Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)

Epizody

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E13

15.9.2016
Au Revoir

Vincent (Jay Ryan) a Cat (Kristin Kreuk) jsou ochotni učinit konečnou oběť zastavit útok a zbavit svět tvůrců beast jednou provždy. Austin Basis, Nicole Gale Anderson, Nina Lisandrello a Michael Roark také hvězda.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E12

8.9.2016
No Way Out

Cat (Kristin Kreuk) a Vincent (Jay Ryan) čelí obrovskou porážku, když Vincent je tajně vyslýchán o blížícím se útoku, čímž Vincenta v jeho prasknutí. Austin Basis, Nicole Gale Anderson, Nina Lisandrello a Michael Roark také hvězda.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E11

21.8.2016
Meet the New Beast

Vincent a kočka ví, jestli je čas pro život na útěku poté, co zjistil, že ztratili kontrolu nad jejich tajemství; Vincent vidí, že musí čelit své minulosti, zatímco Cat starosti o tom, kolik mají co ztratit.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E10

7.8.2016
Means to an End

Vincent (Jay Ryan) je nucen podstoupit řadu testů taktovkou záhadné kupujícím, aby udržely před působením. Cat (Kristin Kreuk), JT (Austin Basis) a Heather (Nicole Gale Anderson) Práce zprostit Vincent. Nina Lisandrello a Michael Roark také hvězda.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E09

28.7.2016
The Getaway

Vincent a Cat Boj se kultivovat nějaké normalizovat jejich životy, dokonce i hrozbami šelma štědrosti a DHS Manhunt stavu. Mezitím, Tess má obrovské riziko tím, že chrání Vincenta z Nosy reportér.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E08

21.7.2016
Love Is a Battlefield

Vincent (Jay Ryan) jde v utajení se sexy operativní (hostující hvězda AnnaLynne McCord), který Cat (Kristin Kreuk), objeví se vrah. Vincent musí hrát na obě strany, zatímco kočka má přesvědčit DHS ona může ještě být důvěryhodný. Austin Basis, Nina Lisandrello, Michael Roark a Nicole Gale Anderson také hvězda.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E07

10.7.2016
Point of No Return

Vincent Jay (Ryan) v úkrytu a Cat (Kristin Kreuk) práci na trati, musí re-skupinu o tom, jak svrhnout lidi lovecké bestie. Vincent se snaží proniknout do soukromé armády, zatímco kočka pere získat informace a doufá, že nikdo v práci objevuje své postranní úmysly. Austin Basis, Nina Lisandrello, Michael Roark a Nicole Gale Anderson také hvězda.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E06

3.7.2016
Beast of Times, Worst of Times

Kočka a Vincent jsou nuceni na opačných stranách zákona, který klade jejich vztah v ohrožení.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E05

26.6.2016
It’s a Wonderful Beast

Jako přátelé jsou pod silným útokem dalšího najal zbraň, Vincent horečka z rány z něj dělá zažít život, ve kterém nejsou spolu s kočkou, který si myslel, že by bylo nejlepší pro ni, ale věci vyklubat není tak jednoduché.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E04

19.6.2016
Something’s Gotta Give

Při práci odhalit, kdo je po Vincent, Cat objevuje, že by mohla být těhotná. Olověný Vincent takto položí svůj život v ohrožení. Mezitím JT dostane unesen v případě chybné totožnosti.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E03

12.6.2016
Down for the Count

Zatímco pokouší se být normální novomanželé, Cat and Vincent poprat s tím, jak překonat nebezpečí číhající. Se ocitnou v boji svého života, kdy dojde k jejich štěstí by bylo ohroženo.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E02

5.6.2016
Beast Interrupted

Jako kočky a Vincent honu na černou kupující na trhu vyhledávání pro zvěř, mají chránit dědičku, jejíž totožnost byla vystavena. Kočka a Vincent si uvědomit, kolik budou muset ztratit, pokud Vincentův skutečná totožnost je odhalena.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S04E01

2.6.2016
Monsieur et Madame Bete

Vincent a Cat vdávat. Někdo kazí své líbánky tím, že pokouší zabít Vincent.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E13

10.9.2015
Destined

Vincent & Cat must work together to defeat Liam, who will do whatever it takes to expose Vincent as a beast.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E12

27.8.2015
Sins of the Fathers

Liam šokující historie dělá Cat ponořit se hlouběji do rodiny Ellingsworth, kde se dozví o jejich tragické minulosti. Vincent a kočka si uvědomují, že budou muset použít jejich tajnou zbraň, pokud chtějí, aby Liama ​​dolů. Mezitím JT má teorii o tom, aby se zachránil, ale to zahrnuje nikdo jiný než Liam.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E11

20.8.2015
Unbreakable

V překvapivý zvrat událostí, Vincent souhlasí s tím, aby pomohl Liama ​​na misi získat důkazy, které by je mohly vystavit obojí. Mezitím podezřelé Cat zjistí něco o Liamovi rodinnou anamnézou a musí varovat Vincent, než bude příliš pozdě.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E10

13.8.2015
Patient X

Kočka a Vincent najít informace o "X pacient", které by mohly pomoci jim najít Liam; Tess pracuje s JT, aby se ujistil, že je prosté séra.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E09

6.8.2015
Cat’s Out of the Bag

Po výkonným ruiny síla Kočka a Vincenta svatební den, každý musí spojit dohromady připomenout Cat její větší účel.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E08

30.7.2015
Shotgun Wedding

Kočka a Vincent přiblížit svůj svatební den; Vincent JT a Tess udělat vše pro to, aby ustaraný kočka zaměřený na svůj velký den.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E07

23.7.2015
Both Sides Now

Když nezastavitelný vrah loví kočku a Vincent, oni pokoušejí se ho vylákat ven z města a od svých milovaných s lsti, které plánují uprchnout. Mezitím, unavený z toho, že pod policejní ochranou, JT požádá Tess, aby mu pomohla vypátrat stopu, zatímco nepozorný Heather pokouší se soustředit na svou novou práci.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E06

16.7.2015
Chasing Ghosts

JT hodí Vincent překvapení rozlučku se svobodou. Bohužel, to je přerušeno tajemným odstřelovačem s mušce nastavit na uvedení zastávku Vincenc a Kočičí vměšování se super lidských experimentů. Rodina kočky přichází do města pro svatební sprchou pořádané Heather ale Kočka se rozptylovat tím, že má navštívit svého uvězněného otce požádat o pomoc.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E05

9.7.2015
The Most Dangerous Beast

Kočka obdrží nový partner úkol, přimět ji, aby si myslí, že Carol a Bob se vrátili; JT schopnost léčit přichází za strašlivou cenu.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E04

2.7.2015
Heart of the Matter

Kočka a Vincent vzít svůj vztah k páry poradce, když kočka se vrhne do její práci a podezření bohatého příjemce transplantovaného, ​​že budou zapojeny s tajemnými pokusech na nevinné lidi ve městě.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E03

25.6.2015
Bob & Carol & Vincent & Cat

Když se dva manželské Homeland Security agenti převzít vyšetřování Kočka a Vincent pouto s nimi.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E02

14.6.2015
Primal Fear

Vincent a kočka se zabývají jejich rychle se měnící vztah, když se pohybují spolu.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S03E01

11.6.2015
The Beast of Wall Street

Několik týdnů uplynulo od jejich epické porážce Gabe a kočka a Vincent jsou konečně mohl začít nový, "normální" etapu v jejich životech. Bohužel, "normální" není v knihách pro něj, jak bylo potvrzeno oběma FBI agenty, kteří se snaží rekrutovat jej.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E22

7.7.2014
Déjà Vu

Gabe jde po Vincenta kamarády, aby upoutala jeho pozornost, nalákali ho a zabít ho. Kočka studuje deníky svého předka Rebecca Reynolds a snažil se přijít na způsob, jak zastavit Gabe a chránit Vincent zároveň.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E21

30.6.2014
Operation Fake Date

V zoufalé snaze začít znovu s kočkou, Gabe se ji snaží nalákat tím, že ji na romantické rande. Kočka přijme pozvání výměnou za Gabe volal její reportérovy přítelkyni Beth off Vincenta stopě. Nicméně poté, co věci nefungují ven mezi nimi, Gabe vezme sérum, aby se jeho šelma síly zpět. Mezitím, Tess pomáhá organizovat Heather bachelorette stran a Vincent se očistil.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E20

23.6.2014
Ever After

Po jejich pokusy usvědčit Gabe to nepodaří, Agent Knox vstoupí Vincent a Catherine do přemísťování svědků, ale jejich bezpečnost na předměstí je krátkodobé. Gabe nastaví past na Vincent, což vede k dramatickému konfrontaci s Tess a JT.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E19

16.6.2014
Cold Case

Smyčka utahuje jako Gabe využívá všech dostupných zdrojů NYPD k lovu Vincent. Kočka a Tess jsou oba suspendován za pomoc Vincent vyhnout zachycení. Heather dorazí na nejhorším možném okamžiku s velkou novinu. Potlačila, Cat and Vincent nezávisle Unearth důkaz spojena s studené věci, které podmiňuje Gabe. Zoufalý Gabe začne rozpadat, což vede ke katastrofálním důsledkům.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E18

9.6.2014
Cat and Mouse

Gabe iniciuje město-široký pátrání po Vincent a zřizuje velitelské stanoviště u 125.. Poté, co zmizel objevení Cat, Tess požádá JT o pomoc najít Vincenta, aby ji mohli sledovat. Únosci kočičí poznat sebe jako agenti FBI, zoufalí pro její a Vincenta pomoci zachránit kolegy agenta, který byl odebrán teroristy. Kočka nevěří jim a úniky, stejně jako Vincent přijíždí, aby ji zachránil. Shodují se na pomoc zachránit agenta FBI, výměnou za Vincenta osvobození od vraždy Curt Windsor. Nicméně, věci nejdou podle plánu po ...

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E17

2.6.2014
Beast Is the New Black

Vincent je zatčen za vraždu. Cat, JT, Gabe a Tess snažit, aby ho z "beasting out" ve vězení, až se mohou dostat ho uvolní. Kladou si otázku, kdo vzal důkazy, na policii. Tess a JT nejsou úspěšné při zachování jejich noční tajemství.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E16

10.3.2014
About Last Night

Cat lituje, kde tráví svou noc. Gabe dává Cat klíče od jeho bytu, ale ona se zmítá jak by mohla ještě pocity V. Sam uniká z vězení a všichni se spojí se snaží ho najít.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E15

3.3.2014
Catch Me If You Can

Pocit vytáhl mezi jejím aktuálním přítelem a její ex, Cat se musí rozhodnout mezi Gabe a Vincent. Zatímco Kočka a Vincent pracovat společně zachránit Samův poslední oběť, rozhodnutí Kočičí se zkomplikuje, když ona a Vincent ocitnou v kompromitující situaci.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E14

17.2.2014
Redemption

Po Gabe je falešný pohřeb Tess takto Sam ve snaze zjistit, co se chystá udělat. Vincent se rozhodne hrát 'zvíře' absťák s kočkou, když Cat se snaží, aby její vztah s Gabe práci.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E13

10.2.2014
Till Death

Ve snaze vystopovat Samův únosce, Vincent a kočka musí pracovat společně na Valentýna, který nutí Cat posoudit, zda chce být ve vztahu s Gabe.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E12

3.2.2014
Recipe for Disaster

Kočka a Vincent musí pracovat společně zachránit JT, když unesou, zatímco Tori pokusí zasáhnout, s fatálními následky. Mezitím, cizinec z FBI agenta Dana Landon minulosti je zachráněn spolu s JT a může mít určitou představu o brutální minulosti Vincenta.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E11

26.1.2014
Held Hostage

Skupina zločinců, kteří chtějí ukrást vzácný náhrdelník Tori svém držení trvá Cat, Tori a Tess rukojmí v okrsku, takže Vincenta jako jejich jedinou nadějí na pomoc. Vincent je nucen učinit rozhodnutí, protože pomáhá mohla odhalit svou pravou identitu celé síly.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E10

20.1.2014
Ancestors

Vincent jede na národní talk show odhalit, že je stále naživu. Poté, určí se dozvědět více o jeho hnusným původu, se snaží najít muže, kteří napadli JT. Kočka se vrhne do tajného případu pro FBI Agent Dana Landon v naději, že by jí pomohl dostat se přes její rozpad s Vincentem. Kočka a Vincent skončit tváří v tvář uprostřed loupeži.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E09

13.1.2014
Don’t Die on Me

Aby se zabránilo Vincent z dalších zranění, Cat tranquilizes jej a kroky k ochraně Tori, když je její život ohrožen, odhaluje nové, nečekané tajemství. Vincentův tvrdohlavá snaha zasáhnout vede k život měnící následky. Mezitím, Gabe a Cat se přiblížit.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E08

25.11.2013
Man or Beast?

Vincent a kočka ocitnou v rozporu o tom, jak se vypořádat s agentem Reynoldsem, který nutí Vincent se ptát, jestli je víc šelma než člověk. Kočka dělá drastický krok, který navždy změní její vztah s Vincentem.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E07

18.11.2013
Guess Who’s Coming to Dinner?

Po Vincentův život je ohrožen, Cat rozhodne by měly strávit Den díkůvzdání se svým otcem, aby se získat informace o misích Vincenta. Nicméně, když Gabe a Tori připojte se ke slavnostem, skutečné pocity jsou odhaleny a tajemství outed. Mezitím JT a Tess dostat překvapení, zatímco oni slaví díkůvzdání dohromady.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E06

11.11.2013
Father Knows Best

Kočka se postaví před jejím narozením otec o tajemném role on hrál v jejím životě, zatímco Vincent má neutralizovat zvíře s vysokým profilem. V procesu Přitom Vincent ocitá záchranu Tori, slečnu v nouzi, který může být klíčem ke splnění své mise.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E05

4.11.2013
Reunion

Kočka dostane výbuch z minulosti, když navštěvuje své vysoké škole setkání, kde se odkrývá více ze své minulosti než kdy předpokládal. Mezitím, Vincent se setká s jedním ze svých starých vojenských kamarádů, kteří se skrývá velmi nebezpečnou tajemství.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E04

28.10.2013
Hothead

Poté, co dostal stonewalled od Cat ve své snaze vypátrat podezřelé zvíře, Gabe požádá Vincentovu pomoc, ale Vincent rychle vezme věci do svých rukou. Bohužel, šelma má výhodu oproti Vincent, který vyžaduje Kočičí pomoci, vedle pomoci někoho jiného, ​​kdo otevírá staré rány od Vincenta minulosti.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E03

21.10.2013
Liar, Liar

Catherine a Vincent sledovat tajemné zvíře při zachování jejich jednotlivých agend od sebe chytré hře na kočku a myš.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E02

14.10.2013
Kidnapped

Zatímco pokouší se dozvědět více o misi Vincenta, Cat dostane unesen Vincent.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S02E01

7.10.2013
Who Am I?

Tři měsíce po Vincent Keller byl unesen Muirfield, detektiv Catherine Chandler je smířen s ním - ale ne tak, jak má v plánu. Změnil: jizva zmizela, jeho paměť byla otírat a on se vrací jako přeplňovaným šelma na tajemnou misi.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E22

16.5.2013
Never Turn Back

Jsou-li odhalil tajemství o Cat rodině, bude to všechno změní Cat věděl o její minulosti.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E21

9.5.2013
Date Night

Kočka a Vincent jít na rande na veřejnosti ve snaze být normální pár.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E20

2.5.2013
Anniversary

Na výročí matčiny smrti, Cat požádá Gabe, aby se zúčastnili výroční památku své rodiny a Vanessa.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E19

25.4.2013
Playing with Fire

Gabe je čistý, aby kočka, která ví o Muirfield.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E18

18.4.2013
Heart of Darkness

Evan, v pomýlené snaze chránit kočka, dostane sám uvězněn, takže ona bude ho navštívit, zatímco Muirfield hon Vincent v tunelech. Muirfield zařídit Evan která mají být přijata ke stejnému objektu, kde jsou nyní drží Vincent. Mezitím Cat zjistí, kde Vincent koná za JT pomoci, a připojí svůj záchranný plán. Evan zaslechne Muifields plány pro Vincent a uvědomí si, že byl podveden. Kočka uvolní Vincent a Evan omlouvá se za ním zrazuje, ale během jejich útěku Evan dostane smrtelně zraněn a obětuje ve více než jedním způsobem.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E17

28.3.2013
Partners in Crime

Cat spěchá do Vincentově pomoc, snaží se přesvědčit Tess, že není nebezpečí, Tess si myslí, že je. JT ukončí patovou situaci výstřelem ze uspávací šipku. Kočka musí opustit Vincent hlídat Tess, aby jí zabránil odhalení jeho pobytu a pokouší se ji přesvědčit, aby ho udat kvůli Kočičí. Cat jde do Tess bytu najít soubory, které by se ukáží jako on jen zabit pachatelů trestných činů. Vincent nechá Tess jít, i když nadále není přesvědčen a jde rovnou do ADA, který přiřazuje dva policisty jít s Tess do podzemních tunelů chytit Vincent. ...

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E16

21.3.2013
Insatiable

Kočka a Vincent stráví spolu noc. Kočka je povolán k jinému vigilante činu, ale když se snaží přesvědčit Joe to není dílem Vigilante ji ignoruje. Muirfield kontaktovat Evan, očekává ho sabotovat forenzních důkazů v případě potřeby k udržení pracovní skupinu ze zjištění Vigilante, aby mohli jako první se k němu dostat. Tess se zlobí s Joem že ji vytlačit z práci v terénu a posílat ji místo toho, aby rozhovory s oběťmi útoků, že Vigilante chráněné. Kočka a Vincent vybavit laboratoř vyhodit, když je pracovní skupina dorazí, ale Muirfield dostat ...

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E15

14.3.2013
Any Means Possible

Je tu pátrání pro Vigilante, protože policie věří, že on zabil Biskupský bratra a málem zabil Catherine sestru. Catherine zná okolnosti, co se stalo. A tak se opět snaží pomáhat Vincent. A tak se snaží najít svědka, který ví, co se stalo. Nová ADA ukáže a otázky s nimi o proč oni jsou schopni najít Vigilante.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E14

21.2.2013
Tough Love

Po večeři, kde Cat představí Vincent Heather končí špatně, Heather požádá Tess ke stádiu intervenci s kočkou. Evan dostane zajímavou tezi, že by mohla změnit průběh svého příčného druhu šetření a na akci na počest Joe, Heather zmizí a Vincent je nucen učinit těžké rozhodnutí, které šetří její život.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E13

14.2.2013
Trust No One

Cat řekl Vincent, že ona by neměla být druhá volba po Alexovi a tak dále St.Valentine má den Vincent je zoufalý vyhrát Cat konce. JT nabízí rady, jak nalákat Cat, (převzato z internetu a který se používá pro své vlastní přítelkyni). Vincent vysílá Cat řezaných květin, které jí dává Tess, pak čokolády následuje pouličních tanečníků, kteří obklopují kočkou, jak ji sleduje on-line, z nichž žádná zaujme Kat. Mezitím Cat kontakty Alex a jí varuje, že ona je nyní na Muirfields radaru a oni ji budou používat dostat k Vincentovi a tak se musí zmizet. Evan je podezřelý z ...

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E12

7.2.2013
Cold Turkey

Alex trvá Vincent do své odlehlé chatě v lese. JT se snaží přesvědčit Evan není na seminář prezentovat poznatky o výzkumu DNA cross-druhu. Alexův byt má být ukradeno z Kočičí oddělení jako součást vyšetřování ukradených zdravotnického materiálu. Kočka chodí před nájezdu a odstraňuje fotografie a další důkazy, že Vincent ještě nikdy nebyl. Muirfield sledovat Vincent do kabiny a nastražit past, která snímá Vincent.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E11

31.1.2013
On Thin Ice

Vincent se Alex na kluziště bývaly časté, když byli mladí a Vincent najde zámek na dveřích je stále přerušeno po celou tuto dobu. Jejich relace je přerušena policista, který žádá o jejich jména a Alex dobrovolníků její, ale Vincent odmítne dokud se mu nepodaří uskutečnit telefonní hovor. Volá kočka a ona má ležet na krytí pro něj. Spolu s dodávky ukradené z nemocnice Pracuje v Alex trvá Vincenta do obchodu, který skrývá dobrovolníka bezplatné lékařské nízkoprahové centrum a navrhuje Vincent mohl vrátit do praktikování medicíny. Evan kontakty ...

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E10

24.1.2013
Seeing Red

Vincent stěží unikne být chycen svého bývalého snoubence, Alex a musí se vypořádat s následky jeho minulosti. Bridget Regan hostující hvězdy.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E09

13.12.2012
Bridesmaid Up!

Když Catherine táta dostane znovu oženil, nevěsta-k-být a její družičky snaží najít dcera-of-the-ženich datum pro svatbu. Rob Stewart hostující hvězdy.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E08

6.12.2012
Trapped

Vincent umožňuje JT, aby mu injekci s endorfiny a sedativ, která ho nutí do stavu fugy.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E07

29.11.2012
Out of Control

Kočka se dozví pravdu o Vincenta výpadky a myslí si, že se mohou podílet na brutální vraždu místního kolej bratrství bratr.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E06

15.11.2012
Worth

Vincent záhadně černoši ven na cestě ke splnění Catherine a nyní hledá odpovědi.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E05

8.11.2012
Saturn Returns

Vincent je zachycen na videu dozoru výhodného obchodu a zároveň zabránit loupež.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E04

1.11.2012
Basic Instinct

Vincent oživuje 19-letý chlapec, který byl odešel do mrtvý v popelnici a spěchá mu na pohotovost, kde zůstává v kómatu. Alex Carter hostující hvězdy.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E03

25.10.2012
All In

Iris, bosenský přistěhovalec, je zatčen pro podezření ze zabití soudce pro deportovat svého bratra. Vincent trvá na tom, že Iris je nevinný, a proto věřit svým instinktům, Cat pracuje v zákulisí odhalit pravdu.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E02

18.10.2012
Proceed with Caution

Když stoupající mladá baletka tajemně spadá do její smrti, Vincent zjistí, že je záskok, Victoria, se skrývá informace o vraždě tanečnice.

Beauty and the Beast Beauty and the Beast – S01E01

11.10.2012
Pilot

Když byla teenager, Catherine "Cat" Chandler svědkem vraždy své matky. Kočka by byli zabiti taky, ale někdo - nebo něco - ji zachránil.