Forever

Epizody

Forever Forever – S01E22

5.5.2015
The Last Death of Henry Morgan

Jo je vše, co stojí v cestě Henryho a Adama hrozícím střetu.

Forever Forever – S01E21

21.4.2015
The Night in Question

Henry se snaží zjistit, co se opravdu stalo Abigail poté, co ho opustila.

Forever Forever – S01E20

7.4.2015
Best Foot Forward

Lidské nohy v baletní pantofle krví nasáklou se nachází v přihrádce u divadla.

Forever Forever – S01E19

31.3.2015
Punk Is Dead

Mumifikovaný tělo ženy, která zemřela před 31 lety se nachází ve stěně noční klub. Henry má jen 48 hodin prokázat muž původně odsouzen za zabití jí to neudělal. Abe si myslí, že může mít představu o tom, jak najít Abagail.

Forever Forever – S01E18

24.3.2015
Dead Men Tell Long Tales

Hluboký operátor moře záchranná je zabit poté, co zjistí, zlato na potopené lodi, samotná loď Henry jednou plul na v roce 1814 a na němž zemřel poprvé. Adam se vrací a myslí, že jeden z jejích pokladů má odpověď na své nesmrtelnosti.

Forever Forever – S01E17

3.3.2015
Social Engineering

Příslušník tajné skupiny "hack-tivist" je zavražděn; Abe si pamatuje jeho dny jako aktivista.

Forever Forever – S01E16

24.2.2015
Memories of Murder

Mladá žena je nalezena mrtvá tvořen jako někdo z 1970. Oběť byla fantazie partnerem osamělého člověka a věc vede Morgan zpátky do ženy, kterou předtím setkal jako domina a nyní je slušný vysokoškolský profesor.

Forever Forever – S01E15

10.2.2015
The King of Columbus Circle

Henry a Jo vyšetřit vraždu krále v exilu; Abe zjistí něco o svém rodu.

Forever Forever – S01E14

3.2.2015
Hitler on the Half-Shell

Vražda otevírá dveře k pokladu nacistických tajemství a návratem starý nepřítel.

Forever Forever – S01E13

13.1.2015
Diamonds Are Forever

Jo a Henry usilovat o vraha o klenotnictví zloděj, který má spojitost s Jo mrtvého manžela.

Forever Forever – S01E12

6.1.2015
The Wolves of Deep Brooklyn

Henry se vrací do práce, aby vyšetřit vraždu mladého investora, který je shodou okolností syn jednoho z válečných kamarádů Abe armáda. Abe a jeho kamarádi armádní rozhodnete hrát detektiva a vyřešit případ.

Forever Forever – S01E11

9.12.2014
Skinny Dipper

Henryho tajemný anonymní volající ho konfrontuje tím, že formuje jej pro vraždu. S policie zavírání v on je konfrontován s vyhlídkou, že bude muset buď opustit město, nebo přiznat jeho pravou povahu každého.

Forever Forever – S01E10

2.12.2014
The Man in the Killer Suit

Když jsou všechny ingredience pro senzační, skandální vyšetřování vraždy kombinované - pohádková romantika pokazilo, žárlivou mentora a milence, úzkosti, bohatý otec krásné snoubenky - to láska opravdu zdolat všechny? Angažovaný britský aristokrat se objeví mrtvý v Central Parku a jeho identita je zpochybněna, stejně jako kdo ho zabil. Trasa vede Henry a Jo prostřednictvím jednoho z newyorských špičkových luxusních obchodních domů a od dělnické třídy smetánka New York společnosti. Henry si pamatuje zpět do roku 1957, kdy opět on a jeho rodina měla ...

Forever Forever – S01E09

18.11.2014
6 A.M.

Člověk umírá, když jeho auto chytí ohně a spaluje ho. Různé podezřelí centrum celém světě jazzu a týká se skutečný autor jednoho ze svých největších standardů.

Forever Forever – S01E08

11.11.2014
The Ecstasy of Agony

Henry a Jo stanou se ponoří do světa domina, který nemá rozdělovat bolest výstřední potěšení, ale pro terapeutické účely. Mezitím Abe reacquaints sám se svou vlastní formu bolesti a radosti - jeho bývalé manželky.

Forever Forever – S01E07

28.10.2014
New York Kids

Dr. Tyler Forester, zakladatel bezplatnou zdravotní klinice a syn miliardáře Wall Street, se uděluje jednou z nejvyšších vyznamenání města za jeho humanitární úsilí. O několik hodin později, když je nalezen mrtev ve svém malém bytě. Henry a Jo zjistí, že Tyler je život privilegia a ti jeho tlusté-as-zlodějů Hamilton spolužáky vzal osudové obrátit na jednu noc před mnoha lety. Nyní je noční můra si mysleli, že hluboko ve svém nitru se vrátil pronásledovat. Mezitím se Henry připomíná právě potýkají s hrozným dilematem nuceni se rozhodnout ...

Forever Forever – S01E06

21.10.2014
The Frustrating Thing About Psychopaths

Když je lidské srdce dodávají čerstvé ven z těla s rozdělením vražd, Henry a Jo skončí ve středu Jacku napodobitel vyšetřování vraždy trhacího stroje. Ale to nekončí. Druhý zabíjení se podobá další nechvalně známé, nevyřešený zločin: The Black Dahlia Murder. Henry to viděl všechno předtím, neboť vzpomínky ukázat svou spoluúčast v obou původních případů ze dvou velmi odlišných období jeho dlouhou životnost. Nicméně ho Henryho anonymní volající tipy k hledání mimo stopy těchto klasických zabíjení a vede policejní komando na profil velmi odlišný, ale přesto ...

Forever Forever – S01E05

14.10.2014
The Pugilist Break

Co vypadá jako na předávkování drogami smrti reformované narkoman, který se stal výsledků komunitní aktivista Henry a Jo sledování vraha. Komplex Vyšetřování se týká špinavé jednání mezi realitní developer a komunitní organizátor s miliony dolarů v sázce. Henry bliká zpět do stejného roku 1890. New York činžáku, kde pracoval jako lékař pomáhat chudým, včetně osiřelého chlapce, který mu dává zvláštní ruční dárek. Mezitím, Abe vaří až večerní hostinu neděli Henry, Jo a sám. Když Jo pokusí se zjistit, jak se oba muži se navzájem znají, ...

Forever Forever – S01E04

7.10.2014
The Art of Murder

Smrt Gloria Carlyle, elegantní, zdánlivě nemilosrdným matriarchou jednoho z newyorských nejbohatších a nejstarších rodin, přináší svět bolesti dolů na její rodinu. Po Gloria je nalezena mrtvá v Metropolitan Museum of Art slavnostním večeru své filantropie, Henry prochází řadou podezřelých a motivů, ale je vytáhl z případu, kdy se rodina požaduje rychlejší odpovědi. Abe pomáhá Henry a Jo vstoupí do rodiny prodej nemovitostí za důležité stopy přes jeho antických připojení. Mezitím se Henry je sužován děsivou a melancholické vzpomínky, které ...

Forever Forever – S01E03

30.9.2014
Fountain of Youth

Henry je zájem o stárnutí a jak zemřít, ale New York je bohatý starší honí způsob, jak vrátit čas. Klinika je dávkování drahý produkt - Aterna - který má poskytovat hodně hledal po fontány mládí. Ale místo toho, Henry a Jo jsou konfrontovány s více úmrtí z drahého lektvar, který namísto revoluční proces stárnutí, se obrací mozky lidí na švýcarský sýr. Mezitím se Henry pamatuje zpět do drahého přítele, který byl diagnostikován s tuberkulózou v roce 1906 a objevuje odkaz na tomto daném případě. Bez vědomí ...

Forever Forever – S01E02

23.9.2014
Look Before You Leap

Poté, co Henry kolíky případ rádoby most skokan kdy došlo k zabití, zatímco policie etiketa to sebevražda, on a Jo jít na tuláka vyšetřován kvůli důkazu. Mezitím Henryho anonymní volající znovu povrchy. Zdá se, že byl ho sleduje celá léta. Dopis na starožitný psací potřeby mohla poskytnout Henrymu fascinující ponětí o volajícím, a on získává Abeho pomoc při pátrání po historii Všimněte si, aby cizí národní prostředí. Odhalení flashbacky odhalit počátek Henryho velkou milostný vztah s jeho brzy-k-být ženou, Abigail.

Forever Forever – S01E01

22.9.2014
Pilot

Henry Morgan, nesmrtelný, hledá muže, který způsobil metro vlak nehodu. Mezitím tajemná volání informuje Henryho, že někdo zná jeho tajemství.