Californication

Epizody

Californication Californication – S07E12

29.6.2014
Grace

V den, kdy konečně přijde, může Marcy a Charlie projít Stua nabídky? Hank konfrontuje své pocity Becca svatbě a dělá těžkou volbu mezi tráví svou budoucnost s Julií nebo Karen.

Californication Californication – S07E11

22.6.2014
Daughter

Hank se potýká s říkat Becca, že má bratra, když přijde domů. Charlie a Marcy učinit rozhodnutí.

Californication Californication – S07E10

15.6.2014
Dinner with Friends

Hank a Karen večeři spolu s několika nečekaných hostů.

Californication Californication – S07E09

8.6.2014
Faith, Hope, Love

Po obdržení zprávy, že Karen byla při autonehodě, Hank, Marcy a Charlie čekat v nemocnici se dozví o jejím stavu.

Californication Californication – S07E08

1.6.2014
30 Minutes or Less

Posádka nakonec začne natáčet, zatímco problémy začnou vznikat.

Californication Californication – S07E07

25.5.2014
Smile

Julia si myslí, že její vzhled hrát roli při proč ona může získat práci tak snadno, který se později dokázané, když ji Hank navštíví ve své práci. Charlie a Marcy řešit jejich emise peněz.

Californication Californication – S07E06

18.5.2014
Kickoff

Rick hodí večírek, zatímco na párty, Stu dělá Charlie nabídku, Julia dozví o tom, co Hank udělal, a nastanou problémy mezi Charlie a Goldie.

Californication Californication – S07E05

11.5.2014
Getting the Poison Out

Rick má rande s Julií, Hank se snaží dostat Levon položeny s mnoha komplikacemi, a Charlie má problémy se svým novým klientem.

Californication Californication – S07E04

4.5.2014
Dicks

Julia dostane herecké vystoupení v pořadu Hank pracuje, na druhé straně Levon chce mít sex s Melanie a Charlie chce být Goldies nový manažer.

Californication Californication – S07E03

27.4.2014
Like Father Like Son

Hank má dělat věci dobře s Karen, a zároveň pomáhá jeho nově se dozvěděl o syna k dalšímu jeho hereckou kariéru tím, že mu práci jako asistent PA, nepředvídaným komplikacím.

Californication Californication – S07E02

20.4.2014
Julia

Hank je překvapen při návštěvě Levon bytu.

Californication Californication – S07E01

13.4.2014
Levon

Hank chce zapůsobit Karen tím, že dostane práci, zatímco Charlie čelí problémům své vlastní.

Californication Californication – S06E12

7.4.2013
I’ll Lay My Monsters Down

Pokračovat prosil Karen, aby ho vzít zpět, nebo jít pryč do západu slunce s vírou? Hank čelí křižovatku svého života jako Atticus v autobuse ho rozšleháme pryč k novému životu.

Californication Californication – S06E11

31.3.2013
The Abby

Hank a Faith spojit své síly, aby vystopovat Atticus. Překvapivě, Becca je jediná osoba, která může opravdu pomoci. Marcy se výlet s Ophelia ji opustí trochu svázaný. Charlieho reakce na zvědavé zprávy odhaluje skutečné pocity mezi dvěma EXE. Karen je zjevení o Becca.

Californication Californication – S06E10

24.3.2013
Blind Faith

Víra a Hank návštěva se svými rodiči v malém městečku USA a Hanka dostane se dozvědět o vírách neochvějným křesťanské výchově.

Californication Californication – S06E09

17.3.2013
Mad Dogs and Englishmen

Atticus hodí party. Faith poskytuje dívky, Obchodník poskytuje rekreaci, a Hankův starý kamarád poskytuje zábavu. Hank dostane chuť jeho vlastní medicíny s Karen. Atticus se snaží obnovit rock'n'rollovej lidovou tradici s jedním z jeho největších fanoušků, zatímco Charlie se sejde s vdovou.

Californication Californication – S06E08

10.3.2013
Everybody’s a Fucking Critic

Becca uvažuje profesní rozhodnutí. Charlie a Stu pokusit se získat zpět Marcy.

Californication Californication – S06E07

3.3.2013
The Dope Show

Hank se vrací ze své cesty k nalezení Becca spirále, ale jeho plán, aby jí pomohl selže, když jdou navštívit Atticus a setkat se svou současnou dům hosta.

Californication Californication – S06E06

24.2.2013
In the Clouds

Karen požádá Hanka zasáhnout s Becca. Charlie se potýká s vážnou případ aerophobia. Atticus je překvapen víry, zatímco jeho žena překvapí Hank.

Californication Californication – S06E05

17.2.2013
Rock and a Hard Place

Ken objeví Charlieho tajemství. Atticus vysílá Hank a Charlieho na lovu, takže se požádat o pomoc Hankova rehabilitační partnera víry. Marcy dělá rozhodnutí o Stu, který je ovlivněn její duchovní průvodci člověka nenávidí, Ophelia Robbins.

Californication Californication – S06E04

10.2.2013
Hell Bent for Leather

Hank a Charlieho setkání s Robbiem Mac není tak slibné, jak oni doufali. Marcy, Ophelia a Karen výměnné příběhy přes večeři, zatímco Becca dokazuje, ona je dcerou svého otce při čtení její práce.

Californication Californication – S06E03

27.1.2013
Dead Rock Stars

Hank a víra pohřeb. Později Karen zjistí, Hanku v pozici kompromitující. Robbie Mac a Ken vzít Charlieho na město, které není zcela v souladu s Marcy.

Californication Californication – S06E02

20.1.2013
Quitters

Hank neochotně dbá na radu od své rodiny a přátel, ale víry, múzou mnoha-a-rockové hvězdy, může být jeho světlo na konci tunelu. Marcy ztratí její odhodlání s Stua, zatímco Karen přistane nové zaměstnání.

Californication Californication – S06E01

13.1.2013
The Unforgiven

Hank Moody těsně přežije následky svého opovrhoval ex-milenec Carrie. Charlie trvá Hanka vidět Atticus Fetch, rocker, který má zájem o soustružení "bláznivá malá věc volala lásku" na Broadway.

Californication Californication – S05E12

1.4.2012
Hell Ain’t a Bad Place to Be

Hank narazí na místní koupaliště díru, jen něco není v pořádku. Nejen, že pan Moody ocitne obklopen stinnými postavami, ale barman je starý, odešel přítel. Je Hank snění nebo že se konečně dostal do pekla? Vedle je to na množinu Santa Monica Cop, kde Samův žárlivost - a záliba pro střelné zbraně - dává Charliemu příležitost ukázat, jak moc miluje svého nejlepšího přítele a číslo jednoho klienta. Později Hankova ex-přítelkyně ho překvapí takovým způsobem, aby mohly být spolu navždy.

Californication Californication – S05E11

25.3.2012
The Party

Hank konečně propadlo jeho uvítání v domě Karen a Richard Bates, takže je čas vyrazit na cestu. Ale ne dříve, než jeden poslední zastávce v Malibar, kde narazí na Lizzie, kdo používá ji nově získané působící kotlety, aby ho nalákat zpátky do Runkle Manor. Kdysi tam, Hank je překvapen každý miluje a nenávidí - Karen, Becca, Charlie, Marcy, Stu, Bates a jeho strašidelný sponzora, Gabrieli. Dokonce Samurai Apocalypse a Kali ukázat. To není smluvní stranou, dokud se někdo zraní. Naštěstí pro tyto návštěvníků party, Hank má to v něm po dobu jedné konečné zaběhnout s Tyler.

Californication Californication – S05E10

18.3.2012
Perverts & Whores

Hank se agentem a nejlepšího přítele, najde důvod ke srážce se svými dvěma oblíbenými dámy - Karen a Becca. Je tu ještě peníze, které mají být provedeny, a tak je čas pro něj najít nové zastoupení, Hollywood výkon agenta Larry Levine. Lizzie velký zlom je tady - svou roli v Santa Monica Cop, přes speciální prospěch z Stu Beggs. Charlie, rozrušený nad svými osobními ztrátami, hledá útěchu Marcy.

Californication Californication – S05E09

11.3.2012
At the Movies

It's day one of production on Hank Moody's latest movie, Santa Monica Cop and Stu Beggs has brought back his Fu**ing & Punching director in hopes of creating another cinematic masterpiece.

Californication Californication – S05E08

4.3.2012
Raw

Hank se ocitne uvízl s nepříjemným úkolem čtení Tyler scénář. Bohužel pro Hank, Tyler se skrývá talent z tohoto důvodu vlasů. Ještě nešťastné, je skutečnost, že scénář odkazuje Becca. Karlík a Lizzie je čtyřúhelník s Stu a Marcy se ohřeje, ale když MarStu ložnice hry zasáhl příliš blízko domova pro Charlieho, může být pryč terapie pro čtyři z nich.

Californication Californication – S05E07

19.2.2012
Here I Go Again

Zdá se, že stejně jako za starých časů s Karen a Hank, ale v okamžiku, kdy je v troskách příchodem opilec Richard Bates. Doufat, aby ji zachránil z bídy situace, Hank rychle rozehrává Karen ven z domu a startuje s Bates dát dohromady události předchozího večera.

Californication Californication – S05E06

12.2.2012
Love Song

Když Samurai Apocalypse zasáhne lyrický uzavírku s jeho chráněncem, on volá na nejlepší písaře ví, jeden Hank Moody. Hank a Kali se spojily, aby popíjet, ponesou duše, a napsat píseň, která trvá Hanka zpět v čase.

Californication Californication – S05E05

5.2.2012
The Ride-Along

Charlie dětství sen je realizován a Hankův nejhorší noční můra je pravda, když Samurai Apocalypse zve chlapce na jízdu-spolu s policejního oddělení Santa Monica. Zatímco na přeplněné restauraci Benátky, Richard Bates hity láhev, pobízet zpětný záběr "Glorious Mangina."

Californication Californication – S05E04

29.1.2012
Waiting for the Miracle

Hank obdrží unwelcomed překvapení v podobě Carrie, ex-přítelkyně. Když Karen a Becca ukázat pozvat Hanka na večírek, že nemá jinou možnost, než aby Carrie spolu. Zatímco Stu Marcy a Batese sex talk opustí prohledávání Van der Moodyho k nejbližšímu východu, strana dostane mimo kontrolu, když Carrie dělá realizaci o Hank.

Californication Californication – S05E03

22.1.2012
Boys & Girls

Hank doručí vyplněný návrh Santa Monica Cop k Samurai apokalypsy, ale jeho pokusy opustit město opět zmařena když je vyzván, aby předložil Kali noc na město.

Californication Californication – S05E02

15.1.2012
The Way of the Fist

Dychtí po návratu na východní pobřeží, Hank se snaží přenést na psaní scénáře k Samurai Apokalypsa nejnovější funkce, Santa Monica Cop. Sam nebude brát ne jako odpověď.

Californication Californication – S05E01

8.1.2012
JFK to LAX

Sezóna pět zvedne několik let poté, co jsme viděli naposledy Hanka Moodyho. Žije v New Yorku a šel dál. Poté, co nenucený dumping jeho poslední přítelkyně Carrie, Hank hledá vstupenku mimo město. Charlie volá právě takového lístku - pracovní místo na pobřeží Left. Po návratu do Los Angeles, Hank a Charlie pokles na nyní-si vzal Marcy a Stu Beggs. Stu spěchá Hanka off na setkání s megarich hip-hop magnát Samurai apokalypsy.

Californication Californication – S04E12

27.3.2011
…And Justice for All

V sezóně 4 finále, protože Hank čeká odsouzení, hranice mezi svým skutečným životem a film založený na jeho životní rozostření jako hvězda filmu hity na své ex-manželky a cítí záchvěvy vášně pro herečku najatou hrát Karen.

Californication Californication – S04E11

20.3.2011
The Last Supper

Shledán vinným ze znásilnění, Hank koupí ojetého Porsche a domnívá se uprchnout z Los Angeles, ale má jednu poslední noc ve společnosti svých přátel a rodiny.

Californication Californication – S04E10

13.3.2011
The Trial

Nervózní Hank zjistí, že má dobrý důvod k panice, když jeho pokus promění totální útok na čest, se dokonce přátelské svědky Charlie a Karen schopen zobrazit jej jako něco jiného než opilého, sexem klacek.

Californication Californication – S04E09

6.3.2011
Another Perfect Day

Vystěhován ze svého bytu, Hank se pohybuje zpět s Karen a Becca, zatímco se připravuje k hlavnímu líčení a učí svou dceru řídit; zatímco Karenin na rande s Benem, Becca a Pearl ukrást Porsche a zničit ho.

Californication Californication – S04E08

27.2.2011
Lights, Camera, Asshole

Hank trvá přepisování dialog gig na zombie pokračování, ale ohrožuje svou práci, když se zavěsí se sexy žena s úzkými vazbami na ženskou roli filmu; Marcy říká Stu, že je těhotná, ale ne, že dítě může být Charlieho.

Californication Californication – S04E07

20.2.2011
The Recused

Nucené jejím vztahu s Hankem, aby recuse sebe jako jeho právník, Abby nadhodí případ vyššího partnera na golfovém hřišti; Hank je zděšen tím, Karen rostoucí vztah s umělcem Benem; Marcy a Stu zeptat Charlieho, aby jim pomohla hřišti televizní projekt.

Californication Californication – S04E06

13.2.2011
Lawyers, Guns and Money

Senzační fotografie vykolejí Hankova věci a hrozí zničit svůj filmový projekt až do jeho upřímná láska k Becca zachrání svou kariéru, zatímco Karen resuscitací vztah její bývalý manžel s jeho krásnou advokátem.

Californication Californication – S04E05

6.2.2011
Freeze-Frame

Kompromitující fotografie hrozí, že vykolejí soudní spor Hankova.

Californication Californication – S04E04

30.1.2011
Monkey Business

Po setkání za účelem projednání Hankova filmový scénář, miliardář skončí mrtvý v koupelně.

Californication Californication – S04E03

23.1.2011
Home Sweet Home

Hank využívá nepochopením a pohybuje se domů s Karen a Becca.

Californication Californication – S04E02

16.1.2011
Suicide Solution

Hank leští off den šupinatá potřebnosti s tvůrčí setkání o jeho potenciálním novém filmu, který končí s ním skrývá v koupelně dané Starlet a náhodně předávkovat se na chlast a prášky na spaní.

Californication Californication – S04E01

9.1.2011
Exile on Main St.

Hank je unikl z vězení, aby zjistil, že jeho literární sexuální skandál dělal jemu přípitek Hollywood a cíl soudním řízení - stejně jako odcizený ho od Karen a Becca.

Californication Californication – S03E12

13.12.2009
Mia Culpa

Vzhledem k tomu, Moodys konečně připravit k přesunu do New Yorku, Becca říká Hanka o intimním dospívání zkušeností ona. Hank omráčený, když Mia objeví v domě neohlášený, ve městě s ní slizký přítel / manažera PAUL na autogramiádě. Hank nedokáže zabránit Mia a Pavla od vylíhnutí nevyzpytatelný reklamní kousek, nutit Hanka konečně sdílet dlouholetou pohřben srdcervoucí tajemství s Karen. Sue Collini dává Charliemu kariéru životní příležitost, ale Charlie musí čelit skutečnosti, že by mohl být ztrácí Marcy navždy.

Californication Californication – S03E11

6.12.2009
Comings and Goings

Felicia zve Hank a Karen na oběd. Když dorazí, zjistí, Jill a Jackie tam taky - trapné. Ale je to překvapení host, který způsobí, že Hanka naříkat, "nejhorší den mého života!" A to nejhorší teprve přijde.

Californication Californication – S03E10

29.11.2009
Dogtown

Karen, Becca a Marcy mají noční dívčí ven. Vzhledem k tomu, Charlie právě vyhodili od Sue, Hank se rozhodne mít noci chlapecké ven. noc dívčí - bez komplikací. Noční chlapecké - ne tolik. Pak je tu druhý den ráno.

Californication Californication – S03E09

22.11.2009
Mr. Bad Example

Je tu volání z principu dívčí škole Hanka ... a Stacy. Felicia má zjevení pro Karen. Marcy je kompletně zničený Rick a na vrcholu, že Charlie má poskytnout mu kokain.

Californication Californication – S03E08

15.11.2009
The Apartment

Jackie and two of her friends arrive to party. The next day, one of the girls is unconscious, and then Runkle & Rick Springfield arrive. They all have to hide when Jill suddenly arrives. And the knocks on the door just don't stop.

Californication Californication – S03E07

8.11.2009
So Here’s the Thing…

Hank se rozhodl, že potřebuje zbavit cizích žen ve svém životě, a má v úmyslu dosáhnout jej v jednom dni. Bohužel, ženy chtít, aby ho udržela. Mezitím Sue potřebuje Charlieho pomoc s jejím prvním klientem.

Californication Californication – S03E06

1.11.2009
Glass Houses

Karen je rychle na to, co (nebo koho) to dělal Hank, ale skutečný problém je Becca, kdo není rádi, že ona je přestěhovat se do New Yorku žít s matkou. Klient of Charlie vyklube Marcy fantazie. Runkle je štěstí.

Californication Californication – S03E05

25.10.2009
Slow Happy Boys

Becca letí do New Yorku, aby její matka, zatímco Hankův starý nejlepší přítel 'Zloz' přichází do LA poprvé. Jeho úkol: oddávat všem druhům zkaženosti. Hank vezme jej žalovat party, ale to je jen začátek.

Californication Californication – S03E04

18.10.2009
Zoso

Becca vleče Hanka na módní nákupní butiku rozeznat některé další dospělou oblečení. Ale Hank není tak jistý, že má rád "nové" Becca má člověka. V práci, Hank žongluje sexuální setkání s asistentem pedagoga Jill a šéfa Felicia. A konečně, ve snaze zjistit, proč talentovaný spisovatel Jackie je chybí třída, Hank vleče Charlie do striptýzového klubu, kde pracuje. Bohužel, pokušení dostane lepší Hank.

Californication Californication – S03E03

11.10.2009
Verities & Balderdash

Hank a Becca zúčastní každoroční English oddělení Fall Mixér hostitelem děkan Koons a manželka Felicia. Po koketní výměny s studentské Jackie a Felicia, Hank se ocitne utěšuje svého košem učitele pobočník Jill, nejlepší způsob, jak umí. Mezitím Becca a Chelsea vyklouznout diskutovat o život, lásku a psychedelické houby. Charlie se mezitím pokouší vyloudit Marcy do slavit první podpis na nové agentury, dospívající idol Rick Springfield.

Californication Californication – S03E02

4.10.2009
The Land of Rape and Honey

Hank dělá špatný start do učení, když jeden z jeho drcení studentů pokusí o sebevraždu poté, co Hank kritizuje jeho psaní, a také se dozví nemilou skutečnost o jiný.

Californication Californication – S03E01

27.9.2009
Wish You Were Here

Následující Karenina přesunu do New Yorku, Hank Moody dělá jeho nejlepší zvýšit svou dceru Becca sám. Ale být jediný táta není snadné, zejména s Becca začínají pochybovat o jeho autoritu více než kdy jindy. Aby toho nebylo málo, nový nejlepší přítel Becca Chelsea má slabost pro sex, drogy a potíže. Po záběhu s Chelsea přímý přichycena matka Felicia, učitel na místní univerzitě, Hank neochotně přijímá pozvání na večeři. Hank dělá jeho nejlepší tolerovat různé akademiků na párty, ale věci vymknou z rukou, když Hank trvá na tom, ...

Californication Californication – S02E01

6.1.2009
Slip of the Tongue

Hank a Karen plánují přesunout zpět do New Yorku a Hank podstoupí vasektomii.

Californication Californication – S02E12

14.12.2008
La Petite Mort

Dále jen "radostný příchod" se stane v novém věku porodní dům.

Californication Californication – S02E11

7.12.2008
Blues from Laurel Canyon

Mia je - to znamená, že původně Hankův - kniha dostává nadšené recenze, paradoxně lepší než kterákoli z knih vydaných ve jménu Hankova. Lew je večírek, ke kterému je skoro všichni zváni. Marcy se právě vrátila z léčebny a Charlie plánuje dát jí nějakou dobu předtím, než oznámí, že se chce rozvést, aby byl s Daisy. Annika, je Rolling Stone kniha kritik má skandální teorii o skutečném příběhu za Mia knihy ... A je tu ještě další problémy, které vyplývají.

Californication Californication – S02E10

30.11.2008
In Utero

Hank čeká na výsledky testů a odráží na jeho prvních dnů s Karen.

Californication Californication – S02E09

23.11.2008
La Ronde

Hank jde na rande s Janie Jones, Lew je dávno ztracené lásky. Lew zve Karen na rande.

Californication Californication – S02E08

16.11.2008
Going Down and Out in Beverly Hills

Marcy jde do své matce na detox, Hank jde do Lew bývalou lásku se dozvědět více o jejich vztahu a Karen jde do Lew, protože on chodí Mia.

Californication Californication – S02E07

9.11.2008
In a Lonely Place

Hank a Karen jít na mateřskou večer a Hank skončí spí s učitelem. Charlie a Marcy se zoufalou Daisy do svého domova.

Californication Californication – S02E06

2.11.2008
Coke Dick & First Kick

Hank se snaží mluvit s Lew je dávno ztracené lásky. Později, když narazí na Juliana, kdo má sex s někým, kdo to rozhodně není Sonja.

Californication Californication – S02E05

26.10.2008
Vaginatown

Hank nyní žije s Lew Ashby, který zprostředkuje překvapení pro něj, když ho Hank řekne, že má rád televizní kuchař Chloe Metz. Charlie pomáhá Daisy získat roli v pornofilmu.

Californication Californication – S02E04

19.10.2008
The Raw & the Cooked

Těsně před házejí velký večírek pro všechny své přátele, Hank navrhuje Karen.

Californication Californication – S02E03

12.10.2008
No Way to Treat a Lady

Hank začíná jako Lew Ashby životopisec, Becca začíná u Mii dívčí školy a začne Charlie (dobře, pokusí spustit ve skutečnosti) jako pornoherečka Daisy agent.

Californication Californication – S02E02

5.10.2008
The Great Ashby

Po Hank je zatčen policií a poslán do vězení, on se setká s hudebním producentem Lew Ashby, který požádá Hanka psát jeho biografii, do té doby, Charlie je vyvolána po videa z něj masturbující v kanceláři jsou zobrazeny na svého šéfa.

Californication Californication – S01E12

29.1.2008
The Last Waltz

Karen a Billova svatba.

Californication Californication – S01E11

22.1.2008
Turn the Page

Mia nadále vydávat Hankova knihu jako její vlastní. Becca oznamuje tah, zatímco Karen a Bill připravují svou svatbu.

Californication Californication – S01E10

15.1.2008
The Devil’s Threesome

Charlie zoufale chce uspět a požádá o pomoc velmi neochotné Hank. Mezitím Karen a Marcy opít dohromady.

Californication Californication – S01E09

8.1.2008
Filthy Lucre

Věci se zdají být vzhlédl k Hankovi. On nakonec napsal něco a on dostane šek bonus tuk.

Californication Californication – S01E08

25.12.2007
California Son

Hankův otec zemře. I přes vzpomínky na svého otce plovoucí na hladině, nechce jít na pohřeb. Zatím, on jde do postele s šlapka s názvem Trixie, a to navzdory skutečnosti, že nemá dost peněz, aby ji zaplatit.

Californication Californication – S01E07

18.12.2007
Girls, Interrupted

Zatímco Charlie a jeho žena Marcy uvažují o ménage trois, Hank se snaží vyhrát Karen nad tím, že uspořádá vysněnou práci pro ni.

Californication Californication – S01E06

11.12.2007
Absinthe Makes the Heart Grow Fonder

Hank má jednu noc se sexy surfař dívky, která krade své záznamy a kytaru.

Californication Californication – S01E05

4.12.2007
LOL

Bill požádá Hanka nahradit jej jako host na Mii tvůrčího psaní třídy. Becca má zamilovanost do její učitel na kytaru.

Californication Californication – S01E04

27.11.2007
Fear and Loathing at the Fundraiser

Meredith mluví Hanka do jít na benefiční. Karen a Bill jsou i tam. A tak je ženatý chlap Meredith má poměr s.

Californication Californication – S01E03

20.11.2007
The Whore of Babylon

Hank bojuje s Todd Carr, ředitel film založený na knize, a skončí ve vězení. Bill balls ho ven.

Californication Californication – S01E02

13.11.2007
Hell-A Woman

Hank přijme místo blogger a navštěvuje večírek, jak dál se snaží zachránit jeho život.

Californication Californication – S01E01

6.11.2007
Pilot

Seznamte se Hank Moody, depresivní spisovatel s blokem spisovatele, který má dceru, ex chce zpět a spoustu příležitostný sex.