Devious Maids

Epizody

Devious Maids Devious Maids – S04E08

8.9.2016
I Saw the Shine

Carmen ocitá chycen uprostřed; Genevieve vměšuje do Marisol životě; doznání vede Rosie o krok blíže k nalezení Peri jeho skutečného vraha; Zoila a Kyle přijímat nepříjemné překvapení.

Devious Maids Devious Maids – S04E10

8.8.2016
Grime and Punishment

Zoila je objev, který pomáhá Rosie dostat se k pravdě o vraždě peri je; Carmen a Danni ocitnout v nebezpečné situaci; Genevieve dělá nového přítele; Marisol se snaží dostat uzávěr s Petrem; Adrian plánuje sdílet velkou novinu.

Devious Maids Devious Maids – S04E09

1.8.2016
Much Ado About Buffing

Marisol učí v tajnosti před Genevieve minulosti; Zoila snaží vyvážit její milostný život a její náročnou nového šéfa; Danni Zdá se zahřát na Carmen; Spence pomáhá Rosie, když Miguel začne předvádět.

Devious Maids Devious Maids – S04E07

18.7.2016
Blood, Sweat and Smears

Rosie odkrývá jeden z peri je tajemství. Evelyn triky Carmen, zatímco Marisol se potýká s Peterova nepřítomnosti. schémata Genevieve se dostat Zoila pozornost, a Carmen ocitne v novém vztahu.

Devious Maids Devious Maids – S04E06

11.7.2016
The Maid Who Knew Too Much

Evelyn vystoupí do datování světě; Carmen pokračuje konkurzu na Danni; Kyle musí učinit těžké rozhodnutí v souvislosti se svou matkou a Zoila; Marisol má problémy se svým novým ředitelem; Peri smrt je vyšetřován Genevieve a Rosie.

Devious Maids Devious Maids – S04E05

4.7.2016
A Time To Spill

Úsilí Rosie dokázat nevinu Spence ji ohrozit, zatímco Peter zve Marisol k důležitému gala. Zoila se snaží, aby Kyle žárlí, a Genevieve Fabian vztah vezme nečekaný obrat.

Devious Maids Devious Maids – S04E04

27.6.2016
Sweeping with the Enemy

Marisol společnosti s novým spolubydlícím, zatímco nečekaného hosta dopady Daniela a Carmen vztahu. Zoila jde na rande naslepo, a Genevieve je nového přítele.

Devious Maids Devious Maids – S04E03

20.6.2016
War and Grease

Válka Genevieve o Marisol je vzat do nových výšek. Carmen se snaží být "přátele" s Danielou, ale bojuje když chování Dani se vymyká kontrole. Zoila přátelství s Frances i nadále stavět. Adrian uřízne financování Evelyn, házení klíče do jejích plánů s ním rozvést. Mezitím se Rosie a Jesse mají nového návštěvníka řešit.

Devious Maids Devious Maids – S04E02

13.6.2016
Another One Wipes the Dust

Rosie ocitne zapletený v následku poslední vraždy, zatímco Marisol udělá šokující objev o Genevieve. Jinde, Daniela začne zobrazovat divokou pruh, a objev dělá Zoila neklidný.

Devious Maids Devious Maids – S04E01

6.6.2016
Once More Unto the Bleach

Lidské životy navždy změní po explozi na Powell sídle.

Devious Maids Devious Maids – S03E13

24.8.2015
Anatomy of a Murder

Ve finále, služky riskují své životy, aby odhalit vraha.

Devious Maids Devious Maids – S03E12

17.8.2015
Suspicion

Marisol začne věřit, že Taylor je něco tají; Ernesto stanovuje plán do pohybu; Zoila si těžce adaptaci na změny v její práci; Adrian minulost ho pronásleduje.

Devious Maids Devious Maids – S03E11

10.8.2015
Terms of Endearment

Rosie je velký rozhodnutí po Spence začne vyptávat chování Ernesto je. Zoila dozví znepokojující pravdu o Dr. Neff a pokusí se varovat Genevieve. Jesse se střetne s Marisol přes její podezření o Olivia. Evelyn klade Carmen na starosti ukáznit svého nevlastního syna.

Devious Maids Devious Maids – S03E10

3.8.2015
Whiplash

Marisol zpochybňuje návrat známou tvář do okolí. Carmen lži začnou dohnat k ní. Zoila se snaží dokázat, že je lepší než služka Joy. Rosie podezření o Taylor ji vede k šokujícímu objevu. Evelyn jde do extrému, aby byl zachován Deion.

Devious Maids Devious Maids – S03E09

27.7.2015
Bad Girl

Evelyn má velké překvapení čeká Adrian po svém návratu z nemocnice. Sebastien povzbuzuje Carmen navázat vztah s Jacklyn. Zoila je šokován objevit tajemství, které Genevieve bylo udržet si od ní. Marisol se učí některé překvapivé informace o posledních známých Jesseho. S Ernesto z města, Rosie se otočí k Spence, když potřebuje pomoc rodičovství Miguel.

Devious Maids Devious Maids – S03E08

20.7.2015
Cries and Whispers

Carmen dostane kreativní, když její nový šéf pozve na rande. Zoila dostane ve středu Genevieve a jejím novým přítelem. Marisol objevuje novou stranu Jessem. Rosie a Ernesto nesouhlasí se o ní pracuje v domově Stappord. Taylor se snaží vypořádat s následky posledního objevu policie.

Devious Maids Devious Maids – S03E07

13.7.2015
The Turning Point

Marisol bojuje s Jesse bytí oba její přítel a její zaměstnanec. Zoila vymyslí plán, jak dostat své otravné sestru do konce její návštěvu. Evelyn sleduje její sen o adopci dítěte. Carmen zpěv kariéra konečně získává trakci. Rosie je podezřelý ze Stappord příběhu o Katy.

Devious Maids Devious Maids – S03E06

6.7.2015
She Done Him Wrong

Carmen neochotně pomáhá Adrian se svým koníčkem, který má nebezpečné důsledky. Marisol se obává, přes její vztah s Jessem. Zoila bojuje se svými pocity, které mají nové dítě, při jednání s příchodem její mladší sestrou. Rosie i nadále bojovat se svou láskou k oběma manželi a činí drastické rozhodnutí. Evelyn má novou touhu po další kapitolu svého života.

Devious Maids Devious Maids – S03E05

29.6.2015
The Talk of the Town

Zoila objeví v tajnosti před Genevieve minulosti; Rosie se zmítá mezi Ernesto a Spence; Marisol se snaží bojovat proti její náklonnost vůči Jessem; Carmen je přechytračen Adrian; Taylor dosáhne jejího prasknutí.

Devious Maids Devious Maids – S03E04

22.6.2015
Since You Went Away

Rosie žongluje s Ernesta zpět do jejího života. Genevieve dělá srdečný nabídku do Zoila. Když Jesse dělá nečekané zjištění, že hledá Marisol pomoci. Carmen najde chytrý způsob, jak Sebastien žárlit. Michael se stává podezřelý z Taylor.

Devious Maids Devious Maids – S03E03

15.6.2015
The Awful Truth

Každý, kdo něco skrývá a strašná pravda začne coming out. Zatímco dvě tajemství přiznal a jedním pokusem zakryl sám odhaluje, my stále nevíme, co Stappord se skrývají od sebe navzájem a o jejich nejnovější přírůstek famiky. Carmen vlastně dělá sama užitečné a nová pokojská Jesse se zdá podezřelé.

Devious Maids Devious Maids – S03E02

8.6.2015
From Here to Eternity

Zoila a Valentina čelí závažné rozhodnutí o své budoucnosti. Mezitím Marisol začíná nový obchodní podnik, a Carmen trvá na tom, že její první klient; Blanca bojuje se svým novým zaměstnavatelem a objevuje znepokojující tajemství; a nečekaný návštěvník přijede do Beverly Hills.

Devious Maids Devious Maids – S03E01

1.6.2015
Awakenings

Životy jsou navždy změnil po střelbě na Rosie a Spence svatbě. Známá dvojice se vrací do Beverly Hills se svým novým, tajemné dcerou.

Devious Maids Devious Maids – S02E13

13.7.2014
Look Back in Anger

Nick připouští jeho tajemství Marisol. Carmen se setká pohledný cizinec. Zoila dostane nějakou šokující zprávu. Valentina je nabídnuta možnost. Spence a Rosie se rozhodnou vdávat.

Devious Maids Devious Maids – S02E12

6.7.2014
Proof

Marisol snaží zjistit pravdu o Nickova minulosti. Zoila bojuje se svými city k Javier a Pablo. Carmen hlídá Spence syna. Rosie rekrutuje Lucinda a Didi o pomoc na záchranu Kenneth. Valentina mluví s policií o Ethanovi.

Devious Maids Devious Maids – S02E11

29.6.2014
You Can’t Take It with You

Marisol konfrontuje Opal o Mikuláše nehodě. Zoila a Pablo společně pracovat na pomoci Valentina. Rosie nadále vyšetřovat Reggie. Spence pití začínají mít vliv na jeho práci. Adrian dozví pravdu o Tonyho.

Devious Maids Devious Maids – S02E10

22.6.2014
Long Day’s Journey Into Night

Nicholas odhalí šokující tajemství, zatímco v oparu pilulka indukované. Rosie chce ušetřit Kenneth. Zoila nutí Genevieve čelit matce. Valentina ptá Remi pomoci Ethana; Spence dostane špatné zprávy.

Devious Maids Devious Maids – S02E09

15.6.2014
The Visit

Reggie se pohybuje vpřed s jeho plány. Genevieve je překvapen, když její odcizený matka přijde. Marisol společnosti s novým zapůjčení na Deering zámku. Ty posedlost Carmen má násilný tah. Adrian roste podezřelé Tony.

Devious Maids Devious Maids – S02E08

8.6.2014
Night, Mother

Marisol je překvapen otázku Nicholase. Opal požádá Ethana o pomoc. Genevieve zve Zoila a Javier na večeři. Evelyn a Adrian se snaží přechytračit navzájem. Ty zlobí. Lucinda se dohaduje s Rosie.

Devious Maids Devious Maids – S02E07

1.6.2014
Betrayal

Marisol a Nicholas dojít k rozhodnutí o zaměstnání OPAL. Reggie žárlí Rosie historie. Carmen snaží se ukončit věci s Ty. Zoila a Jasper vztah pokračuje. Remi snaží, aby se s Valentina.

Devious Maids Devious Maids – S02E06

25.5.2014
Private Lives

Marisol objeví další tajemství týkající se Opal. Rosie se snaží pomáhat Lucindu. Carmen se připravuje na novém plnění. Genevieve vměšuje do Valentinina a Ethan vztahu.

Devious Maids Devious Maids – S02E05

18.5.2014
The Bad Seed

Nicholas roste žárlí Marisol přátelství s knižním editorem. Lussinda překročí hranici s Rosie. Návštěvník vytváří problémy pro Carmen. A Tony dělá rozhodnutí.

Devious Maids Devious Maids – S02E04

11.5.2014
Crimes of the Heart

Marisol roste podezřelé z jejího snoubence. Genevieve požádá Zoila přinést datum rodinné události. Evelyn vymyslí plán, jak řídit Adrian ven z domu. Carmen nové zaměstnání vytvoří konflikt. Ethan roste blíže k Valentina.

Devious Maids Devious Maids – S02E03

4.5.2014
Dangerous Liaisons

Marisol objeví nějaké tajemství o Mikuláše a Opal. Rosie se Kennetha ke specialistovi. Carmen se musí připravit sebe pro představení. Genevieve zve Zoila na oběd. Evelyn je podezřelý o chování Adrianové.

Devious Maids Devious Maids – S02E02

27.4.2014
The Dark at the Top of the Stairs

Jeden ze starých plameny Alejandro to ohrožuje Carmen, když jde do krajnosti, aby zachránil její práci. Zoila ignoruje problémy doma, když jí pomáhá Valentina ven se svou prací. Rosie začne pracovat na novém dysfunkční rodiny. Marisol se snažil vymyslet s Opal. Peri si je vědoma problémů v jejím manželství, takže hrozí, Spence, aby mu pobyt. Adrian nedokáže ochránit Evelyn, ale dobře zvládá domácí invaze.

Devious Maids Devious Maids – S02E01

20.4.2014
An Ideal Husband

Marisol je chycen do nové romance. Zoila zjistí Valentina se vrátil z Afriky. Peri snaží vrazit klín mezi Spence a Rosie. Carmen a Alejandro udržet dekorum. Adrian a Evelyn najmout hezký nový bodyguarda.

Devious Maids Devious Maids – S01E13

22.9.2013
Totally Clean

Záhada, která obklopuje Floru za smrt přijde k hlavě.

Devious Maids Devious Maids – S01E12

15.9.2013
Getting Out the Blood

Marisol zaboří hlouběji do vraždy Flory; Peri hledá Rosie o odpuštění.

Devious Maids Devious Maids – S01E11

8.9.2013
Cleaning Out the Closet

Peri dostane při nehodě a Rosie naštve. Marisol zjistí, zda podezřelý je platný, ale budí otázky. Carmen a Alejandro lišit v průběhu jeho romantiku. Genvieve oživí plamen, ale Zoila testuje svou věrnost.

Devious Maids Devious Maids – S01E10

25.8.2013
Hanging the Drapes

Valentina znepokojuje Remi návratu z odvykací kúry.

Devious Maids Devious Maids – S01E09

18.8.2013
Scrambling the Eggs

Evelyn vydírá Rosie se dostat více času s dítětem Tuckera.

Devious Maids Devious Maids – S01E08

11.8.2013
Minding the Baby

Genevieve lže svým novým přítelem o svém věku, hodně k Zoila zděšení.

Devious Maids Devious Maids – S01E07

4.8.2013
Taking a Message

Bývalý student rozpoznává Marisol před Rosie.

Devious Maids Devious Maids – S01E06

28.7.2013
Walking the Dog

Zoila úkolem je ohrožen, když Genevieve má finanční problémy.

Devious Maids Devious Maids – S01E05

21.7.2013
Taking Out the Trash

Návštěvník z Carmen minulosti se objeví v domě Alejandro je.

Devious Maids Devious Maids – S01E04

14.7.2013
Making Your Bed

Příchod Genvieve bratr Henri, komplikuje pro Zoila.

Devious Maids Devious Maids – S01E03

7.7.2013
Wiping Away the Past

Michaelova ex-manželka, Olivia, kapky bombu o Taylora minulosti.

Devious Maids Devious Maids – S01E02

30.6.2013
Setting the Table

Zoila je podrážděná pokusy Valentina je dostat se blíže k Remi.

Devious Maids Devious Maids – S01E01

23.6.2013
Pilot

Ženy se obrátit na sobě pro podporu, když jejich kamarád a kolega služebná Flora je brutálně zavražděn.