Defiance

Epizody

Defiance Defiance – S03E13

28.8.2015
Upon the March We Fittest Die

S OMEC na volné noze, loveckých občany Defiance, Nolan, Amanda, Irisa, Datak, Stahma, Berlín, a Doc Yewll zavazují potenciální sebevražedné misi ukončit hrozbu OMEC jednou provždy.

Defiance Defiance – S03E12

21.8.2015
The Awakening

Nolan, Amanda, a Irisa hledat způsob, jak zastavit nezranitelný Kindzi z bdění a přepravu více OMEC na Zemi. Datak se snaží uniknout z smrtící OMEC sloučeniny. Stahma prosí Alaku o odpuštění, než bude příliš pozdě.

Defiance Defiance – S03E11

14.8.2015
Of a Demon in My View

Poté, co Nolan nečekaně zbaví Votanis hromadné úschovy, Amanda, Irisa a Berlínská spěchu osvobodit ho od Kindzi spárů. Datak lituje hledají doktora Yewll o pomoc proti OMEC. Nolan svědci něco zarážející v dolech.

Defiance Defiance – S03E10

7.8.2015
When Twilight Dims the Sky Above

Přes Nolana skepse, Amanda vítá povzbuzující Votanis Collective delegaci do Defiance. Stahma je loajalita jsou testovány nečekaným příjezdem a T'evgin bere další krok směrem k acclimating k životu na Zemi.

Defiance Defiance – S03E09

31.7.2015
Ostinato in White

Po hrůzné vraždě, Nolan a Irisa loví neobvyklé zvíře volně v Defiance, a Doc Yewll vyšetřuje překvapivou oběť. Amanda odolává přivítat zpět Stahma a T'evgin dozví znepokojující pravdu o své dceři.

Defiance Defiance – S03E08

24.7.2015
My Name Is Datak Tarr and I Have Come to Kill You

Vzdor je v obležení. Nolan, Amanda, Irisa, a milice bránit město proti Votanis kolektivní invazi. Datak, připomínající mrazivé lekce jeho otce, je klíčovou rozhodnutí. Stahma vezme nečekaný výlet.

Defiance Defiance – S03E07

17.7.2015
The Beauty of Our Weapons

Hostující dealer pohledný zbrojní změní vzdor své bohatství, a rozděluje Amanda Nolan a Berlín. Nolan rekrutuje milice k boji proti blížící se Votanis kolektivní armády, ale lidé vzdoru potřebují přesvědčivé bojovat proti čemu může být unwinnable válka; Datak a Alak mít zúčtování; Stahma přítomnost způsobí, že spor mezi tajemné OMEC.

Defiance Defiance – S03E06

10.7.2015
Where the Apples Fell

Nolan a Berlín sledují Tarrs, jejich připojení do kolektivu Votanis exponované; Alak čelí jeho budoucnost jako otce.

Defiance Defiance – S03E05

3.7.2015
History Rhymes

While Nolan & Irisa fall into an unexpected and potentially fatal tour of their own past, Amanda & Doc Yewll enlist T'evgin to help rescue them. Datak & Stahma prepare a decisive move against Votanis Collective general Rahm Tak.

Defiance Defiance – S03E04

26.6.2015
Dead Air

Nolan & Amanda plan escape after they're captured while excavating a buried weapons cache. Meanwhile Berlin sees an opportunity for revenge against Irisa while investigating a Votanis Collective bombing in the heart of Defiance. Stahma's clandestine relationship with T'evgin, the mysterious Omec leader, takes a turn.

Defiance Defiance – S03E03

19.6.2015
The Broken Bough

Nolan a Irisa jsou zachráněni ze svého podzemního vězení tajemnou silou, právě včas, aby zjistil, že nepřátelské síly pochodují na město.

Defiance Defiance – S03E01

12.6.2015
The World We Seize

Ty jsou zavedeny do jiného závodu. Defiances zásoby docházejí. Hledání pokračuje pro dvě děti a jejich únosci. Zjišťujeme další informace o Votanis Collective. Irisa a Nolan uniknout a pokusit se vrátit k Defiance.

Defiance Defiance – S03E02

12.6.2015
The Last Unicorns

U většiny z McCawleys mrtvý, Pilar, Alaku a dítě Luke se podaří uniknout. Pilar najde přívěs na poušti a okamžitě zabije cestující. Když Alak probouzí v noci, Pilar a dítě jsou nikde k nalezení. V Defiance, Doc Yewl se snaží napravit nově příchozí fialová-stáhl cizí, Kindzi, ačkoli ona dělá tak neochotně. Ví, že je jako časný Votan závodem známým jako OMEC, zlých bytostí známých k jídlu těch, které dobývat. Kindzi otec T'evkin brzy ve městě a Amanda má nabídku pro něj: oni se vrátí jeho dcera za předpokladu, ...

Defiance Defiance – S02E12

28.8.2014
All Things Must Pass

Pottinger zachycuje Datak a Stahma. Nolan se snaží zachránit zraněného Tommyho. Irisa klade Irzu plán do pohybu.

Defiance Defiance – S02E13

28.8.2014
I Almost Prayed

S zničeno a Defiance ohroženi New York, Nolan musí závodit s časem, aby přestal Irzu a ušetřete Irisa v tomto procesu.

Defiance Defiance – S02E10

21.8.2014
Bottom of the World

Nolan a Rafe závod s časem, aby zachránit Amanda a Pottinger uvězněni v kolapsu smrtící dolu.

Defiance Defiance – S02E11

21.8.2014
Doll Parts

S Nolan hledal Irisa, Amanda je nucena přijmout odznaku jako zástupce když šokující vraždy jednoho ze svých vlastních skal Defiance.

Defiance Defiance – S02E09

14.8.2014
Painted from Memory

Keňa se vrátil, ale ne jako ona předtím, Stahma má problémy k řešení a Irias ještě není zpátky v vzdoru.

Defiance Defiance – S02E08

7.8.2014
Slouching Towards Bethlehem

Nolan vyslýchá podezření Votanis Collective špiona, aby se zabránilo katastrofální teroristický útok na New York.

Defiance Defiance – S02E07

31.7.2014
If You Could See Her Through My Eyes

Datak je sestaven pro bizarní vraždě a obrací k nepravděpodobného spojence o pomoc, zatímco Irisa zjistí více o svém osudu po setkání záhadného cizince.

Defiance Defiance – S02E06

24.7.2014
This Woman’s Work

Po srážce Arkfall, Pottinger rekrutuje Nolan, aby vedl svou záchrannou misi, ale jeho tajemství agenda staví je ve smrtelném nebezpečí proti mimozemské rasy, které nikdy nesetkal. Mezitím Stahma, káral církevními staršími pro její rostoucí smysl pro posílení postavení žen, je šokující přesilovku, zatímco Irisa začne svěřovat své temné tajemství Tommymu.

Defiance Defiance – S02E05

17.7.2014
Putting the Damage On

Amanda je pronásledován mužem, kterému se podařilo dostat do jejího pokoje. Podaří se jí bránit, ale říká Nolan, která byla napadena v New Yorku před 5 lety. Když Nolan ji prý oslovuje v uličce, ona klade otázku, jestli je halucinace. Datak Tarr se zotavuje ze svého bití a navštíví dům. Christie není potěšen, že ho vidí, zvlášť po tom, co udělal Alak. Datak si klade za cíl obnovit jeho říši. Rafe se pohnul s jeho dcerou v domě Stahma a má nějaké potíže využití jejich zvyky. Někdo z Doc Yewl minulosti přijde v ...

Defiance Defiance – S02E04

10.7.2014
Beasts of Burden

Po jeho karavana se zlomyslně napaden v Badlands, špatně otřesený Pottinger objednává Nolan dopadnout a zničit odpovědné osoby. Nolana pátrání implikuje jeden z horníků Rafe je příčinou napětí explodovat. Mezitím, mstivý Datak je určena kultivovat kontrolu nad rodinného podniku.

Defiance Defiance – S02E03

3.7.2014
The Cord and the Ax

Irisa je děsivé black-outy stupňovat, vrážení klínu tajemství mezi ní a ustaraným Nolan. Mezitím se rodinný podnik Tarr se daří pod samozvaného směru Stahma, zatímco stále podezřelé Datak zůstává ve vězení.

Defiance Defiance – S02E02

26.6.2014
In My Secret Life

Joshua a Irisa cestovat zpět v čase pozorovat částí Irisa života, které byly vymazány z její paměti.

Defiance Defiance – S02E01

19.6.2014
The Opposite of Hallelujah

Joshuova hledání Irisa vezme jej po celé zemi. Irisa udržuje smrtící tajemství. V žádných nejistých termínech, Stahma Tarr nechá jejího syna, Alaku, vědět, kdo je ve skutečnosti běží rodinný podnik. Doc Yewll má plán, jak uniknout zajatecký tábor. Prozatímní starosta Pottinger může být ve vážných potížích.

Defiance Defiance – S01E13

8.7.2013
Everything Is Broken

Aliance země Plukovník Galen Marsh ukáže, že je po systému Voltan zbraně skryté v dolní části dolů a Yewll je připravena řešit. Existují dva artefakty skryté uvnitř Irisa, klíče, které mohou může vyvolat Voltan má tajnou zbraň. Nolan hledá Irisa a najde ji v Irathian táboře. Řekne jí, že se chystáte na jih a na cestě najít lékaře k odstranění klíče Votan v jejím těle. Před tím, než může tak učinit však žoldáci najatí Země republiky vedené Jonah Keller, dorazí na Irathian táboře. Zatím, ...

Defiance Defiance – S01E12

1.7.2013
Past Is Prologue

Obyvatelé Defiance držet brázdu pro Nicky v Keni baru. Datak využívá této příležitosti, aby se politické sena. Stahma svěří v Keni, že ztráta volby by byla velká škoda, Datak a jako takový je to v plánu zabít Amandu. S volbami jen pár dní pryč, kandidáti uspořádat diskusi ve veřejném náměstí. Žert vede ke smrti a vyzývá k Nolan být zamítnuta a zatčen. Datak se dostanou do rukou Nolana vojenské složky a zveřejňuje je široce rozmazání starostu v tomto procesu. Yewll mezitím aktivuje zlatý relikvii, která má ...

Defiance Defiance – S01E11

24.6.2013
The Bride Wore Black

Čas pro Christie McCawley a Alaku Tarr svatba přišla, ale Datak chce volat ho, když mu řekne, Rafe Christie byl vyříznout jeho vůli. Alak nebere zprávy velmi dobře. Lidská kostra se nalézá zazděn v Keni baru a Tommy LaSalle uznat mrtvého muže prsten patřící do Hunter Bell, baru předchozího majitele. Byl také Keni manžel. Bell pomohl Tommyho, když on nejprve přišel v Defiance, ale zmizel asi před 7 sedm roků. To bylo také Tommyho první případ poté, co se stal poslancem a byl přesvědčen, že šlo o vraždu, ale ...

Defiance Defiance – S01E10

17.6.2013
If I Ever Leave This World Alive

Mor přišel Defiance ve formě Irathic viru, onemocnění podobného chřipce, která je smrtelná pro člověka. Tato nemoc se šíří fyzickým kontaktem a Dov Yewll doufá, že vakcína vyvinutá kolegou v oblasti Bay dorazí v dost času k tomu, aby obsahoval jeho šíření. Tyto Irathians nést hlavní nápor hněvu komunity a Amanda dělá její nejlepší na jejich ochranu, ale městská rada hlasuje, aby oddělit všechny z nich v dolech, dokud nebezpečí projde. Brzy se však, že si uvědomit, že Země republika vojáci jsou rozmístěny na východních východy do města. Do ...

Defiance Defiance – S01E09

10.6.2013
I Just Wasn’t Made for These Times

Nolan a Jefferson se rozhodnou vyzkoušet Voltan loď, které havarovalo hned za městem. Jsou víc než jen trochu v šoku, když zjistí, americký astronaut Gordon McClintock v bezvědomí. McClintock je hrdina z války s mimozemšťany, ale byl věřil k umřeli před 40 lety. Knihy byly napsány a filmy byly provedeny o svém životě. Doc Yewll ho zkoumá a dostane dobrý zdravotní stav. Když McClintock napadá Amanda Rosewater uprostřed noci Nicméně, to je jasné, že je něco špatně. Irisa je stále truchlí šukar smrt a ...

Defiance Defiance – S01E08

3.6.2013
Goodbye Blue Sky

Defiance se bombardováni s ostnatým deštěm, kovový předmět padající z oblohy jako jejich oběžnou dráhu kolem Země zhoršuje. Irisa má vizi a zamíří do Badlands, když vidí, že šukar je v nebezpečí. Oni přijdou zdánlivě příliš pozdě, aby mu ale jeho pohřební obřad je něco jako překvapení uložit. Vzkříšeného šukar je na misi a bere Irisa s ním. Pokud se mu to podaří, může to být konec města. Christie McCawley mezitím se obává koupací rituál Castithan pro novomanžele, kde celá rodina se koupe společně. Alaku matka Stahma vyzývá ...

Defiance Defiance – S01E07

20.5.2013
Brothers in Arms

Nolan vítá starou armádní kámoše Eddie Braddock, který nyní pracuje jako nájemný vrah. On sledoval Pol Madis, centrum Castithan zbraní vývojáře, aby vzdoru a teď ho chce vzít na zemský republiky, kde Madis dostane svůj spravedlivý trest a byl by bezpochyby dostat štědrou odměnu. Po kastilských uteče z jeho vězeňské cele, Nolan a Eddie je stanoveno, že ho zachytit. Amanda už kontaktoval Země republiku o Madis i když jejich zástupce Connor Lang přijde, že je jasné, že pokud nemohou ho najít, bude jeho síly. Amanda pro ni ...

Defiance Defiance – S01E06

13.5.2013
The Serpent’s Egg

Nolan a Amanda vyrazit na pozemní Express, forma autobusové dopravy, která prochází Defiance každých pár týdnů. Nolan je tam dodat Rynn do vězení, aby mohla sloužit své dvouletého trestu odnětí svobody. Je tam také k ochraně kufr plný peněz, které Amanda se bere do Las Vegas zaplatit za železniční spojení do Defiance. Jakmile autobus je uprostřed ničeho je to unesen vedoucí k patovou situaci. Po návratu do Defiance, Irisa trvá obchodního cestujícího do úschovy, kdo je přesvědčen o tom, je muž, který ji mučil jako dítě, ona má v úmyslu pomstít když ...

Defiance Defiance – S01E05

6.5.2013
A Well Respected Man

Poté, co tělo Ela Bandik je ponecháno na jeho prahu, Nolan jde po Datak Tarr v plné síle. Začne zatýkání dva Tarr je s drogami a pistolí prodejců a zabavení jejich zboží. Ukazuje se však, že zbraně byly určeny pro obranu městských s některými z radních, kteří stále tuto informaci od Amandy. Mezitím Amanda sestra Keňa je pořízena Ulysses, který pracuje pro Talak, a je předurčen k tomu být prodána zájemci s nejvyšší nabídkou. Datak popírá nějaké znalosti o tom, co se mohlo stát a odmítá pomoc. Datak žena Stahma má nějaký návrh na Amanda na ...

Defiance Defiance – S01E04

29.4.2013
The Devil in the Dark

S pomohla odrazit útok se duch jezdci nyní mají přístup do města. Dělají nervy nastavit lidí na okraji nicméně. Nolan se mezitím vraždu řešit poté, co zjistí, pozůstatky Dalton Taggart v nedalekém lese. Není toho moc z něj zbylo, ale po druhém občana. Boyd Bowen, je zmasakroval Nolan věří, že byl napaden obzvlášť začarovaného stvoření známého jako hellbugs. Po druhém útoku na Datak Tarr a jeho rodiny, Nolan k závěru, že feromony jsou používány na lidi. Ten má nyní nejen najít hnízdo hellbugs ", ale také ...

Defiance Defiance – S01E03

22.4.2013
Down in the Ground Where the Dead Men Go

Po bitvě, obyvatelé Defiance počítat své mrtvé. Castithan, Ela Bandik, se očišťuje - umučen k smrti - poté, co utekl z boje. Nolan kroky, aby je zastavit, ale starosta nezasáhne, pokračující politiku umožnit všem 8 závodů, aby následovali jejich kulturní tradice ve vztahu ke svým vlastním lidem. Amanda asistent Ben - kteří vyhodili do vzduchu stázové síť - uniká. Došlo k výbuchu v dole McCrawley a zdá se, Ben je zodpovědný. Tým, včetně Rafe McCawley a Nolan, brzy zamířit do podzemí, kde velké plochy starého sv ...

Defiance Defiance – S01E01

15.4.2013
Pilot, Part 1

V budoucnu Zemi z velké části zdevastované po zdlouhavé válce s cizími útočníky, Jeb Nolan a jeho adoptivní dcera Irisa žijí v Badlands, veřejných prostranství, které nemají vládu. Po setkání s Spirit Riders, toulavý gang motocyklu, se ocitnou v městě Defiance, dříve St. Louis. Oni byli v míru nyní již 15 let a nový starosta, Amanda růžová voda, chce, aby to tak zůstalo. Existují napětí v komunitě však zejména mezi McCawleys a Tarrs. Když jeden z McCawleys je zabit, Nolan nabízí své služby, a to pro ...

Defiance Defiance – S01E02

15.4.2013
Pilot, Part 2

Poté, co se nachází zrádce, který svrhl silové pole vzdoru, musíte obyvatelé se připravují na nadcházející bitvu. Nolan načte zařízení on a Irisa získané z havarovaného kosmické lodi, jak to bude poskytovat zbraně, které potřebují porazit nadcházející nápor. Je to ponecháno na Doc Yewll, aby si to v provozu dříve než útočníci dorazí. Staré argumenty a zla-cit je zrušil a všichni v komunitě kapel dohromady.