Galavant

Epizody

Galavant Galavant – S02E09

31.1.2016
Battle of the Three Armies

Richard, Bobby a Sid pokusit se zachránit Galavant život, zatímco Valencia a Hortencia připravit se na bitvu.

Galavant Galavant – S02E10

31.1.2016
The One True King (To Unite Them All)

Pod Madalena a pelyňku kouzlu se zombie armáda se vzbouří proti Galavant. Mezitím, Richard jde po Pelyněk. Jinde, Gareth se snaží dohodnout se Madalena, ale ona je poháněn naučit se používat její nově nabyté temnou magii.

Galavant Galavant – S02E07

24.1.2016
Love and Death

Richard, Roberta a Sid spěch smrtelně zraněný Galavant na léčitele, který má kouzelný lektvar, který by mohl zachránit Galavant život. Během čekání na Galavant obnovit, Roberta a Richarda téměř sdílet něžný moment. Mezitím Madalena sdílí své skutečné pocity s Garetha.

Galavant Galavant – S02E08

24.1.2016
Do the D’DEW

Jako začíná bitva mezi Hortensia a Valencii, Isabella a Jester jsou připraveni se vzdát, ale když Isabella slyší nároky Madalena, ona se vrací do Hortensia tábora a shromáždění vojáky bojovat. Proti přáním Garethův, vyděšený Madalena se obrátí k Pelyněk, aby jí učit zlé kouzlo "tmavými zlé," nebo D'rosy.

Galavant Galavant – S02E05

17.1.2016
Giants vs. Dwarves

Galavant má dost s Richardem poté, co obchoduje klenot Valencii pro "draka" a cestuje najít obry na jeho vlastní. Jsou to vůbec ne, co čekal, ale jsou ochotni pomoci pod jednou podmínkou - musí pomoci jim porazit trpaslíky. Gareth říká Sida o svých citech k Madalena. Sid varuje před Garetha přizná své city, ale je určen, což v konečném důsledku vede k nebezpečné situaci za jednoho z mužů. Červotoč pošle Isabellu princezny Jubilee paláce do ruky dodat její pozvání na svatbu.

Galavant Galavant – S02E06

17.1.2016
About Last Knight

Galavant, spolu s Richardem a Roberta, narazí na svého otce, pane Arnold Galavant. Zatímco Richard se připravuje pro bitvu u školení u Arnolda rytíře školy, Galavant učí pár věcí o člověku, který ho opustil jako dítě. Madalena se snaží, aby Gareth narozeniny nejlepší den, ale jeho představa o zábavu čas se dostává do baru boje. Isabella se vrací do Hortensia a vyžene červotočem. Sid, nyní hledaný muž ve Valencii, uprchne do lesa náhoda.

Galavant Galavant – S02E03

10.1.2016
Aw, Hell, the King

V zoufalé snaze postavit armádu a bouře Hortensia, Galavant a král Richard návrat do svého bývalého hradu najít vesnici prosperující, teď, když jsem zjistil demokracii. Objev způsobuje Richard mít krizi identity teď, že jeho lidé nemají ho potřebovat. Galavant používá setkání radnice rekrutovat bojovníky z vesnice, ale dobrovolníci jsou nedostatkovým zbožím. V Hortensia, zlo svatební plánovač s názvem pelyňku jedech Isabellino mysl s kouzelném diadém, v úmyslu dělat ji pomůže mu převzít království.

Galavant Galavant – S02E04

10.1.2016
Bewitched, Bothered, and Belittled

Zatímco pokračuje jejich úkol shromažďovat armádu, Král Richard zjistí, že má napojení na Roberta, krásné bojovník, který dobrovolně pomáhat. Galavant hraje dohazovač. Madalena je pozván na Basikobitcz strany - populární dívky království - a nemůže se dočkat, až bude přijat do jejich skupiny. Účastník není to, co čekala, a když se vrátí domů, Madalena zjistí, že má pocity a nemá rád své nové emoce.

Galavant Galavant – S02E01

3.1.2016
A New Season aka Suck It Cancellation Bear

Galavant a posádka jsou trosečníci díky špatnou radu a jejich pozemní trek zpět do Richardova království vede k baru ve West Hollow dřeva pak kartářka.

Galavant Galavant – S02E02

3.1.2016
World’s Best Kiss

Isabella vykresluje její únik z Hortensia, když přijme hovor z Galavant přes křišťálovou kouli. Král Richard zjistí jeho hrad zmizel.

Galavant Galavant – S01E07

25.1.2015
My Cousin Izzy

Přemýšlíte o tom, že ve vztahu, Isabella chce Galavant snažit zapůsobit na své rodiče s pozornými řečmi, ale on je přesvědčen, že lámání každého z vězení jim bude zapůsobit a zachránit před jistou smrtí. Galavant dostane svou příležitost pro hrdiny okamžiku, kdy král Richard zpochybňuje jeho bratra na souboj a potřebuje mistr bojovat za něj.

Galavant Galavant – S01E08

25.1.2015
It’s All in the Executions

Galavant požádá krále Richarda ve výkrese zabít Kingsleyho před soubojem, ale končí s opilým kňučet. Bude Gareth zabít krále Richarda v souboji? Bude Galavant záchranný každého? Bude Madalena najít novou "hračku chlapec?" Odpovědi jsou velmi odlišné od toho, co můžete očekávat.

Galavant Galavant – S01E05

18.1.2015
Completely Mad… Alena

Trio připravují k útoku na krále Richarda ale Isabella se cítí provinile. Mezitím v paláci, Madalena se snaží zjistit, co se skrývá Richard z ní.

Galavant Galavant – S01E06

18.1.2015
Dungeons and Dragon Lady

Trio dostat hozen do té jámy a král Richard navštíví Xanax, kouzelník, zatímco Madalena dělá plány své vlastní.

Galavant Galavant – S01E03

11.1.2015
Two Balls

Král Richard hází míč pro království Valencie, zatímco Galavant navštíví Sidova rodné město.

Galavant Galavant – S01E04

11.1.2015
Comedy Gold

Galavant a tým se snaží dostat dál, zatímco král Richard žádá o radu šašek.

Galavant Galavant – S01E01

4.1.2015
Pilot

Sir Galavant spadá do opilého zoufalství poté, co ztratil svou pravou lásku ke zlu krále Richarda.

Galavant Galavant – S01E02

4.1.2015
Joust Friends

Galavant vstoupí rytířská klání, zatímco King Richard se snaží "man up" s cílem vyhrát Madalena srdce.