Dominion

Epizody

Dominion Dominion – S02E13

1.10.2015
Sine Deo Nihil

Vzhledem k tomu, 8-Ball armáda poruší stěny Vega, David dělá jednu závěrečnou oběť zabezpečit jeho přežití. Gabriel nutí Michaela zpět do Mallory kde odkrývají mrazivé překvapení, zatímco Noma temné tajemství je odhaleno. Nakonec Claire dělá zoufalý pokus o uzavření Alex bojuje o kontrolu nad jediného domova, on odešel.

Dominion Dominion – S02E12

24.9.2015
Day of Wrath

S Vega doutnající ze zmatku z Amfora, Michael náměstí off s Gabrielem v boji na život a na smrt jako záhadnou minulostí Noma je prozkoumána. Mezitím Arika uvažuje jí uniknout, zatímco Claire se připojí k Frontlines chránit své město. A konečně, William rozhodne, že tuleni osud Vega Alex dělá nevratné pokus je všechny zachránit.

Dominion Dominion – S02E11

17.9.2015
Bewilderment of Heart

Temnota předjíždí občany Vega; William zápasí s pravdou o jeho času v poušti; Arika se stane obětí svých vlastních manipulací; Michael roste znepokojení Noma; Alex vyhledá Amphora.

Dominion Dominion – S02E10

10.9.2015
House of Sacrifice

Michael gambles with his life as he faces the repercussions of his time in Mallory. Alex & Gates spearhead a mission to save Vega from destroying itself. David makes amends with his past as Gabriel unleashes an unspeakable evil on Vega.

Dominion Dominion – S02E09

3.9.2015
The Seed of Evil

Alex, Noma a Michael hit nečekanou uzavírku v jejich trek domů, Claire dělá rozsudek hovor, který ohrožuje bezpečnost válkou zničené Vega. Mezitím Julian mění taktiku ve snaze rozbít Gabriel, zatímco Arika a Gates zápasit s náklady na přežití.

Dominion Dominion – S02E08

27.8.2015
The Longest Mile Home

Stejně jako Alex, Noma a Michaela poblíž Vega, Julian lisy Riesen pro umístění amfor kopat svou minulost. Mezitím vojenské standoff skončí katastrofou, nutit Claire, aby se trýznivé rozhodnutí jako Lady of the City. A konečně, nečekané tvář putuje rozbité ulice Vega, tvrdil, že je Vyvolený.

Dominion Dominion – S02E07

20.8.2015
Lay Thee Before Kings

With the threat of the New Delphi army hot on their trail, Alex finds unexpected shelter in which to nurse a wounded Noma. Meanwhile, Michael & Gabriel attempt to escape their mutual captivity while revisiting a past that haunts them both. Lastly, Claire calls for a dangerous parlay as David puts a plan in motion to secure his legacy in Vega.

Dominion Dominion – S02E06

13.8.2015
Reap the Whirlwind

S čas krátí, Alex se pokusí o nebezpečnou vystěhování ve snaze zachránit Vega z hrozící útok jako Michael vykresluje svůj nadějný únik z New Delphi. Claire zoufale naviguje spad z občanské války jako Gates Foley cestuje za nepřátelskými liniemi zabít vysílání, které ohrožuje mír v Vega. Konečně, David obstarává jeho roli v povstání po korespondenci s nic netušící spojence.

Dominion Dominion – S02E05

6.8.2015
Son of the Fallen

Gabriel a Micheal zaútočit Nový Delphii. David se připojí k V1 bouří proti Claire a Vega.

Dominion Dominion – S02E04

30.7.2015
A Bitter Truth

Jeho vítejte v New Delphi běží tenký, Alex vezme nebezpečný krok ve své honbě za Gabriel jako on, Noma a Riesen odhalit pravdu Julian původu. Claire a Gates dostal špičkou prst s houževnatými zabijákem jako David pokusí se spojenectví se odporné V1 je. Po bouřlivém setkání, Michael a Gabriel uzavřít dohodu extrahovat Alex z New Delphi, jeho osud daleko od rozhodnut.

Dominion Dominion – S02E03

23.7.2015
The Narrow Gate

Alex jde do léčebny získat klíč, zatímco Michael dělá oběť.

Dominion Dominion – S02E02

16.7.2015
Mouth of the Damned

S Gabriel horký na jejich stopě, Alex a Noma zoufale hledat nové Delphi for spojence, zmatený jeden najdou. Mezitím, Claire se ujme její případný úkladný vrah, Zoe, jen aby zjistila, an vře pravdu týkající se V1 ona dlouho opuštěna. Současně Michael se snaží udržet své tajemství jako město se připravuje na posvátný rituál prokázat svou neochvějnou víru.

Dominion Dominion – S02E01

9.7.2015
Heirs of Salvation

Nečekaný útok na Gabriela orlí hnízdo staví nově uvolněné Alex a Noma na cestě do New Delphi, nebezpečné a tajemné město. Gabriel je těsně za ním. Mezitím Claire začíná chápat šíři její odpovědnosti jako Lady of the City, jak jsme odhalit to bylo její strategické velení, která opustila orlího hnízda v troskách. Michael narazí na kuriózní jižního města, jehož obyvatelé mají nevysvětlitelně podařilo izolovat se od spadu vyhlazovacího válce, se zmiňovat o tajemství Michael je poháněn vyřešit.

Dominion Dominion – S01E08

7.8.2014
Beware Those Closest to You

Alex a Michael jsou v rozporu poté, co se odhalilo totožnost vyššího anděla, nutí Alex vzít svůj případ senátu. Po Claire a William ožení, dbát přání svých dcer ", General Riesen odjíždí Vega. Arika pozdraví delegaci z Helena s šokujícím nákladem v závěsu. Nic není, jak se zdá, když Gabriel vzdává se pánům z Vega.

Dominion Dominion – S01E09

7.8.2014
Beware Those Closest to You: Part 2

Nic není, jak se zdá, když Gabriel vzdává se pánům z Vega.

Dominion Dominion – S01E07

31.7.2014
Ouroboros

Když nevinní vyšší andělé zase až mrtvých v Vega, Michael požádá Alex pomáhat chránit ostatní, ale Gabriel odhaluje dlouho-skryté tajemství, které hrozí jim roztrhat. William "převychovává" jeho otec. Alex a Noma znovu nastartovat starý plamen.

Dominion Dominion – S01E06

24.7.2014
Black Eyes Blue

Alex požádá o pomoc Michaela a Claire, jak se pokouší vymítat v zajetí osm koule svých andělských vlastníky, ale zjistí, že to není tak snadné. David uzavírá na podzemních akolytů Williama. Riesen převrátí Davidovy plány na uchopení moci s novým aliance.

Dominion Dominion – S01E05

17.7.2014
Something Borrowed

Alex začíná svůj výcvik s Michaelem, ale brzy poté, co má vizi, která způsobuje ho jít tulák.

Dominion Dominion – S01E04

10.7.2014
The Flood

Výkonný Vega Senátor trvá vůdce městských a zásobování potravinami jako rukojmí s jedním poptávky: oznamuje tajnou identitu Vyvoleného pro veřejnost, nebo nést následky. Michael se nazývá rodinnému setkání archandělů ... včetně Gabriel. Claire jde proti Vega Senátu.

Dominion Dominion – S01E03

3.7.2014
Broken Places

Alex se snaží uniknout své povinnosti jako vyvolený ponecháním Vega, ale setkání s Gabriela síly opustí ho a Michael bojuje o své životy; Riesen zachází příliš daleko ve jménu bezpečnosti.

Dominion Dominion – S01E02

26.6.2014
Godspeed

Alex odmítne jeho novou roli Vyvoleného, ​​ale pak se spáč hrozba Vega ho nutí ke skoku do akce a chránit ty miluje. Mezitím se Michael setká s Gabriel naposledy před válkou mezi anděly a lidstvo reignites; a Gen. Riesen a David Whele se snaží svázat volné konce.

Dominion Dominion – S01E01

19.6.2014
Pilot

Voják dozví, že on je "vyvolený", který je předurčen k tomu vést lidstvo a ukončit zničující válku s anděly jednou provždy.