylar ukáže, jak se zoufale snaží vzpomenout na osobu býval.

Heroes Heroes – S04E04

17.12.2010
Chapter Three ‘Acceptance’

Jako Hiro život stále visí na vlásku, se odvádí se s záchranu životů druhých. Mezitím se Angela snaží pomoci nový "Nathan" vzpomenout na svou minulost, na riziko jeho vzpomínání moc. Jinde, Tracy je odhodlán získat svou starou práci zpátky, ale brzy si uvědomí, že potřebuje, aby se větší vliv.

Heroes Heroes – S04E03

10.12.2010
Chapter Two ‘Ink’

Samuel pokračuje pátrání po pobytu duši svého bratra. Začne se soustředit na Petrovi pomocí svých ink-transparentnosti pravomoc vyšetřovat Petera. Mezitím, společnosti Claire s ní tajemství bytí outed když Gretchen tlaky jí říct pravdu. Ale Noe, přijde na návštěvu a okamžitě podezření, že Gretchen ví o síle Claira. V Los Angeles, Matt Parkman pokračuje v jednání s Sylar duch ho popichoval a tím brání jeho poslední případ se snaží donutit podezření dodavatele drog. Rovněž je představen nový "hrdina" s pravomocemi; mladá žena hluchý ...

Heroes Heroes – S04E02

3.12.2010
Chapter One ‘Jump, Push, Fall’

Peter se vrací ke své práci jako zdravotník, zachraňování lidí s pomocí Mohinder jeho schopností. V Japonsku Hiro cítí, že není pod kontrolou své moci a je přesvědčen, sám umírá. Mezitím, Samuel, Lydia a Edgar využít své schopnosti najít jiné hrdiny v jejich snaze přinést více do svého stáda. Také Tracy i nadále lovit a zabíjet bývalé budově 26 zaměstnanců pomocí své nové vodní likvidace pravomoci, aby jim utopit, a ona nuly na Danko, stejně jako Noaha. Zabývá se její tajemství je odhaleno studenta, který svědci její pád z Clare ...

Heroes Heroes – S04E01

26.11.2010
Chapter One ‘Orientation’

Claire, doma v Kalifornii, začne navštěvovat vysokou školu, ale má potíže s nastavováním, když jí záhadné smrti studenta během orientace staví zpátky ve světle reflektorů. V Japonsku Hiro a Ando pokračoval ve své činnosti na pomoc lidem se schopnostmi a jít tak daleko, aby se sami inzerovat. Mezitím Angela obává Nathan / Syler budou objevovat svou pravou identitu. Matt se snaží usadit se zpět do Los Angeles a vychovávat svého syna a nestarat se o nečekaných návštěvníků. Jinde, Peter využívá své schopnosti k dobrému, když tajemný karneval klan, vedl o Samuel ...

Heroes Heroes – S03E02

11.6.2010
Chapter Two ‘The Butterfly Effect’

Nesobeckému a super-nabitá Sylar jde do Společnosti zabít všechny vůdce a nechtěně uvolní 12 vysoce výkonným zločince z nechvalně známé Level 5 vězeňského bloku určitého místa v bojích s Elle. Peter, uvězněný v těle jednoho ze zločinců, je dán volný, jak dobře a je nucen, aby se spojili se skupinou za trestný čin řádění. Mezitím, Future Peter pokusí se opravit svou chybu s Nathanem, jak Angela přebírá společnost v brázdě vraždy Boba Bishopa a uvolní Nohan Bennett, aby pomohla společnost vystopovat uprchlíky 12 přivést je zpět, nebo eliminovat ...

Heroes Heroes – S03E01

4.6.2010
Chapter One ‘The Second Coming’

Aby bylo možné změnit běh dějin, je strach a cynický Peter Petrelli cestuje zpátky v čase od čtyř let až do dne jeho bratr Nathan odhalil existenci super-lidmi a byl tím, kdo ho zastřelil. Ve snaze zachytit budoucí Petera, Matt Parkman dostane teleportuje opuštěné africké krajiny. V Japonsku Hiro převezme kontrolu nad společností svého otce, když se svolením DVD, on a Ando přijímat pokyny od Hiro zesnulého otce o smrtící tajemství obsažené v kanceláři trezoru. Hiro nemůže pomoci, ale otevřít trezor a obsah jsou okamžitě ...

Heroes Heroes – S04E19

8.2.2010
Chapter Eighteen ‘Brave New World’

Samuelovo konečný plán kouzel katastrofu pro tisíce - Ray Park, Deanne Bray a Elisabeth Rohm hostující hvězda.

Heroes Heroes – S04E18

1.2.2010
Chapter Seventeen ‘The Wall’

Peter je nucen cestovat do Sylar mysli požádat o něj uložit Emmu a dva z nich se ocitnou v limbu stavu podobného opuštěném městě, kde se snaží najít cestu ven. Mezitím, Samuel se snaží dále manipulovat Claire tím, že ukazuje minulost Noemovy v obrazových záběrech do minulosti ukazuje jeho první manželku, a důvody, proč se dostal k práci pro společnost. Také zraněný Lauren setkává s Emmou lékařskou péči a pokusit se ji přimět k poslechu o zločinný plánech Samuelových.

Heroes Heroes – S04E17

25.1.2010
Chapter Sixteen ‘The Art of Deception’

HRG nařídí jeho plán sundat karneval pomocí Lauren a Suresh. Sylar navštěvuje Matt snaží pochopit jeho přání, aby lidský spojení, ale Matt má plán vlastní. Mezitím Peter varuje Emmu záměrů Samuelových po jeho chmurné vize budoucnosti.

Heroes Heroes – S04E16

18.1.2010
Chapter Fifteen ‘Pass/Fail’

Hiro život visí na vlásku, když jeho mozkový nádor zhoršuje, což přimělo ho, aby podvědomě řešit některé ze svých minulých rozhodnutích. Mezitím Sylar platí Claire nečekanou návštěvu získat odpovědi, proč to není tak docela sám. Jinde, Samuel plán udělat dojem na svou starou lásku, Vanessa, trvá děsivé zatáčky.

Heroes Heroes – S04E15

11.1.2010
Chapter Fourteen ‘Close to You’

HRG rekrutuje Matta, aby mu pomohli sundat Samuela, zatímco oni používají jeho dlouho ztracenou lásku, Vanessa, aby ho nalákat na ně, ale Samuel má své vlastní plány pro Vanessa v pracích. Mezitím se Hiro a Ando jít do extrému délky zachránit Dr. Suresh. Jinde, Peterova zavedení Emma k matce přináší představy o velmi chmurné budoucnosti.

Heroes Heroes – S04E13

4.1.2010
Chapter Twelve ‘Upon This Rock’

Samuel zhasne a snaží se přivést Emmu do záhybu tím, že ji manipuluje o tom, jak zvláštní zrak-of-zvukem síly jsou, zatímco zpět na Sullivan Brothers karneval, Claire se stává podezřelý o záměrech a zabývá Samuelových nejen s Samuelova pravé ruky, kopírující muž, Eli, ale také Loutkář Eric Doyle. Deliriu-zasažený Hiro se vrací do Japonska a snaží se přesvědčit Ando v code-talk na pomoc záchranné Mohinder z blázince na Floridě, kde Hiro ho násilně přímo ideální pro ochranu před Samuele.

Heroes Heroes – S04E14

4.1.2010
Chapter Thirteen ‘Let It Bleed’

Claire navštěvuje Nathanovu pohřeb, zatímco Peter bojuje se svým žalem v jeho vlastním způsobem chtějí pomstít. Mezitím, Noe a Lauren vyslýchat zachycený Edgara pro informaci, kde najít Samuelové karneval. Jinde, Sylar vrátí do Samuelova karnevalu, kde on a Lydia snaží najít způsob, jak emocionálně dostat dovnitř vraha hlavu, aby ho viděli, co se ho trápí.

Heroes Heroes – S03E25

27.4.2009
Chapter Twelve ‘An Invisible Thread’

Nathan a Peter se snaží najít tvar-posunující se Sylara, než bude moci navázat kontakt s předsedou a převzít svou formu stejně. Clare zhasne, aby se pokusili zastavit Sylara na vlastní pěst, jen aby skončil jako zajatce. Mezitím se Hiro a Ando dělat vyrážka pokus o zastavení času, aby mohli proniknout do Vybudování 26. doufají, že osvobodit ty, které stále přežívají a mají schopnosti, zatímco Danko, orámovaný Sylar za vraždu agenta, má promluvit s Noahem Bennett přes jejich názorů na boj proti této válce. Jinde, Angela se setkává s Mattem požádat o pomoc zachránit Nathana, když má ...

Heroes Heroes – S03E24

20.4.2009
Chapter Eleven ‘I Am Sylar’

Sylar začne cítit zmatený a více nejistá o sobě, když jeho nový tvar měnící pravomoci začíná se dostat mimo kontrolu. Začne se představit jeho zesnulé matce dal mu radu o tom, co dělat, zatímco Danko nadále používat jej najít a zabít lidi se schopnostmi a chce se zaměřit na "Rebel". Když Sylar zjistí, že Rebel je ve skutečnosti Micah Sanders, že ho zachrání. Sylar se rozhodne změnit své cesty po zjištění, že Danko je vykreslení takzvaný 'konečné řešení' vyhladit všechny lidi se schopnostmi jednou provždy. Mezitím Parkman plánuje návrat ...

Heroes Heroes – S03E23

13.4.2009
Chapter Ten ‘1961’

Angela má noční můry. Ona dostane rodina vrátit do Coyote Sands s ní vykopat hroby, a najít svou sestru.

Heroes Heroes – S03E22

6.4.2009
Chapter Nine ‘Turn and Face the Strange’

Hiro a Ando vyrazil najít Matt Parkman s jeho syna dítěte, ale brzy zjistí, že dětské schopnosti bránit své cestovní plány. Mezitím tvar přesouvá Sylara začne používat své nové pravomoci obtěžovat Bennet pomocí zosobnění jeho manželka Sandra, protože věděl, že to zjistí. Rozzlobený Matt Parkman začne vyšetřovat sadistickou Danko vidět pomstít za smrt Daphne a učí se více o jeho pronásledovatele, když se setká s jeho slovanský přítelkyni Alenu. Mohinder se dozví více o práci svého otce o tajemné místo zvané Coyote Sands, ve kterém Angela a Peter dělat ...

Heroes Heroes – S03E21

30.3.2009
Chapter Eight ‘Into Asylum’

Denko je osloven Sylar s nabídkou, aby mu pomohla najít nepolapitelného tvar-posunující osobu, a to navzdory skutečnosti, že nemají vzájemně důvěřovat. Zatím, Peter a Angela ukrýt v kostele, kde hledá cestu vykoupení od všeho, co jí umožnila, aby s ní stane, zatímco Bennett je kladen na starosti hledání obou z nich. V Mexiku, Clare a Nathan skrývat v semenných motelu, kde ona bere výhodu z jejích vlastních schopností vyhrát peníze v záběru soutěži pití při spuštění málo peněz.

Heroes Heroes – S03E20

23.3.2009
Chapter Seven ‘Cold Snap’

Identita "Rebel" je odhalena s mrazivými důsledky - Emmy Award Winner Zeljko Ivanek, Brea Grant a Swoosie Kurtz hostující hvězda.

Heroes Heroes – S03E19

9.3.2009
Chapter Six ‘Shades of Gray’

Nyní na jeho vlastní, Sylar konečně najde svého biologického otce, Samson Gray, samotářský, plicní rakovině jel preparátor, aby ho konfrontovat s dotazy ohledně své minulosti, ale brzy zjistí, že Samson není kým se zdá být. Mezitím, Nathan pokračuje křížku s Danko přes taktice lovce eliminovat lidi se schopnostmi, poté, co se snaží formovat Parkman k pokusu o sebevraždu bombardovat. To vede k oběma Nathan a Danko jít za každým Jiní zpět sesadit straně druhé. Nathan se stává opatrný o Danko jde tulák a lovec vyslýchat Tracy, jako ...

Heroes Heroes – S03E18

2.3.2009
Chapter Five ‘Exposed’

Po špičky z jejich anonymního zdroje "Rebel", Matt a Peter spěch zachránit Daphne z hospodářství zařízení v "Stavební 26 've Washingtonu, a najít důkazy, které by mohly vystavit vládní plány na zachycení těch s pravomocemi. Mezitím Sylar odhalí pravdu o své matce poté, co prožívá minulé vzpomínky na svého otce v nepoužívaném restauraci nacházející se hluboko v poušti Nového Mexika, který z něj dělá skládka Luku a vypraví hledat svého biologického otce. V Kalifornii, Claire musí najít způsob, jak propašovat Alex z jejího domu, který je pod dohledem ...

Heroes Heroes – S03E17

23.2.2009
Chapter Four ‘Cold Wars’

Peter, Matt, a Mohinder drog a unášejí Noah "HRG" Bennet a držet ho v zajetí v semenných motelovém pokoji, takže Matt ho vyslýchat se dozvědět více o lidech lovu je dolů, ale předvídatelně, nejde podle plánu, jak Benett plánuje se obrátili proti sobě, zatímco Nathan a sadistický Danko hledají pro něj. Noemova pozadí příběhu je odhalen o tom, jak ho Nathan přistoupil na pomoc plán vlády, aby pochytali lidi se zvláštními pravomocemi, a jeho nepříjemnou spojenectví s Danko, který má svůj vlastní program ... stejně jako Nathan.

Heroes Heroes – S03E16

16.2.2009
Chapter Three ‘Building 26’

Uvězněni uvnitř super-tajemství "Building 26 ', který je základna Nathanův operací experimentovat a ukončí lidi se schopnostmi, Tracy se snaží přežít různé experimenty" teplo ", stejně jako čekat na příležitost pokusit se uniknout. Zatímco nemilosrdná Hunter Davko posedle stále vystopovat hrdiny s posedlost je všechny zabije, společnosti Nathan s prezidentem USA, který začne vyšetřovat činnosti a taktiky Nathanovy stopovat "cíle". Mezitím Syler pokračuje v jeho hledání najít svého biologického otce s oběma ...

Heroes Heroes – S03E15

9.2.2009
Chapter Two ‘Trust and Blood’

V návaznosti na havárii letadla, musí přeživší hrdinové spolupracovat spolu navzájem pokusit se přežít pátrání. Claire se rychle zajat Noaha, který bere obvinění z "kill komando" najít zbývající lidi se schopnostmi, zatímco se zabývá overzealous "lovce" Emile Danko, kterým se stává posedlý vypátrat všechny lidi se zvláštními schopnostmi v jeho vlastním smrtící způsobem Nathan. Mohinder a bezmocná Hiro se musí spoléhat na duchovního vůdce Matt Parkman, aby jim pomohla. Daphne je v kontaktu s Ando, ​​aby jí pomohl najít Matta, nevědomý lidí nyní je cílení. V New ...

Heroes Heroes – S03E14

2.2.2009
Chapter One ‘A Clear and Present Danger’

Dva měsíce po zničení obou PrimaTech a Pinehurst a smrti Arthur Petrelli, nyní již darebný Nathan se vrací v plné síle tím, že přiměje amerického prezidenta a vládu, aby pochytali všechny lidi se schopnostmi pro omezení úniku a likvidaci, což vede k Claire, Ando, ​​Peter, stejně jako Tracy, aby se uprchlíci z lidí, kteří byli jejich bývalí spojenci. V Japonsku, bezmocná Hiro se snaží přežít super-nabíječku Ando jako jeho poslední partnera. V New Yorku, Peter se snaží najít život pro sebe jako zdravotník, ale zjistí, že ...

Heroes Heroes – S03E13

15.12.2008
Chapter Thirteen ‘Dual’

Noah, Claire, Angela, a Meredith se ocitnou v pasti na PrimaTech Sylar, kteří je uzamyká v budově a podrobuje je všechny různé hry mysli. Mezitím se Matt, Daphne a Ando hledat útočiště u Mendez podkroví, kde Daphne plánuje ukrást vzorek vzorce energie-dávat dát Ando, ​​kdo chce zachránit bezmocná Hiro stále uvězněny 16 let v minulosti, který se nadále potýká najít jeho pravý původ se svým mladším já. Po návratu do současnosti, Peter čelí off proti Nathan, Tracy a ochranky na Pinehurst zastavit Mohinder z ...

Heroes Heroes – S03E12

8.12.2008
Chapter Twelve ‘Our Father’

Poté, co cestoval zpátky v čase 16 let, nezralý Hiro hledá své zesnulé matce, aby se pokusili dostat své vzpomínky, zatímco Claire má zaběhnout s mladší Noah Bennett, když byl přidělen firmou starat se o kojence Claire a jak se může se staly katalyzátorem pro tajné vzorce. Po návratu do současnosti, Nathan se vrací do Pinehurst, kde ho Tracy představí skupina amerických Marines, že Arthur přijati za jeho armáda super-pájek jednou Mohinder dostane katalyzátor pro schopnost-dávat vzorce správná a která doufá, že vzorec bude ...

Heroes Heroes – S03E11

1.12.2008
Chapter Eleven ‘The Eclipse – Part 2’

Na Haiti, Petra a haitské pokusit se zachránit Nathana, který byl zajat zlověstný Baron Samdei a jeho milice armády. V Pinehurst, Mohinder se ocitne v zajetí Arthur, který chce jeho pravomoci zpět na velkém územním plánem, ve kterém Mohinder se snaží najít Maya požádat o pomoc, protože ona může být bezmocná příliš. V Kansasu, Matt Parkman učí skutečnou povahu Daphne bez jejího super rychlost, zatímco Ando a nezralý Hiro hledat odpovědi na jejich bezmocnosti v kresleném knihkupectví v pozdní Isaac Mendez v řadě 9th Wonders "popisovat jejich konflikt jako to ...

Heroes Heroes – S03E10

24.11.2008
Chapter Ten ‘The Eclipse Part 1’

S znovuobnovení kontrolu nad společností, Angela posílá Nathana a Petra, aby Hatai najít napájecí potlačující Hatian přivést ho zpět do USA na pomoc v boji proti Arthur Petrelli a zla Pinehurst. Hiro a Ando cestovat do New Yorku, aby se vrátil do stáda a požádat o Parkman o pomoc. Hiro, který ztratil část své mysli, ale ne jeho síly, teleportuje sebe, Ando a Parkman do Kansasu na Daphine doma, aby zjistili, co pan Petrelli má na ni. Také Sylar spojí s Elle, aby se pokusili zachytit Clare, aby ji přivést k Pinehurst dát jí ...

Heroes Heroes – S03E09

17.11.2008
Chapter Nine ‘It’s Coming’

Stěží unikl před zlem a výkonným Arthur Petrelli, Ando Hiro nutí, aby je teleportovat zpět do Japonska, jen aby zjistil, že pan Petrelli vymazal většinu Hiro myslí a kdo si myslí, že je to 10 let staré, a ještě ve škole. Ando se musí pokusit najít způsob, jak Hiro pamatovat jeho síly. Mezitím, Sylar se snaží dohodnout se v zajetí Elle vytahovat svůj vztek a naučit se, jak se její síly, aniž by ji zabije. Pan Petrelli pošle Knoxe a Flinta se po Claire a Petra, kteří se snaží najít způsob, jak přelstít své pronásledovatele. Matt Parkman se snaží skenovat komatu ...

Heroes Heroes – S03E08

10.11.2008
Chapter Eight ‘Villains’

Pod vedením Usutu, Hiro má vizi zpět v čase před rokem určit, jaké nucen Arthur Petrelli předstírat jeho smrti a vytvořit Pinehearst. V minulosti Hiro také sleduje začátky společnosti a jak pan Petrelli a pan Linderman ji založil a jejich vypadnutí s Angelou kdo viděl je jako hrozbu jak pro Nathan a Peter. Také v minulosti Meredith Gordon původy jsou zobrazeny na to, jak ona byla zajata Thompson pracovat pro společnost, a života zločinu s její nevlastní bratr, kterého je modrý plamen ohně starter Flint. Také Sylar dělá ...

Heroes Heroes – S03E07

27.10.2008
Chapter Seven ‘Eris Quod Sum’

Tracy a Nathan pokusit se zachránit před nebezpečným Mohinder, který chce používat své syntetického Napájení obohacenou DNA najít způsob, jak odstranit Maye / vlastní síly. Mohinder se obrátí k nebezpečné, napájecí krádež Arthur Petrelli pomoci Maya, a na oplátku, pane Petrelli požádá o Mohinder o pomoc při vývoji tajný recept úsilí snaze dát lidem síly. Mezitím, Sylar se dostal za úkol od bezvědomí Angela zachránit Petera z Arthur v Pinehearst, kde byl zajat a vynesené bezmocná jeho ním. Také Daphne je objednal pan Petrelli zabít Matta, ale najde ...

Heroes Heroes – S03E06

20.10.2008
Chapter Six ‘Dying of the Light’

Kolegové darebáci Knox a Daphne jsou zasílány jejich emisar, Maury Parkman, na cestě k náboru Hiro a jiní stáda Pinehearst. Adam Monroe je předveden před vůdce, který dopadá být nejsilnější darebák, který používá jeho sílu léčit. Matt Parkman vrací do New Yorku ze své africké dobrodružství, a je konfrontován Daphne s nabídkou připojit svou organizaci, ale místo toho chce závazek od ní. Hiro a Ando teleportovat do Afriky, aby se pokusili navázat kontakt s Usutu, vize malíře, pro informace o osobách za všechny ...

Heroes Heroes – S03E05

13.10.2008
Chapter Five ‘Angels and Monsters’

Claire se snaží zničit její první cíl, Stephen Canfield. Hiro se snaží spřátelit s Daphne.

Heroes Heroes – S03E04

6.10.2008
Chapter Four ‘I Am Become Death’

S časem cestoval čtyři roky v budoucnosti, budoucnost Peter ukazuje jeho mladší protějšek, že lidé mají přístup k lékům, které jim dávají různé super schopnosti, a některé z nich budou zničit svět. Past Peter je nucen spustit z temných a zlé budoucích verzí Claire, Daphne a Knox, z nichž všichni pracují jako zabijáci pro vládní agentury, aby ho vystopovat. Past Peter je nucena hledat spojence a najde ve velmi utlumeným verzi Sylar. Ze svého místa v Africe, Matt Parkman má vize jeho budoucnosti ve čtyřech letech, v níž je ženatý ...

Heroes Heroes – S03E03

29.9.2008
Chapter Three ‘One of Us, One of Them’

Noah Bennett je ohromený, když mu Angela Petrelli přiřadí přeškolil Sylar jako svého nového partnera vystopovat uprchlíky z nechvalně známé Level 5, Peter, stále uvězněny v těle Jesse Sonic Man, je nucen, aby se spojili s triem smrtící flash darebáci, kteří jsou na vražedné řádění zločinu tím, že zvedne místní bance. Budoucí Peter nakonec uvolní Present Peter ze své tělesné buňky a ukazuje mu jeho temnou budoucnost. V Africe, Matt dozví více o jeho duchovního vůdce, Usutu, který má také schopnost malovat budoucnost. Mezitím se Hiro a Ando sledovat ...

Heroes Heroes – S02E11

3.12.2007
Chapter Eleven ‘Powerless’

Nathan, Matt a Hiro konfrontovat Petera a Adam v objektu společnosti v Oděse, TX kde Adamovy záměry zřejmé. Micah svěřuje své matce a pracují společně, on a Niki vyrazil zachránit Monica, ale smrtících výsledky. Maya a Sylar navštívit Dr. Suresh a ona konečně uvědomí, co Sylar je vlastně za lubem. Noah Bennet navštěvuje svou rodinu a prosí Claire není veřejně odhalit její tajemství.

Heroes Heroes – S02E10

26.11.2007
Chapter Ten ‘Truth & Consequences’

Peter Petrelli a Adam Monroe vystopovat další zakládající člen Společnosti a naučit umístění viru 183. Maya se učí, jak řídit své pravomoci, ale Alejandro 'nedůvěra Sylar vede k smrtící konfrontaci. Niki se vrací do New Orleans a řekne Mícha o svém zdravotním stavu. Je-li jeho batoh ukraden, Micah a Monica vyrazil získat to, ale věci nefungují tak, jak bylo plánováno. Hiro se rozhodne pomstít smrt svého otce a jde po Adama. Claire, truchlící nad smrtí svého otce rozhodne jít veřejnost se svými pravomocemi ve snaze zastavit Company.

Heroes Heroes – S02E09

19.11.2007
Chapter Nine: Cautionary Tales

Hiro se dozví o smrti svého otce a cestuje zpátky v čase, aby ho zachránil jen aby si uvědomil, že musí nechat děním jako osud zamýšlel. Nemá však uznat vraha svého otce. Matt Parkman si uvědomuje, že má schopnost implantát myšlenky v myslích jiných lidí. Chce znát identitu ženy na fotografii s jeho otcem. Když Bob a Suresh unést Claire Bennet, HRG a západní vyrazil ji zachránit, ale získat svůj vlastní trumf předem.

Heroes Heroes – S02E08

12.11.2007
Chapter Eight ‘Four Months Ago…’

V záběrech do minulosti, se učíme, co se stalo hrdinů během čtyř měsíců po událostech na Kirby Plaza. Maja se dozví o svých smrtících pravomoci na svého bratra Alejandro svatby. Niki začíná s drogami programu sponzorované firmou, ale přestane užívat léky, jen aby si uvědomil, že další skrytá osobnost se objevil. Uvězněn Společnosti Peter Petrelli splňuje nyní známý Adam Monroe a učíme skončil v přepravním kontejneru určeného pro Irsko.

Heroes Heroes – S02E07

5.11.2007
Chapter Seven ‘Out of Time’

Peter Petrelli se ocitne v budoucnu New Yorku, kde má virus zdevastované světové populace. Když se mu postupně obnoví paměť, pozná svou matku, která ho pobízí, aby využil svých Hiro podobné pravomoci vrátit v čase a zastavit virus před tím, než začne. Claire a západ vztah dosáhne kritického okamžiku, kdy Západ si uvědomí, že její otec je ten samý muž, který ho kdysi unesl. Suresh loajalita vůči HRG člověka se začíná nosit tenké a nakonec přizná, co má za lubem. Nathan se dozví, že bratr Peter je naživu. Matt Parkman nakonec se postaví před jeho ...

Heroes Heroes – S02E06

29.10.2007
Chapter Six ‘The Line’

Poté, co lhal svému otci o vstupu roztleskávačky Claire rozhodne, že nastal čas naučit kapitán týmu lekci, když jí řekne, že se nedopustila družstvu. Poté, co přesvědčil Monica přijít do New Yorku, Dr. Suresh není vůbec dobře, když společnost požádá ho, aby ji používat jako morče pro variantu vakcíny. Společnost ustoupí, ale on se dozví, že Niki Sanders byl přidělen k práci s ním. Alejandro a Maya aby bylo na hranicích USA jen aby byl zastaven občané pohraniční hlídkové jednotky. Poté, co namaloval Menendez podobný obraz, Peter ...

Heroes Heroes – S02E05

22.10.2007
Chapter Five ‘Fight or Flight’

Strach ze ztráty lásky si myslí, že našel, Peter popírá svou minulost a nevypadá v boxu, zatímco neznámá žena se ho snaží vystopovat. Parkman a Nathan jsou vedeny do Philadelphie vystopovat Mattův otce, nevědomě vedena do pasti, kde Nathan narazí do města, která vybuchla po všem. Mohindar bere Molly Společnosti při hledání pomoci pro ni, stejně jako Nikki se ukáže, zatímco jiný hrdina začíná objevovat své síly v Texasu.

Heroes Heroes – S02E04

15.10.2007
Chapter Four ‘The Kindness of Strangers’

Micah ohřívá svou cestu do srdce svého bratrance pomocí své síly. Matt dostane blíže k nalezení nějaké odpovědi okolní tajemnou značkou na fotografii Hiro otce a ptá se Molly, aby mu pomohl. Nathan matka se přizná k zabíjení Hiro otce, a Claire roste blíže ke spolužákovi, který umí létat.

Heroes Heroes – S02E03

8.10.2007
Chapter Three ‘Kindred’

Nyní zpět z Haiti, Dr. Suresh zjistí, že jeho nová laboratoř v New Yorku je Isaac Mendez staré půdní vestavby. Najde 8. Isaacových obrazů, ale má špatnou zprávou pro hlavní postava. Claire se obává, že její spolužák odhalí její tajemství, ale odhaluje tajemství jeho vlastní. Peter Petrelli pomáhá své nově nabyté kamarády a začne se ptát, zda chce znát jeho totožnost a jeho minulost. Ještě v 17. století Japonsku Hiro nutí problém s Takezo Kensei, aby se zajistilo, že žije až do jeho legendární status. Niki Sanders cestuje do New Orleans odejít ...

Heroes Heroes – S02E02

1.10.2007
Chapter Two ‘Lizards’

Na příkaz svých nových zaměstnavatelů, Dr. Suresh cestuje na Haiti k léčbě potenciální virus oběť. Pacient se vyklube známou tváří. Claire tajemství může být, když spolužák vidí její regeneraci končetiny; že žák může mít svůj vlastní tajemství nicméně. Matt Parkman vyšetřuje vraždu, která postihuje jednoho jedním z hrdinů. V 17. století Japonsku Hiro dělá jeho silách, aby zajistily, že Takezo Sensei žije až do své pověsti. Musí se vzít věci do vlastních rukou nicméně. V Irsku, Peter Petrelli ocitá bez paměti, ale znovu objevovat některé z ...

Heroes Heroes – S02E01

24.9.2007
Chapter One ‘Four Months Later…’

Čtyři měsíce po událostech z Peterova výbuchu, najdeme hrdiny na různých místech v jejich životech. Claire, HRG a rodina pokusit se zůstat pod radarem ve svém novém městě, ale spolužák Claire s některými pravomocemi sám ví, že je něco jiného o ní. Matt Parkman a Mohinder Suresh jsou nyní strážci Molly Parker, který byl trpí strašlivými nočními můrami o člověka, který je více zla než Sylar. Mohinder a HRG se stále snaží, aby se společnost dolů. Kaito Nakamura a Angela Petrelli přijímat zlověstné oznámení o jejich hrozící ...

Heroes Heroes – S01E23

21.5.2007
Chapter Twenty-Three ‘How to Stop an Exploding Man’

Může Sylar být zastaven? Bude Linderman vize žije s Nathanem? Co to bude trvat Peter zachránit svět, jaké oběti budou provedeny? Se všemi hrozné předpovědi odehrává před nimi hrdinové čelí okamžiky bolesti a nebezpečí v Kirby Plaza.

Heroes Heroes – S01E22

14.5.2007
Chapter Twenty-Two ‘Landslide’

Peter cítí potřebu ovládat své nově pohlceného výkonu, když zaslechne Sylar myšlenky na ulicích New Yorku. Mohinder najde dalšího hrdinu a souhlasí s tím, aby pomohly najít lék na její smrtelné nemoci, jako Parkman Bennet a blíží se na budově, kde se nacházejí, při pohledu na odkaz, který by mohl osvobodí. Nikki / Jessica a DL jsou přesvědčeni, že Linderman je za zmizení jejich syna, jak Linderman přesvědčí svého syna dělat práci pro něj.

Heroes Heroes – S01E21

7.5.2007
Chapter Twenty-One ‘The Hard Part’

Hiro a Ando návratu z budoucnosti, a začít hledat pana Izáka. Bennet, Parkman a Sprague jsou na cestě do New Yorku. Peter se snaží přesvědčit Claire, aby nechodil do Paříže, ale to dostane mnohem těžší, když vidí Thompson s Nathanem.

Heroes Heroes – S01E20

30.4.2007
Chapter Twenty ‘Five Years Gone’

Tato epizoda nám trvá pět let do budoucnosti s Hiro a Ando. Setkáváme se bruneta Claire Bennet, "velmi odlišný" Matt Parkman, a Niki / Jessiku, které sloučeny do jednoho jedince.

Heroes Heroes – S01E19

23.4.2007
Chapter Nineteen ‘.07%’

Po "pomáhat" Suresh vyhledávání pro více lidí se zvláštními schopnostmi, Sylar je Rampage pokračuje s dvěma "hrdinové" jsou konfrontováni silnější-poháněl sériový vrah. Nathan je nutné započítat, co se naučil od Linderman do obtížných rozhodnutí, které budou formovat budoucnost - pro něj, jeho rodinu, New Yorku a ve světě. Jako Thompson používá každý nástroj má k dispozici najít Claire, Linderman vypracovává Jessiku do jeho dalekosáhlé plány. Mezitím Hiro odhodlání "zachránit svět" posiluje tváří v tvář s chmurnou realitu.

Heroes Heroes – S01E18

5.3.2007
Chapter Eighteen ‘Parasite’

S volbami a NYC je ničení rýsuje, Nathan má rušivý face-to-face setkání s temnou Linderman. Hiro pokus ukrást meč ho řídí do ponuré nový směr. Suresh dělá průlom na "seznam" - na velkou cenu. DL začíná mít podezření, není všechno v pořádku doma. Isaac maluje přesto jeho nejstrašnější obraz. Nový "hrdina" Candice Wilmer dělá iluzivní debut.

Heroes Heroes – S01E17

26.2.2007
Chapter Seventeen ‘Company Man’

HRG minulost dožene k němu jako Matt a Ted Sprague, přišel do Texasu hledá odpovědi, a vzít ho jeho manželka, syn a Claire rukojmí - což vede k tragické, explozivní zúčtování.

Heroes Heroes – S01E16

19.2.2007
Chapter Sixteen ‘Unexpected’

Peter bolestivě se dozví, že někdo blízký může ho a Claude zradil. Mattův svět vymyká kontrole, když radioaktivní muž Ted Sprague a Hana Gitelmanová, divoký mladá žena s bezdrátovými "" mentálních schopností, padají do jeho života. Poté, co je krev, která vytekla, Hiro činí obtížným rozhodnutím o jeho poslání. Claire není schopen ovládnout vztek na otce.

Heroes Heroes – S01E15

12.2.2007
Chapter Fifteen ‘Run!’

Zatímco skandální pravda o Claire skutečného otce je odhalen, její adoptivní matka čelí krizi. Matt bere práci jako tělesná stráž pro křivé advokát, což ho řadí na zaměřovacím křížem z Linderman nové vraha. Hiro a Ando návrat do Las Vegas najít meč, ale dostat odbočil o slečna v nouzi. Suresh najde někdo na seznamu a nevědomky se staví ve vážném nebezpečí. Mezitím, Simone se obrátí k nějaké nepravděpodobném pomoc při ní a boji Nathanově najít Petera.

Heroes Heroes – S01E14

5.2.2007
Chapter Fourteen ‘Distractions’

Claire zjistí, že je stále obtížnější udržet lže svému otci, po celou dobu přesně věděli, co se stalo všude kolem ní, zatímco ona dělá plány navštívit svou biologickou matku. Nikkin manžel dělá dohodu o její propuštění. Hiro otec chce, aby se vrátil do Japonska, a on se pere najít způsob, jak zůstat svůj vlastní kurz, hledal meč. Peter přesvědčí Clauda, ​​aby mu pomohl porozumět jeho vlastní pravomoci, včetně Claudův neviditelnosti.

Heroes Heroes – S01E13

29.1.2007
Chapter Thirteen ‘The Fix’

Peter Petrelli učí muž ve snu je jedním z nich a má sílu, aby zůstali neviditelní. Niki Sanders dostane ránu se jí sedativa. Hiro je odhodlán najít samurajský meč. Nathan Petrelli jde do Mohinder Suresh aby zjistil, zda mu může pomoci Peter ovládat svou sílu. Zach jde na pomoc Claire Bennet nabourat počítač jejího otce, aby se dozvěděli o jejím skutečném máma a táta, ale on a Claire jsou nuceni lhát o tom, proč je tam, když pan Bennet přijde domů z práce brzy. Když Hiro Nakamura a Ando jít vyzvednout auto, se berou jako rukojmí. Psychiatr ...

Heroes Heroes – S01E12

22.1.2007
Chapter Twelve ‘Godsend’

Nathan se zastaví na nic, pokud jde o získání nějaké pomoci pro jeho bezvědomí bratra. Hiro jde o pátrání po meči, že viděl v Isaacových obrazů. Nikki se snaží přesvědčit policii její potřebě o pomoc při jednání s ní rozpolcená osobnost.

Heroes Heroes – S01E11

4.12.2006
Chapter Eleven ‘Fallout’

Otázka na mysli každého z nás, pokud jde o roztleskávačka je to, protože ona je stále naživu, to bomba ještě jít pryč? To platí zejména pro Hiro, který se setká s Izákem diskutovat o jejich další postup. Poté, co přiznal své schopnosti k jejímu otci, Claire hledá další odpovědi, že její přátelé a rodina nemůže dát. Poté, co zachytil Sylar Claire otec ho udržuje v místnosti naprosté tmě, zcela nevědomý skutečnou sílu Sylar je.

Heroes Heroes – S01E10

27.11.2006
Chapter Ten ‘Six Months Ago’

Claire Bennett je doma čtení, kdy cheerleading kapitán chodit s uniformou a informuje Claire, že další roztleskávačka vypadl a skvrna je její jestli se jí to. Hiro Nakamura cestoval zpátky v čase do Texasu večeři, ale uvědomil, že nemůže poté, co ona řekne mu, že má terminální nemoc. Nathan Petrelli Peter Petrelli a připravují se sundat jejich otce DL Hawkins a Niki Sanders jsou nově vdává. Chandra Suresh přišel do Ameriky najít a kontaktovat lidé si myslí, že vzali evolučně krok. Sylar je první, ale není ...

Heroes Heroes – S01E09

20.11.2006
Chapter Nine ‘Homecoming’

Stejně jako Homecoming přístupy v Oděse, Claire otec snaží se zachránit Claire život. Peter, že se snažil kontaktovat Hiro, letí do Texasu v jeho snaze zachránit roztleskávačku. Hiro se rozhodl zamířit zpět v čase, ve snaze zachránit servírky a Suresh nemůže dostat sen z hlavy a cítí, že to má nějaké odpovědi o něm a jeho otce.

Heroes Heroes – S01E08

13.11.2006
Chapter Eight ‘Seven Minutes to Midnight’

Po návratu do Indie Mohinder má podivné sny o jeho rodiče. Audrey a Matt promluvit s Tedem.

Heroes Heroes – S01E07

6.11.2006
Chapter Seven ‘Nothing to Hide’

Lyle Bennett se dozví o jeho sestra Claire tajemství poté, co ji sledoval video z ní snažil se zabít. Hiro Nakamura pomáhá DL Hawkins zachránit ženu z hořícího auta zmrazením čas. Isaac Mendez je pryč MIA s jeho malování.

Heroes Heroes – S01E06

30.10.2006
Chapter Six ‘Better Halves’

Hiro a jeho kamarád pustit na své hrdinné cestě do New Yorku, když oni jsou zastaveny pomocí Vegas high-válec, který jim nabídne dohodu oni nemohou odmítnout. Jako HRG zřizuje schůzku pro svou dceru Claire se svými biologickými rodiči, ona doufá, že otázky týkající se její nově nalezenou indestructibility mohou být zodpovězeny. Mezitím Isaac obdrží další matoucí hovor od Hiro, ale Petr je tu tentokrát zvednout telefon a relé život zachraňující poselství. Suresh loučí Eden, když míří zpět do Indie pohřbít svého otce. Neočekávaný návštěvník objeví na Niki domova.

Heroes Heroes – S01E05

23.10.2006
Chapter Five ‘Hiros’

Niki je vyslýchán policií o místě pobytu svého manžela uprchlík; Mattův vztah s jeho ženou, Janice, těží ze své mysli čtení schopností; Claire prozradí své tajemství jejího otce; Hiro má násilnou zaběhnout s Las Vegas vysoké válce; Peter obdrží život měnící se zprávy; a Mohinder bude zvažovat opuštění New York --- a výzkum otcův --- za sebou.

Heroes Heroes – S01E04

16.10.2006
Chapter Four ‘Collision’

Suresh nakonec vystopuje jeden z legendárních geneticky pokročilých otcových "nadlidi." V Las Vegas, Hiro plán selže, když opatrně obrátí čas ke svému prospěchu u stolů hazardních her. Niki je mafie dlužníci využít jejich vliv ke svému prospěchu v propracovanější režimu, avšak Nathan zaplatí osobní návštěvu bohatého Vegas přispěvatelem k získání dodatečných finančních prostředků na kampaň. Po tragické zase u ohně, Claire zlověstné léčivé schopnosti jsou předloženy k testem, ale podle Izákovými obrazů, její budoucnost by mohla být plná ještě větší nebezpečí. ...

Heroes Heroes – S01E03

9.10.2006
Chapter Three ‘One Giant Leap’

Vzhledem k tomu, "Heroes" i nadále testovat své nově nalezené mimořádné schopnosti, Claire se snaží udržet normální společenský život, když románek s fotbalovým quarterback má tragický obrat. Zatímco Hiro přesvědčí svého přítele, že jsou určeny na cestu do Ameriky, aby zachránil svět, vyděšený Niki následuje instrukce od tajemného neznámého zdroje, který ji umisťuje do středu pouště. Mezitím, Nathan využívá Peterův nehodu pohánět svou politickou kampaň. Nepolapitelný Sylar je loven jak Matt a FBI, stejně jako Suresh, jehož otec deník ...

Heroes Heroes – S01E02

2.10.2006
Chapter Two ‘Don’t Look Back’

Když Nikki probudí, vidí dva zločince mrtvou v jejím garáži. Ona přináší svého syna a najde zbrusu nový Cadillac v jejím jménu a těla v kufru, s instrukcemi a mapou pohřbít mrtvoly v poušti. Peter probouzí v nemocnici a jeho matka mu říká, že jeho otec byl v depresi a spáchal sebevraždu. Když Peter se rozhodne skočit z terasy svého domu, jeho bratr Nathan uvádí, že oba mohou létat. Hiro se teleportuje na Times Square a najde komickou knihu, kterou napsal Isaac Mendez říkat jeho sága. Chodí do Isaac studiu, najde ...

Heroes Heroes – S01E01

25.9.2006
Chapter One ‘Genesis’

Na Manhattanu, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli přehnaně ambiciózní a bezohledný kandidát na příštího New York kongresmana a sní a věří, že umí létat. Rozhodne se dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží jej. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít. Ona šetří hasič při požáru ve vlaku, ale nebere úvěr. V Tokiu, Hiro Nakamura věří, že může kontrolovat čas a prostor kontinuum. V ...

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....

Heroes Heroes – S01E00

22.7.2006
Unaired Premiere Episode

V New Yorku, Peter Petrelli je mladší bratr Nathan Petrelli, přehnaně ambiciózní a bezohledným kandidáta na příštího New York kongresmana. Peter začne mít podivné sny a začíná věřit, že může letět, ale Nathan je skeptický k tvrzení svého mladšího bratra. Peter se rozhodne dokázat svou teorii a skáče ze střechy budovy v uličce a jeho bratr letí a uloží ho ... ukázat, že Nathan má schopnost létat, ne Peter. V Texasu, roztleskávačka Claire Bennet dozví, že ona je doslova nezničitelný a nemůže poškodit sebe nebo zemřít ....