Hannibal

Epizody

Hannibal Hannibal – S03E13

27.8.2015
The Wrath of the Lamb

Bude vymyslí mazaný spiknutí s cílem zabil Francise Dolarhyde pomocí Hannibal Lecter v jeho trik. Bedelia vyjadřuje znepokojení nad nebezpečné plánu Will pokračuje v jeho hru s Hannibalem, i když Will muset čelit svému nejtemnější obavy.

Hannibal Hannibal – S03E12

20.8.2015
The Number of the Beast Is 666

FBI požádá o pomoc Dr. Frederick Chilton v naději, že kreslení Francis Dolarhyde do léčky; Will je empatie pro Dolarhyde dopady jeho psychiku.

Hannibal Hannibal – S03E11

13.8.2015
…And the Beast from the Sea

S úplněk blíží, Jack a Will si jisti, že Francis Dolarhyde opět udeří, ale chybí jim solidní náskok; Alana dává Hannibal šanci na vykoupení.

Hannibal Hannibal – S03E10

6.8.2015
…And the Woman Clothed in Sun

Řezby symbolizující Velkou Red Dragon jsou načítány z místa činu, odlévání světlo na Francise Dolarhyde jeho pokřivené psychiku. Mezitím, jak Dolarhyde a bude usilovat o moudrost Hannibal Lecter.

Hannibal Hannibal – S03E09

30.7.2015
…And the Woman Clothed with the Sun

Pátrání po sériovém vrahovi Francis Dolarhyde ohřívá jako Will se ponoří do nebezpečného území. Ten předpokládá se v Dolarhyde psychiky a kontakty Hannibal Lecter pro pomoc při profilování vraha.

Hannibal Hannibal – S03E08

23.7.2015
The Great Red Dragon

Hannibal byl uvězněn na tři roky na státní nemocnice Baltimore když se objeví nový darebák se objeví v jednom Francis Dolarhyde. Jack se natáhne, aby vůle, aby mu pomohla vypátrat brutální sériový vrah.

Hannibal Hannibal – S03E07

16.7.2015
Digestivo

Zachyceny v Itálii, Hannibal a Will budou postaveni před Muskrat Farm, kde Mason čeká.

Hannibal Hannibal – S03E06

9.7.2015
Dolce

Bedelia a Hannibal cítí, že jejich čas ve Florencii se chýlí ke konci; Jack otázky budou loajalitu.

Hannibal Hannibal – S03E05

2.7.2015
Contorno

Jack a Will spolu s Chiyoh dorazí ve Florencii s různými agendami pro Hannibala, když detektiv Pazzi se blíží.

Hannibal Hannibal – S03E04

25.6.2015
Aperitivo

Dr. Fredrick Chilton je živ a zdráv, ne-li poněkud rekonstruován, nutit ty poškozeny Hannibal Lecter použít, bude Graham jako návnadu, aby ho vypláchnout.

Hannibal Hannibal – S03E03

18.6.2015
Secondo

Bude cestuje do Litvy, kde získává nové spojence ve svém pátrání po Hannibal Lecter, zatímco Jack Crawford dělá jeho cestu k Itálii s nějakým hledáním jeho vlastní

Hannibal Hannibal – S03E02

11.6.2015
Primavera

Will Graham probouzí z kómatu a začne dávat dohromady události, k nimž došlo po krveprolití v Lecters doma.

Hannibal Hannibal – S03E01

4.6.2015
Antipasto

Po zničujícím krvavou lázeň na Lecters domácí Hannibal zavádí nový život pro sebe v Itálii spolu s firmou svého vlastního psychiatra Bedelia.

Hannibal Hannibal – S02E13

23.5.2014
Mizumono

Jack vymyslí plán zadržet Hannibala, zatímco Hannibal se připravuje na jeho odchodu. Will dělá jeho rozhodnutí, a to má za následek ničivé důsledky.

Hannibal Hannibal – S02E12

16.5.2014
Tome-wan

Během terapeutické sezení, Will sdílí vizi toho, jak zabije Hannibala. Mezitím stále netrpělivý Jack přináší překvapivé svědectví pomoci chytí Hannibala.

Hannibal Hannibal – S02E11

9.5.2014
Ko No Mono

Jack a jeho tým pokrytí pravdu o zmizení Freddie Lounds.

Hannibal Hannibal – S02E10

2.5.2014
Naka-Choko

Will je ochota jít do tmavých místech posiluje jeho pouto s Hannibalem - a sbírá Jackovu pozornost; Hannibal dává Margot rady o násilnou povahu jejího bratra.

Hannibal Hannibal – S02E09

25.4.2014
Shiizakana

BAU tým se podívat do případu těla kamionu řidiče, který se zdá být roztrhán dvou různých živočišných druhů. Will setká podivné nového pacienta Hannibalovu po jednom ze svých zasedání. Rozhodnuti zde naleznou své pravé já, Hannibal vymyslí test, ale výsledky ho překvapit.

Hannibal Hannibal – S02E08

18.4.2014
Su-zakana

Will pomáhá při vyšetřování ženském těle našel uvnitř koně, zatímco Alana pražce o záměrech budou směřovat ke Hannibal. S hodinovou tikání, Will a Hannibal závod pro ochranu svědka věří, že je ve velkém nebezpečí.

Hannibal Hannibal – S02E07

11.4.2014
Yakimono

Will je propuštěn z Chiltona azyl, zatímco objev Miriam Lass dává Jackovi novou naději při hledání Chesapeake Ripper.

Hannibal Hannibal – S02E06

4.4.2014
Futamono

Tělo councilman města je nalezeno prolíná se stromem; Jack se zhroutí večírek Hannibalovu vyšetřovat bude podezření; zjevení šokuje každého.

Hannibal Hannibal – S02E05

28.3.2014
Mukozuke

Freddie Lounds najde Beverly rozděloval mrtvolu; Bude splňuje napodobování vraha a nařídí mu, aby zabil Hannibala. Gideon zaslechne to a dává Alana šanci ušetřit bude od roku stává vrah.

Hannibal Hannibal – S02E04

21.3.2014
Takiawase

FBI je volána, když je mrtvé tělo objeveno, lebka převeden do úlu. Mezitím Beverly Katz najde ponětí o nástěnné vraha, který ji posílá dolů smrtící cestu.

Hannibal Hannibal – S02E03

14.3.2014
Hassun

Jack Crawford riskuje svou práci tím, že jde proti směrnicím FBI a odhalující k soudu, že to byla jeho ruka, která tlačila vůle k jeho limitu.

Hannibal Hannibal – S02E02

7.3.2014
Sakizuke

Tým BAU zužuje na původu vyřazených subjektů z soupy činu, snaží se objevit rafinovanou plán vraha, zatímco Will Graham začíná rafinovaný plán sám zevnitř azyl.

Hannibal Hannibal – S02E01

28.2.2014
Kaiseki

Zatímco Will i nadále prosazovat svou nevinu, Hannibal a Jack se snaží vyrovnat s tím, že je ve vězení; Kade Purnell návštěvy.

Hannibal Hannibal – S01E13

20.6.2013
Savoureux

Po jeho podivné cestě do Minnesoty, Graham je vzat do vazby Crawford k pravděpodobnému vraždu Abigail Hobbs. Zjistí, že je její useknutou ucho ve svém kuchyňském dřezu a její krev pod nehty. Alana je vlevo zpustošen zatčením a je rozhodnut najít příčinu Grahamova demence, a to navzdory Crawforda naléhání, že neexistuje žádná příčina. Má ho nakreslit hodiny, když jí řekne, že doktor Lecter měl jej provést podobný test a výsledky zpevnit své přesvědčení, že existuje fyzikální vysvětlení pro nestabilitu Grahama.

Hannibal Hannibal – S01E12

13.6.2013
Relevés

V návaznosti nenuceně komentář Graham, Hannibal ponechává hřeben v komoře Gruzie Mädchen, který náhodně zažehne oheň v ní hyperbarické komoře a je spálil k smrti. Rozhněván, Graham vyvozuje, že několik nedávných vražd byly veškeré dílo napodobovatelný vzorování po nedávných sériových vražd, a že Gruzie byla zabita, protože ona může si na tvář toho, kdo zabil Dr. Sutcliffe.

Hannibal Hannibal – S01E11

6.6.2013
Rôti

Dr. Abel Gideon uniká z vazby a začíná mířit na psychiatry, kteří pokoušeli se ho léčit, zobrazovat jejich těla s kolumbijskou kravata. Zatímco Alana Bloom je dán pod ochrannou vazbu, Gideon unese Dr. Frederick Chilton a láká Freddie Lounds do pasti, nutil ji, aby napsal článek o něm. Mezitím, Grahamova diagnostikováno encefalitida řídí jeho teplotní up, který způsobuje závažné halucinace.

Hannibal Hannibal – S01E10

30.5.2013
Buffet Froid

Beth LeBeau je nalezen zavražděný poté, co se utopil v její vlastní krví v důsledku jejího obličeje řezaný do Glasgow úsměvem. Grahamova duševní stav nadále prudce klesat; ztratí hodiny v době, a když živý halucinace způsobuje Graham kontaminovat místo činu, Lecter se vztahuje ho k neurologovi, starého sídla kolegou, Dr. Sutcliffe.

Hannibal Hannibal – S01E09

23.5.2013
Trou Normand

Totem lidských těl od čerstvě zabil desetiletí staré jsou k dispozici na pláži a zároveň Graham vyšetřuje místo činu, se náhle ocitá v kanceláři Lecter, tři a půl hodiny pryč, s žádnou vzpomínku na tom, jak se tam dostal , Lecter důkaz to Grahamova mysl se snaží uniknout z museli vyšetřovat takové brutální vraždy.

Hannibal Hannibal – S01E08

16.5.2013
Fromage

Lecter pacient Franklin Froideveaux se obává, že jeho kamarád Tobias může být psychopat, ale Franklinova rostoucí posedlost Lecter je to, co se týká posledně víc. Graham vyšetřuje vraždu Baltimore hudebník, který se otevřel v krku a šíje cello vložen přes ústa. Graham, s Lecter vedením interpretuje jako jeden vrah serenading druhého. Grahamova duševní stability zhorší, když začne mít sluchové halucinace zvířat v bolestech a když se jeho romantické city k Alana Bloom jsou odmítnuty.

Hannibal Hannibal – S01E07

9.5.2013
Sorbet

BAU je volána, když je muž nalezen v hotelovém pokoji vany s jeho ledvina odstraněna a Graham je třeba určit, zda se jedná o akt z harvestor orgánu nebo v případě, že Chesapeake Ripper vyžádala svou první oběť za dva roky. Mezitím Crawford i nadále pronásleduje objevem Miriam Lass paži. Dr. Bloom podezření, že Crawford se stal posedlý chytat Ripper, a je uvedení Graham v nebezpečí tím, že ho honit Ripper.

Hannibal Hannibal – S01E06

2.5.2013
Entrée

Zdravotní sestra na státní nemocnice Baltimore pro duševně choré zločince je brutálně zavražděn pacientovi, Dr. Abel Gedeona, a to způsobem připomínající "Chesapeake Ripper", který nebyl spáchal vraždu za dva roky, se stejným počtem let Gideon byl uvězněn. Zatímco Graham se snaží zjistit, zda Gideon je opravdu Rozparovač, Crawford přijme telefonní hovor, zřejmě z reálného Ripper, který hraje nahraný hlas Miriam Lass, stážista Crawford byl konzultaci na případu Chesapeake Ripper o dva roky dříve, když náhle zmizel ,

Hannibal Hannibal – S01E04

29.4.2013
Oeuf

Série vražd rodinných koná, a Will zjistí, že byly provedeny každým z chybějících dětí rodinám ", kteří byli uneseni a vymyt mozek, zabíjet své staré rodiny pro svou" novou rodinu. " Proti Alana radu, Hannibal kontroluje Abigail z nemocnice pro některé děsivé psychiatrické praktiky, které v konečném důsledku sladit svou loajalitu s ním.

Hannibal Hannibal – S01E05

25.4.2013
Coquilles

Nález zavražděné pár se nachází v motelovém pokoji, položená v modlí poloh s masem zádech otevřených a navlečené na strop, aby jim vzhled křídel. Použití chloupků sebraná v motelu polštáře, tým BAU objevit několik léky používané k léčbě mozkových nádorů u vraha krevního řečiště. Graham dohadů, že vrah se transformuje své oběti do strážní andělé hlídat ním, protože se bojí, že zemře ve spánku.

Hannibal Hannibal – S01E03

18.4.2013
Potage

Rozhodnuta dát Abigail uzávěr, Will a Hannibal vzít Abigail zpět na scénu trestných činů jejího otce. Ale věci se zase k horšímu, když napodobitel vrah udeří znovu.

Hannibal Hannibal – S01E02

11.4.2013
Amuse-Bouche

Will a Jack lovit vraha, který se zabořil oběti naživu, takže se stanou hnojivo na jeho zahradě houby. Zatímco bulvární novinářky Freddie stanovuje cíle v na Vůli.

Hannibal Hannibal – S01E01

4.4.2013
Apéritif

V čele jednotky FBI Behavioral Science, Jack Crawford, vyzývá profiler Will Graham, aby jim pomohla chytit sériového vraha. Vrah se nyní unesl osm žen, všechny podobné ve vzhledu a vždy v pátek. Jeho poslední obětí je Elise Nichols. Graham byl vyučuje na Akademii FBI a není příliš zájem o jít ven do pole. On je zvláště empatický a má tendenci se dostat příliš zapojených do těchto typech případů. Crawford zařídí známého psychiatra, Hannibal Lecter, pracovat s ním a zmírnit stres. Zdá se, že Lecter má ...