Flash Forward (FlashForward - Vzpomínka na budoucnost)

Epizody

Flash Forward Flash Forward – S01E22

27.5.2010
Future Shock

Mark zjistí datum dalšího výpadku, a Demetri a Simon pokusí se ho zastavit. Každý, kdo zjistí, zda vize, které měli v budoucnosti skutečně splní.

Flash Forward Flash Forward – S01E21

20.5.2010
Countdown

Mark vyslýchá Hellinger o dalším výpadku proudu. Aaron objeví odkaz Tracy do Jericha. Lloyd vyřeší rovnice ve svém flash-vpřed, Demetri debaty pomocnou Janis a Simon proniknout do NLAP.

Flash Forward Flash Forward – S01E20

13.5.2010
The Negotiation

Dne 28. dubna, den před budoucnost každého z nás bylo odhaleno, Mark musí chránit Gabriel, Aaron nasedne pokus o záchranu načíst Tracy, a Janis je nařízeno zabít kolegy agenta FBI.

Flash Forward Flash Forward – S01E19

6.5.2010
Course Correction

Demetri vyšetřuje vraha, který je cílení lidi, kteří unikli jejich budoucnost, a Mark souhlasí najít Simona sestru. Nicole najde Keiko, žena v Bryce je Záblesku budoucnosti. FBI blíží se na Podezření nula.

Flash Forward Flash Forward – S01E18

29.4.2010
Goodbye Yellow Brick Road

Aaron infiltruje afghánské vesnici najít Tracy. Olivia najde člověka, který měl několik flashforwards. Janis se snaží zakryla stopy proti ní ostatními agenty FBI, než budou moci odhalit její tajemství.

Flash Forward Flash Forward – S01E17

22.4.2010
The Garden of Forking Paths

FBI se snaží vypátrat chybějící Demetriho. Olivia zjišťuje, kdo ji napsala o Záblesku budoucnosti Marka. Alda Hertzog chce uzavřít dohodu říkat Zoey informace o Demetri jeho pobytu.

Flash Forward Flash Forward – S01E16

15.4.2010
Let No Man Put Asunder

Olivia a Lloyd přiblížit. Wedeck pomáhá Aaron proniknout do Jericha k záchraně Tracy. Demetri se pohybuje nahoru jeho datum svatby poté, co zjistil více informací o jeho vraždu.

Flash Forward Flash Forward – S01E15

8.4.2010
Queen Sacrifice

Keiko hledá Bryce, zatímco Mark a Vogel spiknutí s cílem odhalit krtka FBI.

Flash Forward Flash Forward – S01E11

5.4.2010
Revelation Zero: Part 1

Mark is suspended from the FBI, & Demetri must partner with Agent Vogel. Mark continues his investigation into Lloyd's kidnapping while seeing a psychiatrist. Janis investigates Simon, who is trying to steal files from Lloyd's computer.

Flash Forward Flash Forward – S01E14

1.4.2010
Better Angels

Olivia se snaží dostat Charlie odhalit její FlashForward. Bryce mluví s Nicole o jeho rakovině. Demetri, Janis, Simon a Vogel jít do Somálska, aby prošetřila věž Simon vytvořili a objevovat osobu, která byla součástí '91 zatemnění.

Flash Forward Flash Forward – S01E13

25.3.2010
Blowback

Mark pokračuje grilu Lloyd o svém telefonickém rozhovoru v každém jiný je Záblesku budoucnosti. Zoey je odhodlán změnit Demetri osud. Aaron zkoumá vztah mezi Jerichem as jeho dcerou.

Flash Forward Flash Forward – S01E12

18.3.2010
Revelation Zero: Part 2

Mark is suspended from the FBI, & Demetri must partner with Agent Vogel. Mark continues his investigation into Lloyd's kidnapping while seeing a psychiatrist. Janis investigates Simon, who is trying to steal files from Lloyd's computer.

Flash Forward Flash Forward – S01E10

3.12.2009
A561984

Proti objednávek Wedeck to, Mark a Demetri cestovat do Hongkongu hledat ženy, které prohlašují, že znát podrobnosti o Demetri osudu; Lloyd se snaží přijít o své čisté a Simon své účasti v globálním výpadku - proti Simona lepšímu mínění - a Zoey zjistí pravý smysl svého Záblesku budoucnosti.

Flash Forward Flash Forward – S01E09

19.11.2009
Believe

Bryce začne jeho pátrání po ženě v jeho Záblesku budoucnosti, Aaron se stane znepokojení nad podivným chováním Tracyinu, Mark pokouší vypátrat osobu odpovědnou za textové zprávy Olivii a vycházky jeho pití během jeho FlashForward vize, a Demetri jeho spolupracovníci agenti se snaží najít tajemný volajícího kteří ho předpověděli o jeho nešťastném osudu.

Flash Forward Flash Forward – S01E08

12.11.2009
Playing Cards with Coyote

Objev osobě v Záblesku budoucnosti Marka brání romantický útěk s Olivií. Aaron zjišťuje informace o své dceři. Simon a Lloyd pokus o vyřešení konfliktu, a Janis vrátí do úřadu.

Flash Forward Flash Forward – S01E07

5.11.2009
The Gift

Mark, Demetri, Gough a MI6 agenta Fiona Banky vyšetřovat modrá ručička klub a možnost jeho napojení na některé nedávné sebevraždy. Mezitím Aaron dostane nečekanou návštěvu od bývalého armádního kamaráda jeho zesnulé dcery, Demetri přichází čisté s Zoey o jeho nedostatku Záblesku budoucnosti, a Nicole pomáhá Bryce odhalit tajemství své Záblesku budoucnosti, zatímco dobrovolnictví v nemocnici.

Flash Forward Flash Forward – S01E06

29.10.2009
Scary Monsters and Super Creeps

Mark, Demetri a Wedeck vyšetřovat útoky na Janiš i pro ně samotné. Olivia konfrontuje Marka o jeho Záblesku budoucnosti. Dylan zmizí.

Flash Forward Flash Forward – S01E05

22.10.2009
Gimme Some Truth

Mark musí svědčit před senátním výborem Intelligence o jeho Záblesku budoucnosti.

Flash Forward Flash Forward – S01E04

15.10.2009
Black Swan

Olivia a Bryce nesouhlasí s použitím FlashForward pacienta v diagnóze. Nicole se vrací a její FlashForward je odhaleno.

Flash Forward Flash Forward – S01E03

8.10.2009
137 Sekunden

FBI follow-up, kdy nacistický válečný zločinec uvězněn v Mnichově tvrdí, že znají příčinu výpadku. On také ví Agent Mark Benford podle názvu. Benford a Agent Janis Hawk cestovat do Mnichova na pohovor muže, a zatímco on je ochoten sdílet to, co ví, že má pouze jeden požadavek: aby byl dán volný a nechá se vrátit do Spojených států, kde kdysi žil. Jeho informace však vedou agenti realizovat něco výpadku velmi důležitý. Když viděl svou dceru naživu ve své vize budoucnosti, přítel Marka Aaron Stark se snaží získat jeho ...

Flash Forward Flash Forward – S01E02

1.10.2009
White to Play

FBI se začínají získávat důležité indicie o výpadku. Na webových stránkách, že jsem založena vede k tomu, Utah a nakonec k závěru, že tam byl nejméně dvou osob vzhůru během výpadku. Mark Benford je více než kdy dříve přesvědčen, že jeho žena Olivia vize, že bude trvat až s jiným mužem, je nevyhnutelné poté, co potká muže, Lloyd Simcoe, při léčbě jeho syna v nemocnici. Olivia trvá na tom, že nikdy nebude milovat nikoho jiného než jeho, ale postoj Marka se může ukázat vizi do sebenaplňující se proroctví. Demetri Noh dostane více informací ...

Flash Forward Flash Forward – S01E01

24.9.2009
No More Good Days

Na co se zdá být jeden den jako každý jiný, všichni na Zemi černochů ve stejnou chvíli po dobu 2 minut a 17 sekund. Mají také představu o tom, kde budou, nebo to, co dělají některé šest měsíců do budoucnosti, 29. dubna 2010. FBI agent Mark Benford, k vidění je znepokojující: vidí sám sebe pracovat na tomto případu, znovu pití a s někým na FBI budovy, aby ho zabít. manželka Marka, chirurg, vidí sebe ve vztahu s jiným mužem, očividně někoho, ona ještě neví. partnerské značky, Agent Demetri Noh nemá žádnou vizi vůbec a ...