Dracula

Epizody

Dracula Dracula – S01E10

24.1.2014
Let There Be Light

Ačkoli zahájení svou válku s Dračí řád, Grayson přísahá, že znovu nastavit bezdrátovou světla demonstraci, aby mohl zruinovat ropy připojených členů. Lady Jane organizuje příchozí myslivců na eradikaci všechny upíry v Londýně. Nyní členem, nekritické Harker pomáhá plán, jak vykolejit bezdrátový světla demo podruhé, aniž by si uvědomil nebezpečí on přinášející. Van Helsing se připravuje na přeruší veškeré vazby na Dracula, zatímco on sleduje svůj vlastní plán, jak dostat svou pomstu na Browna za zabití jeho rodinu. Mina jde o některé nové odhalení ...

Dracula Dracula – S01E09

17.1.2014
Four Roses

Jako Mina zotavuje ze svého útoku, Harker se připojí k Dračí řád a Grayson jde do války s nimi. Všechno se začíná komplikovat. Browning zoufale hledá pro své děti, Lady Jane připravuje konečný upíří lovu a Lucy přizná svou zradu do Miny, ničí jejich přátelství a nakonec trpí konečný odpor. Se všemi okolní chaos, Grayson se rozhodne učinit doznání srdce cítil až Mina.

Dracula Dracula – S01E08

10.1.2014
Come to Die

Grayson a Van Helsing mají vypadnutí po zrušení jejich veřejné demonstrace. To vede Van Helsing rychle hledat pomstu proti panu Browning a jeho rodiny. Harker zjistí, že Grayson byl s ním hrát za hlupáka a zakazuje Mina z něj vidět. S touto novou informací Mina se zaměřuje svou pozornost na její školní docházky jen aby byl napaden lorda Davenport muži. Poté, co Harker si uvědomí, že je to Davenport který zorganizoval útok, on odpoví s vraždou. Mezitím, Lady Jane zjistí, že legendární Dracula je zpět v Londýně.

Dracula Dracula – S01E07

3.1.2014
Servant to Two Masters

Opojen jeho nově nalezenou nezranitelnost na denním světle, Grayson se odváží popřít jeho prokletí a získat zpět svou lidskost. Renfield je odeslána do Budapešti získat tajemný a dlouho hledal po relikvii jménem svého zaměstnavatele. Harker objeví Grayson s ním manipulovat do pomlouvat generála Shawa a strategizes o tom, jak hledat svou pomstu ... nakonec pomáhat Dračí řád v ohrožení Grayson demonstraci své technologie.

Dracula Dracula – S01E06

6.12.2013
Of Monsters and Men

Browning si klade za cíl dokázat jednou provždy, že Grayson je hlavní upíra pronásledování z Londýna tím, že hostí zasedání správní rady venku na slunci. Grayson a Van Helsing snaží získat finální komponent, aby jejich bezdrátové technologie elektřina úspěch má být svědkem. Mezitím, Mina a Harker dovršit svou lásku - a to s vědomím, že lord Davenport pozemky zničit objekt, který Grayson miluje nejvíce ... Mina.

Dracula Dracula – S01E05

29.11.2013
The Devil’s Waltz

Mina Murray & Jonathan Harker's engagement ceremony takes place. Something pushes Mina to have second thoughts. Van Helsing continues his studies to make Alexander walk in daylight. Jane Wetherby is becoming suspicious about Mr. Grayson.

Dracula Dracula – S01E04

15.11.2013
From Darkness to Light

Grayson nemilosrdně si klade za cíl ohrozit Lady Jayne, když vyhrál její srdce. Lucy nadšené plány pro Mina a Harker zásnubní večírek skrývá zlomené srdce. Grayson nečekané shledání s velmi starým kamarádem dokazuje rostoucí komplikaci ke svému poslání a Van Helsing se pomsty. Van Helsing dosahuje průlom v jeho úsilí s cílem umožnit Grayson dobýt sluneční světlo, jen aby trpí nepředpokládané porážku.

Dracula Dracula – S01E03

8.11.2013
Goblin Merchant Men

Grayson se snaží zjistit, zda Lady Jayne je upír lovec pro Dračí řád. Lucy jeme Mina zlomené srdce s absintem, romantiky a vichřice prohlídka Českého Londýna. Grayson je machinace nárok na život Pána Laurent a získat mu novou výkonnou nepřítele.

Dracula Dracula – S01E02

1.11.2013
A Whiff of Sulfur

Grayson bere Lady Jayne jako milence i když vyšetřuje její smrtící připojení k Řádu Draka. Grayson pomáhá Mina čelí kritické výzvě na lékařské fakultě. Van Helsing pokračuje v jeho pátrání vyvinout solární vakcínu k tomu, aby Grayson dobýt slunečnímu záření. Jonathan Harker udeří smlouvu s ďáblem se Grayson, který má nečekané následky.

Dracula Dracula – S01E01

25.10.2013
The Blood Is the Life

New do Anglie, Alexander Grayson hostí opulentní večírek. Ten se stává fixována na Mina, krásná mladá žena, která vypadá jako jeho mrtvé bývalé lásky. Nově zasnoubená s Mina, Harker potýká s obavami nad poskytováním Mina život si zaslouží.