Gossip Girl (Super drbna)

Epizody

Gossip Girl Gossip Girl – S06E10

17.12.2012
New York, I Love You XOXO

Finále série. V módní rozloučení si pamatovat, naše oblíbené Upper East Siders spojily své síly na poslední večírek a šokující totožnost Gossip Girl je konečně odhalena.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E09

10.12.2012
The Revengers

Po záběhu s Bart (ROBERT JOHN BURKE), Blair je starost o Chuckovou bezpečnost a vymyslí plán se Serenou, Georgina (Michelle) a Sage (SOFIA BLACK-D'ELIA).

Gossip Girl Gossip Girl – S06E08

3.12.2012
It’s Really Complicated

Co je to Den díkůvzdání bez stranu dramatu? Serena a Dan hodit svůj první Den díkůvzdání spolu, ale každý se zdá havetheir vlastní program.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E07

26.11.2012
Save the Last Chance

Serena a Dan se rozhodnou napravit s těmi, které mají křivdil. Chuck je blízko k získání důkazy, které potřebuje proti svému otci, ale blízký spojenec odhalí svůj plán.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E06

19.11.2012
Where the Vile Things Are

S břečťanem nápovědou, Chuck zjistí, existují důkazy v neprospěch svého otce a požádá Natea pomoci načíst ho. Serena volunteersto pomoc Dan, ale nečekané emoce vznikají.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E05

12.11.2012
Monstrous Ball

Eleanor (MARGARET COLIN) dává Blair ultimátum, Serena znepokojuje Steven (Barry Watson) postoj k ní a Danpublishes další článek.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E04

5.11.2012
Portrait of a Lady Alexander

Chuckovo vyšetřování jednání otcových ho vede k nepravděpodobném případě se na Manhattanu elity. Serena a Steven (BARRYWATSON) rozhodne odhalit své romantické historie.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E03

22.10.2012
Dirty Rotten Scandals

Cítí tlak, aby se její první Waldorf vzory módní přehlídka úspěch, Blair se musí spoléhat na pomoc od nečekaného zdroje, ale některé neočekávané intrikující způsobí skandál na dráze. Serena zjistí, že se spřátelila Steven dceru Sage je složitější, než si myslela, zvláště když ona je nucena dát své problémy s Blairem stranou, aby uvolnili Sage šťastná. Nate vydává Danův první serializovaný článek způsobuje rozruch a produkovat vážnou hrozbu. Mezitím Chuck začíná vypadat do záchytného bodu, který Amira po sobě zanechal, což může pomoci odhalit, co se skrývá Bart.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E02

15.10.2012
High Infidelity

Serena hostí velký gala, Blair se připravuje na debut své nové módní linii a Dan se musí rozhodnout, zda je ochoten obětovat hisintegrity, aby si jeho dílo zveřejněno.

Gossip Girl Gossip Girl – S06E01

8.10.2012
Gone Maybe Gone

V šestém premiéře období, Serena zmizel a Chuck a Blair slíbit navzájem o jejich relationship.MICHELLE Trachtenberg, Barry Watson hostující hvězda.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E24

14.5.2012
The Return of the Ring

Když Gossip Girl jde za Blair, když to nikdy předtím, Serena připouští, že může neúmyslně hrály důležitou roli v Blaira poslední noční můra. Mezitím, Nate zve Lola pohybovat s ním, a Lily musí učinit velké rozhodnutí o budoucnosti svého manželství. A konečně, do konce epizody, Blair bude učinit volbu mezi dvěma muži v jejím životě ... to bude Chuck nebo to bude Dan?

Gossip Girl Gossip Girl – S05E23

7.5.2012
The Fugitives

Serena představuje jako Blair na důležitou schůzku. Ivy a Lola (ELLA RAE Peck) tým s cílem pomoci Chucku. Nate rozhodne o budoucnosti a Diana (Elizabeth Hurley).

Gossip Girl Gossip Girl – S05E22

30.4.2012
Raiders of the Lost Art

Chuck, Nate, Blair, Serena a Lola se spojí, aby odhalit, co si myslí, že je výbušná tajemství mezi Dianou a Jacka. Mezitím, Dan je nabízen prestižní stipendium v ​​Římě v létě.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E21

23.4.2012
Despicable B

Blair se cítí jako její status Upper East Side by mohly být vzdaluje a vymyslí plán, aby zajistili, že se tak nestane. Mezitím Lily hodí rodinné sešlosti - včetně Williama, Carol a Lola - ve snaze dokázat van der Woodsen rodina je stejně sjednoceni jako dřív. A konečně, Nate se zaboří do Dianiny minulosti a je překvapen tím, co objeví.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E20

16.4.2012
Salon of the Dead

Na oslavu svých oficiálních vyjde jako pár, Blair a Dan hostit okouzlující britského stylu salon, včetně hosty Julian Tepper a Jenna Gribbon (zakladatelů Oracle klubu). Lola přistane na konkurz na celý život, ale Gossip Girl může mít i jiné plány na Upper East Side nejnovější It Girl. Mezitím, Lily a Rufus nesouhlasí přes nejlepší způsob, jak zvládnout situaci Ivy, a Serena a Diana vhazování nad tajemstvím, že oba by raději zůstat tajemství.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E19

9.4.2012
It Girl, Interrupted

Serena se snaží, aby se zdráhají Lola (ELLA RAE Peck) příští To Dívka Upper East Side, počínaje modelování při Kiki de Montparnasse show. Elizabeth Hurley hostující hvězdy.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E18

2.4.2012
Con-Heir

Chuck zve Jack (DESMOND Harrington) do města, Blair a Dan pokus dovršit svůj nový vztah a Ivy najde nepravděpodobného spojence v William (BILLY BALDWIN).

Gossip Girl Gossip Girl – S05E17

27.2.2012
The Princess Dowry

Blair si myslí, že Cyrus možná našli možnou mezeru v její prenup. Chuck Georgina partnera v systému, ale to má nepředvídatelný výsledek. Mezitím se krize rodiny přináší William van der Woodsen zpět na Upper East Side.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E16

20.2.2012
Cross Rhodes

Dan se cítí poctěn, když se dozví, že Spravedlivého občana brigáda provádí výňatky z jeho knihy, uvnitř. Blair se snaží dokázat Serena podezření špatné, aby zachránil jejich přátelství. Na své cestě ven z města, Ivy skončí na kolizním kurzu s van der Woodsens.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E15

13.2.2012
Crazy, Cupid, Love

Je Valentýna na Upper East Side a Blair nemůže odolat hrát Amor pro někoho miluje. Georgina je zaměřen na rozdmýchává více drama, a tak se rozhodne k havárii Nateově Valentýna party. Mezitím Serena je šokován něco, co svědci na večírku.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E14

6.2.2012
The Backup Dan

Blair musí učinit obtížné rozhodnutí o své budoucnosti, důsledky, které by mohly zranit ty, které miluje nejvíce. Serena bere vinu za incident s Gossip Girl s cílem chránit někoho miluje. Georgina voní vůni skandálu a rozhodne se sledovat její stopu.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E13

30.1.2012
G.G.

Tolik očekávaný 100. epizoda se otevře s hudebním vysněném sledu představovat Serena, Blair a všechny muže v jejich životech. Také, zatímco Chuck potýká s realitou, že Blair se chystá projít uličkou s princem Louis, návrat Georgina Sparks by mohl dělat královská záležitost královský katastrofa.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E12

23.1.2012
Father and the Bride

Blair se chystá oslavit své blížící se královské svatby s Rozlučka, ale jiní schéma za zády, aby se tento večer pamatovat. Poté, co objevil pravdu Chuck Blaira autonehodě, Nate spojí své síly s překvapivým spojencem shromáždit důkazy. Serena a Dan předstírat, že je třeba znovu chodit k ochraně někoho blízko k nim.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E11

16.1.2012
The End of the Affair?

Blair byl záhadně chybí poté, co ztratila dítě, které vedou Louis a Chuck se s ní existuje podezření, že má poměr. Nakonec zjistí, že tráví hodně času s Danem - ale je to z důvodů si myslí, že? Nicméně, Blair požádá Dana, aby ji udrželi v tajnosti, což ho nechává ve svízelné situaci, zejména proto, že všechny své přátele požadovat, aby jim vědět, proč se Blair chová jako ona.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E10

5.12.2011
Riding in Town Cars with Boys

Lily hodí Charliemu stranu, aby ji oficiálně představil v New Yorku společnost. Mezitím Charlieho ex-přítel, Max, hází klíče do budoucna Charlieho jako Upper East Side princeznu. Dan se rozhodne to může být čas říci Blair pravdu o svých citech k ní.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E09

28.11.2011
Rhodes to Perdition

Lily, Charlie a Serena dychtivě předvídat Studio 54 stranu vymrštění v CECE cti. Nate se na novou roli v Spectator, ale jeho první velký příběh dopadá být o někoho, koho zná až příliš dobře.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E08

21.11.2011
All the Pretty Sources

Serena je tvrdá práce plánuje sen svatební sprcha pro Blaira, ale to by mělo přijít jako žádné překvapení, že Serena musí zasadit nějaké nepravdivé informace o sprše s cílem udržet Blaira z zjistit všechny podrobnosti. Chuck a Dan se rozhodnou strávit den společně odvrátit se od skutečnosti, že oni nedělali seznamu pozvat na Blaira sprchou. Nate a Serena najít stříbrnou kulku do Dianiny válce proti Gossip Girl, ale bojují o tom, zda ji používat, nebo ne.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E07

14.11.2011
The Big Sleep No More

Několik z naší oblíbené Upper East domnívá zúčastnit výkon provokativní divadelní zkušeností Punchdrunk to, "Spánek No More", což se promítá do masky, anonymity a některé překvapivé romantické zvraty na konci večera. Mezitím se Diana stanovuje její zraky na Serenu v její snaze zničit Gossip Girl. Dan je výstup na jeho knižní turné, ale věci nejsou přesně tak, jak se jeví svým přátelům a rodině.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E06

7.11.2011
I Am Number Nine

Blair dělá všichni její bývalí přisluhovači a Charlie soutěží zajistit kýžené družička míst v její nadcházející královskou svatbu. Nate je unavený, jak udržet svůj vztah s Dianou tajemství, a tak se rozhodne využít Charlieho, aby se Diana žárlit. Serena šéf je odhodlán získat filmová práva k Dan knihy, takže Serena musí dát své osobní pocity o Danovi a knihu stranou s cílem uzavřít dohodu.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E05

24.10.2011
The Fasting and the Furious

Uprostřed oslav Jom kipur s rodinou a přáteli, Blair a Louis ocitnou v boji o moc s Louisovým rodinou. Serena šéf klade Serenu v nepříjemném postavení výběru mezi její nové práci a její vztah s Danem. Diana se připravuje na debut New York divák, ale nešťastnou na poslední chvíli překvapení oddaluje zahájení a Diana očekává, že Nate udělat cokoliv, aby zachránit den.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E04

17.10.2011
Memoirs of an Invisible Dan

Po dlouhém uvažování, Dan se rozhodne získat Serena, Blair, Nate, Chucku, Rufus a Lily odhalit pravdu o své knize v naději, že ho bude podporovat v jeho knize party. Mezitím, Blair a Louis trefil krizovou bodu poté, co Louis čte Danův knihu. Diana dozví usvědčující informace o jednom z Nateově přáteli a využívá ji ke svému prospěchu.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E03

10.10.2011
The Jewel of Denial

Nate se musí rozhodnout, zda přejít morální linky na žádost Diany. Dan přišel na to, kdo publikuje jeho knihu, a snaží pomáhat ji zastavit, ale on skončí v centru pozornosti tak jako tak. Chuck Pomáhá Dan smířit s jeho osudu, stejně jako Dan nadále snažit pomoci Chucka prolomit jeho emoční blok. Serena a Charlie vrátit se do Upper East Side z Kalifornie.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E02

3.10.2011
Beauty and the Feast

Nate odpojí neočekávaně s Dianou, který mu nabízí vzrušující příležitost. Serena nutí Charlie se rozhodnout, který svět chce obejmout. Dan hledá Chuckův pomoci zastavit vydání jeho knihy, ale zjistí, že je Chuck, kdo potřebuje pomoc. Blairův budoucí sestra-in-law, Beatrice, přijíždí z Monaka, ale její motivy s Blairem může být víc než jen k seznámení.

Gossip Girl Gossip Girl – S05E01

26.9.2011
Yes, Then Zero

Serena miluje svou novou práci v Hollywoodu, ale dělá nákladné chybný krok, když se snaží zapůsobit na svého šéfa. Chuck a Nate přijet do Los Angeles jako poslední zastávku své ztracené letní cesty, spojující Serena v okouzlující Hollywood Hills party, kde Nate splňuje sexy starší žena. Blair a Louis návratu z Monaka a začít plánovat své královské svatby, ale když Louis odmítá postavit se ke své rodině a podpořit rozhodování Blaira, jeho slabost ohrožuje jejich vztah. Časopis plánuje spustit výňatek z knihy Dan až nepravděpodobným spojencem kroky v aby mu pomohl zabít ...

Gossip Girl Gossip Girl – S04E22

16.5.2011
The Wrong Goodbye

Sezóna čtyři zábaly se s výbušným finále, včetně návratu Georgina Sparks a Constance Billard znamenat dívky Kati a znamená, že portrét o "Gossip Girl" autora Cecily von Ziegesar, vystoupení Airborne Toxic Event a, ach jo, pár velmi šťavnaté cliffhangers.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E21

9.5.2011
Shattered Bass

Charlie se konečně začínají cítit méně jako ryba-out-of-voda s Serenou a jejími přáteli, ale komplikace se dostaví, když je Charlie zváni k účasti na Constance Billard absolventů fundraiser. Na cestě k "šťastně až do smrti," Blair se ocitne roztrhaný mezi muži v jejím životě. Jack bass "návrat do Upper East Side spustí řetězec událostí, které by mohly skončit ničí Chucka a ty nejblíže k němu.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E20

2.5.2011
The Princesses and the Frog

Blairovy sny se zdají být přichází pravda, ale Serena hrozí, že se to všechno ohrozit tím vytahování Blaira minulost. Charlie se ujme Vanessu, která může nebo nemusí mít skrytou agendu. Nate je roztrhaný mezi jeho vztahu s Raina a pravdě musel ukrýt z loajality k Chuckovi.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E19

25.4.2011
Petty in Pink

Serena požádá Charlie jít tajné Gossip Girl stylu zjistit, proč Dan a Blair tráví tolik času spolu, a jakou roli je neočekávaný návštěvník hraje v jejich životě. S Nateově pomoci, Raina se rozhodne jít na pátrání po ní dávno ztratila matku. Chuck naděje o jeho odkazu jsou přerušované s ostění z ničivé informací z minulosti.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E18

18.4.2011
The Kids Stay in the Picture

Jako Lily čeká důsledky svého rozhodnutí, William van der Woodsen, CeCe a Lily sestrou Carol, přišel do města, aby ji podporovat a být součástí Taschen focení na "moderní" královské rodiny, v níž je rodina Rhodes zúčastněných. Unbeknownst Carol, který vždy rozhodly zachovat svou dceru Charlie daleko od Upper East Side, Charlie ji následoval do New Yorku, aby splňovaly Serenu a zbytek rodiny. Blair má zjevení o své budoucnosti, a potýká s vědomím, z nichž ona je předurčen být.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E17

28.2.2011
Empire of the Son

Benova matka přijde do města, nutit problémy na povrch mezi Ben a Serena. Russell Thorpe je odhodlán zničit Chuckovou rodinného dědictví, ale riskuje, že ztratí svou dceru, Raina v tomto procesu.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E16

21.2.2011
While You Weren’t Sleeping

Nebylo by správné Upper East Side strana bez nějakého významného Gossip Girl drama, a 18. oslava narozenin Ericově je zde spousta jít kolem. Blair se rozhodne urychlit časový rozvrh na její kariéry, aby se stal mocným žena, ale nakonec se táhne sebe příliš tenký. Serena je nucena volit mezi svou rodinou a Ben. Chuck a Lily vztah zůstává ledově v následku Lily zrady.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E15

14.2.2011
It-Girl Happened One Night

S Russell Thorpe nakročeno k pokusu o převzetí Bass Industries, Chuck dělá jeden poslední snaha zachránit společnost své rodiny. Blair je dána náročný úkol na W Magazine s příslibem případného povýšení. Serena bojuje se svými city k Benovi.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E14

7.2.2011
Panic Roommate

Blair požádá Nate pomoci k vítězství nad její vysoký nervózní šéf, Epperly, na W Magazine. Damien vyvolá větší drama na Upper East Side. Chuck se ocitne roztrhaný mezi podnikání a potěšení. Florence and the Machine provádí akustickou verzi "Kosmické lásky."

Gossip Girl Gossip Girl – S04E13

31.1.2011
Damien Darko

Blair je u vytržení přistát stáž u W Magazine, ale vzrušení rychle mizí, když zjistí, že Dan má zajištěné jedním z vyhledávaných pozic stejně. Chuck mohl konečně setkal s jeho zápas s Russell Thorpe - a jeho dcerou Raina - zpět na Upper East Side. Nate dostane poplašné zprávy o obchodních vyhlídkách svého otce.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E12

24.1.2011
The Kids Are Not All Right

Bývalý spolupracovník Chuckovou otce, Russell Thorpe - spolu s jeho dcerou Raina - vrací na Manhattan s nějakou nedokončenou záležitost pro naše Upper East domnívá. Serena a Chuck spojí své síly proti Lily. Blair si uvědomuje, že její matka, Eleanor, může být její klíčem k tomu stát budoucí CEO. Nate se obává, že jeho otec, kapitán, má trochu příliš mnoho zábavy a ne brát jeho čestné slovo vážně.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E11

6.12.2010
The Townie

Blair a Dan spojili své síly, aby vystopovat Juliet MIA. Chuck začíná tušit, Lily se mu neříká celou pravdu.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E10

29.11.2010
Gaslit

Chuck, Serena, Blair, Dan, Jenny a Eric ocitnou tváří v tvář krizi, když je hospitalizován členem jedné ze svých rodin. Mezitím, Nate se snaží, aby pomohl svým rodičům, kapitán a Anne, dal jejich složitou minulost za sebou a smířit.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E09

15.11.2010
The Witches of Bushwick

Chuck hostí "Saints a Sinners" maškarní party v Empire Hotel. Na party, Dan a Nate neví, co si o podivné chování Serenině a smíšené zprávy. Blair stanovuje její zraky se stane novou tváří nadace Anne Archibalda je pro dívky, ale Anne se obává, že Blairova přátelství s Chuckem Bass může být problematické.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E08

8.11.2010
Juliet Doesn’t Live Here Anymore

Chuck a Blair rozhodne, že je to v obou jejich nejlepším zájmu, aby minulost za sebou a konec jejich mstivé her. Nate se postaví Julie poté, co objevil tajemství ona byla udržet od každého. Dan a Nate uvědomí, že obě stále mají city pro Serenu.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E07

1.11.2010
War at the Roses

Blair je chycen nepřipravený - a ne v dobrém slova smyslu - překvapivým hostem na její narozeniny. Měla dost Chuck a Blair hrách, Serena a Nate rozhodne naplánovat zásah.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E06

25.10.2010
Easy J

Ačkoli Blair je naprosto jasné, že Malý J už není vítán na Manhattanu po tom, co se stalo s Chuckem, Jenny se zlákat na příležitost kdysi-in-a-celoživotní splnit Tim Gunn, která by mohla být hra měnič pro její budoucnost. Mezitím Serena objeví něco o jejím novým přítelem, Colin, který může ukončit jejich vztah, stejně jako to bylo stále dobré.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E05

11.10.2010
Goodbye, Columbia

Anonymní Gossip Girl výbuch začíná velmi škodlivé zvěsti o jednom z nových studentů Columbiových, Serena. Na její cestě k velikosti, Blair se rozhodne vzít třídu s výkonným podnikatelka, Martha, kdo je host-přednáší na Columbia, ale tajemný spolužák maří její plány k zajištění ceněný pozici asistenta Marthy.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E04

4.10.2010
Touch of Eva

Nate podezření, že Julie je zachování velké tajemství od něj a rozhodne se ji konfrontovat. schémata Blair podkopat Chuckovou nově nalezenou štěstí. Dan se ocitne roztrhaný mezi jeho city pro Serena a Vanessa.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E03

27.9.2010
The Undergraduates

Na její první den v Kolumbii, Blair se snaží získat členství v ultra-exkluzivní společenský klub, Hamilton House, ale ona je v pro několik velkých překvapení. Serena začíná tušit, že Julie je záměrně sabotovat Sereninu život a že to může mít něco do činění s Natem. Rufus se obává Dan a rozhodne se vzít věci do vlastních rukou.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E02

20.9.2010
Double Identity

Blair je sledován pohledný mladý muž, ona tuší, je součástí monacké královské rodiny. Chuck se přizpůsobí nový začátek v Paříži s tajemnou novou ženou, Eva.

Gossip Girl Gossip Girl – S04E01

13.9.2010
Belles de Jour

Poté, co prožila pařížskou léto sám (a Sereninu stínu), Blair doufá, že se něco změnit, když se setká pohledný mladý muž, který může být skutečný princ. Ale Serena má zprávy, které mohou zvýšit pouze Blairovy nejistotu. Mezitím, zpátky v New Yorku, Georgina a Dan tajemství vyjde najevo, a Nate se setká s dívkou, která vypadá roztomile na zem po létě Chuck Bass-zmetky. A když mluvíme o Chuckovi, pořád nezvěstný, který způsobuje Lily dělat starosti.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E22

17.5.2010
Last Tango, Then Paris

Blair se musí rozhodnout, zda se má setkat s Chuckem na vrcholu Empire State Building nebo riskovat ztrátu jejich společné budoucnosti. Gossip Girl Gossip bomba vybuchne zahrnující Dan a Serena Nateově vztah. Dorota a Váňa přivítat své dítě. Jenny je na dně. Georgina se vrací do Upper East Side ... a ona má agendu.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E21

10.5.2010
Ex-Husbands and Wives

Když se věci napjaté mezi Rufus a Will, Serena se rozhodne stát za svým otcem, zatímco na Rufus se cítí jako outsider v jeho vlastní rodině. Mezitím Jenny schválně sdílí informace s Willem, které mohou v konečném důsledku zničit Lily a Rufus 'manželství. Po mnoha neúspěšných pokusech, Chuck dělá jeden poslední velké gesto sladit s Blairem v naději, že ona bude konečně smířit s tím, že jsou souzeni.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E20

3.5.2010
It’s a Dad, Dad, Dad, Dad World

Will návrat na Upper East Side i nadále rozvířit problémy Serena, Lily a jeho dlouholetý soupeř, Rufus. Serena a Jenny vztah je napjatý v důsledku Jenny podvodu. Blair tráví čas v areálu Columbia a uvědomí si, kam opravdu patří. Dan zjistí, že Vanessa byla vedení ještě další tajemství od něj.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E19

26.4.2010
Dr. Estrangeloved

Když Lily ex-manžel, Dr. William van der Woodsen, objeví nečekaně na Manhattanu, Serena konečně dostane shledání ona tak zoufale chtěl s otcem, ale okolnosti se ukáže být daleko od ideálu. Když Serena a Nate mít i nadále problémy ve vztazích, intrikující Jenny je více než šťastný, že rameno pro Nate mohla opřít. Mezitím, Dan zjistí, že nedostal přijat do programu psaní Tisch a Vanessa připouští, že může být poněkud zodpovědný.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E18

12.4.2010
The Unblairable Lightness of Being

Chuck nabízí hodit svatbu pro těhotné velmi Dorota, který trvá na tom, že ona a Vanya mají tradiční svatbu, než její rodiče přijet z Polska a najít svou dceru těhotná a bez manžela. Dorota požádá Blair a Chuck být součástí obřadu a jít s ní uličkou. Serena říká Nate ona je snídal s Humphreys i když ve skutečnosti ona tajně setkání s Carter Baizen. Rufus zjistí, že Lily lhal k němu o svém místě pobytu.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E17

5.4.2010
Inglourious Bassterds

Chuck a Blair čelí nejtěžší rozhodnutí, které jsem kdy čelil jako pár. Serena plánuje narozeniny překvapení pro Nate, ale Jenny dělá její nejlepší sabotovat úsilí Serenas je. Dan a Vanessa nový vztah hity bouli na silnici.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E16

29.3.2010
The Empire Strikes Jack

Chuck se ocitne opět v rozporu s jeho strýcem, Jack Bass. Eleanor dává Blair na starosti ujistit její nejnovější módní show je obrovský úspěch s významným klientem. Rufus pokouší dostat Jenny zpátky na trať dobrovolnictví, aby její pomoc s Eleanor módní přehlídky, ale příležitost má velký obrat k horšímu, když se dozví, že Jenny Agnes bude jednou z předloh.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E15

22.3.2010
The Sixteen Year Old Virgin

Přesto, že je uzemněna, Jenny pokračuje vidět Damiena, kdo řekne Jenny, že chce mít sex s ní. Lily si myslí, že říkat tajemství, že podporuje utajit, ale po ukončení hovoru, ona změní mysli. Dan a Vanessa prozkoumat novou etapu jejich přátelství. Chuck je nucen udělat velmi obtížné rozhodnutí o jeho hotelu. Mezitím, Serena a Nate mají boj která připomíná minulé události.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E14

15.3.2010
The Lady Vanished

Rufus a Lily rostou podezřelého s Jenny vztah s Damiena. Chuck se dozví více o ženě, která může nebo nemusí být jeho matka. Dan a Vanessa prokousávat nešikovnosti datovat ostatní lidi.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E13

8.3.2010
The Hurt Locket

Nate a Serena se rozhodli prozkoumat hranice jejich přátelství. Blair podezření, že Chuck má problémy zapomenout na ženu viděl u otcova hrobu. Jenny souhlasí doprovázet Damiena na státní večeři, ale ona si uvědomí, že jeho plán je v troskách vzpomínka školy. Dan se snaží překonat vyznání lásky k Vanessa, bez jakéhokoliv výsledku. Rufus se vrací z lyžařského zájezdu a snaží jeho nejlepší, aby se zabránilo Lily.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E12

7.12.2009
The Debarted

Na výročí Bart Bass je smrt, Chuck potýká s dilematem po jeho svědomí, nebo jeho otce. Serena začíná mít podezření na výlet, když poděkoval Nate, zjistí, že byl připojil Maureen. Dan a Vanessa pokusit se orientovat své nově komplikované přátelství. Eric a Kira aby pracovat svůj plán sesadit Jenny. Mezitím vztah mezi Lily a Rufus zhoršuje, když zjistí, dopis od Sereny otce.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E11

30.11.2009
The Treasure of Serena Madre

Jako díkůvzdání se blíží, Blair podezřívá její matka, Eleanor, bylo zachování velké tajemství od ní, ale ukázalo se, že je něco úplně jiného. Mezitím Vanessa má strávit Den díkůvzdání se svými rodiči, ale má boj s ní vybíravý a odcizenou matkou a ona skončí chystá Dan podkroví. Rufus zjistí, že Lily byla lže s ním o skutečné povaze její matka CECE zdraví. Chuck říká Nate, že má nějaké potenciálně škodlivou informaci o jednom ze svých přátel: Serena kterého je chycen v kompromitující situaci s výletem ...

Gossip Girl Gossip Girl – S03E10

16.11.2009
The Last Days of Disco Stick

Doufat, že zapůsobit na elitářské divadelní děti na NYU, Blair stanovuje její zraky na přistání soukromý koncert s nejžhavější hudební interpret roku, Lady Gaga. Mezitím, Dan a Olivia zaregistrovat psát a hrát ve školní hře, založené na nápadu Blair a režírovaný Vanessa. S Blaira z obrazu, Serena se obrátí k Nate, aby jí pomohl dostat se přes obtížné situaci. Jako laskavost Chuck, Jenny souhlasí s tím, aby pověsit ven s Damienovi, syn velvyslance, který pobývá na Chuckovou hotelu, ale zkušenost však ukázala být mnohem zajímavější, než se očekávalo.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E09

9.11.2009
They Shoot Humphreys, Don’t They?

Jenny stanovuje její zraky na přistání nejžhavější doprovod kotilionu. Dan je naštvaný, když Olivia (Hilary Duff) předpokládá ukončení školní docházky. All-girl francouzská kapela PLASTISCINES vystupuje.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E08

2.11.2009
The Grandfather: Part II

Olivia něco řekne, že lituje, během svého vystoupení na Jimmy Fallon televizním talk show a snaží se udržet Dana od zjištění. S místním den voleb za rohem, Nate má podezření, že jeho dědeček se nezastaví před ničím, aby se jeho bratranec Trip zvolen do Kongresu. Ve středu dalšího sporu s Serena, Blair se ujme nový "to" dívku a vezme ji do volební noční party v Chuckovou hotelu, doufat, aby se Serena žárlila.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E07

26.10.2009
How to Succeed in Bassness

Chuck se rozhodne pro pohyb nahoru otevření svého hotelového nočního klubu a získává Sereninu pomoci dostat slovo se svým celebrit klienty propagačních důvodů. Pocit odešel z plánování, Blair se snaží získat souhlas Chuckovou tajně mu pomáhal s problémem týkajícím premiéry. Mezitím, Dan je nervózní, když se konečně sleduje jeden z nechvalně simulované sexuální scény Olivia je v jedné ze svých filmů s představitelem a reálného života přítelem v době, Patrick Robinson. Jenny je nucena volit mezi její přátelství s Ericem a její novou roli jako Queen Bee Constance ...

Gossip Girl Gossip Girl – S03E06

19.10.2009
Enough About Eve

Vanessa a Blair obě trvat, než intrikují které mají být poskytnuty čest dávat prváku přípitek na NYU. Mezitím, Serena a Nate vyzkoušet si poker v nadějích na vítězství Cartera zpět od Buckleys a Dan chce představit Olivia se Rufus a Lily.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E05

12.10.2009
Rufus Getting Married

Lily a Rufus rozhodnou přestěhovat svou svatbu do dalšího dne, ale řada komplikací hrozí, že je zase od sebe odtrhnout zpět. Mezitím Chuck zjistí tajemstvím, že Carter bylo udržet od Sereny, která zahrnuje Nateově přítelkyni Bree a její rodinu, kteří jsou ven dostat Cartera. Dan a Vanessa jsou taženy do jednoho z režimů Georgina, když jí hrozí zničit Lily a Rufus 'svatbu tím, že odhalí tajemství o Scott Rosson jako jejich nemanželský syn. Také Blair je podezřelý z Hůrky a sdílí její obavy s Natem, že ona může mít program ...

Gossip Girl Gossip Girl – S03E04

5.10.2009
Dan de Fleurette

Na první den ve škole na Constance Billard, Jenny je nucen, aby se její právoplatné místo jako nová královna z Mean Girls. Bohužel pro Jenny, Blair je více než šťastný zasáhnout, když jí zprávou dosáhne, že Jenny mohou potřebovat její pomoc. Mezitím Lily konečně vrací domů, aby Rufus a její rodina zjistila, že věci jsou rozhodně není, když je opustil, a to zejména poté, co se dozvěděl, že Serena se rozhodl proti chystá Brown University. Jinde, slavný dospívající film herečka Olivia Burke, zapíše na NYU a je přidělen jako Vanessy novou spolubydlící, ve kterém ...

Gossip Girl Gossip Girl – S03E03

28.9.2009
The Lost Boy

Je to Upper East Side face-off, když Blair a Chuck jak se zaměřily na konkrétní položku se k nabídce u Sotheby je a osobní sázce je hodně. Serena má podezření, že Carter může být až ke svým starým zvykům, Georgina má zájem Dan a Vanessa začne mít podezření, že něco není úplně v pořádku se Scottem.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E02

21.9.2009
The Freshmen

Blair, který je odhodlán udržet své postavení královny na univerzitě, se vydává na své první den na New York University, spolu s Danem a Vanessou. Bohužel, Georgina objeví jako Blaira spolubydlícího na kolejích, určené, aby Blair sociální vyvrženec. Jako Serena se připravuje na odjezd na Browna, ona a Chuck mít významný pádu ven, takže ona rekrutuje Chuckův nepřítele, Carter, aby jí pomohl získat ještě. Nate a Bree se rozhodnou prozkoumat jejich vztah dál, protože moc dobře věděl, že by to mohlo způsobit napětí mezi jejich rodinným příslušníkům, kteří jsou političtí soupeři.

Gossip Girl Gossip Girl – S03E01

14.9.2009
Reversals of Fortune

Vzhledem k tomu, léto chýlí ke konci, Blair a Chuck se šíleně zamilovaná a přizpůsobení se jejich nové "ve vztahu" stav, lámání všechny tradiční pravidla datování, jak by se dalo očekávat. Serena se vrací ze svého evropského dobrodružství s mnoha tajemství skrýt a složitém vztahu s Carter Baizen. Nate se vrací ze svých cest s tajemnou brunetou, Bree Buckley v závěsu. Rufus, Dan a Jenny strávili léto v Hamptons, přizpůsobování se van der Woodsens 'okouzlující životní styl překvapivě rychleji než kterýkoliv z nich očekávalo. Mezitím Vanessa začíná ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E25

18.5.2009
The Goodbye Gossip Girl

Gossip Girl se rozhodne oživit věci do pořádku na Constance Billard a Judy promoci zasláním šokující a škodlivý e-mailovou výbuch ve středu na zahajovací ceremonie, míchání Serenu přijít s plánem útoku. V Mean Girls; Nelly, Isabel, Penelope, atd napadnout Jenny hodit si klobouk do ringu uspět Blair jako včelí královna příští rok. Mezitím, Lily a Rufus konečně dělá mění setkat a dostat záběru a pohybují společně. S Blaira požehnáním, Jenny se stává nová královna. Chuck konečně přizná svou lásku k Blaira a dva do souladu. Jako ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E24

11.5.2009
Valley Girls

Lily vzpomíná na svou minulost, kdy v záběru do minulosti k roku 1983, naivního a chráněné 17-letý Lily Rhodes vyhodili jejího Santa Barbara internátní školy. Utekla do Los Angeles, kde se pokusila re-spojit se s ní rozvedl a dysfunkčních rodičů; její workoholik hudební producent otec, Rick Rhodes a povrchní Cece. Lily se také setkal a se spojil s jejím odchozí svobodomyslná 19-letá sestra Carol. Carol byl takzvaný "černá ovce" rodiny který představil Lily k životu párty, stejně jako Owen, busboy na místě Carol zaměstnání. ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E23

4.5.2009
The Wrath of Con

Blair tlaky Georgina do napravení za její minulé špatné chování tím, že ji pomáhá v systému, který odpárat Poppy poté, co se zpronevěřil všechny investiční peníze, které ona a Gabriel nárok investovat. Mezitím, rivalita mezi Nate a Chuck přes Blair přichází k hlavě. Když Lily dozví, že Poppy podvod jí ed Rufus je investiční peněz, ona vymyslí tajný plán na pomoc Rufus s Danův školné, aby se zakrýt Poppy je podvod ze studu. Ale Serena má plán, aby se plat mák pro všechny podvádění udělal, ale Lily není ve smlouvě a bere ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E22

27.4.2009
Southern Gentlemen Prefer Blondes

Georgina Sparks se vrací do Upper East Side poté, co prochází zásadní transformací z narozený-znovu křesťan táboře. Chuck a Nate se ocitnou na hlavní křižovatce v jejich vztahu, protože se týká jejich vzájemnému zájmu o Blair. Serena najde její vztah s Gabrielem čím dál složitější, když Blair a Chuck zjistil, že je stále s Poppy. Mezitím, Dan a Vanessa se opít hraní "Nikdy jsem ...". Také, Chuck a Blair snaží se rekrutovat vykoupen Georgina za jejich pomoc vypořádat se s Serenině komplikací s Gabrielem. Jinde, ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E21

20.4.2009
Seder Anything

Serena se vrací ze svého týdenního výletu do Španělska s Poppy a Gabriel. Ale Serena se stává strach, že během tvrdé párty v zemi, si myslí, že mohou mít brali Gabrielovi náhodou. Mezitím Blair dělá tajnou dohodu s Nateově dědečka, William ovlivnit Nate navštěvovat Yale, když se rozhodne vzdorovat svého dědečka a navštěvovat Columbia University v New Yorku místo. Později, Nate se dozví nějaké znepokojivé informace o zatčení svého otce, zatímco on je žádal, aby byl nejlepší muž na nadcházející svatbě svého bratrance výletu je. Chuck pokračuje ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E20

30.3.2009
Remains of the J

Serena se rozhodne hodit Jenny intimní večírek pro její 16. narozeniny, ale věci vymknout kontrole, když Serena s přáteli Poppy Lifton, se vrací a otočí malé shromáždění na van der Woodsen bytu do obrovské společenské události. Mezitím Vanessa souhlasí s tím, aby pomohl Chucka se schématem, které umožní Blair a Nate žárlit ... a oni skončí sexu v tomto procesu. Také Rufus zjistí, že Dan a on nebude poskytnuta finanční pomoc v Yale a snaží se vymyslet jiný způsob, jak pokrýt náklady na jeho vzdělání, ve kterém Lily nabídne pomoc. Jinde, Dan obdrží ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E19

23.3.2009
The Grandfather

Zdrcena nedávnou zápletky ve svém životě, Blair ji otočí zpátky na její předvídatelné Waldorf existence ve prospěch divoké, nepředvídatelné životní styl, který zahrnuje Carter, což Serena a Chuck mít vážné obavy o svého přítele. Vanessa přesvědčuje Nate, že to může být čas odpustit a zapomenout, pokud jde o Kennedyesque rodinou jeho matky, Vanderbilts, který opustil Nata a jeho matku, když potřebovali nejvíce. Jinde v pomýlené snaze být úplně k sobě upřímní, Lily a Rufus se dohodly sdílet seznamy svých minulých milenci.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E18

16.3.2009
The Age of Dissonance

Jako Constance Billiard připravuje na každoroční školní hře "Věk nevinnosti" zběsilé produkce hrozí rozbít celou školu od sebe as, Dan nadále ignoruje Serenu a pokračovat ve své špinavé schůzku s Rachel Carr. Když Blair se dozví, že její přijetí do Yale šel do Nelly, ona tuší Serenu z úniku informací o jejím zadržení stint, zatímco Serena viní Blaira z blábolit o svých vlastních problémů. Ale skutečný viník, že Rachel, kteří se snaží dostat zpět na Blair za zničení její kariéry. Rufus a Jenny dozvědět se o Danovi vztah s Rachel Carr ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E17

2.2.2009
Carrnal Knowledge

Zkroucený Blair plánuje krutou pomstu jejího učitele, Rachel Carr, pro její jednu špatnou známku, ale má problémy se svou četu průměrných dívek shromáždit pro podporu, protože nejsou zájem brát na učitele. Takže, Blair začíná pověst, že slečna Carr a Dan se romanticky zapletený, který vytvoří bouři drby, a ona má svého otce, Harold, aby ji zpět nahoru. Ale konečné fouká přichází, když Serena vidí Dan a Rachel setkání na místní kavárně a skoky ke špatnému závěru, který Blair vidí mimo její největší vítězství, ale také její největší hořkosladký jedno ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E16

19.1.2009
You’ve Got Yale!

Serena, Blair, Dan, a zbytek seniorů se snaží zjistit, kdo je hoden útlého přijetí do Yale. Serena zjistí, že byla přijata, ale připouští přijetí, aby Blair zaujmout pozici, protože o tom, co Blair bude dělat jako výsledek. Serena také spojuje s mladým novým Shakespeare učitele, Rachel Carr, kdo má ponětí o tom, co se bude dít, když ona dává Blair první "B" známku v jejím životě, ale Blair brzy přijde se dozvěděl, že ona může se setkala s jejím zápas proti tomuto nejnovější přírůstek do její školy. Mezitím Chuck neochotně se připojí ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E15

12.1.2009
Gone with the Will

Při čtení Bart Bass 'vůle, Chuck je odkázal většinový podíl Bass Industries, ale Jack brzy se manipuluje s Chuckem na což mu společnost. Chuck se rozhodne převzít firmu poté, co byl přesvědčen Blair. Blair hodí oslavu pro Chucka a vyzývá rada společnosti Bass. Jack sabotuje Strana, která vede desku volit Jacka jako prezident. Mezitím, Rufus a Lily cestují do Bostonu se podívat na jejich out-of-manželství syna, snaží se navázat kontakt s adoptivní rodiče, ale oni jsou nakonec podvedeni do myšlení jejich ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E14

5.1.2009
In the Realm of the Basses

Vzhledem k tomu, Chuck byl nezvěstný od otcova pohřbu, jeho strýc Jack, Bart mladší bratr, přijíždí do New Yorku, aby pomohl najít Lily a pomoci mu. Snaží se zapomenout na své poslední nepříjemný rozhovor s Chuckem, Blair se zaměřuje na přijetí do nejprestižnější dámského klubu ve městě, Colony Club. Mezitím, Jenny se vrací do školy na Constance Billard a okamžitě vezme na Penelope, líska, Nelly, Isabel a zbytek Mean Girls. Ale Jenny není ochoten jít dolů, aniž by statečný Gossip Girl-hodné boje proti těmto byrokratům.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E13

8.12.2008
O Brother, Where Bart Thou?

Celá Upper East Side na Manhattanu se otřáslo, když Bart Bass náhle zemře v limuzíně nehodě. Serina a Eric vezme zprávy velmi klidně, zatímco Lily má znepokojující čas i přes svou matkou, CECE je, trapné pokusy ji utěšit. Chuck začíná na vině Lily za smrt svého otce a hrozí, že odhalí tajemství, které Bart nalezené na ni před svou nehodou. Mezitím Blairova matka, Eleanor, připravuje její poslední manželství Áronovi otce Cyrus.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E12

1.12.2008
It’s a Wonderful Lie

Teenageři se připravit na roční Snowflake Ball, charitativní akci pro prep školy seniory.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E11

17.11.2008
The Magnificent Archibalds

Jako díkůvzdání se blíží, Blair se těší na trávit dovolenou s rodinou. Ale její zklamání začíná pouze tehdy, když její otec, Harold, je zpožděn ve snaze opustit Evropu, a Eleanor nový přítel, Cyrus, převezme plánuje tradiční Den díkůvzdání hody. Blair také se dozví, že Cyrus plánuje navrhnout sňatek s Eleanor, který vyzve ji, aby běžet do společnosti svého polského služky, Dorota. Serena i nadále, aby skryla podvratnou minulostí z Árona poté, co jí řekne, že i on je alkoholik a party chlap. Mezitím, Dan požádá Lily na pomoc ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E10

10.11.2008
Bonfire of the Vanity

Blair je proti myšlence její matka, Eleanor, s novým mužem v jejím životě, pojmenovaný Cyrus Rose, a ona ve svých přírodních a zlých cest, dělá vše, co v její moci, aby bylo možné, aby se společně snaží proniknout je, když Cyrus hodí Blair večírek pro její 18. narozeniny. Mezitím, Jenny a Agnes nastěhovat společně proti Rufus protest, zatímco se snaží hledat kupce v brázdě Jenny módní přehlídky. Ale když Jenny jede za Agnes zpět, aby ji vyloučit z jejich činnosti, kdy Agnes nelze počítat s pro ni flákání off, Agnes učí ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E09

3.11.2008
There Might be Blood

Serena zve Aarona, že je její host na charitativním gala ctít Lily a Bart, ale poté, co objevil tajemství, které Aaron bylo udržet si od ní, Serena začíná pochybovat, zda Aaron je člověk si myslela, že. V naději, že to pomůže její šance na získání do Yale, Blair naivně souhlasí hlídat na 15-ti letou dcerou významného Yale dárce. Ale teenager, Emma, ​​se ukáže být víc než jen hrstka a Blair začne mít podezření, že večer může být ve skutečnosti skončit bolí své šance dostat se do vysoké školy svých snů. Takže, Blair donutí Serenu a ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E08

27.10.2008
Pret-a-Poor-J

Jenny má novou mladou modelovou kamaráda, pojmenovaný Agnes, která povzbuzuje Jenny zkoumat její divoké straně, a také konfrontovat Eleanor Waldorf, kdo plánuje ukrást Jenny návrhy, aby jim vydávat za své vlastní. Mezitím, Serena a Dan zúčastnit Rufus 'nejnovější umělecké otevření jako přátelé, ale pak Serena setká umělce s názvem Aaron Rose a večer dostane trochu nepříjemné pro Dan. Jinde, Blair se pokusí svést Chucka, ale on se ukáže být těžší, než si kdy dokázali představit. Také Jenny začíná mají společný pocity s Nate, jak se bydlí s ní, Dane, a ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E07

20.10.2008
Chuck in Real Life

Vanessa začíná svůj vlastní snímek na tmavě cestě, když se snaží vydírat Blair do bytí hezčí člověk, s fotografiemi vzala z Catherine a Marcus. Blair pak hledá pomstu tím, že přesvědčí Chucka, aby se pokusili svést Vanessu ukrást její telefonní fotoaparát. Mezitím, Lily a Bart hodit extravagantní Kolaudační párty a očekávají, že jejich děti, aby se jim pyšný, ale Serena nechtějí dodržovat pravidla, když správně tuší Bart být ovlivňování Lily dělat, co chce pro podnikání a vlastního zájmu. Jinde, Dan a Jenny objevit velkým tajemstvím, že Natem ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E06

13.10.2008
New Haven Can Wait

Serena rozhodne navštívit Yale a to ještě s Blair. Dan se dozví, že žádný z jeho doporučení dopisy se dostal do Yale.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E05

29.9.2008
The Serena Also Rises

Jako Gossip Girl vypráví takzvané Fashion Week, kde se studenti Upper East Side shromáždit pro roční navyšoval fond, Blair se rozzlobí se svou matkou, když jí dává Serenu a její nové socialite kamaráda, mák Lifton, přední řady sedadel do Eleanor Waldorf Fashion Show. Zraněn a zradil jak Serena a její matkou, Blair se rozhodne sabotovat přehlídku. Mezitím, Dan, i ponižováni a vyhýbají Serena (který se plně vrátil do svého bývalého špatný-dívka sebe), začíná visí ven s Chuckem a jeho život stran. Dan se rychle učí, že žít život ...

Gossip Girl Gossip Girl – S02E04

22.9.2008
The Ex-Files

Když Dan začne dostat útulné s Amandou, nová dívka ve škole, Serena se obrátí k Blair a její přisluhovači krok v sabotovat její šance. Vanessa rovněž požádá Blair o pomoc, když zjistí, skandální tajemství o Catherine.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E03

15.9.2008
The Dark Night

Serena a Dan jsou uvězněni ve výtahu během celoměstské výpadku, který z nich dělá snažil přijít na své rozdíly. Mezitím, Marcus a Blair mají problémy své vlastní, což je vášeň. Chuck si uvědomuje, že má problémy nemají žádnou vášeň s jinými než Blair ženy. Jinde, Nate zápasí se svými city k Vanessa a Catherine.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E02

8.9.2008
Never Been Marcused

Blair se snaží přizpůsobit se k ní britského přítele, lorda Marcuse Beaton je ohledech ji seznámí s rodiči, kde je odhalena identita Lord Marcus 'matky. Na party Beaton, Chuck se snaží, aby Blair žárlit, když se ukáže s Catherine tajného milostného zájmu Nateově. Mezitím, Nate a Serena dostat blíž, zatímco on se snaží udržet daleko od Kateřiny, zatímco Serena začne mít pochybnosti o re-hledí její románek s Danem. Chuck a Marcus Beaton začít nečekané přátelství a Blair dělá zjevení.

Gossip Girl Gossip Girl – S02E01

1.9.2008
Summer Kind of Wonderful

Vzhledem k tomu, léto Upper East domnívá, přichází ke konci, Blair se vrací ze svého letního výletu do Evropy s okouzlujícím novým přítelem, jménem James, jen aby se Chuck žárlivý, když ho vezme do Hamptons strávit posledních pár týdnů léto s ní. Nicméně, "James" se skrývá tajemství jeho vlastní od každého. Serena a snažil se dostat přes její rozchodu s Danem, vezme sympatii k mladého plavčíka. Mezitím, Nate zaplete do zapařené vztahu se starší ženou, jménem Catherine koho je ženatý. Zatímco Rufus je stále na turné se svou kapelou, Dan má ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E18

19.5.2008
Much ‘I Do’ About Nothing

Blair vezme věci do vlastních rukou na pomoc Serena vypořádat se s manipulativní a zlé Georgina Sparks, který ohrožuje vystavit Sereninu tajemství. Lily, při zachování Rufuse ve své mysli, se připravuje na svatbu s Bart Bass, který je navržen tak, aby Upper East Side na sociální událost roku. Serena konečně říká Dana Celá pravda o své minulosti ao Georgnia a snaží se přijít na věci. Ale Dan je vina-ridden poté, co podváděl na Serenu s Georgina a přemýšlí, jestli je již příliš pozdě. Nečekaný host objeví na Lily a Bart svatbě. Také...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E17

12.5.2008
Woman on the Verge

Serena padá zpět do svých starých návyků pití alkoholu a drog. Nakonec se ukáže, Blair skutečný důvod, proč odešla Manhattan: vyhýbat se být zapletený do náhodného předávkování drogami přítele školy, ve které Georgina byl také přítomen. Blair, Nate a Chuck jsou nuceni, aby se spojili, aby se pokusili pomoci Serena vypořádat se s touto situací. Bohužel, Serena je na sebe stydí sdílet pravdu s Danem o její chybu, a proto se samozřejmě předpokládá, že horší o jeho přítelkyni. Lily objeví vydírání videokazetu Georgina ji a Serenu dělal zobrazující ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E16

5.5.2008
All About My Brother

Georgina řekne Sereně, že může odhalit hluboké temné tajemství z Sereninu minulosti, ale nikdo je připraven na to, co dělá Georgina dál. Mezitím, Blair a Jenny mocenský boj pokračuje, když každý z nich začnou šířit nepravdivé a skandální zvěsti o sobě na Gossip Girl blogu. Dan vidí Jenny nové beau Asher podvádění na ní a řekne jí, ale Jenny nevěří Dan. Rufus jde do Lily o radu, jak zvládnout nové vzpurného chování Jenny. Serena se snaží konfrontovat Georgina, ale vynechává město před Serena má šanci. Poté, Serena řekne ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E15

28.4.2008
Desperately Seeking Serena

Serena svět se stává chaos, když bývalý přítel, který se stal nepřítelem, zlo a sociopat Georgina Sparks, se vrací do města a transfery do její školy. Dan vidí Serena zamyšlený a on předpokládá, že to má co do činění s ošklivým Chucka, kdo se dívá dopředu k tomu, aby jí ze života peklo, protože ji brzy-k-být nevlastní bratr. Nate se napojí na poslední osoby, kterou předpokládanou, Vanessa nad jeho neúspěšný vztah s Blair. Serena chodí s Georgina pro noc na město, aby se pokusili dát věci do pořádku mezi nimi, ale věci se tak špatné, že Serena si myslí, že někdo ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E14

21.4.2008
The Blair Bitch Project

Jarních prázdnin je za námi, a tak jsou všechny dny Blaira skrývání pryč. A konečně, po třech týdnech, se vrátí do školy, s nepříjemným přivítání od Jenny a "v" davu, který házet zmrzlinu ve vlasech. Serena je přesvědčen, že je průměr byl dostal Blair vyhozen z "in" davu na prvním místě a sesazen "včelí královna." Když Jenny zeptá Blair se s ní setkat na másle spolu se všemi Blair bývalých přátel, Serena najde to ideální příležitost pro Blair ukázat, jak příjemné to je. Ale situace se pohybuje od pěkné kyselá Jenny a její přátelé ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E13

9.1.2008
A Thin Line Between Chuck and Nate

Temnou a neviditelné "Gossip Girl" libuje v hlásí, že Serena byl spatřen jeden z GG své webové kontaktů kupovat těhotenské testy v místní lékárně. Samozřejmě, že na Upper East Side, pravda je často ještě šťavnatější a více než skandální drby, když Dan sestra, Jenny, se dozví, že Serena byla včetně testů pro Blair, kdo se bojí, že by mohla být těhotná ze svých schůzek s Nate. Ale věci se ještě zhorší, když Nate zjistí, že Chuck byl poměr s Blairem a oba málem přišel fyzické rány, a Blair se stane vyloučen do konce ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E12

2.1.2008
School Lies

Serena, Blair, Nate, Chuck a jejich přestávka doprovodem do školního plaveckého bazénu pro noční zábavu, ale když člen jejich skupiny téměř utopí, škola hrozí vykázat osobu odpovědnou za vloupání. Všichni souhlasí s tím, aby tajnou dohodu a říkat nic, ale v konečném důsledku vytváří významný napětí mezi Serena a Dan, kteří si nejsou jisti, že je připraven přijmout pád na někoho jiného a riskovat svou budoucnost. Mezitím Vanessa pracuje na dokumentárním projektu o soukromých školách a náhodně zachytí Blair a Chuck diskutovat o jejich záležitost. I, ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E11

19.12.2007
Roman Holiday

Blairova odcizený otec, Harold, přijde domů na vánoční svátky s nečekaným hostem: jeho gay milence Roman. Oba Blair a její matka, Eleanor, je obtížné skrýt své zklamání, když Blair vymyslí jiný tajný plán, jak se zbavit Roman navždy. Mezitím, Jenny a Vanessa pomoci Serena plánovat nejlepší vánoční překvapení vůbec pro Dan, který může mít překvapení jeho vlastní v mysli Serena. Chuck telefony Blair z Evropy a jí informuje, že Nate se k němu připojil v Monaku, znepokojující Blaira, že Chuck může zveřejnit údaje o své hákem-up. ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E10

5.12.2007
Hi, Society

Jako "Gossip Girl" příspěvky novinky roční kotilionu ples se bude konat na blížící se víkend, Blair rozhodne, že nebude jít s Natem, ale ona se ocitne právě vystupoval v The New York Times a těší její tajný poměr s Chuckem. Serena rozhodne jít buď, takže její babička, CeCe, ukáže až rozmyslela. Mezitím Jenny dobrovolníků po míči a Lily ji vezme pod svá křídla. Ale noc kotilionu je noc Alison prvním otevření umění, a Rufus a Alison říci Jenny, že nemůže zúčastnit míč. Jenny se rozhodne oba vzdorovat ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E09

28.11.2007
Blair Waldorf Must Pie!

I když je Díkůvzdání, málokdo má vánoční atmosféra. Blair a Serena mají boj jednou Serena připouští, že viděla Blair s Chuckem a Blair nařídí Serenu, aby jej pro sebe. Mezitím, Nate a jeho rodina sdílí napjaté díkůvzdání jídlo před Mr. Archibald končí v nemocnici po pokusu o sebevraždu. Poté, co byla nezvaný Blair na Waldorf díkůvzdání jídlem der Woodsen rodina Van má večeři s Humphreys na jejich půdě v Brooklynu, a napětí mezi Lily, Allison a Rufus je hmatatelné. Zpět na Manhattanu v Waldorf ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E08

14.11.2007
Seventeen Candles

Blair je zdrcen současném stavu jejího vztahu s Natem a viny ze své nedávné nerozvážnosti. Ale ona dokáže dát na šťastný obličej na její 17. narozeniny a pokusí se skrývat své pocity z jejích přátel. Doufat, že zmírnit napětí mezi Serena a Vanessa, Dan vezme Vanessu Blairovy strany, takže dívky mohou spojit dohromady, ale to skončí dělat Serena nepříjemné. Jenny přináší její matka, Alison Humphrey, domov jako nečekané návštěvy. Ale Rufus není připraven odpustit a zapomenout na Alison pro chození ven na jejich manželství nalézt ...

Gossip Girl Gossip Girl – S01E07

7.11.2007
Victor/Victrola

Serena a Dan konečně uznat, že jsou blázni o sobě; Jenny zjistí, tajemství její otec a matka; Blair se opět zpustošen akcí Nateově.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E06

24.10.2007
The Handmaiden’s Tale

Danův dětství kamarád Vanessa se vrací do města a řekne mu, že chce být víc než přátelé; Blair dělá její nejlepší, aby Crashers stran z maškarní ples, ale převlečený Dan a Jenny propašovat; Lily doufá, že provokovat žárlivost ve Bart tím, že žádá Rufus, že je její den na závodech.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E05

17.10.2007
Dare Devil

Dan je komplikované plány zapůsobit Serena na své první oficiální datum; Jenny se vyzývá, aby neslavné Blair Waldorf přespání a ocitne v high-stakes hře pravdu, nebo se odváží; Lily objeví Eric chybí ze svého léčebného centra, a usiluje o pomoc od svého bývalého přítele, Rufus.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E04

10.10.2007
Bad News Blair

Blair je nadšená, když ji její matka, Eleanor, rozhodne se stát novou tváří jejího oblečení linky; Serena a Dan se připomíná znovu, že pocházejí ze dvou zcela odlišných světů; Nate a Chuck dopřát víkend chlapecké vybít po Ivy týdne.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E03

3.10.2007
Poison Ivy

Jako dospívající připravit zástupci vysokých škol Ivy League navštívit své kampusy, Blair odhaluje tajemství o Serena; Dan nastaví jeho zraky na zapůsobil zástupce Dartmouth; Jenny a Eric padli do oka; Rufus požádá Lily laskavost.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E02

26.9.2007
The Wild Brunch

V návaznosti na skandální polibek na rty strany, Serena dostane ledovou chladnou příjem z Blair, a rozhodne se vzít Dana na Chuckovou fundraiser svačina; Jenny hledá radu od Blaira.

Gossip Girl Gossip Girl – S01E01

19.9.2007
Pilot

V privilegované přípravné škole pro teenagery na manhattanské čtvrti Upper East Side, studenti nejprve naučit, že Serena van der Woodsen je zpátky ve městě způsob, jakým se učí všechny důležité novinky ve svém životě: z internetového blogu vševědoucí, i když, ultra-tajnůstkářský "Gossip Girl". Nikdo neví, Gossip Girl identitu, ale všichni v této exkluzivní a složitého začarovaného kruhu spoléhá na jejích internetových stránkách a textových zpráv za poslední kopeček. Dokonce i Serena nejbližší přítel, Blair Waldorf, je překvapen zjištěním, že Serena se náhle ukončila dobrovolného exilu od A ...