Crossbones

Epizody

Crossbones Crossbones – S01E08

2.8.2014
Crossbones

Pod tlakem od tajemného, ​​silný válečník, Blackbeard odešle jezdec Nenna a Tom Lowe provést odvážný nájezd na španělskou pevnost. Ale Lowe není ani zdaleka uvítání na této misi.

Crossbones Crossbones – S01E09

2.8.2014
Blackbeard

Oheň prší dolů na Santa Campana jako Blackbeard riskuje všechno proti maniakální útoku Williama Jaggerových. Lowe si musí vybrat mezi uložením lidi miluje, ten muž obdivuje a dědictví Edward Teach vybudovala.

Crossbones Crossbones – S01E07

25.7.2014
Beggarman

S několika alllies odešel v Santa Compana, co se zase k horšímu pro Lowe, když Nenna plány na útěku ho řadí na svých smrtících hledáčku. Mezitím Balfour dělá nečekané spojenectví, které by mohlo stát jemu i Lowe jejich životy.

Crossbones Crossbones – S01E06

18.7.2014
A Hole in the Head

Balfour zaslechne Lowe přiznat, Kate bytí anglického špiona poslal zabít Blackbeard a řekne Selima, který posílá piráty najít Lowe. Antoinetty mučení i nadále v rukou Jagger, nyní používá Lowe skicák jako důkaz, že Edward "Černovous" Teach je živý. Do sebe utěšovat, že recituje šifrovaný rým. Jagger praskliny na kód - chronometr Blackbeard prodán do španělštiny povede flotilu k překvapivým útokem z Blackbeard sám, jediný, kdo ví, kde Španěly a jejich poklad, bude.

Crossbones Crossbones – S01E05

11.7.2014
The Return

Lowe pozemky unést Blackbeard a doručit ho anglickými úřady, věřit, že to je jediný způsob, jak zachránit lidi Santa Compana od šíleného hněvu Williama Jaggera. Mezitím Jagger navštěvuje ústavu pro choromyslné, věřit, že pacient bude klíčem k konečně porazí Blackbeard.

Crossbones Crossbones – S01E04

27.6.2014
Antoinette

Poté, co se dozvěděl o plánech Černovousova k útoku na nevinné civilisty Jamajce, Lowe vymyslí způsob, jak ohlásit zpět ke svému spymaster, William Jagger. Ale že tak učinili, Lowe zjistí, že Jagger by mohl být ještě větší blázen než Commodore. Nastal čas, aby si vybrat mezi dvěma zly. Jakým způsobem bude se skákat?

Crossbones Crossbones – S01E03

20.6.2014
The Man Who Killed Blackbeard

Když je Kate zachycen na obchodní cestě, Blackbeard a Lowe musí spolupracovat, aby ji zachránil před prozrazuje pobytu ostrovní Williamovi Jagger. V procesu, Lowe zjistí, že Černovous má skrytý, hluboce osobní motiv pro udržení ho na Santa Compana.

Crossbones Crossbones – S01E02

6.6.2014
The Covenant

Blackbeard plány jsou složité, když populární Pirate Captain přichází do města a násilně nesouhlasí s jeho velkého vzoru. Za své hlavní plán přežít, Blackbeard musí vážit rizika zbavil nebezpečného starého přítele. Mezitím se snaží získat vhled do Commodore záhadné koncovce, Tom Lowe ocitne nepravděpodobný nástrojem Černovousovy vůle.

Crossbones Crossbones – S01E01

30.5.2014
The Devil’s Dominion

Zeměpisná délka chronometr, zařízení, které změní svět, je ukraden z HMS Petrel piráti pracující pro legendární ale údajně dávno mrtvý Edward Teach - lépe známý jako Blackbeard. Na palubě bouřlivák je Tom Lowe, anglický špion pracoval v utajení jako chirurg lodi. Posláním Lowe je, aby se zabránilo chronometru nepadly do rukou pirátů - a pokud se vyskytne příležitost, zavraždit Blackbeard.