Andromeda

Epizody

Andromeda Andromeda – S05E22

13.5.2005
The Heart of the Journey: Part 2

Země exploduje před Harper dělá jeho návštěvu, Andromeda podaří zachránit před zničením Harper a běží od Nietzschean útoku flotily přichází z trosek planety. Analyzování fragmenty zničené planety, Romy najde radikální izotopy, důkaz, že propast pomáhali Nietzscheans ve zničení Země. Dylan konzole Harpera za jeho ztrátu, pak se připravuje na boj proti připojil Nietzschean flotily, složený z Drago-Kazov, Mandavy, a Sabra-Jaguar loďstva.

Andromeda Andromeda – S05E21

6.5.2005
The Heart of the Journey: Part 1

Dylan a jeho posádka se zabývají s pozůstalými po nich na Seefra Jedním ze slibných jim, že se brzy stane stejně jako Tarn-Vedra kdysi. Harper pracuje na získání "low-tech" mechanismus uvnitř planety, aby fungoval správně, zatímco Trance zkoumá její nové pravomoci vyplývající z navrácení svého slunce. Představuje Dylana ke skupině že její představitel pracoval, "mlhoviny" skupiny hvězd ovládajících všechny galaxie, a to i za nepřítele Propasti.

Andromeda Andromeda – S05E20

29.4.2005
Chaos and the Stillness of It

Harper byl zajat General Barmě, muži, který věří všechny technologie být zlý. Dylan se potýká s zotavuje Harper, evakuovat všechny zbývající Seefran planety, aby Seefra One, aka Tarn-Vedra, a vyrovnat se s Trance. Dylan předpokládá, že se něco mohlo stát, aby trance zatímco uvnitř Methus-2, umělého slunce jsou pevné a na posledním místě Trance zdála být sama sebou, a jde vyšetřovat.

Andromeda Andromeda – S05E19

22.4.2005
One More Day’s Light

společnosti Dylan s obyvateli Seefra One, kteří jsou nespokojeni s počtem uprchlíků přicházejících na jejich planetě. Zatímco Beka evakuováni Seefra pět ona zjistí loď plnou Nietzscheans v čele směrem k umírající planety; nicméně tam nikdy nebyly žádné Nietzscheans v systému Seefra s výjimkou Rhade. Harper a Rhade najít uprchlíky oni měli vyzvednout z Seefra Five zabit jejich bývalý generál.

Andromeda Andromeda – S05E18

15.4.2005
Quantum Tractate Delirium

Jako trance je slunce zavře na Seefra-9, Rommie je přestavěna Doyle pomoci evakuovat planetu.

Andromeda Andromeda – S05E17

8.4.2005
Totaled Recall

Dylan je vážně zraněn při nehodě v laboratoři, ale probudí v baru s Harper říká špatné vtipy. Je konfrontován člověka, který třímá Dylanova Force-kopí a dodává tajemnou zprávu. Po rychlém souboji s Dylanem, člověk spadne na zem bez zjevné příčiny, ale vrací v přestrojení za Rhade chytit Dylana nepřipraveného, ​​zabíjet jej rychle. Dylan se probouzí na med palubě, ale zjistí, že se vrátil těsně po nehodě a nepamatuje transu.

Andromeda Andromeda – S05E16

18.2.2005
Saving Light from a Black Sun

Když blikající slunce systému Seefra ztmavne po delší dobu Dylan má možnost studovat fungování vynalézavosti v naději, že najde způsob, kterým se zlomenou slunce. Harper objeví protokol údržby zabudovaný do slunce u Vedrans, který umožní další delší dobu studovat slunce.

Andromeda Andromeda – S05E15

11.2.2005
The Opposites of Attraction

Zatímco Harper se vyvíjí způsob, jak zachránit systém Seefra z jeho blížící se zkázy, špionážní sklouzl na palubě Andromedy. Dylan, Rhade a Trance všichni cítíme, že někdo, kdo by neměla být na palubě je, ale nemůže potvrdit své podezření. Věci otočit na jih, kdy špionážní napadá Beka otevřením portálu do otevřeného prostoru uvnitř lodi.

Andromeda Andromeda – S05E14

8.2.2005
Past Is Prolix

Harper objeví program zabudovaný do systému Seefra, které mohou zničit osm planet, pravděpodobně jako obranný mechanismus. Dylan začne plány na evakuaci osm planet, ale je přerušen novým příjezdu po trase věků. Zbytek vytržení se vrátil do předělat Tarn-Vedra, ale mechanismus navržen tak, že nefunguje.

Andromeda Andromeda – S05E13

28.1.2005
Moonlight Becomes You

Beka, Harper, Rhade a Doyle hledají Vedran poklad. Zjistí, že dveře, které se říká držet uvnitř testu, který pokud bude schválen přinese velké bohatství, ale když selhala způsobí šílenství. Rhade otevře dveře a následuje Beka dovnitř, ale Harper a Doyle se po sobě zanechal, když se dveře zavře za pár. Trance teleporty do lunaparku na Seefra Two, aby se pokusili odhalit více ze svých ztracených vzpomínek. Dylan vydává hledat ní, zatímco Harper a Doyle se pokusí uvolnit Beka a Rhade.

Andromeda Andromeda – S05E12

21.1.2005
Pride Before the Fall

Beka nový přítel ukáže být více než tušila. Že bude hrát důležitou roli ve vývoji původního společenství. Beka dozví tajemství, které by jim měly pomoci v případě, že nikdy nemůže uniknout ze Seefra.

Andromeda Andromeda – S05E11

14.1.2005
Through a Glass, Darkly

Zatímco Rhade jsou zaneprázdněni bránící uprchlíci na Seefra pět z armády místního vojevůdce, Dylan je překvapen Höhne, tím Perseid vědec ztratil a předpokládal mrtvý při problémech s Haprer je tesseract stroj, tesseract do příkazového palubě Andromedy. Hohne a Harper pokus obnovit kvantové teleport za účelem doplnění zásob v připnuté-down uprchlíky a při rekonstrukci obdržet zprávu z výzkumné stanice v blízkosti černé díry, kde nejprve pracoval zařízení.

Andromeda Andromeda – S05E10

7.1.2005
The Test

Rhade, Harper, Beka a každý z nich má nějaké jednání s "Stranger", on se krátce zavražděn. Teď jsou všichni souzen za jeho smrt. Viník bude zabit na konci procesu, ale je tu víc této studie, než mají podezření.

Andromeda Andromeda – S05E09

19.11.2004
What Will Be Was Not

Hosté boj rozlévá do ulic a poznámka z Rhade zaměřen na Dylana pohání Trance přes okraj, přimět ji opustit Andromedy. Zatímco ona je v podzemních tunelech, ona se ujme zametací stroj, který věří, že je princezna a ovládá zbraň, která promění nepřítele v kámen.

Andromeda Andromeda – S05E08

12.11.2004
So Burn the Untamed Lands

Harper objeví novou zbraň v systému, který je napájen pomocí křišťálu, který Harper cítí budou moci k moci v Andromedě. Rhade a Dylan musí jít tajnou práci pro Cutter získat krystal on dolech. Mezitím, Andromeda a Doyle konflikt o to, kdo řídí loď.

Andromeda Andromeda – S05E07

5.11.2004
Attempting Screed

Návrat Flavin jiskry konflikt mezi dvěma soupeřícími gangy o to, kdo dostane svou loď a prémií uvnitř. Rhade a Harper hrát na obě strany, aby se peníze z jejich nepřátelství. Mezitím Flavin vede Dylana na cestu, aby mu pomohl vyvíjet jako Paradine.

Andromeda Andromeda – S05E06

29.10.2004
When Goes Around…

Nová žena přijde do města hledají Dylanův pomoc. Ona ukáže, že ona byl vědec Commonwealth před tím, než padl a že je chycen v časové smyčce. Dylan se pokouší zachránit ji z jejího osudu a rozluštit kód, který obnoví Seefra k jeho správnému vyrovnání.

Andromeda Andromeda – S05E05

22.10.2004
The Eschatology of Our Present

Beka obdrží zprávu od Virgil Vox, rozhlasové osobnosti, o tajemství ze své minulosti. Ona následuje jeho pokyny k odlehlé komunity, kde předstírající mrtvé dítě, které by o svém věku teď. Její "otec" prozrazuje, že byl střeží tajemství a že nyní je čas na to, aby ji přenést na ni.

Andromeda Andromeda – S05E04

15.10.2004
Decay of the Angel

Doyle je sužován nočními můrami, a napůl pamatoval sny o životě na palubě Andromedy. Ale ona nikdy nebyl členem posádky. Jeden člověk si všimne její vjemy jsou pryč a uvědomí si, Doyle neví, kým skutečně je a snaží se ji přimět, aby se spojily s ním a ostatními svého vlastního druhu. Doyle se dozvědět pravdu o svém původu, a proč se cítí jako doma v Andromedě.

Andromeda Andromeda – S05E03

8.10.2004
Phear Phactor Phenom

Dylan zjistí, Harper, že není rád, že jeho bývalý šéf. On je upravena tak, aby život na Seefra. Brzy bude potřebovat Dylanův pomoc, aby mu pomohl z nějaké potíže s jedním z jeho projektu. Dylan také najde jiného člena posádky.

Andromeda Andromeda – S05E02

1.10.2004
The Weight: Part 2

Beka skončila na Seefra, že se připojí k záchranné jednotky. Vůdce našel Andromeda, a chce ji použít pro své vlastní agendy. Ale Dylan má stále nárok na něj. Další člen posádky vystupuje do popředí.

Andromeda Andromeda – S05E01

24.9.2004
The Weight: Part 1

Dylan opustí cestu věkové kategorie a skončí na Seefra. Tyto bytosti na Seefra mít omezenou technologii a žádný únik ze systému. Dylan najde Rhade, který není příliš nadšený, když vidím svého bývalého kapitána.

Andromeda Andromeda – S04E22

17.5.2004
The Dissonant Interval: Part Two

S Magog světové loď na dosah ruky, Dylan se musí bránit Arkology jako jeden z Paradine bytosti řekl, aby byli svědky vzniku vesmíru. Beka dělá jí rozhodl opustit bitvu, zatímco ona stále může. Harper a pokus Rommie dostat Arkology skluzu, který je schopen znovu předtím, než ho World-Ship ničí.

Andromeda Andromeda – S04E21

10.5.2004
The Dissonant Interval: Part One

Andromeda zachrání bezbrannou loď z bývalých bojovníků Commonwealthu. Obyvatelé jsou velvyslance a jeho pilot, se vracet k Arkology z úspěšných mírových jednání s Magog na celosvětové palubě loď. Nicméně, smlouva je zrušena, když velvyslanec zemře od Magog vylíhnutí v břiše. Pilot, je Nietzschean z údajně zaniklého pýchy, vede v Andromedě k Arkology, místo klidu ve všech oblastech života, je varovat před nadcházejícím Magog útoku.

Andromeda Andromeda – S04E20

3.5.2004
Time Out of Mind

Osoba vydávající se za Wayist je zabit agenty propasti. Je to muž z Beka minulosti. Posádka musí najít, co její přítel poté, co předtím, než ji najde Abyss.

Andromeda Andromeda – S04E19

26.4.2004
A Symmetry of Imperfection

Rommie stala příliš emocionální, Andromeda uřízne její přístup a běží na plný diagnostický přivést avatar pod kontrolou, to odvádí mnoho zdrojů lodi. Magagog útočí na posádku musí bránit Andromeda bez pomocníka z AI. Dokonce i když se jim podaří bránit loď, mohou ztratit Rommie.

Andromeda Andromeda – S04E18

19.4.2004
Trusting the Gordian Maze

Vyslanec z Tri Gemma přichází s tvrzením, že Tri Gemma je stále na straně posádky, a to navzdory současných okolností. Je jí říká pravdu, nebo je jí za něčím?

Andromeda Andromeda – S04E17

12.4.2004
Abridging the Devil’s Divide

Polovina posádky je zachycen. Harper pracuje na čase most pro Partriarch. Druhá polovina sleduje dolů pašerák.

Andromeda Andromeda – S04E16

5.4.2004
Lost in a Space That Isn’t There

Nedávné chování Beka je vysvětlena. Propast napadl ji, že musí najít způsob, jak vyléčit Beka, a osvobodit ji Propasti.

Andromeda Andromeda – S04E15

23.2.2004
Fear Burns Down to Ashes

Rev Bem kontakty Andromeda, ví o zbraň proti Propasti, bude zobrazovat pouze Dylana, osobně. Dylan je zachycen a pletl na válečné lodi, s žádnými motory, a míří směrem k černé díře. Posádka hledá pro něj, a najde nečekaného spojence v podobě kolektoru.

Andromeda Andromeda – S04E14

16.2.2004
The Others

Andromeda setkávají 2 lodě s vyčerpaných motory a zbraně. Přicházejí z planety, kde byly obě strany bojují tak dlouho, jak někdo může pamatovat. Na jedné straně trpí onemocněním, které tvrdí, že druhá strana používá biologické zbraně, ale na druhou stranu říká, že to neudělal. Když se stane Dylan infikován, posádka musí zjistit zdroj viru zachránit kapitána.

Andromeda Andromeda – S04E13

9.2.2004
The Warmth of an Invisible Light

Když Dylan aktivuje experimentální maskovací zařízení, se dostane zametl do alternativní dimenze. Harper je velitel, on byl svržen společenství, a nevědomky pracuje pro Propasti. Dylan hledá spojence bránit Harper, a najít způsob, jak se dostat zpět ke svému rozměru

Andromeda Andromeda – S04E12

2.2.2004
The Spider’s Stratagem

Andromeda zachytí pašeráka s přepravou bioarmor. Snaží se vystopovat původ výzbroji. Ale je tu víc do obývacího brnění, než oni nejprve uvědomit.

Andromeda Andromeda – S04E11

26.1.2004
The Torment, the Release

Dylan a posádka jsou souzen podle Commonwealth. Sběratelé nyní ovládají Commonwealth. Posádka chce uniknout, ale Dylan chce vystrčit soud, aby se zjistilo, zda ještě má nějaké spojence ve společenství pomohl přestavět.

Andromeda Andromeda – S04E10

19.1.2004
Exalted Reason, Resplendent Daughter

Dcerou krále je unesen bezohledného odpadlíka. Ale když ji posádka zjistí, ona říká, že její otec se ji pokusil zabít, a Odpadlík je vlastně hrdinou. Čí pravdu?

Andromeda Andromeda – S04E09

12.1.2004
Machinery of the Mind

Harper je klíčovým řečníkem na konferenci o řešení hrozby Magog. Je-li vědec unesen, a jiní jsou zabiti, musí posádka přijít na to, kdo je zodpovědný. Mezitím Dylan je unesen kolektorů, který mu nabídku připojit se s nimi dělají

Andromeda Andromeda – S04E08

17.11.2003
Conduit to Destiny

Poté, co vzal špatně odbočit v slipstream, Andromeda přijme nouzový signál z vězení Commonwealth, zažívá vzpoura takové, jaké tvůj ještě neviděli. Dylan a jeho posádka rychle potlačit vzpouru, ale Dylan udržuje s flashbacky se do posledního okamžiku byl na této planetě. Romy zjistí, že teď chybí vězeň nebyl zaznamenán v protokolech, znamenat, že ona byla krtek. Harper je uveden zdroj energie planety a je řečeno, aby se vyhnula starověký zabezpečovací systém hlídá ji, takže správce může udržovat ji v bezpečí jinde. Zatím, ...

Andromeda Andromeda – S04E07

10.11.2003
The World Turns All Around Her

Kolektory říct, Tyr, proč je třeba mapy pro trasy věků. Je to mapa k propasti, a doufejme, že způsob, jak ji obsahují. Tyr má Beka a posádka má mapy. Teď je to závod na trase věků. Tyr uzavře obchod s Propasti, a konečné konfrontace bude následovat.

Andromeda Andromeda – S04E06

3.11.2003
Soon the Nearing Vortex

Tyr se vrací a je to sousedil s kolektory proti jeho bývalé posádky. Chce mapy pro trasy věků.

Andromeda Andromeda – S04E05

27.10.2003
Harper/Delete

Andromeda je mezi dvěma Nietzschean sourozenci. Jeden má soubor D, zbraň, která dokáže eliminovat vyšší mozkové funkce. Druhý má synovce jako rukojmí, chce File D. Posádka si nepřeje, aby jeden z nich mít File D.

Andromeda Andromeda – S04E04

20.10.2003
Double or Nothingness

Andromeda vyšetřuje místě hlášené Nietzschean útoku na bitevní Commonwealth, ale najít žádné trosky a žádné známky, že tam došlo k nějakému konfliktu, natož oznámenou zničení Vysoká stráž plavidlo. Dylan je pozván Nietzschean vládců planety k návštěvě a přijímá, ale v jeho sestupu sluneční bouře udeří na planetě, což způsobuje jeho doprovod zaostávat. Dylan se musí vypořádat s Nietzscheans s cílem odhalit pravdu o tom, co se stalo na oběžné dráze.

Andromeda Andromeda – S04E03

13.10.2003
Waking the Tyrant’s Device

Dylan je poslán na misi ze strany triumvir, ale není dobře informováni o nebezpečí, které čelí. Po nahodile reentry od slipstream, Andromeda je zachycen pomocí gravitačního pole promítaný z Měsíce, který je cílem jejich poslání. Dylan zjistí, že Měsíc je základ Krotonu, půl člověka, napůl android génia, který vytvořil Magog světové loď. Dylan se pokouší uzavřít Krotonu spolu s novou zbraň, kterou vyvinula.

Andromeda Andromeda – S04E02

6.10.2003
Pieces of Eight

Řídící orgán Commonwealthu hlasovala "ne-důvěru" v triumvir Tri-Jema, pošle Dylan dostat Andromeda obnoven a navštívit předpovídat, který řekl, že je neomylný. To předpovídat, přezdívaný Citizen osm, si klade za cíl uskutečnit Tri-Jema jakožto triumvir a podle triumvir, odstraňte Dylan z velení Andromeda. Roboti odeslané na Andromedě začít před upgradem opravy obrátit proti posádce, nutit Dylan a Harpera, aby je vypnout. Dylan se musí vypořádat s občanem Eight, než se může srazit Commonwealth zevnitř.

Andromeda Andromeda – S04E01

29.9.2003
Answers Given to Questions Never Asked

Posádka narazí na nějaké lodí, zbytky Commonwealth flotily. Představitelé šel do úkrytu, když vypukly boje. Potřebují je najít, aby obnovil pořádek ke společenství.

Andromeda Andromeda – S03E22

12.5.2003
Shadows Cast by a Final Salute

Tyr dělá jeho pohyb. On přesvědčil Nietcheans on je genetická reinkarnací Drago Museveni, předek jeho rasy. V Neitcheans odtrhnout od Commonwealth. A snaží se donutit Dylana do rozhodnutí zachránit svou posádku tím, že zabije z Drago Katzoff hrdosti, nebo obětovat Andromedy a zachránit hrdost.

Andromeda Andromeda – S03E21

5.5.2003
Day of Judgement, Day of Wrath

Tyr opustí Andromeda, zatímco je v suchém doku pro opravy hledat další přeživší z jeho hrdosti. Dylan a zbytek posádky zůstávají vyprovodit nejnovější Commonwealth bitevní, rozlišení Hector. AI, které mají být instalovány v Hector byl odvozen z Andromedy a bývalého AI Wrath Achilles, který byl zničen v předchozím misi. Záležitosti se komplikuje, když Romy vede údernou sílu, aby převzít kontrolu nad rezoluce Hectora.

Andromeda Andromeda – S03E20

28.4.2003
Twilight of the Idols

Andromeda narazí na skupinu, která tajně podporuje je. Jejich vůdce prohlašuje, že má spojení do starého společenství. Když Dylan slyší tvrzení, že začíná mít pochybnosti.

Andromeda Andromeda – S03E19

21.4.2003
The Illusion of Majesty

Po ukončení poměrně turbulentní část vířivého proudu, Andromeda ocitá ve středu systému Prolon, oblasti plné záření a nebezpečných materiálů, včetně korozní odpadu. Andromeda ukládá kapsli hibernace před zničením, ale utrpí velké škody na rukou svých pronásledovatelů, kteří požadují, aby Dylan vrátit obyvatele, jejich princeznu, k jejich vazbě.

Andromeda Andromeda – S03E18

14.4.2003
Deep Midnight’s Voice

Andromeda je chycen uprostřed bitvy mezi dvěma Nietzschean smečkách, z nichž jedna je Drago-Kazov. Se jim podaří zachytit nepřátelský bojovník z neznámého hrdosti. Ten ukazuje, že Drago-Kazov věřit, že jeho pýcha má ve svém držení legendární Nietzschean slip-scout, půlnoci hlas tvrdil, že mapovány miliardy tranzitních bodů v závětří, stejně jako samotný vířivého proudu. Dylan se dívá do blízké-mýtický příběh půlnočního hlasu, zatímco Tyr vyslýchá jejich Nietzschean v zajetí.

Andromeda Andromeda – S03E17

7.4.2003
Vault of the Heavens

Zatímco ve velení Andromeda během noční směny, Harper rozhodne zahájit malý závod s přátelskou Nietzschean plavidla do nejbližšího sjezdu bodu. Když se snaží trik on volá "Harper Afterburner", aby porazil svého soupeře do skluzu bodu a do slipstream mu způsobuje poruchu motoru, které mohou způsobit zničení Andromedy. Andromeda obdrží sdělení ze systému tisíce světelných let daleko, ale signál se zdá být jen několik dní stará. Dylan slyší hlasy, řekl mu, aby pokračovala signál k jejímu zdroji na planetě ...

Andromeda Andromeda – S03E16

31.3.2003
Point of the Spear

Nově kolonizovali planeta společenství spadá pod útokem Pyrian "pyroformers", ale když Dylan ničí stroje se Pyrian flotila dorazí bránit svůj majetek. Dylan doufá, že se jim vymluvit ze svých cílů, ale nejsou odradit. Dylan je nucen do boje nechtěl, jeden kde je outmatched.

Andromeda Andromeda – S03E15

24.2.2003
What Happens to a Rev Deferred?

Posádka dostane zprávu od Rev Béma, že je na planetě, která je asi být zničen. Andromeda jede po zbloudilé Magog.

Andromeda Andromeda – S03E14

17.2.2003
The Right Horse

Beka je nazýván jako znak svědek pro kamaráda na planetě, kde jsou lhaní a podvod trestné zločiny. Dylan je pryč na strategické summitu obrany. Beka podaří dostat se do boje s úřady a požadavky vidět její "přítel". Ona a Tyr rozbít ho z vězení a ukrýt ho na palubě Andromeda. Byl zatčen za zločiny proti obranného konglomerátu Techno-Core, ale posádka Andromedy, zejména Beka, věří, aby byl nevinný.

Andromeda Andromeda – S03E13

10.2.2003
The Risk-All Point

Zatímco na cestě do Maru k zahájení prvního nového lodi společenství více než tři sta let, Dylan, Beka, a Tyr spěch dopředu varovat nové bitevní loď, Crimson Sunrise, při příchozím Nietzschean bojové skupině. Mají podezření, že je agent na palubě Sunrise a jejich podezření se potvrdilo, když motory jdou kritický a Sunrise je zničena. Mnozí na palubě Sunrise přežil v únikové moduly, ale zjistí, lusky jsou úniku vzduchu. Jak se zachránit ty, kdo přežili, ale také zkoumat sabotáž a uvědomit si, že ...

Andromeda Andromeda – S03E12

3.2.2003
The Dark Backward

Trance vidí pravděpodobnou budoucnost, která má za následek smrt celé posádky a zničení Andromeda. Ona čalounění bonsaje strom, resetování scénář zkusit jiný přístup. Objekt se blíží Andromeda a není pod vlivem od svého zamýšleného cíle, a to i obraně Andromedě. Tajemný muž v černém brnění se objeví před Harper, škodlivé systémy, který právě dokončil opravu a pak mizí. Ten se objeví na mostě a zabije Beka a poté opět zmizel. Trance opět zkrátí její bonsaje, opět resetování incident.

Andromeda Andromeda – S03E11

27.1.2003
Delenda Est

Tyto bytosti z jiného vesmíru znovu. Berou Rommie a používat ji pro své vlastní plány. Posádka jede na misi na záchranu Rommie.

Andromeda Andromeda – S03E10

20.1.2003
The Unconquerable Man

Při přípravě mrtvola Dylanova bývalého prvního důstojníka a přítele, Gaheris Rhade, pro dopravu a zbývající část svého klanu, Andromeda zažívá něco divného. Živý Rhade objeví před Beka a trance zničit Tesseract stroj. Trance varuje ho proti němu a jiskry vzpomínka na letošní Gaheris minulosti, ve kterém on zabil Dylana na počátku Nietzschean povstání, ale byl chycen v době, jako Dylana. V této alternativní časové linii, Rhade přebírá velení nad Andromeda a pokusy, s pomocí posádky Maru a hologram Dylana, ...

Andromeda Andromeda – S03E09

25.11.2002
And Your Heart Will Fly Away

Objeví neznámá obrněný muž na příkazovém palubě Andromedy a pokračuje, aby se zapojily Dylana v boji s katanou. Poté, co Dylan vyjde na vrcholu, Tyr listy v Harperův nové a vylepšené slipfighter beze slova. Andromeda narazí na kilometr, vysoká verze Dylana, který spustí palbu na lodi, ale když Andromeda oplatí obří replika zmizí. Dylan vyšetřuje, kdo ho napadl a koho Tyr odešel najít.

Andromeda Andromeda – S03E08

18.11.2002
For Whom the Bell Tolls

Během hrozné sluneční bouře, Dylan, v Maru, je nucen opustit Beka a Harper PlanetSide. Podaří se mu zachránit během klidu v bouři, a zatímco je vymáhá Andormeda trio objeví černý pasažér tvor z planety hltal Maru je elektroniku, počínaje naváděcích systémů. Nepodařilo se zastavit bytost ze stěhování do Andromedy a reprodukci, posádka musí najít tvory před tím, než trvale zmrzačit loď.

Andromeda Andromeda – S03E07

11.11.2002
The Leper’s Kiss

Další "zakládající otce" kontaktů New Commonwealth Dylan na pomoc při zapisování velmi smrtící zabijáka s názvem "malomocnost", který je v současné době ho cílení. Má Dylan udržet tento mise přísně tajné, a to i od svých nadřízených. S cílem získat informace o místě pobytu malomocný Dylan podporuje sebe jako agent malomocný při pohledu najmout talent na hit. Dokáže zachytit malomocného sestru, Sašo, v jeho pasti a podojí ji pro informaci.

Andromeda Andromeda – S03E06

4.11.2002
Slipfighter the Dogs of War

Trance truchlí nad ztrátou svého příbuzného, ​​Mesmera, ale ve středu obřadu Andromeda je zasažen mnoha masivních shockwaves, posílat navíjení loď. Zjistí, že shockwaves vyzařovala z jít supernova hvězda, a nasvědčuje k použití zbraně podobně jako nova bomby. Posádka dospívá k závěru, že Marduk, nepoctiví planeta, je zdrojem zbraně, ale Andromeda potřebuje pomoc k dosažení svých cílů.

Andromeda Andromeda – S03E05

28.10.2002
The Lone and Level Sands

Zatímco honěn Ogami se Maru je uložen velké lodi, která je primárně obří motor. Berou Maru na palubě a odhalit loď být Bellerophon, dlouhý ztratila loď ze Země.

Andromeda Andromeda – S03E04

21.10.2002
Cui Bono

Dylan a Andromeda jsou seřazeny podle reformované Vrchní stráže přepravovat a chránit kandidáta ve volbách do druhé triumvir v Novém společenství. K překvapení posádky kandidát není nikdo jiný než Beka je "strýc" Sid, je záludný a povrchní "obchodník", který slouží k práci s jejím otcem. Oba Beka a Dylan se obávají, že Sid se mohou stát součástí vládnoucí těla Nového Commonwealthu, ale když zjistí, Sida v bezvědomí a krvácející v jeho kanceláři jsou nuceni, aby ho chránila z jeho útočníků.

Andromeda Andromeda – S03E03

14.10.2002
Mad to Be Saved

Andromeda obdrží nouzové volání z nákladní lodi, a podařilo se mu dostat ho do hangáru, ale je odvětrání kyslíku a záliv dveře jsou otevřené zasekl. Dylan a Tyr podaří zachránit většinu z jeho posádky udušením, ale všechny vykazují známky poškození mozku. Jejich vůdce informuje Dylana, které unikly z pekelných podřízeného světě, který nikdo nikdy nikomu nepodařilo utéct před rokem.

Andromeda Andromeda – S03E02

7.10.2002
The Shards of Rimni

Dylan obdrží balíček, a bere Harper s ním na tajnou misi. Brzy Dylan je hledaný muž, několik lodí jít na Andromedě, aby Dylana v.

Andromeda Andromeda – S03E01

21.9.2002
If the Wheel Is Fixed

Dylan se pokouší zachránit Tyr a BeKa tím, že na Maru zpět do tunelu, ale je nucen opustit to v důsledku velké pole trosek nasátí do tunelu. Když se vrátí, Beka a Tyr objeví na Andromedě bez zjevného důvodu. Nyní, když její posádka byl smířen se Andromeda pokusí vymanit z gravitačního tunelu. V průběhu pokusu, Beka se snaží skluzu příliš brzy, což Andromedy být vtažen do tunelu. Dylan rychle převezme kontrolu nad kormidlem a vytáhne z lodi ven, ale Tyr a Beka oba se zdají být herectví ...

Andromeda Andromeda – S02E22

13.5.2002
Tunnel at the End of the Light

Na konečně dosáhnout svého cíle padesáti stran, kteří jsou ochotni vstoupit do nového Commonwealth, Dylan hostí podpisu Charty New Commonwealth na palubě Andromedy. Se všemi delegáty na palubě, vezme je do pusté systému, aby se zabránilo rušení z vnějších zdrojů, ale neproběhne úspěšně. Ten zjistí, že Andromeda má nyní ostatní cestující na palubě, kteří mohou fáze skrz zdi a aby se sami neviditelné. Ještě horší je, tito vetřelci se zdá odhodlaný zabíjet každého na palubě, počínaje delegátů. Trance ukazuje, že když se to stalo předtím, než jen ona a ...

Andromeda Andromeda – S02E21

6.5.2002
Immaculate Perception

Rytíři genetickou čistotu začít útočit shluk Nietchean smečkách. Andromeda je snaží zastavit. Tyr vyhledává Orca hrdosti, Freya porodila svého syna, genetické reinkarnaci Drago Museveni. Udělá cokoliv, aby jejich ochranu.

Andromeda Andromeda – S02E20

29.4.2002
The Knight, Death and the Devil

Andromeda dostane slovo flotily Highguard lodí v Tartarus. Dylan, Rommie a Tyr jít po Ryan, AI se znalostí lokality. Ale Ryan má za sebou historii s vozového parku, což způsobuje obtíže, když konečně najít flotilu. Beka, Harper a Trance, práce na dostat více světů, aby se připojily k Commonwealth.

Andromeda Andromeda – S02E19

27.4.2002
Belly of the Beast

Andromeda vyšetřuje "mýtické" bestii, která požírá planety. Brzy zjistíte, že je to reálné a jsou okamžitě spolknout šelmy. S Dylanem na vnější straně se snaží přijít na to, jak zachránit svou loď a posádku, každý člen posádky je sužován pochybnostmi o jejich misi na palubě Andromeda

Andromeda Andromeda – S02E18

15.4.2002
The Fair Unknown

Andromeda najde Calderan loď zpustošenou tím, co se zdá být Vedran, tvůrce závod první společenství. Dylan se rozhodne najít Vedran RAL Parthea, přírodní rezervace planety drahý Vedrans.

Andromeda Andromeda – S02E17

8.4.2002
The Things We Cannot Change

Při zkoumání černé díry se Maru trpí porušení trup s Dylanem na palubě. On se probudí najít sám sebe v posteli s manželkou, jeho syn nabíjení do místnosti nadšeni jeho míčová hra. Mezitím posádka pokusu Andromeda obnovit Dylana a Maru. Dylan má vzpomínky na jeho času na Andromeda, zatímco jeho žena tlaky, aby odejít z vysoké stráže.

Andromeda Andromeda – S02E16

25.2.2002
In Heaven Now Are Three

Beka vede Trance a Dylan na pátrání po motoru Stvoření.

Andromeda Andromeda – S02E15

18.2.2002
Dance of the Mayflies

Andromeda narazí na špatně poškozenou loď a zachrání přeživší. Oni objeví, než bylo útočí na loď a oni se vrátí k práci dokončit. Pak kauzality z nádoby ožívají a pokusit se nakazit posádku. Může posádka najít způsob, jak zastavit útoky a udržet kauzality natrvalo?

Andromeda Andromeda – S02E14

11.2.2002
Be All My Sins Remembered

Beka obdrží zprávu o úmrtí bývalého člena posádky, a že ona byla jmenována jako jeho další příbuzní v jeho vůli. Zatímco oni cestují nároku své věci, Harper a Beka říct Dylan více o jejich druha.

Andromeda Andromeda – S02E13

4.2.2002
Lava and Rockets

Tyr a Dylan jít ven nakupovat zásoby, když jsou napadnout odděleně. Pouze Tyr vrací k Andromedě. Útočník chtěl Dylana. Zatímco Dylan se snaží, aby se zabránilo útočníkovi, Tyr a Rommie lokalizovat Dylana.

Andromeda Andromeda – S02E12

28.1.2002
Ouroboros

V Magog vejce v Harperův břiše se blíží k vylíhnutí. Harper a Hoone pracovat na zařízení ohýbat čas a prostor extrahovat vejce. Ale zařízení má nedozírné následky. Budoucí já, staří spojenci, staří / noví nepřátelé všechny srazí na Andromedě.

Andromeda Andromeda – S02E11

21.1.2002
Bunker Hill

Sabra-Jaguar hrdost jde do války s Drago-Kazov, tahání Dylanem a Andromeda spolu s nimi, a to podle podmínek smlouvy Commonwealth. Harper obdrží zprávu od kamaráda na Zemi slibovat jeho podporu pro jízdu klan Drago-off Kazov Země. Harper se snaží dostat posádku Andromedy k hlavě pro Zemi jej mohou uvolňovat, ale Dylan odmítne vzít v Andromedě na Zemi. Místo toho, Harper vezme Maru s Rommie v závěsu na pomoc s odporem.

Andromeda Andromeda – S02E10

14.1.2002
The Prince

Královská rodina uprchnout ze své planety, při spuštění převrat. Andromeda podaří zachránit jednoho člena královské rodiny, mladého prince. Andromeda doprovází ho zpátky do rodného světa, kde doufají, aby ho dostat zpátky na trůn. Kníže se ptá Tyr a Dylan vystupovat jako jeho poradce. Každý z nich učí mladý princ, jak vést, která metoda bude princ vybrat na konci?

Andromeda Andromeda – S02E09

26.11.2001
Into the Labyrinth

Zatímco Andromeda je hostitelem diplomatické konference, Harper setkává s reportéra, který je schopen odstranit Magog larvy z jeho vnitřností. Ona nabízí je všechny odstranit výměnou za informace Harper předtím stáhli do jeho mozku. Vysoce postavený člen Sabra-Jaguar hrdosti dorazí na konferenci neohlášený se připojit k Commonwealth.

Andromeda Andromeda – S02E08

19.11.2001
Home Fires

Posádka dostane zprávu o kolonie, která vznikla při Dylanova Fiancee "unikl pád společenství. Kolonie vzkvétá. Oni slyšeli o novém společenství. Někteří chtějí připojit, jiní mají pocit, že by neměli. Některé z nich jsou ochotni udělat cokoli, aby houpat hlasování svou cestu.

Andromeda Andromeda – S02E07

12.11.2001
Una Salus Victus

Ve snaze umožnit v Andromedě, a neozbrojeného flotilu ona je doprovod, projít Drago-Kazov regulované soustavy, Dylan a Tyr útočnou základnu řídící věže staré Vrchní stráže na trase. Podél cesty, jedna z lodí v konvoji ztratí, takže Beka vezme Maru najít ztracené ovce.

Andromeda Andromeda – S02E06

5.11.2001
All Too Human

Harper Rev, Tyr Čekání na Rommie v Maru. Rommie je na misi zjistit o nová zbraň vyvíjen. Jakmile jejich kontaktní zjistit, že je AI, stává se na pozoru před Rommie. AIS na planetě se vzbouřili proti svým tvůrcům lety.

Andromeda Andromeda – S02E05

29.10.2001
Last Call at the Broken Hammer

Posádka vyhledává lidi uspořádat nové Commonwealth. Hledají Ortiz, který byl schopen uspořádat několik systémů pak musel jít do úkrytu. Posádka musí najít / chránit Ortiz.

Andromeda Andromeda – S02E04

22.10.2001
Pitiless as the Sun

Planeta požádá Andromedy o pomoc, když jsou jeho nákladní plavidla napadena neznámými plavidel. Trance jde dolů na planetu se dozvědět více o lidech, a skončí vyslýchán o své minulosti.

Andromeda Andromeda – S02E03

15.10.2001
A Heart for Falsehood Framed

I když zakotvila v Peirpont Drift, policista uznává BEKA a Seamuse a bere na vědomí, že se chtěli pro různé trestné činy, ale z nějakého důvodu je bohužel zatknout. Mezitím, Dylan se snaží zprostředkovat neshody mezi Than a spojence o volném obchodu aliance.

Andromeda Andromeda – S02E02

8.10.2001
Exit Strategies

Pod útokem z Nietzscheans, na Maru, ložiskové díly pro opravu Andromeda, crash pozemků na arktickém planetě. S Andromeda stále mimo provoz, Harper se snaží vyrovnat se s larev živých Magog v žaludku při plnění svých běžných povinností.

Andromeda Andromeda – S02E01

1.10.2001
The Widening Gyre

Dylan a Rommie jít do Magog světové loď k záchraně Tyr, Harper a Rev. Nařídí Beka používat Nova Bomb zničit svět loď během několika hodin, i když to znamená, že i zbytek posádky bude zabit.

Andromeda Andromeda – S01E01

22.9.2001
Under the Night

Commonwealth loď Andromeda, kapitán Dylan Hunt, reaguje na naléhavé volání o pomoc najít sama o sobě nalákat do pasti. Nietzschean válečné lodě obklopují a otevřeným ohněm. Kapitán Hunt, v poslední zoufalé snaze, evakuuje loď a manévry směrem k nedaleké černé díry. Hunt první důstojník, Rhade, je Nietzschean sám prozrazuje Hunt a pokouší se ho zabít, ale Hunt vytrvá, zabíjení Rhade v tomto procesu. Dilatace času v blízkosti černé díry zpomalí čas pro Andromeda a Dylan, dokud nákladní táhne ho ven 300 let později. Dylan nyní musí odrazit kapelu ...

Andromeda Andromeda – S01E22

14.5.2001
Its Hour Come ‘Round at Last

Stará vzpomínka Andromeda je omylem aktivován, a Andromeda vezme posádku na místo, kde se setkávají s Magog World lodi.

Andromeda Andromeda – S01E21

7.5.2001
It Makes a Lovely Light

Harper přednost některé z protokolů Andromedě předstírat roztavení reaktoru na jaře oslavu pro Dylana na jeho narozeniny. Beka mu dává jedinečný dar, mapy do Tarn-Vedra, Commonwealth hlavním městě legendy. Tam je úzkost mezi posádkou, jak se připravují začít svou cestu. Seamus a Beka sdílejí zájem na položku oni věří být umístěn na Vedran domovské planetě.

Andromeda Andromeda – S01E20

30.4.2001
Star-Crossed

Andromeda se pokouší bránit nákladní ze Restorian bojovníka, ale až ve svých posledních chvílích bojovník beranů nákladní loď, zničí ji a všechny 536 na palubě. Však nepravděpodobné, jeden únikový modul unikl explozi nesoucí humanoidní androida s názvem Gabriel, který tvrdí, že učitel prchají ze svých utlačovatelů. Admirál představující volném obchodu aliance přijde nabízet informaci o Restorian vlajkové lodi, rekonstruované ničitele společenství. Dylan klade plán do pohybu zničit vlajkovou loď, zatímco Andromedy avatar rozvíjí vztah s Gabriel.

Andromeda Andromeda – S01E19

23.4.2001
The Honey Offering

Dva Nietchean pýchy bude tvořit spojenectví a bezplatné dva systémy v případě, že Andromeda doprovodí nevěstu-k-být na její svatbě.

Andromeda Andromeda – S01E18

16.4.2001
The Devil Take the Hindmost

Dylan a Rev reagovat na žádost o pomoc z Rev bývalého mistra. Tam Dylan připravuje je na obraně proti banditům v případě, že Andromeda neukáže jim plašit. Rev pán je znepokojen tom smyslu, že je učí zabíjet bude mít na své děti, protože tyto lidé mají genetickou paměť, procházející dolů své vzpomínky na své děti při narození.

Andromeda Andromeda – S01E17

9.4.2001
Fear and Loathing in the Milky Way

Zatímco Trance a Harper jsou venku na Maru, jsou překvapeni tím, Gerentex na palubu. Přinutí je přitom pomáhá mu řešit své dluhy. Harper se podaří otočit tabulky na Gerentex a učí se o svém novém režimu.

Andromeda Andromeda – S01E16

26.2.2001
The Sum of Its Parts

Když se Andromeda prochází pole trosek, posádka je překvapen trosky nutí jeho cestu do lodi a tvoří androida, který tvrdí, že přicházejí v míru, očekával objetí. Tvrdí reprezentovat konsensus částí, mýtický mechanickou kultury z neprozkoumaných oblastí vesmíru, a přeje si, aby se v Andromedě k "řízení inteligence", což se zdá být jeho nadřízený. Ve snaze získat nové spojence pro New Commonwealth Dylan rozhodne navázat kontakt s konsensem.

Andromeda Andromeda – S01E15

19.2.2001
Forced Perspective

Mise Dylan provádí pro staré společné bohatství přichází, aby ho pronásledovat. On a jeho partner sesazený tyranské despota na Mobius. Jeho nahrazení ukázalo mnohem horší, člověk Dylan nechtěně dal k moci. Náhrada je stále naživu. Nyní Dylan je nutné eliminovat jeho nahrazení, nebo je tam jiný způsob?

Andromeda Andromeda – S01E14

12.2.2001
Harper 2.0

Po Harper je napaden umírající Perseid se získá úroveň inteligence mnohem větší, než je obvyklé. Nájemný lovec přijde za mrtvé Perseid, a Dylan nahlíží do proč byl hledaný muž. Nemohl spát, začne se učit cizí jazyky, opravit loď, a vymýšlet nové miniaplikace. Nájemný vrah se vrací do obnovit informace, které Perseid ztraceny.

Andromeda Andromeda – S01E13

5.2.2001
Music of a Distant Drum

Tyr ztratil paměť. On je ujal malou rodinu. Některé Nietchiens dorazí hledají Tyr a to, co ukradl z nich. Tyr je třeba zjistit, co jejich následků a získat jeho paměť.

Andromeda Andromeda – S01E12

29.1.2001
The Mathematics of Tears

Zatímco Trance přijal neohlášenou dovolenou, Dylan a zbytek posádky zkoumat pozůstatky opuštěné High Guard lodi, Pax Magellanově. Tam zjistí poslední posádky více než 300 let starý, ale zřejmě ovlivněna věkem. Tvrdí, že to je kvůli záření ze zničené planety blízké a protože jejich slipstream pohon byl neopravitelně poškozen, oni zůstali v troskách asteroidů planety.

Andromeda Andromeda – S01E11

22.1.2001
The Pearls That Were His Eyes

Po blíží Dorado nádraží El, Beka obdrží zprávu od svého "strýčka Sida", který se zdá být být naléhavě potíže. Chodí se s ním setkat, s Trance v závěsu; Mezitím se muži na Andromedě pokusí prodat to, co nepotřebují za účelem nákupu nových dílů. Beka najde Sid volat sebe "Sam Proffit" a běží TransGalactic, jeden z největších lodních společností v galaxii.

Andromeda Andromeda – S01E10

15.1.2001
All Great Neptune’s Ocean

Kancléř navštíví Andromeda, Tyr narušuje jeho návštěvu přinášet nějaké minulé činy Kancléř dopustil proti Nietzscheans. Dylan nařídí Tyr omluvit, jak Tyr návštěvy kancléře, kancléř je zabit a pokusit se nalézá v bezvědomí. Andromeda posádka musí najít viníka.

Andromeda Andromeda – S01E09

27.11.2000
A Rose in the Ashes

Zatímco pokouší se dostat Arazians se vrátit k Commonwealth, že je zatčený za pobuřování a odsouzen na doživotí. Ve vězení, on je nucen k porážce vězně Magog v boji o vítězství svůj podíl na jídlo. Vítězí respekt ženy, která se zdá být na starosti a najde Romy v kleci. Mezitím posádka Andromedy je touží najít jejich kapitána.

Andromeda Andromeda – S01E08

20.11.2000
The Banks of the Lethe

Když Andromeda běží pokusy na černé díry, Dylan odešle zprávu do černé díry loučí se svými blízkými. Zpráva je přijata žena, kterou po sobě zanechal, 300 let dříve, boční ovlivnit experimentu. Když se najít způsob, jak ho dopravit zpět do té doby, ví, že nemůže zůstat a zabránit pádu společenství. Ale může to přinést svou snoubenku s sebou do svého nového čase?

Andromeda Andromeda – S01E07

13.11.2000
The Ties That Blind

Přijetí nouzové volání z Wayist nádoby, Beka je překvapen její bratr na palubě. Většina posádky se zdají podezřelé z dvojice nováčků ze všeho nejvíc Rafe Valentine, vzhledem k jeho povrchní historie. Když se krade Maru navštívit klášter, varování Beka se zdají být pravdivý. Nicméně, když ho najde u kláštera Wayist, ona věří, že ve skutečnosti se obrátil nový list.

Andromeda Andromeda – S01E06

6.11.2000
Angel Dark, Demon Bright

Trance pokusí se pilot v Andromedě skrz vrtulový proud a posádka skončí cestovat zpět v čase, do doby těsně před Commonwealth padl. Posádka musí rozhodnout, zda přijmout opatření, která by mohla ohrozit budoucnost.

Andromeda Andromeda – S01E05

30.10.2000
Double Helix

Andromeda se snaží pomáhat v konfliktu mezi Than a Nietchean hrdosti. Tyr, poslední z jeho hrdost je nabídnuta možnost připojit se s pýchou a nevěstu. Bude jeho boku se svými lidmi nebo Andromedy.

Andromeda Andromeda – S01E04

23.10.2000
D Minus Zero

Posádka je napadena restaurátorů. Posádka se stále učí pracovat společně. Tam je zmatek ohledně velení, působit více problémů. Musí se naučit spolupracovat, aby přežili.

Andromeda Andromeda – S01E03

16.10.2000
To Loose the Fateful Lightning

Posádka najít starou Highguard kosmické stanice obýván dospívající ve věku decedents původní posádky. Umístit přestavět Commonwealth, tím, že ničí nepřátelské síly, a mají bomby Nova na to. Andromeda posádka musí ukázat jim, co skutečná Commonwealth je. Harper dokončí budování Rommie, avatar Andromedy.

Andromeda Andromeda – S01E02

9.10.2000
An Affirming Flame

Kapitán Dylan Hunt se snaží vyhnat vetřelce ze své lodi. Podaří se mu vyděsit Gerentex off, ale nechává mnoho z jeho zaměstnanců za sebou. Vezme Maru a používá ho poslat v Andromedě, stále bez výkonu motoru, na kurzu zpět do černé díry. Zbývající lapače pracovat s Dylanem získat kontrolu motoru a osvobodit se od gravitační studny. Jakmile je zdarma, ale znovu získat kontrolu nad Maru z Gerentex a Dylan zve přeživší se připojil k jeho posádku a opětné vytvoření Commonwealth.