Battlestar Galactica

Epizody

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E20

20.3.2009
Daybreak: Part 2 & 3

Rozebraná Galactica napadne Cylonská kolonie loď v naději, že záchranu Hera. Význam sdíleného snu v opeře na Kobol, vypadat je odhaleno. Sam Anders se pohybuje v jeho hybridní nádrže do CIC v naději, že bude schopen pomáhat bojovníky. Jejich mise kompletní, admirál Adama objednávky Starbuck, aby si vybral cíl - jakékoliv místo určení - k němuž může loď přejít na odtamtud. S tím, význam melodii a hudební poznámky jsou vysvětleny. Po úspěšném vyskočil, starý Galactica se skutečně dosáhne konce je to život. ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E19

13.3.2009
Daybreak: Part 1

The Colony se nachází sedí na okraji černé díry s jediným místem vstupu do toho, co je velmi velké pozůstatky pole. S vědomím, že Galactica dosáhla konce řádku, admirál Adama požádá o dobrovolníky připojit nájezd na cylonské základnu, protože si uvědomil, že může být poslední skok lodi. V záběrech do minulosti před zavedením této cylonské invazi, jsou prezentovány klíčové momenty v životě několik členů posádky. Patří mezi ně patří napoprvé Kara Thrace a Lee Adama setkat; Admirál Adama jeho boj s jeho rozhodnutí odejít z koloniální flotily; Gaius Baltar je ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E18

6.3.2009
Islanded in a Stream of Stars

S Hera teď pravděpodobně v rukou Johna rýpat, admirál Adama vyšle pátrací týmy lokalizovat The Colony je Cylon domovský svět chcete-li, že Ellen Tigh říká, že je jediným místem, kde si představuje, že by mohlo být. Adama neochotně dochází k závěru, že Galactica dosáhlo konce svých dnů. Nařizuje všechny činnosti opravy zastavil a rozhodne se zbavit loď a sdílet vše, co je zachránit se zbytkem flotily. Starbuck mezitím sdílí s Gaius Baltar, co našla na neobydlitelných Earth. On následovně - a zcela veřejně - ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E17

27.2.2009
Someone to Watch Over Me

Kara se setká pianistu, který jí připomíná jejího otce. Snaží se hrát melodii si pamatuje z dětství, a kresba vyroben Hera pomáhá jí. Mezitím Boomer má být souzen za zradu. Tyrolsko bere její stranu, a pomáhá jí uniknout.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E16

20.2.2009
Deadlock

Ellen a Boomer cestovat do Galactica. Saul se v transu při pohledu na svou ženu, zatímco Adama staví Boomer ve vězení. Ellen není tak rádi, když se dozví, že Caprica Six je těhotná Saula. Její zásah a žárlivost vede Šest mít potrat. Sam Anders přežil operaci, ale nyní se zdá být mozek mrtvý. Ellen je zklamán, že Final Pět nelze zcela smířen. Většinovým hlasováním se Pět souhlasí s tím, že půjde pryč na vlastní pěst, odcházející za koloniálního loďstva. Adama souhlasil, že mají trhliny v trupu Galactica opraveného ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E15

13.2.2009
No Exit

Před osmnácti měsíci: Saul jedy Ellen, která pak sama vyhledá stáhnout do nového těla na palubě cylonské báze Star, s jediným Centaurion dohlížení ní. Po počátečním šoku, má zjevení, když si vzpomene, co zapomněla. Současnost: Dr. Cottle působí na Anders, který má kulku podané v jeho mozku. Anders začne pamatovat si věci už zapomněl. Před osmnácti měsíci: rýpat je vidět, Ellen, kdo ho volá John, protože to je jeho "skutečné" jméno. Rýpat říká, že nenávidí tento název. John byl první Cylon modelu * * vytvořil Ellen. Ona ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E14

6.2.2009
Blood on the Scales

Roslinová je na palubě raptor na cestě do Rebel cylonské základny hvězdy, ale Gaeta nařídil, aby se zapojily a zničit ho. Mariňáci mají použít omračující granát na Adama a sestřička. Roslinová podaří získat bezdrátový přenos ven pro každého slyšet a dozvědět se, co Gaeta udělal. Ona a jiní sotva dostat se do základny hvězdou, kde se přesvědčí, Tory a další Cylons používat Fleet jako kryt, aby se zabránilo Gaeta v útocích na to. Ona také věří, že Adama budou moci zachránit zbytek z Final Four. Dočasně trezor, rebel Cylons začít hlasování o ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E13

30.1.2009
The Oath

Fleet odmítne spolupracovat s Cylonských inženýry a Adama rozhodne vložit a nakonec k ní. Pošle Kvorum zprávu o tom, že pokud chtějí vstoupit Zareka v buňce, dostanou své lidi v řadě. Nicméně, Gaeta je již osvobozen Zareka s pomocí jiných rádoby-revolucionářů. Umožňují Zarek opustit Galactica na dravce. Ten přistane na Colonial One a vstoupí do shromáždění kvora. Mezitím Anders dostane přepadli a zajali. Na CIC, Gaeta šikovně manipuluje všem ostatním, dokud čas je na dosah ruky za revoluce začít.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E12

23.1.2009
A Disquiet Follows My Soul

Adama se domnívá, Saul i v Tyrolsku tvrzení, že flotila by měla integrovat Cylonskou skoku technologie, protože se ztrojnásobí vzdálenost budou moci pokrýt před tím, než dojde palivo. Ale stav Cylonská je, že budou mít možnost připojit flotily pro bezpečnost proti rýpat, který je stále tam venku. Nakonec, rozhodnutí je na President Roslin, ale Zarek volá Kvorum a dostane se jim nést pohyb, který není Cylon být povoleny na palubě jakékoliv Colonial nádoby, pokud není povoleno kapitán lodě. Tyrol se učí od Dr. Cottle, že Cally měli své dítě ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E11

16.1.2009
Sometimes a Great Notion

Průzkum planetu ukazuje, že neexistuje žádný život kromě rostlin. Zničení nastal asi 2000 rok dříve. Mezi ruinami, kostry a vraky jiný druh centurionů jsou nalezeny. Ale při bližším zkoumání kostry ukáže, že oni jsou Cylonská! Mohl 13. Kmen opravdu byli všichni Cylonů? Chief Tyrol, plukovník Tigh, Sam Anders a Tory pamatovat žijící na planetě a umírají tam. Jak se dostali do kolonií? Starbuck najde kus svého Viper, a to i přes varování Leoben je, začne hledat kokpitu ... Roslinová ztratí svou víru v ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E10

13.6.2008
Revelations

D'Anna požaduje, aby všechny čtyři Cylons ve flotile být zaslány basestar. Pouze Tory jde, zatímco zbývající tři jsou náhle přitahuje Kary Viper hudbou. Trasa na Zemi se konečně našel.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E09

6.6.2008
The Hub

Hybridní stále skákání basestar a Roslinová má vize. Tři D'Anna, je un-boxoval. Lidé a Cyloni se zapojily do boje zničit Vzkříšení Hub. Baltar je těžce zraněn a Roslinová se musí rozhodnout, zda je či není, aby mu pomohl.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E08

27.5.2008
Sine Qua Non

President Roslin únosu podle cylonské Hybrid spouští hořký boj o moc uvnitř Colonial flotily.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E07

16.5.2008
Guess What’s Coming to Dinner

Roztřeseně spojenectví mezi koloniální flotily a Cylonských rebely je vystaveno zkoušce, když tyto dvě skupiny spojit úsilí, aby se Cylon "Resurrection Hub". Mezitím Athena ztratí kontrolu, když Hera stane nepřirozeně přitahuje Natalie.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E06

9.5.2008
Faith

Bludný zranění končí pokus o vzpouru na palubě Demetrius, Kara vede svou posádku Cylonská Rebel je Basestar a Roslinová začíná chápat Gaius Baltar odvolání k jeho následovníkům. Mezitím Anders pokusí tajně najít odpovědi na jeho účel jako člen posledních pěti.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E05

2.5.2008
The Road Less Traveled

Když těžký Raider obsazeném Leoben Conoy doků na palubě Demetrius, konfrontace tvoří mezi posádkou nad možností příměří s rebely Cylonských, zatímco Starbuck staví její důvěru ve starém nepřítele.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E04

25.4.2008
Escape Velocity

Gaius Baltar způsobuje intenzivní nepokoje v rámci flotily, když se začíná otevřeně podporovat víru v boha cylonské. Plukovník Tigh, Galen Tyrol a Tory Foster dohadují, jak daleko by měli jít, aby zajistily jejich tajemství není odhaleno.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E03

18.4.2008
The Ties That Bind

Následky tahu mezi Cylony vede k dalšímu násilí, Lee se ocitne čelí off proti Roslinovou během své první setkání s Kvorum Dvanácti jako nový zástupce Caprica a Cally zjistí hroznou pravdu o jejím manželovi Galen Tyrol. Mezitím Starbuck bezcílně hledá na Zemi s Andersem a dalších Galactica důstojníků.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E02

11.4.2008
Six of One

Starbuck (Katee Sackhoff) a Laura Roslin (Mary McDonnell) změří své síly s pistolí mezi nimi, Lee Adama (Jamie Bamber) loučí Galacticu, násilný konflikt vypukne mezi sedmi modelů na palubě cylonské Basestar a Gaius Baltar (James Callis ) je přímo vtažen do "posledních pěti" situace.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S04E01

4.4.2008
He That Believeth in Me

Během zdánlivě beznadějném boji, Kara Thrace se objeví v nedotčené Viper, prohlašovat, že ona byla na Zemi a mohou vést Fleet - ale terminál Laura Roslin věří jinak. Mezitím, čtyři z tzv Final Five jsou nuceny řešit dopady své nově nabyté povahy, zatímco Gaius Baltar zjistí, že má obec na vdávání ženských kultistů, kteří věří, aby byl agentem "jediného pravého Boha".

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E20

25.3.2007
Crossroads: Part 2

Náhody vytváří nová spojenectví palubě Galacticy.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E19

18.3.2007
Crossroads: Part 1

Baltar jde v zkoušce pro jeho život, a to se dotýká každého z Lee až na prezidenta.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E18

11.3.2007
The Son Also Rises

Kromě toho, že se vypořádat se ztrátou Kara Thrákie, posádka Galacticy je také obviněn z cenného papíru obklopující soud Dr. Baltar a jeho obhájce, který je nahradí jeden právník, který již byl zabit.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E17

4.3.2007
Maelstrom

Admirál je nucen učinit rozhodnutí o tom, zda na zem Karu Thrace, když se začíná projevovat první příznaky blížícího nervového zhroucení.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E16

25.2.2007
Dirty Hands

Když se vedoucí výrobny paliv drží jako rukojmí flotily tím, že poskytuje nebezpečný paliva, on je zatčen za zradu, což má za následek náčelník poslal na loď a nést odpovědnost za získání čističky zpět nahoru a běh.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E15

18.2.2007
A Day in the Life

Náčelník a jeho žena uvíznout v přechodové komoře na rutinní udržovací práce, zatímco admirál vyrovnává s jeho výročí svatby a vzpomínky na své ex-manželky.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E14

11.2.2007
The Woman King

Jestliže skupina uprchlíků palubu Galacticy vytvrditelnou nemoci, to se stává velmi tajemný, když začnou umírat po nástupu injekci nevěří v.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E13

28.1.2007
Taking a Break from All Your Worries

Baltar hraje hru na kočku a myš s Adama a předsedy, v domnění, že ho zabije, jakmile se dostali z něho, co chtějí vědět. společnosti Lee se svými city k Kara, zatímco zápasí pověsit na jeho manželství.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E12

21.1.2007
Rapture

Cylons sestoupí mise re-zásobování jako hlavní závody rozluštit značky v chrámu věřil držet oku Jupiter, posvátnou ikonu, která je věřil obsahovat mapy na Zemi.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E11

15.12.2006
The Eye of Jupiter

Posádka Galactica činí zastávku v pusté planetě řasy.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E10

8.12.2006
The Passage

Koloniální flotila je mučivou cestu. Kat hraje důležitou roli v úspěchu nebo neúspěchu průchodu.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E09

1.12.2006
Unfinished Business

Pohled na události, které se odehrály během celoročního mezery od ději v období dva finále. Příběh odhaluje důvody pro rozporu mezi Karu ( "Starbuck") a Lee ( "Apollo").

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E08

17.11.2006
Hero

Postava z Adama minulosti se vrací, aby ho pronásledovat. Jeho návrat vyvolává otázky o tom, proč Cylons zahájili svůj první útok proti dvanácti kolonií.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E07

10.11.2006
A Measure of Salvation

Když skupina nemocných Cylony z infikovaného Basestar se upraví na Galactica, Lee objeví způsob, jak vyřešit tento problém Cylonskou navždy - tím, že zničí celý Cylonskou závod. Mezitím akty D'Anna je zjistit, jestli Baltar je spolehlivá bude navazovat neobvyklý vztah.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E06

3.11.2006
Torn

Baltar se poučí z Caprica Six jejich schopnosti samy projekt a představit různé prostředí, které ho vede k zajímalo, jestli i on je Cylon. On řekl Cylony, co ví o poloze Země a vyslat Basestar vyšetřovat. Na konci se průzkumná loď je infikován virem a všichni zahynuli na palubě. Na palubě Galacticy, Lt. Gaeta byl přezkoumání Baltar práce v rozluštění mapy budou vytaženy na Kobol, vypadat. Také on si myslí, že vědí, co to všechno znamená. Větší význam je však klín mezi těmi, kteří zůstali s flotilou ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E05

27.10.2006
Collaborators

Nyní bezpečně zpět v parku, ti, kterým se podařilo uniknout z Nové Caprice se snaží pomstít těm Věří spolupracoval s Cylony. Šest z nich, včetně vrchního Tyrolska a plk Tigh, které tvořily kruh a působí jako soudce, porota i kat. Ti, kteří jsou shledáni vinnými foukané ven z přechodové komory. Lee Adama zjistil, že ve třech dnech, protože každý byl smířen, 13 lidí se prostě beze stopy zmizel. Morálka na palubě Galacticy není dobré s vnímané spolupracovníci bytí shunned ostatními. Z nichž je v této situaci ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E04

20.10.2006
Exodus: Part 2

Útok na záchranu všichni na Nové Caprice začíná. Galactica narazí na čtyři spíše než očekávané dvě Cylon Basestars. Konec se objeví v dohledu, ale získat pomoc od vítaný, ale nečekaného zdroje. Dole na planetě, Tyrol a Anders vést útok osvobodit každého z vězení. Anders najde Starbuck, ale ona nebude odejít bez Kacey. Její úspěšný návrat do Galacticu za následek smíšenými pocity. Plukovník Tigh se musí rozhodnout, co dělat o své ženě Ellen poté, co ona přiznává, že dává schůzku souřadnic Cylony. Hera nedělá ho ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E03

13.10.2006
Exodus: Part 1

Tajný zdroj v administrativě poskytl Tyrol se seznamem všech lidí naplánovaných na vyhlazení. Tyrolska žena Cally je na seznamu a on vyrazí, aby ji zachránil. Sharon Agathon učinil ji bezpečně na planetě, ale jsou přepadeni Cylony ležící v záloze. Uvědomují si, oni byli zrazeni a Anders zjistí usvědčující důkaz, který odkazuje na identitě zrádce. D'Anna máry již mají podivné sny pozdě a věštec řekne jí, že dítě Hera je naživu a ona ji bude držet v náručí. Roslin mezitím přiřadí družstvo mužů k ochraně ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E01

6.10.2006
Occupation

Cylons teď byli pod kontrolou Nové Caprice déle než čtyři měsíce. Gaius Baltar je pod jejich kolektivních palci a v zásadě sleduje své objednávky. Tam je odpor, který vyrazil bomby a tak se snaží narušit Cylonskou aktivitu. Col. Tigh je ve vězení, a to i přes rozsáhlé mučení, včetně ztráty oka, řekl jim nic. Jeho manželka Ellen udělá cokoliv, aby jeho propuštění a brzy v sexuálním vztahu s jednou z Cylony, John rýpat. Tam jsou smíšené pocity mezi přeživší. Někteří se cítí jako náhodné akty násilí proti jejich ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S03E02

6.10.2006
Precipice

V důsledku posledních sebevražedných útoků, některé z Cylony jsou nyní tvrdí, že potřebují k odvetným opatřením. Laura Roslin, mimo jiné, je ve vazbě a Gaius Baltar se snaží dostat ji ke spolupráci. Tigh však naprosto odmítá zastavit sebevražedné útoky. Noční nájezdy vede také k ticky zatčení ale nech své dítě. Sharon Valerii vidí, co ona může dělat. John rýpat mezitím říká Ellen Tigh ona je poskytnout datum a místo konání příštího zasedání velitelů odporu. Leoben Conoy se stále drží v zajetí Starbuck ale ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E20

10.3.2006
Lay Down Your Burdens: Part 2

Skupina na Caprice je pod palbou ze strany Cylony, ale najednou se zastaví. S pouze jeden lodní hlasy se započítávají, Roslinová je pozadu ve volbách.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E19

3.3.2006
Lay Down Your Burdens: Part 1

Zatímco Dr. Baltar zaostává v průzkumech veřejného mínění pro volbu a se zoufale snaží obrátit věci kolem, Starbuck plánuje misi na záchranu Anders od Caprice.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E18

24.2.2006
Downloaded

Cylonská dítě je konečně narodí, což vede k některým politickým rozhodnutím učiněným. Mezitím Cylons na Caprica uvažovat o život a lidi, když se setkají s určitým člověkem z předchozí epizody. Tento příběh zkoumá Cylonskou svět.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E17

17.2.2006
The Captain’s Hand

Dva z Pegasus 'dravců jít chybí poté, co tísňové volání podezřelého. President Roslin musí učinit rozhodnutí o potratu, které by mohly zranit svou politickou kariéru.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E16

10.2.2006
Sacrifice

A teroristické útoky a je držitelem několika klíčových lidí jako rukojmí a hrozí, že jim zavraždit, pokud jí je dána Cylonskou vězně.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E15

3.2.2006
Scar

To je epizoda o ztrátě. Kat a Starbuck konfrontovat navzájem o svých pilotních dovedností a každý slib zabít Scar (Cylon kosmická loď) před druhou.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E14

27.1.2006
Black Market

Apollo vyšetřuje vraždu jednoho člena posádky a padá na mladou prostitutku, koho on slibuje zachránit před nepoctivými lodi zabývá černém trhu. Stejně jako konfrontace s padouchy, Apollo musí čelit některé minulé chyby.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E13

20.1.2006
Epiphanies

President Roslin, který se chystá na smrt, věří Sharonovo dítě je nebezpečná a objednávky musí zemřít. Mezitím teroristická skupina uvnitř flotily začne požádat o mírové jednání s Cylony.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E12

13.1.2006
Resurrection Ship: Part 2

Starbuck a Fisk se připravují na vraždu pracovních míst, zatímco útok na vzkříšení lodi je plánováno. Je to pokazí Apollo. Dr. Baltar má city pro Pegasus 'číslo šest.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E11

6.1.2006
Resurrection Ship: Part 1

Adama a Cain najít společnou řeč při Starbuck vrací se záběry z cylonské lodi. Roslin vyjednává dočasné příměří, zatímco Starbuck plánuje útok.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E10

23.9.2005
Pegasus

Gallactica setká Pegase, a příkaz Adama je ohrožen, když kapitán Pegasus ho předčí. Radostné oslavy obrátí zakysanou na některé z tajemství vznikající z rozdílů obou posádek a Baltar setká se známou Cylonskou vězně na palubě Pegase.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E09

16.9.2005
Flight of the Phoenix

Zatímco Tyrol se rozhodne začít stavět nový stíhací letoun, virus Cylon je odchov svou ošklivou hlavu znovu. Boomer říká, že to znamená, že velká Cylonský útok je na spadnutí.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E08

9.9.2005
Final Cut

Novinář D'Anna máry činí položku na incidentu Gideon, když je požádán o Adama a Roslinovou natáčet každodenní život na Galactice.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E07

26.8.2005
Home: Part 2

Zatímco velitel Adama pokusí připojit Roslin tým na Kobol, vypadat, Dr. Baltar Číslo šest mu říká, že je blázen.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E06

19.8.2005
Home: Part 1

Starbuck, Helo a Boomer přivést zpět Arrow Apollo, ale Boomer nezdá vítány. Commander Adama chce udržet flotilu rozdělený a jmenuje novou CAG.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E05

12.8.2005
The Farm

Starbuck ocitne zraněný v nemocnici na Caprice, kde je podezřelý o svého lékaře. President Roslin dělá odvolání do flotily, aby ji následoval do Kobol, vypadat.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E04

5.8.2005
Resistance

Rozhodnutí Tigh ukládat stanné právo je protestovali v parku, stejně jako na Galactica. Na Caprice, Helo a Starbuck setkat s jinými lidmi.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E03

29.7.2005
Fragged

Tigh má problémy s odpovědností bytí vůdce, prezident Roslinová ztrácí kontrolu, aniž by chamalla. Tým Kobol objeví Cylonskou baterii.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E02

22.7.2005
Valley of Darkness

Virus Cylonský ruší Galactica napájením, zatímco Cylonský centurioni směřují do rozhodujících systémů. Nějak musí být zastaven.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S02E01

15.7.2005
Scattered

Vzhledem k tomu, premiéra druhé sezóně rozvine, Adama umíral odchodu Tigh z příkazu. Lee a Roslinová byly zaslány do vězení. Nouzový skok pokazí opuštění Galactica sám, aniž by flotily ve vesmíru.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E13

24.1.2005
Kobol’s Last Gleaming: Part 2

Rozzuřilo, že Roslinová zmocnil jeho příkaz tím, že nařídí Starbucka ukrást zachyceného Raider, Adama rozhodne, že jeho jedinou možností je zaútočit na Colonial One s mariňáků a ukončit její předsednictví. Starbuck dosahuje Caprica a najde Arrow Apollo v muzeu, ale ona musí projít kopii číslo šest, aby si to.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E12

17.1.2005
Kobol’s Last Gleaming: Part 1

Galactica narazí na Kobol, vypadat, dávno ztratil domovské planetě lidstva, že 13 Tribes přišel z, což legenda říká, je držitelem pouze vodítka k umístění Země. Roslinová přesvědčí Starbucka ukrást zachyceného Cylon lupič a vrátit se do Cylonský okupované Caprica s ní načíst náboženský artefakt, který bude odhalit tajemství na Kobol, vypadat.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E11

10.1.2005
Colonial Day

President Roslin byl přestavěn novou Kvorum Dvanácti, zákonodárné vlády, ale teroristický vůdce / politický disident Tom Zarek je zvolen jako člen, a okamžitě pohyby, že Quorum hlasování jmenovat novou viceprezidentku, a běží do kanceláře ,

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E10

3.1.2005
The Hand of God

Flotila se krátí z tylium paliva a brzy nebude mít dost, aby běží od Cylonů, když zjistí, asteroid s několika let v hodnotě tylium rudy ... bohužel Cylons již vystavěl důlní základnu na něj.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E09

13.12.2004
Tigh Me Up, Tigh Me Down

Po výslechu Cylon dal Roślin myšlenku, že Adama by mohl být Cylon, Roslinová stává podezřelý z něho. Neočekávaně, plukovník Tigh je odcizená manželka Ellen se objeví živý v parku, zřejmě jako zázrakem, což upozorňuje na možnost, že by mohla být Cylon.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E08

6.12.2004
Flesh and Bone

Humanoid Cylon je zachycen v parku, kopii modelu Leoben, který tvrdí, že má zasadil jadernou bombu do flotily před tím, než byl zajat. Starbuck je pověřen vyslýchat ho, který se brzy stane souboj vůlí jako Starbuck má své mariňáky mučení Cylonská, aby se ho snažit zlomit.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E07

29.11.2004
Six Degrees of Separation

Po Baltar má hádku s vizí Number Six vidí ve své hlavě, fyzické kopie Cylonský číslo modelu Six objeví v Galactica CIC tvrdí, že je žena jménem Shelley Godfrey, který má důkazy, které dokazuje, že Baltar zradil lidstvo .. .except, že ona se ho snaží formovat za akt pre-útok sabotáže.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E06

22.11.2004
Litmus

Humanoid Cylonský pásky se s výbušninami a spáchá sebevraždu bombový útok v přeplněném chodbě na Galactica. Roslin a Adama jsou nuceni veřejně odhalit, že Cylons nyní mají modely, které vypadají jako lidé, a vlna paranoie se šíří přes flotily jako každý začíná být podezřelé z Cylon.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E05

15.11.2004
You Can’t Go Home Again

Starbuck byl sestřelen nad pusté měsíce a musí být zachráněn, než se vyčerpá kyslík. Adama posedlí snaží, aby ji zachránil, i když se zdá být vše ztraceno, uvedení loďstvo v ohrožení. Mezitím Starbuck najde Cylonskou Raider ona sestřelil, a snaží se naučit létat, aby mohla uniknout.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E04

8.11.2004
Act of Contrition

Je tu party na Galactica letové paluby jako Flat-Top prostě musel svůj tisící přistání. Něco jde strašně špatně, když však drone náhodně zhasne a exploduje ve skupině pilotů. 13 jsou mrtví. Během obřadu Kara Thrákie začne přemýšlet o svého mrtvého snoubence Zak Adama. A ty vzpomínky dokonce získat jasnější, když ji Adama nařídí zahájit výcvik nových pilotů. Ona se zdá být velmi nepříjemné v tom. Milost udělala pro Zak tím, že nechá ho projít základní let Zdá se, obtěžovat ji víc a víc. Vztekle se zastaví výcvik pilotů po jednom dni. ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E03

1.11.2004
Bastille Day

Rozhodování o tom, používat tisíc vězňů na vězeňské transportní loď těžit led na planetě Zjistili, Galactica plány jsou naštvaní, když politický vězeň palubní vede povstání, přičemž rukojmí. Zpochybňuje legitimitu Roslin vlády a požaduje svobodné volby, které se uskuteční v parku.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E02

25.10.2004
Water

President Roslin dorazí na Galactica Cylon jako boční Boomer se prosazuje, nutit ji sabotovat Galactica přívod vody proti její vůli. Série výbuchů vede ke ztrátě 60% zásob vody a velitel Adama je nucen zavést přídělový systém a začít prohlídku okolních planetárních systémů pro jakékoli H20 vkladů.

Battlestar Galactica Battlestar Galactica – S01E01

18.10.2004
33

Posádka Galactica je vyčerpána po 237 po sobě jdoucích skoků v intervalech 33 minut a 132.25 hodiny bez spánku uniknout z Cylony. Je-li Galactica kontaktován olympijského Carrier plavidla s více než 1300 osob, Commander William Adama a jsou poučeni, že je zrádce na palubě. Nicméně, Dr. Gaius Baltar přesvědčí Oba představitelé se, že Olympic Carrier je hrozbou pro flotily uprchlíků vedené Galactica.