Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)

Epizody

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E22

15.5.2007
Bon Voyage

Rory dostane práci v návaznosti na prezidentské kampaně jednoho z kandidátů běží na prezidenta. Zatímco ona se chystá odejít za pouhé tři dny, Lorelai upraví na myšlenku, že ona nemůže vidět svou dceru opět několik týdnů, dokonce měsíců. Mezitím Luke se stále snaží vyřešit, jak se doopravdy cítí Lorelai poté, co do očí při karaoke zácpě. Chcete-li vidět Rory off dřív, než odejde do svého nového zaměstnání, celé město klade na rozlučkovou párty, navzdory přítomnosti deště.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E21

8.5.2007
Unto the Breach

Lorelai a Christopher se sešel na večírku Emily a Richard házet na počest Roryho promoci. Logan překvapí na večírku tím, že navrhne Rory, ale ona je příliš v šoku, když mu dát odpověď. Poté na promoci den, Rory a Paris obdrží diplomy a Rory konečně dává Logan její odpověď. Mezitím, Lorelai je v rozpacích o své nedávné karaoke serenáty Lukáše a Luke je zraněn, když zaslechne jí říká, že to nic neznamenalo.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E20

1.5.2007
Lorelai? Lorelai?

Rory zdůrazňuje, že tak, jak absolventských přístupů, což vede ke dni jíst a nakupovat s Lorelai. Později, s Lukem v závěsu se Gilmores hit bary, kde Lorelai trvá půdu pro řadu karaoke zjevně určené k Lukovi. Logan se vrací ze služební cesty a vypadá diskutovat o jeho budoucnosti a Rory s Lorelai.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E19

24.4.2007
It’s Just Like Riding a Bike

Lorelai míří do Luke je pro její první snídani tam za chvíli - celkově je to velmi nepříjemná zkušenost pro oba. Později, když Lorelai je Jeep porouchá, Luke pomáhá její obchod pro nové auto. Oni argumentují, a boj, který Lorelai si myslí, že je v konečném důsledku dobré znamení. Paříž domnívá se rozešel s Doylem, aby mohla být bez vlivů, pokud jde o sklizni, které zákon nebo zdravotnická škola ona se zúčastní. Rory dostane dopis, který bude jistě ovlivní její budoucí plány.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E18

17.4.2007
Hay Bale Maze

Během ročníku Jarní Fling Stars Hollow je, obrovská balíku sena bludiště vede k náhodné setkání pro Luke a Lorelai, kde se omlouváme navzájem a mluvit o problémech, které vedly k jejich zasnoubení být odvolána. Jako Rory ukazuje Logan po městě, Lorelai začne mít pocit, že Logan by mohl být příliš nezodpovědné pro svou dceru; Mezitím Rory má pohovor s věstník Bulletin Providence.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E17

6.3.2007
Gilmore Girls Only

Lorelai, Rory a Emily vzít na výlet do Severní Karolíny, aby se zúčastnil svatby; Lane jde do práce.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E16

27.2.2007
Will You Be My Lorelai Gilmore?

Rory chodí na setkání s editorem z New York Times, stejně jako ona začne dát dohromady Lane miminko. Lorelai přebírá výrobu a musí rozhodovat neshody mezi Lane a paní Kim o tom, jak zvýšit v těle matky. Mezitím se Luke rozhodne změnit svůj životní situace a koupit novou loď; Logan přijde domů opilý a odhaluje Rory jeho špatná obchodní spekulace a pak uteče do Las Vegas se svými kamarády.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E15

20.2.2007
I’m a Kayak, Hear Me Roar

Lorelai odkládá říkat rodičům o jejím oddělení od Christophera tím, že pomáhá Emily uspořádat Richardův zotavení. Rory slaví Loganovu narozeniny, ale špatné zprávy od obchodního partnera Loganova kazí jejich večer.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E14

13.2.2007
Farewell, My Pet

Rory rychle rozvíjí zamilovanost na Richardově náhradní TA a cítí nucen přiznat přitažlivost Logan. Ale ona se cítí opravdu špatný o tom a on zcela chápe a dva z nich se uklidnit sebe, že na konci jsou blázni o sobě. Mezitím Lorelai odvádí se od přemýšlení o Christopher tím, že uspořádá vzpomínková bohoslužba pro Michela psa. Christopher hledá ji ven, nicméně, a dva jsou nuceni čelit jejich problémy. Christopher se cítí, jako by se snažil dostat Lorelai se zamilovat s ním, a Lorelai uvědomí, ...

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E13

6.2.2007
I’d Rather Be in Philadelphia

Lorelai a Rory dostávají nečekaný komfort a nějaký smutek, zatímco v nemocnici a v Richardově boku: Christopher nevrátí Lorelai volá, ale Luke je tu pro ni a rodinu; Emily je tak rozrušená, že se snaží rozptýlit sebe tím, že udržuje svůj přísný společenský kalendář, s Luke nabízejí, aby jí pomohl udržet krok její vystoupení; Rory je splněn Logan, který míří do nemocnice vrtulníkem; a když Christopher nakonec se dospělo, mluví slova sympatie k Lorelai, ale jeho emoce ho zradí: on je pořád naštvaná na ni ze svého ...

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E12

30.1.2007
To Whom It May Concern

Všímat nedávné liché chování Sookie je, Lorelai síly Jackson, aby jí říct důvod. Luke a Anna se zúčastnil slyšení rozhodnout o jejich boj o opatrovnictví nad dubna. S pomocí od Paříže, Rory konečně dělá napravit s Lucy, který jí řekne, že ona a Marty porušil nahoru. Zatímco navštěvuje Richardovu ekonomie třídu u Yale Rory svědkem děsivé scény. A konečně, Christopher najde dopis, Lorelai napsala orientační charakter Lukově a konfrontuje Lorelai o tom, zda byl její druhá volba.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E11

23.1.2007
Santa’s Secret Stuff

Lorelai a Christopher dát dovolenou pozastaveny, dokud Rory se vrací z Londýna; Luke požádá Lorelai psát doporučující dopis pro jeho boj o opatrovnictví.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E10

5.12.2006
Merry Fisticuffs

Emily vyvolá extravagantní party. Mezitím se Luke mluví s právníkem o částečné vazbě v průběhu dubna. Něco velkého se děje mezi Lukem a Lorelai. "St. Nick může přinést více než koláč v této sezoně."

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E09

28.11.2006
Knit, People, Knit!

Zde přichází narození Lizina dítěte vydané porodní asistentky. Luke je informován o novinkách. A "knitathon festival" se koná ve Stars Hollow.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E08

21.11.2006
Introducing Lorelai Planetarium

Rory jde domů do Stars Hollow na večeři s rodiči, kde se ukázalo, že utekla, zatímco v Paříži. Rory předstírá, že je šťastný, ale později ukáže svůj hněv na Lorelai. Logan se vrací do města po zahájení party, která Rory navštěvuje ao kterou později píše odsuzující článek. Kvůli obvinění Logan, Rory chce najít nový byt. Mezitím se Luke se obrátí k Lorelai v době lékařskou pohotovost s dubnem.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E07

14.11.2006
French Twist

Christopher a Lorelai vzít jeho dcery Gigi navštívit svou matku v Paříži. Navzdory těžkým jet lag, se jim podaří mít krásný, romantický čas se těší město i sebe navzájem. Rory přichází na konci svého působení ve funkci Editor-in-Chief Yale Daily News a najednou se ocitne jisti její budoucnosti. Její noví přátelé Olivia a Lucy navrhnout výlet do Stars Hollow na noc dívčí. Když se vrátí, Rory je překvapen zjištěním, že Lucyino nový přítel je její stará přítelkyně Marty, který předstírá, že neví Rory. Christopher a Lorelai vrátí domů s překvapením pro ...

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E06

7.11.2006
Go, Bulldogs!

Christopher mluví Lorelai k návštěvě Rory na Yale během víkendu rodičů, a Lorelai je překvapen, že Richard a Emily jsou také tam. Snaží dokázat, jak cool je, Christopher zve všechny Roryho spolupracovníků na Yale Daily News na drahé oběd, kde se všichni pít příliš mnoho, a jídlo náhle končí, když Rory trvá na tom, odejdou na pokrytí vypínací příběh. Mezitím se Luke setká dubnové plavecký trenér, který ho přesvědčí, aby ji pro dospělé plavání třídy. Když trenér flirtuje s ním, Luke ptá se jí na rande.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E05

24.10.2006
The Great Stink

Emily a Richard jsou rádi, když Lorelai a Christopher zúčastnit páteční večeři spolu jako pár. Christopher ukazuje, že Sherry se mu napsal dopis, který říká, že lituje odchodu jejich dceru, GG, a požádá jej, aby poslal GG navštívit ji v Paříži. Lorelai nemůže věřit, že Chris bude uvažovat o této věci a dostat se do hádky přes večeři. Logan se vrací do města za obchodem získat internetovou společnost a platí Rory překvapivé návštěvy. Rory je nadšená, ale během večeře s Loganovými kolegy, si uvědomí, že nemá žádný vztah ke své nové ...

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E04

17.10.2006
‘S Wonderful, ‘S Marvelous

Lorelai a Christopher začaly k dnešnímu dni, a přestože Lorelai se zjišťují, že je obtížné plně zavázat k vztah, Christopher stále přicházejí s romantické schůzky, aby ji vyhrát nad. Zpět na Yale, Rory splňuje nějaké výstřední nové kamarádky na umělecké výstavy, a Richard se stane hostujícím lektorem. Dubna přichází zůstat s Lukem po dobu několika týdnů, zatímco Ana je mimo město. A konečně, Emily je zatčen a Lorelai musí ji kauci z vězení.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E03

10.10.2006
Lorelai’s First Cotillion

Když se Richard a Emily mít žádnou skutečnou reakci na zprávu o jejím rozpadu, Lorelai náhle uvědomí, že většinu svého citového života byl založen na tom i pocit pravý opak toho, co její rodiče chtějí. Později, když Michel donutí Lorelai, aby se zúčastnili Emilyinu Cotillion tanec, Lorelai zjišťuje, že některé věci, její rodiče chtěli pro ni nebylo zase tak hrozné. Mezitím Rory má těžký čas dělat ji na dlouhé vzdálenosti vztah fungoval.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E02

3.10.2006
That’s What You Get, Folks, for Makin’ Whoopee

Rory je naštvaná přes Loganova nepřítomnosti a skutečnosti, že musel zrušit svůj dlouho plánovaný výlet do Asie. Chtít fandit Rory a vzít její mysl z její vlastní smutný milostný život, Lorelai změní svůj dům na asijském stylu divů. Mezitím Lane se vrací ze své katastrofální líbánky. Při opravě škody na večeři, Luke říká TJ o jeho rozpadu se Lorelai. A konečně, Rory je zuřivý, když se dozví, že Lorelai spal s Christopherem.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S07E01

26.9.2006
The Long Morrow

Vyzvednout v den následující po finále minulé sezóně, Lorelai se probudí v posteli s Christopherem. Zmatený a dotklo, ona dělá ukvapené odchod ignoroval Christopher prosby že ona zůstane. Poté, co doma, Lorelai se snaží zbavit se všeho, co ji připomíná Luke a končí prakticky vyprázdnění jejího domu. Rory dostává hračku raketovou loď jako dárek na rozloučenou od Logan a je zmatený jak k jeho významu. Ona se rozhodne, že ho měl připojit v Londýně v létě, jen aby se dozvěděl, že jí koupil lístek na návštěvu na Vánoce.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E22

9.5.2006
Partings

Město trubadúr odjíždí hvězdičky posvětí svou Neil Young vystoupení (vytváří úprku rádoby troubadours do města). Logan absolventi a odejde do Londýna. A Lorelai Lukáš milostný poměr může být ciao, Adiós, game over.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E21

2.5.2006
Driving Miss Gilmore

Rory je přísný v souladu Logana na lůžku po jeho propuštění z nemocnice, získávat v pomoc Paříže a Doyle se ujistit, že nezatěžuje sám. Ona se ocitne nepozorný, ale po zjištění, že Mitchum o ní mluvil v rozhovoru pro Wall Street Journal. Mezitím Emily trpí dočasnou slepotu po zpackané oční chirurgii a ptá se Lorelai o pomoc při pochůzkách po výpalu všechny její najal pomoc. Jinde, Liz oznamuje své těhotenství Lukovi a odhalí, že existuje problém mezi ona a TJ, ale nedává ...

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E20

25.4.2006
Super Cool Party People

Luke se rozhodne dát April narozeninovou oslavu v jídelně. Lorelai dobrovolníci pomáhat, a je zraněn, když Luke vysvětluje, že stále myslí, že je příliš brzy, aby byla dodržena. Nicméně, Luke rozmyslí, když strana je katastrofa, čímž Lorelai možnost spojit s dubnem. Mezitím Rory spěchá být s Loganem v nemocnici poté, co je vážně zraněn během senzace s životem a smrtí brigády.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E19

18.4.2006
I Get a Sidekick Out of You

Lane je stále ženatý a celá epizoda se skládá z korejského svatba a pak American Wedding.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E18

11.4.2006
The Real Paul Anka

I když Rory a Logan jsou zase spolu, Logan je mizerný s vědomím, že Rory není ve skutečnosti mu odpuštěn, a on sundá se svými přáteli na další kousek s životem a smrtí brigády. Rory přijímá Jess pozvání k účasti na den otevřených dveří na své nové knize store / art gallery / nakladatelství ve Filadelfii. Zatímco tam, ona je překvapen, když narazí na Luke, který doprovází jeho dcera dubna na akademické exkurzi. Po návratu do Stars Hollow, Lorelai je šokován shledat, že Richard a Emily byly při pohledu na nemovitosti ve svém městě.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E17

4.4.2006
I’m OK, You’re OK

Rory odpouští Logana pro jeho nerozvážnosti, pak potřebuje nějaký čas pro sebe, a tak navštěvuje Lorelai ve Stars Hollow. I když Lorelai odmítá přiznat, že je unavený, Rory může říct, že je obtěžován zprávou, že Luke bude pryč na několik dní na exkurzi s jeho dcerou, duben. Proti přáním Lorelai to, Rory navštěvuje v obchodě ve vlastnictví matkou dubnové, aby shlédli na ni. Mezitím, když Zack konečně funguje až odvahu se zeptat paní Kim o povolení oženit Lane, on je překvapen dohody Dělá s ním.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E16

28.2.2006
Bridesmaids Revisited

Lorelai a Christopher zúčastnit žurnalistiky panel na Yale, kde Rory oslňuje dav. Poté, Lorelai nabídne pomoc Christophera ven hlídání jeho dceru a je zděšen tím hrozným chováním batolete. Druhý den, Rory a Logan navštívit svatbu Loganova sestra Honor. A zároveň pomáhá družičky připravte se, Rory je zdevastovaný naučit se, jak Logan trávil čas během svého nedávného rozchodu. A konečně, Lane se stále se zlomeným srdcem po Zachovi, dokud se objeví v jídelně s překvapením.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E15

14.2.2006
A Vineyard Valentine

Rory a Logan zeptejte se Lorelai a Luke oslavit Valentýna s nimi o víkendu v domě Huntzberger je na vinici Marthy, kde Lorelai otrávená Lukově opovržení Logan. Mezitím, Logan a jeho otec mít konfrontaci.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E14

7.2.2006
You’ve Been Gilmored

Lorelai rodiče trvají na tom, že Luke přijít na páteční večeři a ona řekne ano, aniž by se ho ptát. Paris je vyloučen jako redaktor Yale Daily News, a zaměstnanci volí Rory jako nový editor. Netřeba říkat, že Paříž je nepotěšilo. V ostatních případech, Michel svěří se Lorelai a Rory dává její otec prohlídku Yale.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E13

31.1.2006
Friday Night’s Alright for Fighting

Lorelai a Rory jít do Gilmore vile na páteční večeři, a tam je boj. Luke je stále poznat dubna.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E12

17.1.2006
Just Like Gwen and Gavin

Hetting vzdělání: Taylor Doose naučí zimní karneval může být úspěšná bez něj. Paříž učí personál Yale Daily News nenávidí a bojí se jí. A Lorelai dozví, Luke má dceru.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E11

10.1.2006
The Perfect Dress

Perfektní šaty: Elegantní ruměnec hedvábí tyl, v Lorelai se velikosti a v prodeji -ideal na svatbu. Perfektní nepořádek: Lane, krátké temperované, agresivní a nešťastná, protože ona rozešla s Zachem a přesunul zpět domů.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E10

22.11.2005
He’s Slippin’ ‘Em Bread… Dig?

Díkůvzdání přijde a po měsících citového zmatku, je vše v pořádku na planetě Gilmore. Až na jeden malinký problém: Luke neví, jak říct Lorelai o své dceři. Lane kapela hraje vitrínu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E09

15.11.2005
The Prodigal Daughter Returns

Stejně jako maso a brambory, jako sůl a rajčata, jsou Gilmorova děvčata patří k sobě. Rory přijde domů. A supersmart prostřední schooler objeví v Lukově Diner s překvapivým nápadem na science fair projektu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E08

8.11.2005
Let Me Hear Your Balalaikas Ringing Out

Kdo může konečně dostat Rory myslí si, že udělal velkou chybu vypadne z Yale? Pokud tušíte Jess, máte pravdu. Její starý plamen se vrací s vzrušující zprávy o jeho životě ... a nějakým tupým rady o její.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E07

25.10.2005
Twenty-One Is the Loneliest Number

Vzhledem k tomu, Rory byl kujón se Gilmorova děvčata si naplánovali své 21. narozeniny: v Atlantic City, usrkával martini, hrající 21. Ale s odcizení, Emily plánuje narozeninovou oslavu -a to soooo není Atlantic City.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E06

18.10.2005
Welcome to the Dollhouse

Co je ve jméně? Podpořit rozvoj cestovního ruchu, Taylor navrhuje oživení původní názvy ulic Stars Hollow je. Lorelai si myslí, že je to okouzlující nápad -until se dozví, co nová Dragonfly Inn adresa bude.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E05

11.10.2005
We’ve Got Magic to Do

Roryho druhé světové války stylu DAR bash je piperoo (i když se náhle ochuzený Paris připojí proletariát jako server). Ale bash jde rozbít když Richard konfrontuje Mitchumovi Huntzberger.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E04

4.10.2005
Always a Godmother, Never a God

Církevní dámy. Lorelai a Rory si jejich správné letní šaty a ukázat se u křtitelnice na kmotry Sookie dětí - chytrý trik na Sookie je částečně dostat Gilmorova děvčata zase dohromady.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E03

27.9.2005
The UnGraduate

Sookie vytváří s'mores svatební dort, takže co víc se Lorelai je třeba stanovit datum? Logan přijde domů, Lane a kapela přijít domů a Paul Anka jí tři libry čokolády, zatímco v Lukově péči.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E02

20.9.2005
Fight Face

Pocit trochu osamělý, Lorelai přijme psa. Luke souhlasí opravit Lorelai k domu, spíše než koupi domu Twykham. To brzy promění v průšvihu jako TJ dělá některé nežádoucí stavbu na domě. Rory začne její přiřazení veřejně prospěšných prací. Pocit zanedbané a nespokojeni s tím, jak se věci vyvíjejí, Rory navštěvuje Luke na svého hosta. Nechává to skluzu, že on a Lorelai se zabývají, takže Rory pocit ještě víc sám.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S06E01

13.9.2005
New and Improved Lorelai

Luke odpovídá Lorelai otázku a jako zpráva o úniku odpovědi Lukeových až obyvatelé Stars Hollow, netradiční návrh vyvolává více řečí než samotná odpověď. Richard a jeho právník jít k pálce pro Rory u soudu pro její jachty incidentu, ale soudce je těžší, než se očekávalo.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E22

17.5.2005
A House Is Not a Home

Záchrana Rory po noci bezohledného chování s Loganem, Lorelai je šokován slyšet plány své dcery do budoucna. Lorelai první otočí k Richardovi a Emily o pomoc, ale brzy zjistí, že Luke je jediná osoba ona může věřit.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E21

10.5.2005
Blame Booze and Melville

Článek o Dragonfly vyjde a Luke a Lorelai slavit. Sookie jde do práce. Logan táta Mitchum recenze Rory práci a Luke má konkurenci z nečekaného zdroje ke koupi domu Twickham.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E20

3.5.2005
How Many Kropogs to Cape Cod?

Taylor souhlasí s tím, muzeum je poprsí. Lorelai schází, aby diskutovali prodávat Dragonfly, zatímco Rory začne svou novou praxi s Loganem otce. V pátek večer večeře s prarodiči jde skvěle hodí pro Logan a Rory, když Lorelai poté, co prosil, aby se zúčastnili, dostane studené rameno.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E19

26.4.2005
But I’m a Gilmore!

Poté, co si uvědomil, že neformální datování není pro ni, Rory snaží proniknout věci pryč s Loganem, přimět jej, aby se dohodly, že ji vidí exkluzivně. Loganova rodina není nadšená zápasu navzdory Roryho chovu. Lukův trpělivost se snažil, jak si bere to jako dočasné kuchař u Vážky během těhotenství Sookie se ukládá klid na lůžku, ale Sookie má potíže vzdát kontroly nad její kuchyni. Mezitím Paris zjistí, kde Doyle byl po celý víkend.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E18

19.4.2005
To Live and Let Diorama

Luke dobrovolníci pomoci přeměnit starý muž Twickum k domu do muzea jen proto, aby zjistil, jestli ho může koupit. Mezitím s pomocí nějakého zakladatele den punč, Lane, Paříž a Rory politovat o jejich milostných životů. Lorelai zapomene, aby nějaké zprávy mimo záznam, když je rozhovor časopisu o úspěchu Dragonfly Inn.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E17

8.3.2005
Pulp Friction

Rory Loganova příležitostná datování situace se zkomplikuje, když Rory spoty Logan s jinou dívkou a její žárlivost nastavuje v. Rory se rozhodne jít na párty s mužem sotva zná, což Logan žárlit. Luke a Lorelai řešit věci, ale Lorelai je stále rozrušený s matkou a odmítá jít do pátečních večeří, což činí Emily, jestli Luke následoval přes jejich předchozí diskusi.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E16

1.3.2005
So… Good Talk

Luke, rozrušení a chybějící Lorelai, začne vzít ji na své zákazníky. Lane si uvědomí, její matka je v hlavě, a prarodičů zadních ze své druhé líbánky Rory je jasné, že v pátek večer večeře jsou jen večeře a nic víc. Emily se chová jako ona neuvědomuje veškerou bolest jí způsobil Lorelai, ale jde vidět Luke, aby dal věci do pořádku.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E15

22.2.2005
Jews and Chinese Food

Lorelai se znovu bolí, když si uvědomí, Luke přesunul svou loď z jejího garáže, aniž by jí to řekl. Luke pomáhá školní děti stavět sady pro jejich Šumař na střeše hru v naději, že práce s Lorelai, kdo realizuje se mu stýská. Rory se snaží dohnat s Martym tím, že hostí filmový večer, ale Logan překáží.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E14

15.2.2005
Say Something

Po tom všem drama na svatbě, Lorelai je strach, že přijdete o Luku, který potřebuje čas na zpracování, co se stalo, a nakonec se rozhodne svou rodinu a historie může být příliš mnoho pro něj. Bere na posteli se válet, kde Rory inklinuje k jejím potřebám, zatímco město trvá strany.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E13

8.2.2005
Wedding Bell Blues

Emily a Richard obnovit jejich sliby. Rory experimentálně políbí Logan, což vyvolalo trávník bitvu mezi Luke a její otec Chris, který trvá na tom, že příloha Lorelai se Lukovi je dočasný, protože Emily přesvědčil Chrise, že on a Lorelai jsou určeny pro sebe.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E12

1.2.2005
Come Home

Poté, co zjistil, že Emily začal znovu chodit, Richardova žárlivost ho nutí sladit a oba se dohodly na obnovení své svatební sliby. Rory nabízí pomoc Loganovi s článkem a Emily nechává Christopher vědět Lorelai a Luke jsou stále vážná.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E11

25.1.2005
Women of Questionable Morals

Rory nadále dává její otec chlad, až se dozví, jeho otec zemřel. Lorelai tráví čas uklidňující Christopher ale udržuje ji od Lukáše, a Richard a Emily najít ztracenou psa.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E10

30.11.2004
But Not as Cute as Pushkin

Rory je požádán, aby hostit studenta Chilton na několik dní na Yale, ale student je větší zájem o její svobody než povinností, které jdou s nimi. Lorelai dozví o Lukově temné den, který se stane připadají na stejný den jako slečny Patty 40. výročí party. Logan pracuje jeho cestu do Roryho života, vybídnout ji a Richard vytáhnout malý žert jejich vlastní.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E09

16.11.2004
Emily Says Hello

Jackson má plné ruce práce mezi potravinářskými chutě Sookie a jeho město selectman povinností. Lorelai zve Christophera na oběd, ale Rory mu řekne off a ptá Lorelai, co Luke si myslí, že ona a Christopher obědě. Emily se rozhodne, že je stále životaschopný komoditou a žádá Lorelai, aby jí pomohl začnete chodit.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E08

9.11.2004
The Party’s Over

Luke se snaží celou věc hladce přešli s Liz a TJ, když zdůrazňují se o koupi domu ve Stars Hollow. Když Emily dozví, Rory a Dean se znovu chodit, ona volá dočasné příměří s Richardem uspořádat večírek představit Rory do vhodnějších muži. Dean si uvědomí, že není jedním z nich, a Logan si uvědomuje, že je.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E07

2.11.2004
You Jump, I Jump, Jack

Když Emily zjistí, že Lorelai se datuje Luku, ona trvá na tom, že přijde na večeři. Aby nezůstal pozadu, Richard zve Luke ke hře golfu, a Luke se ocitne ohromen silou staršího Gilmores "osobností.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E06

26.10.2004
Norman Mailer, I’m Pregnant!

Rory, zoufalý pro příběh nápadem na papíře Yale, nakonec rozhodne na výzkum a psát o tajném Yale společnosti, která se stane, že připojení k Logan. The Dragonfly Inn účetní navrhuje vypustit polední menu, dokud peníze situace zlepší, který má Sookie rozrušení se pravidelně obědval Norman Mailer, který se vztahuje pouze na objednávky ledový čaj. S Luke a Lorelai ho bít off, Rory zeptá svého tátu, aby zůstali mimo obraz. Sookie si uvědomí, že je opět těhotná.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E05

19.10.2004
We Got Us a Pippi Virgin

Jackson je zahlceni požadavky jeho novém zaměstnání, zatímco Lorelai a Rory rozhodnout, aby zjistili, zda mohou dostat Richard a Emily zase dohromady. S Deanem zpět v obraze, Lorelai se snaží, aby věci do pořádku s večeří a do kina, ale když Pipi Dlouhá punčocha není dost dobré rozptýlení pro Lukeových pocity, které Dean není dost dobré pro Rory, Lorelai má, aby se na Bop To!.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E04

12.10.2004
Tippecanoe and Taylor, Too

Otrávený se všemi obručemi Taylor dělá Jackson projít, Jackson se rozhodne kandidovat na městské selectman s Lorelai a Sookie míří do kampaně jen aby zjistil, že nemusí mít zájem o práci po všem. Rory a Dean se snaží přijít na věci, ale mají problém najít místo, které bude společně.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E03

5.10.2004
Written in the Stars

Luke a Lorelai užívat své první oficiální datum, kdy jí Luke říká, že je vše v jejich vztahu. Jejich nový vztah je základem pro příští setkání radnice. Paris má brázdu pro procházení svého přítele a Rory se setká s novou chlapa.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E02

28.9.2004
A Messenger, Nothing More

S Lorelai & Roryin vztah stále napjatý a nevyřešený, Lorelai trvá na všechno v hospodě až ji Sookie přesvědčí, aby se nějaký čas volno. Na rohu kůry a sýrů, Rory uvědomí, že se mýlila a píše Deana dopis, který ona žádá její matka dodat. Lane začne vidět Zacka v novém světle a Lindsay najde Roryho dopis, který ponechává Dean v chladu a bez jedné dívky.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S05E01

21.9.2004
Say Goodbye to Daisy Miller

Napětí je stále silná mezi Rory a Lorelai nad Deanem, takže Rory hledá Lane perspektivu a rozhodne se promluvit s děkanem, což vede k větší problémy. Lorelai a Luke objasnit svůj nový vztah, zatímco Emily oznamuje ona a Richard mají oddělené. Ona a Rory se rozhodnou zamířit do Evropy, aby se vyhnuli jejich problémy.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E22

18.5.2004
Raincoats and Recipes

Používání The Dragonfly Praxe víkend, Lorelai dostane rodičům přiznat, že jsem odděleny. Mezitím Luke, dělat všechno knihou, se cítí jako idiot, když to vypadá, že Jason a Lorelai se stále chodí vybídnout ji, aby vyjasnila situaci pro oba mezitím Rory trvá velký krok při své první lásky a Lorelai jí připomíná, že je ženatý.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E21

11.5.2004
Last Week Fights, This Week Tights

S Lorelais pomoc, paní Kim a Lane přijít na jejich nový vztah. Částečně i díky její babička, Rory dostane ztroskotal na špatné datum, kdy se obrátí na děkana o pomoc. Liz TJ renesanční svatba na náměstí má Luke a Lorelai se těší každé jiné společnosti natolik, že Luke požádá Lorelai k jinému datu a na své cestě ven z města, Jess požádá Rory opustit všechno a utéct s ním.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E20

4.5.2004
Luke Can See Her Face

Liz se vrací do Stars Hollow se zprávou, že ona a TJ se vezme příští týden ve městech čtverečních, který má Luke žádá Jess zúčastnit. Lorelai a Sookie zaslechnou problémy Dean a Lindsay a Luke pracuje na jeho datování a komunikačních dovedností s svépomoci pásku, která z něj dělá si uvědomit, Lorelai je jedno.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E19

27.4.2004
Afterboom

Luke a Nicole dokončí svůj rozvod. stará jen o Jasonovi Lorelai, konfrontuje svého otce na svých obchodních problémů. Emily příliš zpochybňovat rozhodnutí Richards a dostane za studena rameno, která je poslední kapkou pro ni. Jason pak se rozhodne čelit Sue Richarda, který ponechává Lorelai s jedinou jasnou volbou.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E18

20.4.2004
Tick, Tick, Tick, Boom!

Richard a Jason pozvat Jasonův otec k večeři jen aby zjistil, že chce zničit jejich konkurenční společnosti. Rory říká Lane, co si myslí o Deans sobeckého manželky neví, Lindsay ji může slyšet i po měsících podvodu, Richard a Emily učit se Jason a Lorelai byly datování.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E17

13.4.2004
Girls in Bikinis, Boys Doin’ the Twist

Rory a Paris uprchnout z deštivého Dickens-jako pozdní zimě po dobu jednoho týdne na Floridě pro kolej jarní prázdniny s společensky trapné Glen a fitness-šílence Janet. Tam, Rory a Paris setkat staré přátelé ze školy Madeline a Louise, strana královny z této oblasti, kteří jim dávají pár rad pro párty, ve kterém Paris vyjde z ní způsob, jak získat nějakou pozornost. Po návratu do Stars Hollow, Lorelai se potýká s jejím rostoucím románku s Jasonem zatímco ona je nucena sanovat Lukea z vězení, když je zatčen za pronásledování svou bývalou přítelkyni.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E16

2.3.2004
The Reigning Lorelai

Lorelai první předává náhle opouští Richard nepořádek a Emily manipulační veškerá opatření, dokud ona objeví dopis Trix napsal Richard den předtím on a Emily ženatý. Lorelai dokončí způsob provádění to nejlepší, co může. Luke a Nicole hádka na náměstí a bar skla svírání sestřenice Marilyn vzpomíná na Lorelai První je plné života.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E15

24.2.2004
Scene in a Mall

Kirk se snaží ruku na psa mezitím sedí na Gilmorova děvčata jsou konečně moci připojit a rozhodnou se strávit nějaký kvalitní čas spolu výloh, ale s oběma z nich "švorc", nakupování není moc zábavné. Dva běh do Emily na nákupy flámu ... rozzlobený a rozrušený o svém manželství, nedostatek úspěchů a trochu žárlí na svou dceru.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E14

17.2.2004
The Incredible Sinking Lorelais

Lane se pohybuje s Lorelai v současné době a umožní paní Kim vědět, kdo ji radí nosit ponožky. Lorelai Šlo o první návštěvy a zjistí, že Lorelai hospoda stavba stojí více než kdokoli očekával. Lorelai a Rory hrát telefon značky jako držák jejich frustrace. Finanční těžkosti Lorelai je dosažení bodu varu a tak se školní tlaky Rory jako každý má roztavit se silnými ženatými muži v jejich životech.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E13

10.2.2004
Nag Hammadi Is Where They Found the Gnostic Gospel

Je to Firelight čas festival znovu a s Taylorem uvízl mimo město, Kirk se snaží vyplnit. Lukáš se setká s jeho sestra Liz nejnovější přítele, Lorelai schází Liz a uvědomuje si, Luke je opravdu vždy tam pro ně a Jess, touží dostat ven z města, jakmile jak jeho auto je opraveno, vyvolává problémy s rodinou a přáteli.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E12

3.2.2004
A Family Matter

Lane se hodí přímo na Yale, skoro. Lukův sestra Liz navštíví na její vysoké škole setkání a Jess se vrací, aby si jeho auto. Mezitím se Jaime ve městě, Rory dělá Paris rozhodnout mezi jejími dvěma chlapy. Lorelai najde peníze jsou těsné. Ona a Jason souhlasit, aby její rodiče, že byli datovat, ale je to snadněji řekne, než udělá.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E11

27.1.2004
In the Clamor and the Clangor

Lane kapela dostane vystoupení v CBGB známých v New Yorku, ale to nepřijde bez ceny. Luke a Lorelai tvoří umlčet Nově rekonstruovaný zvony, ale až poté, co Lorelai uvědomí, možná Luke neposunul zcela pryč a Rory konfrontuje Williama o jejich vztahu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E10

20.1.2004
The Nanny and the Professor

Luke najme Lane, aby pomohli v jídelně. Rory není šťastný Paris se datuje její nové učitele. Lorelai a Jason rozhodnout, aby jejich vztah z jejích rodičů alespoň pro tuto chvíli a Michel, ze žárlivosti hlídá Davey.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E09

18.11.2003
Ted Koppel’s Big Night Out

Na oběd, Richard představí Rory a Paris ke svému starému příteli, který Paříž je více než zaujat. Mezitím je čas na Yale / Harvard hry a Gilmores jít ve velkém stylu, šťastný baňky a všichni až Emily si uvědomí, že to byl podveden po mnoho let, což nechtěně tlačí Lorelai do náruče Jason.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E08

11.11.2003
Die, Jerk

Po obdržení rady z editoru Yale Daily News na to, co hledá, Roryho Následující článek je obrovský hit s každým kromě tanečnice přezkoumána. Richard a Emily vrátí ze své Atlantic City služební cestě, zatímco Lane je řečeno vyslat speciální džbán Dave v Kalifornii. Lorelai konfrontuje Luke o jeho vztahu s Nicole a Bruce konfrontuje Lorelai a její proti porodních energii na zpomalující rychlost osvojování dítěte.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E07

4.11.2003
The Festival of Living Art

Stars Hollow je požádán, aby hostit festival Living Pictures, když sousední město odstoupí, inspirující městské štamgasti hřišti, vytáhnout ho za pouhý týden. Lane najde perfektního kytaristu, aby nahradil Dave, ale Zach objekty z důvodu svého věku. Sookie a Jackson najímat jeden z nejlepších porodní asistentky na východním pobřeží. Luke a Nicole se rozhodnou odložit jejich rozvodu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E06

28.10.2003
An Affair to Remember

Rory spolubydlící ji mají na hraně, takže se snaží najít ideální místo ke studiu, zatím Emily najme Sookie a Lorelai obstarávat Richards kancelářské stranu jen aby zjistil, Jason má jiné myšlenky.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E05

21.10.2003
The Fundamental Things Apply

Poté, co odráží na její nedostatek společenského života, Rory se rozhodne vyzkoušet datování a najde to těžší, než to vypadá. Lorelai se stále přizpůsobuje prázdného domu a má Luka nad pokusit zaplnit mezeru. Mezitím Lorelai je poněkud narušena poté, co objevil, že návrhář prostě najal k dekoraci hostinec slouží k práci pro Emily.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E04

14.10.2003
Chicken or Beef?

Lorelai potřebuje získat povolení schválen, než budou moci více pokročit v hospodě a zjistí, že podnikání zahrnuje také zpět nabídky pokojů. Rory běží do děkan, který ji zve na jeho svatbě.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E03

7.10.2003
The Hobbit, the Sofa, and Digger Stiles

Chcete-li získat nějaké peníze dříve, než dítě přijde, Sookie Lorelai se ptá, zda mohou uspokojit dětský večírek, ale Sookie neví, co děti rád. Emily nastaví Rory vzhůru správný způsob a Richard uvažuje obchodního partnera.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E02

30.9.2003
The Lorelais’ First Day at Yale

Vždy ochotný pomoci, Luke propůjčuje svůj vůz do Lorelai se dostat Rory přesunul do jejího koleji přes jak velký problém se ukázalo být. Mezitím Gilmores uvědomit, Rory roste, ale Lorelai jí pomůže zmírnit do jejího nového života. Paris Ukazuje se, že jedním z nových lidí Roryin a ne náhodou. Luke se musí vypořádat s jeho probíhajícím rozvodu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S04E01

23.9.2003
Ballrooms and Biscotti

Lorelai a Rory vrátí ze své letní turismu výlet do Evropy, jen aby zjistil, Rory přepočítal kolik času měla volno do školních startů což ji staví do prekérní situace s Taylorem a Lorelai v vázat s Emily. Lukův letní plavba s Nicole ho dostal do prekérní situace a Sookie je téměř připraven mít své dítě.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E22

20.5.2003
Those Are Strings, Pinocchio

Rory absolventi Chilton, a dívky těšit na cestování v Evropě, Yale, a otevření The New Inn.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E21

13.5.2003
Here Comes the Son

Zatímco Rory pražců během svého posledního funkčního období finále před dokončením studia, Jess se ocitne v Benátkách, Kalifornie, kde on se vrátí k jeho otec a setkává se svým živé-in přítelkyni a její knihu milující dceru.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E20

6.5.2003
Say Goodnight, Gracie

Jess otec ukáže v jídelně, Dean dostane zabývají, a Fran umírá, takže inn do prodeje

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E19

29.4.2003
Keg! Max!

Lane band přistane koncert v místním strany. Všichni ve městě je tam a to vede k problémům.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E18

22.4.2003
Happy Birthday, Baby

Rory plánuje narozeninovou oslavu Lorelai je.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E17

15.4.2003
A Tale of Poes and Fire

PoE společnost je ve městě, a hostinec chytí oheň, nutit hosty se přestěhovat do domu Lorelai je. Rory se snaží rozhodnout mezi Harvard, Yale a Princetonu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E16

25.2.2003
The Big One

Rory a Paris nakonec slyšet z Harvardu. Lorelai a Max setkat znovu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E15

18.2.2003
Face-Off

Jess řekl, že by zavolat Rory, ale on dělá ne, takže chodí do hokejové hry, kde ona vidí Deana se svou novou přítelkyní. Trix překvapí Richard a Emily vyděšeně.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E14

11.2.2003
Swan Song

Lorelai zamíří do New Yorku s Alexem, Sookie a Jacksona. Mezitím se Jess dostane monokl a nechce, aby někdo věděl, jak se to stalo, což vede k problémům při páteční večeři.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E13

4.2.2003
Dear Emily and Richard

Když Sherry jde do práce a požádá Rory být s ní v nemocnici, Lorelai připomíná dne Rory se narodil. Flashbacky vyprávět příběh 16-letého Lorelai, když se dozví, že je těhotná, rozhodne se vzít Christophera, a nakonec odejde z domova se svým novým dítě.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E12

28.1.2003
Lorelai Out of Water

Lorelai a Rory vyklidit garáž, takže Lane band můžete jej použít pro praxi. Luke a právníci se nemíchají s výjimkou snad Taylors nového zástupce. Paris se snaží obvinit Rory během studentské rady setkání, které je oba poslal do hlavy mistrů kanceláři dostane. Lane prom plánuje zpět oheň.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E11

21.1.2003
I Solemnly Swear

Emily je žalován služebnou pro neoprávněného ukončení a žádá Lorelai se potvrdí její charakter. Francie se podaří přijít mezi Paříží a Rory odchází Rory v chladu a Sookie nechtěně nastaví datum se starým kamarádem.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E10

14.1.2003
That’ll Do, Pig

Je to Richards má narozeniny a jeho matka přichází z Evropy na pomoc oslavit a oznamuje, že se pohybuje zpět do Spojených států, ale ne každý je rád o novinkách. Rory má plné ruce práce ve škole se Francie a jí a Dean se rozhodnou být přáteli, který má Jess trochu nejistá.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E09

26.11.2002
A Deep Fried Korean Thanksgiving

Rory a Lorelai pracovat, aby se vešly ve čtyřech díkůvzdání večeře, ale oni nejedí moc na rodinné večeři, když Lorelai Rory zjistí aplikován na více vysokých školách pak už jen Harvard. Lane má její první polibek a lidské Kirk a kočka Kirk mít trochu zvykat na práci.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E08

19.11.2002
Let the Games Begin

Bolavé z tanečního maratonu a rozejít s Deanem, Rory a Lorelai přizpůsobit se s Jesse a Rory jde dohromady. Richard rohy Rory a ji zve na Yale setkání, kde má další plány, a pak ji říká. Rory se omlouvá Dean a Lorelai a Rory oba považují za Yale.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E07

12.11.2002
They Shoot Gilmores, Don’t They?

Je čas na každoroční Stars Hollow taneční maratón znovu a Lorelai je odhodlaný vyhrát. Dean sedí v lavicích pro podporu Rory, ale stejně tak Jess, jehož úmysly nejsou tak docela nevinné.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E06

5.11.2002
Take the Deviled Eggs…

Rory je vyzván, aby Sherry miminko a Lorelai dostane zajel s ní. Mezi Sherrys dobré vůle a poppers strany, Lorelai je na její prasknutí a cítí potřebu propustit některé páry. Jess přijde domů s autem a město se shromažďuje pro ne tak úspěšné městské demonstrací .... zastavit nudle boty ????

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E05

22.10.2002
Eight O’Clock at the Oasis

Lorelai se ovládnou nové místní a mluvil k zalévání svou zahradu, zatímco on je pryč na služební cestě. Když Lorelai se musí dostat do práce, ona žádá Rory převzít, ale když se něco pokazí, že musí získat Jess pomoc. Lorelai také požádá Emily o pomoc při hledání chlapa poznala v dražebním domě, ale uvědomuje si, že to není přesně to, co se očekávalo.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E04

15.10.2002
One’s Got Class and the Other One Dyes

Lorelai a Luke jsou požádáni, aby hovořit o jejich úspěchu na místní střední škole, ale věci nejdou úplně jako Lorelai plánu. Lane tvrdí, její nezávislost, alespoň na krátkou dobu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E03

8.10.2002
Application Anxiety

Jako vysokoškolský blíží, Rory dostane její žádost Harvard vede ji a Lorelai na oběd s absolventy, aby zjistil, jestli ona stojí šanci na získání dovnitř, ale kolej talk má Deana obávají o svou budoucnost. Mezitím Taylor rozhodne otevřít uchváceni starou obchod vedle Lukeše a Lane inzeruje pro člena kapely.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E02

1.10.2002
Haunted Leg

Christopher se snaží mluvit s Gilmorova děvčata, ale Emily den chytá. Francie se snaží prosadit svou moc na studentské rady. Mezitím Rory a Jess mají ho o své raněné pocity a jsou Lorelai a Kirk datování?

Gilmore Girls Gilmore Girls – S03E01

24.9.2002
Those Lazy-Hazy-Crazy Days

Rory se vrací z Washingtonu právě včas pro první výroční Stars Hollow konci léta Madness Festival, kde si uvědomí její pocity pro Jess může být mnohem silnější než pomyslela si, ale je to příliš pozdě, aby s tím něco udělat? Lorelai má silné pocity své vlastní.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E22

21.5.2002
I Can’t Get Started

Je to Sookie svatební den a Jackson má na sobě kilt. Jess a Rory náhodou vidět jeden druhého před svatbou, která Rory a Lorelai jehož jsou součástí. Chris musí odejít, protože jeho přítelkyně volá s některými zprávami.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E21

14.5.2002
Lorelai’s Graduation Day

Poté, co dělá její nejlepší, aby se zabránilo Luku, může Lorelai nemůže vyhnout nevyhnutelné, ale Luke není připraven ještě dát věci do pořádku. Rory pozve její prarodiče na promoci své matky, ale chybí mu sama po odstřižení školu setkat Jess v New Yorku.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E20

7.5.2002
Help Wanted

Lorelai pomáhá její táta otevře své nové kanceláře a dostane studenou sprchu, když mu řekne, že má práci již. Rory se snaží dát všem vědět Jess nebyl jediný, kdo na vině za nehodu a s novým hudebním obchodě ve městě, Lane objeví svou novou lásku.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E19

30.4.2002
Teach Me Tonight

Luke požádá Rory školit Jesse, který se nachází v blízkosti selhává, ale Jess používá to, aby dostat se blíže k Rory, a když se dostanou do autonehody, Lorelai vyváží ho na Luke pro přijetí Jess v začít. Lorelai přebírá výběru filmu na náměstí filmový večer, ale nakonec si uvědomí, proč Taylor vybere ten samý film každý rok a Kirk používá noc ukázat jeho práce.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E18

23.4.2002
Back in the Saddle Again

Poté, co pomohl Rory se s ní podnikatelského záměru pro roční Chilton obchodního veletrhu, Richard si uvědomuje, odchod do důchodu není pro něj. Mezitím Dean, z dobrého důvodu, se cítí nejistí Rory. Michel matka návštěv a jejich kdysi skvělý vztah je u konce poté, co Lorelai překáží.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E17

16.4.2002
Dead Uncles and Vegetables

Lorelai a Rory vypomáhat v jídelně, zatímco Luke je ponecháno plánovat své nepříjemný strýce pohřeb, což mu způsobuje uvažovat o své vlastní existence. Mezitím Emily půjčuje ruku plánování Sookies svatby a nebe je limit.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E16

9.4.2002
There’s the Rub

Lorelai a Emily strávit víkend v lázeňské, ale vyklouznout z nějakého opravdové jídlo v místní restauraci, kde Emily tančí s význačného cizince, pak obviňuje Lorelai pro její pocity viny. Doma, Rory se těší na vzácnou večer sám, ale když Paříž, Jess a Dean vše pokles o udržet její společnosti se létají jiskry.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E15

26.2.2002
Lost and Found

Rory zpanikaří, když náhle uvědomí, že ona ztratila náramek Dean vyrobený pro ni, a když podezřelý Lorelai chytá Jess v Roryho pokoje, ona ho obviní z krádeže náramek. Mezitím se Luke jde trochu hýbat-blázen poté, co žije s Jess v malém bytě nad večeři a on impulzivně koupí budovu, aby mohl expandovat.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E14

12.2.2002
It Should’ve Been Lorelai

Kryštof a jeho přítelkyně Sherry navštívit Stars Hollow vedoucí Sherry prosazovat v pátek večer ven sama s Rory do vazby. Takže Lorelai trvá Christophera k bouřlivému páteční večeři u jejích rodičů. Lorelai, myslí si, že přišel o život s Christopherem, přizná svou seberealizaci.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E13

5.2.2002
A-Tisket, A-Tasket

Během ročního Stars Hollow charitativní aukci piknikový koš, a to jak Lorelai a Rory koše mají větší konkurenci pak se oba očekávalo. Mezitím Jackson odmítá, aby se ucházely o Sookie je koš vedoucí jim umožní pracovat na své komunikaci. Rory a Lorelai mají své vlastní problémy s komunikací, ale k tomu dopracovat po Emily stranách Lorelai počáteční reakce na Jess odčervení cestu do Roryho života.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E12

29.1.2002
Richard in Stars Hollow

Nově odešel Richard je hnací Emily blázen, tak Lorelai je nucen do vzetí jejího otce na jeden den ve Stars Hollow, kde se vychází řídit obě Lorelai a Rory praštěný, zatímco kritizuje každý aspekt jejich života a odmítá nechat Rory přijmout auto, které Dean postavila za ni.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E11

22.1.2002
Secrets and Loans

Lorelai znepokojení nad tím, že si nemohou dovolit opravit rozsáhlé termitů poškození jejího domova se obrátí k zlosti, když Rory řekne Emily o svém problému a Emily opět nabízí Lorelai úvěr.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E10

11.12.2001
The Bracebridge Dinner

Zatímco Rory snaží udržet rašící soupeření mezi Deanem a Jess pod kontrolou, Lorelai zve většina obyvatel Stars Hollow ke komplikovaným hody s kompletní alžbětinské kostýmy a jízdu na saních tažených koňmi, během níž Richard oznamuje Emily, že má v důchodu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E09

27.11.2001
Run Away, Little Boy

Když se Rory a Tristan jsou odlity jako Romeo a Julie ve školní hře, žárlivý Dean trvá na účasti na každou zkoušku, nutit Rory prosit Tristan neříci Deana o době, kdy sdílené polibek, zatímco Lorelai musí smířit s Lukově škádlení poté, co chodí s mnohem mladší kluk.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E08

20.11.2001
The Ins and Outs of Inns

Lorelai a Sookie má první boj svého dlouhého přátelství, když na sluchu že nezávislost Inn mohou být prodávány, Lorelai paniku a rozhodne, že jejich společná sen o otevření hostinec dohromady, je odsouzena k neúspěchu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E07

13.11.2001
Like Mother, Like Daughter

Chiltona ředitel Charleston si myslí, že Rory není správně společenský život, a když Lorelai nesouhlasí řekne jí Rory lze užívat poté, co její matka. Roryho pokus oslovit dostane ji zapletený s sorority, zatímco Lorilais stává booster.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E06

6.11.2001
Presenting Lorelai Gilmore

Rory překvapí tím, že souhlasí, aby žádost Emilyinou, že dělat debutovala na debutantka míč, a když Lorelai se ptá Rory táta Christopher představit svou dceru do společnosti, ona se ocitne přitahovány k nové, zodpovědného člověka, se stal.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E05

30.10.2001
Nick & Nora/Sid & Nancy

Lorelai dobře míněná rada padá na úrodnou půdu, když Luke neochotně vezme ve svém divokém 17-letý synovec Jess, zatímco Rory ocitne přitahovány k Nejnovějším obyvatelem města.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E04

23.10.2001
The Road Trip to Harvard

The Gilmorova děvčata "road trip vezme je do nejneobvyklejších bed and breakfast a co je důležitější, aby turné Harvardu a Rory možnou budoucnost. Mezitím Lorelai se rozhodne pokročit s její sen otevřít hospodu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E03

16.10.2001
Red Light on the Wedding Night

Během divoké Rozlučka hozený Sookie, Lorelai je impulzivní telefonní hovor k Roryho otec Christopher a bohužel si uvědomuje, že Max není muž pro ni.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E01

9.10.2001
Sadie, Sadie

Lorelai přijímá Maxův návrh, ale když Emily slyší o nadcházející svatbě od Sookie, že je zraněn a rozčilený, že Lorelai se neobtěžoval jí to říct. Mezitím Rory přináší Dean na večeři v domě svých prarodičů a Richard je zřejmá nesouhlas děkan vede k prvnímu boji mezi Rory a dědečkovi.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S02E02

9.10.2001
Hammers and Veils

Lorelai se vyhýbá říkat rodičům o svém zasnoubení s Maxem, zatímco jí Rory nabádá k rozlití. Ale vzhledem k hovoru od Sookie žádá, aby přišli k překvapení svatební sprcha pro novomanžele, které již znají a jsou zděšen, že Lorelai ani jim to říct, a tak se jí dát studenou sprchu. Mezitím Rory a Dean jsou potíže v ráji vzhledem k tomu, že Rory náhle stává posedlý hledáním dostatek mimoškolních aktivit, které ji odliší od stovek jiných žadatelů Harvard.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E21

10.5.2001
Love, Daisies and Troubadours

V jednom z nejvyšší ohodnocené přehlídky: Lorelai je stále vážně zapletený s Max stejně jako ona se ocitne dostat v polovině dalšího vztahu, kdy mu Lukův přítelkyně Rachel obviňuje z toho, že v lásce s Lorelai. Mezitím Rory má svůj vlastní romantika drama a snaží se pracovat až odvahu vyhrát Deana zpět.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E20

3.5.2001
P.S. I Lo…

Lorelai a Max začít znovu datování. Po souboji s Lorelai, Rory stráví noc v domě svého prarodičů. Lorelai se postaví Deana o rozpadu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E19

26.4.2001
Emily in Wonderland

Rory trvá její babičku kolem Stars Hollow na jeden den. Ona je zděšen vidět, kde Lorelai a Rory první žil.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E18

22.3.2001
The Third Lorelai

Lorelai má babička z otcovy strany dorazí z Anglie a zdůrazňuje, že Emily ven ve velkém stylu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E17

15.3.2001
The Breakup: Part 2

Odražení se ode boji s Deanem, Rory skončí líbání Tristanem na párty, zatímco Lorelai následuje její vlastní nutkání ukázat na Maxově domě na noc vášně.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E16

8.3.2001
Star-Crossed Lovers and Other Strangers

Je to Rory a děkana 3-měsíční výročí, a on plánuje speciální překvapení, ale to není úplně jít, jak se plánovalo. Lukášův stará přítelkyně, Rachel, otočí vzhůru.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E15

1.3.2001
Christopher Returns

Christopher navštíví Hollow poprvé a Rory ukazuje ho a ukazuje mu město. Večeře s rodiči skončí s oběma prarodiče Roryin bojovat. Po domluvě svou obchodní podnik, Lorelai dostává Christopher přiznat, že to nedaří a má jej navrhuje předtím, než opustí město.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E14

22.2.2001
That Damn Donna Reed

Rory a Dean bojovat, protože Dean líbí myšlenka žena v domácnosti 50s typu. Rory skončí předstírá, že je taková, že typ ženy na večer.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E13

15.2.2001
Concert Interruptus

Lorelai dá Rory, Paris, Madeline a Louise vstupenky na koncert Bangles, ale večer nejde úplně podle plánu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E12

18.1.2001
Double Date

Dva dvoulůžkové data. Rory a Dean nastavit Lane s přítelem děkana a čtyři jít ven. Mezitím se Sookie a Jacksona první den zahrnuje Lorelai a Jacksonův bratranec, kdo je velice podivné. Lorelai nemá nyní večer.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E11

11.1.2001
Paris Is Burning

Vzhledem k tomu, vztah s učitelem Roryho Max roste vážnější Lorelai paniku a rozhodne se to ukončit, ale její pokus se s ním rozejít v noci rodič-učitel na Chilton způsobuje ještě větší potíže ve škole pro Rory.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E10

21.12.2000
Forgiveness and Stuff

Richard Gilmore je převezen do nemocnice poté, co zkolabuje na vánočním večírku. Luke jde s Lorelai do nemocnice, kde se Emily a Rory už jsou.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E09

20.12.2000
Rory’s Dance

Rory zeptá Deana, aby ji doprovázet na formální tance na Chilton, ale krásný večer je zkažený, když usnou dohromady po tanci, což vedlo k boji mezi Roryho babičkou a matkou nad tím, kdo byl horší matkou.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E08

14.12.2000
Love and War and Snow

Sněží, a Lorelai je závratný. Ona běží do Max ve Stars Hollow, a pozve jej zpět na své místo. Ale narazit na někoho nečekané, když se tam dostat. Lane se cítí levý-out Roryho života.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E07

16.11.2000
Kiss and Tell

Rory dostane svůj první polibek od Deana. Celé město je bzučení o tom, ale Rory neřekl Lorelai.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E06

9.11.2000
Rory’s Birthday Parties

Je to Roryin narozeniny. Ona dostane dvě strany. Elegantní a hrozná záležitost hodil její babička a neformální zábavné párty hozený Lorelai.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E05

2.11.2000
Cinnamon’s Wake

Babbette a Morey kočka umírá. Lorelai zmešká její rande s Maxem kvůli pohřbu. Ona také zjistí, že Rory je udržet v tajnosti od ní, a to Deana.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E04

26.10.2000
The Deer Hunters

Rory chybí anglický test, pro který studuje obzvláště tvrdě. Lorelai křičí na ředitele školy Charleston, aby Rory make-up test.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E03

19.10.2000
Kill Me Now

Rory půjde golf se svým dědečkem a překvapivě má ​​dobrý čas. V hostinci Lorelai je, svatební stresuje všichni ven.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E02

12.10.2000
The Lorelais’ First Day at Chilton

Rory první den v Chilton, kde má konfrontaci s Paříži. Emily se pokusí nainstalovat připojení k internetu v domě Lorelai bez předchozího dotazu.

Gilmore Girls Gilmore Girls – S01E01

5.10.2000
Pilot

Rory je přijat do elitní Chilton přípravné škole. Špatná zpráva pro Lorelai: ona se musí napravit s rodiči půjčit peníze na Roryho školné. Peníze jsou Realizovatelné s řetězci připojenými.