Almost Human (Já a robot)

Epizody

Almost Human Almost Human – S01E01

13.1.2015
Pilot

Součástí stroj policista musí spárovat s robotem část-člověk, protože boj proti trestné činnosti a vyšetřovat hlubší kryt-up ve futuristickém novém světě.

Almost Human Almost Human – S01E13

3.3.2014
Straw Man

Detektiv Kennex a Dorian zkoumat řetěz vražd tím napodobovatelný o sériového vraha, kterého Kennex otec ve vězení. Jak vyšetřování odvíjí, biotechnologie z budoucnosti vrhá světlo na zločiny minulosti. Mezitím, Dorian přijme jeho hodnocení výkonnosti, protože opětovnému zapnutí.

Almost Human Almost Human – S01E12

24.2.2014
Beholder

Když se objeví Chrome, že zemřel mladý, Valerie rozpozná jako vraždu a začne vyšetřování. Kennex a Dorian uvědomí, že vrah je sériový vrah, který používá zakázal Nanobot plastickou operaci, aby se stala krásná.

Almost Human Almost Human – S01E11

17.2.2014
Disrupt

Smrtící zločin z budoucnosti nastane, když "inteligentní domácnost" jde strašně špatně a zapne jeho palubě. Detektiv Kennex a Dorian vést vyšetřování, které je nutí k propojení s domem, který je zastoupen tajemným hologramu charakteru.

Almost Human Almost Human – S01E10

10.2.2014
Perception

Když Kennex a Dorian zkoumat současně a náhlé úmrtí dvou geneticky lepší - nebo "chrome" - děti, smrtelnou dávku dokonalé designer drogy se zdá být příčinou. Vzhledem k tomu, vyšetřování se rozvine a nedávná utopení oběť je tajemně spojena případ vezme nečekaný obrat. Mezitím Kennex přetrvává bolestivá záblesky z minulosti a zaplatí návštěvu recollectionist.

Almost Human Almost Human – S01E09

3.2.2014
Unbound

Položka tajemství uložené v policejní důkazů je odhalen a akce baleny bot lov následuje, se John a Dorian stáhl nějaké nadšené pohyby ve snaze ke kotouči v běsnící odpadlíka. Výsledný dobrodružství vyzve Dorian na otázku stability své vlastní osobnosti a jeho spolehlivosti v platnost, jak se doslova dostane se setkat s jeho výrobce.

Almost Human Almost Human – S01E08

13.1.2014
You Are Here

Detektiv Kennex a Dorian budou muset vypořádat záhadný případ vraždy. Oběť je zavražděn tajemným novým technicky inovované kulka.

Almost Human Almost Human – S01E07

6.1.2014
Simon Says

Det. Kennex a Dorian vyšetřovat Šimona, psychopatického vraha, který je páskovací bomby na krku svých obětí a vysílá své poslední okamžiky přes internet. Mezitím, nedostatek energie ovlivňuje energetickou hladinu Dorianův, přimět jej, aby mít nečekané výbuchy.

Almost Human Almost Human – S01E06

16.12.2013
Arrhythmia

Kennex a Dorian reagovat na podezřelé úmrtí v nemocnici, kde - předtím, než má fatální srdeční zástavu - muž tvrdil, někdo se ho snaží zabít, a nevysvětlitelně znal svůj přesný čas smrti. Jak vyšetřování rozvíjí, černý trh pro životně důležitých orgánů je odkrytý, ve kterém bio-mechanické srdce mohou být prodány i na dálku "vypnout". Jako tým bojuje, aby si tep této 2048 tech-centric trestného činu, Dorian připojí se vyřazeno z provozu DRN.

Almost Human Almost Human – S01E05

9.12.2013
Blood Brothers

Detektiv John Kennex a Dorian mají za úkol chránit pouze zbývající svědek v hlavní vraždy, zatímco kapitán Maldonado utká s žalovanou.

Almost Human Almost Human – S01E04

2.12.2013
The Bends

Když se dostane kolega výstřel v situaci související s drogami, John je jediný, kdo věří v nevinu svého starého spolužáka. Rudy vidí příležitost pro jeho patnáct minut slávy, kdy je zapotřebí lék kuchař pro tajné operace.

Almost Human Almost Human – S01E03

25.11.2013
Are You Receiving?

Gang zločinců se snaží dostat své požadavky tím, že některá rukojmí. Ale jak se ukázalo, to bylo jen rozptýlení odnést policejní pozornost od skutečné místo činu - palladia loupeže.

Almost Human Almost Human – S01E02

18.11.2013
Skin

V noci dva ze série premiéry, detektiv John Kennex a Dorian jsou odesílány do vyšetřit vraždu a chybějících high-profil osoby případ, který je zavede do vysoce ziskové světě IRC - Intimní Robot společníků - také známý jako sexbots. Mezitím Kennex vypadá smířit část svého problematické minulosti.