Believe

Epizody

Believe Believe – S01E13

24.6.2014
Perception

Bo je čím dál zdráhají používat její síly, ale ona může mít jinou volbu, když se mladá žena v malém městečku zmizí a na prst podezření ukazuje na někoho, s vědomím toho, co se mohlo stát s ní.

Believe Believe – S01E12

15.6.2014
Second Chance

Když rozzuřený Dani soustředí své síly na zničení orchestru a Bo, Skouras obrátí na zimní a Channing o pomoc. Bo a Tateův pokus začít znovu na vlastní pěst je krátký-žil, když Bo má intenzivní vize Dani a táhne zpět do nebezpečí.

Believe Believe – S01E11

1.6.2014
Revelation

Jako Channing snaží zotavit ze svého střelné rány, zima vezme zoufalá opatření, aby ji udržet při životě. S Winter nepozorný, Bo a Tate vyklouznout konfrontovat Skouras a požadovat přestal jejich pokračování. Mezitím Dani začíná pochybovat svou pozici v orchestru.

Believe Believe – S01E10

25.5.2014
Collapse

Bo a Tate se pokusí zastavit bombardování metra, jen aby se ocitnou v pasti v následku.

Believe Believe – S01E09

4.5.2014
Prodigy

Úsilí Tateův, jak udržet Bo zaměřil na svém výcviku jsou odbočil, když Bo má předtuchu mladé hudební zázrak umírá při autonehodě. V návaznosti na Channing zachycení, Winter nastaví riskantní nouzový plán v pohybu. V orchestru, Skouras testuje pravomoci Dani, nově objevené telepatem.

Believe Believe – S01E08

27.4.2014
Together

Obává se, že Skouras vyvinula schopnost lokalizovat Bo, Winter vysílá Channing na misi infiltrovat do areálu orchestru. Přes pokyny Winterové udržet nízký profil, Bo je nucen pomáhat rodinnou člověka, který je přes hlavu.

Believe Believe – S01E07

20.4.2014
Bang and Blame

Po intenzivní konfrontaci s Zepeda listy Bo zranitelný, Winter obrací k strážci z Bo minulosti, aby ji znovu chránit. Jako Tate a Winter vzít riskantní kroky na pomoc Bo, přehodnocení dívčin minulost odhaluje překvapivou informaci o Channing historii. V orchestru, Skouras tlačí Sean ovládat své telekinetické schopnosti, s nebezpečnými výsledky.

Believe Believe – S01E06

13.4.2014
Sinking

S Bo, zimní a Channing v patách, Tate cestuje domů hledat přátele z dětství, kteří ho obviněn z vraždy. Mezitím se v areálu orchestru, Skouras se zaměřuje svou pozornost na potenciál mladého telepata.

Believe Believe – S01E05

6.4.2014
White Noise

Bo a Tate zabrousit ve Filadelfii, kde Bo je nakreslena směrem k mladé ženy a jejího manžela, blogger, jehož nepolevující úsilí o tajemném příběhu hrozí roztrhat pár od sebe. Mezitím Skouras trvá rozhodnější kroky vystopovat zrádce uvnitř orchestru.

Believe Believe – S01E04

30.3.2014
Defection

Vzhledem k tomu, Dragnet zavře, Tate staví svou svobodu v ohrožení pomoci Bo najít spisovatel dávno ztraceného milostný dopis. Mezitím, zima dělá přípravy na útěku z Manhattanu jako Skouras a Agent Ferrell rozjet úsilí přinést Tate a Bo do vazby.

Believe Believe – S01E03

23.3.2014
Origin

Roman Skouris zve své někdejší partner a přítel Milton Greene do kavárny a navrhne dali jejich rozdíly stranou a začít znovu. Milton nebude mít nic společného s ním a obviní ho ze jen pomocí Bo a její síly pro jeho vlastní self vzrůst. Flashbacky až před 10 lety ukázal, jak oni začali spolupracovat s Bo matkou, Nina Adams. Musela pravomoci podobné Bo je a řekne Milton, že je těhotná. Milton slibuje Ninu bude vždy chránit své dítě. V dnešní době, Tate a Bo dorazí do New Yorku. FBI se rychle na ně a ...

Believe Believe – S01E02

16.3.2014
Beginner’s Luck

FBI Agent Elizabeth Farrell má na starost pátrání po cely smrti uprchlík William Tate, ale je informován ředitel FBI, který z neznámých důvodů, Bo Adams cestuje s ním. Dává najevo, že Bo je mnohem důležitější než Tate a Farrell je následně informována genetik Roman Skourisem o svých schopnostech. Bo a Tate mezitím jsou na cestě do bezpečného domu ve Philadelphii, ale musel zastavit v Atlantic City na cestě. Nemají peníze - něco, co napravit tím, že Bo nápovědy Tate u stolu s kostkami. Bo se rozhodne pomoci číšnici, jejíž ...

Believe Believe – S01E01

10.3.2014
Pilot

Tate je v cele smrti a má jen 30 minut, dokud jeho popravou. On navštívil kněz, který mu řekne, že tam je, aby mu pomohla vymanit se - tak dlouho, jak Tate souhlasí s tím dělat práci pro něj. Tate souhlasí a brzy se ocitá v zaměstnaneckém poměru Milton Winter - kdo zosobněného kněze - pečovat o mladé dívce, Bo. Má výjimečné schopnosti - vnímat pocity druhých a schopnost ovlivňovat lidi kolem ní, mezi ostatními. Existují mocné síly, které chtějí získat kontrolu nad ní a jejími schopnostmi a Tateovy prvním úkolem je dostat ji z nemocnice za ní ...