Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)

Epizody

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E10

27.3.2015
Bluebell

Když Zoe činí důležité rozhodnutí, Wade se snaží postarat se o všechno předtím, než se dítě narodí.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E09

20.3.2015
End of Days

Wade a Zoe mají různé názory na manželství; George dostane potenciálně život měnící nabídku.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E08

6.3.2015
61 Candles

Zoe a Wade vyhledáním dědictví předat až do jejich dítěte. Když Lavon a Wade pozvat Cihla na rybářský výlet, cihla si myslí, že je to překvapení narozeninové party. Jiří nové zaměstnání a romantika šokuje svým rodičům.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E07

27.2.2015
The Butterstick Tab

Zoe nutí Wade ke změně jeho cesty poté, co viděl ho flirtuje s některými ženami; Lemon se bortí osobou z její minulosti; George a Annabeth je obtížné, aby se nová dobrodružství společně.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E06

20.2.2015
Alabama Boys

Zoe a Wade zjistili, že mají chlapce a začnou šílet o zvýšení Alabama chlapce. Mezitím, George a AB pokusit se zjistit své pocity.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E05

6.2.2015
Bar-Be-Q Burritos

Wade se snaží přivést zákazníky zpět do Rammer Jammer zajištěním překvapivý hudební vystoupení; Lemon a Lavon pokusit se jít dál, ale narazit na sebe při události dvouhry.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E04

30.1.2015
Red Dye #40

V naději na pomoc finanční woas citron je, Lavon pořádá talentové show představovat peněžní odměnu; Wade a Zoe skončí v kompromitující situaci.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E03

23.1.2015
The Very Good Bagel

Zoe jde do New Yorku a Wade následujícím způsobem. Po tolika vzestupů a pádů, jsou konečně pokrok v jejich vztahu. Mezitím, citron, Annabeth, George a Lavon vzpomenout si na své dnů střední školy a rozhodovat o jejich láska žije taky.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E02

16.1.2015
The Curling Iron

Zoe pohřbí sebe v práci, a zmatený chováním Zoe, Wade hledá lásku radu z citronu. Lemon a Brick se snaží udržet pravdu o svých milostných životech od babičky Bettie. Do té doby, Lavon a George neochotně spolupracovat, aby se dozvědět více o Lemon je novým přítelem, Henry.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S04E01

15.12.2014
Kablang

Zoe je nadšen, že Wade rozhodl zůstat v Bluebell a bojuje, aby ho získat zpět. Bluebell se snaží dostat svůj vlastní hasičský sbor. Lavon a George bojují o Lemon. Cihla zapojí ve starém románku.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E22

16.5.2014
Second Chance

Zoe se snaží být oporou přítelem Wade, ale když ona dělá velké gesto, Wade je nucen učinit těžké rozhodnutí o své budoucnosti s Rammer Jammer a hyacint. Lavon a George plnit své hrdiny, Don Todd, který jim pomáhá vidět věci ve svém životě jasněji. Babička Bettie snaží přesvědčit Lemon, že musí vzít její hledání vhodného manžela vážněji. Mezitím se Annabeth snaží se představit si svou budoucnost s Davisem.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E21

9.5.2014
Stuck

Když Wade otec, Earl, požádá Zoe o pomoc s jeho milostný život, je ráda, aby se zapojili, dokud jí Wade radí, že k ničemu mohou pocházet z něj. Lavon rekrutuje George pomoci přesvědčit městskou kontrolor změnit hyacint je účtování na výjezdu znamení, ale ocitne v soutěži proti jeho rivalovi, starosta Gainey. Mezitím, Lemon nadále snažit zviditelnit Fancie, ale všechny její plány se zdají jít nahoru v plamenech.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E20

2.5.2014
Together Again

Zatímco Wade je rozrušená se Zoe přes jeho problémy ve vztazích, rozhodne se poníží a pomáhat George se svými problémy s citronem. Mezitím, citron a Wade rozhodnete hrát hákovitý z jejich problémů. Annabeth se těší představit svého nového přítele k rodičům, dokud se rozhodnou, že by raději tráví čas s Lavonovi. Cihla se snaží pomáhat Wanda a Tom vyrovnat se s problémy s neplodností.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E19

25.4.2014
A Better Man

Zoe se ocitne ve středu Wade a Vivian vztahu, čímž jí ve svízelné situaci. Věci mezi Lavonovi a Annabeth se zhoršuje a začíná mít vliv na město. Lemon je rozrušená, když dostane méně než dokonalé zdraví inspekční stupeň a vymyslí plán, jak dostat to změnilo. Mezitím, George potřebuje rozptýlení a neochotně souhlasí, že jít na rande s učitelem Bible School.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E18

18.4.2014
Back in the Saddle Again

Zoe a Lemon Zdá se, že najít nějakou společnou řeč a obrátit se na sebe nějaké tolik potřebné přítelkyni radu. Wade se těší na to vzít Vivian se na pěkný večer, ale když její bývalý manžel začne ji textových zpráv, Wade se stává podezřelý z pravých záměrech její bývalý své. Lavon má možnost ucházet se mít County Fair v Bluebell, ale ztratí fokus, když se dozví, že Annabeth je nyní datování. Mezitím Magnolia vymyslí plán, jak dostat Cihla od jeho domu, aby uspořádal večírek.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E17

11.4.2014
A Good Run of Bad Luck

Zoe je přesvědčen, že ona a Lavon jsou prokleti a jediný způsob, jak věci do pořádku, je opravit minulost. Když Vivian syn zeptá Wade nějakou radu, on je rád pomůže, ale ne všichni jsou nadšeni jeho metod. Po neplánované setkání, George a Lemon snaží se vyhnout navzájem, ale to je nyní, že jsou obchodními partnery obtížnější. Mezitím Annabeth je stále dost s jedním z cihel své pacienty, Davis, až se dozví skutečný důvod za jeho onemocnění.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E16

4.4.2014
Carrying Your Love with Me

Zoe a Joel jsou frustrováni všechny háčky, které udržují v provozu do zároveň se snaží přetvořit svůj nový domov. Rose přesvědčuje Lavon, aby se dohodly, že BlueBell bude sesterských měst s městem ve Francii. Lemon přesvědčí Jiřího, aby jí pomohl s obchodní podnik, ale aby se věci jít hladce, Wade musí hrát mírotvorce. Mezitím Brick vidí příležitost, aby se stal hyacint je Man of the Year, ale brzy zjistí, že má nějaké tvrdé konkurenci.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E15

28.3.2014
Ring of Fire

Zoe dozví, že Joel najala některé nespolehlivé dělníky na pomoc s rekonstrukcí, ale když nikdo k úhoně v práci se stává sporný. Lavon pořádá hyacint je renesanční Faire, které pomohou udržet obsazeno, ale když nikdo nechce koupit vstupenky, rozhodne se použít Lemon má dva nápadníky jako hlavní událost. Mezitím Wade je nadšena jeho nastávajícím výročím s Vivian, ale její syn má jiné myšlenky.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E14

21.3.2014
Here You Come Again

Když ji Zoe máma bere se jako klient, Zoe je tajně nadšená, že ona bude nakonec mít plnou pozornost své matky. Cihla je překvapen, když slyším, že Lemon se vrací do města brzy, a tak požádá o pomoc Lavonovi uspořádat Vítej doma večírek pro ni. Nicméně, její návrat narazí na neočekávaný zádrhel a ona je nucena obrátit se žádostí o pomoc Wade. Mezitím, George je svázaná do pomáhá Magnolia.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E13

10.2.2014
Act Naturally

Zoe neochotně souhlasí, aby Joel jí hodit narozeninovou party v Lavon je pomoci povzbudit ho, ale věci jdou nakřivo, když její matka překvapení ji s návštěvou. Vivian se chce setkat Wade táta, ale Wade je pochybují, zda se o tom, jak by mohla reagovat. Annabeth dostane zajímavý dotaz od Belles, že nečekal, ale ve světle nedávného vývoje by to mohlo být perfektní rozptýlení pro ni. Mezitím, George je odhodlaný dokázat, vratič, že jeho nemesis Scooter Mcgreevy se nezměnil a je bláhový každého.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E12

3.2.2014
Should’ve Been a Cowboy

Zoe a Joel konečně koupit dům, ale uvědomit, že obrovské množství práce a peněz je nutné zařídit místo. Je to zdraví a wellness měsíci, v Bluebell a Zoe uzavře sázku s cihlou, že když se může dostat měšťané ztratit 500 liber kolektivně Udělá svého partnera znovu. Po ne tak dobrý přezkoumání návrhu svého románu, Joel následuje Wade kolem pro inspiraci, ale skončí v nějaké potíže. Last-minute Rozlučka je zdrojem vážných myšlenek pro AB.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E11

27.1.2014
One More Last Chance

Lavon Hayes požádá o celé město Bluebell, aby se pokusila přesvědčit Lt. guvernéra, že město by mělo být jmenován historické město. Zoe a Joel jsou stále dům lov, který jim přináší splnit Zoe tetu, který nemá rád Newyorčané. Wade je připraven přijmout svůj vztah s Vivian na další úroveň, ale musí čelit opozici jejího syna. Mezitím Lynly a George mají problémy ve vztazích. Tajný o Shelbyho těhotenství je odhaleno.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E10

20.1.2014
Star of the Show

Je-li Brick požádán o pomoc s místním kabaretu, se jmenuje Zoe zachránit den. Lavon se cítí poražený o možném sloučení s Fillmore, takže je ponecháno na Annabeth a citronem, aby ho motivovat smířit poslední boj. Lynly se stává stále více žárlí George úzké přátelství s vratič, a udržuje blízký v oku ním. Mezitím Wade je nadšený své nové romantika, ale roste obavy, když si všimne, že se odtáhla.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E09

13.1.2014
Something to Talk About

Když Zoe dozví, že Wade má zájem o datování někdo blízko k ní, ona se snaží vše, co můžete udělat, aby ukončila to. Lavon získává George, aby pomohla zachránit Bluebell z sloučení s jiným městem. Které pomohou udržet město ve tmě o plánované fúzi, Zoe používá Joel a Annabeth vytvořit skandální rozptýlení házet lidi z cesty. Mezitím Brick začne znovu chodit, ale ocitne v těžké dilema, když někdo z jeho minulosti zabrousí.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E08

25.11.2013
Miracles

Joel's grandmother visits for an early Hanukkah party and tells Zoe to invite her relatives. Zoe manages to get her uncle to attend. Brick learns he is not the father of Shelby's child. Wade has a toothache. Vivian & Zoe become friends.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E07

18.11.2013
I Run to You

Zoe bytosti růst pochybují, zda se, kolik času Joel a Wade servítky, zvláště když se začne zasahovat Joel psaní. Ready to všechno svést na Wade, Zoe dělá její nejlepší, aby nalákali Joel zpět do psaní. Lavon používá výmluvu trénovat svůj tým stopy, aby se zabránilo mluvit s Annabeth. Mezitím Lemon povzbuzuje Cihla začít znovu chodit, a George a Lynly diskutovat o tom, zda chtějí mluvit s Lavonovi o svých citech k sobě navzájem.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E06

11.11.2013
Family Tradition

Zoe a Joel jsou připraveni najít trvalejší místo k životu a najít ideální místo, je skutečně vlastněné příbuzný příbuzných Zoe biologický otec je. Po sledování příbuzného dolů, ale Zoe si není jistý, jestli je připraven čelit její rozvětvené rodiny. Vzhledem k úspěchu Lemon a Wade musel se Rammer Jammer, Lemon dostane nabídku, že nemusí být schopen odmítnout. Annabeth se zdá touží po Lavon jít ven z města, přimět jej, aby věděl, co jí je až. Mezitím, George and Lynly je připojení stále roste, ale George je stále ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E05

4.11.2013
How Do You Like Me Now?

Zoe je blaženě šťastná, když vidí, jak dobře Joel se přizpůsobuje hyacint, až se dozví, obyvatelé města by mohla mít jiný názor na něj. Chtít, aby se věci lépe, Zoe dobrovolně sama a Joel se gardedáma na Go Girl Tween dobrodružné tábory, ale když Joel odmítne jít spolu, ona se nechá opravit vnímání město je sama. Po hrubém startu se Lynly, George je příjemně překvapen, když se dozví, že pracují dobře dohromady. Mezitím Lavon se zoufale snaží být součástí besídky Alabamy kalendáře, ale když rozhodující květina chyba ohrožuje ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E04

28.10.2013
Help Me Make It Through the Night

Lavon plans a special night for Annabeth that does not work out. Lemon asks her grandmother to get her a date & invitation to a Halloween party. She meets someone she likes. Wade has dates with different women every nights.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E03

21.10.2013
Take This Job and Shove It

Lemon ocitne v horké vodě. George se ocitne potřebovat lékařskou pomoc při doučování sezení s Lynly (Antoinette Robertson), nutit jej, aby zavolat Zoe o pomoc.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E02

14.10.2013
Friends in Low Places

Lavon a Annabeth zvou Zoe a Joel (JOSH Cooke) přes pro klidnou večeři, ale když Lemon zve sama a Alabama nejvíce starý mládenec (Ryan McPartlin), věci jdou nakřivo.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S03E01

7.10.2013
Who Says You Can’t Go Home

V premiéře období, po léta v New Yorku, Zoe je ihned k nastěhování trvale, ale nejprve se musí vrátit do hyacint. Lemon má plán, aby pomohli Wade před Zoe.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E22

7.5.2013
On the Road Again

Tansy odejde George. Zoe je v rozpacích spala s Wade. Zoe se rozhodne letět do New Yorku na dovolenou; v letadle, ona se zabývá lékařskou pohotovost. Starosta Gainy unese Lavonovi je aligátora. Lemon dostane Gloriana hrát u baru.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E21

30.4.2013
I’m Moving On

Zoe looks for a new boyfriend; Max & Rose set her up with Max's father. Lemon & Wade's restaurant is closed due to code violations; Brick lends them money for the repair. Shelby questions her role with Brick. George & Tansy argue over Zoe.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E20

23.4.2013
If Tomorrow Never Comes

Tansy moves in with George. Zoe tells George her feelings, but he rebuffs her since he is with Tansy. Tansy's brothers visit. Wade & Lemon each try to change the Rammer Jammer's customer base. Brick has an operation and proposes to Shelby.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E19

16.4.2013
The Kiss

Tansy is insecure about George's feelings for Zoe, and Zoe develops feelings for George again. Zoe & George are to kiss in the town play, causing problems. Lemon & Wade open their restaurant. Brick hosts Mental Health Day in Bluebell

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E18

9.4.2013
Why Don’t We Get Drunk?

Lavon promotes Bluebell as a spring break destination. Wade & Lemon compete in a hands-on-boat contest to win money after Wally announces he wants to sell the RammerJammer. Zoe hangs out with Jonah which upsets George. Ruby is back in town.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E17

5.3.2013
We Are Never Ever Getting Back Together

Zoe se snaží dostat přes Wade ji podvádí, ale myslí, že vidí podvod v jiných zemích. Zoe si myslí, že Max je podvádění na Rose a snaží se to dokázat. Lemon pokračuje její úkol rozbít cihly a Shelby; ptá George, aby jí pomohl.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E16

26.2.2013
Where I Lead Me

Tom & Wanda decide to get married in 2 days. She asks Zoe to be her maid-of-honor, and to keep her mother busy. Lavon and George fight the mayor against a mall being built nearby. Zoe realizes Wade cheated on her. Lemon & Annabeth make up.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E15

19.2.2013
The Gambler

Wade enters a music contest to win the prize money. Zoe wants George in the band. Lemon and Magnolia spend the day together, until Lemon's boyfriend shows up. AnnaBeth tries to get in Lemon's good grace again. Tom & Wanda get engaged.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E14

5.2.2013
Take Me Home, Country Roads

Vzhledem k tomu, pomáhá městečku bitva chřipku, Zoe je potěšen každý chce ji vidět. Nicméně, to znamená méně času pro Wade. Lavon sleduje Annabeth, kdo je nepříjemné, protože se používá k dnešnímu dni citronu. Shelby chystá oslavu narozenin cihla je.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E13

29.1.2013
Lovesick Blues

George a Lavon dělat jahodový reklama. Wade kapela má out-of-město práci a chřipková epidemie ho drží co nejdál od Bluebell. Lemon a Walt v úmyslu učinit další krok v jejich vztahu. společnosti Zoe se chřipkové epidemie.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E12

22.1.2013
Islands in the Stream

George rodiče navštívit a nesouhlasí tansy jako jeho přítelkyně. Wade zjistí, že musí dělat věci, které Zoe se těší, i když ne. Brick chce říct svým dětem, které mu chodí. Annabeth potká návštěvníka města; Lavon je podezřelý.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E11

15.1.2013
Old Alabama

Bluebell slaví Pioneer den. Lemon chce uspokojit tuto událost, ale Lavon se jí nechce. Lemon a Annabeth vypracovat plán, aby se přizpůsobily tak jako tak. Zoe a Wade líčí první rodiny. Zoe se snaží ignorovat Wade nedostatky, které rozruší Wade.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E10

11.12.2012
Blue Christmas

Zoe dává město Santa den volna, a musí dostat crazy Earl hrát Santa. Ruby je nastavena na hodnotu opustit město, ale Lavon chce, aby zůstat a vzít si ho. George a Tanzi vyměňovat dary. Zoe říká Wade ona ho chce chodit na veřejnosti.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E09

4.12.2012
Sparks Fly

Bluebell pořádá charitativní aukci s ženami ucházení se o pánské piknikových košů. Vítězné sázky jsou neočekávané vítězné muži nedostanou ženy, které se očekávalo, a ženy nedostanou muže se čekalo.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E08

27.11.2012
Achy Breaky Hearts

Lemon is not happy with Lavon & Ruby's relationship, and Zoe thinks Ruby is not on the up-and-up. George wants to ask out Wade's ex-wife, but Wade is afraid of his finding out about Wade & Zoe's relationship. Brink wants more from Emily.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E07

20.11.2012
Baby, Don’t Get Hooked on Me

Zoe léčí škola fotbalová hvězda a on vyvine zamilovanost do Zoe. Snaží se ho odbýt, ale město chce, aby počkat až po velké zvěře. Lemon chce začít podnikat stravování nebo tak něco. Lavon a Ruby začít chodit.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E06

13.11.2012
I Walk the Line

Volební den a město je rovnoměrně rozdělena. Lavon přátelé vyškrábat se dostat více hlasů pro něj. Mezitím Annabeth rád Lavon, Lemon žárlí, a Lavon rád Ruby. Zoe učí Magnolia řídit výměnou za zkoumání Brick.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E05

30.10.2012
Walkin’ After Midnight

George je náměsíčnost, někdy jít na Zoe místě, zatímco ona je s Wade. Starosta závod mezi Lavonovi a Ruby se nachází v blízkosti; Annabeth přesvědčí Lavon předstírat date ji vyhrát hlasování s velkým hlasovacím rodiny. Lemon dostane žárlit.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E04

23.10.2012
Suspicious Minds

Lemon je Lavon kampaň správce vůči Ruby. Lemon myslí, že je těhotná, a bere testovacího kitu z obchodu bez zaplacení. Lavon předstírá, že měl v úmyslu koupit. To způsobuje problém pro kampaň. Cihel a Magnolia selhal v domácnosti.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E03

16.10.2012
If It Makes You Happy

Zoe čte její časopis Alumni a žárlí přes spolužáka velký úspěch. Zoe pozve reportéra vidět její úspěch v Bluebell, ale nic se neděje. Ruby se systémem proti Lavonovi na starostu. George řekne, citron, že se chystá na rande.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E02

9.10.2012
Always on My Mind

Rose chce hostit hudební fantastická konkurovat spolužák jít na hlavní koncert. Zoe pomáhá Rose seřadí zpěvačku, ale když se to propadne, dostanou George zpívat. Strana je hit. Lemon je hrozná servírka.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S02E01

2.10.2012
I Fall to Pieces

Zoe si musí vybrat mezi Georgem a Wade, každý chce rychlou odpověď. Bývalý obyvatel se vrací do Bluebell, a Zoe dělá přítele s Ruby. Lemon začne znovu budovat svůj život tím, že se snaží najít práci, a tak se může pohybovat do svého vlastního bytu.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E22

14.5.2012
The Big Day

Je to George a citronovou svatební den, ale George je stále nejistý. Bouřka udeří Bluebell a město se snaží udržet všechny v bezpečí. Wade a Zoe jsou chyceni ve stodole za městem dát do své emoce. George odvolá svatbu.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E21

7.5.2012
Disaster Drills & Departures

Zoe překroutí příznaky Rose for Love nemoci, ale je opravdu zánět slepého střeva. Město se otočí za studena Zoe. Lemon pokusí se vyhrát George zpět s romantickou večeři. Zoe otec navštíví Bluebell znovu, a Zoe uvažuje o vystoupení.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E20

30.4.2012
The Race & the Relationship

Zoe is convinced she and George are meant to be but he thinks they should just be friends. Zoe and Wade, as well as George & Lemon are reluctantly paired for the Bluebell Battle. Rose goes on a date with Frederick. Lemon and George see a minister

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E19

23.4.2012
Destiny & Denial

George je rozrušený Lemon je podvod a odjede do New Orleans. Zve Zoe jít s ním. Oni sdílejí jejich první polibek. Lemon musí sdělit Cihla, proč svatba je vypnutý. Wade se probudí v dopoledních hodinách, aniž by si pamatovat noc.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E18

16.4.2012
Bachelorettes & Bullets

George klade otázku, zda opravdu viděl, citron a Lavon líbat, a ptá se Zoe, jestli něco neví. Wade plánuje rybářský výlet pro George pánskou jízdu, a Magnolia plánuje stahovací cesta autobusem strany pro citron je Rozlučka. Zoe data pacienta.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E17

9.4.2012
Heart to Hart

Zoe otec přijde k Bluebell provést operaci srdce na otce Jiří. Ona je v rozporu asi ho vidí. Lemon spřátelí Zoe v naději, že nebude říkat Georgeovi o ji viděl s Lavonovi. Rammer Jammer hostí nápoj soutěž.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E16

27.2.2012
Tributes & Triangles

Každý očekává, že Bluebell je Man of the Year (Moty) jít do obvyklé podezřelé, jako je cihla, ale tentokrát je to George. Jako starosta najde hostit tradiční koktejl v Moty cti trapné, které mají tajně podváděl don ho s citronem, Zoe nabízí, aby byly zaměřeny na něj a skončí pokrývající jeho neschopnost držet rozhodující blahopřejný projev. Wade mimořádně rozšiřuje své hudební ambice, dosud vyhrazené pro kapelu, která nikdy nestane, aby psát píseň hrát v Georgova cti s Magnolia, kteří ho prosila, aby tak učinily. George rozhodne, navzdory ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E15

20.2.2012
Snowflakes & Soulmates

Bluebell má jeden ze svých vzácných sněhových epizod, příjemně připomínající domů do New Yorker Zoe, ale věřil přinést katastrofu všichni domorodci. Wade dělá špatnou práci a zajišťuje tak starostovi to nebude mít vliv na návštěvu svých rodičů, když chce prezentovat jako Didi svou snoubenkou. Ve skutečnosti je starší Hayes pár oznamuje svůj rozvod, který se odvrátit, ale Didi balls ven. George naléhá citron vážně uvažovat o její impulzivní návrh uprchnout spíše než mít její propracovaný sen svatbu.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E14

13.2.2012
Aliens & Aliases

Wade přijímá na pomoc jeho poslední dobytí Joelle Sugarbaker uklidnit ji šíleně žárlivý ex ed svádí lookalike dívka předstírat, že ona je ta, Ed viděl chodit Wade, ale trik přináší každou stranu pouze smutek. George přijímá bránit populární místní učitel Eric Sunberg, který byl vyhozen poté, co připustil v průběhu školního související s ", které celebrity jsem já" průběhem, že věří v mimozemšťany, stejně jako jeho žena posedlá Dotty. George doufá, prosit lékařskou omluvu a žádá Zoe najít. Zoe váhá, zda pomoci Didi snaží získat zpět starostu, sluch našla ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E13

6.2.2012
Sweetie Pies & Sweaty Palms

Veterinář Judson Lyons přijímá Zoe ho poprvé žádá, aby zúčastnit každoroční Sweetie Pie tanec město je "příliš brzy", pak měnící svou mysl poté, co si všimne i Rose ní manipulovat, ale dospěla k závěru, že jen opravdu má oči a myšlenky pro Wade a vrátí se domů. George si uvědomí, že zapomněl poštovní svatební pozvánky z freudovské frustrace, že Lemon strávil celý svůj čas na otvory od měsíce, málokterý s ním. Řádek s cihlovými vede k němu a nakonec George učí ona byla stáčení až frustraci nad její opuštěné matky. Zoe konečně dostane ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E12

30.1.2012
Mistress & Misunderstandings

Veterinář Judson, kterého Zoe ještě nebyl zapomenut nebo "odpuštěno" intimity se svým New York přítele, je voláno v pro kočku, která pravděpodobně kontaminované majitel Sal Nutter a jeho tajemství paní. George neochotně umožňuje Lemon, kdo chce uspět Delia Ann Lee jako místní Jubilee Memory matrona na Belles ', aby ji a její stejně nepříjemný manžela, kolega právník Lawrence Lee, daleko od milostivý vítěz pozvat. Starosta řekl pravdu, jak on a Wade podezření Zoe skrývá milence: ona hostí tajnou přítelkyni, Annabeth, která se neodvažuje říci panovačná lemon, že je ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E11

23.1.2012
Hell’s Belles

George Tucker pečlivě naplánoval na nedávnou řetězce supermarketů v pohybu dovnitř a odrovnat zvonek malé a střední podniky tím, že přesvědčí všechny okolní majitelům odmítnout umožňuje přístupové cesty, ale přehlédl nejmenší náplast. Patří k Wade Deadbeat otce 'Crazy' Earl Kinsella, který vždy houby na jeho syny, ale mohl stát finančně nezávislý tím, že prodává. I s Wade odborného poradenství, starosta zjistí návratu do těžké chodit jako Didi odmítá uznat, že není ani zájem, spíše řekne každému Vzal od ní, takže Wade musí trénovat, jak se zbavit ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E10

5.12.2011
Hairdos & Holidays

Vánoční strom Wade slibuje George na náměstí, od jednoho ze svých mnoha EXE, je žalostný, takže chlapci stanovené snížit nějaký jiný ex dohromady. Nedostatek skutečného souhlasu vlastníka a Wade rtu k šerifovi přistane duo ve vězení za noc. Po návratu domů, Lemon trénuje mladší sestra Magnola, aby se stala další generace průvodu vítězů Breeland skořice, ale Zoe vstoupí Rose a autobusy soupeř více nemilosrdně pak zájemci mohou zvládnout. Lemon je šokován slyšet, že její matka, která opustila před lety věnovat herecké kariéře, přistál zpět v Alabamě a ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E09

28.11.2011
The Pirate & The Practice

Cihla vytáhne všechny zastávky, aby se zabránilo overconfident Zoe od dosažení 30% nemocných podíl požadované zastavit, aby ji kupovat z praxe jednostranně. Takže ona udržuje oddálení jejího letu do New Yorku, aby oslavili tradiční Den díkůvzdání, spíše než Bluebell je Pirátů verzi "Planksgiving. Wade odmítá přiznat ke starostovi, že po stopách Zoe, a proto ji skutečně chce potřebovat jeho pomoc údržbář. Georgeův bratr se odstěhoval z rodinného advokátní kanceláře, takže otec Tucker očekává George konečně, aby se stal senior partner, a dělá, že chutná tím, že nabízí na částečný úvazek ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E08

21.11.2011
Homecoming & Coming Home

Těsně předtím, než návrat domů dorazí Jimmyho Praboo, který vždycky vytáhl kruté žerty na Wade, a zvláště náklady Georgova, tak přísahám pomstít. Lemon zpočátku protestuje u dětinskost, ale brzy v pokušení, aby jim pomohla vykreslit "šmoula sprchu", která vede hruškovitého tvaru. Starosta musí vyplnit pro fotbalového trenéra, první vážná zjevných obětí chřipky včetně quarterback, ale Zoe později diagnostikuje jinak. Zoe nemá pokoušet společenský život tím, že nad jeho pre-herní strany, ale New York plánovač kamarád strana ona letí přebírá Big Apple cestě, ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E07

14.11.2011
The Crush & the Crossbow

Wade je příjemně překvapen návštěvou od svého ex, nebo má být: jejich manželství bylo nikdy právně zrušen, ale nyní chce oženit jiného. V době, kdy Tucker papíry udělal, Wadeova příjemný smlouva je stažen z důvodu nenáviděného ženicha, Colt. Pohledný, jak příjemné je to dokonalý dům službu konferenční hovor potěšující veterinář Judson Lyons se dá jemu a Zoe příležitost setkat se a plánovat datum večeře, ale být mimo hru několik let po jejím jediným snoubence, ona dostane studené nohy. Starosta je k dispozici pouze sportovní celebrity stát v pro hvězdu Nascar kdo ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E06

7.11.2011
The Undead & The Unsaid

V jeho hravým způsobem, Wade ukazuje andělskou trpělivost s nočním obavám vrtkavá Zoe, a to i tráví noc na její špatné gauči. Nejenže se zhroutí vypůjčené auto starosty na lékařské návštěvy, je však přesvědčen, že viděli rybáře, jehož portrét je na zdi v hospodě ze zemřelých vesničanů. Na vyšetření, Leon Mercy, který vypadá, že ji strašit v noci, bylo hlášeno jen chybí, protože byla by ho hledal ve dřevě nebyla Wade sledoval je. George najde starosta ochoten uvolnit na chráněném domově pro šťastný pár se přestěhovat do, ale Lemon změní ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E05

24.10.2011
Faith & Infidelity

Zoe objeví něco šokující o místním ministra a jeho manželky, vzbuzujícígalerijní mezi obyvateli Bluebell. Lemon je odhodlán najít finanční prostředky na renovaci historického mostu město je, aby byl zničen hurikánem Katrina, ale nejprve ona je dát do mimořádně nepříjemné situace, že bude muset přesvědčit Lavon zvolit její návrh po tolika jiných hodnotných podání.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E04

17.10.2011
In Havoc & In Heat

Tvrdohlavě, Zoe odmítá dát do Bluebell tradici, že během zdravotního vlny, jako teď, všechny non-kriminální zábrany jsou pozastaveny. Přesto, shirtless muži a Wadeova smyslné potápět brzy získat její nepochybuje, nakonec se vzdát. Moudrou radu proti Georgeovi se jít na neformální, snoubenka pokusy citronu zapůsobit na své ještě jednou s krátkou návštěvu rodičů s večeří, ale matka Tucker neustále plive implicitní kritiku , zatímco Brick a otec Tucker hádat donekonečna o sportu, zakořenění pro soupeřící týmy.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E03

10.10.2011
Gumbo & Glory

Eagerto "ukrást" had protřelý mladého pacienta z Brick, Zoe dostává Wade, aby ji řídit na místě k identifikaci živočišného druhu, ale dostane pokousal Copperhead sama, zatímco Brick léčí dítě. Wade otevřeně směje, jiné místní úsměv nebo dívat se dolů, když Zoe se rozhodne vstoupit do ročníku soutěže gumbo vaření, a to bez jakéhokoliv kulinářský zážitek. The New York 'sceret zbraň "se počítat s tím, podvádět podlehne starosty" domácí "aligátora a ona zraní ruku při čištění krevety, ale George jde za zády jeho snoubenka na pomoc svém obchodě ingredience. Jsou však ...

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E02

3.10.2011
Parades & Pariahs

V naději, že by to mohlo pomoci obyvatelé Bluebell přijmout ji jako jeden z jejich vlastní, Zoe Hart souhlasí s tím, aby připojil starosta Lavonovi Hayes na jeho plováku během zakladatele Day Parade, ale bohužel nechtěně shazovat plovák není přesně pomoci Zoe vítězství nad Lemon Breeland a obyvatelé Bluebell. Aby toho nebylo málo, město je zlatý chlapec, George Tucker, informuje Zoe, která smluvně ona potřebuje, aby v třicet procent podniku nebo Dr. Brick Breeland budou mít možnost koupit natáhla polovinu z lékařské praxe.

Hart of Dixie Hart of Dixie – S01E01

26.9.2011
Pilot

Valedictorian v New Yorku medicínu, chirurg dcera Zoe Hart odmítá nabídku připojit se temný město Alabama Gulf Bluebell senior lékaře Harley Wilkes se připojit k jeho praxi země, ale pořád posílání pohlednic. Když se řekne, aby si rok praxe zkušenosti vyvíjet pacienta, aby mohl být přijat do chirurgického výcviku, nakonec souhlasí, aby její matka Candice Harta nouzi. Harley mezitím zemřel, ale označila její dědice s tím, co to vlastně jen jeho polovinu praxi, která zdejší Dr. Brick Breeland chtěl pokračovat sám. Zoe váhá, zda se má ...