Jak fungují slevové pobyty pro dva?

O těchto možnostech jste jistě již slyšeli. Slevové pobyty pro dva jsou dnes oblíbenou cestou mnohých lidí, jak mohou cestovat především levně. Se slevami ve výši až několika desítek procent.

Jak vše vlastně funguje? Podívejte se s námi. Základem je vždy určitý hotel nebo penzion, který nabízí ubytování a další služby. Pokud chce přilákat nové zákazníky, má několik možností. Jednou z nich je to, že dá novým zákazníkům zajímavou slevu. Tu neprezentuje jenom on sám, jelikož se obvykle domluví se specializovaným webem – slevovým portálem. Ten jeho nabídku nejenom zpracuje, ale samozřejmě ji také dále nabízí.

Oblíbené slevomaty na wellness pobyty inzerují na agregátorech

Wellness pobyty jsou dnes nejžádanějsí komoditou na trhu slevových portálů. V jejich nabídkách jsou wellness pobyty hojně zastoupené. Pro pohodlný výběr správného pobytu uživatelé preferují porovnání co nejvíce možností, které s levnou dovolenou souvisí. Kromě slevových portálů jako takových existují také slevové agregátory. Zde inzerující slevomaty na wellness pobyty také najdete. Jejich výhodou je to, že zobrazují všechny slevy na jednom místě, díky čemuž usnadní samotný výběr. Jakmile je sleva vybrána, dochází k prokliku opět na slevový portál, kde je možné koupit si voucher. To není nic těžkého, jelikož vše funguje stejně, jako byste nakupovali na internetu jakékoliv jiné zboží. Vložíte si ho do virtuálního košíku a zaplatíte. Následně vám přijde do emailu. Tím je nákup zvoleného pobytu u konce.

Jak zakoupené slevové pobyty pro dva uplatnit?

Voucher, který vám přišel do emailu, je obvykle nutné vytisknout. Tímto způsobem máte v ruce poukaz, který vás opravňuje k využití daných služeb. Na jeho základě si zarezervujete termín pobytu v místě, které je na poukazu. V daném termínu přijedete, na recepci předložíte voucher právě na zakoupené slevové pobyty pro dva a budete ubytováni. Na místě již nic platit nebudete. Následně už zbývá jenom jeden poslední a rozhodně také jeden z nejdůležitějších kroků. Daný pobyt, který jste získali s velmi výraznou slevou, si se svým partnerem nebo se svou partnerkou dokonale užijete.