Alcatraz

Epizody

Alcatraz Alcatraz – S01E01

12.1.2013
Pilot

Před lety, když jedna z nejnebezpečnějších vězňů Alcatraz záhadně zmizel, oni zabrousit do dnešních dnů jako součást většího spiknutí, opouštět policejního vyšetřovatele, odborník na Alcatrazu a agenta FBI, aby je vystopovat.

Alcatraz Alcatraz – S01E12

26.3.2012
Garrett Stillman

Doc a Rebecca blíží se na člověka, který může být klíčem k odhalení tajemství za všech vracejících se zločinci. Mezitím Hauser dělá objev pod sálech Alcatraz, že ho někdy přináší blíže k pravdě.

Alcatraz Alcatraz – S01E13

26.3.2012
Tommy Madsen

Odhalení dveře jsou otevřeny a životy visí na vlásku jako Rebecca se nezastaví před ničím ve snaze o muže, který zabil její partner.

Alcatraz Alcatraz – S01E11

19.3.2012
Webb Porter

Chvíli to trvá, dokud Hauser uznává Mo Webb Porter, který se topí ženy v jejich vaně doma a konkursy jako houslista. Trpěl hučení v uších, protože jeho matka se ho pokusil utopit jako malé dítě. Dr. Lucy obrátila vyděšené duševní vrak do sebevědomé hudebník. Dr. Milton Beauregard říká Hauser, jak Webb může zachránit život Lucyin-li zachycena včas, Doc a Madsen pomoci sledovat ho dolů.

Alcatraz Alcatraz – S01E10

12.3.2012
Clarence Montgomery

Tým brzy se domnívá, že další muž vrátit, Clarence Montgomery, nadaný barevný kuchař vkusu Warden, může dobře byli nevinní krvavé, nesmyslnou vraždu bílého přítelkyní na Country Club Golfové hřiště. Byl prvním předmětem Dr. Milton Beauregard perverzní kriminality stimulace experiment, ale v současné době copycats svůj údajný trestný čin.

Alcatraz Alcatraz – S01E08

5.3.2012
The Ames Bros.

Další ďáblové pro návrat jsou obří Pinky a inteligentní Herman Ames, dvojčata, kteří nemilosrdně namontovat vzácnou, téměř úspěšný útěk v roce 1963. Zadní strana je také Alcatraz žalářník Donovan, jejich komplic poté, jenž představuje jako ostrov Ranger přimět tým. Doc, Hauser a Rebecca každý dostat do nebezpečí, zatímco oni pracují na to, že tři jsou po pokladu, občanská válka zlata, který dozorce zamčené nahoru.

Alcatraz Alcatraz – S01E09

5.3.2012
Sonny Burnett

Sonny Burnett člověk s neuvěřitelným temnou stranu, která se stala velmi násilný během jeho stint u Alcatraz, se vrací.

Alcatraz Alcatraz – S01E07

20.2.2012
Johnny McKee

70-násobný vrah Johnny McKee se vrací a vrací se do svého hrozného MO, za předpokladu, že podřadnou práci, aby mohl úhledně uspořádat terminálu toxický tragédii pro skupiny klientů v baru, klub bazénu a dokonce i metro. V Alcatrazu, byl nucen spolupracovat v Dr. Sengupta je "therapy". Don a policajti hledat stopy, jakož i spolupráce s obrázkem mezi jeho věcmi, bývalého Belle třídy, která zahrnuje jeho prvních 40 obětí po traumatu.

Alcatraz Alcatraz – S01E06

13.2.2012
Paxton Petty

Když naše nepravděpodobné trio sleduje bývalý vězeň Paxton Petty, nemocnou nášlapné miny bombardér, který se vrátil pouze umístit bomby v celé obydlené oblasti San Francisco, metody z minulosti jsou aplikovány do současnosti.

Alcatraz Alcatraz – S01E05

6.2.2012
Guy Hastings

Příští muž "návratu" z roku 1963 a bolí ostrovní ranger Alcatraz není žádný vězeň, ale většina nadřízeného stráž Guy Hastings, který měl na starosti výcviku nováčků. Jedním z těch, Ray Archer, zřejmě bylo zbytečné terčem odsouzeného Tommy Madsen, ale ve skutečnosti loajální příbuzný. Dr. Diego Soto pomáhá Rebecca zacvičit významnější postavení jejího otce-substituční strýce. Mezitím mu Guy bere jako rukojmí hledat jeho neopakovatelném dědictví, je překvapený, že vidí jeho už dospělý dcera Annie má děti a vnoučata a umožňuje Hauser, aby ho přivedl do tajného části.

Alcatraz Alcatraz – S01E04

30.1.2012
Cal Sweeney

Cal Sweeney, další Alcatraz vězeň se záhadně znovu, obnoví svou MO z vyloupení banky, kde svedl ženská bankomatu úředník, omezuje se na privátních boxů, nikoli v bezpečí, a vrací se svou kořistí pro jednoho klienta. Bohužel teď je prudší, jakmile byl překvapen, hned u domu. On je chycen tím, že pomůže mu uniknout před útokem SWAT poté, co je zjištěn jeho poslední loupež. V roce 1960, Cal běžel polo-odpustil černý trh strany věznice, školení junior buňka soused Harlan Simmons, aby se stal jeho zástupcem. Poté, co zástupce dozorce EB Tiller zabaven prázdný ...

Alcatraz Alcatraz – S01E03

23.1.2012
Kit Nelson

Třetí monstrum návratu z Alcatrazu je nejvíce opovrhoval ještě: trojí odsouzený vrah dítě Kit Nelson unesl mladého Dylana Callahan z postele, děsivý mladší bratr Liam do ticha. Diego Doc "Soto uvědomí, že jeho MO je strávit víkend s ním a vrátit tělo domů a rozbije emocionálně, když Emerson Hauser nemilosrdně nastavuje past tam, ale najde jim sám, i když to není dobře jeden. V roce 1960, Warden Edwin James vrchovatá jeho krutost na vrcholu obvyklého zneužití spoluvězni a vězeňský lékař Milton Beauregard.

Alcatraz Alcatraz – S01E02

16.1.2012
Ernest Cobb

Příští návratu Alcatraz chovanec je Ernest Cobb, prasklina-shot kdo střílel sérii vran a lidí v různých městech po celém že nás předtím, než byl zatčen. Úmyslně zastřelil strážného do nohy, které mají být přemístěna do Alcatrazu, peklo-usilující o klidné, soukromé buňky. Warden Edwin James sadisticky stále popírá jemu izolaci, což povede k většímu uvnitř trestných činů. Diego Doc "Sotova znalosti prokáže neocenitelné chytit Cobb dříve, než on dělá jeho třetí oběti dávek předtím, než se stěhuje do jiné doby, ale stres a nebezpečí pronásledování, aby ho pochybovat o tom, jestli je zdravý jako SFPD partnera. ...