Bitten

Epizody

Bitten Bitten – S03E10

15.4.2016
Truth, Changes, Everything

Elena přichází s tučným a nebezpečné v plánu vzít zpět Stonehaven a zachránit to, co zbylo z Pack. Pokud budou úspěšní, bude to její nápad udělat mnohem více, než zachránit svou rodinu a svůj domov - to, co má v plánu udělat všechno změní, navždy.

Bitten Bitten – S03E09

8.4.2016
Shock the System

Elena shromáždění vojáky, ale když se snaží posílit truchlícím Sašu, oni jsou přilákal do lesa k neočekávanému osudu. Jeremy mzdy psychologická válka proti jeho věznitele, Roman Navikev. A jíl, Nick a Alexej závod s časem, aby zachránit své nové Alpha před osudem horším než smrt.

Bitten Bitten – S03E08

1.4.2016
Tili Tili Bom

Když Elena a Clay čelit ruský vrah, ale rychle zjistit, že je vždy dva kroky napřed. Poblíž, Nick a Katia jsou zachyceny římskými přisluhovačů a musí bojovat o útěk, nebo se stane albín příští obětí. Mezitím Jeremy dostává pomoc od překvapivého spojence v jeho Lone Wolf snaze zabít ruskou Alfa, Roman.

Bitten Bitten – S03E07

25.3.2016
On the Brink

Paige a Rachel používat kouzla na pomoc Nick stopy Katia. Elena zve Konstantin aby Stonehavenu požádat o jeho pomoc při ukončení krevní mstu, stejně jako volání z ruského vraha. Clay a Jorge dávat pozor na Albino, ale končí ve větším krveprolitím.

Bitten Bitten – S03E06

18.3.2016
Rule of Anger

Elena a Clay nastoupí proti smrtící nového nepřítele, aby zachránil uvězněného Marstenovi. Mezitím, Paige a Nick spolupracovat, aby zjistili, co je příčinou magické ohnisek v domě Rachel. Katia je zoufalý tah zachránit svou rodinu.

Bitten Bitten – S03E05

11.3.2016
Of Sonders Weight

Jeremy se musí vypořádat s spad neúspěšných jednání mezi Romanem a Sasha; v první řadě, kolik toho Karen Morgan vidět? Jako Elena inklinuje k zotavující se Sašou, řekne jí pravdu o tom, proč ji před třiceti lety opustil. A Clay a Alexei musí vystopovat oběť útoku mladého vlka.

Bitten Bitten – S03E04

4.3.2016
A Quiet Dog

Jeremy se pokusí zprostředkovat vyjednávání do konce třicetileté krevní mstu mezi Sashou a Roman. Mezitím, Elena hodinky přes packy vězně, Konstantin, který se snaží zjistit, proč ona je chránit Sashu.

Bitten Bitten – S03E03

26.2.2016
Right Behind You

Více vojáků Roman je sestoupit na Bear Valley jako Elena se snaží přesvědčit Jeremyho chránit její krevní rodinu. Mezitím Nick využívá svých kontaktů a detektivní schopnosti odhalit, co Roman a jeho vlkodlaci jsou až.

Bitten Bitten – S03E02

19.2.2016
Our Own Blood

Elena se snaží vypořádat s šokující zprávou jako Clay připravuje Stonehaven pro případný útok. Mezitím, Jeremy a Nick najít stopu, která je v konečném důsledku vede zpět do Stonehaven, kde najdou ruskou alfa, Roman Navikev.

Bitten Bitten – S03E01

12.2.2016
Family, of Sorts

Aby bylo možné zpevnit jeho sílu, válka tvrzené Jeremy má za úkol Elena, jíl a Nick s náborem všechny severoamerické Mutts do smečky. Mezitím, Elena je obtěžován záhadných nových postav, kdo ji napadají s překvapivým tvrzení.

Bitten Bitten – S02E10

11.4.2015
Fine Temporum

The Pack a Paige dorazí na Deplhi, ale Aleister, Clara a Savannah jsou o krok napřed. Zatímco Jeremy a jeho balení boj špalda stráže se dostat do katakomb, Aleister už tam se snaží zastavit Ruth od něho zabíjení. Elena a Paige dostat do katakomb první a boj zastavit začíná Vracení.

Bitten Bitten – S02E09

4.4.2015
Scavenger’s Daughter

S Aleisterem odvolá kouzlo aktivováno, Elena, Clay, Paige a Nick se ho snaží najít v domě Clara, jen aby zjistila, Aleisterem je zlověstný Endgame pro Savannah, jakmile Vracení je kompletní. Jeremy pomáhá Ruth ponořit do levé ruky magie, aby se vzaly dolů Aleisterem z dálky, a Logan spirály do svého temného kouta.

Bitten Bitten – S02E08

28.3.2015
Dark Arts

Aleister se vrací do Stonehavenu jako Clay, kde se přesvědčuje Jeremyho nechat Coven dokončit její iniciační rituál na majetku. Mezitím Clay se ocitne v pasti v jeho podvědomí, zápasí s Aleisterem a jeho vlastní mysli.

Bitten Bitten – S02E07

21.3.2015
Bad Dreams

Je-li nový španělský Alpha se snaží vydírat Jeremyho do vraždit ruskou Alfa, Smečka má věci pod kontrolou, dokud překvapením návštěva Savannah upends své plány. Nick a Paige se snaží tajně setkat Nickova matka.

Bitten Bitten – S02E06

14.3.2015
Nine Circles

Aleister vrhá kouzlo na Elena, nutit ji do bitvy proti svým vlastním temné strachy a démony. Mezitím se Rachel je uzamčen v kleci s Loganem a snažil se smířit s tím, co je zač. Clay a Paige musí překonat své osobní rozdíly s cílem nalézt Aleisterem jeho sloučeniny.

Bitten Bitten – S02E05

7.3.2015
Rabbit Hole

Aby zůstali naživu, Elena musí vést Dr. Bauer přes její první změna jako Pack and Coven pokusit se zjistit, kdo je Aleister, a kde se nachází jeho sloučeniny.

Bitten Bitten – S02E04

28.2.2015
Dead Meat

Elena probudí najít sama předmět bolestivých testů ve skrytém sloučeninu, kterou spravuje maniakální a silný vůdce sekty. Mezitím The Pack a čarodějnice se musí uchýlit k černé magie ve snaze vypátrat jejich chybějící členy.

Bitten Bitten – S02E03

21.2.2015
Hell’s Teeth

Po ztrátě Malcolma, Smečka je nucen do neklidné spojenectví s Coven čarodějnic proti společnému nepříteli. Ale když tato nová hrozba ukáže být silnější, než se očekávalo, a oba Pack and Coven utrpí těžké ztráty v konfrontaci.

Bitten Bitten – S02E02

14.2.2015
Scare Tactics

Jeremy udržuje při životě Malcolm najít Rachel Sutton. Nová skupina je čarodějnice. Nedokáží ve svém prvním pokusu vzít Malcolma. Setkání je uspořádán. Odhalují třetiny skupina je po Malcolm.

Bitten Bitten – S02E01

7.2.2015
Bad Blood

Balíček dále vystopovat Malcolma a Jeremy je nucen se vypořádat s Radou Pack. Všechny zatímco nová nadpřirozená hrozbou na obzoru.

Bitten Bitten – S01E13

5.4.2014
Ready

Smečka má zúčtování se zjevuje Mutts a více tajemství. Smečka dostane nějakou neočekávanou pomoc.

Bitten Bitten – S01E12

29.3.2014
Caged

Zpustošen Clayově zachycení, Elena se vrací do Stonehaven, kde dostane "volání" od Santos. Ten pokyn ji, aby s ním setkat samostatně nebo Clay umírá. Jako Elena se snaží přesvědčit Jeremyho, aby se mohla setkat s Santos, Loganova auto táhne do Stonehaven příjezdovou cestu s Rachel u sedadla řidiče a těžce zraněných Logan v zádech. Jeremy skočí do režimu pohotovosti zachránit Loganovu život, zatímco Nick uklidňuje nervy roztřepené Racheliny o "rodinný podnik". Zotavení z napadení Mutts, Philip je rozhovor detektiva. Philip předstírá ztrátu paměti, ale pak ...

Bitten Bitten – S01E11

22.3.2014
Settling

Elena a Clay jsou zalezlý ve Filipově bytě, zatímco Elena se snaží kontrolu poškození s Filipem. Philip je nyní vědomi své minulosti jako milenci, ale je tu něco, co nezná (nad rámec toho, že jsou vlkodlaci) ... vysvětluje, že jejich životy jsou v nebezpečí, předstírá, že ona a Clay jsou součástí zločinu rodina ve válce. Mezitím, přičemž Mutts blíží, Logan je vyděšený k Rachel a jeho nenarozeného dítěte. Nepodařilo se obrátit na Pack Logan se snaží přesvědčit Rachel, že mají opustit město. Chce zmizet, dokud Mutt hrozba fouká ...

Bitten Bitten – S01E10

15.3.2014
Descent

Elena se vrací do Toronta pro její photography show s Clayem po jejím boku jako ochrana (objednávkami Jeremyho). Ona je překvapen tím, Philip, kdo zná její vztah s Clayem je hlubší než ona přiznala v minulosti - zvědavý se dostat na kloub, Philip trvá Clay s nimi zůstat v bytě. Když se oba muži čichat navzájem, z nichž každý má svou vlastní agendu, Elena se snaží, aby se zabránilo její dva světy od kolize. U umělecké výstavy, Elena se bortí, když Victor Olson, její bývalý dítě násilníka, se ukáže. Ještě děsivější, že je teď Mutt. Philip, již ...

Bitten Bitten – S01E09

8.3.2014
Vengeance

The Pack přichází společně, aby se na notoricky známý ex-Pack vymahač, Jimmy Koenig (Mackenzie Gray), který byl najat Santos zabít. Jak se pohybují zachytit Koenig v opuštěné továrně, Clay a Elena musí najít způsob, jak překlenout citovou propast mezi nimi přes zbytkového odporu o kousnutí. V uzavřeném letiště, balení bojuje Koenig. Elena je oddělen od ostatních a je chycen LeBlanc, který přijel, aby ji zabil. Ona se vyhýbá ho v nedalekém parkovišti, ale je postřelen a zraněn v ramenu předtím, než se jí podaří odvážný únik. Zatím, ...

Bitten Bitten – S01E08

1.3.2014
Prisoner

Zatímco Nick bere na úkolu gut-kroutící o vymazání Antonia existenci v lidském světě, a Jeremy je mimo hru s podivnou jedem, Elena a Clay jsou zůstal sám se vypořádat se situací Mutt v Bear Valley. Clay a Elena musí pospíšit, aby zjistili, co toxin zabíjí Jeremy. Clay je odhodlaný dostat veškeré informace, co může ven z Cain, který je v kleci ve válečné místnosti. Elena míří do města, aby vypátrat záhadnou ženu, která bodl Jeremy v Mutt v záloze. Obě ženy proti sobě stojí na Bear Valley Diner, kde se Elena dozví, že to ...

Bitten Bitten – S01E07

22.2.2014
Stalking

Daniel Santos, které mají nyní vystoupil ze stínů jako vůdce povstání Mutt, požaduje setkat s balíčkem diskutovat potenciální příměří. The Pack vidí jako ideální příležitost nastražit past pro své nepřátele a ukončila povstání jednou provždy. Na cestě do setkávají, Jeremy a Antonio jsou vypozorovaný poškozeným žena a dvě jsou rychle napadeni Santos a Thomas LeBlanc. Antonio skočí na pomoc Jeremyho, bojovat dva Mutts - útok opouští Jeremy zraněno a Antonio sotva lpí na životě. Clay přijde a spěchá zpět do Stonehaven ...

Bitten Bitten – S01E06

15.2.2014
Committed

Po návratu do Toronta pro Becky svatbu, Elena přísahá, že zahlédne Santos na ulici .... je, že ji sledoval ?? Utišit Philipovu znepokojení nad její posun v náladě, Elena odhaluje trochu její historii sexuálního zneužívání v systému pěstounské péče, říkat Filip "duch" viděla v davu byl nevlastní bratr jmenoval Jasona. Na svatbě, Elena nakonec zvítězí nad Filipova matka Olivia (Sherry Miller), který připouští, že si myslí, že je dobré pro jejího syna, což je zvlášť dobře načasované kývnutí důvěry zvažuje Philip právě požádal Elena pohybovat s ní. Santos pak ...

Bitten Bitten – S01E05

8.2.2014
Bitten

Když šerif Morgan objeví Michael Braxton je opuštěný kamion na okraji pozemku Stonehaven, všechny oči se obrátit na rodinu Danvers, a všichni podezření se obrací k Clay, konkrétně. Jeremy nabízí zapojit rodinu v pátrací zatáčku území, ale když místní obyvatelé (včetně Braxton v loveckých kamarádů) plakat drůbeže o zapojení Clayově, jen Nick a Elena jsou rozeslány pomoci najít Braxton. Vzhledem k tomu, balíček se snaží chránit Claye od bytí set-up pro vraždu Braxton to, ukážeme (přes flashback) událostí, které vedly k Eleně dostat pokousal Clay - jejich ...

Bitten Bitten – S01E04

1.2.2014
Grief

Elena a Logan návrat do Stonehavenu pro Pete pohřeb. Ale Pete smrt není jedinou palčivé téma - Pete nebyl zabit rave Mutt; je tu další vražedný vlkodlak ve hře! Jeremy pošle jíl a Elenu do Bear Valley sledovat Mutt, který zabil Pete. Vůně je vede k Bear Valley Motel, kde vyhledejte místnosti, kde Pete vrah byl shacking, spolu s jeho fotoalbum trofejních sestřelů. Uvědomují si, někdo se obrací psychotických zabijáků do vlkodlaky a proměnili je volně na obalu. Ale proč?

Bitten Bitten – S01E03

25.1.2014
Trespass

Napětí v Stonehaven světlice, když balíček lovců, na pátrání po vrahovi vlka, narazil na mrtvé tělo předtím, než balíček má šanci se jí zabývat. Odvrátit lovce, Elena straší svého psa s pohledem - to výpady na ni trhá na paži. Clay zhoršuje situaci, když mrští psa na zem. Nálada a majitel psa, Braxton (Evan Buliung), slibuje, že bude dělat plat Clay. S Brandon nyní odpovědné za tři úmrtí, Jeremy realizuje nově otočil Mutt je cílení Pack. Ten stanovuje akční plán: Clay a Elena půjde do ...

Bitten Bitten – S01E02

18.1.2014
Prodigal

Nyní v Stonehaven, Elena pracuje s Pack určit, které vlkodlak je zodpovědný za vraždu, při zachování její odstup od hlíny. Ona je dočkat, až sledovat Mutt a vrátit se do Toronta, kde Philip právě přistál novou reklamní kampaň od Jamese Williamse (James McGowan). Ve městě, Elena, Clay a Nick lokalizovat penzion, kde je vrah vlkodlak zůstat, ale je to nikde k nalezení. Elena je schopen dešifrovat jeho vůně je, že je nově vyrobený Mutt, ale to, co není jasné: kdo to je, a co je jeho plán? Je zřejmé, že je-li pokračovat v zabíjení, jako ...

Bitten Bitten – S01E01

11.1.2014
Summons

Po roce v Torontu, Elena Michaels (Laura Vandervoort) vybojoval koncert snů jako fotograf na volné noze a je v ohnivém románku s sexy, chytrý reklamní exec Philip McAdams (Paul Greene). Je tu jen jeden problém: Elena je jediná žena vlkodlak v známém existence, a podařilo se mu udržet v tajnosti, že od muže, kterého miluje. Ale Elenin rok dobrovolném exilu v Torontu se rozbila poté, co je zjištěno, že tělo mladé ženy, zabit "vlk" na okraji Bear Valley ve státě New York ... v blízkosti domova předků jejího Pack - - Stonehaven. Alpha ...