Hellcats (Superkočky)

Epizody

Hellcats Hellcats – S01E22

17.5.2011
I’m Sick Y’all

Nemoc brání několik členů týmu jásot ze zapojení do Dlouho očekávaný mistrovství, tak aby nedošlo k diskvalifikaci pro nedostatek poli 18, jsou zapotřebí zoufalá opatření, dokonce předstírá zdraví, který se nachází mimo. Dan spěchá na Monroes do nemocnice jako Savannah rozhodne stát při spratka sestra Charlotte, kteří dodají brzy, bohužel na poslední den. Lewis je uzamčen v koupelně jeho šíleně žárlivou ex Nasty Kathy. Deirdre hrubě odmítne správně se setkat Marti má fandit-vedoucí kamarády, ale příchozím hovoru na jejich spínaných mobilních telefonů klade Marti na ...

Hellcats Hellcats – S01E21

10.5.2011
Land of 1,000 Dances

Otec Parker Monroe, obviněn z podvodu, nemůže si dovolit právníka, takže Marti požádá Juliana Parrish, jak to udělat pro bono. Přijímá, jako "útěchy" poté, co zjistí, že má malou dceru a stále se rozvedl její matku. Díky církevní charitativní fond, Parker dostane kauci, ale rozhodne se spustit. Alice vstupuje do 24 hodin taneční maratón, kde Lewis chce vyhrát auto svého otce, aby ho dali dohromady, takže když jeho partner Nasty Kathy je noha-zraněn, spěšně skládek Morgan jako partnera.

Hellcats Hellcats – S01E20

3.5.2011
Warped Sister

Julian, teď líbání termíny s Marti, zjistí, že její otec oženil znovu nepolapitelný a má další dceru, polovina jejího věku, který odpovídá popisu hudby skladník Deirdre Perkins, který se snaží těžké se vyhnout kontaktu. Poté ohrožena a přišla o stipendium na podvodu papíry, Savannah požádá svého otce o půjčku a je zajištěno plné financování studie, ale krátce poté, co je zatčen za podvod.

Hellcats Hellcats – S01E19

26.4.2011
Before I Was Caught

Marti přesvědčuje Juliana, aby ji nechal zastupovat student na cti soudu Lancer univerzity, ale brzy si uvědomí, případ je ještě více osobní, než si původně mysleli. Vanessa a červená jsou šokováni, když zjistili, že červené bývalá manželka, Emily, byl najat, aby vyhrabat špínu na atletických programů a zaměstnanců Lanceru.

Hellcats Hellcats – S01E18

19.4.2011
Woke Up Dead

Nabídka Danův pro vstup na Lanceru filmové školy je zombie film, v hlavní roli s Hellcats. To, že je zábava. Poté, co slyšel od kolegů kandidátů nesplňuje kritéria známých na poroty, má v plánu není na něj vstoupit, ale Savannah z něj dělá přehodnotit a nutí ho za ruku. Hudební obchod klade Marti na he stopách svého otce, který se dozví, může být naživu, takže matka má životnost lží vysvětlit. Škola papír odhaluje masivní esej papíry prodávat.

Hellcats Hellcats – S01E17

1.3.2011
Don’t Make Promises (You Can’t Keep)

Jednání od Travise, že hraje píseň napsanou jejím zesnulým otcem, Marti konfrontuje svou matku nikdy mít řekl jí nic o jejím druhým rodičem. Red Raymond vyhlazuje nějaké pírko zčeřený v pohnuté předchozích epizod. Zděšení, že Hellcats objevit zpívat použili pro svou národní finále rutina byla přislíbena výhradně k jejich kapitánovi, ale i závodníkům Memphis, člen každé ze stejného obskurní pásmu. Chlapci, aby týmy běda jim za závazné exkluzivitu, ale přehánět svou ruku. Charlotte a její matka jsou v šoku, že její dítě ...

Hellcats Hellcats – S01E16

22.2.2011
Fancy Dan

Dan konečně vrací jeho bratr Jimmyho svatbu. Jeho otec a matka Marti ji oklamat navštěvovat jako zpěvák, Savannah dobrovolníci jako servírka jen proto, aby se tam. Oba jsou ohromen, když Dan představuje novou přítelkyni, se setkal ve svém novém, Louisiana zaměstnání. Travis přesvědčí Alice se držet své slovo a alespoň navštívit Jaku, kteří nemusí vzali jeho místo bez jejího příslibu podpory, což dokazuje příjemné pro oba z nich ve vězení.

Hellcats Hellcats – S01E15

15.2.2011
God Must Have My Fortune Laid Away

Law profesor Parish souhlasí s tím, aby se pokusili osvobodit Travise s minimálním skandálu s cílem omezit poškození týmu kopiníků a tudíž Hellcats, kteří riskují ztrácí své prostředky, ale nyní hloupou tógu stranu, která může být jejich poslední. Perspektiva vězeňské hrůzou děsí Jake příliš mnoho prostě dělat správnou věc pro Travise a tým, ale jeho ex brzy jede domů zprávu, která přichází v čistotě je lepší pro něj příliš. Po brilantní veřejnému vyznání, se dostane pryč s minimálním odnětím svobody v optimálních podmínkách a udrží jeho postavení sportovní hrdiny. Travis jde zdarma a intrikán ...

Hellcats Hellcats – S01E14

8.2.2011
Remember When

Hledání Pravda dosáhl svého cíle: důkaz, že Travis není vrah, Quarterback Jake je přetěžování-úkol, vyloupení obchodu, šel z ruky a byl překryt Bill Marsh a pravděpodobně jiné vysokoškolské mosazi. Dan zůstává mimo státu. Právě teď, Marti dostane její vlastní zasvěcení do Hellcatů, kteří vzpomínají vlastní spojování a zvážit svou budoucnost později, ale pokud Jake je vystavena, mohou zmizet jako zbytečné, aniž by Lancers sportovního týmu fandit.

Hellcats Hellcats – S01E13

1.2.2011
Worried Baby Blues

While the Hellcats host a fund-raising party to sell cheer-leading calendars, Marti & Alice break into Marsh's office. But what they find raises ethical dilemmas for both. Meanwhile the Monroe clan has a family meeting ...of sorts. And Vanessa gives Coach Raymond a lesson about fancy footwork.

Hellcats Hellcats – S01E12

25.1.2011
Papa, Oh Papa

Marti přetrvává napjaté jízda na sectionals s Hellcats na paty její přiznání, že se spojil s Danem. Alicin otec překvapí Alici, když se ukáže až sledovat její mouchu. Alice svěří Lewisovi, že ona není její otec řekl, že se rozešli, nebo že ona byla nahrazena jako letec. Nechtěl zklamat svého otce, Alice vydírá Savannah do vzdát své místo jako leták tím, že hrozí říci, že družstvo Savannah pomohl dostat Memphis Christian A zadarmo do sectionals.

Hellcats Hellcats – S01E11

1.12.2010
Think Twice Before You Go

Po incidentu v autě, Dan vydá ultimatum Marti buď přiznat, že ona má city k němu nebo jejich přátelství je u konce. Marti vleče depresivní Savannah ke grilování pomoci zvednout náladu. Savannah pije příliš mnoho a rozhodne se flirtovat s DJ, který ji udržuje v kompromitující situaci pozdě v noci. Marti rozhodne se říci Savannah pravdu o tom, co se stalo mezi ní a Dan.

Hellcats Hellcats – S01E10

17.11.2010
Pledging My Love

Kompromitující snímek Alice je poslán kolem školy, ji ponížit. Lewis cítí špatně pro Alici a souhlasí s tím, že jí pomůže najít viníka. Dva objevit Damian fotbalista, je viník a ona přísahá pomstu a plánuje se mu poté, co zjistí, že je gay. Červená a Vanessa slyšet její plán a vyrazil ji zastavit dřív, než udělá něco, co bude litovat. Mezitím se objeví Julian Marti a Morgan vyšetřuje případ Travisovu za jeho zády a kusy z nich ztratí z týmu. Dan je i nadále v rozporu o jeho city k Marti a tak se dělá ...

Hellcats Hellcats – S01E09

10.11.2010
Finish What We Started

Hrotem by Marti matky její první láska deníkových záznamů, Dan jde zeptat se jí, jestli "oni" šanci před spácháním do svého současného partnera, panenskou, ale je řekl, aby šla dopředu. Dan je překvapen, když plachý Savannah pronajme hotelový oblek jít celou cestu, jen aby vyklouznout last minute, zatímco on už odizolování v posteli. Savannah vrací domů chvíli, kdy se dozví, její sestru Charlotte se skrývá těhotenství a nabízí pomoc kryt stojí jako roztleskávačka hvězda, byť v HELLCATS 'Memphis konkurenčního týmu. Použití Dan jako řidič v vytyčování vyšetřuje ...

Hellcats Hellcats – S01E08

3.11.2010
Back of a Car

Dan nemá problém spaní-over boxery jen na koberec mezi koleji lůžek dívek, zatímco Marti dělá lásku k Lewisovi, ale milenec Savannah trvá na tom, Dan bere její postel sám, zatímco ona uprchne do gauči. S pocitem, že musí "odstranit" panenství, Savannah knihy luxusním apartmá sdílet s příjemně překvapen Dan, jen aby si to rozmyslela a spusťte domů. Quarterback Jake Harrow je zuřivý když přítelkyně Alcie odmítá hrát spolu na Lancers PR strany přemluvit tisku, ale konfrontuje šéf Bill Marsh a inspiruje znuděný tisku se zaměřit na Hellcatů místo. Marti je ...

Hellcats Hellcats – S01E07

27.10.2010
The Match Game

V zoufalé snaze získat finanční prostředky, aby jim dostat do státní příslušníky, Hellcats naplánovat datum aukce. Nicméně věci se náhle změní poté, Savannah starého přítele Noah se ukáže a přebije Dan Morgan vyhraje rande s vyděšeným Marti a Vanessa se ucházely o pomocí tajemného muže, kterého ona tuší, je Red snaží získat ji zpět. Vanessa vzteká nad tím, zda říci Derricka o datu jako peněz bude vztahovat na výlet do státních pro Hellcatů. Mezitím Lewis nadále udržet tajemství od týmu.

Hellcats Hellcats – S01E06

13.10.2010
Ragged Old Flag

Dívek volejbalové mužstvo, zpochybňuje Hellcats na vlajky fotbalového utkání. Lewis trenéři Hellcats a Red je ohromen jeho her. Marti předstírá, že je nemocný, aby mohla přeskočit hru a zúčastnit se konference s Julianem. Alice chce podvádět vyhrát, ale Savannah odmítne, čímž se děvčata v rozporu znovu.

Hellcats Hellcats – S01E05

6.10.2010
The Prisoner’s Song

Když Dan naznačuje, že demo videa potřebuje vizuální make-over, kapitán Savannah vezme jeho radu natočit ho venku, i když hlavní opoziční pod vedením soupeře Alice. Trestní právo profesor Julian Parrish se snaží změnit zákon, který zbytečně zhoršuje tresty. Marti je však přesvědčen tvrzení nevině nevrlý odsouzeného, ​​jehož případ je sloužit jako precedens a slibuje, že si ho uvolní, když Julian se domnívá, že nad své poměry. Red Raymond překvapí Derricka tím prvním varování, že plánuje získat zpět Vanessu a úspěšně spouštění bar rvačku ...

Hellcats Hellcats – S01E04

29.9.2010
Nobody Loves Me But My Mother

Lewis ptá Marti ven, ale ona ho odmítne. Alice řekne Lewisovi, že přestanou brát drogy, kdyby jí pomůže dostat zpět do formy jako leták, ale pak po propocené cvičení dva skončit s sex. Mezitím, Savannah má Dana do domu svých rodičů na večeři a boj vypukne po Savannah matka požaduje, aby jí přestat vidět Dan. Wanda přesvědčí Marti dát Lewis šanci, aby mu řekne, že je připraven k dnešnímu dni, ale on má druhé myšlenky.

Hellcats Hellcats – S01E03

22.9.2010
Beale St. After Dark

Savannah je nervózní z její první rande s Danem tak Marti, Lewis a zbytek týmu Hellcatů doprovázet ji na jejich data, která končí katastrofou. Mezitím, Marti se snaží zapůsobit na své právo profesor Julian v naději, že připojí svůj právní tým, ale on pochybuje ona může vyvážit obě její studie a cheerleading. V zoufalé snaze dostat ji zpět na místě, Alice se obrátí k pilulky zabít bolest a tak se může dostat lékařsky schválen znovu připojit k týmu. Vanessa vybíhá do čista Derrick o její poměr s Red.

Hellcats Hellcats – S01E02

15.9.2010
I Say a Little Prayer

Marti je zděšen, když zjistí, Wandu v publiku při kvalifikacích a vyžene ji od stadionu. Po Charlotte, Savannah sestra a kapitán HELLCATS "soupeře tým z Memphis křesťanské koleji, pády a utrpí vážné zranění, Savannah se zmítá mezi děje s její sestrou do nemocnice a zůstat soutěžit. Savannah říká Marti její rodiče přestali mluvit s ní, když se rozhodla přenést z Memphis Christian světské Lancer univerzity, nutit Marti znovu, že její postoj k Wanda navštěvujících kvalifikantů. Mezitím Lewis odstřeluje ...

Hellcats Hellcats – S01E01

8.9.2010
A World Full of Strangers

Marti Perkins, pre-law student na univerzitě Lancer, zjistí, že její stipendium byla zrušena a její dobře míněný, ale nezodpovědné matky, Wanda zanedbává, aby ji informoval. Zlomil a ven z možností, Marti uvědomí, jediný způsob, jak může zůstat ve škole je vyhrát místo na Hellcatů - Lancer legendární fandit družstvo - a stipendia, která přichází s ním. Přes konfrontaci s Hellcatů peppy kapitán týmu, Savannah, Marti zvítězí nad trenéra Vanessa Lodge, dělá družstvo a je vržen do konkurenčním světě na rozdíl od nic jí kdy poznal. ...