Helix

Epizody

Helix Helix – S02E13

10.4.2015
O Brave New World

Ve finále Season 2, Alanova vztah s Walkerem dosahuje krvavou vrcholu, zatímco jeho sourozenec svár s Peterem vybuchne v plamenech. Jinde, Kyle dělá jeho nejlepší chránit možný lék na mykózy.

Helix Helix – S02E12

3.4.2015
The Ascendant

Zatímco Kyle a Jordan snaží uniknout ostrov jako následovníci lovit je, Walker a Alan hledat Mother Tree, takže Walker může zastavit smrtící plán Ilaria je.

Helix Helix – S02E11

27.3.2015
Plan B

Walker se chystá implantovat Jordánska dítě do Amy, zatímco námořnictvo připravuje k realizaci plán B, konečné řešení, které zajistí, že virus a všechny infikované lidé nikdy opustit ostrov.

Helix Helix – S02E10

20.3.2015
Mother

Na Abbey sestry Amy dělá obchod pro nesmrtelnosti, zatímco v lese závod je na najít krvácející strom teď, že Kyle je napaden.

Helix Helix – S02E09

13.3.2015
Ectogenesis

Walker a Balleseros dorazí na opatství, zatímco Alan, Kyle a Winger jsou v lese, kteří hledají strom s mízou červenou, která by mohla být lékem proti patogenu.

Helix Helix – S02E08

6.3.2015
Vade In Pace

Pobřežní hlídka přijíždí na ostrov, aby se tým CDC na jiný ostrov se vypořádat s dalším vypuknutí patogenu, mezitím sestra Amy se musí potýkat s bratrem Michaelem a jeho plány.

Helix Helix – S02E07

27.2.2015
Cross-Pollination

Věci jdou od desíti k pěti na ostrově. Jinde, Walker se rozhodne jít do St. Germain po učení o bratra Michaela.

Helix Helix – S02E06

20.2.2015
M. Domestica

Tým CDC jsou nuceny pracovat společně, když jiný vypuknutí hrozí přemoci opatství

Helix Helix – S02E05

13.2.2015
Oubliette

Peter odhaluje jeho bratr tajemství a dostane se jim to jak v potížích, mezitím Kyle má plné ruce práce se snaží karantény sad a infikovaných úl.

Helix Helix – S02E04

6.2.2015
Densho

Michael snaží udržet pod kontrolou opatství jako tým CDC přiblížit ke sledování zdroj patogenu; ve stejné době, Alan bojuje s nutkáním, aby znovu své bývalé kolegy a přijde k termínům se skutečností o Petrových věrnost. V budoucnu Walker trvá riziko pokusu o útěk její bludy otce.

Helix Helix – S02E03

30.1.2015
Scion

Petra a Jordan opustit bezpečí opatství získat nějaké vzorky a zjistit jen to, co žije v lesích, mezitím sestra Amy pozemků, aby se jim odejít navždy.

Helix Helix – S02E02

23.1.2015
Reunion

Nemocné dítě objeví zatímco tým vyšetřuje ostrov, ale Sarah podezření, že je něco v nepořádku, když je dítě zázračně uzdravil; Julia a Caleb učinit objev, který prohlubuje záhadu ostrova, když vykopat Alanovu hrob.

Helix Helix – S02E01

16.1.2015
San Jose

Peter Farragut, Sarah Jordan a Dr. Kyle Sommer jít na tajemném ostrově vyšetřovat neznámou patogen, která zabila každého, s výjimkou Leila, na palubě Mist Avalon.

Helix Helix – S01E13

28.3.2014
Dans L’Ombre

Alan (Billy Campbell) a Peter zachytit vrah kosa a požadovat znát místo pobytu Juliy (Kyra Zagorsky) matky. Balleseros konfrontuje Hatake (Hiroyuki Sanada) o chybějících Inuitů dětí, zatímco Anana a její bratr dozvědět o Danielově osudu. Obavy, že virus je v Ilaria svém držení znovu nutí Alana a tým ze základny hledat svět, aby ji načíst.

Helix Helix – S01E12

21.3.2014
The Reaping

Uninfected se skrývají v tajném bunkru na základně jako pokus CDC načíst kanystry s virem a lék, zatímco vrazi Ilaria zachytit Hatake a donutit ho, aby si vybral mezi kterými jedno z jeho dětí budou první zabít.

Helix Helix – S01E11

14.3.2014
Black Rain

Se vstřikováním Juliy mozkomíšního moku se zdá, že nádor Sářina se zmenšuje. Julie, kdo nakonec řekne Alanovi neměla zničit virus Narvik, možná našel způsob, jak zničit poté, co jsou lidé nakažení. Dr. Duchamp řekne Peterovi že lidé mizí ze zařízení. Zdá se, že zřejmé, že po dvoudenní pauze, vektorů se vrátili a nyní nastavení pastí pro člověka. Hatake vidí textovou zprávu na Constance Suttona telefonu říkat jí, že je třeba vyzvednout do 6 hodin. Ten nyní očekává, že stávka tým nejméně 100 žoldáků, aby se dospělo. Jeho ...

Helix Helix – S01E10

7.3.2014
Fushigi

Hatake najde dohled video ukazující Victor Adrian s vakcínou Narvik a opouští zařízení. On řekne Alanovi, že Adrian nemohl přežít počasí a musí být mrtvý. Když se Alan dozví, že tam je opuštěný satelitní stanice pouhých 50 mil daleko, že i Julia vyrazil k němu a doufejme, že vakcína stejně. To, co nejsou připraveni na to, co se zjistí, podzemních zásobníků, facility. V laboratoři, Sarah je důležitý objev a dokáže zaznamenávat své závěry dřív, než ztratí vědomí. Daniel Ballesteros a Anana uprchnout ...

Helix Helix – S01E09

28.2.2014
Level X

Vektorů - 50 nebo SO - Zdá se, že zmizel a Alan dozví, tam je další úroveň pod úrovní R - úroveň X, virového trezoru. On a Julia vyrazil zničit vzorky jádro viru v trezoru, ale s cílem učinit, budou muset znehybnit vektorů - snížením teploty v objektu, aby odpovídal venkovních teplot. Na úrovni X, zjistí něco z Juliy minulosti. Hatake varuje všechny, že válka ještě neskončila a že Ilaria nebude jen tak vzdát - mohou nyní očekávat, že armáda přijít a vzít virus. Jeho vztah s Julií je ...

Helix Helix – S01E08

21.2.2014
Bloodline

Alan (Billy Campbell), riskuje svůj život, aby zachránil svého bratra Petera z CEO Ilaria Constance Sutton (Jeri Ryan), jen vidět ho znovu zajat vektorů. společnosti Julia Walker (Kyra Zagorsky) s tajemstvím svého "lék", zatímco její nevlastní bratr Daniel konfrontuje svého otce, dr Hatake (Hiroyuki Sanada), asi byl unesen jako dítě.

Helix Helix – S01E07

14.2.2014
Survivor Zero

Jako Ilaria CEO Constance Sutton přijede vyzvednout virus a jeho vyléčení, Alan najde Walker (Kyra Zagorsky) zdánlivě bez příznaků. Daniel (Meegwun Fairbrother) dozví pravdu o svém "přijetí" podle Hatake (Hiroyuki Sanada).

Helix Helix – S01E06

7.2.2014
Aniqatiga

Po Daniel (Meegwun Fairbrother) opouští Balleseros (Mark Ghanimé) zemřít, záhada, která obklopuje jeho připojení k Hatake (Hiroyuki Sanada) je odhaleno. Když se snaží zachránit Peter (Neil Napier), Alan (Billy Campbell) bojuje se svými city k oběma Walker (Kyra Zagorsky) a Jordánska (Jordánsko Hayes).

Helix Helix – S01E05

31.1.2014
The White Room

Jako Alanova (Billy Campbell) kontroverzní lék opouští Peter (Neil Napier) lpění na život, nekontrolovaný virus síly Jordan (Jordan Hayes), aby zničující rozhodnutí. Walker (Kyra Zagorsky) zjistí překvapivou pravdu o svém novém spojence, zatímco Daniel (Meegwun Fairbrother) čtverců off proti Balleseros (Mark Ghanimé).

Helix Helix – S01E04

24.1.2014
Single Strand

Karanténa podlaha byl uzavřen, ale teď, že komunikační satelitní parabolu byla zničena, Dr. Alan Farragut obavy o jejich budoucnost. Zejména je tam jen jeden týden jídlo na této úrovni. V samotném karantény, Julia se snaží uklidnit ty, kteří si myslí, že jsem právě pod zámkem zemřít. Zjistí, že je způsob, jak získat nějakou pozornost. Ona také najde někdo číhá na chodbách. Alan chce použít univerzální vakcínu laboratoř vyvinula na jeho bratra, který si myslí, že je na své poslední nohou. Sarah pracuje s jedním z vědců, kteří si myslí, že je ...

Helix Helix – S01E03

17.1.2014
274

Alan (Billy Campbell) zřizuje izolační jednotku karantény infikované laboratorní pracovníky, Walker (Kyra Zagorsky) a Jordan (Jordan Hayes) každý vystavují riziku, že mají smrtící virus, taky.

Helix Helix – S01E01

10.1.2014
Pilot

Centrum pro vyšetřování Disease Control lékařského týmu ze ohniska nákazy u high-tech arktické výzkumné laboratoře odhalí pravdu o tajný výzkumný projekt, který by mohl ohrozit budoucnost lidstva.

Helix Helix – S01E02

10.1.2014
Vector

Jako Dr. Alan Farragut (Billy Campbell) urychluje hon na jeho infikovanou bratr Peter (Neil Napier), karanténa ze tří vědců hrozí vytvoření paniku v laboratoři. Doreen (Catherine Lemieux) zjistí skutečnosti, že Dr. Hatake (Hiroyuki Sanada) leží o svém výzkumu.