Caprica

Epizody

Caprica Caprica – S01E18

30.11.2010
Apotheosis

Daniel, Amanda, a Zoe závod zastavit Clarice je hlavní plán a zachránit tisíce životů před Caprica se nenávratně změní.

Caprica Caprica – S01E17

23.11.2010
Here Be Dragons

Graystones najít Zoe s uzavřením mstivý Clarice dovnitř, zatímco Ha'La'Tha zapne bratři Adama.

Caprica Caprica – S01E16

16.11.2010
The Heavens Will Rise

Graystones hledat nové SZP City pro Zoe, zatímco Lacy odkrývá tajemství o Cylony. Clarice dozví pravdu o Amanda.

Caprica Caprica – S01E15

9.11.2010
The Dirteaters

Joseph a Sam Adama znovu svou minulost na Tauron a musí učinit rozhodnutí o tom, kde jejich loajalita. Daniel objeví Zoe avatar přežil, zatímco Duram je spáleno na GDD.

Caprica Caprica – S01E14

2.11.2010
Blowback

Lacy cesta do Gemenon změní na život a na smrt závod s časem. Tlak na Amandu a Duram důkazy o tom, připojí jako Clarice dostane o krok blíž k Apotheosa.

Caprica Caprica – S01E13

26.10.2010
False Labor

Sama Adama je ilegální obchod zbraň položí svůj život v nebezpečí, když se obrátí k nepravděpodobného spojence o pomoc. Danielův zapojení s Ha'La'Tha prohlubuje.

Caprica Caprica – S01E12

19.10.2010
Things We Lock Away

Zoe hledání Tamara v krutém V-World blíží ke svému konci, jak Zoe je šokován, aby viděli, co se stalo Tamara. Lacy snaží udržet Zoe tajemství uprostřed Clarice své fyzické a psychické týrání. Konflikt mezi Danielem a Vergis přijde k násilnému hlavy.

Caprica Caprica – S01E11

12.10.2010
Retribution

Sestra Clarice nemilosrdně ovládá svou novou sílu jako hlava Caprican STO, když si klade za cíl dokončit svou válku s Barnabášem jednou provždy. Agent Duram pomáhá Amanda udělat alarmující zjištění.

Caprica Caprica – S01E10

5.10.2010
Unvanquished

Daniel je truchlí nad ztrátou své společnosti, jeho dcerou a jeho ženou. Vergis převzal Graystone Industries a je jednorázově hromadně vyrábět Cylonského Centurians. Daniel jde k Josefovi a Guatrau o pomoc proti Vergis. Zoe vstupuje do nové společné zemědělské politiky City. Clarice je na návštěvě STO na Gemenon a běží do problémů, snaží se je přesvědčit, aby sledovat její vizi zbožnění. A ona má spolucestujícího.

Caprica Caprica – S01E09

26.3.2010
End of Line

S akciové jeho společnosti klesá v ceně a nejsou schopni splnit smlouvy o poskytování 100.000 Cylonského roboty za měsíc, Daniel Graystone nemá jinou možnost, než prodat svůj sportovní tým Tomáše Vergis. S jen týden dodat duplicitní MCP, i on se rozhodne zničit čip čisté a masové produkci prázdnou kopii. Danielova rozhodovací síly Zoe odhalit sama. Sestra Clarice se rozhodne čelit Barnabáše a vnitřní výzvu k jejímu vedení STO čelem. Barnabáš se nebude brát to vleže a on projde za Lacy, ale očekává, že ji provést ...

Caprica Caprica – S01E08

19.3.2010
Ghosts in the Machine

V New Cap City, Joseph Adama pokračuje následovat Emmanuelle, který ho zavádí do lék - v podstatě hack - aby ho udržel ve hře. Má problémy s násilím tam najde, ale jeho bratr Sam má nějaký návrh na něj. Daniel Graystone je nyní přesvědčen, že Zoe avatar nebyl ztracen, ale je uvnitř Cylon. Myslí si, že má způsob, jak se dostat k ní, ale ona je jeden krok před ním. Amanda Graystone pokračuje vidět svého mrtvého bratra a má vzpomínky na tu noc, kdy zemřel. Tomas Vergis jí řekne o Danielově krádež MCP.

Caprica Caprica – S01E07

12.3.2010
The Imperfections of Memory

Amanda Graystone pokračuje zápasit s všechny události v jejím životě a teď si myslí, že "viděla svého mrtvého bratra Darius. Sestra Clarice se ujme její přesvědčen, že stanovení Zoe současného stavu bude jí od té doby dát chápání života. S vědomím, že Sestra Clarice hledá pro ni a mohou narušovat její odchod Caprica, Zoe tlačí Lacey, aby dokončily úpravu jejich odchodu a zároveň se snaží zajistit pro své vlastní útěk, ve cylonské formě, z laboratoře jejího otce. Lacey se dostanete do problémů nicméně. Joseph Adama má vypátral Tad Thorean a dostane ...

Caprica Caprica – S01E06

5.3.2010
Know Thy Enemy

Daniel Graystone dlouholetý rival Tomas Vergis, je Tauron, se objeví na scéně. Vergis obviňuje Daniel krádeže čipové technologie MCP od něj, něco Daniel popírá. Navštěvuje Joseph Adama zjistit, jak Vergis získal informace. Sestra Clarice navštíví Amandu Graystone, se zajímavými výsledky. Joseph Adama mezitím koupí sebe holoband, zaměřený na zjištění Tamara. On také sleduje dolů mladíka, který mu řekl o existenci Tamara je.

Caprica Caprica – S01E05

26.2.2010
There Is Another Sky

Tamara Adama se stále snaží najít smysl svého "života" ve svém novém světě. Nechápe, kde je nebo proč je tam. Ona se začínají uvědomovat, že není čistě výtvor hra není ani ona člověka, který vstoupil do hry přes holoband. Nebo alespoň ne vědomý člověk, který je jedním z návrhů dal jí vysvětlit, jak se vejde dovnitř. Ona spřátelil s mladým mužem, který tráví většinu svého života v cyberworld preferující ji na hodnotu "skutečný" život. Prosí ho, aby kontaktovat svého otce. Joseph Adama mezitím uvědomuje, že nebude-li schopen dát svou ženu ...

Caprica Caprica – S01E04

19.2.2010
Gravedancing

Daniel Graystone dá se požadavkům odborníků pro styk s veřejností své společnosti a rozhodne se jít na talk show mluvit o tom, co Zoe udělal a odčinit poněkud pro jakékoliv zodpovědnosti se nosí na teroristický útok. Rozhodnutí k tomu není dobře sedět s manželkou Amandou, který nyní cítí, že misspoke a že oni by neměli vinu Zoe za to, co se stalo. Veřejnost vzhled nezačíná dobře, ale Daniel dostane pomoc od nečekaného zdroje. Policie i nadále vyšetřovat trestné činnosti a podaří získat povolení k prohlídce Zoe a dalších své skříňky ve škole ...

Caprica Caprica – S01E03

5.2.2010
Reins of a Waterfall

Graystones začnou platit vysokou cenu za veřejnou deklarací Amandině, že Zoe byl terorista, který se podílel na vyhození vlaku. Odstoupením svou pozici v nemocnici a je pronásledován paparazzi. Akcie společnosti klesá jako vedení balonku a Daniel odmítá zahájit informační kampaň, aby se pokusila dát věci do pořádku. Má také vypořádat s Josephem Adama, který trvá na tom, aby našel způsob, jak pro něj k návštěvě se svou dcerou avatar. Josefův bratr Sam přidává trochu sval být přesvědčivý. Mezitím se Zoe avatar našel způsob, jak znovu vstoupit do ...

Caprica Caprica – S01E02

29.1.2010
Rebirth

Daniel Graystone věří, že jeho pokus o stažení Zoe avatara do kybernetického bytost selhal, ale s potěšením, když voják-kyborgové, že se rozvojové pro vládu nakonec se zdá být funkční. Neuvědomuje si, že Zoe osobnost zůstává a je hrana, která je konečně dělat jeho nejnovější vynález práci. Avatar Zoe je brzy do kontaktu s jejím blízkým přítelem Lacy Rand a společně se snaží najít smysl toho, co se s ní stalo. Zoe matka Amanda, stále nervózní jejich ztrátou, navštěvuje veřejné zádušní mši za oběti exploze, ale ...

Caprica Caprica – S01E01

22.1.2010
Pilot

Caprica, 58 let před pádem z dvanácti kolonií. Dvě rodiny, Graystones a Adamas, jsou vázáni tragédii s nepředvídatelnými následky, včetně vývoje Cylony.